PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلسه

m a j r i x
11-02-2006, 00:58
سلام
قراره که توی جلسه کاربران تهرانی لینوکس آلن (دیدمش) و دکتر خوانساری (ندیدمش) شرکت بکنن
گفتم اینو بچه های انجمن لینوکس P30WORLD هم بدونن تا بتونیم بیشتر با هم آشنا بشیم :)
لطفا هر شخصی که مایل بود اعلام بکنه تا بفهیم اوضاع از چه قراره ;)
برگزاری جلسه همگانی کاربران لینوکس ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به امید دیدار

rootnt
12-02-2006, 15:24
سلام
خودت كه ميدوني من اولين نفرم
حتما ميام

Navid
12-02-2006, 18:35
ممنون - با توجه به اینکه وقت و روزشم خوبه احتمال اومدن منم زیاده ...

koli
13-02-2006, 12:17
دوستان به جای ما

mehdi87
13-02-2006, 12:35
m a j r i x جان ممنون بخاطره اينكه اينجا مطرح كردي - من كه حتما ميرم !

m a j r i x
13-02-2006, 19:36
دوستان به جای ما
نمیشه یک جوری ردیف بکنی بیایی خوشحال میشیم همدیگر ملاقات بکنیم
از rootnt - Navid - mehdi87 هم که اعلام آمادگی کردن ممنون ;)

m a j r i x
15-02-2006, 14:57
سلام
از سرکار یک جوری جیم زدم که به جلسه امروز برسم
هر وقت از جلسه به خونه برگشتم از حال و هوای جلسه چه کسایی اومدن با کی آشنا شدیم هم میگم

mehdi87
15-02-2006, 15:17
ميگم اونايي كه ميان بيرون وايسن بشه پيدا كرد - بگن چي ميپوشن - من خودم يه كاپشن سياه دارم كه روي استين سمت چپش عكس يه عقابه و بوت هاي قهوي اي پامه !!

kami_619
15-02-2006, 17:15
سلام
فقط يه لطف كنيد
جلسه كيه؟
كجاست؟
چه ساعتي
تا منم مزاحم بشم
ممنون

koli
15-02-2006, 21:19
سلام
از سرکار یک جوری جیم زدم که به جلسه امروز برسم
هر وقت از جلسه به خونه برگشتم از حال و هوای جلسه چه کسایی اومدن با کی آشنا شدیم هم میگم

بی‌صبرانه منتظر گزارش خودمونی‌ات می‌مانم :)

m a j r i x
15-02-2006, 22:52
سلام
من یک خورده زود رسیدم ساعت یک ربع به پنج من توی سالن اجتماعات بودم آلن بود دکتر خوانساری هم دیدم بهنام - علی پوریان - هادیان - نوید - وخیلی‌های دیگه هم بودند ساعت ۵:۱۰ تا ۵:۱۵ دیگه سالن تقریبا پر شده بود یک نکته جالب اینکه ۷ تا ۸ کاربر خانم لینوکس هم دیدیم :rolleye:
اول دکتر خوانساری ( مدیر مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه شریف ) در مورد اینکه از چه طریق اوپن سورس و لینوکس در جامعه رواج پیدا بکنه از جلساتی گفت که برای مدیران دولتی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش - نفت - کشور جلسه توجیهی گذاشته و خیلی چیزهای دیگه گفت روی کمکهای مرکز فناوری شریف حساب کنید چه مالی چه معنوی
وقتی صحبتهای دکتر خوانساری در حال تموم شدن بود بین همه برای آنتراک ساندیس و کیک پخش کردن دست علی پوریان درد نکنه :thumbsup:
در ضمن دکتر خوانساریCD زنده اسلایدهای آموزشی و مقالات لینوکس بین همه توزیع کرد
بعد از اون نوبت معرفی پارسیکس 0/76 رسید روی لپ تاپ جدیدی که دیروز آلن خریده بود وکلی توضیحات توی این صحبتها بود که من عقب نگاه کردم rootnt با رفیقش دیدم من از اول جلسه دنبالش بودم دیدم نمیان یک خورده حالم گرفته شد چون ساعت ۶ این حدود اومده بودن وقتی که دیدمش رفت عقب پیش اونا بنده خدا rootnt برای سیستمش یک مشکلی بوجود اومده دنبال اون بود بخاطر همین دیر اومد باهم دیگه صحبت کردیم در ضمن روتی یکCD اوبانتو به من داد ( میخواد منو به انحراف بکشونه دبیان کار بشم ;) ) درباره سایت صحبت کردیم
در کل حال وهوای خوبی بر جلسه حاکم بود چه سوالهای که از دکتر خوانساری میشد و چه سوالهای که میکرد از برنامه‌های که قرار اجرا بشه و خیلی چیزهای دیگه در کل خوشحال میشدیم دیگران دوستان هم ببینیم جایی اون عزیزان که قرار بیاد هم خالی کردیم
دیگه خسته شدم انقدر تایپ کردم :blink:

