PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال پیرامون مبدل بازی های neo geo

Makan_noor
11-05-2009, 17:27
سلام
می خواستم بدونم آیا مبدلی برای اجرای بازی های neo geo و neo geo cd و SNK neo geo بر روی کامپیوتر وجود داره(به خصوص برای SNK neo geo و neo geo cd که خیلی لازم دارم) و اینکه دستورالعمل و طرز استفاده از این مبدل ها چیه؟من چندین فایل زیپ شده ی بازی های neo geo cd و SNK neo geo با حجم زیاد دارم که در همشون یک فایل iso با تعدادی فایل mp3 هست و تو بعضی هاش یه فایل cue هم وجود داره ولی نمیدونم چجوری روی کامپیوتر اجراشون کنم.
ممنون

p3yman_xl
11-05-2009, 19:53
سلام
به این سایت سری بزنید و این شبیه سازها رو دانلود کنید ( تمامی شبیه سازهای Neo Geo که CD هم جزوشون هست.)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] geo.html)

اگه مشکلی هست به فایل Readme شبیه ساز مراجعه کنید و اگه حل نشد همینجا مطرح کنید.

موفق باشید

950w
25-03-2011, 21:12
دوستان چند من مبدل neo geo دانلود کردم یه جا خوندم که ROMها رو بدون اینکه از حالت زیپ خارج کنم باید بریزم تو فولدر rom ولی باز هم جواب نداد حتی فایل رو به rar تبدیل کردم , با اسمهای مختلف امتحان کردم و....ولی باز هم وقتی بازی رو از لیست اجرا می کنم ارور می ده و یکی از فایلهای bin رو می گه پیدا نمی کنه در صورتی که تو فایل زیپ این فایل با این نام وجود داره!!!!!
لطفا کمک کنید چون دیگه کلافه شدم :41::2::13:

950w
02-04-2011, 18:39
آقا یه شیر پاک خورده پیدا نمیشه جواب ما رو بده , داداش علف سبز شد!