PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تخفيفات گمرك براي جانبازان(حالشو ببريد)

rambo_1386
13-05-2009, 15:21
سلام دوستان خبر جديد شنيديد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و اينكه باباي من جانباز 22% ميخوام بدونم ميشه خودروهايي رو كه تا به حال وارد ايران نشد با طرح جانبازي وارد كرد يا نه؟ چون طبق اين سوالات گفته خودروهاي شركت هيونداي ، تويوتا و ... رو جانبازا ميتونن وارد كنن حالا اگه ميشه خودروهاي ديگري هم از اين ليست انتخاب كنيم آيا تويوتا و هيونداي خودروي هم قيمت با آزرا يا كمري دارن كه هنوز وارد ايران نشده باشه؟ اگه هست لطف كنيد قيمت و مشخصاتشو بگيد فقط مثلا اگه قيمت آزرا تو خارج از كشور 200$ يه خودرويي معرفي كنيد كه قيمتش تو همون كشور خارجي بشتر از 200$ نباشه متشكرم

rambo_1386
13-05-2009, 18:24
سلام دوستان خبر جديد شنيديد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اينكه باباي من جانباز 22% ميخوام بدونم ميشه خودروهايي رو كه تا به حال وارد ايران نشد با طرح جانبازي وارد كرد يا نه؟ چون طبق اين سوالات گفته خودروهاي شركت هيونداي ، تويوتا و ... رو جانبازا ميتونن وارد كنن حالا اگه ميشه خودروهاي ديگري هم از اين ليست انتخاب كنيم آيا تويوتا و هيونداي خودروي هم قيمت با آزرا يا كمري دارن كه هنوز وارد ايران نشده باشه؟ اگه هست لطف كنيد قيمت و مشخصاتشو بگيد فقط مثلا اگه قيمت آزرا تو خارج از كشور 200$ يه خودرويي معرفي كنيد كه قيمتش تو همون كشور خارجي بشتر از 200$ نباشه متشكرم
مثل اینکه من از دنیا عقبم:31: کدوم خبر جدید این خبرو دوست خوبمونsaeedtahami ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در تاریخ 05-11-2009 روی سایت گذاشته حالا از مدیریت عذر خواهی میکنم و خواهش میکنم این تاپیک پاک کنن منم سوالم تو این تاپیک میپرسم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید