PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call of Juarez

Amin
10-02-2006, 23:21
سلام
اينم يك بازيه زيباي ديگه كه باز هم تو يك چهارم آغازين سال 2006 منتشر ميشه !!
فقط ميتونم بگم اين بازي خيلي از بازيه Gun جلوتره !!! :ohno: و گرافيك بالاتري داره
براي ديدن عكسهاي بازي به آدرس زير مراجعه كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر يك بازي عالي باشيد (البته اميدوارم :rolleye: :happy: ;) )

Amin
10-02-2006, 23:39
سلام
اين بازي به صورت اول شخص (FPS) هستش
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Call of Juarez E3 2005 Movie Trailer

41.41 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Call of Juarez E3 2005 Trailer - Hi

27.81 MB

Call of Juarez Hope Epizode Trailer - High-Res

50.41 MB

Call of Juarez 'Fire' Trailer

55.94 MB

آخيش !! خسته شدم :wac: :happy:

Nvidia
04-09-2006, 20:28
دوستان بازی منتشر شد ! شرکت تکین فعلا بازیو داده بیرون 3 سی دی
اگه بازی GUN رو بازی کردین و ازش خوشتون اومده پیشنهاد میکنم حتما این بازیو بگیرین چون از GUN هم بهتره .
این هم سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی :
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows 2000/XP
P IV 2,2GHz/AMD Athlon 2400+ GHz (2,4GHz for Celeron)
512 MB RAM
Video card: nVidia GeForce 6600/ATI Radeon 9800
Sound card DX 9 compatible
DirectX 9.0c
Multiplay: 56k Modem (for Internet multiplayer

RECOMMENDED SYSTEM CONFIGURATION:
Windows 2000/XP
P IV 3GHz/AMD Athlon 3000+ (3GHz for Celeron)
1 GB RAM
Video card: GeForce 6800/ATI Radeon X800
DirectX 9.0c
Multiplay: ISDN Internet connection (for Internet multiplaye

آخیش بعد از چند ماه یه بازی توپ اومد

M E H D I
04-09-2006, 20:37
اين هم لينكهاي داونلود بازي: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Password: n0thinG@projectw

FOXY
06-09-2006, 00:08
بازی که الان دارم معرفی میکنم سبکی وسترن داره .بعد از بازی Gun که به نظر من بازی خوبی از کار در اومد حالا بعد از کلی بازی در محدوده جنگ جهانی و نمیدونم یک اسلحه بگیر دستت بزن بکش.حالا یوبی در تدارک یک بازی وسترن هستش.

در این بازی شما در بین دو خانواده بازی میکنین.اولین خانواده Reverend Ray هستش که به خاطر کارهای گذشته عذاب وجدان گرفته و داره کار های دینی میکنه و دست به اسلحه نمیبره.ولی وفتی میفهمه که Billy پسر برادرش خانوادهش رو کشته اسلحه خودش رو از توی میز بر میداره و شروع میکنه به انتقام.از طرفی دیگر که Billy با انتقام عموی خودش رو به رو میشه .شما در این بازی نقش این دو خانواده رو بر عهده دارین.

در مورد AI بازی گفته شده که خیلی خوب کار شده و مثل بازی های معمول این سبک که پشت یه دیوار قائم شی و با یه تیر یکی رو بکشی نیست.

در بازی حالت Sneak هم گنجانده شده و شما باید مثلا اسب بدزدین و کار های دیگه.

بازی از نظر گرافیکی خیلی خوب طراحی شده و به خوبی روی بازی پولیش زده شده و ...
این جور که توی سایت رسمی بازی گفته شده این بازی برای PC تایید شده.البته فعلا.

در مورد نظراتی که در مورد این بازی هست یک سری نکات رو بگم :

بازی بر روی گرافیک و صدا تاکید زیادی داره و این کار بر روی گیم پلی بازی تاثیری نداشته.یعنی اینکه گیم پلی رو فدای گرافیک و صدا نکردن.

در این بازی تجربه ای جدید به شما داده میشه.که به صورت پیاده و هم سوار بر اسب به شما القا می کنه.

در مورد داستان بازی این جور گفته شده که از روی فیلم های دهه 70 و 80 گرفته شده و اکثر مراحل بازی از روی فیلم های اون دوران اقتباس شده.

در بازی از تمام عوامل دود و انفجار و ... استفاده شده.

Call Of Juarez Multiplayer Mode

نکته جالب در این بازی وجود حالت مولتی هستش که گفته شده از روی سری بازی Counter برداشت شده ولی شما در غرب وحشی هستید.در بازی از یک زن هم نام برده شده.که من فعلا عکسشو پیدا کردم.
این بازی 3 سی دیه و جدیدا سرزمین هم دادش بیرون.
اين هم لينكهاي داونلود بازي:

Password: n0thinG@projectw
این هم سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی :
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows 2000/XP
P IV 2,2GHz/AMD Athlon 2400+ GHz (2,4GHz for Celeron)
512 MB RAM
Video card: nVidia GeForce 6600/ATI Radeon 9800
DirectX 9.0c
Multiplay: 56k Modem (for Internet multiplayer

RECOMMENDED SYSTEM CONFIGURATION:
Windows 2000/XP
P IV 3GHz/AMD Athlon 3000+ (3GHz for Celeron)
1 GB RAM
Video card: GeForce 6800/ATI Radeon X800
DirectX 9.0c
(Multiplay: ISDN Internet connection (for Internet multiplaye

amirpers
06-09-2006, 03:37
اگه کسی این بازی رو انجام داده توضیح بده که بازیش چه جوریه .

FOXY
06-09-2006, 14:01
سلام.
بچه ها مي خواستم بدونم اونجاي كه از پنجره ي كافه مي پري بيرون بعد بايد چي كار كني؟

FOXY
09-09-2006, 22:30
سلام
من اين بازي رو تموم كردم.واقعا عالي بود.اگه تا حالا اين بازي انجام ندادين حتما بازيش كنيد به راحتي مي تونه چندين ساعت شما رو به خودش مشغول كنه.اگه سوالي هم بود در خدمتيم.در ضمن در جواب آقا امير بايد بگم قبلا توضيح دادم كه بازي چه جوريه((يه نگاه به بالا بنداز))

amirpers
10-09-2006, 11:22
سلام
من اين بازي رو تموم كردم.واقعا عالي بود.اگه تا حالا اين بازي انجام ندادين حتما بازيش كنيد به راحتي مي تونه چندين ساعت شما رو به خودش مشغول كنه.اگه سوالي هم بود در خدمتيم.در ضمن در جواب آقا امير بايد بگم قبلا توضيح دادم كه بازي چه جوريه((يه نگاه به بالا بنداز))

دوست عزیز منظور من توضیح در مورد بازی نیست ، بلکه می خوام بدونم که اصلا ارزش بازی کرد رو داره ؟ گرافیکش چطوره ؟داستان بازی قشنگه ؟ صداگذاری خوبی داره ؟ و ...

ALI_PERS!@N
20-09-2006, 12:59
سلام سيستم من ميكشه cpu= celeron m420 ram=512 graphic = ati radeon Xpress 200 m 128 MB dasgahe man battlefield 2 ro ravoon ejra mikone

bayern
20-09-2006, 18:08
سلام
من ابتداي بازي اونجا كه بايد وارد مزرعه بشيم گير كردم ....
تا ميرم داخل مزرعه بازميگردم سر جاي اولم يكي كمك كنه

divoonejoon
20-09-2006, 18:36
سلام منم از ديروز دارم اين Game رو بازي ميكنم . با زي مهيج با گرافيك عالي . واقعا بعضي صحنه هاش خيلي طبيعيه البته تازه شروع كردم . اميدوارم دوستاني كه اين بازي رو تموم كردند راهنمايي هاشون رو اينجا قرار بدن ممنون
بایرن عزیز شما بايد از سمت راست بري پشت خونه . اونجا يه جعبه هست بردار بذار يه جايي كه با 1 نور قرمز مشخص شده بعد بايد بري بالا و تفنگ رو برداري . بعدش تمرين تير اندازي

bayern
22-09-2006, 22:22
سلام divoonejoon
من كه هرچي گشتم نه نور قرمز ديدم ونه جعبه اي
ميشه بيشتر راهنمايي كني ممنون ميشم

Nvidia
22-09-2006, 22:23
من اونجا که دختره میگه از پنجره بیا تو گیر کردم ::d . عجب بازیه :d

divoonejoon
23-09-2006, 00:03
اولا بايرن جان بغل خونه از سسمت راست كه ميري 1 جبه هست بغل دستشويي با f ورش ميداري ميزاري بغل ساختمون كه با 1 نور كمرنگ قرمز به اندازه خود جهبه مشخصه تا بتوني بري بالا و تفنگ رو برداري

دوما Nvida جان شما بايد 1 بسته كوچيم كه همون دورو براستو بردارين بعد از طريق گاري ببرين به روي آخرين جعبه نزديك پنجره تا بتونين از روش بالا برين در ضمن تو اتاق 1 صحنه غير اخلاقيم هست . خيلي باحال بود .

wordlife
25-09-2006, 21:03
ارزش خريدن رو داره ؟

Nvidia
25-09-2006, 21:09
آره. اگه بازی وسترن رو دوست داری حتما بگیر

MOH333EN
25-09-2006, 22:24
سلام دوستان یک جا گیر کردم خواهش میکنم کمک
اونجایی که از کوه با ید بروید بالا و یک شاهین بالای سر شما یرواز مکنه باید چیکار کرد بعد از شکار خرگوش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن اونایی که کارت گرافیک خوبی دارند حتما بازی کنند خیلی با حاله

wordlife
26-09-2006, 17:11
ايول پس من رفتم كه بگيرم

كي اومده؟

مومن خدا
27-09-2006, 13:33
گرافيكش باحاله...

Nvidia
27-09-2006, 15:21
آقا وقتی میری تو اتاق suzzy میان میبیننت و فرار میکنی باید کجا برای ؟ عجب بازی سختیه !

divoonejoon
27-09-2006, 15:50
سلام . همون لحظه كه ديالوگشون تموم ميشه پنجره رو نشون مي ده شما بايد تز پنجره بپري بيرون و پشت جعبه هاي زير بالكن قايم بشه تا 1 ديالوگ ديگه شروع شه و .....

