PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد لپ تاپ vaio

beautifulmind_i
11-05-2009, 20:28
سلام دوستان
من یه لپ تاپ sony vaio مدل fw290ndb دارم .
می خواستم بدونم اگه من شبا حدود 8 ساعت روشنش بذارم (برای دانلود) مشکلی براش پیش نمیاد یا بهتره روشن نذارم .
لطفا راهنماییم کنین .

mh.attari
11-05-2009, 21:29
سلام دوستان
من یه لپ تاپ sony vaio مدل fw290ndb دارم .
می خواستم بدونم اگه من شبا حدود 8 ساعت روشنش بذارم (برای دانلود) مشکلی براش پیش نمیاد یا بهتره روشن نذارم .
لطفا راهنماییم کنین .
سلام دوست گلم
نه تو بگو 24 ساعت به شرطی که شرایط تحویش مناسب باشه یعنی روی موکت نذار روی شیشه ای میزی یا اگر هم می تونی واسش فن تهیه کن

mohammadreZa
11-05-2009, 21:43
الیبته تا جایی که من شنیدم کلا لپتاپها در اثر روشن موندن بیش از اندازه دچار مشکل میشن (بعد از 8 تا 10 ماه)
منم وایو دارم (fw139n).
برای دانلود اگه لپ تاپ رو در حالت power saver تنظیم کنید (این یکی از ویژگیهای لپتاپای سونی هست که حتما شما هم دارید) مقدار مصرف انرژی , فرکانس cpu و کلا سخت افزار سیستم رو در حالتی قرار میده که اولا گرمای کمی تولید میکنن و ثانیا مصرف کمتری دارن.

mh.attari
11-05-2009, 21:51
الیبته تا جایی که من شنیدم کلا لپتاپها در اثر روشن موندن بیش از اندازه دچار مشکل میشن (بعد از 8 تا 10 ماه)
منم وایو دارم (fw139n).
برای دانلود اگه لپ تاپ رو در حالت power saver تنظیم کنید (این یکی از ویژگیهای لپتاپای سونی هست که حتما شما هم دارید) مقدار مصرف انرژی , فرکانس cpu و کلا سخت افزار سیستم رو در حالتی قرار میده که اولا گرمای کمی تولید میکنن و ثانیا مصرف کمتری دارن.
منم hp دارم می شه در باره ی این حالت توضیح بدید و بگید چطوری باید روی این حالت قرار بدیم؟

beautifulmind_i
11-05-2009, 22:10
در لپ تاپ های وایو در قسمت کنترل پنل یک فایل به اسم power option قرار دارد که امکان تنظیم روشنایی صفحه و مدت زمان انتظار برای خاموش شدن صفحه نمایش و نیز مدت زمان انتظار برای sleep را در هریک از سه حالت Vaio optimized , power savor , High pergormance را به کاربر می دهد .

در ضمن از راهنماییتون ممنون .

mh.attari
11-05-2009, 22:21
در لپ تاپ های وایو در قسمت کنترل پنل یک فایل به اسم power option قرار دارد که امکان تنظیم روشنایی صفحه و مدت زمان انتظار برای خاموش شدن صفحه نمایش و نیز مدت زمان انتظار برای sleep را در هریک از سه حالت Vaio optimized , power savor , High pergormance را به کاربر می دهد .

در ضمن از راهنماییتون ممنون .
دوست نازنینم اینو منم می دونم ایشون می فرمایند ""برای دانلود اگه لپ تاپ رو در حالت power saver تنظیم کنید (این یکی از ویژگیهای لپتاپای سونی هست که حتما شما هم دارید) مقدار مصرف انرژی , فرکانس cpu و کلا سخت افزار سیستم رو در حالتی قرار میده که اولا گرمای کمی تولید میکنن و ثانیا مصرف کمتری دارن""
من می خوام این تنظیمات رو یاد بگیرم