PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تحصیلات تابناک فوتبالیست های ایرانی: يك درصد فوتباليست‌ها تحصيل ‌كرده، 64 درصد زير ديپلم‌ !!

JEFF_HARDY
14-05-2009, 09:29
با اشاره به برگزاري همايش برترين‌هاي اخلاق اعلام شد:
يك درصد فوتباليست‌ها تحصيل ‌كرده، 64 درصد زير ديپلم‌
خبرگزاري فارس: رئيس كميته فرهنگي سازمان ليگ برتر فوتبال با اشاره به برگزاري همايش برترين‌هاي اخلاق گفت: فقط يك درصد فوتباليست‌ها تحصيل ‌كرده‌ هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حميدرضا احمدي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس درباره برگزاري همايش برترين هاي اخلاق ليگ هشتم فوتبال اظهار داشت: در طول مسابقات ليگ برتر هشتم هر هفته كميته فرهنگي سازمان ليگ برترين‌هاي اخلاق را تعيين و معرفي مي‌كرد و به اين افراد لوح‌ تقدير اهدا مي‌شد.
رئيس كميته فرهنگي سازمان ليگ ادامه داد: برترين‌‌هاي اخلاق‌ از سوي كارگروهي انتخاب مي‌شدند و معيار آن نيز منشور اخلاقي سازمان ليگ بود. قصد داشتيم با اين حركت فضاي معنوي و اخلاقي در فوتبال ايجاد كنيم.
احمدي افزود: در نيمه اول تيرماه همايشي با حضور برترين‌هاي اخلاق ليگ هشتم در مشهد مقدس برگزار خواهد شد. براي تمامي نفرات برگزيده دعوت‌نامه ارسال خواهد شد تا در اين مراسم شركت كنند. آستان قدس رضوي و اداره اوقاف مشهد به اتفاق ميزبان اين همايش هستند. در اين مراسم معاون فرهنگي آستان قدس، معاون فرهنگي اداره اوقاف، مسئولين فرهنگي سازمان تربيت بدني و مديركل تربيت بدني استان حاضر خواهند شد.
رئيس كميته فرهنگي سازمان ليگ با اشاره به سطح سواد فوتباليست‌هاي ايراني عنوان كرد: متاسفانه با آماري كه در اين زمينه استخراج كرديم متوجه شديم فقط يك درصد فوتباليست‌هاي ما تحصيل كرده هستند و 64 درصد آنها در سطح زير ديپلم قرار دارند. با توجه به فقر سواد در فوتبال تلاش كرديم تا از نظر معنوي اين خلأ را پر كنيم.
وي ادامه داد: در تلاش هستيم براي بازيكناني كه امكان ادامه تحصيل دارند تسهيلاتي ايجاد كنيم تا آنها به تحصيل خود ادامه دهند.

ali_ranger22
14-05-2009, 09:34
تحقیق هم نمی کردن معلوم بود !

JEFF_HARDY
14-05-2009, 09:43
آره بابا،چپ و راست دعوا،فحش،ابروهاشون از دختر ها نازکتره،طرز برخوردشون با مردم و خبرنگار ها،فقر فرهنگی بیداد میکنه
وقتی تحصیل کردشون علی دایی باشه دیگه از بقیشون انتظار خاصی نمی ره....

amir_a
14-05-2009, 10:10
حالا نیست تحصیل کرده های این مملکت همشون خیلی ورزشکار پروفشنال هستن:27:
ورزش در سطح ملی و حرفه ای، مجال خیلی کارا رو از آدم میگیره. البته اگه دانشگاه های ما هم مثه خیلی
از کشورای پیشرفته به ورزشکارای حرفه ای بورسیه تحصیلی میدادن، الان وضع خیلی بهتر بود.:5:

Mojtaba-MCI
14-05-2009, 10:23
آره بابا،چپ و راست دعوا،فحش،ابروهاشون از دختر ها نازکتره،طرز برخوردشون با مردم و خبرنگار ها،فقر فرهنگی بیداد میکنه
کاملا درسته ، دقیق و درست!کافیه کمی دقت کنید...