Nvidia
27-09-2006, 15:52
میدونم. پریدم پایینم . قایمم شدم میگه Ctrl رو بگیر و برو ولی هر جا میرم میبیننم :اشک:

Quick
27-09-2006, 15:54
براي اينكه بايد مخفيانه از شهر خارج شي يه جا ميرسي كه 3 تا نگهبانن كه يكي شون داره قدم مي زنه وقتي كه پشتشو كرد بايد با كليد كنترل از پشتش رد شي و بري اونطرف

Nvidia
27-09-2006, 15:57
مرسی دوست عزیز. اما من نفهمیدم از کجا به کجا میرسم. من هر جا میرم اینا منو میبینن . بگو باید از کجا برم

MOH333EN
27-09-2006, 21:28
عزیزم وقتی ازینجره میای بیرون کنترل را نگه دار و خیلی مخفیانه تا اونجا که میتونی از سمت راست کنار حصار برو جلو تا به چند تا خونه رسیدی بین آنها یک کوچه است فقط سمت راست بعد میری از روی خصارها مییری اون بر در ضمن اونایی که گرافیک زیر 6800 جی تی دارن بازی نکنند چون مرحله آخر ضد حال گیری میشه :blink:

pesar_tanha
27-09-2006, 21:55
سلام دوستان من اين بازي را تهيه كردم ولي بدليل بالا نمياد
نصب ميشه ولي بعدش ايرور ميده دايمون تولز هم نصب كردم ايمج هم گرفتم ولي همين كار را تو يه كامپيوتر ديگه انجام دادم بالا اومد راستي سيستم من اينه

ram 1 Gb
cpu 3000 amd atlhon
Vga 256 real
Hdd 200 sata 2

divoonejoon
28-09-2006, 03:53
شما نبايد مستقيم بازي رو اجرا كنيد متاسفانه من الان به خاطر تعويض ويندوز دقيقا نمي تون راهنمايي كنم . ولي روي دسكتاپ 1 شورت كات هست وقتي اجراش مي كني و از توي فولدر بازي فايل مورد نظر رو اجرا مي كني ميره تو بازي

shabhay_paris
30-09-2006, 06:22
سلام.
دوستان مشکل من اینه که ائله بازی وقتی که از تپه پایین میام و میخوام وارده اون جای که مرده هست بشم ..مرده منو میبینه و دباره میاد از اول.منظور از سمت راست و اون صندوق چیه.فکر کنم شما با داخلش هستین.من چجوری وارد بشم به اون قسمت.؟؟؟؟

bayern
30-09-2006, 09:01
سلام
من توي مرحله 4 بازي call of juarez يه مشكلي دارم و احتياج به سيو اين مرحله دارم

من توي مرحله 4 يك مقدار كه از بين صخره ها حركت ميكنم وارد يك غار ميشم و بعد شروع به پر كردن لود ميكنه وقتي لود پر شد از بازي مي پره بيرون

لطفآ هر كي ميتونه سيو بازي از غار به بعد رو برام بزاره .....

اگر كمك كنيد ممنون ميشم

bayern
30-09-2006, 09:05
سلام shabhy_paris

تو بايد بري پشت اون درخت پنهان بشي ....وقتي اون پشت رفتي بعد از چند ثانيه پيرمرده از اونجايي كه هست حركت ميكنه و به جايي ديگه ميره و تو ميتوني وارد مزرعه پيرمرد بشي

bayern
30-09-2006, 09:07
سلام
من توي مرحله 4 بازي call of juarez يه مشكلي دارم و احتياج به سيو اين مرحله دارم

من توي مرحله 4 يك مقدار كه از بين صخره ها حركت ميكنم وارد يك غار ميشم و بعد شروع به پر كردن لود ميكنه وقتي لود پر شد از بازي مي پره بيرون

لطفآ هر كي ميتونه سيو بازي از غار به بعد رو برام بزاره .....

اگر كمك كنيد ممنون ميشم
_

amirpers
10-10-2006, 15:53
توی قسمت آخر مرحله آخر ، اونجه که مرده می خواد با چاقو Billy رو بکشه ، باید چه کار کرد ؟
من هر کاری که می کنم نمیتونم اسلحه رو دربیارم تا بهش شلیک کنم .

name
11-10-2006, 16:36
موس رو به طرف پايين حركت بده بعد بيار بالا.

amirpers
12-10-2006, 03:03
موس رو به طرف پايين حركت بده بعد بيار بالا.
متشکر .

bayern
14-10-2006, 16:51
سلام
تو قسمتی که بیلی بایک اسب خارج از دروازه شهره و نمیتونه وارد شهر Fai من Fi Slj یک کلیسای متروک رفتم ...وقتی وارد اونجا شدم از در پشت که بیرون رفتم 3 تا قبر دیدم که روی هر کدام که کلیک میکردی از سوراخ صلیبی سنگ قبر یک تخته سنگ رو نشونت میداد وقتی طرف تخته سنگ رفتم کار ی انجام نداد ....
یکی بمن بگه بعد از اینجا چکاری باید انجام بدم
کمک کنید ممنون میشم

ALI_PERS!@N
15-10-2006, 06:35
agha toro khoda man save jayi ra mikham k bayad makhfiyane asb taraf ra bedozdi baram sakhte zino makhfi bedozdam lotfan save badesho bedin mamnooon

amirpers
16-10-2006, 02:13
سلام
تو قسمتی که بیلی بایک اسب خارج از دروازه شهره و نمیتونه وارد شهر Fai من Fi Slj یک کلیسای متروک رفتم ...وقتی وارد اونجا شدم از در پشت که بیرون رفتم 3 تا قبر دیدم که روی هر کدام که کلیک میکردی از سوراخ صلیبی سنگ قبر یک تخته سنگ رو نشونت میداد وقتی طرف تخته سنگ رفتم کار ی انجام نداد ....
یکی بمن بگه بعد از اینجا چکاری باید انجام بدم
کمک کنید ممنون میشم
شما باید بری بالای اون سنگه که از تو صلیبه اون قبره دیدی . اون بالا یه سنگ کروی شکل هست که باید اون رو بندازی پایین تا بخوره به سنگ مورد نظر .
اما برای بالا رفتن باید از روی پشت بوم او کلیسا شروع کنی تا بهش برسی .

bayern
16-10-2006, 09:37
سلام Ali_pers!@n

دزدیدن زین اسب کاری نداره تو باید پنهانی جوری که اون صاحب مزرعه تو رو نبینه بری وارد خانه ان مرد بشی و در طبقه دوم زین رو بی سرو صدا برداری و بیایی پایین و پشت اون جعبه ها داخل مزرعه نزدیک خونه پنهان بشی ...وقتی این کارو انجام دادی اون مرد حرکت میکنه و میره داخل منزلش و تو میتونی بری طرف اسب و زین رو روی اسب بزاری و فرار کنی و با اسب از روی دره بپری اون ور ....

ALI_PERS!@N
16-10-2006, 09:50
mer30 man ye bar in karo kardam shod bad nagahan az dare oftadam bad az on dige natoonestam in zine hamash be dar va divar mikhore man osoolan ye bar ye marhale ro beram bad bare 2 nemitoonam beram lotfan save game bade onja ra bedid savab konid dele manam shad konid ghafiye ro dashti :happy:

ALI_PERS!@N
18-10-2006, 10:30
kasi nabood javabamo bede

Amin
18-10-2006, 11:46
kasi nabood javabamo bede
سلام دوست عزيز
تمامي پستهاي شما تو انجمن فينگليسي هستش
اگه مشكلي با زبان فارسي داريد ميتونيد تو قسمت مشكلات كامپيوتري مطرح كنيد تا مشكلتون حل بشه
اگه با تايپ فارسي مشكل داريد ميتونيد از برنامه هاي EN2Fa استفاده كنيد

در هر صورت اين انجمن تمامي امكانات لازم براي فارسي نوشتن رو داره و طبق قوانين اگه پستهاي شما به زبان انگليسي نوشته شده باشه پاك ميشه

پيشاپيش ممنون از توجهتون

H @ M I D
18-10-2006, 12:47
بله فاذسی رو پاس بدارید
اگه ویندوزتون فارسی نیست بل اجبار توی word بعد بنویسید و اینا پست کنید

ALI_PERS!@N
18-10-2006, 13:57
man nemitooonam rahnamaye farsi rooye kelidam nist age shoma barnameyi baraye tabdile e be f daridd begid nemidoonam en2fa hamine ya na

va link in barname ham bedid lotfan

Amin
18-10-2006, 14:24
man nemitooonam rahnamaye farsi rooye kelidam nist age shoma barnameyi baraye tabdile e be f daridd begid nemidoonam en2fa hamine ya na

va link in barname ham bedid lotfan
سلام دوست عزيز
به انجمن هاي نرم افزاري مراجعه كنيد

نرم افزار Fmail Lite قبلا معرفي شده

END_BOY
18-10-2006, 17:32
با عرض سلام
خدمت دوستان گرامی
کسی جایی گیر نکرده تو این بازی ؟
من Episode 4 هستم
ميخواستم بدونم براي دوستان هم لودش 5 دقيقه طول ميكشه؟
لود بازي براي من 5 دقيقه طول ميكشه
گرافيك رو هم high کردم تیک نمیزنه ولی لودش طولانیه
برای خود بازیه؟ ;)

amirpers
19-10-2006, 02:20
با عرض سلام
خدمت دوستان گرامی
کسی جایی گیر نکرده تو این بازی ؟
من Episode 4 هستم
ميخواستم بدونم براي دوستان هم لودش 5 دقيقه طول ميكشه؟
لود بازي براي من 5 دقيقه طول ميكشه
گرافيك رو هم high کردم تیک نمیزنه ولی لودش طولانیه
برای خود بازیه؟ ;)

آره دوست عزیز . لود شدنش خیلی طولانیه . البته نه 5 دقیقه .

