PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سپند

farid55
10-05-2009, 09:06
دوستان،این ماشین مشکلاتش چی بود که دیگه تولید نشد...؟
من تازه کارم و میخوام به عنوان اولین ماشین،سپند با محدوده قیمتی 2.500 بگیرم.معمولا هم 81-82 هم پیدا میشه . رسما چه مشکلاتی برام به وجود میاد با خریدن این ماشین؟
به نظرتون ،دارم یه (سرطان) میخرم یا نه،خرجش متعارفه و به نسبت زیاد نمیشه.؟مصرف سوختش هم که بعید میدونم زیاد تر از پراید باشه؟
کلا،ماشین دانشجویی هست یا نه؟:5:

kapello
10-05-2009, 13:54
کلا بهتره دور این ماشین خیط بکشی!!!!چون سرتا پا اشکاله و غیر استاندارد ترین ماشین ایران بودش!!مگه اینکه با 2 تا 3 تومن هیچ ماشین دیگه ای پیدا نکنی!!!رنو های 70 تا 72 خیلی بهتر از سپنده!!

sinasignal
10-05-2009, 14:14
دوستان،این ماشین مشکلاتش چی بود که دیگه تولید نشد...؟
من تازه کارم و میخوام به عنوان اولین ماشین،سپند با محدوده قیمتی 2.500 بگیرم.معمولا هم 81-82 هم پیدا میشه . رسما چه مشکلاتی برام به وجود میاد با خریدن این ماشین؟
به نظرتون ،دارم یه (سرطان) میخرم یا نه،خرجش متعارفه و به نسبت زیاد نمیشه.؟مصرف سوختش هم که بعید میدونم زیاد تر از پراید باشه؟
کلا،ماشین دانشجویی هست یا نه؟:5:

رنو 5 فرانسه بگیری بهتره

کلا رنو محصول بدی نبوده (در قیاس با قیمتش) فقط ترمز هاش باید فکری بحالشون بشه.که اونم خرج چندانی نداره

تعریف ماشین دانشجویی مثل نظریه نسبیت خاص اینشتینه
یعنی اومدیم و یکی رنو ماشین دانشجوییش بود و یکی bmw 2007

ولی در کل ماشین مجردی خوبیه و حتی میتونی تا چند برابر قیمت خود ماشین صرف اسپورت کردنش کنی:20:

farid55
10-05-2009, 14:56
ممنون دوستان خوب.ولی قانع کننده نیست.منظور من بیشتر از نظر فنی هست.معمولا رنو5 های به جا مانده دیگه چیزی ازشون نمونده.حداقل ده دست هم چرخیده!از لحاظ اتاق که عمرشون رو کردن ،موتوری هم که اصلا نمیدونم...
ولی سپند ها معمولا سالم تر به نظر میان.اکثرا اتاق تمیزی دارن.مشکل سر موتورشون هست.سوال منم اینه که قطعاتش مگه مثل رنو نیست ؟؟؟پس مشکلش چیه؟
قطعات رنو 5 که تا اونجایی که میدونم گیر میاد.پس بعید میدونم مشکلی سر قطعه باشه.!؟
یکی ما رو قانع کنه که غیر استاندارد بودن یعنی چی؟:5:
1- بدنه اش؟؟؟!!!؟؟؟
2- موتور؟
3-مصرف سوخت؟
4-ایر بگ هاش؟
5- ABS اش ؟:21:
کاشکی یکی که داشته یا لااقل تجربه رانندگی باهاش رو داشته بگه:10:

sinasignal
10-05-2009, 15:06
مشخصه که بدنه و موتورش خسته شدن ولی کم و زیادش بسته به اونی داره که پشتش مینشسته
اکثرا بعد خرید باید یه مقداری برای مشکلات قبلیشون کنار بزاری
مصرف سوختشون هم بشرط تنظیم بودن موتور و سایر قسمتها در حد قابل قبوله

من خودم باهاش حتی یه بار هم رانندگی نکردم ولی یکی دوتا از دوستام همون سپند رو داشتن و ازش راضی بودن تا این اوخرا که رفتن بجاش پراید گرفتن
فقط اینو بگم که باهاش حال میکردن:8::8:

برای نظر دیگران در موردش، صاحب رنو ها مطلب زیاد نوشتن . یه سرچی تو نت بکن پیدا میکنی