PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه از یک دی وی دی خش دار کپی بگیریم ؟

Aryan-0311
09-05-2009, 17:14
باسلام. من به کمک شما نیاز دارم ((فوری.فوری)) . من یک دی وی دی فیلم دارم که یک قسمت آن خش دارد و همه اش سالم است (یک فایل اش اینطوری). چگونه آن قسمت خش دار را ردکنم و از بقیه فایل کپی بگیرم؟ :42:

malkemid
09-05-2009, 17:28
این فایل رو که می ذارم بگیر...خودش قسمتهای مورد دار رو رد می کنه و فایل رو کپی می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aryan-0311
10-05-2009, 19:33
این فایل رو که می ذارم بگیر...خودش قسمتهای مورد دار رو رد می کنه و فایل رو کپی می کنه

دستت درد نکند اما این دیگه آخر کندی و بی سرعتی و قدیمی بود. من 3 ساعت گذاشتم تا یک فایل 2 گیگی را کپی کند ام هنوز که دارم این پیغام را می دهم کپی نکرده است.:weird:

ali742
11-05-2009, 11:42
منم اين مشكل رو قبلا داشتم اما با نرم افزار Nero-9.0.9.4d اين مشكل حل شد. يكي از گزينه هاش اينه كه از سي دي يا دي وي دي كپي ميگيره(ريكاوري).من باهاش از dvdهاي خش دار كپي گرفتم و بجز مكان خش از كلش كپي گرفت.
اين نرم افزار رو تو همين سايت تو قسمت nero ميتوني پيدا كني.حجمش 370M

***Spring***
12-05-2009, 12:28
سلام ... برنامه Bad Copy رو هم چک بفرمایید ... آخرین ورژنش باید 4.10 باشه ... لینک پایین فایل دانلود برنامه ست ...

برای کرک یا سریال : درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... موفق باشید ...

.

malkemid
12-05-2009, 13:55
سلام ... برنامه Bad Copy رو هم چک بفرمایید ... آخرین ورژنش باید 4.10 باشه ... لینک پایین فایل دانلود برنامه ست ...

برای کرک یا سریال : درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... موفق باشید ...

.

لینک به همراه کرک ورژن 4.1

Aryan-0311
13-05-2009, 22:42
با سلام به همه بر و بچ . من با تحقیق زیاد توانستم با نرم افزار BlazeDVDCopy دی وی دی خش دارم را کپی کنم و به شما هم پیشنهاد میکنم استفاده کنید . هر چقدر حجم داشته باشد و نتونید به دست اورید می ارزد.:27:

x_2007
13-05-2009, 23:33
AnyReader | نرم افزاری برای کپی فایل های خراب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AnyReader is great for copying files from scratched CD/DVDs or defective floppy/hard disks. Normally when your computer is unable to copy files from a damaged disk it will abort and delete the part of the file it has copied. AnyReader will continue copying the file right to the end; any data that hasn't been recovered after several retries is replaced with blanks. This will allow you to effectively read every byte of information that can be read at all.

Info:

AnyReader v3.0 Build 4 incl. patch by Shad0w

Changelog:

· Redesigned for the modern .NET platform
· Improved program interface and graphics
· Better Unicode support

Download

Mirror