END_BOY
19-10-2006, 02:49
كسي Episode iX رو رفته ؟ :ohno:
چه وسعتي داره منطقه بازي
دقيقا مشابه Obilivion ولي بهتره :ohno: :biggrin:

END_BOY
19-10-2006, 18:36
كسي تموم نكرده
من تمومش كردم .عجب داستاني داشت
حيف كه Jehovah
اخرش ميميره
بازي توپي بود

amirpers
21-10-2006, 02:10
كسي Episode iX رو رفته ؟ :ohno:
دقيقا مشابه Obilivion ولي بهتره :ohno: :biggrin:

نه عزیز این دیگه اغراق بود .
عمرا به Oblivion نمی رسه .

jak_1300
23-12-2006, 15:46
سلام بچه ها من اون قسمت بازي كه ميره تو اتاق سوزي بعد از پنجره ميپره بيرون بعدش از اون كنار ميره بعدش يه كوچه هست سمت راست ميرم ميرسم به يه جايي كه كه سه نفر وايسادن نگهباني ميدن و روبروشون يه كالاسكه هست كه يه نگهبان هم اونجاست حالا وقتي من ميرم سمت كالاسكه با يه گلوله دهنم رو سرويس ميكنن نميدونيد چيكار بايد كرد درست در مرحله دوم ؟؟؟؟

jak_1300
24-12-2006, 16:26
سلام بچه ها من اون قسمت بازي كه ميره تو اتاق سوزي بعد از پنجره ميپره بيرون بعدش از اون كنار ميره بعدش يه كوچه هست سمت راست ميرم ميرسم به يه جايي كه كه سه نفر وايسادن نگهباني ميدن و روبروشون يه كالاسكه هست كه يه نگهبان هم اونجاست حالا وقتي من ميرم سمت كالاسكه با يه گلوله دهنم رو سرويس ميكنن نميدونيد چيكار بايد كرد درست در مرحله دوم ؟؟؟؟

از موقع پرسيدن اين موضوع دوروز گذشته كسي نيست

Amin
16-03-2007, 01:28
ما كه از خير اين بازي گذشتيم !!!
cpu منو نميشناسه !!

robert
20-03-2007, 08:38

سلام دوست من
آره همونطور که گفتی تو این مرحله شخصیت بازی یا همون billy از پنجره میپره بیرون و باید از اون مسیر دست راستی حرکت کنی . اما بطور چمباتمه !!! زده چون اولا اگر ایستاده حرکت کنی از روی رد پا میفهمن کجا رفتی و در ضمن راحت به سمتت شلیک میکنند . وقتی به اون مسیر دست راست رسیدی باید تا آخرشو بری تا به یه خروجی که بین دو تا خونه هستش برسی . پشت اون سبد ها و جعبه هایی که گذاشتن کمین میکنی و تا دیدی که حواسشون نیس یا دارن ازت دور میشن بلند میشی و به سرعت خودتو به کوچه روبرویی میرسونی بهد از اون باید از طریق پنجره باز شده یکی از خونه ها وارد اون خونه بشی و از در پشتی خونه که اتفاقا" دور نفر هم اونجا مراقبند فرار کنی .
درست یادم نیس (( هر چند خودم الان مشغول این بازیم !!!)) ولی به بالا پشت بوم یه خونه میرسی و باید با استفاده از شلاق و گره زدن اون به درخت کنار پشت بام از پشت بام بیای پایین و از رو نرده ها بپری و بازهم با تیز بازی از دست اون آمریکایی های مسلح فرار کنی . به محض اینکه به اول جاده خروجی دهکده برسی مرحله تموم میشه.
باز هم مشکلی بود من در خدمتم:20:

shebl
09-06-2007, 08:38
سلام : دوستان من اونجايي كه كيشيشه با چند نفر وارد مزرعه ميشه و اون چند نفر شروع به تير اندازي ميكنن بعد كه همه كشته ميشن ديگه نميدانم چكار كنم كمكم كنيد

Amin
09-06-2007, 10:27
سلام : دوستان من اونجايي كه كيشيشه با چند نفر وارد مزرعه ميشه و اون چند نفر شروع به تير اندازي ميكنن بعد كه همه كشته ميشن ديگه نميدانم چكار كنم كمكم كنيد
سلام
فکر کنم اولای بازی هستین
باید بیلی رو تعقیب کنید
از روی نقشه معلومه که باید به کدوم طرف حرکت کنی

Blue Ray
09-06-2007, 12:23

باید وارد ساختمون بشی.

از پله ها بری بالا.

ییهو بیلی رو می بینی که داره درمیره.

میری دنبالش.

Ali-Bahal
09-06-2007, 22:18
ما كه از خير اين بازي گذشتيم !!!
cpu منو نميشناسه !!

امین جا عجب سیستمی ردیف کردی؟!؟!؟

قرار شده این بازی برای X360 هم بیاد

اما شایعه ای هم صورت گرفته که شماره 2 این بازی ساخته خواهد شد که یوبی سافت تکذیب کرد

موفق باشید :46:

shebl
10-06-2007, 05:52
باید وارد ساختمون بشی.

از پله ها بری بالا.

ییهو بیلی رو می بینی که داره درمیره.

میری دنبالش.

چطوري برم تو ساختمون درها باز نميشه ( نه جلويي نه پشتي نه اوني كه سمت راست ساختمونه ) پنجره ها هم كه
بسته و به هيچ طريقي باز نميشه پس راهش چيه .

Oracle_Eldorado
10-06-2007, 11:34
دوستان این بازی ارزش خریدن داره ؟

jak_1300
10-06-2007, 12:24
سلام دوستان سريال نامبر بازيه call of juarez رو كي داره خيلي فوري ميخواستم لطفا اگه كسي داره زود بهم بده عجله دارم مرسي از همگي

Blue Ray
10-06-2007, 12:27

من شخصا از این بازی خیلی خوشم اومده.

شما در دو نقش بازی میکنی.

1-پیرمرد کشیش : مراحلی که با این کاراکتر می ری اکشن هست.یعنی مدام تیر اندازی و بکش بکش.

2-بیلی :مراحلی که با بیلی میری ماجراجویی و مخفی کاری هست البته بعضی جاها اکشن میشه.

زاویه دید در بازی از دید اول شخصه.

بازی داستان فوق العاده ای داره.

مراحل اکشنش خیلی باحله و مراحل مخفی کاریشم نسبتا سخته و همینم لذتشو بیشتر کرده.

من ازینکه وقت گذاشتم و دانلودش کردم کاملا راضی هستم.

اینم ببین قبلا گذاشتم :

Blue Ray
10-06-2007, 12:33
چطوري برم تو ساختمون درها باز نميشه ( نه جلويي نه پشتي نه اوني كه سمت راست ساختمونه ) پنجره ها هم كه
بسته و به هيچ طريقي باز نميشه پس راهش چيه .

ببخشید من خیلی وقت اونجا رو رد کردم یادم نمیاد.

DaRiOuShJh
10-06-2007, 13:21

بله که داره بازیه جالبیه و همانطور که دوستان هم یه توضیحاتی دادن در نقشه دو نفر بازی میکنیم که هر کدوم یه قابلیت هایی داره
داستان جالب و همینطور محیط زیبایی هم داره
اگه بازی نکردید پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید:10:

Oracle_Eldorado
10-06-2007, 18:14
من شخصا از این بازی خیلی خوشم اومده.

شما در دو نقش بازی میکنی.

1-پیرمرد کشیش : مراحلی که با این کاراکتر می ری اکشن هست.یعنی مدام تیر اندازی و بکش بکش.

2-بیلی :مراحلی که با بیلی میری ماجراجویی و مخفی کاری هست البته بعضی جاها اکشن میشه.

زاویه دید در بازی از دید اول شخصه.

بازی داستان فوق العاده ای داره.

مراحل اکشنش خیلی باحله و مراحل مخفی کاریشم نسبتا سخته و همینم لذتشو بیشتر کرده.

من ازینکه وقت گذاشتم و دانلودش کردم کاملا راضی هستم.

اینم ببین قبلا گذاشتم :

بله که داره بازیه جالبیه و همانطور که دوستان هم یه توضیحاتی دادن در نقشه دو نفر بازی میکنیم که هر کدوم یه قابلیت هایی داره
داستان جالب و همینطور محیط زیبایی هم داره
اگه بازی نکردید پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید:10:
ممنون دوستان عزیز . حتما میرم میخرم .

نبود :33: :33: :33: :33: :33: :33: :33: :33: :33: :33: :33: :33: :23: :23: :23: :23: :23: :45:
دوست عزیز اینجا که جاش نیست .

shebl
11-06-2007, 07:33
سلام
فکر کنم اولای بازی هستین
باید بیلی رو تعقیب کنید
از روی نقشه معلومه که باید به کدوم طرف حرکت کنی

منم سلام:
نه دوست من وسطاشم گير كردم حسابي اگر ميتوني كمكم كن .
از اومجا كه ميگي رد كردم

shebl
11-06-2007, 07:35
ببخشید من خیلی وقت اونجا رو رد کردم یادم نمیاد.

به هر حال از توجه ات متشكرم.

Oracle_Eldorado
11-06-2007, 11:37
دوست عزیز من الآن این بازی رو خریدم .
سیوت رو بزار . هروقت که رسیدم اونجا واست رد میکنم .
اگه خودم گیر نکردم .:27: :31:

Blue Ray
11-06-2007, 14:00

من یه چیز دیگه یادم اومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین شما وقتی میخوای در پشتی رو باز کنی بادست باز می کنی یا با لگد ؟!!

shebl
11-06-2007, 18:38
من یه چیز دیگه یادم اومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین شما وقتی میخوای در پشتی رو باز کنی بادست باز می کنی یا با لگد ؟!!

با دست باز ميكنم كه نميشه با لگد هم بلد نيستم چطوري با لگد در رو باز ميكنه .

shebl
11-06-2007, 18:40
دوست عزیز من الآن این بازی رو خریدم .
سیوت رو بزار . هروقت که رسیدم اونجا واست رد میکنم .
اگه خودم گیر نکردم .:27: :31:

متشكرم انشا الله كه تو گير نكني.

Oracle_Eldorado
11-06-2007, 18:48
با لگد هم میشه در باز کرد ؟!

