PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغيير كردن مشخصات لب تاپ 1525

jamshimi
13-05-2009, 11:41
سلام
من يه dell 1525 كاملا نو خريداري كرده ام و روي اون ويستا اورجينال نصب بود ولي من xp هم روش نصب كردم اما بعضي وقت ها مشخصات سيستم در ويندوز xp تغيير مي كنه كه در نتيجه اون سرعت يه كم افت مي كنه ولي در ويستا اينجوري نيست و هميشه اين مشخصات ثابت هست و سرعت هم خوبه مي خواستم ببينم مشكل از كجاست البته گرافيك ٣٨٤ مگابايت اينتل به صورت share است
در زير عكس سيستم در دو وضعيت گرفته ام كه در شكل با يك دايره مشخص كرده ام اصلا مي خوام برام مشخص نماييد كه هر كدوم از عدد هاي پاييني بيان كننده چيست لازم به ذكر است كه عدد ١.٩٩ مشخص شده بعضي وقت ها به 2GHZ مي رسد حد اكثر مقدار ولي در ويستا هميشه 2GHz است
با تشكر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jamshimi
22-05-2009, 08:53
كسي نيست جواب من رو بده

ravi22
22-05-2009, 11:09
سلام.
نوع گرافيك شما تنها در پنجره تسك منيجر . لبه performance نشون ميده كه چقدر از رم رو كش ميكنه.
اين عدد 1.99 كلاك سي پي يو شماست. چند بار با دستور dxdiag در قسمت Run جلو گزينه proccessor اين مقدار را چك كنيد اگر باز هم اين مشكل وجود داشت به گارانتي مراجعه كنين.

H@mid-Vista
22-05-2009, 11:39
مشكلی نیست
نگران نباش این ظبیعی هست
وقتی كه به برق وصل باشه و یا روی های پرفورمنس باشه همه سخت افزار روی بیشترین قابلیت كار می كنه
اما وقتی روی باطری باشه و یا روی مود سیور و یا بالانس باشه با كمتر توان خود كار می كنه
این تنظیمات صرفه جویی انرژی هست نگران نباش
سخت افزارت سالمه

REGISTERED USER
23-05-2009, 09:21
سلام
من يه dell 1525 كاملا نو خريداري كرده ام و روي اون ويستا اورجينال نصب بود ولي من xp هم روش نصب كردم اما بعضي وقت ها مشخصات سيستم در ويندوز xp تغيير مي كنه كه در نتيجه اون سرعت يه كم افت مي كنه ولي در ويستا اينجوري نيست و هميشه اين مشخصات ثابت هست و سرعت هم خوبه مي خواستم ببينم مشكل از كجاست البته گرافيك ٣٨٤ مگابايت اينتل به صورت share است

مشکل از هیچ جا نیست ... XP اینطوری هست ... سی پی یو همون T5800 و با سرعت 2.0 GHz است

همانطوری که گفتند دوستان گاهی اوقات در حالات خاص ممکنه سرعت یک و یا هر دو core سی پی یو کمتر نشان داده بشه

sina_67_85
07-06-2009, 15:26
سلام آرم دل چه جوری آوردی؟

H@mid-Vista
07-06-2009, 22:23
سلام آرم دل چه جوری آوردی؟

اگه ویندوزت اصل باشه خودش داره
اگه هم اصل نیست با برنامه زیر می توین
یك لوگو در اكس پی یا ویستا بگذارین

OEM Logo Stamper

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید