PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 1640 studio xps

pouryia pouryia
13-05-2009, 18:19
با سلام
من چند تا سوال دارم امیدوارم که راهنمای کنید منو
من لب تابم 1640studio xps (دل) پارتیشن موجود رو اون به کار من نمی آمد یه پاتیشن cداشت که وینودز ویستا روش بود و یه d که ریکاورش روش بود من پارتیشن از طریق خود پارتیشن ویستا پارتیشن بندی کردن و متا سفانه ریکاورش از بین رفت بد هم درایوراش اینستال نمی شد من بردم شرکت و باز خودشون ویندوز و فایل ریکاورش رو ریختن اما بنظرم سرعتش خیلی امد پایئن و درایور کارت صداش بنظرم درست اینستال نشده
1.چجوری می تونم از درایو ریکاورش برای اطمینان برای خودم یه بک اپ بگرم و مطمئن باشم کار می کنه
2.اصلا فایل ریکاور به درد چی میخوره یعنی کاریش چیه
3.اگر ریکاور رو اجر بکنم همه چیزا که رو هارد دارم پاک میشه
4.چجوری درایورام اینستال کنم چون dvdدرایور که داره تیک نداره و باید همه رو اینستال بکنم به غیر از مشکل زما ن بر بودن و سخت بودن درست هم اینستال نمیشه
5.من اگر کل هاردم پاک کنم و پارتیشن بندی کنمdvd که از ریکاورم تهیه کردم(در صورتی بشه از ریکاوریم بک اپ بگیرم) باید تو همون درایو d بریزم
از دوستان ممنونم و می خوام لطف کنید و اگر مطمئن هستید که جوابتون درسته راهنمای فرماید از همه متشکرموفق باشید خداحافظ

pouryia pouryia
14-05-2009, 13:36
ممنون میشم کسی من رو راهنمای بکنه

soheilsos
14-05-2009, 19:44
:8::8:قالبا dell برای recovery توی کارتن دستگاه cd های driver و os رو میزاره اگه تونا رو داری راحت میتونی موقعیه نسب دوباره پارتیشن بندی کنی مشکلی نداره اگه نداری میتونی driver هات رو از سایت dell بگیری و یه vista موجود رو برییزی:10::10:

esyo
15-05-2009, 09:20
سلام
1)دوستان تی وی رو حطور راه بندازم؟
2)توی اینترنت زده 1080p ولی روی گارانتی زده 720 ؟جرا؟یرای همه این طوز هست یا فقط برای من؟
3)موقع کار کمی باطری گرم می کنه طبیغی هست؟
4)اگر ازنرم افزار های کرک شده استفاده کنم مشکلی هست؟
5)برای آ÷دیت ویندوز مشکلی نیست؟
6)چطور بفهمم گه دی دی آر3 هست؟

ممنون

scorpion818
15-05-2009, 17:28
سلام
1)دوستان تی وی رو حطور راه بندازم؟
2)توی اینترنت زده 1080p ولی روی گارانتی زده 720 ؟جرا؟یرای همه این طوز هست یا فقط برای من؟
3)موقع کار کمی باطری گرم می کنه طبیغی هست؟
4)اگر ازنرم افزار های کرک شده استفاده کنم مشکلی هست؟
5)برای آ÷دیت ویندوز مشکلی نیست؟
6)چطور بفهمم گه دی دی آر3 هست؟

ممنون
اگه یه تاپیک جدا می زدید بهتر بود
1- اون کارتی که روی 1640 هستش --- هستش که برای وصل کردن به دیش ماهواره هست.
2- جوابتون رو توی اون یکی تاپیک دادم
3- داغ کردن باتری طبیعیه
4- در کل بهتر این کار رو نکنید (به خاطر کپی رایت) ولی مشکلی پیش نمی آد.
5- نه
6- مطمئن نیستم ولی احتمالاً توی setup می تونید ببینید (باید سیستم رو restart می کردم تا مطمئن بشم:31:).

esyo
15-05-2009, 21:01
اگه یه تاپیک جدا می زدید بهتر بود
1- اون کارتی که روی 1640 هستش --- هستش که برای وصل کردن به دیش ماهواره هست.
2- جوابتون رو توی اون یکی تاپیک دادم
3- داغ کردن باتری طبیعیه
4- در کل بهتر این کار رو نکنید (به خاطر کپی رایت) ولی مشکلی پیش نمی آد.
5- نه
6- مطمئن نیستم ولی احتمالاً توی setup می تونید ببینید (باید سیستم رو restart می کردم تا مطمئن بشم:31:).
ممنون ار اینکه راهنما یی کردید
الان نفهمیدم باید چکار کنم؟
چطوز به ماهواره وصلش کنم؟
اصلا میشه با هاش کانال های ایران رو گرفث؟
اگر یک آموزش بگدارید ممنون میشم

آقا این بلو توس یک طزفه هست!
یعتی فقط می تونم از سیستم یفرستم از موبایل نمیشه؟
پی سی سوییت رو هم نصب کردم اما نشد!
باید چکار کنم؟
اگر یک آموزش بگدارید ممنون میشم

:40::19::11::11:

pouryia pouryia
15-05-2009, 21:28
با سلام ممنونم از راهنمایت اما دوست عزیز یا شما درست منظور من متوجه نشدی یا من منظور شما رو اما جواب درستی نگرفتم بدم در جواب دوستم esyo سیتن تویش تو ایران کار نمی کنه و فقط اگه خیلی تلاش کنی میتونی باهاش صدا رو دریافت کنی اگر انگلیست خوبه تو اون دفتر مشکی راهنمای کرده چجوری در ضمن رفیق من این تایپ زدم جواب سوالم بگیرم من که به نون نوای نرسیدم و کسی جوابگو نبود اما اگه سوالی داری من در خدمتت هستم اون چیزی رو که می دونم مطمئنم جواب میدم موفق باشی خداحافظ

pouryia pouryia
15-05-2009, 21:37
راستی بلوتوثم کار کردن باهاش کار نداره و برو علامت بلوتوث کنار ایکون ساعت چپ کلیک کن ن چند تا گزینه داره یکی از اونا برای اینکه میتونی اد کنی یکی دیگه برای ریسو کردنه یعنی گرفتن یکی باز زده سند اونم برای فرستادن اما اول از همه باید بلوتوث مورد نظرت اد کنی که اگر اد کنی خودت می تونی از داخل درایو هاتم برای خودت فایل مرد نظر بفرستی

esyo
15-05-2009, 22:32
پوزیا جان
من در زمینه لپ تاب زیاد وارد نیستم والا حتما کمک میکرذم.
می خواستم یک تا پیک مخصوص 1640 بزنم که شما رحمتش رو کشیدی.