متشكرم انشا الله كه تو گير نكني.

خواهش میکنم .
پس سیوت کو ؟
فقط خواهشا توی RapidSHare آپلود نکن که نمیتونم دانلود کنم .

Blue Ray
11-06-2007, 20:37
با دست باز ميكنم كه نميشه با لگد هم بلد نيستم چطوري با لگد در رو باز ميكنه .

شوخی می کنی ؟!

اگه لگدو بلد نیستی چطوری به اونجا رسیدی؟ (اول بازی که بیلی رو بالاسر جسد اون دو نفر دیدی و برای اولین بار تعقیبش کردی مگه با لگد در کلبه رو باز نکردی و رفتی دنبال بیلی ؟!)

لگد = C

shebl
12-06-2007, 02:59
شوخی می کنی ؟!

اگه لگدو بلد نیستی چطوری به اونجا رسیدی؟ (اول بازی که بیلی رو بالاسر جسد اون دو نفر دیدی و برای اولین بار تعقیبش کردی مگه با لگد در کلبه رو باز نکردی و رفتی دنبال بیلی ؟!)

لگد = C

آخ راست گفتي پاك گيج شده بودم دمت گرم پسر گل كاشتي خيلي خيلي ازت به خاطر اين راهنمايي متشكرم
ده روزي ميشد كه الافم كرده بود بازم ممنون و ....................

Blue Ray
12-06-2007, 11:03
آخ راست گفتي پاك گيج شده بودم دمت گرم پسر گل كاشتي خيلي خيلي ازت به خاطر اين راهنمايي متشكرم
ده روزي ميشد كه الافم كرده بود بازم ممنون و ....................

خواهش میکنم.

ولی عجیب بود که لگدو نمی دونستیا ! :46:

Oracle_Eldorado
12-06-2007, 11:43
دوستان من اون مرحله ای که میری پیش سوزی گیر کردم .
از پنجره وقتی میپری بیرون و باید به صورت مخفی بری نمیشه . منو میبینند و با تیر میکشند !
راستی یه سئوال :
Loading مال من خیلی طول میکشه . خواستم ببینم مال همه اینطوریه یا فقط مال من اینطوریه ؟
سیستم من رو هم بیشتر دوستان میدونند .

Blue Ray
12-06-2007, 12:22
دوستان من اون مرحله ای که میری پیش سوزی گیر کردم .
از پنجره وقتی میپری بیرون و باید به صورت مخفی بری نمیشه . منو میبینند و با تیر میکشند !
راستی یه سئوال :
Loading مال من خیلی طول میکشه . خواستم ببینم مال همه اینطوریه یا فقط مال من اینطوریه ؟
سیستم من رو هم بیشتر دوستان میدونند .

اول که میپری بیرون باید Ctrl رو نگه داری که بشینه.

بعد بری دست چپ تا برسی به پشت جعبه ها . اونوقت یه دمو نشون می ده که یه مرده میاد روی ایوونه بالای سرت حرف میزنه.

بعد رو به روت یه سری کلبه میبینی. از سمت راست دیدت میگری میری پشت کلبه ها . یکم جلوتر به یه پرچین میرسی که چندتا جعبه جلوش گذاشتن تا شما بتونی از پرچین رد بشی.

از پرچین که رد شدی به بین دو کلبه بعدی که رسیدی از بینشون رد می شی و به طرف کوچه میری.

صبر می کنی تا همه پشتشون به شما بشه بعد می ری اون طرف کوچه بین دوتا کلبه و بعد راه تو ادامه میدی.

تو همه ی این مراحل باید Ctrl رو نگه داری که دیده نشی.هر جا هم بوته دیدی باید بری وسطش تا مخفی بشی.

از اونجا به بعدش آسونه.

من کامپیوترم خرابه.الان دارم با کامپیوتر داداشم کار میکنم.اگه کامپیوتر خودم بود براتون عکس می ذاشتم.
اگه متوجه نشدی عکس بذار از رو عکس توضیح بدم ! :10:

در مورد لودش مال منم همینطوره.
7300gs
1gb Ram
P4 3ghz

Oracle_Eldorado
12-06-2007, 23:38
ببخشيد دوستان من توي اين مرحله گير كردم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتي ميرسي به اونجا خودش يه توضيحي مينويسه كه بايد از طناب استفاده كني و طناب رو بندازي دور شاخه ي درخت . ولي متاسفانه من طنابي ندارم كه بخوام چنين كاري بكنم .

اول که میپری بیرون باید Ctrl رو نگه داری که بشینه.

بعد بری دست چپ تا برسی به پشت جعبه ها . اونوقت یه دمو نشون می ده که یه مرده میاد روی ایوونه بالای سرت حرف میزنه.

بعد رو به روت یه سری کلبه میبینی. از سمت راست دیدت میگری میری پشت کلبه ها . یکم جلوتر به یه پرچین میرسی که چندتا جعبه جلوش گذاشتن تا شما بتونی از پرچین رد بشی.

از پرچین که رد شدی به بین دو کلبه بعدی که رسیدی از بینشون رد می شی و به طرف کوچه میری.

صبر می کنی تا همه پشتشون به شما بشه بعد می ری اون طرف کوچه بین دوتا کلبه و بعد راه تو ادامه میدی.

تو همه ی این مراحل باید Ctrl رو نگه داری که دیده نشی.هر جا هم بوته دیدی باید بری وسطش تا مخفی بشی.

از اونجا به بعدش آسونه.

من کامپیوترم خرابه.الان دارم با کامپیوتر داداشم کار میکنم.اگه کامپیوتر خودم بود براتون عکس می ذاشتم.
اگه متوجه نشدی عکس بذار از رو عکس توضیح بدم !

در مورد لودش مال منم همینطوره.
7300gs
1gb Ram
P4 3ghz

اينطوري كه خيلي بده . آدم يه جاي بازي كه گير كنه ديگه با اين Loading ها اعصاب آدم ميريزه به هم .

Blue Ray
13-06-2007, 00:53
ببخشيد دوستان من توي اين مرحله گير كردم :

وقتي ميرسي به اونجا خودش يه توضيحي مينويسه كه بايد از طناب استفاده كني و طناب رو بندازي دور شاخه ي درخت . ولي متاسفانه من طنابي ندارم كه بخوام چنين كاري بكنم .

اينطوري كه خيلي بده . آدم يه جاي بازي كه گير كنه ديگه با اين Loading ها اعصاب آدم ميريزه به هم .

لود فقط وقتی طولانیه که میخواد واسه اولین بار یه مرحله رو لود کنه.

اما وقتی می خوای save چند دقیقه پیشتو باز کنی که دیگه زیاد طول نمی کشه !

ahmadreza1363
13-06-2007, 01:45
باهال بود......حالی بردیم

Oracle_Eldorado
13-06-2007, 10:18
لود فقط وقتی طولانیه که میخواد واسه اولین بار یه مرحله رو لود کنه.

اما وقتی می خوای save چند دقیقه پیشتو باز کنی که دیگه زیاد طول نمی کشه !
اونطوری آره . ولی نمیدونم یه روز چش بود همه ی لودینگ ها خیلی گیر میکرد . ولی حالا درست شده .
حالا شما رسیدی به مرحله ای که من رسیدم ؟ اینجا چیکار باید بکنم ؟

Blue Ray
13-06-2007, 10:25
اونطوری آره . ولی نمیدونم یه روز چش بود همه ی لودینگ ها خیلی گیر میکرد . ولی حالا درست شده .
حالا شما رسیدی به مرحله ای که من رسیدم ؟ اینجا چیکار باید بکنم ؟

کجا؟

اگه همون سوال قبلیتو میگی که من تو پست قبلیم جواب دادم؟:18:

Oracle_Eldorado
13-06-2007, 10:30
کجا؟

اگه همون سوال قبلیتو میگی که من تو پست قبلیم جواب دادم؟:18:
نه . همون سئوالی که عکس هم گذاشتم .
پست شماره 78 رو نگاه کن ( صفحه ی قبل )

Blue Ray
13-06-2007, 10:36
نه . همون سئوالی که عکس هم گذاشتم .
پست شماره 78 رو نگاه کن ( صفحه ی قبل )

کاش کامپیوترم درست بود save هاتون رو میگرفتم.اینطوری دقیق یادم نیست.

همون جای قبلی قبلی که گیر کرده بودین یادتون هست؟

تو اون روستا یه جا دو تا اسب پارک کردن !!!

غلط نکنم طنابو باید از اونجا ور میداشتی !

ببخشید گه اشتباه گفتم.

Oracle_Eldorado
13-06-2007, 10:42
کاش کامپیوترم درست بود save هاتون رو میگرفتم.اینطوری دقیق یادم نیست.

همون جای قبلی قبلی که گیر کرده بودین یادتون هست؟

تو اون روستا یه جا دو تا اسب پارک کردن !!!

غلط نکنم طنابو باید از اونجا ور میداشتی !

ببخشید گه اشتباه گفتم.
دوست عزیز اگه میشه ID تو توی Yahoo Messenger بده اینجا خوب نمیشه صحبت کرد .
ببین من نه راه پس دارم و نه راه پیش !
ببین من همونجا هستم که رفتم خونه ی یه دیوونه ( اسمش یادم نیست ) و خشابی برای اون اسلحه ای که از خونه سوزی دزدیدم برداشتم . یه دفعه اون دیوونه برگشت و من از پنجره پریدم پایین و الآن به جز اون راه دیگه هیچ راهی ندارم .:41:

END_BOY
13-06-2007, 20:00
دوست عزیز اگه میشه ID تو توی Yahoo Messenger بده اینجا خوب نمیشه صحبت کرد .
ببین من نه راه پس دارم و نه راه پیش !
ببین من همونجا هستم که رفتم خونه ی یه دیوونه ( اسمش یادم نیست ) و خشابی برای اون اسلحه ای که از خونه سوزی دزدیدم برداشتم . یه دفعه اون دیوونه برگشت و من از پنجره پریدم پایین و الآن به جز اون راه دیگه هیچ راهی ندارم .:41:

اینجا که کاری نداره
از پنجرا پریدی پایین سریعا باید بری پشت گاری یا یک جعبه قایم بشی
بعد هم از سمت راست اروم و خمیده حرکت میکنی به سمت راست میری بقیه راه مشخصه
جلوتر فکر میکنم باید وارد یک راه فرعی از سمت راست بشی

shebl
18-06-2007, 05:21
خواهش میکنم.

