PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا گرافیست ها در مورد این کارت ویزیت هم نظر بدن

ramshad
10-05-2009, 16:33
سلام. این کارت ویزیت آرایشگاه هستش . لطفا گرافیست ها نظر تخصصی بدن. خوب طراحی کردم یا نه؟
حجم فایل فقط 23 کیلو بایته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لطفا بک کم سریع تر که می خوام بدم چاپ شه. الان 1000 تا بخوام بزنم چند در میاد؟ اصلا قیمت ندارم.
ممنون

hamed9
10-05-2009, 17:03
سلام دوست عزیز
خوب چیده نشده نوشته ها پخش و پلا هستن .
از ارنگهای خام استفاده شده برا ارایشگاه باید رنگش گرم و پر هیجان باشه .
موفق باشید.

ramshad
10-05-2009, 17:39
سلام دوست عزیز
خوب چیده نشده نوشته ها پخش و پلا هستن .
از ارنگهای خام استفاده شده برا ارایشگاه باید رنگش گرم و پر هیجان باشه .
موفق باشید.

سلام. ممنون از نظر تون.
1- چه رنگ هایی رو استفاده کنم تا با هم مچ باشن؟
2- جدا از رنگ؛ خود طرح خوبه؟ من پیش خودم فکر می کنم اسم آرایشگاه؛ "عروسک" مثل یک توپ روی منحنی؛ نگاه بیننده رو معطوف می کنه به صورت آن خانم و عبارت:"راز یک تفاوت"؛ که کاملا حس کنجکاوی بیننده رو تحریک می کنه.
3- بدیهیه که کار هنوز نهایی نشده و نوشته ها رو منظم می کنم. پیشنهاد خود شما در این مورد چیه؟ خوبه که اسم و آدرس رو در امتداد عبارت راز... بنویسم؟ جای سالن آرایشگاه چطوره؟
4- شما نرم افزاری سراغ دارید که بهم بگه کدوم رنگ ها مناسب همدیگه ان؟ راستش من گرافیست نیستم!
تشکر دوباره

vahid78
10-05-2009, 19:05
با چه رزولیشینی زدی؟!

خیلی کیفیتش پایینه

قیمیتش هم فکر کنم 1000 تاش 8000 تومن

A2D3D
10-05-2009, 19:54
سلام
دوست عزیز ، این اصلا قیمتی نداره .
شما رفاقتی بده طرف ...
می دونی چرا ؟؟؟؟
چون اصلا اصول طراحی کارت ویزیت رو درش به کار نبردی .
یع مقالاتی در این خصوص هست که به زودی میزارم .
موفق باشید ...

ramshad
11-05-2009, 06:04
سلام
دوست عزیز ، این اصلا قیمتی نداره .
شما رفاقتی بده طرف ...
می دونی چرا ؟؟؟؟
چون اصلا اصول طراحی کارت ویزیت رو درش به کار نبردی .
یع مقالاتی در این خصوص هست که به زودی میزارم .
موفق باشید ...

بابا این کارت مال آرایشگاه خودمه که یکی از بستگانم مدیرش میشه. برای خودم طراحی کردم. از قیمت هم که پرسیدم؛ منظورم پول چاپش بود. بد نیست دوستان گرافیست ما به جای کلی گویی؛ ایراد های مشخص رو مطرح کنن و به سوالات من پاسخ بدن. من نمی دونم این چه جور شیوه نقد کردنه که خیلی کلی بنویسیم اصول رعایت نشده!

saaaraaa
11-05-2009, 15:19
رامشاد جان....
در طراحي کارت ويزيت هميشه بايد در نظر داشته باشي که اين کارت براي کجا و چه موضوعي قراره طراحي بشه.

آرايشگاه محيطي هستش که افراد اغلب شادند...فضايي که تدائي کننده زيبايي و زيباتر شدنه

شما خودت با ديدن اين کارت ويزيت اين احساس بهت تلقين ميشد؟

ايراد کار شما نا آگاهي نسبت به چيدمان و عناصر بصريه.