1)اگر کاربرد نداره که اصلا ارزش نداره!
یعنی یا دی وی بی اکسترنال هم جواب نمی ده؟
بارسیور خونه چی؟
خیلی ضد حال خوردم.

2)یکی از اسپیکر سمت راست من از اسپیکر سمت چپ من صداش بیشتره!
یعنی صدایی که از سمت چپ در می یاد خیلی تفا وت داره و کمتر به گوش می رسه
آقا لپ تاب شما هم همین طور هست؟

3)این گرمای که زیر تاچ پد هست طبیعی هست؟
چون گاهی وقت ها سر انگشتم خیلی داغ میشه!

ممنون

pouryia pouryia
15-05-2009, 22:50
سلام
من راجب این موضوع زیاد اطلاعات ندارم خودمم
اما شما می تونی کارت اکسترنال بزنی موفق باشی خداحافظ

scorpion818
16-05-2009, 15:00
در مورد TV Tuner که روی 1640 هست من هم اطلاعات خوبی ندارم. ولی برای راه اندازیش باید Windows Media Center رو اجرا کنید که 2 تا راه داره یکی از توی Dell Dock که بالای صفحه هست و اگه مثل من Dell Dock رو غیر فعال کردید توی C:\Windows\ehshell.exe رو اجرا کنید.
در مورد BlueTooth هم باید برید توی کنترل پنل توی Bluetooth Devices روی تب Options تیک جلوی Allow Bluetooth devices to find this computer رو بزنید تا دستگاه های دیگه بتونند کامپیوتر رو ببینند. فقط حواست باشه قبل از اعمال تغییرات باید BT رو روشن کرده باشی.

esyo
16-05-2009, 15:42
با تشکر

دوستان شما هم این مشکل رو دارید:
1)یکی از اسپیکر سمت راست من از اسپیکر سمت چپ من صداش بیشتره!

2)این گرمای که زیر تاچ پد هست طبیعی هست؟

ممنون

scorpion818
16-05-2009, 15:47
برای من اسپسکر سمت راست بعضی وقت ها خش خش می کنه. از یه تعمیرکار پرسیدم گفت چیز خاصی نیست احتمالاً موقع مونتاژ سیم هاش رو شل وصل کردن. در مورد داغ شدن هم باید بگن 1640 یه ذره داغ می کنه ولی نه خیلی زیاد.

esyo
16-05-2009, 16:48
25 STUDIO XPS 16 : INTEL CORE 2 DUO PROCESS
25 DISPLAY : 16IN TRUELIFE 720P HD WLED EDG
25 CAMERA : INTEGRATED 2.0 MEGA PIXEL CAMER
25 SHIP ACCESSORY : ENGLISH DOCS
25 RESOURCE DVD : STUDIO XPS 16 DIAGNOSTICS
25 MEMORY : 4096MB (2X2048) 1067MHZ DDR3 DU
25 HARD DRIVE : 500GB FREE FALL SENSOR (720
25 OPTICAL DRIVE : INTERNAL DVD+/-RW (DVD &
25 POWER SUPPLY : XPS 90W AC ADAPTER
25 POWER CORD : UK 1M
25 BATTERY : PRIMARY 6-CELL 56W/HR LI-ION
25 NOT INCLUDED CARRY CASE
25 GRAPHICS : 512MB ATI RADEON HD 3670 GRAP
25 TV TUNER : INTEGRATED ----T TV TUNER AND
25 WIRELESS : DELL WIRELESS 1397 (802.11 B/
25 WIRELESS LABEL (DELL WIRELESS CARDS)- CO
25 WIRELESS : EUROPE DELL BLUETOOTH 370 CAR
25 KEYBOARD : INTERNAL UK/IRISH QWERTY KEYB
25 OPERATING SYSTEM : ENGLISH GENUINE WINDO
25 ENGLISH MICROSOFT WORKS 9.0 (WORD PROCES
25 DELL SUPPORT CENTER 2.0
25 DELL DOCK 1.0
25 ENGLISH MCAFEE SECURITY CENTRE 10.0 - 30
25 1YR PREMIUM WARRANTY SUPPORT
25 STUDIO XPS 16 ORDER - UK
25 FREIGHT - NOTEBOOK: OVER 25 UNITS (SPECI

pouryia pouryia
17-05-2009, 11:38
سلام
ببین اسپیکر من همچین مشکلی نداره الان برای اطمینان چک کردم و من بیشتر از موس استفاده میکنم اما زمانی که از تاچ پد استفاده می کنم اگر دستگاه زیاد روشن باشه خیلی کم داغ می کنه به نظر من اگر گارانتی داری زنگ بزن یه سوال بکن
موفق باشی خداحافظ

esyo
17-05-2009, 23:00
سلام دوستان
دمای سیستم من با بازی assassins creed با آخرین گرا فیک:

سی پی یو 91!(از اینجا به بعد جراعت نکردم بلزی کنم!!!!!!)
هارذ 45!
این هم عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دمای سیستم در حالت عادی:
سی پی یو 46
هارد 43!
این هم عکس:

لپ تاب روی میز کارم بود.
تست با:
EVEREST
HDDlife

1)در هر دوحالت زیر تاچپد دما مثل شوفاژ خونه بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
2)دمای شارژر از شوفاژ خونه بیشتر بود!!!!!!!!!!!!!!
3)بعد از بازی دمای هارد تا 48 رفت و من ترسیدم و خا موش کردم
شما هم اگز تونستید یک تست بزنید و نتیحه رو بگید

قکرکنم باید بفرسام گارانتی!!!!!!!!!!!!!!1
ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا!