ولی عجیب بود که لگدو نمی دونستیا ! :46:

ميدونستم ولي نميدونم چطور شد كه يادم رفته بود پاك گيج شده بودم ته هر حال از
اينكه به دادم رسيدي بازم ممنون

shebl
18-06-2007, 05:31
با لگد هم میشه در باز کرد ؟!

خواهش میکنم .
پس سیوت کو ؟
فقط خواهشا توی RapidSHare آپلود نکن که نمیتونم دانلود کنم .

متشكرم دوست عزيز بلاخره ازش رد شدم الان هم در حال تموم شدنه فكر ميكنم تو هم رد
شده باشي

Oracle_Eldorado
18-06-2007, 07:11
متشكرم دوست عزيز بلاخره ازش رد شدم الان هم در حال تموم شدنه فكر ميكنم تو هم رد
شده باشي
نه . من هنوز اونجا رو رد نكردم .
دوستان پست 78 رو نگاه كنيد .
من يه جايي هستم كه بايد از يه جايي بپرم . وقتي كه ميرسم ميگه بايد طناب داشته باشي . با زدن دكمه ي 5 ميتوني طناب رو انتخاب كني .
ولي من هيچ طنابي ندارم .
كسي ميتونه كمك كنه ؟

jak_1300
26-07-2007, 12:23

آقا سلام من اينجا گير كردم نميدونم چيكار بايد بكنم خيلي وقتا شايد بيشتر از 6 ماه هست كه گير كردم توروخدا هر كي ميدونه كمكم كنه من منتظرتونم

اينم يه عكسه ديگه از يه زاويه ديگه توروخدا بگين چيكار كنم كمك كنيد

كسي نيميدونه مشكله منو

تورو خدا يكي بگه چيكار كنم سر گيجه گرفتم

jak_1300
26-07-2007, 19:40
اقا لطفا يكي منو راهنمايي كنه تو اين عكس دو تا خط ريل هست كه يكيش بن بست يكيش ميره بالا من اون يكي كه ميره بالا رو ميرم تا وسطاش كه ميرسم يه واگن مياد سراغم له ميشم چيكار كنم

jak_1300
27-07-2007, 11:11
لطفا يكي از دوستان جواب بده مشكله منو من منتظرم همچنان

END_BOY
27-07-2007, 12:12
لطفا يكي از دوستان جواب بده مشكله منو من منتظرم همچنان

سلام
من كه اين قسمت يادم نيست چون خيلي وقته اين بازي رو تموم كردم
اگر ميتوني سيو اين قسمت رو بزار تا ببينم كجا مشكل داري كمكت كنم :46:

jak_1300
29-07-2007, 11:17
سلام
من كه اين قسمت يادم نيست چون خيلي وقته اين بازي رو تموم كردم
اگر ميتوني سيو اين قسمت رو بزار تا ببينم كجا مشكل داري كمكت كنم :46:

اين كله سيو هاي منه از تو پوشه out درش آوردم ميشه نگاه كني جوابم رو بدي عجب گيري كرديم بخدا

Dr.PC
21-08-2007, 16:44
سلام
اگر امکان داره سریال برای نصب بازی را لطف کنید بگذارید
و اگر هم کراکی دارد اونم لطف کنید بگذارید

باتشکر

robert
21-08-2007, 16:59
سلام
اگر امکان داره سریال برای نصب بازی را لطف کنید بگذارید
و اگر هم کراکی دارد اونم لطف کنید بگذارید

باتشکر

سریال نامبر بازی call of juarez:

COJ-RKYRT-9FACF-YE9AA-E9XCF-ECF9Y
موفق باشی :20:

jak_1300
21-08-2007, 17:33
آقا من تو اين بازي گير كردم اونجا كه تو قطاره ميره بعد اون مرده دختره رو گرگان ميگيره در رو ميبنده بعد من هر كاري ميكنم نه از قطار ميتونم بيام بيرون نه اون دره باز ميشه
حالا چيكار كنم

saeid_constantin
25-08-2007, 22:53
خوب توی این قسمت باید تفنگ سرباز توی قطار رو بدزدی بعد باید بری از قطار بیرون
بعد به سمت چپ برو و اونایی رو که میبینی بکش...میرسی به یه جایی که بشکه زیاده اونجا باید بری و چوبی که در واگنی که قبل از اون آتیش گرفته هستش رو بهش تیر بزنی و در باز میشه!

jak_1300
26-08-2007, 08:24
خوب توی این قسمت باید تفنگ سرباز توی قطار رو بدزدی بعد باید بری از قطار بیرون
بعد به سمت چپ برو و اونایی رو که میبینی بکش...میرسی به یه جایی که بشکه زیاده اونجا باید بری و چوبی که در واگنی که قبل از اون آتیش گرفته هستش رو بهش تیر بزنی و در باز میشه!

مرسي كه بلاخره يكي جواب داد

ببين من تفنگ رو كه ميگي بر ميدارم و يه پيغامي رو ميده كه ميگه بايد شليك كني تا قفل در باز بشه يه همچين چيزي ميگه اما تو ميگي بايد برم بيرون ولي مشكل انجاست كه من اصلا بيرون نميتونم برم بدبختيه من اينه

arYa2550
02-01-2008, 22:51
سلام به دوستان عزيز
من در مرحله يازده (Episod XI) هستم و نمي دونم بايد چيکار کنم؟!؟!
بيلي رو از دروازه بيرون کردن و تا غروب وقت داره که مداليون رو بياره و دختره رو آزاد کنه! دو تا مرد هم اونجا هستن که ميگن بايد پول بدي تا راه رو باز کنيم!
حالا چطور ميشه پول گير آورد يا اين مرحله رو رد کرد؟
واقعا ممنون ميشم اگر کمکم کنيد :10:

havas_1980
05-01-2008, 18:10
سلام به دوستان عزيز
من در مرحله يازده (Episod XI) هستم و نمي دونم بايد چيکار کنم؟!؟!
بيلي رو از دروازه بيرون کردن و تا غروب وقت داره که مداليون رو بياره و دختره رو آزاد کنه! دو تا مرد هم اونجا هستن که ميگن بايد پول بدي تا راه رو باز کنيم!
حالا چطور ميشه پول گير آورد يا اين مرحله رو رد کرد؟
واقعا ممنون ميشم اگر کمکم کنيد :10:

احتیاجی به پول دادن نیست اول به سمت قبرستان میری. به پسره کمک میکنی پدرش رو دفن کنه بعد پسره به تو کلیدی میده که برای باز کردن کلبه لازمه...

arYa2550
12-01-2008, 13:24
احتیاجی به پول دادن نیست اول به سمت قبرستان میری. به پسره کمک میکنی پدرش رو دفن کنه بعد پسره به تو کلیدی میده که برای باز کردن کلبه لازمه...

مرسی دوست عزیز لطف کردی :10:
از اینجا نا امید شده بودم دیگه انقدر گیر دادم تا ردش کردم :5:
الان تو مرحله 12 هستم یه پل سنگی که اگه روش بری یه الوار میفته روت!!! فکر کنم اگه بخوام آروم آروم برم یه ساعتی طول بکشه :18:

havas_1980
12-01-2008, 15:06
مرسی دوست عزیز لطف کردی :10:
از اینجا نا امید شده بودم دیگه انقدر گیر دادم تا ردش کردم :5:
الان تو مرحله 12 هستم یه پل سنگی که اگه روش بری یه الوار میفته روت!!! فکر کنم اگه بخوام آروم آروم برم یه ساعتی طول بکشه :18:

اون مرحله رو باید با پریدن از روی سنگهای یک شکل رد بشی. (مدل سنگها الان تو خاطرم نیست)

Oracle_Eldorado
11-02-2008, 22:39
ببخشید دوستان من یه قسمت این بازی گیر کردم :
بعد از اون قسمتی که Billy تیر میخوره ، و اون سرخپوسته نجاتش میده .
بعد 3 تا خرگوش شکار کردم و خونه ی اون سرخپوست رو هم از آتیش نجات دادم .
بعد گفت باید بری به Eagle Mountain . منم رفتم و از کوه رفتم بالا .
حالا رسیدم یه قسمتی که باید با یه عقاب بجنگم !
فقط هم اون طناب رو دارم .
باید چیکار کنم ؟ اصلا نمیمیره . هی میاد میزنه به من .

havas_1980
11-02-2008, 22:48
ببخشید دوستان من یه قسمت این بازی گیر کردم :
بعد از اون قسمتی که Billy تیر میخوره ، و اون سرخپوسته نجاتش میده .
بعد 3 تا خرگوش شکار کردم و خونه ی اون سرخپوست رو هم از آتیش نجات دادم .
بعد گفت باید بری به Eagle Mountain . منم رفتم و از کوه رفتم بالا .
حالا رسیدم یه قسمتی که باید با یه عقاب بجنگم !
فقط هم اون طناب رو دارم .
باید چیکار کنم ؟ اصلا نمیمیره . هی میاد میزنه به من .

پسر خوب! نباید با عقاب بجنگی. از تو آشیانه اش پرهاشو بردار.