iammahdi
14-05-2009, 11:37
يك درصد فوتباليست‌ها تحصيل ‌كرده، 64 درصد زير ديپلم‌

پس 35 درصد بقیش چی می شه !!!!!!؟؟؟؟؟ : دی

Haj_Amoo
14-05-2009, 11:42
مگه دانشگاه آزاد مرده؟!! مدرك جور كردن كه كاري نداره... !!

shahab_f
14-05-2009, 11:45
خب مگه همشون باید لیسانسه باشن ؟ الان مثلا فوتبالیست های خارجی تحصیلات دانشگاهی دارن ؟ وقتی فوتبالیست های خارجی اکثرشون از نوجوونی وارد دنیای حرفه ای فوتبال میشن ، حداکثر تا پایان دبیرستان درس خوندن. فوتبالیست که لزومی نداره تحصیل کرده باشه ، باید فرهنگ و تربیت داشته باشه ( اشاره به پست اون دوستمون):

چپ و راست دعوا،فحش،ابروهاشون از دختر ها نازکتره،طرز برخوردشون با مردم و خبرنگار ها،فقر فرهنگی بیداد میکنه
وقتی تحصیل کردشون علی دایی باشه دیگه از بقیشون انتظار خاصی نمی ره....
که خودشون هم به همین نکته اشاره کردن.

PC-0611
14-05-2009, 12:32
لغت کوتوله مایلی کهن خیلی معنی داشت.
ما کوتوله های فراوانی داریم که به اندازه کافی نه اخلاق دارند نه دانش و نه خیلی چیزهای دیگر!
ولی ادای فرهنگی بودن ادای مدیریت و ادای تزکیه را در میاورند چون جامعه ما عموما دچار عارضه ریا کاری شده و چون علم و ادب و رفتار آنها خاستگاهی نداره و به اندازه لازم پختگی ندارند و در یک کلام ره صد ساله را یک شبه طی کردند با اندک فشاری واقعیت وجودی خود را نشان میدهند .
نمونه بارز این موضوع رو میتونید توی لیگ گذشته وقتی که اون تیم داشت قهرمانی رو از دست میداد ببینید.

JEFF_HARDY
14-05-2009, 13:24
ما کوتوله های فراوانی داریم که به اندازه کافی نه اخلاق دارند نه دانش و نه خیلی چیزهای دیگر!
.
هر چند تا کوتوله هم داشته باشیم مایلی کهن در جایگاهی نیست که روی ملت اسم بزاره و مسخرشون کنه، از آسمون که نیومده، اگه یه بار خورده بود تو دهنش اینقدر به فیروز کریمی و قلعه نوعی پیله نمی کرد،این مگه کیه که بخواد اخلاق همه رو درست کنه؟

bleu2u4u
14-05-2009, 13:40
تحصیلات مهم نیست ممکنه یه ادم بدون سواد خوندن و نوشتن شعور درک بالاتری از یه دکتر داشته باشه
ولی خب ورزشکارای ما از اون دسته نیستن یعنی هم سواد ندارن هم شعور

bleu2u4u
14-05-2009, 14:09
هر چند تا کوتوله هم داشته باشیم مایلی کهن در جایگاهی نیست که روی ملت اسم بزاره و مسخرشون کنه، از آسمون که نیومده، اگه یه بار خورده بود تو دهنش اینقدر به فیروز کریمی و قلعه نوعی پیله نمی کرد،این مگه کیه که بخواد اخلاق همه رو درست کنه؟

افرین به انصاف ات برار

bleu2u4u
14-05-2009, 14:12
ولی ادای فرهنگی بودن ادای مدیریت و ادای تزکیه را در میاورند چون جامعه ما عموما دچار عارضه ریا کاری شده و چون علم و ادب و رفتار آنها خاستگاهی نداره و به اندازه لازم پختگی ندارند و در یک کلام ره صد ساله را یک شبه طی کردند با اندک فشاری واقعیت وجودی خود را نشان میدهند .
نمونه بارز این موضوع رو میتونید توی لیگ گذشته وقتی که اون تیم داشت قهرمانی رو از دست میداد ببینید.