(این رو هم بگم که با نوت بوک کول پد گه سه فن داره که زیر لپ تاب گذاشتم دما فقط روی س پی یو تاثیر داشت و 10 درجه کمتر شد ولی در بقیه تاثیر نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!111)

scorpion818
18-05-2009, 00:27
نمی خوام بگم این دما عادیه ولی خیلی هم غیر عادی نیست. با توجه به این PDf

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شرکت Intel حداکثر دما برای T9400 رو 105 درجه اعلام کرده و در ضمن اگه دما بیش از این بشه سیستم به صورت اتوماتیک خاموش می شه. بنابراین جای نگرانی نیست. در مورد شارژر هم که کلاً همه شارژرها زیاد داغ می کنند. در عین حال اگه می تونید با بخش خدمات گارانتی تماس بگیرین.

aftab_azad20
18-05-2009, 09:26
در مورد TV Tuner که روی 1640 هست من هم اطلاعات خوبی ندارم. ولی برای راه اندازیش باید Windows Media Center رو اجرا کنید که 2 تا راه داره یکی از توی Dell Dock که بالای صفحه هست و اگه مثل من Dell Dock رو غیر فعال کردید توی C:\Windows\ehshell.exe رو اجرا کنید.
در مورد BlueTooth هم باید برید توی کنترل پنل توی Bluetooth Devices روی تب Options تیک جلوی Allow Bluetooth devices to find this computer رو بزنید تا دستگاه های دیگه بتونند کامپیوتر رو ببینند. فقط حواست باشه قبل از اعمال تغییرات باید BT رو روشن کرده باشی.
سلام میگم من تو قسمت device manager)هیچ سخت افزار نصب نشده ای نمی بینمwin7-rc1،تو مدیا سنتر هم که میرم واسه تنظیمات tv،همش میگه باید به اینترنت وصل شی،میشه دقیقا بگی تنظمات tv tunerتو کدوم قسمت مدیا سنتره:41:

esyo
18-05-2009, 14:19
سلام میگم من تو قسمت device manager)هیچ سخت افزار نصب نشده ای نمی بینمwin7-rc1،تو مدیا سنتر هم که میرم واسه تنظیمات tv،همش میگه باید به اینترنت وصل شی،میشه دقیقا بگی تنظمات tv tunerتو کدوم قسمت مدیا سنتره:41:
زنگ زدم به نمایندگی تهران گفت برای ایران کاربرد نداره!!!!!!!!!!

ولی نگفت که با دی وی بی جوابگو هست یا نه؟(یعنی ازش نپرسیدم)

pouryia pouryia
18-05-2009, 17:33
باسلام
دوست عزیز جناب esyo من متوجه نشدم که شما کدوم برنامه رو می فرمائید شما اگر لطف کنی و بگی کدوم برنامه و لینک دانلودش برای اینکه خیالت راحت بشه منم دمای سیتم می گیرم می گم به شما در ضمن در مورد tv tuner هم قبلا توضیح دادم من از رو اون دفتر سیاه عمل کردم تونستم صدا کانالها رو بگیرم و در تائید زنگ زدم نمایندگی گفت تو ایران کار نمی کنه و برای امریکاست سیستمش البته تو دفترچه مشکی گفته یه سر از کشورها نمی گیره راجب کارت tv هم نمایندگی گفت میتونی بزارید موفق باشی خداحافظ

esyo
18-05-2009, 18:31
ممنون پوریا جان
1)EVEREST
که مشخصات قطعات و دمای اون ها رو نشون میده.
لینک:
2)HDDlife Pro
که دمای هارد رو نشون میده

لینک:
البته برمامه SiSoftware Sandra Professional هست که از همه این ها قوی تر هست ولی متاسفانه روی لپ تاب نصب نشد.

لطفا دما ها رو در حالت1) عادی و2) حالتی که از سیستم کار می کشیذ مخصوصا گرافیک بگذارید.
پیشنهاد من به شما بازی assassins creed هست که واقعا قدرت نوت بوک شما رو بهتون نشون میده!

ممنون از لطفتون

البته این رو بگم تمام حساسیتم یه این خاطر هست که کارم حساس هست
یعنی اگز قراره لنگ بزنه همین الان بزنه تا بعدا برام ایجاد مشکل نکنه
واقعا از قدرتش لدت می برم ولی همین دمای بالا کمی من رو ناراحت داره که اگر طبیعی باشه دبگه هیچ مشکلی نخواهم داشت.

ممنون از لطف همتون

pouryia pouryia
18-05-2009, 18:43
سلام
ممنونم دوست عزیز من اینا رو دانلود میکنم وشب حدود ساعت 12 خدمت شما جوابش عرض می کنم من حقیقتش اون بازی رو که شما فرمودین ندارم اگر مشکلی نداره فقط دمای زمان عادی رو خدمت شما عرض کنم موفق باشی خداحافظ

pouryia pouryia
18-05-2009, 23:40
با سلام دوست عزیز
دمای هاردم 34
دمای cpu 43

aftab_azad20
20-05-2009, 22:16
سلام،میگم میشه این کارت dvbکه روی 1640 هست یه جوری تبدیلش کنی به کارت tvمعمولی،آخه دیروز نرو 8 (nero home)نصب کردم،بالاخره این کارتو شناخت،ولی هر چی سعی کردم نتونستم باهاش جایی رو بگیرم

omidlord
22-05-2009, 03:52
سلام من تازه 1640 گرفتم ... نه تونستم با Tv کار کنم و نه از نحوه ریکاور کردنش سر درمیارم . با کلی مشکلات تا اینجا تونستم پارتیشن بندیش کنم که اونم باعث شد کل درایو c پاک بشه چون بار اول با Paragon Partition Manager 9 خواستم پارتیشن بندی کنم که ... و مجبور شدم از اول ویندوز ویستا که cd ش با لپ تاپ داده بودن نصب کنم و با اون پارتیشن بندی کردم و ویندوز رو نصب کردم ولی با اینکه همه درایور ها رو هم نصب کردم بعضی از کارایی هایی که ویندوز اولی داشت رو الان نداره و نمیدونم چطور فعالشون کنم .. درایو d که ریکاوریه هنوز هست ولی متاسفانه نمی دونم چطور باید ریکاور کنم .. قبلا" هم با Win XP کار می کردم و با ویستا خیلی کار نکردم .
کسی میدونه درایور های xp رو کی میزارن تو سایت دل دانلود کنم ؟ و اگه لینکی یا منبعی دارید که بتونم کامل از کارایی های studio XPS 1640 سر در بیارم ممنوم میشم بدید یا واسم off بذارید . id: sr.omid . با آرزوی موفقیت .

esyo
22-05-2009, 13:11
با سلام دوست عزیز
دمای هاردم 34
دمای cpu 43

سلام
ممنون پرویا جان
خیلی لطف کردی
من فهمیدم که اشکال از سیستمم نبوده بلکه بازی اسیستن کریس گرافیک بسیار بالا به همراه جزئیات فراوان داره که حتی سیستم های خونگی هم به راحتی از پسش بر نمی یان و حتی نمی تونن با آخرین گرافیک بازیش کنند.

یکی از دوستانم که گیمر حرفه ای هست ازش سوال کردم
گفت من با کارت گرافیکی که دارم(مدلش رو نمیدونم ولی قیمتش حدودا600 هزار تومان بود) این بازی رو انجام میدم با آخرین گرافیک و آخرین جزئیات دمای گرافیکم تا 106 درجه هم میره!!!!

رفتم چند تا بازی دیگه نصب کردم (البته از لحاظ گرافیکی کمتر بودند) سیستم بدون هیچ گونه گرمای اضافی کار می کرد.

دوستان تی وی کارت برای ایران کار نمی کنه:19::13::31:

موفق باشید:11:

scorpion818
22-05-2009, 20:19
سلام من تازه 1640 گرفتم ... نه تونستم با Tv کار کنم و نه از نحوه ریکاور کردنش سر درمیارم . با کلی مشکلات تا اینجا تونستم پارتیشن بندیش کنم که اونم باعث شد کل درایو c پاک بشه چون بار اول با Paragon Partition Manager 9 خواستم پارتیشن بندی کنم که ... و مجبور شدم از اول ویندوز ویستا که cd ش با لپ تاپ داده بودن نصب کنم و با اون پارتیشن بندی کردم و ویندوز رو نصب کردم ولی با اینکه همه درایور ها رو هم نصب کردم بعضی از کارایی هایی که ویندوز اولی داشت رو الان نداره و نمیدونم چطور فعالشون کنم .. درایو d که ریکاوریه هنوز هست ولی متاسفانه نمی دونم چطور باید ریکاور کنم .. قبلا" هم با Win XP کار می کردم و با ویستا خیلی کار نکردم .
کسی میدونه درایور های xp رو کی میزارن تو سایت دل دانلود کنم ؟ و اگه لینکی یا منبعی دارید که بتونم کامل از کارایی های studio XPS 1640 سر در بیارم ممنوم میشم بدید یا واسم off بذارید . id: sr.omid . با آرزوی موفقیت .
شما اگه Windows 7 نصب کنی راحت تری. می تونی توش XP Mode رو فعال کنی و دقیقاً مثل XP باهاش کار کنی.

scorpion818
22-05-2009, 20:21
سلام
ممنون پرویا جان
خیلی لطف کردی
من فهمیدم که اشکال از سیستمم نبوده بلکه بازی اسیستن کریس گرافیک بسیار بالا به همراه جزئیات فراوان داره که حتی سیستم های خونگی هم به راحتی از پسش بر نمی یان و حتی نمی تونن با آخرین گرافیک بازیش کنند.

یکی از دوستانم که گیمر حرفه ای هست ازش سوال کردم
گفت من با کارت گرافیکی که دارم(مدلش رو نمیدونم ولی قیمتش حدودا600 هزار تومان بود) این بازی رو انجام میدم با آخرین گرافیک و آخرین جزئیات دمای گرافیکم تا 106 درجه هم میره!!!!

رفتم چند تا بازی دیگه نصب کردم (البته از لحاظ گرافیکی کمتر بودند) سیستم بدون هیچ گونه گرمای اضافی کار می کرد.

دوستان تی وی کارت برای ایران کار نمی کنه:19::13::31:

موفق باشید:11:
خب الحمد لله:31:! راستی اون کارت Tv رو از کی پرسیدی؟ از نمایندگی؟ یعنی نمی شه به ماهواره هم وصلش کرد؟

esyo
22-05-2009, 22:05
خب الحمد لله:31:! راستی اون کارت Tv رو از کی پرسیدی؟ از نمایندگی؟ یعنی نمی شه به ماهواره هم وصلش کرد؟

آره از نمایندگی پرسیدم

نمی دونم
من خودم دی وی بی اینترنال روی سیستم خونه دارم
ولی اکسترنال ندارم
نمی دونم که میخوره بهش یا نه؟
تا حالا روی ----- خونه هم امتحان نکردم
تست میکنم نتیجه اش رو میگم(اگر شدنی بود)

pouryia pouryia
23-05-2009, 01:09
سلام دوست عزیز از لطف شما ممنونم
دوست عزیز esyoنمی دونم باید بخندم یا ناراحت باشم اما دستگاه خودم جدیدن خیلی داغ می کنه دمای هاردم وقتی 2 3 ساعت باهاش کار میکنم(کارای خیلی معمولی ) به 46 میرسه و سی پی یو به 56 تا 60 و متاسفانه یه بوق اخطار فکر می کنم
از برنامه hdd life می زنه البته یه اتفاق کوچیک پیش امد که شاید برای اون باشه اونم اینه که به اندازه 3 4 قطره چای ریخت رو دکمه های تاچ پدش من فکر می کنم که سی پی یوم زیاد گرم نمی کنه و هاردم مشکل داره واگر کسی اطلاع داره که زیر دکمه های تاچ پد چه وسیله هست ممنون میشم بگه موفق باشید خداحافظ

scorpion818
23-05-2009, 13:12
آره از نمایندگی پرسیدم

نمی دونم
من خودم دی وی بی اینترنال روی سیستم خونه دارم
ولی اکسترنال ندارم
نمی دونم که میخوره بهش یا نه؟
تا حالا روی ----- خونه هم امتحان نکردم
تست میکنم نتیجه اش رو میگم(اگر شدنی بود)
ممنون می شم اگه نتیجه رو خبر بدید.

esyo
23-05-2009, 16:39
سلام دوست عزیز از لطف شما ممنونم
دوست عزیز esyoنمی دونم باید بخندم یا ناراحت باشم اما دستگاه خودم جدیدن خیلی داغ می کنه دمای هاردم وقتی 2 3 ساعت باهاش کار میکنم(کارای خیلی معمولی ) به 46 میرسه و سی پی یو به 56 تا 60 و متاسفانه یه بوق اخطار فکر می کنم
از برنامه hdd life می زنه البته یه اتفاق کوچیک پیش امد که شاید برای اون باشه اونم اینه که به اندازه 3 4 قطره چای ریخت رو دکمه های تاچ پدش من فکر می کنم که سی پی یوم زیاد گرم نمی کنه و هاردم مشکل داره واگر کسی اطلاع داره که زیر دکمه های تاچ پد چه وسیله هست ممنون میشم بگه موفق باشید خداحافظ
پوریا دوست عزیز
لپ تاب های 1640 دور7200 دارند و از معمولی ها کمی بیشتر گرم میکنند:46:
دمای هارد تا 55 جا داره!!!!!!!! نگران نباش من پرسیدم گفتن مشکل نداره:18:
ولی
دمای زیر تاچ پد شما و خود تاچ پد شما اگر زیاد هست حتما ببرید نمایندگی(فکر میکنم زیر تاچ پد گرافیک هست)
من اگر بیام تهران حتما می برمش:13:
اگر کار های گرافیکی بکنم تاچ پد به حدی گرم میشه که نمی تونم کار کنم:20:

