PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب هارد اکسترنال

happyfeat
09-05-2009, 13:05
با سلام خدومت تمام دوستان عزیز و خوب
من قصد خرید یک هارد اکسترنال دارم که بتوانم اطلاعات خو دم را باهاش جا به جا کنم
زیاد ها ارش کار می کشم و به نوت بوک و سیسم هم زیاد ممصرف دارم
مقدار ظرفیت هم می خواهم 250 گیگ باشه
کلا نظر دوستان در مورد هارد های سیگیت اکسترنال چی هستش؟؟؟ اگه ممکنه یه نظری در این مورد هم بدین ممنون میشم
من امروز مدل 250 قیمت کردم 67 تومان
اگه ممکنه چند مدل با قیمت مناسب و کارایی خوب برام معرفی کنید :11:
ممنونم :10::11:

happyfeat
10-05-2009, 12:24
یعنی این تاپیک رو 20 نفر دیدن اما یکی یه نظر یا راهنمایی در این مورد نداره؟؟؟؟
دوستان خوشحال میشم اگه نظر خودتونو بگین

sepehr52
11-05-2009, 08:36
اگر زیاد جابجا می کنی یک transend پاسپورتی نه کلاسیکش را بگیر کارش عالیه ضد ضربه هم هست (نه فقط آنتی شوک) من خودم دارم ازش بسیار راضیم چند بار از دستم افتاده و آخ هم نگفته حتی یه بار توی خیابون تو بارون از دستم افتاد و 5-6 متری رفت واسه خودش گفتم دیگه کارش تموم شد ولی انگار نه انگار. من 500 شو دارم 164 گرفته بودم البته تقریبا 6 ماه پیش.

sepehr52
11-05-2009, 08:37
اینم اضافه کنم که کلا سیگیت در حال حاضر کیفیت خوبی نداره اگه نخواستی transend بگیری حتما WD بگیر

happyfeat
23-05-2009, 11:32
سلام
من رفتم که هارد اکسترنال بگیرم اما این قدر تو بازار گیج شدم که بین مدل های موجود خیلی مردد شدم
اگه ممکنه یه راهنمایی به من بکنید که از بین مدل های 250 گیگ موجود مثل seagate و western و maxtor کدوم یکی بهتر هستش و ارزش خرید داره
چون هر کسی تو بازار یه حرفی میزنه و آدم گیج میشه
در ضمن از بین هارد های وسترن مدل My Passport Elite در بازا موجود هستش چون هر چی گشتم نبود و فقط مدل Passport Essential موجود بود
لطفا اگه میشه زود پاسخ بدین تا من برای خرید اقدام کنم
ممنون همه

اماستیاف
23-05-2009, 11:53
سلام
من رفتم که هارد اکسترنال بگیرم اما این قدر تو بازار گیج شدم که بین مدل های موجود خیلی مردد شدم
اگه ممکنه یه راهنمایی به من بکنید که از بین مدل های 250 گیگ موجود مثل seagate و western و maxtor کدوم یکی بهتر هستش و ارزش خرید داره
چون هر کسی تو بازار یه حرفی میزنه و آدم گیج میشه
در ضمن از بین هارد های وسترن مدل My Passport Elite در بازا موجود هستش چون هر چی گشتم نبود و فقط مدل Passport Essential موجود بود
لطفا اگه میشه زود پاسخ بدین تا من برای خرید اقدام کنم
ممنون همه
منم دو روز پیش رفتم هارد اکسترنال خریدم.
من my passport essential WD گرفتم.حجم 320 گیگ 79 تومن.
my passport Elite هم دیدم اتفاقا .فکر کنم 320 گیگش 115 تومن بود.(توی بازار رضا)

mshiraz.2009
23-05-2009, 11:56
من يه 3 ماه پيش يه مسكتور 250 خريدم 80 هزار تومان. تا الان شونصد بار خورده زمين ولي عين خر كار ميكنه.

happyfeat
23-05-2009, 23:10
امروز رفتم و یه هارد 250 وسترن خریدم که به نظر بد نمیاد
کلا ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردن
با تشکر فراوان