koli
16-02-2006, 21:25
عالی بود.... بیشتر از پیش به شما حسودی‌ام شد دوست من... از قرار معلوم جمع صمیمانه ای بوده... از این بابت خوشحالم!
از نوید پایا خبری نبود؟ و شاید از دوست ارجمندم محمد کارگر؟

mehdi87
16-02-2006, 23:45
ما كه بوديم -- ولي كسي رو پيدا نكرديم آخه نميشناختم / ببينم شما ها اون پسره كه با دكتر كل كل ميكرد كه نبودين !؟

m a j r i x
17-02-2006, 01:51
سلام
نه از نوید پایا خبری نبود آخه پایا هنوز توی یزد هستش بابا تو که بچه های تکنوتاکس میشناسی خوب چرا . . .
مهدی جان بی‌تجربگی کردیم نشونی بهم دیگه ندادیم اگر ردیف شد سری بعد همدیگرو میبینیم ;)
نه من اون پسره که با دکتر کل کل میکرد نبودم :rolleye:

m a j r i x
17-02-2006, 02:52
از نوید پایا خبری نبود؟ و شاید از دوست ارجمندم محمد کارگر؟
ای ناقلا فهمیدم جریان چیه کاشکی . . .

koli
17-02-2006, 03:40
ببخشید دوستان که منظورتون رو از کل کل متوجه نمیشم... اما majrix... ببینم، نکنه نوید عبدی بود که باز به پر و پای لینوکس فارسی ها پیچیده بود؟

koli
17-02-2006, 03:42
ای ناقلا فهمیدم جریان چیه کاشکی . . .

به جان عزیزت قسم که اگه تو چیزی فهمیدی،‌من هنوز نفهمیدم... به منم بگو :)

m a j r i x
17-02-2006, 15:42
بنده خدا نوید عبدی داشت درباره پارسیکس صحبت میکرد
البته در مورد بحثی که دکتر خوانساری با اون آقا پسره ( نمی‌ شناسمش) میکرد من طرف اون پسره رو میگیرم

Navid
18-02-2006, 18:46
چند نفر مثل اون پسره ! تو جلسه باشن فکر کنم جلسه ای در کار نباشه !
ولی جلسه خوبی بود ...

koli
19-02-2006, 23:43
نمیخوام پیش داوری کنم اما از بس که برخوردم به اینجور رویارویی‌ها، میبینم دیگه داره سنت میشه: میخوای بزرگ بشی؟! خب؛ با بزرگان در بیافت!!! وگرنه:
عیب می جمله بگفتی؛‌هنرش نیز بگوی
دکتر خوانساری در راه توسعه لینوکس زحمات بسیاری متحمل شده و این بر هیچ کس پوشیده نیست!!! گر چه نقایصی هم داشته اما کار بی نقص کجاست؟ های و هوی‌مان رو که برای بخش نرم افزار و معرفیش راه انداختیم بیاد دارید؟ از عهده ی این کم برنیامدیم و کار بزرگ اون رو مدام زیر سوال میبرند... عیوب کار رو بگیم اما قبل و بعدش یه خسته نباشید و یه ذکر مجمل هم از اونچه اتفاق افتاده و در جهت مثبت بوده بمیان بیاوریم