PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آنتی ویروس

hamed.b3269
11-05-2009, 13:39
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . می خواستم نسخه ای از آنتی ویروس nod32 رو به من معرفی کنید که قابلیت ذخیره آپدیتها را داشته باشد یعنی تب Mirror را داشته باشد و همچنین نسخه اسمارت سکوریتی باشد . ممنون می شوم اگه لینک دانلود را برای من بگذارید .

فاطـمه
11-05-2009, 17:06
سلام دوست من
تو این انجمن یه تاپیک برای Kasper Sky و یکی هم برای node وجود داره
تو اون تاپیکا لینک دانلود آخرین ورژن نرم افزار و کرکش وجود داره
به اونجا مراجعه کن

saeed774
13-05-2009, 01:15
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . می خواستم نسخه ای از آنتی ویروس nod32 رو به من معرفی کنید که قابلیت ذخیره آپدیتها را داشته باشد یعنی تب Mirror را داشته باشد و همچنین نسخه اسمارت سکوریتی باشد . ممنون می شوم اگه لینک دانلود را برای من بگذارید .

دوست عزيز هيچ ورژن نود اين خاصيتش فعال نيست مگر اينكه از يوزر و پسورد قانوني استفاده كني و بعد بري به سايتش و اونجا سريال رو ثبت كني تا بهت يه لايسن قانوني با پسوند Lic بده :
امروز حال كردم يه حالي بهت بدم . اينم يه Lic فايل لايسن كه تا 2010 وقت داره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وارد تنظيمات نود ميشي و به بخش License ميري و كليد رو اونجا Add ميكني بعد به بخش آپديت ميري و قسمت پايين وارد Advance Setup ميشي و ميبيني كه تب Mirror اضاف شده و يه جا براي ذخيره آپديت تعيين ميكني

Iranian boy10
14-05-2009, 15:17

سلام شما میتونید از این انجمن زیر جدیدترین نرم افزار Nod32 antiviruse و ESSET Smart Security با ورژن و آپدیت

جدید دریافت کنید.

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته : اگه میخواید جدیدترن آپدیت و ورژن رو دریافت کنید باید به صفحات آخر رجوع کنید.

موفق باشید.

elnaz-tanha
18-05-2009, 23:52
تا وقتی که کاسپر اسکای هست nod چرا؟؟؟؟؟ کاسپر تو امنیتی بودن از همه آنتی ویروس ها بالاتره

hossein moradi 60
27-05-2009, 18:40
راستش من به node 32 بیشتر اعتقاد دارم قدیما کاسپر رو بیشتر دوست داشتم اما حالا node رو بیشتر دوست دارم. توی این 3 ماه که از node استفاده کردم واقعا ازش راضی بودم چون تمام خواسته های من رو ساپورت میکنه.

sahand73
31-05-2009, 09:56
منم نود را ترجیح میدم ولی دورتون 2009 هم خیلی عالیه سرعت رو هم پایین نمیاره به شما هم پیشنهاد میکنم لا یه سرچ تو گوگل جدید ترین ورژنو انتخاب کنین

saeed774
01-06-2009, 14:29
تا وقتی که کاسپر اسکای هست nod چرا؟؟؟؟؟ کاسپر تو امنیتی بودن از همه آنتی ویروس ها بالاتره

اصلا اینطور نیست . نسخه جدید کسپر رو امتحان کردم پر از ایراده و سیستم خودبخود ریست میشه . ویروسی به سیستم نفوذ کرد که فورا کسپر رو از کار انداخت ولی در مورد نود چنین چیزی ندیدم .
الان از بین آنتی ها نود و نورتون 2009 حرف اول رو میزنن. بیخودی از کسپر طبق شنیده هایی که از این و اون شنیدین تعریف نکنین. :21:
شوخی کردم کسپر عالیه منتهی این نسخه جدیدش پر از ایراده باید منتظر ورژن نهایی باشیم .:31::11: