PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Trojan Hunter | مبارزه با برنامه های هک و تروجان

x_2007
10-05-2009, 22:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تروجان نام نرم افزاری مخرب می باشد که هکرها با استفاده از این دسته برنامه ها ، قادرند تا به سیستم های دیگران نفوذ کرده و کنترل کامل سیستم ها را در اختیار بگیرند. تروجان نامیست که با الهام از افسانه یونانی اسب تروا برگزیده شده است. روش کار این نرم افزارها بدین شکل است که این برنامه از دو قسمت Client و Server تشکیل شده است. بخش سرور در واقع یک فایل می باشد که به وسیله هکر تنظیمات مختلفی در آن قرار داده می شود و کافیست تا به هر روشی تنها یک بار فایل سرور بر روی سیستم قربانی اجرا شود تا کنترل کامل آن در دست هکر قرار گیرد. برای جلوگیری از اجرای این برنامه های مخرب می توان از نرم افزارهای امنیتی و ضود ویروس استفاده نمود. همچنین دسته ای از نرم افزارها می باشند که به صورت حرفه و اختصاصی تنها برای مبارزه و نابودی تروجان ها طراحی شده اند.

TrojanHunter نام یکی از مشهورترین برنامه های مبارزه کننده با برنامه های هک و تروجان ها می باشد. این نرم افزار با قدرت بالایی که در اختیار دارد می تواند به راحتی تروجان ها و یا برنامه های مشابه موجود بر روی سیستم را پاکسازی نماید. این نرم افزار همچنین قابلیت شناسایی ویروس ها را نیز دارا می باشد. این نرم افزار یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای حال حاضر برای نابودی برنامه های جاسوسی می باشد. این نرم افزار با نظارت بر سیستم و فایل ها در قسمت های مختلف سیستم را در مقابل تروجان ها و برنامه های مشابه و ویروس ها حفاظت می کند. این نرم افزار محصولی از Mischel Internet Security می باشد

Trojan Hunter v5.1 Build 973

TrojanHunter searches for and removes trojans from your system. With an easy-to-use Scanner and a Guard that scans in the background TrojanHunter is a must-have complement to your virus scanner. If you are downloading files from the Internet, you need TrojanHunter!

Features:

• High-speed file scan engine capable of detecting modified trojans
• Memory scanning for detecting any modified variant of a particular build of a trojan
• Registry scanning for detecting traces of trojans in the registry
• Freeware Inifile scanning for detecting traces of trojans in configuration files
• Port scanning for detecting open trojan ports
• The Advanced Trojan Analyzer, an exclusive feature of TrojanHunter, is able to find whole classes of trojans using advanced scanning techniques
• TrojanHunter Guard for resident memory scanning - detect any trojans if they manage to start up
• LiveUpdate utility for effortless ruleset updating via the Internet
• Process list giving details about every running process on the system, including the path to the actual executable file
• Accurate removal of all detected trojans - even if they are running or if the trojan has injected itself into another process
• Built-in netstat viewer
• Extensive help files
• Free technical support via e-mail

TrojanHunter runs on Windows 95, 98, ME, NT, 2000, XP and Vista

Homepage -

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mischel.Internet.Security.TrojanHunter.v5.1.972.Cr acked-iMST

Unforgiven
11-05-2009, 16:45
TrojanHunter.v5.1.972.Cracked-iMST

hamed s
12-10-2009, 15:32
TrojanHunter 5.2 Build 988

satttanism
27-02-2010, 21:09
TrojanHunter 5.3 Build 993 Beta 1 | 21,44 Mb

satttanism
16-03-2010, 13:02
TrojanHunter 5.3 Build 994 Final | 21.63 Mb

dariushiraz
20-03-2010, 23:41
دانلود با لینک مستقیم :

tofan8
31-05-2010, 14:28
سلام من یه ویروس جدید گرفتم به نام ractary کسی میتونه کمک کنه
اینا اگه کسی تا حالا دیده بگه من مشکل دارم با هاش
لطفا انتی ویروسشم معرفی کنید.

ممنون

nadin110
18-06-2010, 16:02
سلام من یه مشکل عجیب دارم که مدت هاست با هاش در گیرم
انواع آنتی ویروس ها را امتحان کردم.اما مشکل از ویروس نیست ظاهرا چون هیچ کدام ویروسی را شناسایی نکردند.
من پنجره task manegr ویندوزم به شکل پایین دیده می شود.در واقع قسمت بالا آن و تب بالا حذف شده اند.تو اینترنت سرچ زده ام ولی نتیجه ای نگرفته ام.کسی می توانید من را کمک کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirezaghanbari
14-09-2010, 13:08
مشکل اینه که تا بخواهیم ویروس و تروجان ها رو قلع و قمع کنیم اونا کلی آثار مرگبار خودشونو گذاشته اند...

xeNociDe
14-09-2010, 13:25