باهات موافقم واقعا افراد زیادی هستن که توی این فوتبال ما ره صد ساله رو ظرف یه شب طی کردن
کسانی که بزرگترین افتخارشون پاک کردن تخته وایت برد توی تیم ملی یه کشور خارجی بوده یه شبه تبدیل به سرمربی یکی از ثروتمندترین تیمهای باشگاهی و بعد از اون سرمربی یکی از کشورهای پرافتخار قاره کهن شدن
ولی خب توی این فوتبال کسانی هم هستن که سالها از سنین کم توی محله های نازی اباد با کفش پاره فوتبال کرده باشن
در سن 20 سالگی کاپیتان تیم شاهین که اون زمان پر از ستاره بود میشن و بعد به یکی از دو تیم اصلی پایتخت میان
و بعد از سالاری توی ایران و قهرمانی در اسیا به عنوان اولین لژیونر ایرانی بعد از انقلاب به کشورهای حاشیه ی خلیج فارس میره
و ....
بعد در دوران مربیگری دو بار افتخار قهرمانی در لیگ و یه قهرمانی در جام حذفی(به همراه ارایه ی زیباترین فوتبال در تاریخ فوتبال کشورمون)
نجات دو تیم از خطر 100% سقوط و ... ولی باز هم بعضی ها هستند که با یوزر دوم انکار میکنن
همانا که جای انکار کنندگان در اتش ابدی است

بردیا
14-05-2009, 14:33
باهات موافقم واقعا افراد زیادی هستن که توی این فوتبال ما ره صد ساله رو ظرف یه شب طی کردن
کسانی که بزرگترین افتخارشون پاک کردن تخته وایت برد توی تیم ملی یه کشور خارجی بوده یه شبه تبدیل به سرمربی یکی از ثروتمندترین تیمهای باشگاهی و بعد از اون سرمربی یکی از کشورهای پرافتخار قاره کهن شدنهه هه
کم آوردن که شاخ و دم نداره
تا کسی به سرمربی محبوبشون گیر میده سعی میکنن به تحقیر قطبی تا اعتبار خودشونو بالا ببرن.
یکی نیست بهشون بگه آخه چرا اینجوری رفتار میکنید؟
چه مشکلی دارید؟

ali_ranger22
14-05-2009, 14:52
همینو بگو
آخه من نمی دونم شما ها اصلا قطبی رو دیدید که اونور آب چیکار کرده که بهش میگین وایت برد پاک کن ؟ خدا بهتون عقل داده ولی الان به عقل شما ها آدم شک می کنه ! هیدینگ با عظمتش میزاره یه وایت برد پاک کن کنارش عکس بگیره ؟
کی توی فوتبال ایران مدرک مربی گری A از لس آنجلس داره ؟
شما ها هم برید جریان تبانی تون رو درست کنید ... اصلا براتون مشکوک نیست که زرینچه و.. خیلی راحت بخشیده شدن و پرونده ی تبانی بسته شد ؟
اگه نیست بگین نیست اگه هست چرا کسی جرات لو دادنش رو نداره !
شما ها که قهرمانی تون همین الان زیر سواله !
باختن از مس رفسنجان !!!!!!!! حذف با اقتدار تو آسیا !!

bleu2u4u
14-05-2009, 15:59
اقا سرتونو بگیرید پایین من با پارچ اب یخ اومدم
در ضمن من از اینکه قطبی کجای هیدینک رو پاک میکرده خبر ندارم فقط از اینا خبر دارم و بس میتونی اینا رو رد کن

ولی خب توی این فوتبال کسانی هم هستن که سالها از سنین کم توی محله های نازی اباد با کفش پاره فوتبال کرده باشن
در سن 20 سالگی کاپیتان تیم شاهین که اون زمان پر از ستاره بود میشن و بعد به یکی از دو تیم اصلی پایتخت میان
و بعد از سالاری توی ایران و قهرمانی در اسیا به عنوان اولین لژیونر ایرانی بعد از انقلاب به کشورهای حاشیه ی خلیج فارس میره
و ....
بعد در دوران مربیگری دو بار افتخار قهرمانی در لیگ و یه قهرمانی در جام حذفی(به همراه ارایه ی زیباترین فوتبال در تاریخ فوتبال کشورمون)
نجات دو تیم از خطر 100% سقوط و ... ولی باز هم بعضی ها هستند که با یوزر دوم انکار میکنن
همانا که جای انکار کنندگان در اتش ابدی است

منتظرم هرجاش رو تونستی زیر سوال ببری

ali_ranger22
14-05-2009, 17:10
شما اگه میتونی حرفای منو زیر سوال ببر
چیزی که خودت میدونی از نظر دانش کی برتره دیگه چه نیازی به بحث الکی ؟
شما اگه میتونی بحث تبانی رو درست کن !

