PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرايد `132` صفر يا پ‍‍ژو 206 مدل 83

mdmehry
10-05-2009, 14:50
سلام
شما كدوم از اينا رو پيشنهاد ميكنين ،البته اينو اضافه كنم كه من يه ماشين ميخوام كم مصرف و كم خرج باشه و در ضمن شتاب گيريش هم متوسط به بالا باشه و در كل بيشتر از 8 ميليون پولش نباشه(تو ايران كه نميشه با اين پول همجين ماشيني گير اوورد:31:)
حالا بين اين دو تا موندم اگه كسي ميتونه بطور نسبي از لحاظ نرمي و لذت رانندگي و قدرت اين دو تا رو مقايسه كنه ممنون ميشم.
شما چي پيشنهاد ميدين؟
پرايد `132` صفر يا پ‍‍ژو 206 مدل 83 با 70000 كيلومتر كاركرد

farid55
10-05-2009, 16:26
132 ماشین خوبیه.نشستم پشتش.اما چیزی که منو اذیت میکرد میدونی چی بود؟دسته دنده یه چند سانتی جلوتر از پراید معمولی بود که این اعصاب خورد کن بود.البته نظر شخصی منه...

damn
10-05-2009, 16:42
206 مدل 83

2299
10-05-2009, 16:53
206 مدل 83:40:

MoHaMaD ZaNd
10-05-2009, 17:04
منم ميگم 206 مدل 83 !!!

D r i v e r
10-05-2009, 23:11
لذت رانندگی 206
ایمنی 206
قدرت بیشتر 206
شتاب یکم بیشتر پراید
نرم بودن ماشین هم 206
طراحی به روز تر و جوان پسند تر 206
کم خرج تر بودن پراید
اصطحلاک کم پراید
صندوق عقب پراید
فضای بیشتر سرنشینان عقب پراید (این فضای عقب منو خیلی توی 206 اذیت میکنه !!!)
206 83 دیگه تقریبا افت قیمت خودش رو کرده (اگه بدون رنگ باشه موضوع یکم فرق میکنه)
کلا اگه ماشین سرحالی میرسه و فنیش هم تایید میشه 80% 206 20% پراید

سام1988
12-05-2009, 15:00
بيبين دوست عزيز منم تقريبا يه همچين پستي رو حدود 2 دهفته پيش كذاشتم من مي خواستم ببين يه پرايد صفر (كه تو نمايشگاه بود)و206 مدل 82 يكي شو بخرم كه همه بچه ها گفتن 206 و منم 206 رو بعد از يه كش وقوس خريدم كه از اين انتخابم هم خيلي راضي بودم البته به خاطر راه اندازي يه شغل مجبور شدم خيلي زود بفروشم من قبلا پشت 132 سوار شدم از ظاهرش كه خيلي خوشم نيومد اما فرمون و پشت امپر خيلي خوشگلي داره ام رانندگي باهاش اصلا در مقابل 206 اندازه سر سوزن هم ارزش نداره تو هم اگه ميخواي از رانندگي لذت ببري برو 206 بگير كه من رانندگي باهاش خيلي راحت تر و بهتر از پژو پارسي بود كه داشتم يه سال مي روندم حلا پرايد كه هيچي فقط مخارجش بالاست البته من تو يه 10 روزي كه داشتم خرجي نديدم يكيم كوچكي عقب ماشين هست كه هر كي ميشست گردنش ميرسيد به سقف در كل فقط و فقط 206

سام1988
12-05-2009, 15:06
206 شك نكن من گرفتم راضيم

corey
12-05-2009, 16:15
البته برای اینکه 206 مدل 83 تمیز پیدا کنی تا چند مدتی با خیال راحت ازش استفاده کنی باید بیشتر از مبلغ 132 صفر هزینه کنی

mm00
12-05-2009, 17:28
من فکر کنم پرایده بهتر جواب بده چون 206 83 الان 5 ساله کار کرده و ممکنه به خرج بیفته اونوقت اعصاب نمیزاره :31:
حالا چرا 132؟ نسیم یا صبا

4Archive
29-05-2009, 22:16
البته برای اینکه 206 مدل 83 تمیز پیدا کنی تا چند مدتی با خیال راحت ازش استفاده کنی باید بیشتر از مبلغ 132 صفر هزینه کنی
آقا چقدر بیشتر؟

corey
29-05-2009, 22:28
با9 الی 10 تومن میشه 206 تمیز تیپ 2 پیدا کرد
البته این فراموش نکن که هزینه تعمیرات و نگهداری 206 از پراید بیشتره ولی در عوض خیلی از پراید برتره

damn
30-05-2009, 16:52
خريدي بالاخره؟

Azemati
02-06-2009, 14:20
منم توی یه همچین دو راهی گیر کردم!

shutdown
03-06-2009, 17:22
pezho 206 modele 80 ham ke bashe az peraide sefr behtare
shak nakon peraid begir

apoosh
04-06-2009, 13:59
میگم خودت هم فهمیدی این بالا چی نوشتی؟؟؟ بالاخره پراید بگیره یا 206؟!

امير موسر
04-06-2009, 14:02
206 .........