اگر شما تهران هستید ورفتید به نمایندگی حتما نتیجه رو اطلاع بدبد.:19:
ببرید نمایندگی تا هم خاطر خودتون جمع بشه و هم خاطر ما!!!!!:27:

البته گرافیکش هم بالاست512 تا 2 گیگ! ولی اگر قرار باشه اینقدر داغ کنه که عمرش نصف میشه!:41:

:11:

esyo
23-05-2009, 16:42
ممنون می شم اگه نتیجه رو خبر بدید.
من که ----- خونه رو وصل کردم و با نرو و مدیا سنتر امتحان کردم جواب نگرفتم

امیدوارم مشکل از من باشه و بقیه بتونن ازش استفاده کنند:19:
:11:

pouryia pouryia
23-05-2009, 23:26
سلامesyo خیلی از شما ممنونم

لطف کردی من تهران هستم اما چون نمایندگی داخل طرح ترافیکه و تا ساعت 4 بیشتر نیستن منم سر کار میرم رفتن برام سخته من هم امروز زنگ زدم گارانتی گفت که دماش معمولی و برای اینکه خیالم راحت بشه تست دیاگ هم ازش گرفتم خدا رو شکر مشکلی نداشت نمایندگی هم گفت فکر می کنم زیر تاچ پدش باید کارت گرافیکی باشه من چون یه دفعه رفته بودم گارانتی
یه دستگاه برای دماش اورده بودن و مشکل داشت عوض کردن یه کم فکر بد شده و مثل شما فکر می کنم به خاطر دمای بالا ممکنه عمرش کمتر بشه بازم از شما ممنونم همیشه موفق باشی خدا حافظ

omidlord
24-05-2009, 00:51
شما اگه Windows 7 نصب کنی راحت تری. می تونی توش XP Mode رو فعال کنی و دقیقاً مثل XP باهاش کار کنی.

ممنون از راهنمایی تون ، اگه 7 نصب کنم همون درایورا ویستا واسش جواب می ده کامل یا اینکه درایور مخصوص به خودش داره ؟

اگه میشه یکی از دوستان آموزش کامل ریکاور کردن رو هم بذاره .

omidlord
24-05-2009, 01:24
به دوستانی که 1640 دارن پیشنهاد می کنم از آنتی ویروس ESET_Smart_Security_Business_Edition_4.0.314.0 به جای Macafee استفاده کنند ، چون Macafee خیلی سرعت رو کم می کنه در مقایسه با Nod در ضمن قابلیت دانلود اف لاین هم روی نود هستش که می تونید از سایت ---------.com دریافت کنید . خودتون تست کنید متوجه می شید از لخاظ بروز رسانی هم هیچ مشکلی نداره و من واقعاً ازش راضیم .

راستی من از وقتی مجدد ویندوز ویستا رو نصب کردم این منویی که بالای صفحه DeskTop بود رو ندارم از کجا باید فعالش کنم چون با ویستا زیاد آشنا نیستم در عوض xp واسم فیتیله شده بود حالا نوبت ویستاس . .. ! با راهنمایی های شما . مرسی !

esyo
24-05-2009, 05:59
scorpion818 دوست عزیز شما xp mode رو در7 چطور فعال کردید؟
با تشکر

scorpion818
24-05-2009, 08:14
ممنون از راهنمایی تون ، اگه 7 نصب کنم همون درایورا ویستا واسش جواب می ده کامل یا اینکه درایور مخصوص به خودش داره ؟

اگه میشه یکی از دوستان آموزش کامل ریکاور کردن رو هم بذاره .
اکثر (و شاید همه) درایورها یا همون ویستا هستند یا خودشون توسط Windows 7 شناخته می شن.

scorpion818
24-05-2009, 08:31
scorpion818 دوست عزیز شما xp mode رو در7 چطور فعال کردید؟
با تشکر
من خودم فعال نکردم ولی شما اگه خواستید می تونید از این 3 تا لینک اطلاعات خوبی به دست بیارید:

muhammadinfo
24-05-2009, 08:58
آقا فیمت این Dell Studio XPS 1640 چنده؟

scorpion818
24-05-2009, 11:32
آقا فیمت این Dell Studio XPS 1640 چنده؟
سوالتون رو باید اینجا مطرح می کردید:

قیمتش 1،720،000 تومان هستش.

barcelona120
24-05-2009, 14:37
تست دیاگ رو میشه بگین چطوری باید بگیریم

pouryia pouryia
24-05-2009, 16:14
سلام
یه کم تست دیاگ نیاز به این داره که اینگلیست خوب باشه خود من هم از دوستم برای معنی کردن نوشته ها کمک گرفتم اما برای وارد شدن به تست دیاگ باید وقتی دستگاه تو صفحه اولیه که روشن می کنی نوشته دل f12 رو می زنی و اولین گزینه تست دیاگه موفق باشی خداحافظ

pouryia pouryia
27-05-2009, 15:30
با سلام
من یه سوال داشتم تو جعبه 1640 چند تا سی دی یا دودی هست و روش چی نوشته ممنونم خداحافظ

barcelona120
27-05-2009, 19:00
سلام
من یه سوال داشتم تو جعبه 1640 چند تا سی دی یا دودی هست و روش چی نوشته ممنونم خداحافظ
واسه من که 3 تا بود
امروز داشتم از سیستم تست دیاگ میگرفتم مرحله اول تست رو که گرفت نوشت سیستم مشکلی نداره بعد یه پیغام اومد نوشت یه تست دیگه هم هست که 30 دقیقه زمان میبره اگر مایلی که انجام شه تایید کن که منم تایید کردم یه 15 دقیقه گذشته بود که یه دفعه سیستم خاموش شد به پشتش زیر تاچ و سمت چپش دست زدم دیدم خیلی داغه باتریشم خیلی داغ بود تهویه هم خیلی داغ شده بود میخاستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه .ممنون میشم جواب بدین

barcelona120
28-05-2009, 09:55
بالا رو یه اصلاح کنم منظورم باتری نبود آخه من باتری رو در آوردم شارژرش خیلی شدید داغ بود.