بهتره که از رنگهاي گرم و شاد استفاده کني....
فضاي کار ِت رو محدود و بسته نکن
از فونت هاي زيبا و فانتزي تري بهره بگير
اگر بک گراند سفيد انتخاب ميکني حتما در نطر داشته باش که از رنگهايي استفاده کني براي اجزاء کارتت که بتونه حس خوبي رو به مخاطبت انتقال بده و اين رنگ ها با همديگه تناسب داشته باشند....
آدرس و تلفن رو بايد با فونت 8 بنويسي و نهايتش 10...البته نوع فونت انتخابي شما به زيبايي کارتون کمک نکرده
گويي که لي اوت عروسک توش قرار گرفته به من حس خوبي رو نميده...محدود و بسته کرده اونجارو...برش دار

ميتوني يک کارت خيلي ساده در عين حال شيک و قوي (از نظر بصري) تهيه کني

اين فقط يک مقدار مطالعه ميخواد و تمرين.

موفق باشي.

A2D3D
11-05-2009, 15:29
بابا این کارت مال آرایشگاه خودمه که یکی از بستگانم مدیرش میشه. برای خودم طراحی کردم. از قیمت هم که پرسیدم؛ منظورم پول چاپش بود. بد نیست دوستان گرافیست ما به جای کلی گویی؛ ایراد های مشخص رو مطرح کنن و به سوالات من پاسخ بدن. من نمی دونم این چه جور شیوه نقد کردنه که خیلی کلی بنویسیم اصول رعایت نشده!

سلام
والله نظر شخصی من این بود .
گفتم بده به طرف منظور این بود که قیمتی نمیشه روش گذاشت .
و این که گفتم اصولی طراحی نشده ، آیا شما ناراحت شدید ؟
خوب این انتقاد نپذیری شما رو می رسونه دوست عزیز .
موفق باشید ...

ZOHAA
11-05-2009, 15:35
همونطور که دوست خوبم گفت با رعایت چند تا نکته میتونی یه کارت خوب طراحی کنی:

1.از رنگ های گرم استفاده کنید.

2.در این موضوع هیچ رنگی رو به مشکی نبرید اگر میخواید تن های رنگی ایجاد کنید من سفید و پیشنهاد میکنم.

3.از یه نماد تصویریه گرافیکی تر و خلاصه تر استفاده کنید.

4.سعی کنید تا جایی که میتونید از فونت های متعارف استفاده نکنید.

منتظر کار جدیدتون هستیم:46:

ramshad
11-05-2009, 16:58
سلام
والله نظر شخصی من این بود .
گفتم بده به طرف منظور این بود که قیمتی نمیشه روش گذاشت .
و این که گفتم اصولی طراحی نشده ، آیا شما ناراحت شدید ؟
خوب این انتقاد نپذیری شما رو می رسونه دوست عزیز .
موفق باشید ...
نه رفیق! اصلا ناراحت نشدم. من فقط می خواستم ایراد های کار رو با ذکر جزئیات متوجه بشم که سارای عزیز و ضحی جان گفتند. به هر حال از توجه و زحمت شما ممنونم.

ramshad
11-05-2009, 17:06
یک کارت دیگه ساختم. اینجا:

چطوره؟ کارت متفاوتیه. نه؟

عاقل‌السلطنه
21-05-2009, 12:50
من طرحت رو ديدم . متاسفانه طرح مناسبي نيست و اصلا به كار آرايشگاه نمي‌خوره . بايد نوع كار رو در نظر بگيري.
چند نكته:
1. پر به چه دليلي در طرح استفاده شده؟
2. رنگ نارنجي به كار رفته و نوع گرافيك آن كاملا بي‌ربط است و بيشتر به درد كارت ويزيت براي يك نقاش يا چاپخانه يا ... خوب است.
3. اسم آرايشگاه خيلي كوچك هستش و اين خودش بزرگترين عيبه. شما مي توني روي خود اسم عروسك كار كني و يه طرح جالب در بياري .
موفق باشي

mbm007
29-05-2009, 13:16
با سلام

من این طرح رو برای آرایشگاه شما آماه کرده ام

طرح قشنگی شده ظمنا رنگهایی که توش به کار بردم مناسب آرایشگاه زنانه است

البته طرح رو به وسیله یک نوشته کمرنگ که تلفن خدم گذاشتم که کسی نتونه طرح رو راحت کپی کنه

برای گرفتن اصل طرح باهام تماس بگیرید تا براتون ارسالش کنم.