Oracle_Eldorado
11-02-2008, 23:21
عجب . که اینطور .
من گفتم ! یه جاش نوشته بود که تیر کمان رو نبر که پرنده ی مقدس رو ناراحت نکنی !
گفتم حالا چی شده باید باهاش بجنگم ؟!
خوب حالا آشیونش کجاست ؟

havas_1980
11-02-2008, 23:39
عجب . که اینطور .
من گفتم ! یه جاش نوشته بود که تیر کمان رو نبر که پرنده ی مقدس رو ناراحت نکنی !
گفتم حالا چی شده باید باهاش بجنگم ؟!
خوب حالا آشیونش کجاست ؟

به بالاترین نقطه کوه برسی آشیانشو میبینی. (تو مسیر حرکتت)

Oracle_Eldorado
12-02-2008, 10:35
ممنون اونجا رو رد کردم .
حالا اونجایی هستم که میگه باید اون مدال رو پیدا کنی .
از کجا باید اونو پیدا کنم ؟
( همونجایی که میگه اگه تا قبل از غروب آفتاب پیداش نکنی دختره کشته میشه )

havas_1980
12-02-2008, 13:00
ممنون اونجا رو رد کردم .
حالا اونجایی هستم که میگه باید اون مدال رو پیدا کنی .
از کجا باید اونو پیدا کنم ؟
( همونجایی که میگه اگه تا قبل از غروب آفتاب پیداش نکنی دختره کشته میشه )
حدودا وسط نقشه یه قبرستون هست. برو اونجا و به پسره کمک کن که پدرشو دفن کنه. اون هم به عنوان تشکر بهت کلید کلبه رو میده (اگه اشتباه نکرده باشم)...
پسره بهت یکلمه رمز هم میگه: یه آدم فقیر هم میتونه کمکت کنه. (معنیشو بعدا میفهمی!) خودتو به کلبه مخروبه برسون.

Oracle_Eldorado
12-02-2008, 18:44
ممنون حوس جان امروز بازی رو تموم کردم .
واقعا بازی جالبی بود . خیلی از این جور بازی ها خوشم میاد .
مثلا Prey و اینطور چیزا که واقعا ارزش بازی کردن رو داره .
راستی نمیشه آخرش کاری کرد که کشیک نمیره ؟ چون موقع دوئل با Juarez من تیر زدم به بدنش و نمرد .
ولی اگه تیر بزنی به سرش چی ؟!
اون موقع میمیره و کشیک هم زنده میمونه .
ولی هنوز امتحان نکردم .
بازم ممنون از راهنماییت .

mostafa_gm
12-02-2008, 21:19
حدودا وسط نقشه یه قبرستون هست. برو اونجا و به پسره کمک کن که پدرشو دفن کنه. اون هم به عنوان تشکر بهت کلید کلبه رو میده (اگه اشتباه نکرده باشم)...
پسره بهت یکلمه رمز هم میگه: یه آدم فقیر هم میتونه کمکت کنه. (معنیشو بعدا میفهمی!) خودتو به کلبه مخروبه برسون.
البته کلبه نیست. کلیسا هست!

havas_1980
12-02-2008, 22:33
راستی نمیشه آخرش کاری کرد که کشیک نمیره ؟ چون موقع دوئل با Juarez من تیر زدم به بدنش و نمرد .
ولی هنوز امتحان نکردم .
بازی خوبیه ولی عالی نیست. اون قسمتهای مخفی کاری حسابی آدمو اذیت میکنه...
ولی بهترین بازی اکشن (با مضمون وسترن) هست که من تا به حال دیدم و میتونست فوق العاده باشه.
اتفاقا وقتی که دیدم کشیشه مرد, گفتم ایندفعه سرشو هدف میگیرم ولی بازم همون برنامه شد!
(به اینجای بازی میشه ایراد گرفت)

البته کلبه نیست. کلیسا هست!
درست میگی! کلیسا بود. ولی کلیسا به اون کوچیکی نمیشه!!

Oracle_Eldorado
12-02-2008, 23:38
ولی دوستان داستانش یکمی تکراری بود .
داستان Gun یادتونه ؟
یه طلایی گم شده بود و یه شخصیت بی هویت و ...
ولی گرافیک واقعا قشنگی داشت .
من که همش با 2 اسلحه میرفتم جلو !
هر وقت که با کشیک بودم هیچ وقت نمیمردم !

اتفاقا وقتی که دیدم کشیشه مرد, گفتم ایندفعه سرشو هدف میگیرم ولی بازم همون برنامه شد!

اینجا دیگه میشه فیلم هندی ! طرفو باید 10 بار بکشیش تا رضایت بده و دار فانی رو وداع بگه !
ولی بازم در کل من خیلی خوشم اومد .

soliman
21-03-2008, 12:31
سلام دوستان من تازه این بازی رو گرفتم . تو همون مرحله ی اولش گیر کردم . یه اسلحه هم روی سقف اون خونه پیدا کردم اما بقیشو نمیدونم چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید.

havas_1980
21-03-2008, 13:59
سلام دوستان من تازه این بازی رو گرفتم . تو همون مرحله ی اولش گیر کردم . یه اسلحه هم روی سقف اون خونه پیدا کردم اما بقیشو نمیدونم چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید.
در همون مزرعه سه بطری کنار هم چیده شده (فکر میکنم روی جعبه ای بود) که باید اونا رو هدف بگیری ... بعد میتونی به مسیرت ادامه بدی.

soliman
21-03-2008, 17:11
ممنونم هوس جان . مشکلم حل شد.

soliman
05-04-2008, 11:49
من تو اون مرحله اي كه كلانتر رو ميكشند گير كردم .يعني بعد از دوئل كردن با اون ٤ نفر و كستن تعداد زيادشون و ازاد شدن زندانيها و به اتيش زدن
زندان و ... به يه سالون ميرسم كه نميدونم چيكار كنم.

1souri
21-04-2008, 11:27
سلام دوستان یک جا گیر کردم خواهش میکنم کمک
اونجایی که از کوه با ید بروید بالا و یک شاهین بالای سر شما یرواز مکنه باید چیکار کرد بعد از شکار خرگوش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن اونایی که کارت گرافیک خوبی دارند حتما بازی کنند خیلی با حاله
من در آخرين سالن قطار گير كرده ام و ظاهرا بايد با تفنگ دوربين دار به صخره اي شليك كنم تا در باز شود ولي نميدانم چكار كنم لطفا راهنمايي كنيد .

1souri
21-04-2008, 11:31
ولی هنوز امتحان نکردم .
خواهش ميكنم كمك كنيد
وارد آخرين سالن شدم و نفري در رابست و رفت و سربازي راهنمايي كرد بايد با شليك به صخره در را باز كنيد ولي چطوري ؟

1souri
21-04-2008, 11:49
من تو اون مرحله اي كه كلانتر رو ميكشند گير كردم .يعني بعد از دوئل كردن با اون ٤ نفر و كستن تعداد زيادشون و ازاد شدن زندانيها و به اتيش زدن
زندان و ... به يه سالون ميرسم كه نميدونم چيكار كنم.
بايد زود به طبقه دوم بروي از سقف به روي پشت بام بروي
از روي پشت بام وارد انبار كناري شده و از پنجره بالا ابتدا دو نفري كه پايين هستند را بكشي
حالا با تير زدن به طناب بشكه آب بزرگ يك چوب بزرگ پنجره را به بشكه اب وصل و بايد از روي ان به طرف ديگر رفت

Oracle_Eldorado
21-04-2008, 14:14
خواهش ميكنم كمك كنيد
وارد آخرين سالن شدم و نفري در رابست و رفت و سربازي راهنمايي كرد بايد با شليك به صخره در را باز كنيد ولي چطوري ؟
از همون راهی که رفتی توی قطار برگرد ، پشت اون مسلسل روی قطار یه راهی هست .
از اونجا که بری و یه چند نفر رو بکشی میرسی به اونجایی که طرف میگفت .
بعد پشت در قطار رو نگاه کن و با یه تیر اون چوب پشتش رو بزن .
موفق باشید .

ata_vi
24-05-2008, 15:42
لطفا کسی بگه بعداز اینکه میری واسلحه را از بالای پشت بام خونه برمی داری ، باید چکار بکنی
منظورم مزرعه پیرمرد اول بازی:41:

soliman
24-05-2008, 19:17
لطفا کسی بگه بعداز اینکه میری واسلحه را از بالای پشت بام خونه برمی داری ، باید چکار بکنی
منظورم مزرعه پیرمرد اول بازی:41:
باید چند تا شیشه که توی محوطه هست رو پیدا کنی و اونا رو با اسلحه ای که از روی پشت بام پیدا کردی هدف قرار بدی . اگه اونا رو درست بزنی میتونی از حیاط خارج بشی.

ata_vi
24-05-2008, 20:07
خیلی منمونم
مثل اینکه من با این بازی خیلی مشکل دارم
الان چطوری باید از اون کلانتر روی پل باید ردبشم.
میگه دکمه 1یا 2را بزن و spaceولی هرچه می زنم اتفاقی نمیفته

soliman
25-05-2008, 00:03
خیلی منمونم
مثل اینکه من با این بازی خیلی مشکل دارم
الان چطوری باید از اون کلانتر روی پل باید ردبشم.
میگه دکمه 1یا 2را بزن و spaceولی هرچه می زنم اتفاقی نمیفته
خوب 1 و 2 منظورش اینه که باید اسلحه رو بدست بگیری . وقتی که این کار رو کردی فکر کنم با کلید backspace یا ← باید اسلحتو پرت کنی تا کلانتر اجازه بده از روی پل رد بشی.

ata_vi
25-05-2008, 09:05
سلام دوست عزیز
جائی که کشیش با ان مرد دوئل می کنه بعد از تمام شده ثانیه
باید چکار کرد . هیچ دکمه کار نمی کنه

havas_1980
25-05-2008, 12:54
سلام دوست عزیز
جائی که کشیش با ان مرد دوئل می کنه بعد از تمام شده ثانیه
باید چکار کرد . هیچ دکمه کار نمی کنه
بعد از تموم شدن ثانیه بلافاصله باید حریف رو با تکان دادن ماوس و زدن ماوس (هد شات بهترین کاره) هدف بگیرید.
در این قسمت امکان جا به جا شدن برای شما وجود نداره و با زدن کلید های چپ و راست فقط میتونید جاخالی بدید.