Haj_Amoo
14-05-2009, 17:34
آخه من نمی دونم شما ها اصلا قطبی رو دیدید که اونور آب چیکار کرده که بهش میگین وایت برد پاک کن ؟
نه پس لابد شما ديدي...!!

هیدینگ با عظمتش میزاره یه وایت برد پاک کن کنارش عکس بگیره ؟
منم اگه جاي هيدينگ بودم برا دلخوشي آبدارچيم هم كه شده مي زاشتم باهام عكس بگيره!!!

کی توی فوتبال ایران مدرک مربی گری A از لس آنجلس داره ؟
والا تا اونجا كه من مي دونم لس آنجلس جاي لات و لوتاي آمريكاست!!

شما ها هم برید جریان تبانی تون رو درست کنید ... اصلا براتون مشکوک نیست که زرینچه و.. خیلی راحت بخشیده شدن و پرونده ی تبانی بسته شد ؟
چطوري درست ميشه حالا اين جريان تباني؟!! (توي پرانتز: (توي پرانتز: قصد تبرئه هيچ تيمي نداريم)توي فوتبال ايران هيچ تيمي بدون تباني باقي نمي مونه چون بقيه تيم ها با تباني خودشون رو بالا مي كشند و شما رو پايين...!!!)

شما ها که قهرمانی تون همین الان زیر سواله !
قهرماني خيلي تيم ها زير سواله...!!(توي پرانتز : در كل ليگ زير اينجور سوال هاست!!)
====
در كل ... ... ... استقلال و پرسپوليس!!

omid_3dsmax9
14-05-2009, 17:35
فکر نمی کنم شعور ربطی به مدرک داشته باشه. ما تحصیل کرده های بی شعور و بی سواد های با شعور زیاد داریم و برعکس! در مورد ورزشکار تحصیل کرده ی بی شعور مثال نمی زنم.. فقط یاد مصاحبه اش که تو برنامه ی 90 پخش شد بیفتید! متاسفانه همون طور که دوستان توضیح دادند ریا کاری و به نظر من به علاوه ی دروغ گوئی و بی وجدانی یکی از مشکلات شایع در سطوح مختلف اجتماع فعلی ایرانه..

PC-0611
14-05-2009, 17:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از دوستان استقلالي كه خالصانه قطبي رو مورد تأييد قرار دادند تشكر ميكنم نه بخاطر اينكه يك پرسپوليسي هستم.
ارزو ميكنم روزي برسه همه ما چه در استاديوم و چه در مطبوعات ،فوتبال خوب و فوتباليستهاي خوب رو تشويق و تأييد كنيم حتي اگر تيم مقابلمان باشند و در پايان بازي به آن باخته باشيم .
به عنوان يك ايراني و يك پرسپوليسي به اين دوستان استقلالي و با فرهنگ تبريك ميگويم .
انشاالله همه فوتبالدوستان اينچنين با ظرفيت عمل كنند اعم از مربي و بازيكن و ....

B3HZ@D
14-05-2009, 17:52

یک جمله از مادر عروس
شما کی امریکا بودی که این رو فهمیدی
وقتی درک و فهم شما بیشتر از این نیست دیگه نباید بیشتر از این انتظار داشت
اگه جای لات و لوت ها بود الان باید جای ایران و امریکا عوض میشد
فعلا هم که از ادبیات برخی مربیان مشخصه که کی لاته و کی شکلاته....
جریان علی هم که همه یادشونه....طرف ظرفیت نداره ادم دور خودش جمع کرده تا منتقدانش رو کتک بزنن
یا اون متن پربار ایشون بعد از حذف تیم ملی که میگه تیم ملی مال من بود و هر کاری دلم بخواد می کنم
این رو هم به افتخارات جناب قلعه نویی اضافه کنین
همراه با لیست اسیا...

Haj_Amoo
14-05-2009, 18:07
یک جمله از مادر عروسخير است...!!