Hammer
04-06-2009, 14:05
اگه داری بعدن رغن عوض کنی 60 تومان 206 بگیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cdcenter
04-06-2009, 14:06
اگه اعصاب فولادی داری و تحمل شنیدن صداهای اعصاب خورد کن داخل پراید رو بعد از 1 سال داری .. پراید بگیر .

Azemati
04-06-2009, 15:00
اگه داری بعدن رغن عوض کنی 60 تومان 206 بگیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله؟ متوجه نشدم.

4Archive
05-06-2009, 08:27
بله؟ متوجه نشدم.
فکر کنم منظور این بود که اگه داری 60 تومن بدی روغن عوض کنی 206 بگیر

4Archive
05-06-2009, 08:32
حالا یکی بگه این جریان روغن چیه؟ این روغن موتورش گرونه یا بخاطر باز کردن سینی زیر موتور اینقدر هزینه بالا میره؟

Azemati
05-06-2009, 08:33
فکر کنم منظور این بود که اگه داری 60 تومن بدی روغن عوض کنی 206 بگیر
یعنی روغن عوض کردن 206 ، 60 تومن هزینه داره!؟ :o

D r i v e r
05-06-2009, 09:58
یعنی روغن عوض کردن 206 ، 60 تومن هزینه داره!؟ :o

نه داداش من :11:
ما یه پرشیا elx داریم
از این کاسترول جیدیه میکنم توش!!!
یه چیزی میگن بهش
آها میگه روغن کاسترول در زمان خاموش بودن هم از موتور شما محافظت میکند
اگهFیلترروغن عوض کنم وFیلتر هوا و از این روغنه بریزم
نهایتش میشه 30 تومن
اگهFیلتر روغن نخواد تمیز کردن هواکش میشه حدود 23 تومن
60 تومن کجا بود؟؟!!!
گوش به این حرفها نده شما!:10::11:

farzan.B
07-06-2009, 12:49
206 ...
فقط مواظب باش داغون نباشه....

tatu_lover1366
07-06-2009, 14:29
132 نخر که میگن همیچیش چینیه
کیفیتش اندازه پراید معمولی هم نیس

jingool
24-06-2009, 00:09
پراید صفر بصرفه تره چون مخارجش پایینتره و اگه 206 مدل پایین باشه کلی خرج ماهیانه میذاره دستت .
206 هم بستگی به این داره که زیر دست کی باشه...بلاخره از دست دو 206 هم نمیشه گذشت.
با خودته...

mkhavari2000
24-06-2009, 00:49
206 بخر حالشو ببر اگر بخواهی به فکر هزینه باشی باید بری موتور گازی بخری که هم هزینه اش کمه هم مصرفش پایینه
این حرف ها چیه خرجش بالاست ؟؟؟
پول بیشتر میدی بجاش امنیت ، راحتی ، و اعصاب راحت تری داری .

Ssarshar
24-06-2009, 10:05
اگر شما میخواید یه خودروی با خرج کم داشته باشید مطمئنا پراید 132 خوبه .

ولی اگر میخواید از رانندگی لذت ببرید و یه خودروی قابل اطمینان تر رو داشته باشی قطعا 206

farshad bugatti
20-07-2009, 10:54
سلام.میخاستم بگم که دایی من کارخونه تولید قطعات پراید روداره (جلو بندی)اون میگه که کیفیت ساخت پراید روز به روز کمتر میشه . به نظر من اگه به مصرف سوخت وجاداری عقب اهمیت ندی وبه هندلینگ اهمیت بدی 100% 206 بهتره .
البته دوستمون گفتن که پراید از 206 پر شتاب تره اما هر دو یکی هستن وبه دلیل طراحی آیرودینامیکی 206 میتونه تو سرعت از پراید جلو بزنه.وکیفیت ساخت 206 از پراید خیلی بهتره.

MORINIO
20-07-2009, 18:31
هیچکدوم! پراید صبا بهتره!

206 خرجش بالاست مخصوصا دست دوم هم باشه!

در کل اگه ماشین کم خرج و کم مصرف(بنزین) میخوای پراید بگیر!

s-b
21-07-2009, 06:49
ببین رفیق 206 تا یکی دوسال اول تو سوارش میشی بعدش اون سوار تو میشه من خودم تیپ 5 دست دو خریدم 40 هزار کار کرده بود (پارسال) نزدیک دو تومن خرج موتوری داشته تا الان که 100 هزار کار کرده (وقتی ماشین را خریدم بردم روغنشو عوض کنم که با صحنه فجیعی روبرو شدم صاحب قبلی ماشین داخل ماشین روغن اسپیدی مینرال میریخته بوده تازه میگفت من روغن اسپیدی میریختم تو ماشین که 10 هزار تومنه و روغن انقدر خوبه که کم نمیکنه!!!)
درکل یه ضرب المثل هست که میگه خودروسازان فرانسوی امروز خودرو را میفروشند چند سال آینده سودشو میبرند
206 دست دو اول خرجه چون ماشین واقعا ظریفیه
به نظر من ماشین نو بگیر (حتی پراید)

shutdown
21-07-2009, 10:49
به نظر من 206 مدل 80 به پراید مدل 88 میرزه...دیگه مدل 83 206 که خیلی عالیه.....به نظر من 206 خیلی بهتره