PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل پاور پوینت به exe ؟

MESHKIPOSH
10-02-2006, 23:33
من چند اسلاید با پاور پوینت ساختم که لینک و انیمیشن داره و میخوام خروجی به صورتی باشه که بدون نیاز به نرم افزار های افیس (پاور پوینت ) بشه اون رو مشاهده کرد
یه نرم افزاری برای تبدیل به فلش هست که لینک رو پشتیبانی نمیکنه و به کارم نیومد اگه ممکنه کمکم کنید
با فرمت power point show هم امتحان کردم که به power point viewer نیاز داره

اگه کمکم کنید یا نکنید ممنون از این که این تاپیک رو مطالعه کردید
ولی اگه جوابم رو بدید خیلی ممنون میشم

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید ...
:laughing:

Ali
11-02-2006, 03:13
جناب مشکی پوش , شما می تونید نخست توسط همین نرم افزار Powerpoint To Flash یا SameShow که در سایت معرفی شده اند فایلهای پاورپوینت خود رو به فلش تبدیل کنید و سپس با استفاده از نرم افزارهای متعددی که برای تبدیل swf به exe و projector برای فلش وجود دارند مانند SWF Toolbox که در سایت معرفی شده آن را به فایل اجرایی مورد نظر تبدیل نمایید .
لینک دانلود و کرک Powerpoint to flash :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
معرفی و توضیح و لینک دانلود نرم افزار SWF Toolbox در سایت :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم مشکلتون حل شه .

MESHKIPOSH
11-02-2006, 16:16
خیلی ممنون از ali اقای گل
یه سوال داشتم
من پاور پوینت رو به فلش تبدیل میکنم ولی در فرمت فلشی که بهم میده لینک های من رو حذف میکنه
من در اسلایدهام برای رفتن از یک اسلاید به اسلاید دیگه لینک گذاشتم ولی در فرمت فلشی که تبدیل میشه اسلایدها به ترتیب با کلیک عوض میشه
اگه راه حلی هست خیلی ممنون میشم بهم بگید
ممنونم از اینکه توجه کردید

Ali
12-02-2006, 00:26
معمولا وقتی اسلایدی به فایل فلش تبدیل میشه مراحل تعویض اسلاید ها و ... به طور خودکار صورت میگیره .
دوست عزیز نرم افزاری تحت عنوان PowerPoint Slide Show Converter محصول شرکت DzSoft وجود دارد که قادر به تبدیل مستقیم فایلهای ppt نرم افزار Powerpoint به اسلاید شو های اجرایی EXE است .

لینک دانلود نرم افزار با حجم حدود 1.4 مگابایت :
متاسفانه فعلا کرکی برای این نسخه ی نرم افزار سراغ ندارم .

baba barghi
12-02-2006, 13:53
سلام دوستان
برنامه اي براي تبديل پاورپوينت به Vcd نداريد كه كار باهاش آسون باشه و حجمش كم و رجيستر هم باشه؟؟؟

ممنون
باي

MESHKIPOSH
12-02-2006, 18:28
علي جان دستت درد نكنه البته هنوز دانلود نكردم
ولي اگه درست مثله خود پاور پوينت رو تبديل كنه به exe یعنی با همون کیفیت و لینک ها رو هم پشتیبانی بکنه واقعا عالی هست ...
علی اقا خدا هرچی دوست داره بهت بده فقط خدا کنه اون کاری که می خوام رو برام انجام بده
ولی بازم از اینکه به فکر من بودی خیلی ممنونم

MESHKIPOSH
12-02-2006, 18:52
علی اقا دستت درد نکنه ولی ... شاید من سوالم رو بد گفتم

من با نرم افزار پاور پوینت قصد ساختن یه برنامه اموزشی ریاضی دوم دبیرستان دارم
و با استفاده از پاور پوینت چندین اسلاید ساختم و برای ورود به هر اسلایدی هم یک دکمه ساختم و به دکمه مورد نظر لینک ( مثلا اسلاید 4 رو دادم ) و برای Save هم از فرمت power point show استفاده کردم .
حالا برای اجرای برنامه ساخته شده حتما باید در سیستم طرف نرم افزار پاور پوینت نصب باشه ( در واقع از ppt viwer )
حالا من نرم افزاری میخوام که این برنامه رو به فرمتی تبدیل کنه که در سیستم معمولی ( ویندوز خالی از برنامه ) هم به راحتی اجرا بشه .
به عنوان مثال نرم افزار گلهای بهشت ( که مخصوص کودکان است ) بدون نیاز به برنامه خاصی اجرا میشه
منم همین رو میخوام ....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خیلی خیلی ممنونم از p30 world و ادمین هاش به خاطر سرویس دهی خوب و مفید
امیدوارم منم به جمع گرم p30 world راه بدین و به عنوان یه کاربر خوب در سایت باشم

Ali
12-02-2006, 19:10
بله دوست عزیز . این نرم افزار که معرفی کردم فایلهای PPT نرم افزار Powerpoint رو به فایل های به اصطلاح Stand alone اجرایی EXE برای بی نیازی به نرم افزار اصلی و اجرا در هر ویندوزی تبدیل می کنه .
و اما سوال شما جناب ولیزاده .
جواب شما رو هم همراه با جواب این دوستمون دادم .
ولی شما معمولا یک بار هم باید خودت سوالتو بپرسی .
در پست های همین تاپیک نرم افزاری برای تبدیل فایل های پاور پوینت به فلش معرفی شد . با استفاده از آن نرم افزار فایلهای پاور پوینت خود رو به فلش تبدیل کنید و بار دیگر در همین تاپیک نرم افزار برای تبدیل فایل فلش به اجرایی معرفی شد که آن نرم افزار ( یعنی SWF Toolbox) قادر به تبدیل فرمت swf فلش به AVI نیز می باشد !
( نرم افزارهای متعدد دیگری نیز در این زمینه در سایت معرفی شده اند کافیست کمی جستجو کنید !)
بنابراین با رایت فرمت AVI به صورت VCD مشکل شما حل خواهد شد.
با تشکر .

MESHKIPOSH
12-02-2006, 20:17
اما این نرم افزار لینک هایی که من درر اسلایدها به کار بردم رو قبول نمیکنه و با کلیک کردن اسلایدها به ترتیب عوض میشه؟/؟؟؟؟/؟؟؟؟؟/

baba barghi
13-02-2006, 00:38
سلام علي جان
متوجه شدم
من اول بايد فايل رو به فلش سپس به Avi تبديل و به صورت ويدئو سي دي رايت كنم
اما شما مشكي پوش جان
چرا نمياي از برنامه اي براي چسبوندن دو فايل ستاپ به هم استفاده كني؟؟؟؟كه بياي Fttp Viewr رو به همراه اسلايد ها نصب كنه آيا اين طوري بهتر نيست؟؟؟؟

ممنون
باي

MESHKIPOSH
13-02-2006, 17:45
اگه ميشه اين برنامه رو بهم معرفي ميكني valizadeh4 جان

لينك دانلودش رو منظورم هست ؟
مرسي از راهنمايي شما ولي اگه تبديل به exe میشده خیلی بهتر بود
ممنون

baba barghi
13-02-2006, 18:20
سلام مشكي پوش جان
اين برنامه بر مي گرده به حدود 3 ماه پيش كه توسط يكي از دوستان معرفي كرده بود ولي من يادم نيست يعني لينكش رو ندارم از مافيا جان يا اسپاي جان يا ميثم جان يا يكي از سرورها سوال كنيد بهتون لينك رو مي دن

ممنون
باي

MESHKIPOSH
15-02-2006, 20:27
مرسي از شما ..............

kamrana
17-02-2006, 02:36
چگونه میتوان درpower point كيبرد را براي حركت بين اسلايد ها از كار انداخت .مرسي.علي رضا

kamrana
17-02-2006, 02:40
autorun ساختن power point .علي رضا

man730
13-06-2006, 08:39
كسي ميدونه چطوري ميشه براي يك presentation تاريخ انقضا تعريف كرد

metycpu
13-06-2006, 14:39
بله دوست عزیز . این نرم افزار که معرفی کردم فایلهای PPT نرم افزار Powerpoint رو به فایل های به اصطلاح Stand alone اجرایی EXE برای بی نیازی به نرم افزار اصلی و اجرا در هر ویندوزی تبدیل می کنه .
و اما سوال شما جناب ولیزاده .
جواب شما رو هم همراه با جواب این دوستمون دادم .
ولی شما معمولا یک بار هم باید خودت سوالتو بپرسی .
در پست های همین تاپیک نرم افزاری برای تبدیل فایل های پاور پوینت به فلش معرفی شد . با استفاده از آن نرم افزار فایلهای پاور پوینت خود رو به فلش تبدیل کنید و بار دیگر در همین تاپیک نرم افزار برای تبدیل فایل فلش به اجرایی معرفی شد که آن نرم افزار ( یعنی SWF Toolbox) قادر به تبدیل فرمت swf فلش به AVI نیز می باشد !
( نرم افزارهای متعدد دیگری نیز در این زمینه در سایت معرفی شده اند کافیست کمی جستجو کنید !)
بنابراین با رایت فرمت AVI به صورت VCD مشکل شما حل خواهد شد.
با تشکر .

ممنون از راهنمایی های شما و در جواب و تکمیل حرفهای شما:

Wondershare PowerPoint to DVD v3.8.2.218 -
Wondershare PowerPoint to DVD v3.8.2.218 The 1# PowerPoint to DVD software. Since the 1st generation of the PPT2DVD(Previous PowerPoint2DVD) series released in the year of 2003, it has been in the continuously updating and enhancing, and still under ongoing development. Wondershare PPT2DVD offers a direct convertion between PowerPoint presentations and videos which are ready for burning or viewing on PC without the MS PowerPoint installed on. Features Generate MPEG movie.(MPEG-1, MPEG-2) Burn PowerPoint® Slideshow to DVD disc Burn to regular CD in MiniDVD format PAL/NTSC TV Standard Supported Support 4:3/16:9/1:1 Video Aspect Ratio Generate DVD Menu (Customized) Batch Conversion Supported Accurate convert animations and transitions Retain the Video in the PowerPoint® Slides Reset Animation Time Import Audio Tracks Record Narration Multilanguage Supported Built-in Burning Engine More info: Code: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Download

y.taj
04-05-2007, 20:43
سلام
نمیشه از خود برنامه پاور پوینت اون رو اجرایی کرد یعنی بدون نیاز به نرم افزار دیگه؟