pouryia pouryia
28-05-2009, 14:09
ببین صفحه اولیه صفحه ابی رنگه که اولین سوالش راجع به اینه که رنگه دستگاش که یس می زنی انجام می دن بعد می گه برای تست دقیق تر بزن یسy)که بعد یه صفحه باز می شه چهار تا گزینه داره گزینه دوم از بالا اکسپرسش می زنی می اد تست دقیق انجام می ده و در مراحل بعدی هی میاد ازت سوال انجام می ده که سرعت فنت خوب که شارژر در بیار که شارژر بزن که باید واسه اونا انگلیسی بلد باشی
موففق باشی

barcelona120
28-05-2009, 19:28
من اولش که سیستم داره بوت میشه f12 رو میزنم یه منو میاد مربوط به بوت سیستم که نوشته با سی دی یا شبکه یا هارد میخای بوت شی آخریشم نوشته دیاگ اونو که میزنم یسری تست مقدماتی میکنه بعد خودش میره رو تست مموری شروع میکنه مموری رو تست کردن اصلا گزینه ای نشون نمیده که من بخام انتخاب کنم.

pouryia pouryia
29-05-2009, 05:22
بعد از اون از شما می پرسه که تست دقیقتر می خوای بعد از اون یه صفحه بز میشه که 4 تا گزینه داره من بار چندم که دارم به شما سفارش می کنم باید انگلیست خوب باشه خود من هم تعریفی نداره زبانم اما از دوستم کمک گرفتم بازم هم اگر کمکی از دست من بر میاد من در خدمت هستم

mh.attari
29-05-2009, 13:17
بعد از اون از شما می پرسه که تست دقیقتر می خوای بعد از اون یه صفحه بز میشه که 4 تا گزینه داره من بار چندم که دارم به شما سفارش می کنم باید انگلیست خوب باشه خود من هم تعریفی نداره زبانم اما از دوستم کمک گرفتم بازم هم اگر کمکی از دست من بر میاد من در خدمت هستم
اقا میشه راجب این تست توضیح بدید و فقط واسه دل هست یا hp هم داره؟

barcelona120
29-05-2009, 15:15
از این که وقت میزارین و جواب میدین ازتون ممنونم من اینگلیسیم بد نیست مشکل از اون بابت ندارم مشکل من اینه که اون چهار تا گزینه نمیاد بعد از تست مموری باز یه پیغام میاد واسه تست دقیق تر که میگه 30 دقیقه طول میکشه که اونو که تایید میکنم باز میره رو تست مموری نمیدونم به نظر ایراد از منه

pouryia pouryia
30-05-2009, 03:44
دوست عزیز من اطلاعی ندارم موفق باشی خداحافظ

pouryia pouryia
30-05-2009, 03:46
دوست عریز شاید من بعد گفتم اما بعد از تست دقیق تری که از مموری می گیره اون صفحه باز می شه

barcelona120
30-05-2009, 13:38
خیلی ممنون همین کارو کردم اون گزینه ها اومد اکسپرس تست رو زدم رسید به قسمت تست فن سیستم خاموش شد باید ببرم گارانتی

pouryia pouryia
30-05-2009, 14:25
یعنی چی
موقعه تست فن خاموش شد اون موقعه میاد سرعت فن رو چک می کنه فکر می کنم اگر مشکلی داشته باشه ارور میده باز ممنون می شم که من هم در جریان بزاری امیدوارم مشکلی خواصی نباشه موفق باشی خداحافظ

barcelona120
30-05-2009, 14:48
آره ارور نداد موقع تست فن که میاد گردش فنو میبره بالا یه دفعه خاموش شد البته بعد روشن شد ولی کلی حالمو گرفت .
حالا نمیدونم گارانتی چیکار میکنه الان وقت امتحان پس دادن اوناست.

pouryia pouryia
31-05-2009, 01:40
سلام
امیدوارم مشکل خواصی نباشه گارانتی بهونه نه یاره اما چند بار من تماس گرفتم یه بارم رفتم بنظر نمی یاد که بد باشه گارانتیش لطفا من در جریات بزار که مشکل چی بود و چجوری گارانتی جوابگو بود موفق باشی خداحافظ

omidlord
04-06-2009, 21:30
سلام
چند روزه که پایین و سمت چپ LCD لپ تاپ من رنگش به هم ریخته و نقطه های رنگ رنگی دیده میشه ، نمی دونم دلیلش چیه ، شاید تاثیر مغناطیسی یه قطعه مثل باطری یا موبایل باشه که در مجاورت LCD قرار گرفته . این مشکل واسه مانیتور PC هم پیش اومده بود واسم که از منوی مانیتور با کلیک روی علامت آهنربا خودش تنظیم می کرد رنگ بندی رو ، حالا می خوام بدونم که آیا LCD های لپ تاپ هم چنین گزینه ای دارند که بشه این مشکل رو حل کرد یا نه ؟! اگه هست از کجا می تونم تست کنم . لطفاً راهنمایی کنید . مرسی ! :46:

Model : DELL Studio XPS 1640

omidyass
10-06-2009, 00:20
با تشکر

دوستان شما هم این مشکل رو دارید:
1)یکی از اسپیکر سمت راست من از اسپیکر سمت چپ من صداش بیشتره!

2)این گرمای که زیر تاچ پد هست طبیعی هست؟

ممنون

دوست عزیز برای من هم این مشکل را داشت که بردم نمایندگیش درست کرد

esyo
10-06-2009, 00:34
دوست عزیز برای من هم این مشکل را داشت که بردم نمایندگیش درست کرد
دوست عزیز دستگاه رو باز کرد؟
یا مشکل نر م افزاری بود؟
ممنون

esyo
10-06-2009, 00:48
سلام
دوستان من لپ تاب رو پارتیشن بندی کردم بدون اینکه اون مراحل سخت دوست عزیزمون رو برم!:11:
اول یک بک آپ گرفتم
این نرم افزار رو دانلود کردم

