PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نورتون خوبه يا نه ما كه نفهميديم

nokia6230i
10-02-2006, 22:09
نورتون خوبه يا نه ما كه نفهميديم يكي انتي ويروس خوب پس معرفي كنه

'POP'
10-02-2006, 22:45
دوست عزيز ، من نورتون ، مك آفي و پي سي سيلين و پاندا رو تا حالا امتحان كردم. از نورتون هيچ مشكلي نديدم بشرطي كه پك كامل و Pro اون رو كه شامل Internet Security هم هست نصب كني.(اگر اشكالي داشت كه جزو 2 ويروس كش مطرح و پركاربرد دنيا نمي بود) اما به هر حال بايد پذيرفت كه هر ويروس كشي هر قدر هم قدرتمند نقاط كوري هم ممكنه داشته باشه .
در كنار هر آنتي ويروسي ، يكAnti Spyware و Anti Adware لازم داري.
;)

peyman_joojoo
11-02-2006, 00:48
ببین من نیمخوام مثل اکثر تاپیک ها طرف داری بیخود کنم من یک سال از عمرم رو ویروس بازی کردم طی آزمایشهایی که کردم آنتی ویروس کسپر اسکای و ناد32 خوب جواب داد اما طبق گفته فرید عزیز اگه نسخه کامل و ارجینال این برنامه رو داشته باشی فکر میکنم خوب جواب بده اما خودم آنتی ویروس کسپر رو استفاده میکنمب به علتهای مختلف ...

kazemfdisk
11-02-2006, 12:23
سلام
هر كس يه ويروسيابي رئ انتخاب ميكنه بنا به دلايلي كه براي خودش داره حالا نورتون به نظرم يكم زياد حافظه رو اشغال ميكنه و كند ميباشد من شخصا از اواست استفاده ميكنم
همه ويرس يابها خوبند به شرطي كه آژديت باشند
مك نورتون: ويروس ها چيزي جز كدهاي مخرب نميباشند
يا حق

mehdi_vsgh
11-02-2006, 13:05
ضمن احترام به طرفداران نورتون
باید بگم که من با اکثر آنتی ویروس های معروف کار کردم (نورتون و مک اقی و پاندا و .....)
اما در مورد نورتون باید بگم که چند ایراد اساسی داره
1- سرعت را خیلی پایین میاره
2- خیلی دیر آپدیت میشه
3- قدرت نداره که ویروسهارا شناسایی و از بین برره (من اون زمانی که از این استفاده میکردم با اینکه کاملا به روز بود اما نمیتونست هیچ ویروسی رو کامپیوترم را شناسایی کنه در حالی که وقتی از آنتی ویروس NOD32 استفاده كردم بدون اينكه اونرا آپديت كنم نزديك 200 فايل ويروسي رو كامپيوترم پيدا كرد.)
4- من با اين انتي ويروس دو بار تمام اطلاعات هاردم را از دست دادم!!!!!!!

باز هم ميگوييد نورتون خوبه؟
اما من الان از كارسپسكاي استفاده ميكنم
1- سرعت بالا
2- خيلي سريع آپديت ميشه (هر 2 يا 3 ساعت يكبار!!!!! :ohno: )
3- قدرت خيلي بالا قادر به شناسايي بيش از 170000 ويروس
4- تاحالا كه به مشكلي با اون پيدا نكردم

پس به شما هم پيشنهاد ميكنم كه از كارسپسكاي استفاده كنيد( كافيه يكبار استفاده كني عاشقش ميشي)
:biggrin:

*Batman*
11-02-2006, 13:18
ضمن احترام به طرفداران نورتون
باید بگم که من با اکثر آنتی ویروس های معروف کار کردم (نورتون و مک اقی و پاندا و .....)
اما در مورد نورتون باید بگم که چند ایراد اساسی داره
1- سرعت را خیلی پایین میاره
2- خیلی دیر آپدیت میشه
3- قدرت نداره که ویروسهارا شناسایی و از بین برره (من اون زمانی که از این استفاده میکردم با اینکه کاملا به روز بود اما نمیتونست هیچ ویروسی رو کامپیوترم را شناسایی کنه در حالی که وقتی از آنتی ویروس NOD32 استفاده كردم بدون اينكه اونرا آپديت كنم نزديك 200 فايل ويروسي رو كامپيوترم پيدا كرد.)
4- من با اين انتي ويروس دو بار تمام اطلاعات هاردم را از دست دادم!!!!!!!

باز هم ميگوييد نورتون خوبه؟
اما من الان از كارسپسكاي استفاده ميكنم
1- سرعت بالا
2- خيلي سريع آپديت ميشه (هر 2 يا 3 ساعت يكبار!!!!! :ohno: )
3- قدرت خيلي بالا قادر به شناسايي بيش از 170000 ويروس
4- تاحالا كه به مشكلي با اون پيدا نكردم

پس به شما هم پيشنهاد ميكنم كه از كارسپسكاي استفاده كنيد( كافيه يكبار استفاده كني عاشقش ميشي)
:biggrin:

متاسفانه تو انجمن از هر 500 نفر شايد يك نفر طرفدار نورتون باشه كه يكيشون منم.
مورد شماره 2 كه گفتيد دير آپديت ميشه اصلا درست نيست.اتفاقا نورتون يكي از بهترين و باكلاس ترين و منظم ترين آپديت ها رو داره.
ولي در مورد گرفتن سرعت سيستم و كند بودن در شناسايي ويروسها با شما موافقم.البته تو نسخه 2006 انصافا وضعيتش بهتر شده.
به هر حال بايد به دوستمون بگم كه نورتون بد نيست.لااقل مثل كسپر اسكاي دقيقه به دقيقه نسخه بتا و آزمايشي بيرون نميده تا كاربران را طعمه قرار بده و بدين طريق باگ هاي آنتي ويروس را برطرف كنه.(خيلي زيركانه ست)
ولي شخصا كسپر را قبولش دارم.ولي به دلايل مرموزي مجبور شدم پاكش كنم.