شما کی امریکا بودی که این رو فهمیدیايهو!!! پس با اين حساب از حالا فقط كساني كه به جايي رفته اند مي توانند در مورد اونجا اظهار نظر كنن!!!

جریان علی هم که همه یادشونه....طرف ظرفیت نداره ادم دور خودش جمع کرده تا منتقدانش رو کتک بزنن
یا اون متن پربار ایشون بعد از حذف تیم ملی که میگه تیم ملی مال من بود و هر کاری دلم بخواد می کنم
این رو هم به افتخارات جناب قلعه نویی اضافه کنین
همراه با لیست اسیا...
وقتی درک و فهم شما بیشتر از این نیست دیگه نباید بیشتر از این انتظار داشتبله!!! بي خود هم نگفتي!!! من نمي دونستم يه نفر دو جور افتخارات داره!!! افتخارات منفي و افتخارات مثبت!!!

B3HZ@D
14-05-2009, 18:17
ايهو!!! پس با اين حساب از حالا فقط كساني كه به جايي رفته اند مي توانند در مورد اونجا اظهار نظر كنن!!!

وقتی چیزی رو ندیدی الکی اظهار نظر نکن

من نمي دونستم يه نفر دو جور افتخارات داره!!! افتخارات منفي و افتخارات مثبت!!!

حالا که می دونی...پس اونا رو اضافه کن

XirowN
14-05-2009, 18:50
وقتی چیزی رو ندیدی الکی اظهار نظر نکن
هر روزه بيش از 1 يا 2 ميليارد نفر در باره چيرايي كه نديدن اظهار نظر ميكنن پسر جان :دي

momkhbpsp
14-05-2009, 18:54
ببینید وقتی بگید علی پروین یه آدم بی ادب و بی تربیت و کم شعور هست با اینکه یکی از اسطوره های پرسپولیس هست من به عنوان یه پرسپولیسی قبول میکنم چون جریان رختکن و صحبت هایی که رد و بدل میشد رو همه میدونند

اما وقتی میاد شخصیت و شعور و تحصیلات قطبی رو زیر سئوال می برید دیگه این نشانه حسادت شما به همچین مربی هست

آخه کسی که میاد میگه امام زمان ما رو قهرمان کرد (مانند دکتر محمود احمد... و هاله نور) یعنی داره شعور تحصیلات و... که معلوم نیست داشته باشه یا نه رو به گند میکشه
یکی نیست به این آدم بگه مگه امام زمان بیکاره بیاد لیگ ایران رو نگاه کنه میره انگلیس رو نگاه میکنه

با اون گندی که تو آسیا زدید معلوم شد مربیتون چقدر حالیشه

خدا رو شکر که مایلی این یه کار مثبت رو داره دنبال میکنه
الانم معلومه خبری شده که مربیتون فلنگو بسته جمع کرده رفته

XirowN
14-05-2009, 18:54
بابا توي ايران همه با پارتي بازي و آشنا داشتن آومدن شدن مربي و بازيكن !
كلا تو اين مملكت آدميزاد فقط پارتي ميخواد همين !
قطبي هم بهترين مربي ايراني هستش و درش شكي نيست !‌حالا ميخواد تخته پاك كن باشه يا نباشه !

momkhbpsp
14-05-2009, 18:56
هر روزه بيش از 1 يا 2 ميليارد نفر در باره چيرايي كه نديدن اظهار نظر ميكنن پسر جان :دي

اون کسانی هم که به این نظرات گوش میدن و باور میکنن خیلی خ... هستند
منظورم شخص خاصی نیست یه موقع فک نکنید با شما بودما

omid_3dsmax9
14-05-2009, 19:04
اون کسانی هم که به این نظرات گوش میدن و باور میکنن خیلی خ... هستند
منظورم شخص خاصی نیست یه موقع فک نکنید با شما بودما

مسئله اینه که مثلا توی دقیقا 400 هزار نفری که یک شهر رو دیدند گاهی تقریبا 200 هزار نفر در مورد اون شهر یه نظر دارند و تقریبا 200 هزار نفر دیگه نظری مخالف اون 200 هزار تای دیگه دارند! اینجا قضیه یه کم یه جوری میشه!!

