PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Singularity

صفحه ها : [1] 2

havas_1980
12-05-2009, 18:26
توجه: قبل از معرفی بازی، مقدمه ای لازم بود ذکر شود که متاسفانه یا خوشبختانه طولانی ست.
صلاح دیدم که این مقدمه را به خاطر مهم بودن در پست های اول تا چهارم و معرفی بازی را در پست پنجم قرار دهم.

مطالب این پست ترجمه ایی است از سایت MIR-12.com

ترجمه از ... هومان س. (havas_1980)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با تشکر از ... ساسان عزیز (sasanjfr) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای ترجمه مطالب "دیمیتری کوکین" تا "آنچه می دانیم، قسمت چهارم"

__________________________________________________ ___________________________________

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما که هستیم

سال 1950 اتفاقی در شوروی رخ داد. چیزی که دولت روسیه سعی داشت مخفی بماند. MIR-12 سازمانی ست که با هدف فاش کردن این راز تاسیس شد. در زبان روسی، لغت Mir به انجمن اشاره می کند، جایی که عضوها باید با همدیگر کار بکنند به این ترتیب که متقابلا به نتیجه برسند. نام این سایت بر اساس همین معنیست. ما انجمنی جهانی هستیم که برای یافتن حقیقت منابع مان را در اختیار همدیگر قرار می دهیم.
__________________________________________________ ___________________________________
// 08.02.08

شروع می شود

من عاشق فرهنگ روسیه بودم بنابراین دوره های زبان روسی در دانشکده را برداشتم. به روسیه چندین بار سفر کردم... اما آخرین سفرم همه چیز را تغییر داد.

در سفر اخیرم یک قسمت بزرگ از وقتم را صرف ملاقات یک دوست قدیمی کردم، دوستی که حالا در یک منطقه طبقه متوسط مسکو زندگی می کند جایی که قبلا تجربه نکرده بودم. در آنجا گروهی از مردم را ملاقات کردم که مرا بین خود قبول کردند. داستانهایی از پدر و مادرها، نزدیکان، دوستان شنیدم... که همه آنها یکجور بودند. یک پسر یا دختر، یک خواهر زاده یا بردار زاده، یا یک دوست دوران بچگی کاری با دولت روسیه برداشته بودند که فعالیت در تحقیقی فوق محرمانه بود و بعد از گذشت 1 یا 2 سال به سادگی هیچ خبری از آنها نشد. خویشاوندان آنها با مقامات تماس گرفتند ولی هیچ کاری انجام نشد. بعد از گذشت سالها، آنها شایعات زیادی راجع به گمشدگان خود شنیده اند اما هرگز حقایق ماجرا را نفهمیده بودند.

من زنی را دیدم که 10 سال بود از شوهر خود هیچ خبری نداشت، اما با دیدن غصه روی صورتش فکر می کردید که شوهرش دیروز می توانست ناپدید شده باشد. بعنوان یک آمریکایی علت شوک مردمی که تجربه ایی تا این حد ناراحت کننده دارند و دولت آنها هیچ کاری برای آنها نکرد را پیدا می کنم. همه این مردم حقیقت را می خواهند و سعی می کنم آن را به آنها بدهم. من با ماموریت به نمایش گذاشتن آن چیزی که در روسیه اتفاق افتاده است MIR-12 را دایر کرده ام. مردمی که ملاقات کردم و تمامی دنیا بایستی حقیقت را بدانند.
// 09.28.08

اطلاعات کم است

وقتی من جستجو برای حقیقت را ادامه می دهم، آنرا با سختی بیشتر و بیشتری پیدا می کنم. به نظر می آید هر مدرکی که بدست می آورم، هر راهی که شروع می کنم، سرانجام به مرگ ختم می شود. به طور فزاینده ای برایم سخت تر می شود که زندگی دومم را متعادل کنم. زندگی شخصیم به سمت جهنم می رود. واقعا نمی دانم چه مدت می توانم این کار را انجام دهم قبل از اینکه مجبور شوم کنار بکشم.
// 10.26.08

این کار را ادامه خواهم داد؟

وقتی نخست MIR-12 را دایر کردم، می دانستم کار سخت خواهد بود، اما به هیچ وجه شناختی نداشتم که MIR-12 اینچنین ترقی خواهد بود. در هفته های گذشته، هشداری از چند منبع ناشناس دریافت کرده بودم که بیشتر مردم آن راه را قبل از من شروع کرده بودند، و همگی مرگ را ملاقات کردند. یک منبع برایم این عکس را فرستاد.

نمی دانم این منبع واقعا از طرف دولت روسیه است که سعی در ترساندن من دارد، یا یک دوست سعی دارد مرا مطلع کند. فکر نمی کنم روسیه این اخطارها را فرستاده باشد... داستانهای زیادی اخیرا در اخبار بودند در این باره که دولت روسیه مردمی که بر علیه آنها حرف می زند را مسموم می کند و می کشد. شک دارم در حال نوشتن بودم اگر مقامات روسی می دانستند کجا بودم یا چه کسی بودم.

اگر هویتم فاش شود یا بدتر از آن کشته شوم، این شخص وظایفم را به عنوان سر دسته MIR-12 بر عهده می گیرد. هویت آنها، مثل من، یک راز خواهد ماند... اما می دانم قدم هایی برداشته می شود که تضمین می کند تلاش ما برای حقیقت با من تمام نمی شود.
// 11.02.08

عضو لازمست

هر روز که می گذرد، من بیشتر و بیشتر این حقیقت را درک می کنم که هر چه هست بزرگتر از توان من است. من به کمک احتیاج دارم اگر بخواهم به هر جایی برسم.

در روسی، لغت Mir به انجمن اشاره می کند، جایی که عضوها باید با همدیگر کار بکنند به این ترتیب که متقابل به نتیجه برسند. این ماموریت ماست. ما یک انجمن عمومی و واقعی هستیم، انجمنی که برای افشا دروغ روسها و تضمین بقای ما بنا شده است... و ما به کمکتان نیاز داریم. به شما نیاز داریم تا بخشی از انجمن ما باشید.
// 12.01.08

یک مدرک

بعد از ماهها جستجو به نظر می آید سرانجام چیز قابل توجهی پیدا کردم. این عکس ممکن است یک جزیره معمولی به نظر برسد اما احساس می کنم خیلی بیشتر از آنست. می خواهم مدارک از عضوهای MIR-12 بدست آورم قبل از اینکه ادعایی بکنم.
// 01.17.09

عضو MIR-12 کشته شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hotos%2F32425103%40N03%2F)

ما خبردار شدیم که ناتاشا نورویکو (Natasha Norvikov) عضو MIR-12 و دوست من دیروز در مسکو وقتی سعی می کرد دانشمند روسی، نیکولای دمیچو (Nikolai Demichev) را ترور کند کشته شد.

می دانم ناتشا شخصی نبود که غیر منطقی عمل کند. واقعا نمی توانم بفهمم چرا او دمیچو را هدف گرفت. من قبل از 16 ژانویه، که در کنفرانس مطبوعاتی حضور داشت هیچ خبری از اون نداشتم.

اطلاعات بیشتر به زودی.
// 01.24.09

فاش کردن شبکه دروغهای روسیه

من با مرگ ناتاشا نتوانسته بودم کنار بیایم، اما به خاطر کار کردن در MIR-12 آرام شدم. او در راه افشای روسیه و دروغهایش کشته شد و از من خواسته بود که این راه را ادامه دهم... پس ادامه می دهم.

چند هفته قبل ما راجع به یک جزیره نزدیک سواحل روسیه فهمیدیم که به طریقی در تمامی نقشه های روز مدرن از قلم افتاده بود. این حذف توسط کسی توضیح داده نشده است. زمان زیادی می خواستیم تا مدارک وجود این جزیره را در کنار هم قرار دهیم، اما سالنامه جهانی (The World Almanac) نسخه 1947 هر چیزی را که لازم داشتیم را در خود داشت. با اینکه موجودیت این جزیره تایید شد، اما این هنوز شروع کار است. اطلاعات زیادی کشف کرده ایم... اطلاعاتی که واقعا هولناک ست. حالا زمان این نیست که سر جزئیات برویم، اما می دانیم چیزی عجیب در این جزیره اتفاق می افتد... دلیلی وجود دارد که روسها به سختی کار کرده اند تا این مورد مخفی باشد.

من در حال حاضر بر روی یک ویدئو کار می کنم، و آن هر چیزی که MIR-12 کشف کرده است به دنیا خواهد گفت. من هنوز نیاز دارم که صحت و سقم کمی از اطلاعات را معلوم کنم، اما امیدوارم این ویدئو را تا هفته بعد در اینترنت منتشر کنم.

این فقط شروع سفر ما برای فاش کردن حقیقت است. هنوز مقدار زیادی کار است که باید انجام دهیم و باید مدارک را جمع کنیم، اما ما به آنجا می رسیم... مجبوریم.
// 01.27.09

GBNC.tv

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این یک عکس از صفحه اصلی GBNC است. به نظر می رسد که فعالیت این ایستگاه پس از پخش داستان ناتاشا متوقف شده است. GBNC یک ایستگاه روسی نیست... آیا روسها راهی برای گسترش نفوذشان پیدا کرده اند؟
// 01.28.09

آنچه می دانیم

YouTube - Russian Conspiracy Revealed, Pt. 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3D5qNH8Do-O50)

ما برای فهمیدن هر بخش از اطلاعات فیلم مجبور بودیم صبر کنیم، اما بیش از این نمی توانیم صبر کنیم. هر چه بیشتر در مورد ناتاشا فکر می کنم، بیشتر درک می کنم که ممکنست مرگ او بیهوده باشد در صورتیکه روسیه رسوا نشود. این اطلاعات اولین قدم ست.

مردم زیادی، و حالا ناتاشا، کشته شده اند زیرا فقط کمی اطلاعات که این ویدیو در خود دارد را دانستند. من اصرار دارم که همین حالا آنرا ببینید، آن چشمهایتان را به حقیقتی که مقامات رسمی روسی هرگز ترجیح نمی دهند بدانید بازخواهد کرد . تمامی اطلاعات در ویدئو تائید شده است و هر چیزی که MIR-12 می داند نشان می دهد.

برای پیشرفت تلاشمان، به نظر می رسد ویدئو ها سریعترین راه برای تبادل حجم وسیعی از اطلاعات هستند... من ویدئو های دیگری که اطلاعات بیشتری را فاش می کند منتشر خواهم کرد.

من فهمیدم که MIR-12 تلاش برای یافتن حقیقتی بود که روسیه چندین دهه از همه جهان مخفی نگه می داشت و، از وقتی راهی به این طولانی را طی کردیم، کارهای زیادی انجام شده است. حقیقتی که MIR-12 به دنبالش می رود بزرگتر از من یا هر کس دیگریست. من هم اکنون با گروهی بزرگ از مردم سراسر دنیا در حال کار هستم ولی ما حتی کمک بیشتری لازم داریم، اگر بخواهیم دروغهای روسیه را آشکار کنیم.

MIR-12 به شما احتیاج دارد؛ کمک شما ما را بسوی روشن کردن حقیقت به جهان یک قدم نزدیکتر می کند.

havas_1980
// 01.29.09

قهرمان افتاده ما

YouTube - Leaked assassination footage from Russia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3D6FGsvOzB1Hk)

پس از اینکه اخبار مرگ ناتاشا را در 16 ژانویه شنیدم، می خواستم هر چیزی را درباره او بگویم. حالا که اولین ویدئو ما تمام شد، احساس می کنم زمان آن رسیده که درباره ناتاشا به شما بگویم.

می دانم خیلی از شما صحنه کشته شدن ناتاشا را دیده اید؛ من شخصا آن را یکمرتبه تماشا کردم و خیال ندارم آنرا دوباره ببینم. هنوز می توانم تصویر بدن بی جان او را که در کف زمین افتاده ببینم. واقعا نمی توانم بفهمم چرا مامور ارتش سعی نکرد که او را زنده بگیرد. می خواستم فکر کنم که این نوع عمل کردن طبیعی ست.

من فقط ناتاشا را یک ماه قبل ملاقات کردم، اما خیلی خوب او را شناختم. او جوانترین دختر ولادمیر نورویکو (Vladimir Norvikov)، یک دانشمند سابق روسی بود. او هرگز از پدرش صحبتی نمی کرد، آما به من گفت که پدرش در یک حادثه تحقیقاتی کشته شد در حالی که او هنوز یک دختر جوان بود.

ناتاشا در 2005 برای یادگیری هنر و علوم سیاسی به کالج یل (Yale) در ایالات متحده آمد. وقتی او به اینجا آمد، مادرش و خواهر بزرگترش، کاتایا (Katya) در روسیه را ترک کرده بود. کاتایا ردپای پدرش را دنبال کرد و یک شیمیدان شد که برای دولت روسیه کار می کرد. کمی ماه بعد، ناتاشا به من گفت که خواهرش گم شده است. من به او داستانهایی را که از خانواده ها در روسیه شنیده بودم و جریان گم شدن عزیزان آنها را به او گفتم. او فورا به عضویت MIR-12 در آمد. دو هفته قبل که ناتاشا با من ناهار خورد، دیگر به تماسهایم یا ایمیل هایم جوابی نداد. من تا 15 ژانویه از او خبری نداشتم تا اینکه او یک ایمیل برایم فرستاد که عنوان کرده بود به روسیه سفر می کند و مرا به زودی خواهد دید. او روز بعد مرده بود.

من هنوز انگیزه او را نمی فهمم، اما او لایق این نبود. با خودم می گویم که او اطلاعاتی داشت و دانست که در روسیه چه خبرست. اگر این حقیقت باشد، او براستی یک عضو قهرمان از MIR-12 و یک شهید برای هدف ماست... اما فقط گذشت زمان خواهد گفت.

لطفا اجازه ندهید که مرگ ناتاشا ناچیز شمرده شود. به MIR-12 ملحق شوید و به ما در آشکار کردن حقیقتی که ناتاشا زندگی خود را به خاطر آن داد کمک کنید.
// 01.29.09

روسها در جستجوی Mir-12 هستند

اینها واقعا هیچ هستند... من تعجب نمی کنم. دست بکشید تا دولت روسیه کوششهای سازمان ما را در یک راه منفی بچرخاند. این نوعی حقه ست که آنها به خورد دنیا می دهند... پنهان کردن حقیقت با یک شبکه بی پایان توطئه. با زدن برچسب ترورریست به ما، آنها با ترساندن مردم سرمایه جمع می کنند و کاری که ما سعی در آنجام آن داریم را کمتر می کنند. من فکر می کنم که عضوهای MIR-12 که در آمریکا زندگی می کنند در امان هستند... اما کسانی که از سراسر دنیا این مطالب را می خوانید، لطفا مواظب خودتان باشید.
// 01.30.09

نیکولای دمیچو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی، که خودش را بصورت یک کارمند داخلی با دولت روسیه شناسانده است، اخیرا به MIR-12 نزدیک شده است. او موافق بوده است که به هدف ما کمک کند، اما خواهش کرد که ما او را “اسپیان” (“Speon”) صدا کنیم.

چیزی که مشاهده می شود فایلی درباره نیکولای دمیچو می باشد، دانشمندی که ناتاشا او را 15 ژانویه در کنفرانس مطبوعاتی هدف گرفته بود. من پیشنهاد داشتم که چند نفر برای ترجمه روسی کمک کنند پس؛ اگر هر کدام از شما قادر هستید که این فایل را ترجمه کنید، لطفا آن را به آدرس Truth@MIR-12.com ایمیل کنید.

به روز رسانی: فایل ترجمه شد :: 07:45 PM (وقت استاندارد شرق، EST)ا

با مشاهده کلیپ GBNC، دمیچو یک دانشمند معمولی به نظر می رسد... اما در فایل شخصیش تصویری بسیار متفاوت دارد.

به چه علت دمیچو، قاتلی خونسرد، یک کنفرانس مطبوعاتی را برای نمایش به تمام دنیا به راه می اندازد؟ “اسپیان” یا کسی دیگر نمی خواهد بدانیم او رئیس چه آزمایشگاهی است، اما آنچه که مرا می ترساند... او، بعد از همه، با به قتل رسیدن کسی ترقی کرده بود. این بی خطر هست که بگویم این مرد جسدهای بسیاری در محل کارش دارد... شاید یکی از آنها باعث شد که ناتاشا آن طور عمل کند.

چگونه کاتایا خواهر ناتاشا برای این مناسب می باشد؟ ناتاشا چیزی درباره کار خواهرش یا حتی گذشته کار پدرش می دانسته که باعث شده آن شلیکها را بکند؟

یک چیز حتمی ست. دمیچو روزهایش را در آزمایشگاه ش با ور رفتن یک چراغ بونزن صرف نمی کند.

یک تشکر بزرگ از عضوهای 62284، 59648 و 11789 برای کمک شما در ترجمه این مدرک.
// 01.31.09

کارهای هنری ناتاشا

عضو 24321 از MIR-12 به تازگی یک لینک برای من فرستاد که اکانت متعلق به ناتاشا در Flickr است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@N05/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s%2F34089796%40N05%2F)
i
به نظر می رسد که مرگ پدر ناتاشا او را خیلی زیاد متاثر کرده تا اینکه تحریک شد. هنگام مطالعه هنر در دانشکده، او تعداد زیادی پوسترهای تبلیغاتی روسی درست کرد. شاید این کارهای هنری به ما کمک کند تا انگیزه ناتاشا را برای به قتل رساندن دمیچو بفهمیم.
// 02.03.09

او چه چیزی و چه وقتی می داند؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hotos%2F34089796%40N05%2F3239554851%2F)

95095 عضو MIR-12 به تازگی اطلاعات مخفی جالبی از کارهای هنری ناتاشا بدست آورده است.

در اثر قدرت وحشتناک، “Terrible Might”، یک متن وجود دارد که عنصر 99، اینشتینم (Einsteinium) را شرح می دهد. من هنوز مطمئن نیستم این چه ارتباطی با دروغ های روسیه دارد، اما باید باشد. عضو 95095 همچنین عبارت “12-X27739” را در این کار پیدا کرد. پس از انجام تعدادی آزمون و خطا آنها فهمیدند که این یک ID ورودی معتبر برای RNCSA.ru است. من فرض می کنم که این ID به کسی در دولت روسیه تعلق دارد، اما ما نمی توانیم این را تایید کنیم تا زمانی که رمز سایت را داشته باشیم و وارد آن شویم.

در اثر آن می آید، “It’s Coming” ناتاشا مختصات i +56 15′ 60.00″ +165 20′ 60.00″را مخفی کرده است. این به نظر می آید که مختصات جغرافیایی جزیره Katorga-12 می باشد، هیچ چیزی در این مختصات نیست ولی آب هست. من هم اکنون در حال نگاه کردن به نقشه های انلاین هستم تا ببینم ناتاشا در این مختصات به چه چیزی مخفی کرده است.

اثر کارگر برای مردم، “Worker for the People”، یک مرجع مخفی به یک کتاب ست. من نمی دانم این کتاب چه نقشی در حقیقت بازی می کند، اما من به دنبال آن هستم.

همه این موارد مخفی من را راهنمایی می کند تا باور کنم ناتاشا خیلی بیشتر از آن می دانست که من قبل سفرش به روسیه فکر می کردم. من نمی دانم چرا ناتاشا با این همه اطلاعات به پیش من نیامد؛ شاید در حال مواظبت از من بود.

من بر روی ارتباط دوستش، امیلی (Emily) و احتمالا ملاقات او در حال کار هستم. من حدس میزنم که ناتاشا ممکن است به او چیزهایی گفته باشد و آن چیزها کلیدی هستند که می شود همه این اطلاعات مخفی را فهمید.

به روز رسانی: مختصات اصلاح شد :: 06:55 PM (وقت استاندارد شرق، EST)ا

78819 عضو MIR-12 متوجه شد که آن مختصات در اثر ”آن می آید“ به صورت درست i +56 15′ 60.00″ +168 20′ 60.00″هستند (+168 به جای +165). این مختصات جدید با محل جزیره ایی که در ویدئو ”آنچه می دانیم“ اشاره کردیم مطابقت می کند. من بر روی ویدئو دیگری در حال کار هستم.
// 02.05.09

مختصات عکسهای جدید را فاش می کند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرانجام همه جستجو ها نتیجه داد... ما چیزی پیدا کردیم.

77146 عضو MIR-12 امروز صبح این توضیح را از پست ”او چه چیزی و چه وقتی می داند؟“ بیرون کشیده است.

“ اگر مختصات را در Google Maps تایپ کنید، سپس بر روی My Maps کلیک کنید، و گزینه Picasa Web Albums را فعال کنید، 2 عکس دیده می شود! یکی به نظر می رسد دمیچو باشد اما در مورد نفر دیگر هیچ نظری ندارم.”

من عکسهای پیدا شده توسط 77146 را بالا قرار دادم. اولین عکس به طور مسلم جوانی دمیچو است. من تعدادی اطلاعات درباره آن مرد در عکس دوم دریافت نموده ام. اما در پست قرار نخواهم داد تا 100% مطمئن شوم این اطلاعات درست است. در چند روز آینده این مسئله را تایید می کنم و راجع به او بیشتر در پست قرار خواهم داد.

عضو 77146 همچنین اشاره کرد کاربری این عکسها را تحت نام کاربر 12-X37279 پست کرده است. این نام کاربر با قالب ID دولت روسیه که ما از قبل داریم مطابقت می کند اما فعلا معنی اش را نمی دانیم.
// 02.08.09

ویکتور باریساو (Viktor Barisov)

همان طور که قول دادیم، اینجا مقداری اطلاعات راجع به ویکتور باریساو است مرد دیگری که تصویرش در پست ”مختصات عکسهای جدید را فاش می کند“ دیده شد. با تشکر از اسپیان، MIR-12 فایل شخصی باریشو را چند روز قبل دریافت کرد.

