PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد اکسترنال 500 گیگ یا 1ترابایت

sms11
12-05-2009, 16:48
سلام به دوستان
من میخوام هارد اکسترنال بخرم
قیمتارو نمیدونم
ضمن اینکه از مدل های مختلف هم نمیدونم کدومش خوبه
اگه میشه مدل های مختلف رو با قیمتاش بهم بدین که میخوام بخرم
دوستم هارد اکسترنال 320 گیگی trancend جدیدا گرفته که قیمتش 80 تومن هست و گفت که انتی شوک هست
اگه یه راهنمایی کلی بفرمایید که چه مارکی بخرم؟
فایلای سنگین 4 گیگی هم میخوام روش بریزم
یعن یهر فایلم 4 گیگ هست.میخوام سرعتش بالا باشه
مرسی اگه زودتر بگید

sepehr52
16-05-2009, 08:23
اگر میخوای با خودت اینور اونور ببری که فکر 1ترا رو از سرت بیرون کن چون فقط 3.5 اینچی هستند و با آدابتور خارجی حجمشون برای جابجایی خیلی زیاد است. برای هاردهای 2.5 اینچی هم من خودم transend دارم مدل storjet که ضد ضربه و آنتی شوک هست با حجم 500 گیگ که چند ماه پیش 164 هزار تومن خریدم ولی واقعا ضد ضربه است چون تابحال چند بار از دستم افتاده حتی یک بار توی یه روز بارونی از دستم افتاد و 5 - 6 متری توی آب لیز خورد فکر کردم دیگه کارش تمومه ولی انگار نه انگار
اینم اضافه کنم برای سرعت بالاتر از usb باید هارد های 1ترا 3.5 اینچی بگیری که e-sata و IEEE داشته باشد و از حدود 170 قیمتشون شروع میشه. فقط بخاطر داشته باش که اول هاردتو ntfs فرمت کنی که برای فایلهای بزرگتر از 4 گیگ مشکل نداشته باشی

apoosh
23-05-2009, 21:46
من یه هارد 3.5 اینچی cgate دارم که ازش هم خیلی راضی هستم.سرعتش هم خوبه. قیمتش را هم عالی گرفتم! کل بازار را زیر و رو کردم و 66 گرفتم...

mrmostafa
28-05-2009, 15:23
اين 3.5 اينچي يعني چي؟؟؟؟ از كجا بايد بفهميم چند اينچ هستش؟؟؟ به چه درد ميخوره ؟؟؟ چه اينچي خوب هستش؟؟ من هارد 160 گيگ سي گيت free agent go دارم راضي هستم نميدونم چند اينچي هستش؟؟؟ من الان ميخوام يه هارد ديگه بخرم موندم چي بخرم ؟؟؟؟ 1 ترابايت چي خب هست بخرم ؟؟؟ قيمتش چند هست؟؟؟؟ سي گيت يا وسترن ديجيتال بخرم ؟؟؟ چه مدليش رو؟؟ الان سي گيت من مدل Free agent go هست با مدل هاي ديگش چه فرقي داره؟؟ توهارد هاي سي گيت و وسترن ديجيتال چه مدليش بهتر ستش و چه مزايايي داره؟؟؟ البته من با usb راحت تر هستم