ahmad08
25-05-2008, 13:15
سلام خدمت همه دوستان:
این بازی یکی از بهترین بازیهای بود که من انجام دادم خیلی زیبا و قشنگ بود و داستانی گیرا و بسی ناب داشت..
خوب این پست رو واس این دادم که دوستان خبری از سری دوم این بازی یا بازی جدیدتر از این بازی در سبک کابوی نداره؟؟

havas_1980
25-05-2008, 14:11
سلام خدمت همه دوستان:
این بازی یکی از بهترین بازیهای بود که من انجام دادم خیلی زیبا و قشنگ بود و داستانی گیرا و بسی ناب داشت..
خوب این پست رو واس این دادم که دوستان خبری از سری دوم این بازی یا بازی جدیدتر از این بازی در سبک کابوی نداره؟؟فعلا خبری از ساخت قسمت دوم این بازی نیست... بازیهای وسترن نسبتا زیادی وجود داره که این مورد بهترین بازی به شمار میره.

ata_vi
28-05-2008, 17:03
سلام دوستان
بعد از اینکه داخل قطار اون مرد دختره را گروگان می گیره
ودر بسته میشه را باید چکار کرد؟

havas_1980
28-05-2008, 18:02
سلام دوستان
بعد از اینکه داخل قطار اون مرد دختره را گروگان می گیره
و در بسته میشه را باید چکار کرد؟دوست عزیز! از همون راهی که اومدید توی قطار, برگردید. پشت اون تیر بار روی قطار یه راه مشخص هست.
اون راه رو ادامه میدید و در پایان چند دشمن رو میکشید و تخته پشت در واگن رو هدف میگیرید...

ata_vi
28-05-2008, 21:20
هوس جان
آخه مشکل اینه بعد از ان دیگه نمی تونم از واگن خارج بشوم
دوطرف بسته وهیچ راهی نداره

ZURG
25-09-2008, 21:25
با سلام
من اين بازي رو تازه شروع كردم
از همون اول گير كردم
از يه دره كه ميام پايين به يه مرده بر ميخورم كه نميدونم چي ميخواد و...
لطفآ كمك كنيد با تشكر zurg

havas_1980
26-09-2008, 03:05
با سلام
من اين بازي رو تازه شروع كردم
از همون اول گير كردم
از يه دره كه ميام پايين به يه مرده بر ميخورم كه نميدونم چي ميخواد و...
لطفآ كمك كنيد با تشكر zurgاون پیرمرد اجازه ورود به داخل مزرعه خودش رو به شما نمیده, و هر وقت شما رو ببینه به بیرون هدایت میکنه.
پس شما باید به کمک بشکه ای که در اون قسمت وجود داره به طور مخفی از مسیر سمت چپ خودتون رو به پشت کلبه برسونید و به کمکی جعبه به بالای سقف خونه برید و اسلحه رو بردارید.

در همون مزرعه سه بطری کنار هم روی جعبه ای چیده شده که باید اونا رو هدف بگیرید ... بعد میتونید به مسیرتون ادامه بدید.

ZURG
01-10-2008, 19:57
سلام
من بشكه رو مي بينم كه رو به روي پيرمردست ولي نمي تونم ورش دارم
لطفآ كمكم كنيد
با تشكر.......................................... ................zurg

Dark Shine
06-07-2009, 13:44
من یه سوال کوچیک دارم:
چطوری میشه قلابو به درخت گیر انداخت؟

Spaniuly
06-07-2009, 14:00
من یه سوال کوچیک دارم:
چطوری میشه قلابو به درخت گیر انداخت؟

من اين ورژن رو بازي نكردم ولي توي BiB نشونه مي گيري وقتي رنگش پر رنگ ميشه ماوس رو مي چرخوني

Dark Shine
06-07-2009, 14:32
کمکم کنین من واقعا گیر کردم و اصا نمیتونم ردش کنم:41::41:

titanium_zarin
28-07-2009, 20:52
سلام.من 3تا خرگوش شکار کردم.اما حالا باید اتش رو خاموش کنم.چه طوزری؟؟؟با چی؟؟؟

sinak3
28-07-2009, 21:13
سلام.من 3تا خرگوش شکار کردم.اما حالا باید اتش رو خاموش کنم.چه طوزری؟؟؟با چی؟؟؟

کنار در بشکه های کوچک آب هست.اونارو بردار خاموش کن.

titanium_zarin
29-07-2009, 10:10
کنار در فقط سطل اب هست!!!باید اونا رو بردارم ببرم از رودخونه پر کنم بریزم رو اتش؟؟؟؟اره؟؟؟اینجوریه؟؟؟
اخه این کار رو کردم ولی نشد؟؟؟؟

hosseincode2008
29-07-2009, 13:14
آره ببر بنداز رودخونه و دوباره برش دار بريز رو آتيش ، چند بار كه اينكارو بكني آتيش خاموش ميشه
در ضمن اعتماد به نفس داشته باش!

titanium_zarin
05-08-2009, 12:41
تو اون مرحله ای که مدالیون میخواد...لید رو از پسره گرفتم...سنگ رو هم پیدا کردم...اما نمیتونم تکون بدم.
تو یه صحنه یه صلیب و یه سنگ رو نشون میده...اما هر چی گشتم راهی واسه رسیدن به اونجا پیدا نکردم...جریان چیه؟؟؟

hosseincode2008
05-08-2009, 13:44
برو پيش سنگ بعد بچرخ به سمت كليسا ( فكر كنم كليسا بود! ) ميبيني كه سمت چپش سنگ هست بايد از اونا استفاده كني تا برسي به سقف از اونجا هم ميري به سمب صليب و بعدش هم با استفاده از طناب و يه درخت ميپري اونور و جلوتر هم بايد يه سنگ گرد ديگه رو هل بدي تا بيوفته روي اون سنگ پاييني و راه باز بشه .
هر جا رو نفهميدي بگو بيشتر توضيح بدم ...

saman3230
05-08-2009, 14:16
آقا من فکر میکنم دیگه آخرهای بازی هستم

الان موقع دول با او یارو خپله که ریش بور داره است

اما نمیدونم چرا نمی تونم بکشمش وقتی موقع تیراندازی میشه تیره من انگاری به زمین میخوره و اون منو میکشه گاهش تا میام دوباره هدف رو بیارم که تیر رو دوم بزنم (چون خیلی ها رو با تیر دوم کشتم) سری می زنه منو کسی میتونه کمک کنه ؟

sinak3
05-08-2009, 15:25
آقا من فکر میکنم دیگه آخرهای بازی هستم

الان موقع دول با او یارو خپله که ریش بور داره است

اما نمیدونم چرا نمی تونم بکشمش وقتی موقع تیراندازی میشه تیره من انگاری به زمین میخوره و اون منو میکشه گاهش تا میام دوباره هدف رو بیارم که تیر رو دوم بزنم (چون خیلی ها رو با تیر دوم کشتم) سری می زنه منو کسی میتونه کمک کنه ؟

خوب باید سریع بزنیش.تنها راهش اینه.رفته رفته قویتر میشن.

titanium_zarin
05-08-2009, 16:10
توی اون مرحله ای که بیلی میخواد اب رو بریزه تا دختره و مرده رو نجات بده...اب رو چه جوری باید بریزم؟؟؟فکر کنم اخراشه...

hosseincode2008
05-08-2009, 16:25
يه نردبون هست كه قبلا هم با ري رفتي و با توپ در رو باز كردي ، بايد از نردبون بري و منطقه رو دور بزني تا برسي كنار تانكر اونجا يه سازه اي هست كه بايد طنابت رو به آخرش وصل كني و خودتو بزني به تانكر آب بعد آب ميريزه داخل چاله و اونا نجات پيدا ميكنن .

saman3230
06-08-2009, 14:09
بالاخره تموم شد اما حیف شد عجب بازی بود

کاشکی طولانی تر بود

به جرات میگم این یکی از یهترین بازیهایی بود که در عمرم انجام داده بودم

saman3230
06-08-2009, 14:10
راستی بچه کسی شماره 1 رو داره دلم میخواد اونم بازی کنم ؟

hosseincode2008
06-08-2009, 14:33
عزيز 1 همينه ديگه! نسخه ي جديدش Bound in Blood هست كه اون ميشه 2 .

saman3230
06-08-2009, 23:44
عزيز 1 همينه ديگه! نسخه ي جديدش Bound in Blood هست كه اون ميشه 2 .

نه دادشه گلم ورژن اول Call Of Juarez - Walk Through هتنش که امشب رفتم خریدم

Optimus Prime
07-08-2009, 10:07
منظور ایشون از نظر داستانی هست. این Call of Juarez BiB میشه شماره اول به خاطر اینکه داستانش قبل از Call of Juarez اتفاق می افته.

saman3230
07-08-2009, 14:35
منظور ایشون از نظر داستانی هست. این Call of Juarez BiB میشه شماره اول به خاطر اینکه داستانش قبل از Call of Juarez اتفاق می افته.

این یکی چقدر سخته کسی بازی کرده ؟

همون مرحله لولش گیر کردم

hosseincode2008
08-08-2009, 09:53

در كل كهكشان بازي اي با اين نام وجود نداره . Call of Juarez هم فقط دو نسخه هست كه به قول Optimus Prime جان از نظر داستاني Call of Juarez: Bound in Blood ميشه 1 و Call of Juarez ميشه 2 . ولي از نظر زمان بندي Call of Juarez اول در سال 2006 اومد و Call of Juarez: Bound in Blood بعدا و جديدا در همين سال ميلادي يعني 2009 .
الان شما اگر Call of Juarez رو تموم كرديد بايد اگر نسخه ي ديگرش رو ميگرديد Bound in Blood رو بازي كنيد و نسخه اي به نام Walk Through وجود نداره .
فكر كنم همه چيز شفاف شد ...

arash2006
28-09-2009, 02:06
سلام من تازه دارم بازی میکنم دوبله فارسی اونجایی که میخواد بره تو یه معدن و پل چوبی میشکنه من گیر کردم وقتی میشکنه میرم تو ساحل رودخونه بعد نمیدونم چیکار باید کرد 2 تا سرخر اونور پل هستن و هیچ مسیری نیست در کل بیلی میخواد برسه به قطار

titanium_zarin
28-09-2009, 12:23
سلام من تازه دارم بازی میکنم دوبله فارسی اونجایی که میخواد بره تو یه معدن و پل چوبی میشکنه من گیر کردم وقتی میشکنه میرم تو ساحل رودخونه بعد نمیدونم چیکار باید کرد 2 تا سرخر اونور پل هستن و هیچ مسیری نیست در کل بیلی میخواد برسه به قطار

ببین یه کم صبر کن...سعی کن کمین کنی و مخفی باشی...میبینی که اون نگهبانا اروم از اونجا دور میشن و توی یه دوره زمانی خاص میرن . میان...یه کم نگاه کنی دستت میاد که کی باید راه بیفتی که گیرت نندازن...
اگه هم درست نگفتم یه عکس بذار تا شاید بتونم بهتر کمک کنم...:5:

farryad
28-09-2009, 19:39
این بازیش زیرنویس نداره؟
اینا اینقد تند صحبت میکنن آدم هیچی نمیفهمه

arash2006
29-09-2009, 01:03
این بازیش زیرنویس نداره؟
اینا اینقد تند صحبت میکنن آدم هیچی نمیفهمه
این بازی دوبله فارسی حال میده اصولا این بازی و بازی هایی مثل مافیا و پدرخواندهو و ... دوبله خیلی حال میده
اونجا رو هم رد کردم یه پرش به تپه داشت الان تو قطارم که باید دختر رو که گروگان گرفتم آزاد کنم 2 تا در ورود و خروج هم بسته و راهی ندارم تو صفحات قبل توضیحاتش بودم برم ببینم چیزی پیدا میکنم

farryad
29-09-2009, 15:01
ایول عجب بازی باحالی :8:
چرا اینقد تاپیکش خلوته!
وقتی دوئل میکنم فک میکنم کلینت ایستوودم:27:
راستی توی دوئل با این یارو که اون دختر مکزیکی رو گرفته چه طوری باید کشتش.یارو خیلی فرضه

arash2006
29-09-2009, 16:54
باید تفنگ هارو با 1 و 2 قلاف کنی بعد با کلیک راست و چپ موس یو شکلیک کنی صحنه آهسته میشه راحت میتونی بکشی

amirpcp30
29-10-2009, 22:52
سلام
من همون اول بازی که از کوه میای پایین و یک پیرمرد هست گیر کردم باید چکار کنم؟میرم جلو میسوزم پس چکار کنم؟
باتشکر

havas_1980
29-10-2009, 23:42
سلام
من همون اول بازی که از کوه میای پایین و یک پیرمرد هست گیر کردم باید چکار کنم؟میرم جلو میسوزم پس چکار کنم؟
باتشکر
اون پیرمرد اجازه ورود به داخل مزرعه خودش رو به شما نمیده, و هر وقت شما رو ببینه به بیرون هدایت میکنه.
شما باید به کمک بشکه ای که در اون قسمت وجود داره به طور مخفی از مسیر سمت چپ خودتون رو به پشت کلبه برسونین و به کمکی جعبه به بالای سقف خونه برید و اسلحه رو بردارین.

در همون مزرعه سه بطری کنار هم روی جعبه ای چیده شده که باید اونا رو هدف بگیرین ... بعد میتونین به مسیرتون ادامه بدین.

blAck fire
31-10-2009, 23:45
سلام

توی دول بین کلانتر که میکوشمش بعد وقتی از شهر خارج میشم با کالسکه تو کالسکه نمیتونم عقب ببینم چون داخلم و اون مردی که با اسب میاد هی شلیک مکنه ومیمیرم چی کار کنم ....

کمکم کنین من واقعا گیر کردم و اصا نمیتونم ردش کنم:41::41:

نشون رو به دایره ی قرمز میگیری که رو سر شاخه ی درخته بعد کلیک چپ و نگه میداری و ماسو عقب چلو میکنی

hamed11531
26-11-2009, 11:33
دوستان من اونجایی که دختره رو بغل کرده و مرده از پشت بهش چاقو میزنه گیر کردم
هر کلیدی رو میزتم کار نمیکنه!!!!
لطفا کمک کنید

mohammad105
06-12-2009, 15:26
سلام. متاسفانه صدای بازی در ایکس پی کار نمیکنه. هر کاری هم کردم(غیر فعال کردن صدای مودم-غیر فعال کردن مودم-نصب دایرکت ایکس و redist های بازی و ...)، باز هم نشد!!! البته توی ویندوز سون صدا داره اما وقتی میخواد کاراکتر بازی رو تو اولش انتخاب کنه، از بازی خارج میشه!!! لطفا راهنماییم کنید! خواهش می کنم.
ممنون

!SAM>MAX!

rezaninja
08-12-2009, 23:13
دوستی که در صدای بازی call of juarez مشکل داری با uninstal کردن داریو مودم دیال آپ مشکل صدا برطرف میشه

light
17-12-2009, 14:01
دوستاني كه مشكل صدا دارن به مسير زير برن
control pane>phone and modem option
بعدش سربرگ مودم رو انتخاب و مودم خود را پاك كنيد

من ويندوز ايكس دارم كه با پاك كردن مودم صدا وصل شد

H.M.D
13-01-2010, 12:11
سلام

اونجايي كه توي دهكده ميره تو هتل پيش دختره و بعد فرار ميكنه مياد بيرون هتل... من اونجا نميدونم چيكار بايد بكنم!!

فكر كنم بايد از شهر رفت بيرون... ولي هر كاري ميكنم آدماي شهر پيدام ميكنن و ميميرم!!

اونجا رو بايد چيكار كرد؟!

behzad20000
07-03-2010, 00:18
سلام

اونجایی که کشیش اسلحه دوربین دار سربازرو ور می داره و چن نفرم می کشه بعدش باید به کجا شلیک کنه ؟ یکی جواب بده لطفا

titanium_zarin
07-03-2010, 10:41
دوستان من اونجایی که دختره رو بغل کرده و مرده از پشت بهش چاقو میزنه گیر کردم
هر کلیدی رو میزتم کار نمیکنه!!!!
لطفا کمک کنید
دوست من اينجوري كه نمي شه...يه كم دقيقتر بگيد يا عكسي بزاريد...
تشكر...

سلام

اونجايي كه توي دهكده ميره تو هتل پيش دختره و بعد فرار ميكنه مياد بيرون هتل... من اونجا نميدونم چيكار بايد بكنم!!

فكر كنم بايد از شهر رفت بيرون... ولي هر كاري ميكنم آدماي شهر پيدام ميكنن و ميميرم!!

اونجا رو بايد چيكار كرد؟!
بايد بشيني فكر كنم با دكمه كنترل بعدش وقتي ادمايي كه اونجان روشون رو بر گردوندن سريع بري به سمت مقابل و پشت صندوق ها و وسايل تا برسي به جايي كه بايد بري به اون طرف خيابان و ...
تشكر...

سلام

اونجایی که کشیش اسلحه دوربین دار سربازرو ور می داره و چن نفرم می کشه بعدش باید به کجا شلیک کنه ؟ یکی جواب بده لطفا

اخه اينم شد ادرس؟؟:5:يه كم دقيق تر بگو ...لااقل عكس بزار يا بگو چه كارايي كردي؟؟
تشكر...

behzad20000
07-03-2010, 15:59
:41:ببخشین اگه آدرسم ناقصه،همونجایی رو می گم که سرباز در حال مرگ بهش می گه باید از بیرون به بار شلیک کنه

ممنوتن از توجتون

behzad20000
08-03-2010, 22:31
ممنون ،خودم ردش کردم:31:
اشتباه من اینجا بود که فکر می کردم باید به قفلی یا چیزی شبیه اون شلیک کنم در حالی که باید به اون تیرچه چوبی شلیک می کردم

حالا رسیدم به مزرعه که بیلی قراره ملی رو ببینه چجوری باد برم داخل با توجه به اینکه هم مساحت زمین زیاده هم تعداد نفرات نگهبانا

ممنون

behzad20000
10-03-2010, 23:09
دوستان خودم بعد یه روز معطلی ردش کردم

mahdi-ghoghnus
12-05-2010, 19:09
سلام
عجب بازییه
من اونجا که باید سه تا خرگوش برا آب آرام ببری دو تاشو شکار کردم اما خرگوش سوم رو پیدا نکردم که شکارش کنم میشه کمکم کنید

mahdi-ghoghnus
12-05-2010, 19:15
ممنون ،خودم ردش کردم:31:
اشتباه من اینجا بود که فکر می کردم باید به قفلی یا چیزی شبیه اون شلیک کنم در حالی که باید به اون تیرچه چوبی شلیک می کردم

حالا رسیدم به مزرعه که بیلی قراره ملی رو ببینه چجوری باد برم داخل با توجه به اینکه هم مساحت زمین زیاده هم تعداد نفرات نگهبانا

ممنون

میری آخر حصار مزرعه از سمت چپ کنار رودخونه یه تیکه از حصار شکسته از اونجا آروم میری داخل
اون انتها کنار اسطبل یه گاری هست با چند تا جعبه روش از بالای اونا وارد یه پنجره باز که مال اسطبله میشی:46:

hosseincode2008
12-05-2010, 20:15
سلام
عجب بازییه
من اونجا که باید سه تا خرگوش برا آب آرام ببری دو تاشو شکار کردم اما خرگوش سوم رو پیدا نکردم که شکارش کنم میشه کمکم کنید

بريد كنار بوته ها . معمولا اونطور كه يادم مياد خرگوش ها بين بوته ها مخفي ميشدن .

mahdi-ghoghnus
13-05-2010, 14:14
بريد كنار بوته ها . معمولا اونطور كه يادم مياد خرگوش ها بين بوته ها مخفي ميشدن .

ممنون ردش کردم حالا اونجایی که باید برم پر عقاب بیارم گیر کردم:41:
رفتم بالای صخره گیر کردم لونه عقاب رو پیدا نمیکنم:11:

havas_1980
13-05-2010, 14:35
ممنون ردش کردم حالا اونجایی که باید برم پر عقاب بیارم گیر کردم:41:
رفتم بالای صخره گیر کردم لونه عقاب رو پیدا نمیکنم:11:باید خودتون رو به بالاترین نقطه کوه برسونین. یه مسیر کاملا سر راسته. اینطور نیست که چتد شاخه باشه و پیچیدگی داشته باشه... از همون راهی رو هم که میرین برنمی گردین. شلاقتون رو هم هی برای گرفتن شاخه ها به کار میگرین.