ali_ranger22
14-05-2009, 19:20

هه ! ما که تا الان فک می کردیم با شخصیت ترین آدما اینجا زندگی میکنن ! مثل اینکه اشتباه می کردیم :27:

اصلا یکی از استقلالی ها به این سوال جواب بده : چرا از موقعی که واعظ مدیر عامل شد تا قبل از قهرمانی لیگ با هم هیچ مشکلی نداشتن ؟ ولی یه دفعه که دید دیگه نمی تونه تو آسیا و حذفی تبانی کنه کشید کنار ؟؟
الان هم میگه چون واعظ هست من نمیام ! عقل خودتون چی میگه ؟ واعظ مگه تیم شما رو از حاشیه نیورد بیرون و بعد از اومدن واعظ بود که تیمتون شروع به اوج گرفتن کرد ... حالا واعظ بد شد ؟ با اینکارا می خواد یه سری گند هایی که زده رو لاپوشی کنه در واقع !

bleu2u4u
14-05-2009, 19:23

زمین فوتبال دانشگاه نیست و تا حالا هیچ دانشمندی نتونسته یه تیم فوتبال رو قهرمان کنه
قبول دارم قطبی دانش اش بیشتره , ریاضی و فیزیک و علم ورزش و زبان و ... بلده اما قلعه نوعی هیچکدوم رو بلد نیست
اما یکیشون تا حالا توی عمرش توی هیچ تیمی کارنامه ی متوسط هم نداشته هرچی بوده عالی بوده
یکیشون یه سال یه تیم رو قهرمان کرد ولی سال بعدش (با تیمی به مراتب قویتر از سال قبل) داشت تیم رو به فنا میداد که شبانه فرار ( یا هرچی اسمش رو میگذارید) کرد و رفت

به عنوان يك ايراني و يك پرسپوليسي به اين دوستان استقلالي و با فرهنگ تبريك ميگويم .

آخه کسی که میاد میگه امام زمان ما رو قهرمان کرد (مانند دکتر محمود احمد... و هاله نور) یعنی داره شعور تحصیلات و... که معلوم نیست داشته باشه یا نه رو به گند میکشه
یکی نیست به این آدم بگه مگه امام زمان بیکاره بیاد لیگ ایران رو نگاه کنه میره انگلیس رو نگاه میکنه

از دوستان استقلالي كه خالصانه قطبي رو مورد تأييد قرار دادند تشكر ميكنم نه بخاطر اينكه يك پرسپوليسي هستم.

اولا من هم به همه ی شما دوستان پرسپولیسی با فرهنگ و شعور تبریک میگم
دویمن از همه تون معذرت میخوام که قطبی رو مورد تایید قرار ندادم (اخرین نقل قول)
سیمن بعضی از دوستان فقط به قصد توهین اومدن پس بهتره این اخرین پست در مورد مقایسه ی x و y باشه
چارما این تاپیک به همین زودی ها بسته میشه
و در اخر از خدا میخوام که به هممون یه جو انصاف بده

ali_ranger22
14-05-2009, 19:33
اگه بخوایم انصاف بدیم شما هم باید توجه داشته باشین که وقتی فتح الله زاده تو تیمتون بود اوایل فصل تا آخر جدول هم استقلال رفت ... و اگه عوض نمی شد همون طوری هم می موندید
جریان مصطفوی هم همین بود ... قطبی با کاشانی ترکوند چون هممون می دونم چه مدیر با لیاقتی هست
ولی نمی تونست با مصطفوی کار کنه چون تیمو کرده بود منبع حاشیه

bleu2u4u
14-05-2009, 19:38

زمین فوتبال دانشگاه نیست و تا حالا هیچ دانشمندی نتونسته یه تیم فوتبال رو قهرمان کنه
قبول دارم قطبی دانش اش بیشتره , ریاضی و فیزیک و علم ورزش و زبان و ... بلده اما قلعه نوعی هیچکدوم رو بلد نیست
اما یکیشون تا حالا توی عمرش توی هیچ تیمی کارنامه ی متوسط هم نداشته هرچی بوده عالی بوده
یکیشون یه سال یه تیم رو قهرمان کرد ولی سال بعدش (با تیمی به مراتب قویتر از سال قبل) داشت تیم رو به فنا میداد که شبانه فرار ( یا هرچی اسمش رو میگذارید) کرد و رفت

از دوستان استقلالي كه خالصانه قطبي رو مورد تأييد قرار دادند تشكر ميكنم نه بخاطر اينكه يك پرسپوليسي هستم.

اولا من من هم به همه ی شما دوستان با پرسپولیسی با فرهنگ و شعور تبریک میگم
دویمن از همه تون معذرت میخوام که قطبی رو مورد تایید قرار ندادم (اخرین نقل قول)
سیمن بعضی از دوستان فقط به قصد توهین اومدن پس بهتره این اخرین پست در مورد مقایسه ی x و y باشه
چارما این تاپیک به همین زودی ها بسته میشه
و در اخر از خدا میخوام که به هممون یه جو انصاف بده

اگه بخوایم انصاف بدیم شما هم باید توجه داشته باشین که وقتی فتح الله زاده تو تیمتون بود اوایل فصل تا آخر جدول هم استقلال رفت ... و اگه عوض نمی شد همون طوری هم می موندید
جریان مصطفوی هم همین بود ... قطبی با کاشانی ترکوند چون هممون می دونم چه مدیر با لیاقتی هست
ولی نمی تونست با مصطفوی کار کنه چون تیمو کرده بود منبع حاشیه

دقیقا منم قبول دارم واعظ توی این قهرمانی خیلی نقش داشت ولی با امیر نمیساخت
در ضمن در دوران همین مدیر لایق از پرسپولیس 6 امتیاز کم شد
الان حتما میگی که اون برای قبل بود و کاشانی توی اون قضیه تقصیر نداشت

Haj_Amoo
14-05-2009, 19:43
عجب اوضاعي شده!!
ايشالا استقلال و پرسپوليس با هم ميرن دسته دو خنده اش هم ما مي كنيم!!!
ولي حيف كه مافياي گردن كلفت فوتبال ايران نميذارن!!

naseronline
14-05-2009, 19:53
تحصيل هيچ ربطي به فرهنگ و اخلاق نداره ! آدم هاي بي سوادي مي شناسم كه فرهنگ بالايي دارند.

B3HZ@D
14-05-2009, 20:01
اتفاقا تحصیل تاثیر مستقیم روی روابط اجتماعی افراد و فرهنگ داره

ADEL_r
14-05-2009, 20:28
ورزشكارايي كه تحصيل كردشون هم مايلي كهن باشه همون بهتر كه تحصيل نكرده باشن‌ ‌!

B3HZ@D
14-05-2009, 20:34
مایلی کهن رو که ولش کن
اون رو اصلا نمیشه جزو ادمیزاد حساب کرد
طرف کلا دیوانه است

PC-0611
14-05-2009, 21:02
چون هر چی بی سواد شدن الگوی رفتاری و کلامی بعضی ها فکر می کنیم تحصیل و علم مهم نیست ولی واقعیت چیزی دیگه هست و اون دسته از آدمها که به افراد تحصیل کرده و بافرهنگ رو نمیارن ریشه در فرهنگ بیمار موجود در فوتبال کشور داره. بازم به کسی بر نخوره بگه منظورش با منه

bleu2u4u
14-05-2009, 22:47
خوشبختانه بحث عوض شد
اونایی که رابطه ی تحصیل رو با فرهنگ مستقیم میدونن بهتره یه سر به دانشگاههای ما بزنن و ببینن که امار دانشجوهای سیگاری چجوریاست
یا برن دانشکده هنر و اونجا هم یه امار بگیرن اینا که دیگه باید ته فرهنگ باشن ولی عکساشون همین چند وقت پیش اومده بود تو نت

ali_ranger22
15-05-2009, 10:25
..............................

masoudtr
15-05-2009, 10:29
بی تربیت ترین بازیکن ها تو تیم استقلال و پرسپولیس بودن
اکبرپور شیث انصاریان رهبری فرد قربانی صادقی
و..........
فحش خواهر و مادر سرزبونشون است

masoudtr
15-05-2009, 10:32
ورزشكارايي كه تحصيل كردشون هم مايلي كهن باشه همون بهتر كه تحصيل نكرده باشن‌ ‌!