بعد هم این رو
Paragon_Partition_Manager_9.1

اول با Paragon_Partition_Manager_9.1 فقط پارتیشن ویندوز رو به دو پارتیشن 50 و 400 گیگی تقسیم کردم(لوجیکال) که 20 دقیقه طول کشید و بعد ریست سیستم پیغام خطا داد و بعد من زدم تعمیر ویندوز و خودش تعمیر کرد و ویندوز بالا آمد
بعد Hirens_BootCD_v9.8 رو روی یک سی دی رایت کرده بودم گذاشتم داخل دی وی دی رام و موقع بوت ازش استفاده کردم و از نرم افزار paragon استفاده کردم و 400 گیگ باقی مونده رو به 4 تا درایو 100 گیگی تقسیم کردم که این کار 30 ثانیه طول کشید
بعد سیستم ریست کردم باز هم پیغام داد.گذاشتم خودش چک کنه .1 دقیقه چک کرد و تمام.
به همین راحتی

ممکنه کمی ویندوز به هم بخوره که میتونید از بک آپ استفاده کنید. و درست میشه

اگر هم خیلی دوست داشتید به تنظیمات کار خانه برگردونید(البته همه چیز پاک میشه.یعنی حتما تمام اطلا عاتتون رو بردارید از لپ تاب)

اگر هم دوست داشتید سرویس پک 2 رو هم نصب کنید

امیدوارم مفید واقع شده باشه
موفق باشید

pouryia pouryia
10-06-2009, 11:45
سلام می خواستم یه لطفی بکنی یه بک اپ از برنامه وب سنترال بگیری و اگر برات امکانش هست برای دانلود بزاری ممنون می شم موفقث باشی خداحافظ

esyo
10-06-2009, 22:43
دوستان ویندوز 7 رو هم به راحتی نصب کردم

barcelona120
28-06-2009, 12:23
سلام
امروز اومدم این داستان نوت بوک بگم چون گفته بودین در جریان بزارمتون
این سیستمو بردم گارانتی بعد چند روز زنگ زدن گفتن بیا ببر پرسیدم مشکلش چی بود بهم گفتن فنش ایراد داشت فنشو عوض کردیم الان ردیفه بیا ببر ما آوردیم خونه یه تست دیاگ ازش گرفتیم دیدیم باز خاموش شد مثل قبل زیرش بخصوص سمت چپش نافرم داغ کرده بود دوباره باز فرداش لپتاب کول کردیم بردیم گارانتی دوباره فرداش بهم زنگ زدن گفتم فنش بد جا خورده بود بیا ببر ردیف شد باز ما ازش دیاگ گرفتیم باز همون جریانات قبل .
دوباره ما بردیمش گارانتی بعد دوباره اونا بهم زنگ زدن گفتن لپتاب مشکلی نداره ما ازش دیاگ گرفتیم چند بار خاموش نشده گفتم پس احتمالن من خواب نما شدم یا دارم دروغ میگم دیگه هیچی خلاصه رفتم اونجا اینبار همون جا ازش دیاگ گرفتم در کمال تعجب دیدم خاموش که نشد هیچی داغم نکرد دست زدم زیرش سمت چپش دیدم یه باد خنکم داره از سمت چپش میاد بیرون همون قسمتی که همیشه خیلی داغ میشد اینبار داغ که نشده بود هیچی باد خنکم میزد بیرون.جلل خالق معجزه
خودم یه چند تا احتمال میدیم اینکه یه گندی زده بودن خودشون درستش کردن بعد واسه اینکه ضایع نشن بهم نگفتن که چیکارش کردن.
یه سوال دارم این لپتاب چند تا فن داره یکی که پشتش داره یکی هم زیر قسمت سمت چپ لپ تاپ فن داره درسته؟

REGISTERED USER
28-06-2009, 17:04
یه فن داره ... از زیر مکش میکنه و از بغل میده بیرون ... برای همینه زیرش نباید گرفته باشه و حداقل چند میلیمتری فاصله باید باشه

Saman.CLs
04-07-2009, 12:37
سلام دوستان من اولين بارم هست تو اين فروم پست مي زنم به هر حال خوش حالم در جمع دوستاني مثل شما هستم
اما يه سوال ؟ من تو همين هفته مي خوام يه لب تاپ بگيرم كه خودم 1640 دل رو پسنديدم ولي يه مسئله اي هست كه اونم مودمشه ؟ آيا مودم اكسترنال مي دن روش؟ اصلا مودم اكسترنال مي خوره بهش؟ يكي هم اثر انگشت خوان هست كه نداره؟
در مورد بازي هم فك نكنم در حال حاضر بازي باشه كه 1640 نكشه؟

Pami
04-07-2009, 15:13
مودم اكسترنال رو برخي گارانتي ها همراه خود لپ تاپ ميدن ولي روش نيست
اكسترنال كه به همه لپ تاپ ها ميخوره
بهتره ديگه شما كه اينهمه هزينه ميكنيد به فكر ADSL باشيد

KATALONIA
04-07-2009, 17:53
سلام دوستان . آيا جايي هست كه راجع به كيفيت و قدرت studio xps 1640 توش بحث شده باشه ؟

Saman.CLs
06-07-2009, 16:48
با گارانتيه زيگورات مي خرم كه اونم مي دن احتمالا
ولي مودم داخليه خود لب تاپ يك حسن محسوب مي شه و نبودنش يك عيب
در مورد كارت گرافي 16 40 هم يه سوالي داشتم ؟
راست مي گن وقتي گيم بازي مي كني گرافي از رم مك مي گيره (شير مي كنه) و گرافيكش به 1.5 مي رسه ؟

gabri123
15-07-2009, 17:53
سلام من تا حالا لپتاپ نداشتم جدیدا یه 1640 گرفتم یه سوال از شما دوستان داشتم اونم اینه که
من وقتی لپتاپ رو روشن میکنم اولش فنش بی صداست یعنی
اصلا انگار کار نمیکنه به نظر خاموشه ولی حدودا 10 یا 15 دقیقه که از روشن شدنش میگذره فنش با یه صدای ملایم شروع به چرخیدن میکنه بعضی وقتها
هم سرعت چرخشش بیشتر میشه البته من کار سنگینی باهاش انجام نمیدم میخاستم بدونم این عادیه یا نه برای شما
هم تو کارای ساده صدای فنش در میاد یا نه ممنون ؟

scorpion818
15-07-2009, 22:49
سلام من تا حالا لپتاپ نداشتم جدیدا یه 1640 گرفتم یه سوال از شما دوستان داشتم اونم اینه که
من وقتی لپتاپ رو روشن میکنم اولش فنش بی صداست یعنی
اصلا انگار کار نمیکنه به نظر خاموشه ولی حدودا 10 یا 15 دقیقه که از روشن شدنش میگذره فنش با یه صدای ملایم شروع به چرخیدن میکنه بعضی وقتها
هم سرعت چرخشش بیشتر میشه البته من کار سنگینی باهاش انجام نمیدم میخاستم بدونم این عادیه یا نه برای شما
هم تو کارای ساده صدای فنش در میاد یا نه ممنون ؟
کاملاً عادیه و هیچ مشکلی نیست. سیستم خنک کننده 1640 کاملاً هوشمنده و دور فن رو با دمای CPU و دمای کلی لپ تاپ تنظیم می کنه بنابراین جای هیچ نگرانی نیست.

