PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلاگین

sajad_n90
10-05-2009, 18:39
سلام
آقا این تایپیک پلاگین های پریمیر کجاست ؟؟؟
من هر چی سرچ کردم و گشتم ندیدمش.
ممنون

ali_naseri
10-05-2009, 21:12
آقا پلاگین فوتوشاپ برای روتوش عکس رو برام میزارید؟؟؟
MeRc

masoudtr
10-05-2009, 22:45
آقا پلاگین فوتوشاپ برای روتوش عکس رو برام میزارید؟؟؟
MeRc
تو تاپیک فتوشاپ است
اینجا تاپیک میکس و مونتاژ است

marmooz.exe
11-05-2009, 03:44
منظورتون اینه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sajad_n90
11-05-2009, 11:21
سلام
یه تایپیک جدا برای پلاگین های پریمیر نداریم؟؟؟؟
بهتر مدیران یه فکری برای این تایپیک بکنند( مثل بقیه انجمن ها)
ممنون

masoudtr
11-05-2009, 11:38
کدوم پلاگین اش را میخوای؟
ادوریج؟
هالیوود؟
برای همه این ها تاپیک داریم

sajad_n90
11-05-2009, 18:14
سلام
میشه در مورد دریافت کردن این دو پلاگین یه کم توضیح بدین. من میخوام آخرین ورژن هردو رو به صورت کامل برای cs3 & 4 بگیرم.
حجمش مهم نیست.
ممنون

mal2moh
25-08-2009, 00:26
با سلام و احترام

قدرتمندترین مرکز فروش و ارائه و مشاوره محصولات نرم افزاری و سخت افزاری عکاسی دیجیتال آتلیه و میکس فیلم

با هدف بالا بردن و ارتقاء سطح کیفی میکس و عکاسی همکاران در سراسر کشور و با ارائه محصولاتی چون :

روتوش های آمریکایی و اوریجینال عکس
روتوش فیلم با قابلیت جداسازی چشم و لب
کلیپ ، پروژه ، سینک
افکت و جلوه های ویژه ادوب پریمیر و افتر افکت
انیمیشن با آرشیو 500 عدد دی وی دی
فون و بکگراند عروس و داماد و کودک با ارائه 45 بسته استثنایی
تکنیک ها کمیاب تدوین

آموزش باورنکردنی پریمیر 6.5 و پرو در 4 روز تهران و کرمانشاه در محل شامل ساخت کلیپ های سه بعدی ، سینک ، ساخت پروژه و تمام تکنیک های مورد نیاز عروسی که پس از یک هفته به راحتی و الیته
باورنکردنی نیست یک فیلم عروسی را با روش ما و سبک حرفه ای میکس خواهید کرد و نمره بالایی خواهید گرفت (با ما تماس بگیرید و از سایت ما دیدن فرمائید)

و هر آنچه که در زمینه عکاسی و میکس و مونتاژ نیاز دارید

ضمنا طراحی وب سایت های کاملا گرافیکی به زبانهای سطح بالا و ارائه طراحی ها منحصر بفرد جهت آتلیه ها
و تحویل 5 روزه در سراسر کشور با عقد قرارداد در کرمانشاه و تهران

مانی سافت مرکز ارائه محصولات تخصصی عکاسی دیجیتال و میکس فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

09191770576
09187262454

metal baz
25-08-2009, 11:54
با سلام و احترام

قدرتمندترین مرکز فروش و ارائه و مشاوره محصولات نرم افزاری و سخت افزاری عکاسی دیجیتال آتلیه و میکس فیلم

با هدف بالا بردن و ارتقاء سطح کیفی میکس و عکاسی همکاران در سراسر کشور و با ارائه محصولاتی چون :

روتوش های آمریکایی و اوریجینال عکس
روتوش فیلم با قابلیت جداسازی چشم و لب
کلیپ ، پروژه ، سینک
افکت و جلوه های ویژه ادوب پریمیر و افتر افکت
انیمیشن با آرشیو 500 عدد دی وی دی
فون و بکگراند عروس و داماد و کودک با ارائه 45 بسته استثنایی
تکنیک ها کمیاب تدوین

آموزش باورنکردنی پریمیر 6.5 و پرو در 4 روز تهران و کرمانشاه در محل شامل ساخت کلیپ های سه بعدی ، سینک ، ساخت پروژه و تمام تکنیک های مورد نیاز عروسی که پس از یک هفته به راحتی و الیته
باورنکردنی نیست یک فیلم عروسی را با روش ما و سبک حرفه ای میکس خواهید کرد و نمره بالایی خواهید گرفت (با ما تماس بگیرید و از سایت ما دیدن فرمائید)

و هر آنچه که در زمینه عکاسی و میکس و مونتاژ نیاز دارید

ضمنا طراحی وب سایت های کاملا گرافیکی به زبانهای سطح بالا و ارائه طراحی ها منحصر بفرد جهت آتلیه ها
و تحویل 5 روزه در سراسر کشور با عقد قرارداد در کرمانشاه و تهران

مانی سافت مرکز ارائه محصولات تخصصی عکاسی دیجیتال و میکس فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

09191770576
09187262454

با سلام دوست عزیز این تاپیک برای کار شما نیست اگه میتونی به سوال بچه ها جواب بده ممنون :11::11::11:

yusef4u1
13-09-2009, 14:21
با سلام وخسته نباشید.من پلاگین pge platinum 7.0 رو برای فوتوشاپ میخوام.(نسخه کامل).خواهش میکنم

Mr Andersson
13-09-2009, 18:49
درود بر همه;

یکی بیاد این تاپیک رو قفل کنه! تا حالا این همه بی قانونی تو یه تاپیک ندیده بودیم!