به روز رسانی: فایل ترجمه شد :: 08:39 PM (وقت استاندارد شرق، EST)ا

از 59648 عضو MIR-12 و بقیه به خاطر کمک شما در ترجمه تشکر می کنیم. اطلاعات در این فایل جزئیاتی هولناک راجع به عصر مرموز 99 را نشان می دهد. طبق فایل، حین استفاده از این عنصر 50 مرگ گزارش شده است... چیزی که، بعد از خواندن این فایل، نتیجه آن برای دولت روسیه هیچ است. این بی اعتنایی وقیحانه به زندگی تا اندازه ایست که هرگز فکر نمی کنم خارج از فیلم ها وجود داشته باشد.

چرا روسیه این آزمایشها را انجام می دهد؟ آنها سعی دارند چه کاری انجام دهند؟ به کنترل درآوردن E99 نتایج بسیار قوی را خبر می دهد. چرا آنها می خواهند این خطرات طبیعی را نادیده بگیرند... حتی زندگی انسان را در این راه قربانی کنند؟

نشان کاتورگا-12 در هر دو فایلهای شخصی دمیچو و باریساو دیده می شود... این دو چه ارتباطی با هم دارند؟
// 02.10.09

جزئیات عنصر 99

هر چه زیادتر در مورد عنصر 99 می خوانم بیشتر از آن می ترسم. در فایل شخصی باریساو اشاره شد استفاده از E99 حداقل 50 مرگ را در پی داشته است، اما به نظر می رسد این فقط اولین نشان از قدرت مخرب E99 بوده است.

این را اسپیان شب قبل برایم فرستاد.

به روز رسانی: فایل ترجمه شد :: 03:44 AM (وقت استاندارد شرق، EST)ا

این گزارش پزشک قانونی، اتفاق رخ داده به سر کسی که در معرض E99 بوده را شرح می دهد... نتیجه آن مرگی دردناک است.

روسها در سالهای 1970 و 80 یک سری از عوامل اعصاب را تحت نام عوامل نوویچوک (Novichok) تولید کردند که گفته می شد سه تا پنج برابر مهلکتر از گاز اعصاب VX بودند (یک پیش بینی باورنکردنی و ترسناک). آیا E99 جایگزین این عوامل است؟ اگر E99 به صورت اسلحه بود چقدر مرگبار خواهد بود؟ من هیچ بچه ای ندارم اما نمی توانم کمکی کنم ولی از چیزی که بر سر آینده دنیای مان می آید می ترسم

ما باید از 55217 عضو MIR-12 برای ترجمه این مدرک تشکر کنیم.
// 02.11.09

چه خواهد شد، قسمت دوم

امروز نمی خواهم خیلی سر جزئیات بروم اما می دانم که MIR-12 جدیدا به یک مورد نادر، قطعه فیلمی از آزمایشگاه شوروی سابق دست یافته است. جلوی اطلاعات اینچنینی نمی توانم راحت بنشینم، این باید پخش شود... دنیا باید بداند. نمی دانم چه پیش می آید چه می بینم، اما این مرا آشفته می کند.

من ویدئوی دیگری را در یک یا دو روز آینده منتشر می کنم. من هم اکنون دارم یکی از آخرین جزئیات را تایید می کنم قبل از اینکه عمومی کنم.
// 02.12.09

آنچه می دانیم، قسمت دوم

YouTube - Russian Conspiracy Revealed Pt2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DrdAboX2a8XM)

جدا از هر چیزی که تا به حال منتشر کردیم، این ویدئو یست که دولت روسیه از شما می خواهد که ببینید (بعد از مشاهده دلایل روشن خواهد شد). این به شدت قویست. هر چیزی را دگرگون می کند.

تصاویر تکان دهنده ایی که مشاهده می شود در دنیای دیگر رخ می دهد. چه بلایی سر این مردان آمده که غیر واقعی اند... بیگانه اند. سرانجام، روسیه معاهده کنوانسیون منع سلاح های شیمیایی را امضا کرد که تولید و ذخیره سلاح های شیمیایی را ممنوع ساخت. آیا این تحقیق بیانگر یک تخلفست؟ آیا سازمان ملل نبایستی وارد می شد؟

حقیقتی که به دنبال آن هستیم سرانجام شکل می گیرد.

فقط امیدوارم زمانی مانده باشد... امیدوارم برای متوقف کردن آن خیلی دیر نکرده باشیم.

havas_1980
با تشکر از ساسان عزیز (sasanjfr) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای ترجمه مطالب "دیمیتری کوکین" و "آنچه می دانیم، قسمت سوم"

// 02.13.09

روسیه تحقیق درباره نفوذ را شروع می کند

اسپیان جدیدا این یادداشت را برایم فرستاد. مثل همیشه، از کمک هرکس برای ترجمه تشکر می کنم: truth@mir-12.com

به روز رسانی: فایل ترجمه شد :: 06:12 PM (وقت استاندارد شرق، EST)ا

از 13774 عضو MIR-12 برای ترجمه تشکر می کنم. ما داشتیم به این فکر می کردیم که قدرت نفوذ دمیچو چقدر بود... چطور است که یک دانشمند درگیر یک نمایش مرگ خواهد بود؟ بعد اتفاقی که برای ناتاشا افتاد، حذف شدن همین کلمه مرا می ترساند. مراقب باش، اسپیان.
// 02.18.09

ممکن است اسلحه باشد؟

من سرنخی ندارم این وسیله در نقشه، برای چه کاری استفاده شده است اما بنظر می رسد طوری طراحی شده که در دست سوار شود (فکر می کنم یک دست اپراتوریست). این ابزاری برای بکار گرفتن E99 است؟ آیا ثابت می کند که E99 به صورت اسلحه می شود؟

این وسیله، حالتی بسیار مدرن و تقریبا پیشرفته دارد. آیا این مدرکیست که نشان می دهد آزمایش ها به آرامی در حال پیشرفت هستند؟

به روز رسانی: یک عضو MIR-12 که تجربه زیادی در ارتش دارد به من گفته است این نقشه مهندسی برای نوعی اسلحه است... اما این شبیه چیزهایی که او در اختیارات امنیتی فعلی دیده است نیست. آیا این می تواند همان چیزی باشد که باریساو آزمایشهای E99 را برایش انجام می داد؟ یا ابزاریست که در حین آزمایش ها به کار می رود؟ آیا همه هدف K-12 نوعی مسلح کردن است؟
// 02.18.09

آزمایش انسان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این یاداشت دیگریست که اسپیان قادر بود از روسیه مخفیانه به دست آورد، 21237 عضو MIR-12 از شما برای ترجمه این مورد تشکر می کنم. به نظر می رسد آزمایش عنصر 99 که درباره آن می دانستیم صرفا شروع کار است. چطور روسیه قادر بوده است که تحقیق به این بزرگی را مخفیانه برای مدتی بسیار طولانی اداره بکند؟ اسپیان هیچ نشانه ای نداد به عنوان مثال این آزمایش هرگز رخ داد... یا مهمتر اینکه، چه آزمایش های مشابه در حال انجام هستند. شخصا متحیرم به چه علت انسانها در تحقیق عنصر 99 درگیر خواهند شد.
// 02.19.09

دانشمندی غیر معمولی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اولین حدسمان از دمیچو به نظر می رسد درست بوده است. او دانشمندی غیر معمولیست. کارمند دستگاه حزبی نیست. مردی است که می خواهد آزمایشاتش به نتیجه برسد، اهمیت ندارد به چه قیمتی. او جایگزین باریسو بود... و فکرمی کنم همان تحقیقی که در 1950 با شکست رو به رو شد را اداره می کند. من اسم کمیسر کوکین (Kokin) را نشنیده ام، اما مردی که در کنفرانس مطبوعاتی ناتاشا را کشت دیمیتری کوکین (Dimitri Kokin) بود. ارتباطش با دمیچو چه است؟

مصیبت چرنوبیل (یا ”حادثه“، به تعبیر دمیچو) چه ارتباطی با حقیقت دارد؟ چرنوبیل می توانست جایگزین یا توسعه کاتورگا-12 بوده باشد؟

34273 عضو MIR-12 کار ترجمه این یادداشت را بر عهده داشتند. تشکر می کنم.
// 02.23.09

زنده بودن کاتایا؟

این با هیچ شعوری جور در نمی آید... به هیچ وجه. اسپیان اندکی پیش یک شات از یک دوربین امنیتی در کاتورگا-12 را برایم فرستاد. یک یادداشت به عکس پیوست شده بود که گفته شده “کاتایا نورویکو”

فرض کنیم این واقعیست، این چطور امکان دارد؟ تاریخ این عکس 1956 است، اما کاتایا که هنوز متولد نشده بود. این نمی تواند او باشد، می تواند؟ غیر این اینکه کاتایا در K-12 ساکن است (یا بوده؟)، او چه ارتباطی با E99 دارد؟

تمامی اطلاعاتی که اسپیان فرستاده است تا این لحظه درست بوده است، چرا حالا پیغامی مرموز می فرستد؟

ناتاشا قانع شده بود که خواهرش مرده بود، اما این عکس به این معنی است که او هنوز زنده است؟ برای این هیچ توضیح منطقی وجود ندارد، اسپیان سعی دارد چه چیزی به ما بگوید؟

این فکرم را خراب کرد. دارم انگیزه ها و اعتماد اسپیان را از خودم می پرسم. چرا او به آرامی اطلاعات را می فرستد وقتی واضح است دنیا هر چیزی را که در کاتورگا-12 رخ می دهد باید بداند؟ و چرا او از MIR-12 برای انتشار اطلاعات استفاده می کند، در حالیکه می توانست با سازمان ملل صحبت کند؟
// 02.26.09

دیمیتری کوکین

اسپیان توانسته اطلاعاتی از کوکین، کسی که ناتاشا را کشته است به دست بیاورد.

به روز رسانی: فایل ترجمه شد :: 05:15 PM (وقت استاندارد شرق، EST)ا

حدس ابتدایی من صحیح بوده است، این مرد درست مثل دمیچو است... ناتاشا هیچ شانسی نداشت.
در این فایل پرسنلی اطلاعات زیادی وجود داشت که خیلی بی جا به به نظر می رسید و تنها بر ترس های من افزود. دمیچو دانشمندی عادی نیست و کوکین هم به هیچ وجه یک رابط نظامی معمولی نیست.
// 02.27.09

آنچه می دانیم، قسمت سوم

YouTube - Russian Conspiracy Revealed, Pt. 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DXQo90hZVJfU)

من برای ارائه ی این اطلاعات بدون داشتن جوابی برای سوال هایتان بی میل بودم. اما نمی توانستم به یک چنین شواهدی تکیه کنم. هر چه افراد بیشتری داشته باشیم که بر روی جواب دادن به این سوالات کار می کنند زودتر به حقیقت پی می بریم.

بعد از تماشای فیلم مربوط به آزمایش سگ همینجا نشستم و شگفت زده شدم که چگونه این دانشمندان می توانند این قدر نسبت به بی رحمی بی تفاوت باشند که بتوانند کار با E99 را ادامه دهند؟ می توانید تصور کنید که چقدر وحشتناک است که شخصا در آنجا حضور داشته باشید؟ اینکه بوی پوست سوزان و مخاط منفجر شده سگ به مشامتان برسد. مشخص است: برای کار با E99 باید بخشی از خودتان را از دست بدهید، بخشی که سبب شده انسان نامیده شوید.

این درباره ی پدر ناتاشا و حتی کاتایا به چه معنی است؟ آیا آنها هم آلوده به این کار هستند؟ درست وقتی که فکر می کردم روس ها نمی توانند بیش از این پیشروی کنند، این کار را کردند. به سبب این، آیا آمریکا و باقی جهان امن هستند؟

havas_1980
با تشکر از ساسان عزیز (sasanjfr) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که در ترجمه این مطالب به من کمک کرد.

// 03.02.09

اطلاعات در خطر اکتشاف

اتفاق افتاد. شخصی به داخل عضویت MIR-12 نفوذ کرد. نمی دانم روس ها بودند یا کس دیگر اما هیچ نظری درباره کیفیت (و میزان) اطلاعاتی که موفق به دستیابی شده اند ندارم.

نام کاربری شما به صورت رندوم ایجاد شده است پس هیچگونه اطلاعات شخصی روی سرورهای ما وجود ندارد. فقط کنجکاوم بدانم که آیا توانسته اند به یک طریقی آدرس IP شما را پیدا بکنند؟

نمی دانم چه مدت پیش روس ها به سیستم ما نفوذ کردند اما تنها می توانم فرض کنم که این کار را برای زیر نظر گرفتن فعالیت های ما انجام داده اند. اگرچه اجازه نمی دهم که این وحشت مرا متوقف سازد اما امیدوارم که همگی شما چنین احساسی داشته باشید. مدت ها پیش تصمیم گرفتم که به روس ها اجازه ندهم که مرا به وحشت بیاندازند. مهم نیست چه اتفاقی می افتد. من باید مطمئن شوم که جهان حقیقت را بداند.
// 03.04.09

حقیقت درباره کوکین

ما اشتباه می کردیم. به نحوی، کوکین یکی از ما بود. من این نامه را دیروز دریافت کردم...

و این عنوان روزنامه، امروز صبح به دست من رسید.

این احمقانه است فکر کنیم اسپیان، که به او اعتماد کرده بودم، همان کوکین بود، مردی که کم کم داشتم از او نفرت پیدا می کردم.

سخت است که خودم را با این موضوع تطبیق دهم. همین دیروز کوکین یک شر به تمام معنا بود... درست مثل دمیچو. اما حالا چه؟ آیا او باید از تمامی کارهای وحشتناکی که در گذشته مرتکب شده به خاطر کمک به فاش شدن آنها تبرئه شود؟

من هرگز کوکین را یک قهرمان نخواهم خواند. اما اسپیان با اعمال قهرمانانه اش خودش را به اثبات رسانده است. او به تلاش MIR-12 برای کشف حقیقت کمک شایان توجهی کرده است. بدون اسپیان ما هنوز در تاریکی به سر می بردیم و کورمال کورمال به سمت حقیقت حرکت می کردیم.

آسوده بخواب، اسپیان.
// 03.06.09

دغدغه های امنیت

اگر به مهر روسی روی نامه کوکین دقت کنید متوجه می شوید که عبارت “Российская Федерация” با عبارت “Показать Кузькину мать” جایگزین شده است. عده ای از اعضای MIR-12 به من خبر داده اند که این عبارت، کلمه ی عبور RNCSA.ru است. جاهای خالی را پاک کنید (ПоказатьКузькинумать)، این عبارت را در کنار نام کاربری کوکین (12-X27739) قرار دهید و دسترسی پیدا خواهید کرد.

اگر هنوز به سایت دسترسی پیدا نکرده اید اخبار نگران کننده ای دارم که باید به شما بگویم. تمامی اعضای فعال MIR-12 در لیست تحت نظر دولت روسیه قرار گرفته اند. این لینک مستقیم است: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من می دانستم که ایجاد MIR-12 خطر فوری را برایم به ارمغان خواهد آورد، اما هیچ قصدی مبنی بر به خطر انداختن دیگران نداشتم. امیدوارم همگی شما من را ببخشید. مراقب باشید.
// 03.06.09

امیلی به قتل رسید

تأیید شد. روس ها اعضای MIR-12، قربانیانی بی گناه، را به قتل می رسانند. نمی دانم چه بگویم.

دیشب، شخصی نامه ی بی نام و نشانی را از زیر در خانه ام به داخل پرت کرد - اول هیجان زده بودم. فکر کردم که Kokin به خاطر بسته هایش، به یک طریقی قرار ملاقاتی گذاشته است تا پس از مرگش راه او ادامه پیدا کند... و بعد نامه را باز کردم. هیچ سر نخی نبود، به جز عکس بالا. لحظه ای که این عکس را دیدم احساس کردم که انگار کسی با پتک به وسط سینه ی من کوبیده باشد؛ نمی توانستم نفس بکشم. وقتیکه مقاله ضمیمه را در روزنامه صبح پیدا کردم نیز همین احساس را داشتم. امیلی بیرحمانه به قتل رسیده بود.

اما چرا روس ها امیلی را به جای من هدف قرار دادند؟ بله، او هم اتاقی سابق ناتاشا بود. بله او به یکی از اعضای کلیدی MIR-12 تبدیل شده بود اما من کسی هستم که روس ها می خواهند مرده ام را ببینند.آنها می دانند کجا زندگی می کنم، چرا فقط من را نکشتند؟

نمی توانم بگویم که چقدر احساس مسئولیت می کنم. من ناتاشا را به MIR-12 معرفی کردم و مرگش امیلی را وارد قضیه کرد. اگر به خاطر من نبود این دو هنوز زنده بودند. MIR-12، خونی که دستان روس ها را آلوده کرده در معرض نمایش گذاشته است... و حالا احساس می کنم که این خون دست های من را هم آلوده ساخته است.

یک نفر از امیلی برای فرستادن هشداری به من استفاده کرده است... اما فایده ای نخواهد داشت. من می دانم که دیر یا زود من نیز به سرنوشت مشابهی دچار خواهم شد اما نمی توانم کنار بکشم. من هر کاری را برای اطمینان از اینکه جهان حقیقت را خواهد شنید انجام خواهم داد.

اعضای MIR-12، چنانچه نام کاربریتان را در RNCSA.ru پیدا کردید، از شما تقاضا دارم که احتیاط بیشتری به خرج دهید.
// 03.09.09

چه خواهد شد، قسمت چهارم

من دیگر نمی خوابم... نمی توانم که بخوابم. زندگیم در خطر است. من در حال فرارم؛ مطمئنم که روس ها به دنبال من اند. در می سی سی پی نزدیک بود پیدایم کنند اما از آن به بعد به هر نحوی که شده توانستم خودم را از آنها دور نگه دارم.

یک تشکر ویژه به شما اعضای MIR-12 که برایم جایی را برای اقامت پیشنهاد دادید، شما زندگیتان را برای کمک به من به خطر انداختید و من تا ابد مدیون شما هستم.

من به زودی ویدئوی جدیدی را منتشر خواهم کرد؛ این ویدئو شامل تمامی اطلاعاتیست که MIR-12 از زمان آخرین ویدئو ما جمع آوری کرده است. من باید تمامی این آخرین جزئیات اطلاعات را منتشر کنم. می ترسم که در صورت به قتل رسیدنم، این اطلاعات برای همیشه ناپدید شود و تمامی کارهای ما و تمامی زندگی هایی که از بین رفته بیهوده باشد.

به زودی دنبال آن باشید.
// 03.10.09

کاتایا زنده است

خواهر ناتاشا، کاتایا ممکن است زنده باشد! 99992 عضو MIR-12 به لیست سیاهی از اعضای ”پرسنل علمی کلیدی“ که در کاتورگا-12، در وب سایت RNCSA.ru ذکر شده اشاره کرده است. در میان اسامی، نام کاتایا نورویکو به چشم می خورد. اگر تا حالا اسم او را ندیده اید این لینک مستقیم است: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . کلمه عبوری که باید تایپ کنید “atofmisfeerevettut” است.

این برای امنیت کاتایا چه معنی دارد؟ من به یاد یادداشت های دمیچو درباره آزمایش بر روی انسان ها افتادم و ترسیدم. آیا کاتایا دانشمندیست که این آزمایشات تکان دهنده را طراحی کرده است یا امکان دارد که خود او یکی از افراد تحت آزمایش باشد؟ هر دوی این تفکرات به شدت هراس آورند.
// 03.11.09

از کاتایا

// 03.12.09

آنچه می دانیم، قسمت چهارم

YouTube - Russian Consipracy Revealed Pt 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3D__PlTq2LXNU)

هر آنچه که می دانم، اینجاست. بالاخره حقیقت فاش شد. ویدئو را تماشا کنید... این موضوع را همه جا پخش کنید. من دوباره خواهم نوشت اگر و وقتی که در امان باشم.

ما مصمم هستیم.
ما آزادی بخشیم.
ما دانش هستیم.
ما حقیقت هستیم.
ما MIR-12 هستیم.
ما تکینگی (Singularity) را متوقف خواهیم ساخت.
پایان...

Mir-12: بازاریابی ویروسی برای Singularity

داستان ویروسی Activision برای Singularity با یک شلیک شروع شد. ویدئویی که کوشش برای ترور در روسیه را نشان داد، در YouTube قرار گرفت و بالای 400,000 مشاهده و 1,500 کامنت زیر یک هفته داشت. این ویدئو مشاهده کنندگان را به سایت MIR-12 هدایت می کرد، یک سازمان مخفیانه که برای فاش کردن نقشه های پلید روسیه که از سال 1950 شروع کرده بود تاسیس شد. ناتاشا نورویکو کشته شد، او آدمکش بود؟ عضو MIR-12 بود، وبلاگی که مرگش را پخش کرد؟ به زودی ویدئویی دیگر در MIR-12 قرار گرفت که خبر از قتلهایی مرموز و وجود جزیره ایی مخفی روسیه داد. جزیره ایی دارای سطوحی از تشعشعات ناپایدار و قادر به ناپدید شدن کامل. براستی روسیه در حال انجام آزمایشهای انرژی شیطانیست؟...

همه این موارد کاری جمعی زیرکانه و زیبا بود برای جلب توجه به بازی شوتر اول شخص Activision یعنی Singularity که به کمک کارمندان DDB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Feed Company ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) انجام شد. این اولین بار بود که برای ساخت یک بازی علاوه بر وجود سایت رسمی، سایتهای دیگری هم ایجاد شد که مطالبی ساختگی داشت. سایت شبکه تلویزیونی GBNC که ویدئو ی تروری با نشان آن پخش شد، اکانت های سایت Flickr که عکس ها و نقاشی های ناتاشا را در بر داشت، سایت روسی RNCSA.ru، استفاده از سایت Google Maps، و در نهایت اشاره کردن همه این موارد در سایت MIR-12 با دقتی کامل طراحی شده بود. بازیگران هم در این راه کار خود را به خوبی انجام دادند. برای مثال کسی که نقش نیکولای دمیچو را بازی کرد، بازیگر روسی، راویل آزیانو (Ravil Isyanov) است که در فیلمهای K-19: The Widowmaker محصول 2002 و Defiance محصول 2008 حضور داشت.

... پس به دنیای Singularity خوش آمدید!

havas_1980
12-05-2009, 18:27
Singularity

سازنده: Raven Software
ناشر: Activision

موتور: Unreal Engine 3

پلتفرم: PlayStation 3 ،Xbox 360 ،PC
تاریخ انتشار: Jun 29, 2010

ژانر: Science Fiction First-Person Shooter

مود: Multi-Player ،Single-Player
رسانه ها: Blu-ray Disc ،DVD
ورودی ها: Gamepad ،Keyboard and Mouse

وب سایت: Singularity-Game.com

سیستم مورد نیاز: Minimum

CPU: Intel Dual Core 2.8 GHz or AMD Athlon 64 x2 Dual-Core 4800+ or better
RAM: 1GB for XP / 2GB for Vista/Windows 7
HDD: 8GB of uncompressed hard disk space (plus 400 MB for the Windows® swap file and 12 KB free for saved games)
Video Card: 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX® 9.0c-compliant 256 MB video card and drivers*
Sound Card: 100% DirectX® 9.0c-compliant true 16-bit sound card and drivers
DirectX: DirectX® 9.0c (Included)
Other: A 100% Windows® XP/Vista/Windows 7-compatible computer system

* Supported Chipsets for Windows® XP/Vista/Windows 7
All NVIDIA® GeForce® 8800 GT 256 MB RAM and better chipsets (excluding 9400 cards)
All ATI Radeon™ x1800 256 MB RAM and better chipsets (excluding X1800 GTO, Radeon HD2400, HD2600, and HD3450)
Motherboard integrated video chipsets not supported

داستان

در زمان جنگ سرد، سالهای 50-1949، ژوزف استالین رهبر کمونیست شوروی دو ابر سلاح در اختیار داشت... موشک های دور برد و بمب اتم. ولی اگر تیمهای کاری اجباری حتی به ساخت یک موشک قوی که بتواند کلاهک هسته ای حمل کند موفق می شدند، استالین با ایالات متحده و فرماندهی نیروی هوایی اش مواجه می شد. او دانست که برای بالاتر بودن از ایالات متحده نیاز به برتری دیگری دارد که امنیت شوروی را تضمین کند.

پس فرصت کشف عنصر 99، یک ماده ناشناخته ،در جزیره ایی دوردست اطراف Kamchatka Peninsula پیش آمد. عنصر 99 (E99) منبع جدید و امید استاین بود که متاسفانه همین عامل، نوع جدیدی از ریسک آلودگی داشت. اما این ریسک ها از دید استالین قابل قبول بودند و هر چیزی برای پیشرفت شوروی لازم بود. در 21 سپتامبر 1950 که پروژه رو به تکمیل شدن بود و در نقض همه موافقت نامه های امنیتی، یک دانشمند روسی به نام باریساو (Barisov) به طور شخصی دستگاهی را با قدرت E99 فعال کرد که باعث ایجاد یک رویداد مصیبت بار شد و کل جزیره را تحت تاثیر قرار داد. در نتیجه آخرین دستور استاین پیش از مرگش یک دست نوشته بود که کاتورگا-12 را قرنطینه کرد.

صحبت درباره جزیره فراموش شد... تا 2010 - وقتی که گزارشهایی در غرب مبنی بر فعالیت در یک جزیره دوردست سایه روسیه تایید شد. دنیا، کاتورگا-12 را فراموش کرده است. کسی هم راجع به چیزی که ممکن است در این جزیره باشد فکر نمی کند. دنیا نمی خواهد واقعه چرنوبیل دیگر یا بدتری را ببیند... پاسخ آمریکا به این وضع انجام یک پرواز مخفیانه در منطقه است. آنها شناسایی لازم دارند - و احتیاج است که بدانند.

نت رنکو، شخصیت اصلی بازی

در Singularity، شما در نقش نت رنکو (Nate Renko) ظاهر می شوید. یک خلبان شناسایی نیروی هوای ایالات متحده که به طرز اسرارآمیزی هواپیمایش در نزدیکی جزیره کاتورگا-12 (Katorga-12)، در شرق روسیه دچار مشکل شده و به ناچار در جزیره فرود می آید...

گیم پلی

بعد از سقوط هواپیما به زودی با دستگاهی روبه رو می شوید که گیم پلی حول آن می چرخد، دستگاه دستکاری زمان (TMD مخفف Time Manipulation Device). این اختراع شبیه به یک دستکش است که مکانیزمی روی آن قرار دارد و توانایی دستکاری هر چیزی به وسیله E99 را دارد. البته توانایی های دستگاه بر روی هر شی کار نخواهد کرد که باعث شود فکر کنید محیط بازی کاملا قابل تخریب است.

TMD در کل 2 وظیفه عمده را دارد و شما در کل بازی آنها را بکار خواهید برد: اولین مورد اینکه می توان جاذبه هر شی کوچک را دستکاری کرد. به تعریفی دیگر شما می توانید یک شی را نشانه گرفته و به سوی خود بکشید در حالی که در هوا شناور ست و در ادامه می توانید آن شی را سریعا پرت کنید. این عملکرد شبیه به عملکرد اسلحه جاذبه (Gravity Gun) در Half-Life 2 است. پس اگر نارنجکی به سمت شما پرت شود شما می توانید آن را در هوا گرفته و به سمت خود دشمن پرتاب کنید. قابل توجه است که انفجار نارنجک تا زمانی که انرا در اختیار دارید عمل نخواهد کرد و به اصطلاح فریز می باشد.

از طریق به عقب بردن زمان، این پلکان تعمیر می شود.

دومین و پراستفاده ترین وظیفه دستگاه، توانایی های دستکاری زمانست البته نه اینکه کل محیط تغییر کند. شما می توانید کیفیت یک شی را به وسیله عقب برگرداندن یا به جلو بردن زمان تغییر دهید. پس به عنون مثال اگر یک بشکه خراب را بیابید با برگرداندن زمان، آن به حالت اولیه و سالم تبدیل خواهد شد یا با به سرعت جلو بردن زمان، زنگ زده و سپس به یک توده فلزی زنگ خورده تبدیل می شود. اشیا به دفعات قابل تغییر هستند برای مثال می توانید بشکه ای سالم را به حالت له شده تغییر داده، آنرا از یک مسیر تنگ رد کرده و سپس به وضعیت اولیه خود برگردانید تا از آن بعنوان یک سکو برای رسیدن به جای دیگر استفاده کنید. این تغییرات را بر روی حریفان هم می توانید بکار ببرید. استفاده بر روی هر نفر این نتیجه را در بر دارد که آن تبدیل به بچه یا کودک و در وضعیت بدتر تبدیل به اسپرم و تخمک شود. در حالت برعکس یعنی سپری شدن سریع زمان هم باعث می شود که آن در نهایت تبدیل به استخوان و خاک شود.

با به جلو بردن زمان، از سرباز روسی فقط استخوان باقی می ماند.

تعدادی از استفاده های جالب توجه این دستکاری زمان شامل این موارد می شود؛ یک پل فلزی شکسته با استفاده از TMD و برگشت زمان، به وضعیت قدیمی یعنی زمانی که درست بود تبدیل شود و بتوان از آن عبور کرد. بر عکس این قضیه می توان یک صندوق چوبی که تعدادی از دشمنان در پشت آن پوشش گرفته اند را با سپری شدن زمان، تبدیل به صندوق چوبی پوسیده کرد. شما می توانید با گذشت سریع زمان، قفل را پوسیده کرده و در نهایت خرد کنید تا بتوانید از درها عبور کنید یا یک اهرم شکسته را با بازگشت زمان به وضعیت سالم خود تبدیل کنید تا بتوانید با حرکت دادن اهرم، دستگاهی را فعال کنید.

TMD تنها دستگاه شما نیست. مورد دیگری که بعدا آنرا در دسترس خواهید داشت، کرونولایت (Chronolight) است. شما در زمان حال می توانید بوسیله روشن کردن آن، اشیایی را رویت کنید که در گذشته بوده، اما حالا سر جای خود نیستند. مثلا شما می توانید از کرونولایت برای دیدن پیغامهایی استفاده می کنید که قبلا بر روی تخته چوبی نوشته شده بودند ولی هم اکنون پاک شده اند. این پیغامها، راهنمایهایی هستند برای ادامه بازی و یا شکاف داستان را پر می کنند.

نیروهای Spetsnaz درگیر با موجودات Face Ticks

علاوه بر اینکه دشمنان شما، سربازان زمان حال و گذشته هستند، با دشمنان عجیبی هم رو به رو می شوید که جهش یافته بوده و نتیجه وقایع تغییر پذیری زمان در جزیره هستند. برای مثال Face Ticks، حشراتی جهش یافته و بزرگ هستند. آنها ترشحاتی آمیخته با E99 پرتاب می کنند که در صورت برخورد به هر کس باعث برگشت زمان برای آن کس می شود. Zeks، موجودات انسان مانندی هستند که می توانند برای مدت محدودی روح باشند. در این موقع نه می توانند حمله کنند و نه می توان به آنها حمله کرد.

نیروهای Zeks زمانی سربازان روسی بوده اند که به این شکل درآمده اند.

دستکاری زمان یا سفر در بازی را فقط بین این دو سال شاهد هستید؛ 2012 (زمان حاضر در دنیای بازی) و 1950. سفر در زمان و تغییر کلی محیط دست بازیکن نیست بلکه در طول بازی به طور غیر عادی و مرموز، یک حباب انرژی بزرگ در جزیره منفجر می شود و شما به سال 1950 رفته یا بر عکس به سال 2012 باز می گردید. سفر کردن ما بین 2010 و 1950 مراحل را تغییر نمی دهد. شما از همان جایی سر درمی آورید که در سال قبل همان جا بودید. در برخی حالات، تغییرات محیط ممکن است کوچک و در بقیه موارد بزرگ باشد. برای مثال در یکی از صحنه ها شما در اطراف بارانداز ها هستید که یک کشتی نفت کش عظیم در آنجا قرار گرفته است. وقتی شما برای اولین بار در 2010 وارد آنجا می شوید کشتی، ویران و غرق شده. وقتی شما از ایستگاه برقی که در همان نزدیکی قرار دارد برای تقویت توانایی TMD خود استفاده می کنید شاهد یک صحنه بازسازی عظیم خواهید بود. به این صورت که کشتی نفتکش از آب بیرون آمده و در همین بین به زیبای بخشهای خراب شده کشتی به سرعت تعمیر می شود و در نهایت کشتی که به وضعیت سالم برگشته، در سطح آب قرار و امواج اطراف را فرا می گیرد.

پورتال ها، روشی دیگر برای رفت و آمد بین سالهای 1950 و 2010

روش دیگر که شما می توانید در سالها سفر داشته باشید پورتالها یا حفره های زمانی هستند. شما در آن سوی حفره ها یک محیط کاملا متفاوت را نمی بینید، بلکه وضعیت همان محیط را در سال دیگر مشاهده می کنید. برای مثال شما در 2010 وارد یک اتاق بزرگ که تعداد زیادی مخازن گاز مسیر حرکت را سد کرده است، و یک پورتال هم وجود دارد می شوید. با عبور از پورتال به 1950 می روید و مخازن را منفجر می کنید. سپس به 2010 باز می گردید و مشاهده می کنید که مخازنی که راه را سد کرده بودند نابوده شده اند. اما متاسفانه مشکلی دیگر را پیش روی خود می بینید. یک در بسته که برای باز شدن نیاز به برق دارد. پس دوباره به 1950 می روید و دستگاه کنترل در را فعال می کنید سپس به 2010 باز می گردید و راه خود را ادامه می دهید. پس شما در این قسمت با تغییراتی که در گذشته انجام دادید، مسیر حرکت خود را در زمان حال باز کردید.

منبع

Gamespot.com - Singularity Previews
gamespot.com/pc/action/singularity/news.html

Singularity-Game.com - BackStory
singularity-game.com

Spaniuly
13-05-2009, 00:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينكهاي بزرگ نمايي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali_ranger22
13-05-2009, 10:17
مرسی هومان جون
می دونم چقدر برای زدن این تاپیک زحمت کشیدی

ــــــ
من داستانو کامل نمی دونستم که الان دونستم ! :دي
اینطور که معلومه آمریکا شروع کرده به ساخت بازی برای شروع جنگ روانی با روسیه ! همش ضد روسیه بود ! :دي

m2stech
13-05-2009, 11:18
تبدیل دشمن به کودک! اگر کشته هم بشن احتمالا قبل از ریلیز بازی اشکالاتی ازش بگیرن !

resident_evil
13-05-2009, 23:42
ممنون Havas جون عجب داستان قوی و جالبی داره ! به نظر میاد یکی از بهترین ها بشه !
بازی Gameplay خوبی هم داشت و همون قدرت کنترل زمان و سالم کردن یه سری چیزها یا خراب کردنشون !
در کل به نظر میاد بازیه خوبی بشه ...

djmd
15-05-2009, 09:41
another Stalker ?
or just a FPS ?

bleu2u4u
15-05-2009, 10:47
اولین سوالم اینه که پست اول واقعیته یا نه؟
اگه نه پس چرا اینقدر داکیومنتریه (لینک یوتوب و پروفایل فلیکر و ...)
دوم هم اینکه با توجه به حرکتهای جدیدی که توی روابط خارجه ی امریکا در حال رخ دادنه ساخت این بازی واقعا تعجب اوره!!!
این بازی اگه 3-4 سال پیش یا 15-20 سال پیش ساخته میشد توجیه پذیر بود ولی الان ؟
راستی توی سایت بازی انچه میدانیم 4 هم اومده اگه ترجمه کنید ممنون میشیم

bleu2u4u
16-05-2009, 18:06
واقعا جالب بود
ان همه اطلاعات و اسنادی که توی سایت های دیگه گذاشته بودن واقعا قابل تحسینه
اینا که این همه برای تبلیغات از ایده های جدید استفاده کردن و زحمت کشیدن ببین خود بازی چی میشه

sina1100
16-05-2009, 21:52
چه داستان سنگینی داره... جای تحسین داره بتونن یه همچین حقیقتی رو تو بازی بکنن انصافا!

bleu2u4u
16-05-2009, 22:58
چه داستان سنگینی داره... جای تحسین داره بتونن یه همچین حقیقتی رو تو بازی بکنن انصافا!

نه بابا چه حقیقتی همه ی اطلاعات فیکه

R.P.G
27-05-2009, 21:42
هومان بابت زحماتی که کشیدی ممنون.
من بشینم بخونم ببینم چیه!
بـــــــازم ممنون.خیلی زحمت کشیدی.

Turok-71
08-06-2009, 01:26
(Singularity(Ps3,Xbox,Pc
E3 09: Producer Interview
SD

HD

havas_1980
25-07-2009, 12:54
عکسهای بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peymansh
05-09-2009, 20:35
خیلی خوفه اگه بیاد حتما میگیرمش

hosseincode2008
05-09-2009, 23:01
بازي خيلي خوب هست! يعني چند تا ويژگي بازي كه من اطلاع دارم واقعا به نظر من ويژگيهاي منحصر به فردي هستند !
- يكيش غول آخر هاي بزرگ هست كه من عاشقشون هستم .
- دوميش اسلحه هاي بازي هست مخصوصا يك نوع كلت كه شليك ميكني و بعد گلوله رو هدايت ميكني .
- سوميش و مهمتر از همه پيچيدگي عالي گيم پلي هست كه من رو مجبور كرد حالا كه تاپيك اومد بالا اين پست رو بزنم . يه مثال سطحي : در جريان جلسه اي كه گيم اسپاتي ها بازي رو ميكردن به يك پلكان خراب رسيدن ( كه به دليل تخريب شده بودن به بالا راه نداره و هم جلوي گيمر رو گرفته ) ، اونها پلكان رو در زمان به جلو بردن تا كاملا نابود بشه و راه به اتاق بعدي باز بشه اما يه مشكلي پيش اومده اتاق بن بست هست و ديگه راه ديگه اي نيست ؛ اينجاست كه سازنده ي بازي به گيم اسپاتي ها اشاره ميكنه به جاي جلو بردن پلكان در زمان به منظور تخريب اون بايد اون رو در زمان عقب ميبردن تا به زمان سالم بودنش برگرده و راه به طبقه ي بالا باز بشه .
- يه مسئله ي ديگه شعار جالب بازي هست كه به دليل موزيك پس زمينه عالي رو من تاثير بيشتري از الان كه شما ميخونيد گذاشت!! :
Time is Your Weapon
Time is Your Enemy
Time is Your Collapsing

Torch Bearer
06-09-2009, 14:27
به نظر بازی خیلی جالبی میاد و ایده ی نویی داره.
ولی اون مطالب و مدارک یکم دلهره اور بودن!چون هی میخوندم هی نویسنده میگفت مواظب خودتون باشید!من میترسیدم الان یکی از مامورای جاسوسی روسیه بیاد تو اتاقم از پشت منو با یه سیم خفه کنه!:دی:دی

mohammad_twe
06-09-2009, 21:40
اقا این بازیه یا کتاب داستان :دی ؟؟
من نفهمیدم اون مقدمه که انگار واقعی هست برای چی هست گیج شدم :دی

a.salireza
07-09-2009, 08:19
اقا این بازیه یا کتاب داستان :دی ؟؟
من نفهمیدم اون مقدمه که انگار واقعی هست برای چی هست گیج شدم :دی
اینا همه تبلیغ بود ! همین . فقط میخواستن 1نشون بدن که چه داستان پرداز های قوی دارن . :27:
اما به نظر من یه جای کار غلط بود ! :31: تو هر کدوم از سایتهایی که لینکش رو هوس جان گذاشته بودن میرفتی ، پایینش آرم Activision و Pc , Xbox 360 , Ps3 رو گذاشته بودن که خیلی سوتی بود ! :5: من اولین سایتی که رفتم و این آرم ها رو دیدم یه بو هایی بردم ولی چیزی نگفتم تا دوستان غافلگیر بشن ! :27:

havas_1980
14-05-2010, 22:53
پس از 250 روز... تریلری از بازی.

Age Revert Trailer
تریلر نمایش قابلیتهای وسیله دستکاری زمان (Time Manipulation Device)
ا
SD Size: 12.3MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHD Size: 33.3MB

mehdi30nema
24-06-2010, 20:35
این تاپیک هم باید منتقل بشه .

pedram_sad
29-06-2010, 13:40
gamespot هم بازی رو نقد کرد و امتیاز عالی 8 داد
ایراد بازی رو گرافیک بازی گرفت

Ardavan
29-06-2010, 16:11
دوستان من بازی رو تمام کردم،بسیار جالب و جذاب بود،حتما بازی کنید اینو!!!
اخرش خیلی جالب بود،3تا تا پایان داشت!!
ما که خوشمان امد شما چطور؟!!!!

titanium_zarin
29-06-2010, 16:21
دوستان ببخشيد از اين سوال تكراري ...
واسه پي سي اومده ؟؟؟كسي گرفته ؟؟؟راضيه ؟؟؟مشكل كرك ؟؟؟

alborz_k
29-06-2010, 16:38
دوستان من بازی رو تمام کردم،بسیار جالب و جذاب بود،حتما بازی کنید اینو!!!
اخرش خیلی جالب بود،3تا تا پایان داشت!!
ما که خوشمان امد شما چطور؟!!!!
آفرین به شما که بازی ای رو که هنوز خیلی ها نگرفتن رو تموم کردین! :دی
بازی چند ساعت گیم پلی داره و بی زحمت نقاط ضغف و قوتش رو هم بگین .

=CYBER=
29-06-2010, 16:42
بازی ساعت 1:23 دقیقه ظهر امروز به پایان رسید :31:
فقط من نفمیدم آخرش چرا اون دو نفرو کشتیم!! ، بازی باحالیه ، فقط اگر بیماری قلبی دارید بازی نکنید چون یهو یه چی میپره جلوتون سکته میزنید :8: :27:

azizalizad
30-06-2010, 10:30
اقا مولتی پلیرش چطوریه ؟ اونایی که بازی کردن یه توضیحی بدن.

Ardavan
30-06-2010, 11:56
والا خودمم در تعجب بودم که چه قدر زود امد این بازی،اگر اشتباه نکنم من حدود 15 ساعته تمامش کردم،البته توی محیط هی گشتو گزار میکردم و خلاصه حال میکردم،البته دوستان که بازی رو انجام دادن اگر جایی اشتباه میگم تصحیح کنند!
عرض کنم هوش مصنوعی بسیار قویی نداره،من توی حالت هارد که بازی کردم زیاد به مشکلی بر نخوردم،گرافیکش میتونست بهتر از این باشه،بعضی جاها مثل اینکه تکسچر اون محیط لود نمیکرد واسه همین محیط ناقص بود(امیدوارم منظور من رو متوجه بشید که چی هست)
صدا گزای عالی بود،در مناطقی که باید دشمن رو میکشتی موسیقی حالت تند و سریع میشه که حال و هوای بازی رو عوض میکرد،
از چند تا بازی کپی برداری شده بود،که حالا بگزریم،یک گجتی داشت طرف که خیلی کارهایی جالبی باهاش میشد بکنیم(حالا بازی کنید خودتون میفهمید)
دیگه عرض کنم داستان جالبی داشت،ما که خوشمان امد!!!
دیگه عرض کنم این جزو معدود بازی بود که من نشستم پاش تا اخر رفتم!!!!!
اقا بازی کن بسیار جالبه،بخش مولتی اون هم این نسخه ما نمیشد واردش بشی باید کرک یا پچی برای این قسمت بیاد!
خلاصه بازی جالبی هست،یک جورایی محیط اون میشه گفت مثل بایو شاک 2 بود(یک جورایی ها)
تنوع اصلحه به اون صورت نداشت،ولی یکی از اصلحه های اون خیلی جالب بود،وقتی که گلوله رو شلیک میکردی میتونستی اون رو هدایت کنی به سمت دشمن(ادم یاد فیلم wanted می افتد)
اخرش هم که گفتم 3 تا پایان داره،اگر خواستید بگم(ولی مزش میره)

hesehabib
30-06-2010, 18:40
سلام.:11:
من بازیو گرفتم موقع نصب سی دی کی (cd key) میخواد.:18:
نه داخل سی دی بود و نه تو نت.:41:
چیکار کنم؟:19:

mjorh
30-06-2010, 19:10
بازی ساعت 1:23 دقیقه ظهر امروز به پایان رسید :31:
فقط من نفمیدم آخرش چرا اون دو نفرو کشتیم!! ، بازی باحالیه ، فقط اگر بیماری قلبی دارید بازی نکنید چون یهو یه چی میپره جلوتون سکته میزنید :8: :27:

ترسناك هستش؟ گرافيكش خيلي ضايع هستش كه آدم حالش به هم بخوره بازيكنه؟ در حد چه بازيي هستش (گرافيكش)

Ardavan
01-07-2010, 08:31
سلام.:11:
من بازیو گرفتم موقع نصب سی دی کی (cd key) میخواد.:18:
نه داخل سی دی بود و نه تو نت.:41:
چیکار کنم؟:19:

بیا عزیز من،این هم سی دی کی:10:
مال من با این راه افتاد،البته یک فایل کرک از خود بازی هم هست که در اخر سر باید اوررایت کنی روی فایل اصلیت!

n3dp-wtnw-5wtw-d5h4-6274

Leon-117
01-07-2010, 09:04
ترسناك هستش؟ گرافيكش خيلي ضايع هستش كه آدم حالش به هم بخوره بازيكنه؟ در حد چه بازيي هستش (گرافيكش)
ترسناك بودنش تا حد زيادي به خودتون بستگي داره.اگه نميترسيد از هيول كه ترسناك نيست اما اگه كلا از هر هيول و ... ميترسيد ممكنه براتون ترسناك باشه.مثلا آدم داره راه ميره يهو يه هيول ميپره رو آدم بايد بزنيمش.
اصلا....گرافيكش كه ميگن جاي بهتر شدن داشت به اين معنا نيست كه بازي خيلي گرافيك افتضاحي داشته باشه.
گرافيك بازي خوبه/ اصلا بد نيست.:10:

amirpers
01-07-2010, 11:55
دوستان ميشه بگيد شبيه به كدوم بازيه ؟

Leon-117
01-07-2010, 12:09
دوستان ميشه بگيد شبيه به كدوم بازيه ؟
تغريبا شبيه Bioshock هست.

harrypotter
01-07-2010, 12:24
بازیه قشنگیه مخصوصن داتان عالی داره. من که از سبک های ترسناک و کشتن هیولا خوشم نمیاد دارم بازیش میکنم.
از کجای بازی میشه E99 استفاده کرد و اشیا رو به قدیم یا جدید برد؟

Ardavan
02-07-2010, 12:01
بازیه قشنگیه مخصوصن داتان عالی داره. من که از سبک های ترسناک و کشتن هیولا خوشم نمیاد دارم بازیش میکنم.
از کجای بازی میشه E99 استفاده کرد و اشیا رو به قدیم یا جدید برد؟

شما یکم که جلو تر برید به یک عدد گجت بر میخورید که روی دستتون سوار میشه،که از اون میتوانید استفاده کنید برای جدید یا قدیمی کردن اشیا یا کشتن دشمن!!!!

Vahid_1990
02-07-2010, 13:28
بازی سبکش دقیقا چیه؟
فقط اکشنه یا اینکه عناصری از سبک های دیگه هم در خودش داره؟

godsmak
04-07-2010, 16:20
به دوستانی که این بازی رو امتحان نکردن اطمینان میدم که بازی عالی رو از دست دادن، من رو شدیدا یاد Bioshock انداخت.

harrypotter
04-07-2010, 16:43
بازی واقعن زیبا بود. به شخصه من با این بیشتر از متر2033 حال کردم.
اگه کسی انگیلسیش خوبه یا فهمیده آخرش چی شد به ما هم بگه. من تموم کردم ولی جریان رو نفهمیدم که یهو اونارو کشتم. یا دختره تو اون دفترچه چی نوشته بود؟

godsmak
05-07-2010, 10:18
بازی بسته به انتخابی که در آخرین مرحله مبنی بر کشتن اون افراد براتون پیش میاره، سه پایان مختلف داره.
یعنی هر بار با کشتن یکی از افراد یا هر دو!
در کل بازی فوق العاده زیبا بود، یکی از بهترین بازی هایی که امسال انجام داده بودم.

Ardavan
05-07-2010, 14:26
بازی واقعن زیبا بود. به شخصه من با این بیشتر از متر2033 حال کردم.
اگه کسی انگیلسیش خوبه یا فهمیده آخرش چی شد به ما هم بگه. من تموم کردم ولی جریان رو نفهمیدم که یهو اونارو کشتم. یا دختره تو اون دفترچه چی نوشته بود؟

من چیزی که فهمیدم اینه،هیچ کدوم او 2 نفر رو نکشید باید برید به زمان قبل(اگه یادتون باشه همون اول بازی که اتیش گرفت همه جا) و همون جا باید خودتون رو بکشید که این تکنولوژی سینگولرتی از بین بره،چون همون طور که اشاره شد تو بازی اخرش که بمب رو گزاشتیم که بره تو هوا،ولی وقتی برگشتیم جنرال گفت تو هیچ وقت نمیتونی این سینگولتری رو از بین ببری چون من دوباره ساختمش!!!
حالا وقتی شما جنرال رو رو بکشی بعد باید دکتر رو بکشی،و داستان اینجور تمام میشه که شما یک شخصیت افسانه ای تبدیل میشید و هیچ کسی نمیدونه چه بلایی به سر شما امد و کجا رفتید!!!!
ولی اگه دکتر رو بکشید،جنرال شما رو میکنه فرمانده ارشد و جهان رو شروع میکنید به گرفتن،و میگیرید حتی شما زامبی ها هم به فرمان خودتون در میارید و ازشون تو جنگ استفاده میکنید!!!
این چیزی هست که من متوجه شدم،حالا اگر کمی و کاستی داره ببخشید!!!!
اها یک چیزی دیگه یادم رفت،توی بازی همون قسمتی که شما توی کشتی بودید بعد که نجات پیدا میکنید دکتر میگه دختره مرده بود!!
اگه یادتون باشه اول بازی یک اسم میگفت که باید اون رو پیدا کنید(البته اینجاش زیاد یادم نمیاد چی به چی شد)
این دختره اون اسم رو اضافه کرده بود،این تیکش رو من قاط زدم مغزم یاری میده(اگر کسی دقیق یادشه بگه)
بازی بسیار جذاب بود!!!:10:

Big-Boss
05-07-2010, 14:48
الان خوشحال هستی داستان رو دادی؟؟
خو الان یکی میخواد تازه شروع کنه یه اخطاری یه اسپولری چیزی اخه !!! :19:
---------------------
ادیت :
اسپولریش کرد :دی !

javad2015
05-07-2010, 17:01
نمرش 8.5 هست باید حتما بخرمش.....

Mostafa NBA
05-07-2010, 22:02
لطفا پاک شود.

titanium_zarin
06-07-2010, 00:19
سلام ...
من ميخوام شروع كنم ...اما توي منو و توي بازي همش يه لحظه مي ايسته ...كسي اين مشكل رو داشته ؟؟؟
چه كارش كنم ؟؟؟

harrypotter
06-07-2010, 05:32
سلام ...
من ميخوام شروع كنم ...اما توي منو و توي بازي همش يه لحظه مي ايسته ...كسي اين مشكل رو داشته ؟؟؟
چه كارش كنم ؟؟؟
هر وقت وارد بازی شدی و این مشکل رو داشتی یه برا ریست کن.

ILLIDAN-D
06-07-2010, 09:07
واقعا شاهکار بود لذت بردم

همون اولین بار که بازی کردم Hard mode بازی کردم سفایی داشت :31:

Ardavan
06-07-2010, 09:53
الان خوشحال هستی داستان رو دادی؟؟
خو الان یکی میخواد تازه شروع کنه یه اخطاری یه اسپولری چیزی اخه !!! :19:
---------------------
ادیت :
اسپولریش کرد :دی !

نه عزیز خوشحال نیستم،همون اول کاری هم تو چند تا پست اول گفتم به دوستان که اگه دوست داشته باشید بدونید،حالا این دوستمون گفته بود چی میشد منم گفتم وگرنه....!!!
البته هنوز چند جاییش رو نگفتم،حالا خودت میری میبینی،خوبه حالا!!!!:21:

---------- Post added at 06:23 AM ---------- Previous post was at 06:20 AM ----------

دوستان من اونجایی هستم که یک عدد دستگاه جدید میگیره و میتونه اشیا رو قدیمی کنه و جدید ! نمیدونم اونجا باید چی کار کنم !؟؟ میشه یک توضیح مختصر بدید ؟

اگر درست یادم باشه،شما وارد یک قسمتی میشی بعد که دستگاه رو دستت می افته بعد پشت سرت دیوار خراب میشه،باید دیوار رو درست کنی،با دکمه Q
بعدش هم فکر کنم باید برگردی به زمان گزشته،
دوستان اگر اشتباه میگم تصحیح کنید!!!!

Mostafa NBA
06-07-2010, 11:11
اگر درست یادم باشه،شما وارد یک قسمتی میشی بعد که دستگاه رو دستت می افته بعد پشت سرت دیوار خراب میشه،باید دیوار رو درست کنی،با دکمه Q
بعدش هم فکر کنم باید برگردی به زمان گزشته،
دوستان اگر اشتباه میگم تصحیح کنید!!!!

مشکل من از کرک بود که رفع شد. ممنون

:11:

B.3.S.T
06-07-2010, 11:37
بازیش چجوریاست؟من الان سی دیه 2-3تا بازی از جمله همین رو دارم حالا بگین گرافیکش از fear2 یا crysis بهتره بدتره؟
راستی میگن ترسناکه!درسته؟

Vahid_1990
06-07-2010, 11:53
بازیش چجوریاست؟من الان سی دیه 2-3تا بازی از جمله همین رو دارم حالا بگین گرافیکش از fear2 یا crysis بهتره بدتره؟
راستی میگن ترسناکه!درسته؟
گرافیکش که دیگه در حد کرایسیس نیست. کرایسیس کلا قضیه اون فرق داره....
ولی بازی خیلی خوبیه.ارزش بازی کردن صد در صد داره.

vegas
06-07-2010, 21:59
بازی زیرنویس نداره ؟!
این Raven studio هم که تمام بازی هاش بدون زیرنویس منتشر میکنه ؟!
Xmen هم زیرنویس نداشت !

ILLIDAN-D
06-07-2010, 23:28
موقعی که بیهوش شده بودم دکتره داشت برام سوپ درست می کرد بعد که رفتم داخله قابلمه رو نگاه کردم اینو دیدم

هر جقدر فکر می کنم می بینم برای بدنم خوب نیست :31:

B.3.S.T
07-07-2010, 09:24
موقعی که بیهوش شده بودم دکتره داشت برام سوپ درست می کرد بعد که رفتم داخله قابلمه رو نگاه کردم اینو دیدم

هر جقدر فکر می کنم می بینم برای بدنم خوب نیست :31:

آب گوشت انکبوت فکر کنم!!:31:حالا چرا در قابلمرو نذاشته

gigi_alex
07-07-2010, 10:58
موقع اجرا این ارور رو میده

king-hitler2
07-07-2010, 11:18
سلام به گرمی چیتوز موتوری
شرمنده ما از این سوالهای تکراری می کنیم
گرافیک ما 9400 هستش که خود بازی گرافیک مارو محروم کرده از بازیش
حالا جواب بده هستش
رم 2 گ
:11::11:

masoud93
07-07-2010, 11:28
این بازی رو pc که مشکلی چیزی نداره (از نظر کرکی و ... )

اگه داره که بگین برا xbox 360 بخرمش.

ILLIDAN-D
07-07-2010, 13:02
نه هیچ مشکلی نداره خیالتون راحت

alborz_k
07-07-2010, 14:19
سلام به گرمی چیتوز موتوری
شرمنده ما از این سوالهای تکراری می کنیم
گرافیک ما 9400 هستش که خود بازی گرافیک مارو محروم کرده از بازیش
حالا جواب بده هستش
رم 2 گ
:11::11:
سلام در رزولوشن 720p سطح جزئیات پایین می تونید با تعداد فریم مناسب بازی کنید .
در کل این چیپ به درد بازی نمی خوره!

mehdy.z
07-07-2010, 18:10
همان‌طور كه می‌دانيد چند روزی از عرضه‌ی بازی Singularity می‌گذرد. به همين دليل بر آن شديم نتايج مجموعه‌ای از تست‌های انجام شده بر روی اين بازی با استفاده از 22 كارت گرافيک روز دنيا را با قدرت گرافيكی اين بازی و فشاری كه بر روی كارت گرافيک وارد می‌كند، منتشر کنیم. هم‌چنين اگر كارت گرافيک شما در ليست موجود باشد می‌توانيد با قدرت سیستم گرافیکی خود بيش‌تر آشنا شويد.
سيستمی كه تست‌ها بر روی آن انجام شده است شامل قطعات زير بوده:
Test System Specs
- Intel Core i7 920 (Overclocked @ 3.70GHz)
- x3 2GB G.Skill DDR3 PC3-12800 (CAS 9-9-9-24)
- Asus P6T Deluxe (Intel X58)
- OCZ GameXStream (700 watt)
- Seagate 500GB 7200-RPM (Serial ATA300)
- Radeon HD 5870 (1GB) Crossfire
- Radeon HD 5870 (1GB)
- Radeon HD 5850 (1GB)
- Radeon HD 5830 (1GB)
- Radeon HD 5770 (1GB) Crossfire
- Radeon HD 5770 (1GB)
- Radeon HD 5750 (1GB)
- Radeon HD 5670 (512MB)
- Radeon HD 5570 (512MB)
- Radeon HD 4890 (1GB)
- Radeon HD 4870 (1GB)
- Radeon HD 4850 (1GB)
- Radeon HD 4830 (512MB)
- Radeon HD 4770 (512MB)
- GeForce GTX 480 (1536MB) SLI
- GeForce GTX 480 (1536MB)
- GeForce GTX 470 (1280MB)
- GeForce GTX 285 (1GB)
- GeForce GTX 275 (896MB)
- GeForce GTX 260 (896MB)
- GeForce 9800 GT (512MB)
- GeForce 9600 GT (512MB)
Software
- Microsoft Windows 7 Ultimate 64-bit
- Nvidia Forceware 257.21
- ATI Catalyst 10.6
اولين تست در رزولوشن 1680x1050 انجام شده است و همانطوركه مشاهده می‌كنيد،‌ در اين رزولوشن و بدون اعمال Anti Aliasing و Anisotropic Filtering؛ اكثر كارت‌های گرافيکی می‌توانند بازی را به خوبی اجرا كنند و در اين حالت Singularity چالشی برای گرافيک‌ها به حساب نمی‌آيد.

تست بعدی در رزولوشن 1920x1200 ، بدون AA و AF انجام شد و باز هم Singularity فشار زيادی به كارت‌های گرافيکی وارد نمی‌كند، البته دو كارت 5570 و 5670 در اين رزولوشن كارايي مناسبی را از خود بنمایش نمی‌گذارند.
نكته‌ی جالب در اين تست، كارايی كارت گرافيک GTX480 در دو حالت SLI و بدون آن است كه كارايی آن بدون تغيير خاصی باقی مانده است.

آخرين رزولوشنی كه تست‌ها با آن صورت گرفت 2560x1600 است كه بالاترين رزولوشن ممكن نيز به حساب می‌آيد. نكته‌ی جالب توجه در اين تست‌ها، نتايج دو كارت گرافيك GTX480 و ATI 5870 است كه در حالت SLI و Cross Fire كارايی كاملا يكسانی را ارایه می‌كنند.

در سه تست زير نيز،‌ كارايی Anti Aliasing در سه رزولوشن مورد بررسی قرار گرفته است.
در رزولوشن 1680x1050 در صورت فعال شدن 4xAA كارايی سه كارت گرافيك GTX480، GTX470 و GTX285 به ترتيب 22، 43 و 44 درصد افت پيدا می‌كند.

در رزولوشن 1920x1200 نيز كارايی اين سه كارت به ترتيب 38، 50 و 51 درصد افت پيدا می‌كند.

در رزولوشن 2560x1600 نيز با فعال شدن 4xAA، افت كارايی محسوسی مشاهده می‌شود، بطوری كه كارت گرافيک GTX480 با افت 47 درصدی كارايی مواجه می‌شود.

در آخر تست پردازنده‌های مختلف نيز مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند. همانطور كه مشاهده می‌كنيد اين بازی بيش‌تر از هيچ ديگر به كارت گرافيک وابسته است تا پردازنده. زيرا تفاوت كارايی پردازنده‌های چهار هسته‌ای در مقایسه با پردازنده‌های دو هسته‌ای، تقريبا ناچيز است.

با توجه به اين آزمایش‌ها می‌توان گفت Singularityبازی سنگينی به‌ حساب نمی‌آيد و می‌توان با يک رایانه‌ی شخصی تقريبا به روز، آن را به خوبی و با كيفيت بالا اجرا كرد.
گفتم این خبر ضرر نداره اینجا باشه:46:

منبع:

bayern
07-07-2010, 19:24
سلام
من یه مشکلی که با این بازی دارم اینه که اگر توسط اون جونورا به قتل(اونم از نوع وحشیانش)برسم...بازی هنگ میکنه و باید ازش بیام بیرون و دوباره شروع کنم به بازی کردن....مشکل از چی میتونه باشه

pedram_sad
07-07-2010, 20:35
منم بازی رو امروز گرفتم
بازی خوبی هست
حرف gamespot هم درست بود
گرافیک بازی شبیه به بازی های یکی دو سال قبل هست اما خیلی خوب کار شده
در کل بسی لذت بردیم از بازی
بریم ببینیم در ادامه چه میشود

metaler-soad
08-07-2010, 13:22
از دوستانی که بازی رو تمام کردن یه سوالی دارم
من اونجایی هستم که اون کشتی رو درست میکنم بعد میرم داخلش...بعد یه سری کار انجام میدم...کشتی داره تخریب میشه و فکر کنم می خواد غرق بشه ...امیدوارم فهمیده باشین کجام
سوالم این هست که میخوام ببینم چقدر دیگه از بازی مونده...تقریبا چند ساعت....همین :-)

salmangordan
08-07-2010, 15:16
از دوستانی که بازی رو تمام کردن یه سوالی دارم
من اونجایی هستم که اون کشتی رو درست میکنم بعد میرم داخلش...بعد یه سری کار انجام میدم...کشتی داره تخریب میشه و فکر کنم می خواد غرق بشه ...امیدوارم فهمیده باشین کجام
سوالم این هست که میخوام ببینم چقدر دیگه از بازی مونده...تقریبا چند ساعت....همین :-)

7 الی 8 ساعت:31: شاید هم بیشتر

metaler-soad
08-07-2010, 15:44
آقا به نظر من این بازی از یکی دو بازی دیگه هم برداشت کرده
فقط بیو شاک نیست
سایلنت هیل و دد اسپس هم هست.

7 الی 8 ساعت:31: شاید هم بیشتر
فکر کنم متوجه نشدی من کجا بودم
بازی تموم شد
هر 3 تا پایانشم دیدم
3 ساعت بیشتر نمونده بود دوست عزیز
پایانای جالبی نداشت!

Alireza.M67
08-07-2010, 19:18
آقا بازی فوق العاده زیباست .
درسته که گیم پلی و کلیات بازی شبیه bioshock هستولی جو بازی بسیار بهتره .
یه جورایی وقتی بازی میکنم یاد سری resident evil میفتم (البته 3 شماره ی اول). جوش خیلی شبیه ه .
مخصوصا اینکه بعضی نکات داستان از نوشته ها بدست میاد و دیگه اینکه بازی محیط ساکت و آرومی داره در حالی که پر از اضطرابه .
البته من تازه اوایل بازی هستم .
در ضمن اون مقایسه با RE فقط جهت توضیح بازی بود و باید بگم RE ناموس بازیه و هیچ گیمی رو نمیشه باهاش مقایسه کرد .

Benygh
09-07-2010, 15:23
سلام
من اونجاييم که بعد از اولين ملاقات با دکتره که پير شده توي برج از دختره و دکتر جدا ميشم و در راهي که دارم ميرم يک دفعه ميفتم تو يک جايي مثل فاضلاب ... موجوادتي هستند که ميان نزديکم و ميترکند و من ميميرم !!!

وقتي هم در رو باز ميکنم تعداد زيادي از اونا مياد و من هيچ کاري نميتونم کنم ...

در مورد چند پايان صحبت کرده بوديد ...

اين يعني چي ؟!
چطوري ميشه پايان هاي مختلف رو ديد !؟

alborz_k
09-07-2010, 17:14
سلام
من اونجاييم که بعد از اولين ملاقات با دکتره که پير شده توي برج از دختره و دکتر جدا ميشم و در راهي که دارم ميرم يک دفعه ميفتم تو يک جايي مثل فاضلاب ... موجوادتي هستند که ميان نزديکم و ميترکند و من ميميرم !!!

وقتي هم در رو باز ميکنم تعداد زيادي از اونا مياد و من هيچ کاري نميتونم کنم ...

اين يعني چي ؟!
یعنی چی که هیچ کاری نمی تونی بکنی؟! باید قبل از این که به تو برسن با تیر بزنیشون!!
3 پایان بازی دقیقأ به انتخابت در آخرین نقطه ی بازی بستگی داره ، بازم نیست که از لان نگرانش باشی! :دی

mehdy.z
09-07-2010, 17:56

اين يعني چي ؟!
اگه منظورت خارج از بازیه بگرد ببین پوشه movie یا film بازی کجاست اگه فرمت فیلمها از نوع BIK باشه میتونی با نرم افزار rad video tools پخششون کنی:46:

Benygh
09-07-2010, 23:32
یعنی چی که هیچ کاری نمی تونی بکنی؟! باید قبل از این که به تو برسن با تیر بزنیشون!!

خوب وقتي در باز ميشه زياد ميشن و نميشه همه رو زد کشت که ! در ضمن تموم هم نميشن !!!

B.3.S.T
10-07-2010, 12:11
دوستان من یک مشکل بدی دارم با این بازی..الان بازی رو نصب کردم اجرا هم میشه فقط نمیدونم چرا وقتی دارم بازی می کنم هر 2 ثانیه ( دقیقآ 20 ثانیه ) گیر می کنه باز دوباره درست میشه و باز 20ثانیه بعد همون مشکل!!!:41:
خواهش می کنم نگین از سیستممه که کم میاره چون تا حالا هر بازی که فکرشو کنین جواب داده اونم با رزولیشن بالا...
کارت گرافیکمم 1GIG 9500Gforce ...
امکان داره سی دی مشکل داشته موقع نصب ؟ یا از کرک بازیه ؟

havas_1980
10-07-2010, 12:12
خوب وقتي در باز ميشه زياد ميشن و نميشه همه رو زد کشت که ! در ضمن تموم هم نميشن !!!از قابلیت IMPULSE (دکمه وسط موس) برای Zek ها استفاده کن.

Mostafa NBA
10-07-2010, 12:19
دوستان من یک مشکل بدی دارم با این بازی..الان بازی رو نصب کردم اجرا هم میشه فقط نمیدونم چرا وقتی دارم بازی می کنم هر 2 ثانیه ( دقیقآ 20 ثانیه ) گیر می کنه باز دوباره درست میشه و باز 20ثانیه بعد همون مشکل!!!:41:
خواهش می کنم نگین از سیستممه که کم میاره چون تا حالا هر بازی که فکرشو کنین جواب داده اونم با رزولیشن بالا...
کارت گرافیکمم 1GIG 9500Gforce ...
امکان داره سی دی مشکل داشته موقع نصب ؟ یا از کرک بازیه ؟

دقیقا برای منم همینطوری بود. اول از همه بگو که آنتی ویروست احیاناً Kaspersky نیست ؟

B.3.S.T
10-07-2010, 12:25
دقیقا برای منم همینطوری بود. اول از همه بگو که آنتی ویروست احیاناً Kaspersky نیست ؟

نه واسه من Macafee آنتی ویروسم.چطور؟

Mostafa NBA
10-07-2010, 12:31
نه واسه من Macafee آنتی ویروسم.چطور؟

هیچی. واسه من بعد از مدتی خودش درست شد. برای شما از اول بازی همینطوری هست ؟
برای من بعد 1 ساعت گیم پلای اینطوری شد و حدود 1 ساعت از گیم پلای بازی طول کشید تا دوباره درست شد.

B.3.S.T
10-07-2010, 12:41
هیچی. واسه من بعد از مدتی خودش درست شد. برای شما از اول بازی همینطوری هست ؟
برای من بعد 1 ساعت گیم پلای اینطوری شد و حدود 1 ساعت از گیم پلای بازی طول کشید تا دوباره درست شد.

آخه مشکل اینجاست که بد فرم گیر می کنه...:13:اصلآ کنترل بازی از دست آدم خارج میشه
عجب مسخره بازی شده این بازیهای pc :2:هر بازی می گیری یک مشکل مسخره داره.گندشون بزنن با این بازیهاشون

Mostafa NBA
10-07-2010, 12:49
آخه مشکل اینجاست که بد فرم گیر می کنه...:13:اصلآ کنترل بازی از دست آدم خارج میشه
عجب مسخره بازی شده این بازیهای pc :2:هر بازی می گیری یک مشکل مسخره داره.گندشون بزنن با این بازیهاشون

شما جواب منو ندادی ؟!! از اول که بازی رو اجرا کردی همینطوری هست با وسط بازی اینطوری شد ؟

pedram_sad
10-07-2010, 13:03
خوب امروز یک مقدار بازی کردم رسیدم تا :

اونجایی که دستگیر میشیم و زنه میاد نجاتمون میده

gameplay بازی و کنترل و صدا گذاری خوبه اما گرافیک بازی بعضی جاها ضعف های خیلی بدی داره

انفجار ها واقعا ضعیف و ابتدایی کار شده
اسمان هم خیلی بد ساخته شده
اب هم همین طور
بعضی object ها هم texture های شدیدا گنگی دارن

در نمای کلی گرافیک خوب به نظر میرسه اما جزییات نه

B.3.S.T
10-07-2010, 13:14
شما جواب منو ندادی ؟!! از اول که بازی رو اجرا کردی همینطوری هست با وسط بازی اینطوری شد ؟

از اول همینجوریه:2:
الان 30 دقیقه رفتم از بازیو ولی تغییری نکرد:41:بازی خود به خودیش اعصاب خراب کن هست این تیک مسخره ام اومده روش

black.assassin
10-07-2010, 13:25
بازی واقعا عالی کار شده . حیف زیرنویس نداره که داستان عالیش رو هم بفهمیم . درسته گرافیکش تو ذوق میزنه ولی داشتن مراحل مختلف که به هیچ وجه تکراری نیستن و اینکه هر مرحله چیزای جدیدتری می بینی و بدست میاری که باعث میشه که چنان بچسبی بهش که جدا نشی . درسته آنچنان خوف نیست که میخکوب بشی ولی بعضی وقتا چیزایی می بینی که میخکوبت می کنه . در کل بازی عالیه و هرکی بازی نکرده حتما بزارتش تو لیست اول بازی هایی که می خواد بازی کنه .

B.3.S.T
10-07-2010, 13:40
یعنی واسه بقیه بازی درست اجرا میشه؟!فقط واسه من ریپ میزنه :13:
فکر کنم باید بیخیالش شم که اصلآ نمیشه تحملش کرد

Mostafa NBA
10-07-2010, 15:33
بازی واقعا عالی کار شده . حیف زیرنویس نداره که داستان عالیش رو هم بفهمیم . درسته گرافیکش تو ذوق میزنه ولی داشتن مراحل مختلف که به هیچ وجه تکراری نیستن و اینکه هر مرحله چیزای جدیدتری می بینی و بدست میاری که باعث میشه که چنان بچسبی بهش که جدا نشی . درسته آنچنان خوف نیست که میخکوب بشی ولی بعضی وقتا چیزایی می بینی که میخکوبت می کنه . در کل بازی عالیه و هرکی بازی نکرده حتما بزارتش تو لیست اول بازی هایی که می خواد بازی کنه .

دقیقاً همینطوره. یکی از مشکلات بزرگ این بازی نداشتن Subtitle هست. دیگه الان ساب تایتل در همه ی بازی های بزرگ که ریلیز جهانی دارند مرسوم شده.

یعنی واسه بقیه بازی درست اجرا میشه؟!فقط واسه من ریپ میزنه :13:
فکر کنم باید بیخیالش شم که اصلآ نمیشه تحملش کرد

شما یک بار آنتی ویروس رو کاملاً غیر فعال یا همون Disable کن و کرک رو دوباره از داخل DVD ی بازی کپی کن ببین درست میشه. دقت کن که آنتی ویروس رو تا وقتی از بازی بیرون نیومدی و بازیت تموم نشده فعال(Enable) نکن. در ضمن حتما از داخل DVD کرک رو بریز.

B.3.S.T
10-07-2010, 15:40
دقیقاً همینطوره. یکی از مشکلات بزرگ این بازی نداشتن Subtitle هست. دیگه الان ساب تایتل در همه ی بازی های بزرگ که ریلیز جهانی دارند مرسوم شده.

شما یک بار آنتی ویروس رو کاملاً غیر فعال یا همون Disable کن و کرک رو دوباره از داخل DVD ی بازی کپی کن ببین درست میشه. دقت کن که آنتی ویروس رو تا وقتی از بازی بیرون نیومدی و بازیت تموم نشده فعال(Enable) نکن. در ضمن حتما از داخل DVD کرک رو بریز.باشه....امیدوارم درست شه

دوست عزیز ممنون واسه راهنماییت:11:
حل شد

mehdi30nema
11-07-2010, 08:38
بعد از اینکه اون غول بزرگ را روی قطار کشتیم با قطار وارد یک محوطه میشیم .
من زیاد وقت نکردم اونجا بگردم ولی میشه بگید کجا باید رفت ؟
راستی کسی میدونه چقدر دیگه تا پایان بازی مونده . ؟

masoud93
11-07-2010, 13:34
اینجا گیر کردم راهی نیست که برم:

(از جعبه برا بالا رفتن استفاده کردم)

(بالا خبری نبود و در کمی باز است)

کمک :19:

alborz_k
11-07-2010, 13:41
سلام. شما اول باید اون جعبه رو با TDM فرسوده کنید ، بعدش بزارینش زیر کرکره ، و بعدش دوباره با TDM جدیدش کنید ، وقتی که جعبه به حالت اول بر می رگده ، باعث بالا رفت اون می شه و شما می تونید از زیرش رد بشین .

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

بعد از اینکه اون غول بزرگ را روی قطار کشتیم با قطار وارد یک محوطه میشیم .
من زیاد وقت نکردم اونجا بگردم ولی میشه بگید کجا باید رفت ؟
راستی کسی میدونه چقدر دیگه تا پایان بازی مونده . ؟
اون قسمت چیز خاصی نداره ، وقتی F رو بزنید مسیر رو بهتون نشون می ده . حدودأ 4 ساعت به پایان بازی مونده .

bayern
11-07-2010, 21:54
سلام
این بازی هم تموم شد...اینهو راحت و الحلقوم بود...خیلی حال داد...من که لذت بردم...ایشالله شماره بعدیم زودتر بیاد

B.3.S.T
12-07-2010, 13:46
3 تا پایانش جالب بود...فقط اون آخرشو نفهمیدم منظور چی بود که کاترینه داشت یه چیزی می نوشت!:13:
دیگه بازیها دارن سبک جدیدی از پایانشون رو نشون میدن که نه از غولی چیزی خبریه نه کسی که به سختی باید شکستش بدی مانند این بازی و خیلی های دیگه مثل COD4,COD6,BATTLEFIELD2,...

a.salireza
13-07-2010, 12:45
خب خب . این بازی هم تموم شد ! یه نقد سریع و کوتاه از نظره خودم مینویسم :
گیم پلی بازی به شدت گیرا و جذابه . درسته که تقلید های بزرگی کرده ، اما واقعآ موفق بوده و من تحسینش میکنم !
گرافیک متوسطه . من توقع زیادی داشتم . اما شاید ضعیفترین بخش بازی همین گرافیک باشه که همینم خوبه !
صداگزاری بازی هم مثه بقیه بخش ها خوب کار شده . صدای هر شخصیت به قیافش میاد :دی صدای هیولا ها و ... هم همینطور : دی
داستان بهترین و عالی ترین قسمت بازیه . خیلی جالب کار شده بود . الان که تمام بازیا فقط به گرافیک توجه دارن و کلآ داستان رو بیخیال میشن ، این بازی فوق العاده بود !
ایده ی به کار رفته که دیگه کلآ شاهکار بود و بینظیر ! من کف کردم ! فقط ای کاش محدوده ی استفاده بیشتر بود ...
در کل من به بازی 9 از 10 میدم ! شاید خیلیا از این بازی خوششون نیاد ! اما یکی از جذاب ترین بازیایی بود که من امسال بازی کردم !

MILAD99
13-07-2010, 12:57
منم دیروز تمومش کردم
در کل باحال و خیلی هم جذاب بود
امتیاز من 8 از 10:31:

mehdi30nema
13-07-2010, 20:09
دوستان من یک جا گیر کردم :
اون مرحله که باید از ماسک استفاده کنیم . یه جایی میرسیم که باید یک کلید را فعال کنیم و یک درب باز میشه اما درب خیلی سریع بسته میشه و فرصت اینکه از زیرش رد بشیم نیست .
چی کار باید کرد ؟

Mostafa NBA
13-07-2010, 20:43
دوستان من یک جا گیر کردم :
اون مرحله که باید از ماسک استفاده کنیم . یه جایی میرسیم که باید یک کلید را فعال کنیم و یک درب باز میشه اما درب خیلی سریع بسته میشه و فرصت اینکه از زیرش رد بشیم نیست .
چی کار باید کرد ؟

باید دقیقاً همون کاری رو انجام بدی که برای اون پنکه ها انجام میدی. یعنی E رو بزن تا اون انرژی برق :31: :دی :دی به درب بخوره و اونو همون بالا نگه داره.

/////

بنده هم بازی رو دیشب تموم کردم. به نظر من نوآوری هایی که این بازی داشت هیچ بازی ی FPS ه دیگه ای نداشته تا حالا. نمره من به بازی 8.9 :27:

بزرگترین مشکل بازی همین نداشتن زیر نویس هست که باعث شد من هیچی از داستان نفهمم. اگر کسی میتونه خلاصه ی داستان رو بگه خیلی کمک بزرگی کرده.

ممنون.

Oracle_Eldorado
13-07-2010, 22:45
با سلام .
ببخشید دوستان من میخوام بازی رو نصب کنم ،‌ اول نصب میگه سریال نامبر وارد کن .
منم هرچی گشتم تو فایل های نصب چیزی پیدا نکردم .
کسی چیزی سراغ داره واسه ما بزاره ؟

Mostafa NBA
13-07-2010, 23:19
با سلام .
ببخشید دوستان من میخوام بازی رو نصب کنم ،‌ اول نصب میگه سریال نامبر وارد کن .
منم هرچی گشتم تو فایل های نصب چیزی پیدا نکردم .
کسی چیزی سراغ داره واسه ما بزاره ؟

N3DP-WTNW-5WTW-D5H4-6274

abol_fa
13-07-2010, 23:54
این بازی زیر نویس نداره؟؟:13:

Mostafa NBA
13-07-2010, 23:58
این بازی زیر نویس نداره؟؟:13:

متاسفانه خیر ! خیلی عجیبه. بازی ای که در سطح جهانی ریلیز میشه زیر نویس نداشته باشه.

S@nti@go_s&k
14-07-2010, 00:19
سلام برو بچی که تموم کردن بازیو

چند ساعته رفتن ؟

( منم نظرمو بگم بازیه خیلی خوبیه من که خیلی حال کردم FEAR و هاف لایفو چند تا بازی دیگرو قاطی کردن

یه بازی در اوردن که خاطرات ما هم زنده شد منم همون 9 رو میدم به بازی)

titanium_zarin
14-07-2010, 00:23
سلام ...
من اون مرحله اي هستم كه همه جا گاز هست ...
يه جا يه دكمه هست ميزنم تا ميخوام برسم به در بسته ميشه ...چكارش كنم ؟؟؟

S@nti@go_s&k
14-07-2010, 00:24
سلام

باید دقیقاً همون کاری رو انجام بدی که برای اون پنکه ها انجام میدی. یعنی E رو بزن تا اون انرژی برق به درب بخوره و اونو همون بالا نگه داره.
......

حالا اگر با کنسولی خودت ببین چه دکمه ایه تو 360 RS بود فکر کنم که یه حباب آبی بوجود میاد میزنی به در وقتی رفت بالا درو بالا نگه میداره

abol_fa
14-07-2010, 06:20
سلام برو بچی که تموم کردن بازیو

چند ساعته رفتن ؟

( منم نظرمو بگم بازیه خیلی خوبیه من که خیلی حال کردم FEAR و هاف لایفو چند تا بازی دیگرو قاطی کردن

یه بازی در اوردن که خاطرات ما هم زنده شد منم همون 9 رو میدم به بازی)
البته ترکیبش بیشتر از Bioshock بودااا:31:

H.P1366
14-07-2010, 08:48
سلام منم الان تموم کردم
بازی جالبی بود فقط یه مشکل اساسی داشت که از activision بعید بود اونم اینکه زیر نویس نداشت
ولی می شد داستان رو فهمید
راستی من یه جاش رو نفهمیدم آخر بازی کاترین رو نشون می ده که تیر خورده و همه دارن فرار می کنن جریان چی بود مگه نت رنکو (شخصیت اول بازی) همه چیز رو درست نکرد.
یه سوال دیگه من اون یارو رئیس جمهوره رو کشتم اگر دانشمند رو می کشتم بازی چه جوری تموم می شد.

B.3.S.T
14-07-2010, 11:45
سلام منم الان تموم کردم
بازی جالبی بود فقط یه مشکل اساسی داشت که از activision بعید بود اونم اینکه زیر نویس نداشت
ولی می شد داستان رو فهمید
راستی من یه جاش رو نفهمیدم آخر بازی کاترین رو نشون می ده که تیر خورده و همه دارن فرار می کنن جریان چی بود مگه نت رنکو (شخصیت اول بازی) همه چیز رو درست نکرد.
یه سوال دیگه من اون یارو رئیس جمهوره رو کشتم اگر دانشمند رو می کشتم بازی چه جوری تموم می شد.

خب کاری نداره...2باره از لود چکپوینت رو بزنید این بار دانشمند رو بکشید:27:
در حالت سوم هم که شما میتونید بازی رو تموم کنید با استفاده از q روی دستگاه پشت سر خود که در حال چرخش است امتحان کنید تا شما رو به اول بازی ببره و سعی کنید خودتون رو بکشید...:5:ادامشم خودتون ببینید..

جدآ داستان بازی خیلی جالب بود من به داستان بازی 10/10 میدم
یکم یاد مترو 2033 افتادم که چقدر داستان پردازی جدید و جذابی داشت هر چند گرافیکش به اون نمیرسید
ولی 2-3 صحنه بدجور ترسیدم تو مراحل بازی:31:(اسکلت تو لوله فاضلاب چیکار می کرد نامرد):18:

S@nti@go_s&k
14-07-2010, 12:06
اسکلت تو لوله فاضلاب چیکار می کرد نامرد

:31::27:

.........

Alireza.M67
14-07-2010, 15:39
سلام ...
من اون مرحله اي هستم كه همه جا گاز هست ...
يه جا يه دكمه هست ميزنم تا ميخوام برسم به در بسته ميشه ...چكارش كنم ؟؟؟

شما با اون انرژیت که اجسام رو ثابت میکنه باید در رو نگه داری و بعد از زیرش بری اونور .
واسه اون انرژی هم که RS رو نگه میداری ، یه توپ درست میکنه بعد با RT پرتش میکنی طرف در .

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

:(اسکلت تو لوله فاضلاب چیکار می کرد نامرد):18:

تو اون صحنه من میخکوب شدم . فکر کنم 10 کیلو گوشت تنم ریخت . (نامردا یه موسیقی خوف هم اون لحظه پخش کردن)

H.P1366
14-07-2010, 16:05
ولی 2-3 صحنه بدجور ترسیدم تو مراحل بازی:31:(اسکلت تو لوله فاضلاب چیکار می کرد نامرد):18:

جدا خیلی نامرد بودن تو اون صحنه ولی خوب به نظر من لازم بود داستان داشت زیادی یه نواخت می شد
خیلی باحال بود داییم هم کنارم نشته بود تو اون صحنه میخکوب شده بود:31:

mosolim
14-07-2010, 16:59
سلام
دوستان منم بازی رو گرفتم دارم میرم جلو. بازیه جالبیه یعنی ترکیبه جالبیه از بازی های دیگه. گرافیکش اگه بالاتر بود خیلی بهتر میشد. در کل نقطه قوت بازی یعنی داستان رو میشه به عنوان پوششی روی گرافیک در نظر گرفت و ازش چشم پوشی کرد.

B.3.S.T
14-07-2010, 17:11
خیلی باحال بود داییم هم کنارم نشته بود تو اون صحنه میخکوب شده بود:31:[/QUOTE]

ای بابا...به خودت رحم نکردی به داییه بنده خدا چیکار داشتی دیگه!:31:

S@nti@go_s&k
14-07-2010, 19:38
نگفتین چند ساعته تموم کردین ؟

havas_1980
14-07-2010, 21:52
توی نقدهای عضوهای سایت گیم اسپات عنوان یکی از نقدها, جالب بود:

Bioshock meets Modern Warfare with a touch of Dead Space!
i
... جالب این بود که گیم پلی و داستان بازی نسبت به اون طرحهای اولیه تغییراتی حسابی داشته. مثلا پورتال ها اول کار مثل بازی PREY کار شده بود. محیط زمان دیگه رو به خوبی می دیدین. از هر زاویه به پرتال نگاه می کردین تغییر محیط رو می دیدین. توانایی دشمنا هم تغییر داشته. شروع بازی هم اونطور چیزی نبود که اولین بار در تریلرها به نمایش دراومده بود. حتی رسیدن به TMD هم به این صورت فعلی نبود. یه کاراکتر ریش و پشم داری هم تو تریلرهای اولیه بود که به نظر میومد از ساکنین همون جزیره است و بعد حذف شد ( تو قسمت Creadit آرت ورکش نشون داده میشه )

بعداز مرگ دمیچو, رنکو با اصرار باریساو به گذشته برمی گرده تا خودش رو بکشه که نزاره خودش دمیچو رو نجات بده! نکته عجیبی که در این قسمت وجود داشت این بود که شما چطور امکان داره خودتون رو بکشین؟ وقتی که اول بازی دمیچو رو کول می گیرین و بعدش در رو با لگد باز می کنین, خودتون یعنی رنکو رو می بینین که سعی داره جلوی شما رو بگیره و فریاد میزنه: "رنکو! وایستا! نزار دمیچو..." که بعد مرگش رو به خاطر انفجاری که کنارش رخ میده می بینیم!... دو رنکو در یک زمان؟

نمایش صحنه سینمایی مربوط به پایان خوب بازی در نوع خودش هم عجیبتره... هلی کوپتر همقطاری که در کنار هلی کوپتر ما در حال پروازه, نشان پرچم اتحاد جماهیر شوروی سابق رو داره. (در شروع بازی آرم پرچم آمریکا رو داشت) اسامی به زبان روسی دیده میشه و بعدش ترجمه انگلیسی اون نمایش داده میشه. دلوین هم اسلحه ایی روسی به دست داره. رنکو با دیدن مجسمه باریساو به دستهای خودش نگاه میکنه که نشون میده این همه اتفاق رو به چشم دیده و در خاطره داره. دلوین خودش لهجه ایی متفاوت پیدا کرده و آخر صحبتش رو هم با کلمه "Comrade" تموم می کنه... رنکو شد یک سرباز روسی؟

به جرات میشه گفت این پایان عجیب ترین پایانه.

B.3.S.T
15-07-2010, 09:26
نگفتین چند ساعته تموم کردین ؟

دقیق 7:48 شد...:5:در قیاس با مترو 2033 خیلی راحت بود مراحلش

توی نقدهای عضوهای سایت گیم اسپات عنوان یکی از نقدها, جالب بود:

Bioshock meets Modern Warfare with a touch of Dead Space!
i
... جالب این بود که گیم پلی و داستان بازی نسبت به اون طرحهای اولیه تغییراتی حسابی داشته. مثلا پورتال ها اول کار مثل بازی PREY کار شده بود. محیط زمان دیگه رو به خوبی می دیدین. از هر زاویه به پرتال نگاه می کردین تغییر محیط رو می دیدین. توانایی دشمنا هم تغییر داشته. شروع بازی هم اونطور چیزی نبود که اولین بار در تریلرها به نمایش دراومده بود. حتی رسیدن به TMD هم به این صورت فعلی نبود. یه کاراکتر ریش و پشم داری هم تو تریلرهای اولیه بود که به نظر میومد از ساکنین همون جزیره است و بعد حذف شد ( تو قسمت Creadit آرت ورکش نشون داده میشه )

بعداز مرگ دمیچو, رنکو با اصرار باریساو به گذشته برمی گرده تا خودش رو بکشه که نزاره خودش دمیچو رو نجات بده! نکته عجیبی که در این قسمت وجود داشت این بود که شما چطور امکان داره خودتون رو بکشین؟ وقتی که اول بازی دمیچو رو کول می گیرین و بعدش در رو با لگد باز می کنین, خودتون یعنی رنکو رو می بینین که سعی داره جلوی شما رو بگیره و فریاد میزنه: "رنکو! وایستا! نزار دمیچو..." که بعد مرگش رو به خاطر انفجاری که کنارش رخ میده می بینیم!... دو رنکو در یک زمان؟

نمایش صحنه سینمایی مربوط به پایان خوب بازی در نوع خودش هم عجیبتره... هلی کوپتر همقطاری که در کنار هلی کوپتر ما در حال پروازه, نشان پرچم اتحاد جماهیر شوروی سابق رو داره. (در شروع بازی آرم پرچم آمریکا رو داشت) اسامی به زبان روسی دیده میشه و بعدش ترجمه انگلیسی اون نمایش داده میشه. دلوین هم اسلحه ایی روسی به دست داره. رنکو با دیدن مجسمه باریساو به دستهای خودش نگاه میکنه که نشون میده این همه اتفاق رو به چشم دیده و در خاطره داره. دلوین خودش لهجه ایی متفاوت پیدا کرده و آخر صحبتش رو هم با کلمه "Comrade" تموم می کنه... رنکو شد یک سرباز روسی؟

به جرات میشه گفت این پایان عجیب ترین پایانه.

کلآ داستان بازی غریب و عجیب بود به نظرم...درست مثل مترو 2033 که آدم هنگام بازی یک حس و حال دیگه نسبت به سایر بازیها بهش دست میده!من خودم یه جا خوندم که با استفاده از tmd میتونی سن دشمن یا کم کنی که بشه (نی نی ):20: یا اینقدر زیاد کنی که بپوسه حروم شه:5:ولی فقط همین حالت دوم بود داخل بازی که تازه با چیزی که من تو دموهاش دیده بودم کلی فرق داشت نوع کشتنش!در حقیقت فقط سازنده بازی میدونه از یک همچین داستان پردازی چه منظوری داشته و البته کسانی که به زبان انگلیسی مسلط بودن هنگام بازی.

mehdi30nema
15-07-2010, 10:52
من اون مرحله ایی هستم که از ماسک استفاده میکنیم .
چقدر دیگه تا آخره بازی مونده ؟

B.3.S.T
15-07-2010, 11:05
من اون مرحله ایی هستم که از ماسک استفاده میکنیم .
چقدر دیگه تا آخره بازی مونده ؟

آخرشه دیگه..فکر کنم 1 ساعت دیگه داری تا تموم شه

pedram_sad
15-07-2010, 13:19
اصلا فکر نمیکردم بعد از گرفتن TDM اینقدر بازی عوض بشه و هیجان بالا تزریق بشه به بازی
واقعا لذت بخش شده

starn
15-07-2010, 13:19
اینجا باید چی کار کرد با این نرقول اول واسم بشکه هارو میندازه که رو هوا می گیرم پرت می کنم براش بعد وقتی زخمی می شه با تبرش می اد دنلامون میخواد مارو بزنه بعد جاخالی میدی تبر گیر میکنه تو زمین که هی میشه درش می اره با همون آش همون کاسه تیر هم روش کارساز نیست چی کار باید کرد؟
اینم عکسش

S@nti@go_s&k
15-07-2010, 13:45
تو پشت بدنش یا تو سرش یه لکه های سفید (یا آبی کمرنگه ) که به رنگ روشن میزنه اونارو با اسلحه بزن

به فارت میره

Torch Bearer
15-07-2010, 14:01
من کاترین رو نجات دادم و رو پل اون هیولای بزرگ رو شکست دادم.تقریبا چقدر بازی مونده؟

اسکلت تو لوله فاضلاب چیکار می کرد نامرددقیقا کجا؟من الان رسیدم یا نه؟میخوام اماده باشم:31:
اخه اوایل بازی چند تا ازین چیزای یهویی داشت ولی من انقدر ریلکس برخورد کردم که الان یادم رفته:31:
مشکل مهم بازی نبود زیرنویسه که با لهجه زیبا و شیرین روسی نیازی بهش حس نمیشه:31:
مشکل دیگه هم چشم NPC هاست.مثلا کاترین و دکتر انگار نابینا هستن چون موقع صحبت با ما دارن یک طرف دیگه رو نگاه میکنن.:31:

S@nti@go_s&k
15-07-2010, 14:08
من کاترین رو نجات دادم و رو پل اون هیولای بزرگ رو شکست دادم.تقریبا چقدر بازی مونده؟

کدوم هیولا ؟ اونی که رو پل رو قطاره ؟

اگر اونجایی تقریبا 2 ساعتی داری

Mostafa NBA
15-07-2010, 21:49
راستی این دوست دختر گرامی(:دی) در آخر بازی چرا زخمی شده ؟؟ اصلا قضیه اینکه از آب درمیاد و میره تو اتاق چیزی مینویسه چیه ؟ اون نوشتش منظورش چیه ؟

mehdi30nema
15-07-2010, 21:50
منم نسخه 360 بازی را تمام کردم .
بازی خیلی عالی بود و اصلا فکر نمیکردم اینقدر خوب از آب در بیاد

S@nti@go_s&k
15-07-2010, 21:57
راستی این دوست دختر گرامی([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در آخر بازی چرا زخمی شده ؟؟ اصلا قضیه اینکه از آب درمیاد و میره تو اتاق چیزی مینویسه چیه ؟ اون نوشتش منظورش چیه ؟

سال 1955 زخمی شده احتمالا یه چیزی واسه بازیکن ( شخص اول بازی ) مینویسه که رفت اون زمان ببینه

شایدم تو بازی بهش رسیده من که یادم نیست

من مخم 24 ساعت اطلاعات نگه میداره :31:

H.P1366
15-07-2010, 23:26
راستی این دوست دختر گرامی(:دی) در آخر بازی چرا زخمی شده ؟؟ اصلا قضیه اینکه از آب درمیاد و میره تو اتاق چیزی مینویسه چیه ؟ اون نوشتش منظورش چیه ؟

منم وقتی بازی رو تموم کردم همین سوال رو پرسیدم ولی جوابی نگرفتم به نظر من واقعا جای بسی سوال داشت

به نکات ضعیف بازی باید یه نکته دیگر هم اضافه کرد؛ درسته بازی اول شخص بود ولی دلیل نمی شه که آدم دیگه پای خودش رو نتونه ببینه واقعا از activision بعید بود:41:

Mostafa NBA
16-07-2010, 11:53
منم وقتی بازی رو تموم کردم همین سوال رو پرسیدم ولی جوابی نگرفتم به نظر من واقعا جای بسی سوال داشت

به نکات ضعیف بازی باید یه نکته دیگر هم اضافه کرد؛ درسته بازی اول شخص بود ولی دلیل نمی شه که آدم دیگه پای خودش رو نتونه ببینه واقعا از activision بعید بود:41:

خیلی از بازی ها اینطوری هستند. Wolfenstein هم همینطوری بود و Cod MW هم به نظرم همین حالت رو داشت.

camry
16-07-2010, 13:27
سلام دوستان
من هنوز این بازیو نگرفت می خواستم ببینم قشنگه سبکش چه جوریه ؟

ممنون

mosolim
16-07-2010, 16:48
سلام
منم بازی رو تموم کردم . بسیار زیبا بود. حالت ترس رو داشت و همچین هم بازی آسونی نبود. راستی اون متنی رو که اون دختره تو اخره بازی مینویسه من هم نفهمیدم فقط یه خوردهشو تونستم بخونم اینقدر سریع رفت که نشد . اولش اینطوری بود که:
فقط یک مرد میتونه جلوشو بگیره . از ناتالی به فرانکو در سال 2010. الباقیشم نتونستم بخونم یعنی نرسیدم. دلیل زخمی شدنش این بود که زمانی که ما تو کشتی بودیم و داشت خراب میشد اونم اونجا بود که موفق نمیشه فرار کنه و گیر میفته و تصور بر این میشه که مرده و باریساو میگه که کاترین مرده اما دراخر میبینیم که نمرده و فقط زخمی شده. فقط یه چیزی که ما تو سال 2010 باش بودیم اما اون تو سال 55 از اب بیرون میاد فکر کنم دچار بحران زمانی شده.

havas_1980
16-07-2010, 19:41
بخش اول رو که mosolim تو پست قبل به خوبی عنوان کرد. اما سوالات دوم و سوم...

کاتیا خبر نداره که سرگذشت دمیچو و رنکو و باریساو چیه. قراره چه اتفاقاتی رقم بخوره. برای همین سعی می کنه جایی رو پیدا کنه که قبل از مرگش اسم این سه نفر رو بیاره... نوشته ای از طرف یکی از اعضای جنبش MIR-12 برای آیندگان. کسانی که ممکنه بعدا این مطالب رو بخونن:

- دمیچو شیطان صفتیه که جلوش باید گرفته بشه.
- مردی که می تونه جلوی اون رو بگیره ناتانیل رنکو نام داره. اون از سال 2010 اومده و یک آمریکاییه. اون باید جلوی دمیچو رو بگیره.
- باریساو دانشمندی هست ساکن کاتورگا - 12 که TMD رو خلق کرد.

Torch Bearer
17-07-2010, 10:06
این بازی چه قدر نسبت به تریلر ها تغییر کرده!فکر کنم تنها چیزی که ثابت مونده اسمش باشه:31:
اول قرار بود شخصیت اصلی خلبان یک هواپیما باشه که تو جزیره سقوط می کنه ولی بعد اینطوری شد.
حتی سلاح ها و HUD بازی هم تغییر کرده.قیافه باریساو هم تو یک تریلر دیدم قرار بود کلی ریش و پشم داشته باشه(یه چیز تو مایه های رابینسون کروزوئه:31:)
حتی مراحل هم کمی عوض شدن.

B.3.S.T
17-07-2010, 11:23
دقیقآ دموش خیلی به نظرم جذابتر به نظر می رسید...
قرار بود نا سلامتی با یک f-21 سقوط کنیم اومدن کم هزینه کردن تازه کلاسشم اومد پایین با هلی کوفتل سقوط کرد:31:

دفعه بعدی از خجالتمون در میان اینقدر تابلو همه چیو عوض کردن...(singularity 2)~~~~~~>:20:

pedram_sad
18-07-2010, 13:59
بازی در کل عالیه
gameplay قوی و fun
صدا گذاری و کنترل قوی
داستان گیرا

فقط تنها بخشی که اونم 50 50 میزنه تو ذوق گرافیک بازیه
یک جاهایی فوق العاده چشم نوازه یک جاهایی فوق العاده ضعیف

مثلا اون قسمتی که کشتی رو انداخت تو اب و اب پاشید به این سمت خیلی خوشم اومد
خود اسلحه ها و دست کاراکتر اول بازی و شخصیت های عالی کار شده اما محیط خیلی فاجعست

امیداورم شماره بعدی رو این مسائل کار کنن که دیگه همه جوره تکمیل بشه

drbehnam
18-07-2010, 16:15
سلام. من وقتی تو بازی میرم اصلا صدا نداره لطفا کمکم کنید.:41::19:

alborz_k
18-07-2010, 22:37
دقیقآ دموش خیلی به نظرم جذابتر به نظر می رسید...
قرار بود نا سلامتی با یک f-21 سقوط کنیم اومدن کم هزینه کردن تازه کلاسشم اومد پایین با هلی کوفتل سقوط کرد:31:

دفعه بعدی از خجالتمون در میان اینقدر تابلو همه چیو عوض کردن...(singularity 2)~~~~~~>:20:
مگه قراره نسخه ی دوم بازی هم ساخته بشه؟! فقط امیدوارم اگه قراره بسازن در بخش گرافیک بازی بیشتر دقت کنند . و به خاطر رضای خدا هم که شده یک زیر نویس برای بازی در نظر بگیرند! :دی
f-21 چه جنگنده ای هست که تا حالا اسمشو نشنیدیم؟! :دی:

alborz_k
18-07-2010, 22:45
سلام. من وقتی تو بازی میرم اصلا صدا نداره لطفا کمکم کنید.:41::19:
کلأ صدای بازی خیلی خیلی کمه!! صدای بلند گو رو زیاد کنید ، شاید چیزی شنیدین! :دی

aban366
18-07-2010, 23:12
سلام
به نظرم بازی فوق العاده ای میاد
جند تا راهنمائی میخواستم در مورد قدرت ها و عمل کردشون
دکمه Q زمان رو تغییر میده ولی موندم سویچ بین سال 2010 و 1950 چطوریه و فقط در اون مکان هائی که گوی اتشین هست میشه انجام داد یا هر وقت خواستی میشه
دکمه E برداشتن اجسامه
خوب دیگه چه قدرت هائی وجود داره و وقتی اپگرید میکنی بهتره اول کدوم قدرت رو اضافه کنی
و ترفند های استفاده از دکمه های خاصی هست که ندونیم
با تشکر

drbehnam
19-07-2010, 07:29
یکی ادرس کرک این بازیو بده خواهشا

Alireza.M67
19-07-2010, 07:33
سلام
به نظرم بازی فوق العاده ای میاد
جند تا راهنمائی میخواستم در مورد قدرت ها و عمل کردشون
دکمه Q زمان رو تغییر میده ولی موندم سویچ بین سال 2010 و 1950 چطوریه و فقط در اون مکان هائی که گوی اتشین هست میشه انجام داد یا هر وقت خواستی میشه
دکمه E برداشتن اجسامه
خوب دیگه چه قدرت هائی وجود داره و وقتی اپگرید میکنی بهتره اول کدوم قدرت رو اضافه کنی
و ترفند های استفاده از دکمه های خاصی هست که ندونیم
با تشکر

در مورد او سوییچ بین سالها که فقط با همون دریچه های آتشین میشه .
اما در مورد آپگرید :
ببین یه آپگرید هست که باید گیرش بیاری (در روند بازی جلوی چشمه و خیلی مخفی نیست) . این آپگرید اینجوریه که به صورت رندوم از بعضی از چیزهایی که بر میداری مثل E99 یا آپگرید اسلحه ، 2 تا بهت میده . (یعنی 2 برابر میکنه)
با این آپگرید میتونی به صورت موثری مقدار E99 به دست اومده رو بالا ببری و آپگرید های بیشتری انجام بدی .
در مورد ترتیب آپگرید هم که اول قدرت اون Melee attack رو زیاد کن چون خیلی بکارت میاد .
بعد هم تعداد Health pack هایی که میتونی حملشون کنی .
بعدشم دیگه به اختیار خود .

drbehnam
19-07-2010, 07:46
اقای GORGNAMAAشما کرک این بازی رو سراغ ندارین؟

titanium_zarin
19-07-2010, 08:37
اقای GORGNAMAAشما کرک این بازی رو سراغ ندارین؟

دوست من مشكلت چيه كه كرك ميخواي ؟؟؟
ميتوني به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بري و بگيري ...

Torch Bearer
19-07-2010, 08:53
اوایل بازی (قبل از گرفتن TMD)میتونستیم با چاقو ضربه بزنیم ولی الان با همون دکمه Impulse میزنه و یک موج انرژی ازاد میکنه.دیگه نمیشه با چاقو ضربه زد؟
چطوری سربازای دشمن رو Revert کنم؟یادم رفته:31:

drbehnam
19-07-2010, 09:17
دوست من مشكلت چيه كه كرك ميخواي ؟؟؟
ميتوني به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بري و بگيري ...

تو این ادر سی که گفتین چه جوری کرکو پیدا کنم؟:5:

havas_1980
19-07-2010, 09:58
اوایل بازی (قبل از گرفتن TMD)میتونستیم با چاقو ضربه بزنیم ولی الان با همون دکمه Impulse میزنه و یک موج انرژی ازاد میکنه.دیگه نمیشه با چاقو ضربه زد؟
چطوری سربازای دشمن رو Revert کنم؟یادم رفته:31:
خیـر.

توانایی های Age / Revert با Q انجام میشه.

تو این ادر سی که گفتین چه جوری کرکو پیدا کنم؟:5:
بفرمایین...

drbehnam
19-07-2010, 13:57
من وقتی تو این بازی می رم اصلا صدا نداره تورو خدا کمکم کنید:41::10::19:

Torch Bearer
19-07-2010, 16:21
توانایی های Age / Revert با Q انجام میشه.
اگه Q رو بزنم سرباز رو انقدر پیر میکنه که به اسکلت تبدیل میشه.

drbehnam
19-07-2010, 16:29
کسی راه حلی در مورد نبودن صدا در بازی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:19::37::6:

alborz_k
20-07-2010, 14:36
کسی راه حلی در مورد نبودن صدا در بازی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:19::37::6:
شما ویندوزتون چیه؟ مادربرد و چیپ گرافیکیتون رو هم بگین . در ضمن ، آخرین نسخه ی directx .open cl . open al , .... رو نصب کردین؟

aban366
20-07-2010, 21:04
سلام
من اون مرحله هستم که بعد نجات دادن کاترین و ساختن دوباره قطار بعد حرکت با یه غول مبارزه میکنم که به اون نقاط زرد رنگ شلیک میکنم و دو مرحله میفته پائین تا میرسم به اون جائی که میدان انرژیه و غوله حمله میکنه که اوتمات با اجرای یه فیلم اون نقاط ابی به سرش شلیک میشه اما غوله میاد میخورتم که نه میشه حرکت کرد نه میشه شلیک کرد هر کار میکنم نمیشه
چیکار کنم باید چیکار کرد؟

soltanarash
21-07-2010, 00:22
سلام
من اون مرحله هستم که بعد نجات دادن کاترین و ساختن دوباره قطار بعد حرکت با یه غول مبارزه میکنم که به اون نقاط زرد رنگ شلیک میکنم و دو مرحله میفته پائین تا میرسم به اون جائی که میدان انرژیه و غوله حمله میکنه که اوتمات با اجرای یه فیلم اون نقاط ابی به سرش شلیک میشه اما غوله میاد میخورتم که نه میشه حرکت کرد نه میشه شلیک کرد هر کار میکنم نمیشه
چیکار کنم باید چیکار کرد؟

میدان انرژی یه گلوله روشنی روی سر غوله اگه مدام موس را روی اون نقطه بگیری غوله میمیره.

Advanced Ali-001
21-07-2010, 08:51
آقا این بازی منو کچل کرد سالمه لامصب روی ویندوز هفت نصب نمیشه.....
نمیدونم چشه نصب رو شروع میکنه بعد وسطاش که میرسه یه دفعه ارورمیده کهفلان فایل موجود نیست نصب نمیشه.....:41:
کرکی چیزی راح حلی داره؟

keb
21-07-2010, 09:45
آقا این بازی منو کچل کرد سالمه لامصب روی ویندوز هفت نصب نمیشه.....
نمیدونم چشه نصب رو شروع میکنه بعد وسطاش که میرسه یه دفعه ارورمیده کهفلان فایل موجود نیست نصب نمیشه.....:41:
کرکی چیزی راح حلی داره؟

مشکل از دیسک بازیته. به احتمال زیاد برا خش زیاده.
برو با مایع ظرفشویی بشورش بعد خشکش کن درست میشه. (برای من که واسه جی تی ای آی وی کر کرد!)

drbehnam
21-07-2010, 09:45
شما ویندوزتون چیه؟ مادربرد و چیپ گرافیکیتون رو هم بگین . در ضمن ، آخرین نسخه ی directx .open cl . open al , .... رو نصب کردین؟

من سیستمم اینه:
گرافیک:1گیگ ویندوز:7 مادربرد:asus-p5kpl-1600fsb اینopenal و opencl نمیدونم چیه directx:10 هست که تو خود dvd بازی بود:5:

Advanced Ali-001
21-07-2010, 10:24
مشکل از دیسک بازیته. به احتمال زیاد برا خش زیاده.
برو با مایع ظرفشویی بشورش بعد خشکش کن درست میشه. (برای من که واسه جی تی ای آی وی کر کرد!)

نه بابادیروز خریدم....
اصلاًمینویسه فلان فایل موجود نیست الان نصب تموم میشه!
تا حالا با همچین مشکلی روبرونشده بودم!:41:

hoomi_gta
21-07-2010, 10:56
آقا اونجا که اون عنکبوتا میان و باید فرار کنیم خیلی سخته. خیلی سریع جون کم می کنن!! خیلی هم زیادن! کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟

soltanarash
21-07-2010, 11:18
آقا اونجا که اون عنکبوتا میان و باید فرار کنیم خیلی سخته. خیلی سریع جون کم می کنن!! خیلی هم زیادن! کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟

فرار کردن خیلی سخته. به یه گوشه ای برو و با وسط موس وقتی جمع شدن نابودشون کن.بعد برو.نترس پشت سر هم نمیان تموم می شن!:31:

drbehnam
22-07-2010, 14:07
من این مشکل صدای بازی حل نشد رفتم دوباره نصب کردم بازیو الان میزنم یازی بیاد میگه:SINGULARITY HAS STOPPED WORKING
تورو خدا کمکم کنید.

titanium_zarin
22-07-2010, 14:36
نه بابادیروز خریدم....
اصلاًمینویسه فلان فایل موجود نیست الان نصب تموم میشه!
تا حالا با همچین مشکلی روبرونشده بودم!:41:

اين يعني اينكه سي دي بازي ايراد داره ...
علي اقا ببر عوضش كن ...
بازي هم شروع بشه جلو به مشكل ميخوري ...

drbehnam
22-07-2010, 14:43
بازم نصب کردم بازیو صدا نداره.کمکم کنید....................:41::19::18::37::9::45 ::41::41::41::41::41:

S@nti@go_s&k
22-07-2010, 16:08
نباید فرار کنی که تو 360 دکمه بالایی سمت چپ فکر کنم LB باشه :31: ( همون دکمه ای که باعث میشه آدما به اسکلت تبدیل

شن ) اونو میزنی به یکی از عنکبوتا نمیدونم چی میشه اسخل میشه میره همه عنکبوتارو میکشه

البته چند تاشونو بزن تا تعداد بیشتری باشن که ازت حمایت کنن :31:

mohammad_s7201
22-07-2010, 20:56
دوستان چندتا سوال اساسی.
این e99 ها به چه دردی میخورن که هی باید برداریم؟
شلیک با دکمه وسط موس بعضی وقتا کار نمیکنه. باید واستیم تا اون خونه ها پر بشه؟
برای اپگرید کردن اسلحه ها چی لازمه؟ پول میخواد؟ چطوریه؟

havas_1980
22-07-2010, 23:44
دوستان چندتا سوال اساسی.
این e99 ها به چه دردی میخورن که هی باید برداریم؟
شلیک با دکمه وسط موس بعضی وقتا کار نمیکنه. باید واستیم تا اون خونه ها پر بشه؟
برای اپگرید کردن اسلحه ها چی لازمه؟ پول میخواد؟ چطوریه؟- موارد E99 رو برای آپگریدهای TMD نیاز دارین که لازمه برای این کار پای یکی از ایستگاه های تقویت کننده (Augmentor) باشین.

- می تونین بزارین خودکار اما آروم پر بشه یا اگه Cell داشته باشین خرجش کنین تا فورا پر بشه.

- از طریق قفسه های اسلحه (Weapon Locker) در طول بازی پراکنده هستن امکان آپگرید اسلحه ها و تعویض رو دارین. هر اسلحه ایی هم پیدا کنین به طور خودکار به این قفسه ها اضافه میشه ولی برای آپگرید اسلحه ها نیاز دارین که Weapon Tech داشته باشین. این موارد رو هم در طول بازی مانند E99 پیدا می کنین یا هم می تونین از خرج کردن E99 یک Weapon Tech بدست بیارین.

mohammad_s7201
23-07-2010, 06:37
- موارد E99 رو برای آپگریدهای TMD نیاز دارین که لازمه برای این کار پای یکی از ایستگاه های تقویت کننده (Augmentor) باشین.

- می تونین بزارین خودکار اما آروم پر بشه یا اگه Cell داشته باشین خرجش کنین تا فورا پر بشه.

- از طریق قفسه های اسلحه (Weapon Locker) در طول بازی پراکنده هستن امکان آپگرید اسلحه ها و تعویض رو دارین. هر اسلحه ایی هم پیدا کنین به طور خودکار به این قفسه ها اضافه میشه ولی برای آپگرید اسلحه ها نیاز دارین که Weapon Tech داشته باشین. این موارد رو هم در طول بازی مانند E99 پیدا می کنین یا هم می تونین از خرج کردن E99 یک Weapon Tech بدست بیارین.

چجوری cell ها رو خرج کنم؟
نحوه بدست اوردن weapon tech چطوریه؟

:11:

havas_1980
23-07-2010, 11:18
چجوری cell ها رو خرج کنم؟
نحوه بدست اوردن weapon tech چطوریه؟

:11:- همون دکمه وسط موس رو میزنین.

- مثل E99 ها, تو مسیر بازی موجوده یا هم می تونین از طریق ایستگاه های تقویت کننده (Augmentor) خریداریش کنین. سر دستگاه ها میرین و Hero Perk و بعد Weapon Upgrade رو انتخاب می کنین. (این مورد اصلا پیشنهاد نمیشه)

drbehnam
23-07-2010, 18:55
بابا این بازی SINGULARITY من صدا نداره تورو خدا کمکم کنید............................

mohammad_s7201
23-07-2010, 19:12
بابا این بازی SINGULARITY من صدا نداره تورو خدا کمکم کنید............................

مشکل از کرک نیست؟ یه کرک دیگه دانلود کن ببین کار میکنه؟!!!

drbehnam
23-07-2010, 22:04
مشکل از کرک نیست؟ یه کرک دیگه دانلود کن ببین کار میکنه؟!!!

ادرس کرکو بده خواهشا.:10::5::46:

gigi_alex
24-07-2010, 09:40
بچه ها من این بازیو گرفتم موقع اجرا از بازی میاد بیرون.
پشت پک بازی نوشته که فقط ویندوز xp sp3 و 7
ماله شما هم همینطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟

aha2012
24-07-2010, 10:02
بروبچ سلام
من میخوام این بازیو بگیرم.به نظرتون بیشتر شبیه بازیه bioshock 2 هست یا wolfenstine???
در ضمن من با bioshock 2 اصلا حال نکردم ولی با wolfenstine زیادی حال کردم

drbehnam
24-07-2010, 10:17
بروبچ سلام
من میخوام این بازیو بگیرم.به نظرتون بیشتر شبیه بازیه bioshock 2 هست یا wolfenstine???
در ضمن من با bioshock 2 اصلا حال نکردم ولی با wolfenstine زیادی حال کردم

به نظر من شبیه call of duty میمونه که توش ادم نمی کشی ولی فرق هایی هم داره مثل خونش بازی من که صدا نداره.:19::18:

black.assassin
24-07-2010, 10:46
به نظر من شبیه call of duty میمونه که توش ادم نمی کشی ولی فرق هایی هم داره مثل خونش بازی من که صدا نداره.:19::18:

شما bioshock , wolfenstine رو بازی کردین . بازی به این دو بازی و metro 2033 نزدیکتره تا COD .

hoomi_gta
24-07-2010, 11:11
من اون مرحلم که تو قطاره اون غول خفنه میاد گیر کردم. خیلی سریع می کشه. باید اون غده های نارنجی بدنش را بزنیم دیگه؟ جایی نداره مخفی بشیم؟ یه راهنمایی میکنید؟ بعد اینکه چقدر تا پایان بازی مونده؟

drbehnam
24-07-2010, 11:25
شما bioshock , wolfenstine رو بازی کردین . بازی به این دو بازی و metro 2033 نزدیکتره تا COD .

میدونم ولی بی شباهت هم من bioshock بازی نکردم ولی wolfenestine رو بازی کردم ولی این singularity گرافیکش خیلی شبیه cod میمونه:31::46::20:

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

در ضمن من هنوز مشکل صدام حل نشده . لطفا کمکم کنید

B.3.S.T
24-07-2010, 11:28
آره بیشتر شبیه مترو 2033 هست تا هر بازیه دیگه ای.مترو 2033 رو هم که دیگه همه حتمآ 1 بار رو رفتن و تنوع گیم پلی و سبک جدیدش دیدن.اینم همونجوری چیزهای جدید داره که تو بازیهای دیگه مطمئنن ندیدی(2-3 صحنه موهات سیخ میشه که تا حالا تو هیچ بازیه دیگه ای اینجوری بهت شوک وارد نشده):31:

pedram_sad
24-07-2010, 11:57
دوستان من رسیدم اونجایی که ماسک رو میگیره میره اون پایین
اون قسمت که از این اتاق باید کلید در رو بزنی بعد از 2 ثانیه دری که اون سمته بسته میشه اینجا چه باید کنم ؟
یکی دوبار رفتم دیگه حال نداشتم بیشتر بگردم
از اون جعبه ها هم نبود که زیرش بگذارم
این اکسیژن هم تمام میشه نمیگذاره بیشتر بگردم

vahidreza2007
24-07-2010, 12:05
دوستان من رسیدم به مرحله ای که میره تو یه جا دو تا دره تو اتاق سه تا از موجودات دارن یکی رو می خورن و به یکی از در ها از تو قفل زده شده فکر کنم اخر های بازی باشه

حالا هر کاری میکنم نمی تومن در رو باز کنم کلید اف رو که میزنی اون مسیر رو به سمت در از تو قفل شده نشون میده ولی در باز نمیشه حالا چطور باید اون قفل رو که از تو هم زده شده باز کنم ؟

اصلا چطور باید وارد شم به اون اتاق ؟

ویرایش:

ممنون پیدا کردم راهش رو . :10:

B.3.S.T
24-07-2010, 12:42
دوستان من رسیدم اونجایی که ماسک رو میگیره میره اون پایین
اون قسمت که از این اتاق باید کلید در رو بزنی بعد از 2 ثانیه دری که اون سمته بسته میشه اینجا چه باید کنم ؟
یکی دوبار رفتم دیگه حال نداشتم بیشتر بگردم
از اون جعبه ها هم نبود که زیرش بگذارم
این اکسیژن هم تمام میشه نمیگذاره بیشتر بگردم

آقا پدرام شما کلید رو که زدی باید با اون انرژیت که همه چیز رو ثابت می کنه دقیق بزنی جای در که شما فرصت داشته باشی واسه رد شدن...البته بازم باید سریع بری چون همونجوری هم میاد پایین فقط سرعتش رو میگیره:)

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

ممنون پیدا کردم راهش رو . :10:

:31:الان می خواستم بهت بگم یک سوراخ هست پایینه پنجره که باید با نارنجک بندازی تو همون اطاقه در از اون طرف باز شه که خودت فهمیدی

رسیدی آخرش 3تا پایانش رو هم حتمآ ببین:46:

hoomi_gta
24-07-2010, 13:09
دوستان میشه راهنمایی کنید؟ صفحه قبلی مشکلم را گفتم. مرسی

S@nti@go_s&k
24-07-2010, 13:16
من اون مرحلم که تو قطاره اون غول خفنه میاد گیر کردم. خیلی سریع می کشه. باید اون غده های نارنجی بدنش را بزنیم دیگه؟ جایی نداره مخفی بشیم؟ یه راهنمایی میکنید؟ بعد اینکه چقدر تا پایان بازی مونده؟سلام

بله باید همونا رو بزنی همون نارنجیا

البته زیاد سخت نیست با اسنایپ بزن راحت تره وقتی هم دهنشو میخواد بیاره جلو با یه رگبار :دی

بزن تو دهنش برمیگرده دیگه جلو نمیاد

خیلی اسونه

تو قطار هم قبلش که بیای رو سکو میخوای باهاش بجنگی چند تا خون هستش اونارو هم بردار

بازی هم زیاد نمونده

البته تو خود بازی یه جا هست نشون میده چقدر رفتی نگاه کن پیدا میکنی

vahidreza2007
24-07-2010, 14:49
آقا پدرام شما کلید رو که زدی باید با اون انرژیت که همه چیز رو ثابت می کنه دقیق بزنی جای در که شما فرصت داشته باشی واسه رد شدن...البته بازم باید سریع بری چون همونجوری هم میاد پایین فقط سرعتش رو میگیره:)

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

:31:الان می خواستم بهت بگم یک سوراخ هست پایینه پنجره که باید با نارنجک بندازی تو همون اطاقه در از اون طرف باز شه که خودت فهمیدی

رسیدی آخرش 3تا پایانش رو هم حتمآ ببین:46:

بالاخره تموم شد . وای عجب بازی خفنی بود :18: داستان قوی شخصیت پردازی خوب محیط عالی پایان شگفت انگیز :18:

چی میشد این بازی گرافیک کراسیس رو داشت :18: اون وقت بهترین بازی سال میشد . بسی لذت بردم از بازی کردنش .

راستی حتما هر سه تا پایانش رو ببینید خیلی عالی هستش هر سه تا پایان .

راستی بچه ها مترو 2033 به باحالی این بازی هستش اونم بگیرم یا نه ؟

اگه پایین تر از این بازی هستش نمیگیرم چون فکر نکنم حال بده بلافاصله یه بازی در سطح پایینتر بازی کنم ؟

B.3.S.T
24-07-2010, 15:01
بالاخره تموم شد . وای عجب بازی خفنی بود :18: داستان قوی شخصیت پردازی خوب محیط عالی پایان شگفت انگیز :18:

چی میشد این بازی گرافیک کراسیس رو داشت :18: اون وقت بهترین بازی سال میشد . بسی لذت بردم از بازی کردنش .

راستی حتما هر سه تا پایانش رو ببینید خیلی عالی هستش هر سه تا پایان .

راستی بچه ها مترو 2033 به باحالی این بازی هستش اونم بگیرم یا نه ؟

اگه پایین تر از این بازی هستش نمیگیرم چون فکر نکنم حال بده بلافاصله یه بازی در سطح پایینتر بازی کنم ؟

مترو 2033 هم فوق العادست حتمآ بازی رو بگیر و با حوصله بیشتر نسبت به این تا اخرش برو چون مراحل اون بیشتر تو تونل و محیطهای خف و مبهمه!فقط حوصله و صبرت باید زیاد باشه . . . گرافیکش نسبت به این بازی خیلی بالاتره . . .

drbehnam
24-07-2010, 15:43
بابا هیچکی به این مشکل نبود صدای ما محل نمی کنه؟

shahramcat
24-07-2010, 15:44
کمک !

تو مرحله ای که اون غوله تو قطار هست آخرش میرسی به یک میدان مغناطیسی که از TDM که به دسدت هست موج آبی میره تو سره غوله ! اونجا باید چه کار کرد ؟؟؟؟

ممنون

S@nti@go_s&k
24-07-2010, 16:30
اونجا موس رو رو سر غوله نگه دار هر طرف که میره تو هم انرژیرو رو سرش متمرکز کن تا میرسه نزدیکت زمان بازی عوض میشه ( اون لحظه فکر میکنم دکمه ای که انرژی از دست میاد بیرون هم باید نگه داری به هرحال دستتو از رو سرش بر ندار به هیچ وجه ...........هر طرف غول میره تو هم دستتو ببر از همون دور

mohammad_s7201
24-07-2010, 19:07
بابا هیچکی به این مشکل نبود صدای ما محل نمی کنه؟

کرکش رو تو اینترنت بگرد پیدا میشه. من جداگانه دانلود نکردم. کل بازیو که دانلود کردم کرکش هم توش بود.

vahidreza2007
24-07-2010, 20:25
مترو 2033 هم فوق العادست حتمآ بازی رو بگیر و با حوصله بیشتر نسبت به این تا اخرش برو چون مراحل اون بیشتر تو تونل و محیطهای خف و مبهمه!فقط حوصله و صبرت باید زیاد باشه . . . گرافیکش نسبت به این بازی خیلی بالاتره . . .

همین تصمیم رو گرفتم فقط امیدوارم به خوبی همین بازی باشه و میخکوبم کنه پای کامپیوتر .

واقعا بازی زیبایی بود مخصوصا اخرش .

فقط اون دختره اخرش چی نوشت رو اون کتابه ؟

havas_1980
24-07-2010, 20:28
همین تصمیم رو گرفتم فقط امیدوارم به خوبی همین بازی باشه و میخکوبم کنه پای کامپیوتر .

واقعا بازی زیبایی بود مخصوصا اخرش .

فقط اون دختره اخرش چی نوشت رو اون کتابه ؟در آدرس زیر عنوان شده:

drbehnam
25-07-2010, 07:48
کرکش رو تو اینترنت بگرد پیدا میشه. من جداگانه دانلود نکردم. کل بازیو که دانلود کردم کرکش هم توش بود.

بابا تا حالا دو سه بار کرک دانلود کردم بازم نشد.عجب گیری افتادم با این بازیاو:18::19::41:

shahramcat
25-07-2010, 08:34
من هم امروز بازی رو پایان زشت ! تموم کردم .... با کشتن 2 نفر اصلی ..... کلا 3 تا پایان هست برای بازی .

در کل بازی از نظر داستان و گیرایی فوق العادس .... نقطه ضعف اصلی صدای بازی هست و مقداری هم گرافیک که ابتدایی کارشده .

نمره من 8 از 10 ..... به همه توصیه میشه یک بار تجربخ کنن این بازی رو .

ممنون

Shahroozs2
25-07-2010, 16:34
من بازیشو دیروز تموم کردم
بازی باحالی بود فقط یه عیب داشت زود تموم شد!!!

drbehnam
25-07-2010, 17:45
صدام درست شد کارت صدارو اپدیت کردم.درست شد.:20::31:

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

میگم اینsingularity چقدر طول می کشه تمومش کنم؟

black.assassin
25-07-2010, 20:15
صدام درست شد کارت صدارو اپدیت کردم.درست شد.:20::31:

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

میگم اینsingularity چقدر طول می کشه تمومش کنم؟

حدودا 13-15 ساعت اگه بخوای همه e99 های داخل بازی رو بگیری .

hamidrezaj
25-07-2010, 21:19
سلام

من تو اجرای بازی مشکل دارم و اصلا بازی اجرا نمیشه و ارور معمول که send و don"t send هست

رو میده بعد از نصب بازی پچ 1.1 رو نصب کردم و کرک سالمش رو هم ریختم ولی اجرا نمیشه نمیدونم مشکل از کجاست از

دوستان این مشکل رو داشتند؟

roham_06
26-07-2010, 10:27
سلام
آقا بعد از اینکه سوار قطار میشی...
یه غوله گنده میاد
میزنم تو جاهای حساسش(!!!)
بعد میوفته پایین
بعد بازی سیو میشه بعد میرم جلو دوباره میاد جای حساس هم نداره
چی کار کنم؟؟؟

B.3.S.T
26-07-2010, 10:44
جای حساس !!!:31:
شما باید بری رو اون دستگاه که با انرژیت رو سرش هدف گیری کنی بعد یه چیزی..فقط رو سرش هدفگیری کن نه جاهای حساسش!!!:31:

pedram_sad
26-07-2010, 11:02
به شدت هیجانی و لذت بخش هست gameplay بازی
یک طوریه که هر چی جلوتر میری به اصطلاح fun تر میشه و نه تکراری میشه نه خسته کننده

tommy vercetti
26-07-2010, 11:19
ولی نمی دونم چرا احساس کردم گرافیکش یکم تو ذوق می زد!

virus2009
26-07-2010, 11:47
سلام دوستان
من بازیم خیلی لگ داره ، به طوری که هر 10 ثانیه صفحه 2 ثانیه قفل می کنه.
مشکل از کجاست ...... ؟؟؟؟
اصلا نمیشه بازی کرد.

*hamedkhatar*
26-07-2010, 12:16
این بازی برای من که از بازی ترسناک خوشم نمیاد توصیه میشه؟

من از بازی مترو زیاد خوشم نیومد از این خوشم میاد؟
ممنون

titanium_zarin
26-07-2010, 12:18
سلام دوستان
اصلا نمیشه بازی کرد.

منم اينجوري بودم ...
نميدونم اشكال از چيه ...اما اگر به نت كانكت باشي هيچي نميشه ...يعني اصلا لگ نميزته ...امتحان كن ببين ...

B.3.S.T
26-07-2010, 12:48
سلام دوستان
اصلا نمیشه بازی کرد.

دقیقآ واسه منم همینجوری بود ولی به نت که وصل شدم درست شد...فقط مشکل اینجاست که باید تا اخر بازی همینجوری به نت وصل باشی!!!اگر adsl داشته باشی که فکر نکنم چیز مهمی باشه

pedram_sad
26-07-2010, 13:03
ولی نمی دونم چرا احساس کردم گرافیکش یکم تو ذوق می زد!
اره
اون رو که خود gamespot هم تو ایرادش نوشته
بعضی جاها واقعا فاجعست و اصلا بافت تعریف نشده
البته نورپردازی و Effect های خیلی خوبی داره

manuelcalavera
26-07-2010, 14:16
دوستان کسی میتونه Texture.tfc رو که توی CookedPC هست برام یه جا آپ کنه یا اینکه یه جارو بگه که این فایل رو داشته باشه از سینگولاریتی ؟ موقع نصب مجبور شدم ایگنور کنم

mohammad_s7201
26-07-2010, 17:55
بازی تمام شد. خیلی کم بود. :41:

منم هرسه تا پایانش رو دیدم. خیلی باحال بود :20:

دوستان کسی میتونه Texture.tfc رو که توی CookedPC هست برام یه جا آپ کنه یا اینکه یه جارو بگه که این فایل رو داشته باشه از سینگولاریتی ؟ موقع نصب مجبور شدم ایگنور کنم

مطمئنی همچین فایلی وجود داره؟
من گشتم همچین چیزی نبود

manuelcalavera
26-07-2010, 18:23
ممنون ، ببین توی این دایرکتوری پیدا میکنی همچین چیزی ؟
D:\Program Files\Activision\Singularity\RvGame\CookedPC

mohammad_s7201
26-07-2010, 18:54
ممنون ، ببین توی این دایرکتوری پیدا میکنی همچین چیزی ؟
D:\Program Files\Activision\Singularity\RvGame\CookedPC

گشتم نبود.
تنها فایلی که با فرمت tfc وجود داره اینه coalesced.tfc

*hamedkhatar*
26-07-2010, 21:46
این بازی برای من که از بازی ترسناک خوشم نمیاد توصیه میشه؟

من از بازی مترو زیاد خوشم نیومد از این خوشم میاد؟
ممنون

سوال تخصصی نپرسیدما که کسی بلد نباشه فقط نظر شخصیتون رو خواستم به عنوان کسی که بازی کرده
:41:

hoha881
26-07-2010, 23:09
اولش ممکنه یک خورده هیجان انگیزتر باشه ولی بعد ازمدتی عادی میشه.
به نظرم مترو باحال تر بود .
شاتگانت رو اپگرید کن دیگه از هیچی نخواهی ترسید.

pedram_sad
27-07-2010, 11:27
به این میگن بازی
از اون intro بازی تا اخرین ثانیه های credits بازی لذت بردیم
داستان قوی که هر 3 پایان رو دیدم و برای هر کدوم یک achieve باز شد
کنترل و صدا گذاری خیلی خوب
gameplay فوق العاده که تا اخر بازی نه تکراری شد نه خسته کننده به خصوص اواخر بازی که باقوی شدن اون tdm و بینهایت شدنش واقعا حال میداد کشتن دشمن ها

تنوع اسلحه ها که به شخصه واقعا با seeker حال کردم به خصوص وقتی تیرش میخورد به تن دشمن
ولی باز هم مورد علافه ترین سلاح sniper بود که از وقتی گرفتم تا اخر بازی اصلا عوض نکردم واقعا فاز میده تو همه بازی ها و مخصوصا این بازی وقتی با LS حالت Slow میکردی و کله میترکوندی

گرافیک بازی رو هم که قبلا بحثش رو کردیم
شخصیت ها و motion capture شون خیلی خوب بود به خصوص سکانس های پایانی
اما بافت های محیط و بقیه چیز ها نه

اخرش هم خیلی باحال تمام شد

Yi Yi
27-07-2010, 14:44
آموزش استخراج Sound و موزیک بازی Singularityرو در تایپیک " آموزش استخراج Music و Sound از بازی‌ها" قرار دادم.

mhadishirani
29-07-2010, 10:42
سلام
آقا این بازی برای من هر 30 ثانیه یبار گیر میکنه(افت فریم نیست ها یه چند ثانیه گیر میکنه) دستگاهم هم مشخصات اینه(لپ تاپه):
cpu : core i7 720 qm
ram : 4gb kingston
graphic : ati 5730 1gb dedecate

B.3.S.T
29-07-2010, 12:19
سلام
آقا این بازی برای من هر 30 ثانیه یبار گیر میکنه(افت فریم نیست ها یه چند ثانیه گیر میکنه) دستگاهم هم مشخصات اینه(لپ تاپه):
cpu : core i7 720 qm
ram : 4gb kingston
graphic : ati 5730 1gb dedecate

دوست عزیز چند صفحه قبل همین تاپیک راهنمایی لازم شده در رابطه با این مشکل...این مشکل به خاطر افت فریم نیست فقط گویا باید در هنگام بازی به نت وصل باشید...خیلی از دوستان منجمله خود من هم همین مشکل رو داشتن.حالا مشکل از کجاست فعلآ کسی خبر نداره:13:

mhadishirani
29-07-2010, 12:38
دوست عزیز چند صفحه قبل همین تاپیک راهنمایی لازم شده در رابطه با این مشکل...این مشکل به خاطر افت فریم نیست فقط گویا باید در هنگام بازی به نت وصل باشید...خیلی از دوستان منجمله خود من هم همین مشکل رو داشتن.حالا مشکل از کجاست فعلآ کسی خبر نداره:13:
آقا وصل بودم هم مشکل داشت ولی فهمیدم گیر از چیه.
باید یه باز phyzix که تو سی دی بازی هست نصب کنی. اگه نشد دوباره که بزنی نصب کنه درست میشه

hoomi_gta
29-07-2010, 16:08
خوب من هم این بازی زیبا را تموم کردم. قسمت آخرش زیادی آسون بود. کلا هم به نظر من ائده اصلی این بازی از هالف لایف بود مخصوصا هالف لایف 2! حتی دختره هم شخصیتش از شخصیت هالف لایف 2 گرفته شده بود. قابلیت جذب اشیا هم همینطور مخصوصا اینکه قسمت آخر هالف لایف 2 هم اون اسلحه قدرتش بی نهایت میشد.
من فکر کردم 2 تا آخر داره داستانش و سومین حالت تموم شدن بازی را ندیدم. اگه هر دو را می کشتیم چه اتفاقی میفتاد؟ چه دمویی نشون میده؟

drbehnam
29-07-2010, 20:58
تمومش کردم.ولی به نظر شما با این پایان های متفاوت می تونن شماره 2 شو بسازن؟

aha2012
29-07-2010, 21:00
salam
من امروز این بازیو گرفتم.یه کم بازی کردم خیلی خوشم اومد
راستی وقتی دارم بازی میکنم صدای بازی خیلی کمه.چرا؟
بعد اینکه هنگام بازی ته صدای بازی انگار یکی موتور گازی روشن کرده.هی میره رو اعصابم.چیکار کنم؟
ممنون

pedram_sad
29-07-2010, 21:04
salam
من امروز این بازیو گرفتم.یه کم بازی کردم خیلی خوشم اومد
راستی وقتی دارم بازی میکنم صدای بازی خیلی کمه.چرا؟
بعد اینکه هنگام بازی ته صدای بازی انگار یکی موتور گازی روشن کرده.هی میره رو اعصابم.چیکار کنم؟
ممنون
با کنسول بازی میکنی یا PC ?
من رو کنسول هیچ کدوم اینا رو تجربه نکردم

aha2012
29-07-2010, 21:59
با pcبازی میکنم
:31:only pc after consol

hoomi_gta
29-07-2010, 22:50
تمومش کردم.ولی به نظر شما با این پایان های متفاوت می تونن شماره 2 شو بسازن؟
احتمالا 3 تا ورژن مختلف از شماره 2 میسازن! :31:

ولی اون پایان دومی خیلی 2 باحال میشه. جنگ دو ابر قدرت روبروی هم. من پایان سومی را ندیدم کسی هم پیدا نشد به ما بگه چی میشه تو پایان سوم؟

pedram_sad
29-07-2010, 22:52
با pcبازی میکنم
:31:only pc after consol
حدس میزدم چون این bug ها معمولا رو PC هست :31:

B.3.S.T
30-07-2010, 09:51
احتمالا 3 تا ورژن مختلف از شماره 2 میسازن! :31:

ولی اون پایان دومی خیلی 2 باحال میشه. جنگ دو ابر قدرت روبروی هم. من پایان سومی را ندیدم کسی هم پیدا نشد به ما بگه چی میشه تو پایان سوم؟

1-پایان اول:کشتن سرهنگ یا همون رئیس جمهور یا هر چی که اسمش هست....
2-پایان دوم:کشتن دانشمند
3-کشتن خودتون!!!که قطعآ شما این رو ندیدید و پایانش به این گونه است که با استفاده از دستگاه زمان به تاریخی بر می گردید که اوایل بازی دارید به یکی کمک می کنید و روی کول شماست,جایی که شما یک لحظه یک نفر رو همون لحظه داخل پنجره ای که در آتش داره میسوزه مدام شما رو صدا میکنه و اگر یادم باشه میگه این کارو نکن,کمکش نکن(البته دقیق یادم نیست)حال شما در زمانی که به عقب بر می گردید در نقش همون فردی که در آتش گیر افتاده هستید و باید در اون لحظه به خودتون شلیک کنید!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhadishirani
30-07-2010, 10:01
آقا اونجاا که برای اولین بار اون یارو حشره ها که میترکن میریزن چیکار کنم. باید یدونه دستگیره ی گرد رو بچرخونی.
زرتی میکشنم

hoomi_gta
30-07-2010, 11:14
3-کشتن خودتون!!!که قطعآ شما این رو ندیدید و پایانش به این گونه است که با استفاده از دستگاه زمان به تاریخی بر می گردید که اوایل بازی دارید به یکی کمک می کنید و روی کول شماست,جایی که شما یک لحظه یک نفر رو همون لحظه داخل پنجره ای که در آتش داره میسوزه مدام شما رو صدا میکنه و اگر یادم باشه میگه این کارو نکن,کمکش نکن(البته دقیق یادم نیست)حال شما در زمانی که به عقب بر می گردید در نقش همون فردی که در آتش گیر افتاده هستید و باید در اون لحظه به خودتون شلیک کنید!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من این پایان و دیدم. پایان سومی که گفتید با کشتن دانشمند یکیه. من اون پایانی را ندیدم که هم دانشمند و هم اون سرهنگ و میکشیم.

pedram_sad
30-07-2010, 11:19
من این پایان و دیدم. پایان سومی که گفتید با کشتن دانشمند یکیه. من اون پایانی را ندیدم که هم دانشمند و هم اون سرهنگ و میکشیم.
من این پایان رو دیدم نشون میده که جسد هر دوشون بعد از یک مدتی پیدا میشه و تو روز نامه چاپ میشه و بعد تورو نشون میده که با اون tdm داری میری و بعد از یک مدت نا پدید میشه و کسی هم خبری ازش نداره

mhadishirani
30-07-2010, 11:31
آقا اونجاا که برای اولین بار اون یارو حشره ها که میترکن میریزن چیکار کنم. باید یدونه دستگیره ی گرد رو بچرخونی.
زرتی میکشنم
دوستانی که تموم کردن جواب بدن

havas_1980
30-07-2010, 11:57
3-کشتن خودتون!!!که قطعآ شما این رو ندیدید و پایانش به این گونه است که با استفاده از دستگاه زمان به تاریخی بر می گردید که اوایل بازی دارید به یکی کمک می کنید و روی کول شماست,جایی که شما یک لحظه یک نفر رو همون لحظه داخل پنجره ای که در آتش داره میسوزه مدام شما رو صدا میکنه و اگر یادم باشه میگه این کارو نکن,کمکش نکن(البته دقیق یادم نیست)حال شما در زمانی که به عقب بر می گردید در نقش همون فردی که در آتش گیر افتاده هستید و باید در اون لحظه به خودتون شلیک کنید!!!
پایان اصلی (پایان خوب) که میشه همون کشتن دمیچو (اگه ادامه داشته باشه این بازی این پایان رو مطمئنا ملاک قرا میدن)
دو پایان فرعی (پایان های بد و زشت) هم به ترتیب میشه: کشتن باریساو - کشتن هر دو

زرتی میکشنمدکمه وسط موس رو می زنین وقتی اون ها نزدیکتون هستن. (استفاده از توانایی IMPULSE)

mhadishirani
30-07-2010, 13:34
دکمه وسط موس رو می زنین وقتی اون ها نزدیکتون هستن. (استفاده از توانایی IMPULSE)
بازم میکشنم

havas_1980
30-07-2010, 13:54
بازم میکشنممتاسفانه تنها راهش همونه...

aha2012
30-07-2010, 14:57
خوشم میاد میاینو همینطوری داستان بازیو لو میدید
آخه چی بگم همه رو بریزید تو محتوای مخفی دیگه اه
دیگه ادامه ی بازی برام لذت نداره

hoomi_gta
30-07-2010, 21:21
خوب من برای دیدن پایان سوم این بازی ، دوباره بازی و نصب کردم. . کلا آخر بازی واقعا محشر بود. تنها بازی بود که خلاقانه چند پایان برای بازی ساختن که برای هر 3 میشه یه شماره 2 ساخت!

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

دوستانی که تموم کردن جواب بدن
من خودم اونجا اول خیلی مشکل داشتم ولی اگه این کارایی که میگم و انجام بدی خیلی قسمت آسونیه!! البته کلا این جونورا بدترین جونورای بازین!!

خوب اول از همه از قابلیت متوقف کردن زمان استفاده کن. برو یه گوشه بشین و با دکمه e زمان را نگه دار. این باعث میشه اون عنکبوتا تا به تو میرسن متوقف میشن. تا میتونی اونجا بزنشون. میتونی سه چهارم دور اول حملشون و بزنی. بقیشون هم با دکمه وسط موس بزن. بعد برو جلو. دور دوم حملشون هم سریع زمان را متوقف کن و به همین ترتیب برای کشتن بقیشون. موفق باشی

amin 2010
30-07-2010, 22:11
یه نقد کوتاه :
گرافیک : شاید در حد بازی های روزو عالی نباشه اما براحتی میتونه شما رو در جو مخوف بازی فرو ببره . افکت های بازی خیلی شبیه بایوشاک هستن و شاید اگر جای دست شخصیت اصلی دست بیگ ددی رو میزاشتن کاملا بازی رو با bioshock اشتباه می گرفتین . (افکت های جابجایی زمانی بسیار زیباست و واقعا همون احساسی که انگار دو زمان تداخل دارند رو براتون نداعی می کنه)
gameplay : ترکیبی موفق از بازی های روز مثله COD و باز همbioshock .نرمی gameplay به اندازه سری COD هستش و با انجام این بازی کاملا خاطره تلخ sniper از ذهنتون delete خواهد شد!!
موسیقی : کافیه یک هدست بزارین و به موزیک زیبا ی بازی گوش کنین ، لحجه ی زیبای شخصیت های بازی و ...
اوایل بازی که هنوز با موجودات جهش یافته روبرو نشدین قسمتی هست که دو زمان با هم تداخل ÷یدا می کنند ولی جالب اینجاست اون موجود توی زمان حال هستن!!! و میزانسن زیبای بازی چنان لحظه زیبایی برای شما رقم خواهد زد که تا مدت ها در ذهن خواهید داشتش .
داستان: 3 انتهای مختلف بازی که هز سه هم زیبا هستند .
سخن اخر: به نظرم بهترین بازی که تابستون روی کنسول ها عرضه شده همین singularity هستش.

*hamedkhatar*
01-08-2010, 13:24
سلام
اومدم بازی Singularity رو نصب کنم ولی همون اول نصب این ارور رو میده
البته قبلش یه ارور دیگه میده وقتی Ignore رو میزنم این میاد علتش چیه؟ یعنی فایلها مشکل دارند؟
اولش کل فایلها رو روی هارد کپی کردم مشکلی نبود
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Phoenix
02-08-2010, 14:53
سلام
من این بازیو تازه نصب کردم ولی متاسفانه صدا نداره کسی میدونه مشکل از کجاست

mhadishirani
02-08-2010, 16:29
آقا من اونجا که ماسک میده گیر کردم. باید یه درو باز کنی ولی وقتی هم که میدویی بهش نمیرسی

B.3.S.T
02-08-2010, 16:31
آقا من اونجا که ماسک میده گیر کردم. باید یه درو باز کنی ولی وقتی هم که میدویی بهش نمیرسی

با اون انرژیت که زمان رو نگه میداره بزن جای در تا بسته نشه ولی بازم باید بدویی چون فقط سرعتش کم میشه!:27:

ali_disslove
08-08-2010, 18:59
خیلی بازی مزخرفیه من هی گیر میکنم نمیدونم کجا باید برم ؟راهنمای بازی رو کسی نداره ؟همه راهنماهای توی نت انگلیسی هستند

Killzone2
08-08-2010, 19:10
سلام
من این بازیو تازه نصب کردم ولی متاسفانه صدا نداره کسی میدونه مشکل از کجاست
مسیر زیر رو طی کنید:
رو my computer راست کلیک کنید و properteis رو بزنید.روی hardware و device manager کلیک کنید و سپس روی گزینه sound,videoand game controllers کلیک کنید و بعد گزینه unimodem half-duplex audio device کلیک کنید سپس enable رو به disable تبدیل کن.به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.موفق باشید.

mehshad
09-08-2010, 13:51
محل save های این بازی کجاست ؟
من وسطهای بازی هستم اما مشکلی پیش اومده که باید بازی رو از اول نصب کنم اما میخوام save ها رو
داشته باشم تا دوباره از اول بازی شروع نکنم
دوستان لطفا کمک کنید

king-hitler2
09-08-2010, 15:39
خیلی بازی مزخرفیه من هی گیر میکنم نمیدونم کجا باید برم ؟راهنمای بازی رو کسی نداره ؟همه راهنماهای توی نت انگلیسی هستند

مذخرف

به نظر بنده بعد از cod mw 2 و bat man يكي از بهترين بازيها ست

مرحله فكري كه نداره

aha2012
09-08-2010, 16:37
داداش وقتی گیر کردی F و بزن رد پای یه نفر روی زمین میوفته.اونو دنبال کن.همین

black.assassin
09-08-2010, 16:44
محل save های این بازی کجاست ؟
من وسطهای بازی هستم اما مشکلی پیش اومده که باید بازی رو از اول نصب کنم اما میخوام save ها رو
داشته باشم تا دوباره از اول بازی شروع نکنم
دوستان لطفا کمک کنید

فکر کنم تو my documents باشه .

mehshad
10-08-2010, 23:00
فکر کنم تو my documents باشه .

توی این مسیر یه فایل به اسم save data پیدا کردم اما فکر نکنم این باشه چون حجمش فقط 2 کیلو بایته !!!

C:\Users\mehdi\Documents\Singularity\RvGame\SaveDa ta

mehdy.z
10-08-2010, 23:29
توی این مسیر یه فایل به اسم save data پیدا کردم اما فکر نکنم این باشه چون حجمش فقط 2 کیلو بایته !!!

C:\Users\mehdi\Documents\Singularity\RvGame\SaveDa ta
دقیقا همینه:31:
البته دلیل اینکه یعضی از بازیها حجم سیوش بالاست متفاوته ولی مهمترینش اینه که توی بعضی از بازیها یک عکس از محلی که شما بازی رو سیو کردید درون سیوتون ذخیره و باعث بالا رفتن حجم اون میشه!

xzero
17-08-2010, 23:04
سلام
من تازه اینو نصب کردم
اما تقریبا بعد از 1 ساعت بازی یه جا هست که باید یه چیز جعبه مانند رو جذب کنی و جاهای مختلف بزاری و بری بالا
وقتی که بالا میرم یه در داره که فقط یه تیکش از زیر بازه
خواستم دراز بکشم که انگار نمیشه و فقط میشینه
اون دکمه f هم زدم که میگه باید از زیر در رد بشی
ممنون میشم راهنمایی کنین

vegas
17-08-2010, 23:20
سلام
من تازه اینو نصب کردم
اما تقریبا بعد از 1 ساعت بازی یه جا هست که باید یه چیز جعبه مانند رو جذب کنی و جاهای مختلف بزاری و بری بالا
وقتی که بالا میرم یه در داره که فقط یه تیکش از زیر بازه
خواستم دراز بکشم که انگار نمیشه و فقط میشینه
اون دکمه f هم زدم که میگه باید از زیر در رد بشی
ممنون میشم راهنمایی کنین
باید از قدرت Aging tmd استفاده کنی همون اطراف باید جعبه ای به صورت Age شده یا جدید باشه به هر حال باید جعبه ای که Age شده رو زیر در بذاری بعد با قدرت Aging اون رو جدید کنی تا در به مقداری که بتونی از زیرش رد بشی بیاد بالا و ...!!!:46:

milad dante
19-08-2010, 10:40
بچه ها بازیش خوبه؟؟
ارزششو داره؟؟؟
راستی تو بازی تنهایی یا یار داری؟؟؟

mehdy.z
19-08-2010, 11:59
بچه ها بازیش خوبه؟؟
ارزششو داره؟؟؟
راستی تو بازی تنهایی یا یار داری؟؟؟
والا اولش که بازی رو میگیری ممکنه یه کم گیم پلیش غیر جذاب برسه ولی یه کم که جلو رفتی(حدود یک ساعت)متوجه میشی که واقعا ارزش بازی کردن رو داره:46:
گیم پلی بازی هم یکنفرست و در طول بازی کسی همراهیت نمیکنه...

hamedchtsz
19-08-2010, 18:27
این بازی از ب بسم الله مشکل هاش شروع شد
اول که سریال نداشت، گرفتم
بعد یه اررور می داد که ظاهرا باید دیسک بازی رو عوض می کردم و ریترای
الان هم حدود 80 درصد نصب شده این اررور رو می ده
please insert singularity dvd
هرکدوم از دو دیسک رو هم می ذارم قبول نمی کنه
کسی می دونه مشکل چیه؟

vegas
19-08-2010, 18:47
این بازی از ب بسم الله مشکل هاش شروع شد
اول که سریال نداشت، گرفتم
بعد یه اررور می داد که ظاهرا باید دیسک بازی رو عوض می کردم و ریترای
الان هم حدود 80 درصد نصب شده این اررور رو می ده
please insert singularity dvd
هرکدوم از دو دیسک رو هم می ذارم قبول نمی کنه
کسی می دونه مشکل چیه؟
شما فایل های هر دو DVD رو در یک فولدر بروی هارد کپی کنید و بعد setup بازی رو اجرا کنید !

milad dante
20-08-2010, 12:29
والا اولش که بازی رو میگیری ممکنه یه کم گیم پلیش غیر جذاب برسه ولی یه کم که جلو رفتی(حدود یک ساعت)متوجه میشی که واقعا ارزش بازی کردن رو داره
بازی مشابهی داره؟؟؟؟
به چه سبک بازیه نزدیکه؟؟؟

ALt3rnA
20-08-2010, 14:18
بازی در حد مرگ شبیه بایو شاک هست با یکم ته مایه ی مترو 2033 !
بازی رو امروز نصب کردم الان هم تموم شد !
بسیار حال کردم باش ! خداییش اند خلاقیت بود با اینکه از بایو شاک تقلید کرده بودن !
پایانش هم قشنگ بود
کلا اگه سیستمتون میکشه حتما بگیرید خوب مگه چقدره قیمتش ؟!
ولی من با گرافیکش مشکل داشتم ! همش افت فریم داشتم
با دو تا سیستم امتحان کردم
یکی Geforce 8600 X 2 SLI
اونیکی هم ATI Radeon 4770
حالا مشکل از کارت گرافیکه یا سیستم من یا بازی نمیدونم ولی من رو این سیستما همه جور بازی میارم !
حالا نمیدونم چی شد بعد 3-4 ساعت افت فریمش خوب شد خودش ! الله اعلم !

black.assassin
20-08-2010, 16:32
بازی در حد مرگ شبیه بایو شاک هست با یکم ته مایه ی مترو 2033 !
بازی رو امروز نصب کردم الان هم تموم شد !
بسیار حال کردم باش ! خداییش اند خلاقیت بود با اینکه از بایو شاک تقلید کرده بودن !
پایانش هم قشنگ بود
کلا اگه سیستمتون میکشه حتما بگیرید خوب مگه چقدره قیمتش ؟!
ولی من با گرافیکش مشکل داشتم ! همش افت فریم داشتم
با دو تا سیستم امتحان کردم
یکی Geforce 8600 X 2 SLI
اونیکی هم ATI Radeon 4770
حالا مشکل از کارت گرافیکه یا سیستم من یا بازی نمیدونم ولی من رو این سیستما همه جور بازی میارم !
حالا نمیدونم چی شد بعد 3-4 ساعت افت فریمش خوب شد خودش ! الله اعلم !

منم با 4770 بازی کردم خیلی روون بود . مشکلی نداشتم . مطمئنی که درایورت آپدیته ؟ و همه درایورای داخل DVD رو نصب کردی .