_ermia
16-07-2009, 10:52
دوستان 1640 شما از نظر گرم شدن چطوره؟ مال من لبه جلوش بیشتر گرم میشه، چرا این طوره؟
یعنی می تونم بگم بقیه قسمت ها گرمای قابل احساسی نداره اما جلوش گرم میشه؟ اون جلو چی هست که باعث گرم شدن میشه؟
مشکلی نیست؟
دمای معقولش چقدر باید باشه؟

barcelona120
16-07-2009, 13:02
اون قسمت همون طوری که من از خود دوستان یاد گرفتم کارت گرافیک هستش سر همین هم یکیمی داغ تر از بقیه جاهاشه زیر تاچ شه.دمای معقولش هم نمیدونم چقدر باید باشه اما زیاد مسله ای نیست چون اگر خیلی داغ بشه خودش خاموش میکنه.

a3manesiyah
20-07-2009, 09:57
سلام دوستان

8 صفحه در رابطه با Dell 1640 خوندم ، موضوعات زیادی یاد گرفتم اما چند تا سوال از شما دوستان که از این مدل استفاده میکنید دارم که امید وارم جواب بدید تا من هم در خریدموفق تر باشم .

1- بطور کلی از لپ تاپ Dell 1640 راضی هستید ؟
2- اگر الان میخواستید انتخاب کنید هنوز این مدل رو انتخاب میکردید ؟
3- کدوم گارانتی رو پیشنهاد میکنید ؟
4- مشکل گرم کردن تاچ اسکرین همیشگی است یا بر اثر مرور زمان ؟

خیلی خیلی ممنونم

scorpion818
20-07-2009, 20:20
سلام دوستان

8 صفحه در رابطه با Dell 1640 خوندم ، موضوعات زیادی یاد گرفتم اما چند تا سوال از شما دوستان که از این مدل استفاده میکنید دارم که امید وارم جواب بدید تا من هم در خریدموفق تر باشم .

1- بطور کلی از لپ تاپ Dell 1640 راضی هستید ؟
2- اگر الان میخواستید انتخاب کنید هنوز این مدل رو انتخاب میکردید ؟
3- کدوم گارانتی رو پیشنهاد میکنید ؟
4- مشکل گرم کردن تاچ اسکرین همیشگی است یا بر اثر مرور زمان ؟

خیلی خیلی ممنونم
1- بله
2- حتماً
3- زیگورات یا دلیران
4- وقتی کار سنگین باهاش بکنی تا حدی گرم می شه اما به هیچ وجه عذاب آور نیست.

a3manesiyah
22-07-2009, 09:46
1- بله
2- حتماً
3- زیگورات یا دلیران
4- وقتی کار سنگین باهاش بکنی تا حدی گرم می شه اما به هیچ وجه عذاب آور نیست.

از راهنماییت بسیار ممنونم

esyo
06-08-2009, 20:19
سلام
دوستان من برای ورود به ویندور از وب کم کمک گرفتم.اما کار نمی کنه؟
اگر میشه راهنمایی کنید تا چطور این رو تنظیم کنم؟
با تشکر

_ermia
06-08-2009, 21:35
یه مربع کوچیک هستش،سمت راست، پایین جایی که آرم ویستا و اینتل نصبه. کسی میدونه چیه؟

alborz.elhamian
14-08-2009, 13:26
یه مربع کوچیک هستش،سمت راست، پایین جایی که آرم ویستا و اینتل نصبه. کسی میدونه چیه؟

سلام
او مربع کوچک Light sensor تصویر می باشد که با داشتن یک سنسور نوری ، نور LCD را مطابق با نور محیط برای شما تغییر می دهد ، برای فعالسازی این گزینه باید نرم افزار Dell Control Point System Manager نصب باشد

alborz.elhamian
14-08-2009, 13:49
سلام
دوستان من برای ورود به ویندور از وب کم کمک گرفتم.اما کار نمی کنه؟
اگر میشه راهنمایی کنید تا چطور این رو تنظیم کنم؟
با تشکر

سلام
نرم افزاری به نام Fast access که یک پکیج هست و داخل آن نرم افزار دیگری بنام Face Recognition هست که جهت تنطیم وب کم روی صورت می باشد که جایگزین فینگر پرینت و پسور شده است و در تمامی محیط های پسوردی کار می کند و درصد خطای آن بسیار کم است

omidlord
25-08-2009, 22:39
سلام ..
لطفاً دوستانی که Face Recognition نصب کردند و اطلاعات کامل دارند ، در اختیار سایرین قرار بدهند .

omidlord
10-11-2009, 23:44
این تاپیک چرا تعطیل شده دیگه کسی سر نمیزنه ؟!

_ermia
11-11-2009, 10:34
این تاپیک چرا تعطیل شده دیگه کسی سر نمیزنه ؟!

خوب شاید کسی دیگه سوال یا بحثی راجع به 1640 نداره :)
اگه هنوز در مورد قابلیت تشخیص چهره سوال دارید، تاپیک زیر رو نگاه کنید، شاید مفید باشه:

alireza306
14-11-2009, 20:10
با سلام.آيا اين سيستم فينگر پرينت و تشخيص چهره داره؟

esyo
03-01-2010, 22:05
سلام
دوستان کسی تا حالا تونسته با سیم کارت ار روی لپ تاپ sms بزنه؟
برای من که هتوز نمی شناستش!
ممنون میشم راهنمایی بکتید

esyo
07-01-2010, 22:55
سلام
دوستان کسی تا حالا تونسته با سیم کارت ار روی لپ تاپ sms بزنه؟
برای من که هتوز نمی شناستش!
ممنون میشم راهنمایی بکتید
کسی نمی تو کمک کنه؟

esyo
22-04-2010, 19:35
سلام مجدد
آیا با وجود سیستم ----t که فعلا در تهران هست
کسی تونسته با این لپ تاپ تصویر تلویزیون رو بگیره؟