PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگومگی نصب جاوا و قوی کردن آنتن گوشی چینی M12

JAVAD-JOURSARAEI
12-05-2009, 16:11
با سلام
ببخشید یکی از دوستان گوشی چینی ای داره که حتی روی کارتونش اسم سایتش وجود نداره و اصلاً هیچ دفترچه راهنمایی نداره میخواست بدونه آیا روی این گوشی میشه برنامه ی جاوا نصب کرد و آنتن دهیش هم ضعیف شده میخواست بدونه بدونه که آیا میشه روش جاوا نصب کرد آخه روی کارتنش نوشته جاوا و میشه آنتن دهیش را قوی کرد
امیدوارم جواب این دوست ما را بدین !
با تشکر : جواد جورسرایی ما را قابل بدونین و به وبلاگ م هم بیاین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

oghtapost
13-05-2009, 17:22
با سلام
ببخشید یکی از دوستان گوشی چینی ای داره که حتی روی کارتونش اسم سایتش وجود نداره و اصلاً هیچ دفترچه راهنمایی نداره میخواست بدونه آیا روی این گوشی میشه برنامه ی جاوا نصب کرد و آنتن دهیش هم ضعیف شده میخواست بدونه بدونه که آیا میشه روش جاوا نصب کرد آخه روی کارتنش نوشته جاوا و میشه آنتن دهیش را قوی کرد
امیدوارم جواب این دوست ما را بدین !
با تشکر : جواد جورسرایی ما را قابل بدونین و به وبلاگ م هم بیاین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جواب تمام سوالای شما : نه:41::41:
من خودم دارم و به هیچ وجه نمیشه روش برنامه های جاوا نصب کرد اما پک هایی تو بازار موجوده که میتونید از نرم افزار های مخصوص گوشی های چینی استفاده کنید:46:

jinafterload
10-07-2009, 21:13
سلام دوست عزیز من هم یه n96 چینی دارم من هم خیلی دنبال اینجور برنامه ها گشتم ولی پیدا نکردم چون اصلا روی این گوشی ها برنامه نصب نمیشه برای اینکه ویندوز یا سیمبین یا چیزی شبیه روی این گوشی ها نیست فقط اینترفیس این گوشی ها شبیه به اصل خودشونه و نمیشه برنامه روی این گوشی ها نصب کرد من یه راهنمایی به شما میکنم اینکه توی گوشی برید به قسمت بازی در اونجا لینکی وجود داره که نوشته اضافه کردن بازی و برنامه به وسیله ایرانسل وارد سایت اون گوشی بشید البته باید بگم امکان داره سایت شما به زبان چینی باشه که مشل میشه دوتا برای اینکه این صفحات توی گوشی های مبایل به زبان سرخ پوستی بازمیشه و شما چیزی ازش نمیفهمید فقط باید همین جود دانلود کنید شاید یکی بدرد شما بخوره تازه من خودم چند تا برنامه دانلود کردم ولی هربار خواستم نصب کنم گوشی خاموش شد حالا شما امتحان کنید شاید درست شد

AU900
11-07-2009, 19:47
منم یه گوشی چینی دارم
یعنی به هیچ وجه نمی شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///