آدرس تصویر مربوط به طرح کارت ویزیت:

خوشحال می شم از وبلاگم دیدن فرمایید.
به امید دیدار.

pedramh
10-07-2009, 12:34
سلام
کیفیتش خیلی پایینه یه کمی هم بی نظمه از رنگ های پررنگ تر استفاده کن
و البته من چند سالیه که دارم فتوشاپ کار می کنم به تازه واردیم نگا نکن
می تونی مثال های خوبی برا کارت ویزیت تو اینترنت پیدا کنی و چون اول کاری ازشون الگو بگیری.

bersam
10-07-2009, 23:23
سعي كن توي كارتت از عكس هاي مدل مو هاي طبيعي استفاده كني !!! نه يه par يا اينا ! البته نمي دونم شايد به خاطر اين استفاده نمي كني كه ممكنه بهت GIR بدن ! در ضمن از رنك هاي خوشرنك استفاده كن !!! نكاه كن .
مثل اين :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اكه همين رو هم مي خواي بكو تا برات درستش كنم !!! اين خيلي خيلي ساده هست !!! به طوري كه من هم خودم مي دونم توي فتوشاب يه اماتور هستم ! مي تونم اين رو بسازم ! دو تا براش و يه كرانيت !!!! خيلي ساده هست ولي باز هم خيلي از كارت هايي كه خودت ساختي جذاب تره :)

bersam
10-07-2009, 23:25
و يه جيز ديكه !!! سعي كن يك رنك نباشه ! از كرانيت ها استفاده كن ... يه خورده اين ريزه كاري ها رو رعايت كني حداقل كارت قابل تحمل ميشه !!! : دي

ramshad
11-07-2009, 19:03
رفقا؛ آرایشگاه ما یک ماهی هست که افتتاح شده و کارت های چاپ شده اش هم توزیع شده و مورد توجه مشتری ها قرار گرفته! طبیعتا نیازی به ادامه این تاپیک نیست. کارتی که نهایتا چاپ شد رو در اینجا ندارم که ببینید!

bersam
11-07-2009, 19:19
: دي !!! عجب ! فكر كنم اون رفيقمون تابيك رو كشيده بالا ! خب به هر حال اكه تونستي بزار ما هم ببينيم :)

masoudnor1368
11-07-2009, 22:53
فک کنم دوستمون بهشون برخورد که نظر میدیم دیگه دوس ندارن بحث ادامه داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

طرحاتون خیلی خیلی ساده س اصلا هیچ نشونی از یه ارایشگاه توش پیدا نمیشه کیفیتش خیلی پایینه از رنگای مناسبیم استفاده نکردید

ramshad
13-07-2009, 07:56
فک کنم دوستمون بهشون برخورد که نظر میدیم دیگه دوس ندارن بحث ادامه داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

طرحاتون خیلی خیلی ساده س اصلا هیچ نشونی از یه ارایشگاه توش پیدا نمیشه کیفیتش خیلی پایینه از رنگای مناسبیم استفاده نکردید

نه رفیق! برخوردن نداره! شما و دیگر دوستان علاقه مند می تونید این گفت و گو رو تا روزی که مایلید ادامه بدید؛ اما مطمئنا این گفت و گو در صورت ادامه؛ به کارت من که حدود یک ماه پیش پخش شده و شخصا آن را پخش کردم و توجه و علاقه خانم ها (مخاطبان اصلی کار) را به آن دیدم؛ ربطی نداره.

sourena
13-07-2009, 08:36
اي كاش يه سيستم دقيقي بود كه تاپيكهاي قديمي خود به خود قفل ميشد يا اسنكه علامتي چيزي برا قديمي بودنش معلوم بود!
آخه كي به تاريخ تاپيك نگاه ميكنه؟؟؟

Suji
23-08-2009, 00:30
salam.age kar avalete khube,vali age man budam adreso telefono fh font dg mizadam.kolan ag sade ye sade fezani behtare<chon akse zan dare shayad chap nakonan-1000ta mat=550-baragh=4500dar zemn az 4 taraf 2mm jaye khali bezar ta boresh nakhore---------Sajjad_1319@yahoo.com-----------ILU

Mamood_9545
24-08-2009, 18:47
سلام دوست عزیز
برای کارت ویزیت آرایشگاه بهتر است از رنگهای گرم بهاری استفاده کنی
من فردا یه نمونه کارت آرایشگاه با Corel طراحی میکنم .