مایلی کهن دانشگاه ازادی است ازش انتظاری نیست

bleu2u4u
15-05-2009, 10:50

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PC-0611
15-05-2009, 11:19
دانشجوهای آزاد میگن خوش گذرون هستن ولی همین دانشگاه آزادی ها خوش گذرون هم شرف دارن به بی سواد هایی که هنوز فرق بین زوایای هندسی 360 و 180 درجه رو نمیدونن( کل یوم):9:
حالا حساب کنید کسی رو که قراره همچین شخصی رو به عنوان الگو انتخاب میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینجاست که میگم باید تحصل کرده ها و با فرهنگ بیان جلو

JEFF_HARDY
15-05-2009, 13:00
معظرت می خوام،حالا از توهینتون به دانشگاه ازادی ها هم بگذریم، مایلی کهن با همون مدرک دانشگاه ازادشم بالاتر از دیپلم محصوب می شه

ADEL_r
15-05-2009, 13:08
معظرت می خوام،حالا از توهینتون به دانشگاه ازادی ها هم بگذریم، مایلی کهن با همون مدرک دانشگاه ازادشم بالاتر از دیپلم محصوب می شه

بله كاملا درسته‌ !‌:18:

مخصوصا از نظر شخصيتي و اخلاقي و رفتاري از همه ديپلم ها بالاتره !‌

اين رو از حرف ها و رفتار هاش ميشه ديد !‌ :27:

JEFF_HARDY
15-05-2009, 13:15
بله كاملا درسته‌ !‌:18:

مخصوصا از نظر شخصيتي و اخلاقي و رفتاري از همه ديپلم ها بالاتره !‌

اين رو از حرف ها و رفتار هاش ميشه ديد !‌ :27:
نیگا کنید،چون تحصیلات دانشگاهی روی فرهنگ و شعور و طرز صحبتش تاثیر نزاشته اشکال از دانشگاه آزاد یا دیپلم یا هر مدرک دیگه نیست

این حتی اگه حوضه علمیه هم می رفت درست نمی شد!

bleu2u4u
15-05-2009, 13:18
دانشجوهای آزاد میگن خوش گذرون هستن ولی همین دانشگاه آزادی ها خوش گذرون هم شرف دارن به بی سواد هایی که هنوز فرق بین زوایای هندسی 360 و 180 درجه رو نمیدونن( کل یوم):9:
حالا حساب کنید کسی رو که قراره همچین شخصی رو به عنوان الگو انتخاب میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینجاست که میگم باید تحصل کرده ها و با فرهنگ بیان جلو

از این بعد همگی استادان ریاضی و فیزیک رو به عنوان الگوی خود انتخاب میکنیم بزرگوار با فرهنگ
به هرکدوم هم یه تیم با تمام ستارگان داخلی و خارجی میدیم (کاری که قبلا یکبار انجام شده)

PC-0611
15-05-2009, 13:35
از این بعد همگی استادان ریاضی و فیزیک رو به عنوان الگوی خود انتخاب میکنیم بزرگوار با فرهنگ
به هرکدوم هم یه تیم با تمام ستارگان داخلی و خارجی میدیم (کاری که قبلا یکبار انجام شده)
از حالا به بعد سعی میکنم ساده تر صحبت کنم تا شما هم بفهمی
با تشکر از توضیحتون:10:

bleu2u4u
15-05-2009, 14:04
از اول همین کارو میکردی استاد (... داد)

masoudtr
15-05-2009, 18:14
توهین به دانشگاه ازادی ها نشه خودم هم دانشگاه ازادی هستم
ولی به اینایی که تو ورزش کاره ای هستن مثل احسان قائم مقامی و دبیر و مایلی خیلی حال میده بطوری که نه سر کلاس میرن نه سر امتحان

bleu2u4u
15-05-2009, 19:35
ولی به اینایی که تو ورزش کاره ای هستن مثل احسان قائم مقامی و دبیر و مایلی خیلی حال میده بطوری که نه سر کلاس میرن نه سر امتحان

قضیه ی دبیر فرق میکنه اون تحصیلاتش مرتبط با رشته ی ورزشی نیست و از سهمیه استفاده نکرده
سر کلاسهاش هم میره
مدیریت هم میخونه(یا یکی از مشتقاتش)