WooKMaN
11-02-2006, 15:13
عزيز اگه سي پي يو فول كش داري نورتون انتخاب شماره 1 هستش
در غير اين صورت همون مك آفي

Am!d
11-02-2006, 15:18
نورتون عاليه در صورتي كه سيستم امكاناته لازم رو داشته باشه
حرف اقا فريد هم كاملآ درسته . :blush:

* SadeGh *
11-02-2006, 16:13
متاسفانه تو انجمن از هر 500 نفر شايد يك نفر طرفدار نورتون باشه كه يكيشون منم.
مورد شماره 2 كه گفتيد دير آپديت ميشه اصلا درست نيست.اتفاقا نورتون يكي از بهترين و باكلاس ترين و منظم ترين آپديت ها رو داره.
ولي در مورد گرفتن سرعت سيستم و كند بودن در شناسايي ويروسها با شما موافقم.البته تو نسخه 2006 انصافا وضعيتش بهتر شده.
به هر حال بايد به دوستمون بگم كه نورتون بد نيست.لااقل مثل كسپر اسكاي دقيقه به دقيقه نسخه بتا و آزمايشي بيرون نميده تا كاربران را طعمه قرار بده و بدين طريق باگ هاي آنتي ويروس را برطرف كنه.(خيلي زيركانه ست)
ولي شخصا كسپر را قبولش دارم.ولي به دلايل مرموزي مجبور شدم پاكش كنم.

سلام

كاملا درست فرمودند و در نسخه 2006 خيلي بهتر شده.
در مورد گزينه 1 اگر سيستم درست و حسابي باشه سرعتش كم نمي شه .
از كجا معلوم كه اين پيغامهايي كه آنت ويروسهاي ديگه در مورد پيدا كردن ويروس مي دن درست باشه .نورتون نتونه چيزي پيدا كنه بعد اين NOD32 بياد 200 تا پيدا كنه خيلي عجيب مي زنه!!!
اگر بازم مشكل داشتيد اينم خوبه Symantec Antivirus من كه ازش رازي هستم.
موفق و موئد باشيد

mehdi_vsgh
11-02-2006, 16:52
با این همه به نظر من نورتون به هیچ عنوان آنتی ویروس خوبی نیست.
شما که تا به حال به بلای من دچار نشدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( و گرنه حرف من را بهتر میفهمیدید) (از خودم نمیگم این حرف خیلی هاست که به بلای من دچار شدند)
در مورد آپدید شدن آیا نورتون هر روز آپدیت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (یا هر چند هفته یکبار؟؟؟؟؟؟؟) من که یادمه حدود دو هفته رو سیستمم نصب بود و فقط یکبار آپدیت کرد.

بعدش وقتی آپدیت میکنه یه دفعه 4 یا 5 مگابایت را باهم دانلود میکنه که باعث میشه سرعت اینترنت خیلی پایین بیاید

ضمننا من هروقت نورتون رو سیستمم نصب بود ویندوزم بیش از 2 یا 3 هفته دووم نیمی آورد

راستی مگه نورتون نسخه بتا نمیده همین نسخه 2006 که یادمه یکی دو نسخه بتا داد بیرون. (به نظر من نسخه آزمایشی هم خیلی خوبه به این ترتیب اشکالات برنامه از بین خواهد رفت)

به هر حال هرکی یه نظری داره و نمیشه نظر خدمون را به کسی تحمیل کنیم!!!!!!!!!! :cool:

Am!d
11-02-2006, 17:07
مهدي جان . اولآ كه من اصلآ انتي ويروس استفاده نميكنم الان يه ساله .
قبلآ از كسپر استفاده ميكردم . اما اين دليل نميشه كه بگم بهترينه .
اينجا كسي نميتونه نورتون رو زير سوال ببره .
اگه نورتون سرعت نتت رو مياره پايين عوضش امنيتت رو ميبره بالا .
در ضمن اين ايرادايي كه واسه نورتون اوردي خيلي بچه گونست چون با اين وجود سينمتيك درش تختست .
يه فرق اساسي اينه كه كسپر در مقايسه با غولي بنام نورتون يه جوجست .
اما جوجه باحاليه و بدرد بخوره .
ضمنآ دعوام نداريما . چاكريم

'POP'
11-02-2006, 17:42
دوستان تا بوده كل كل سر آنتي ويروس بوده :happy: . پس براي ادامه ي اين صحبتها لطفا نگاهي هم به انجمن آنتي ويروس بيندازيد تا ببينيد ماجرا را :ohno: .
ضمنا:

...اما در مورد نورتون باید بگم که چند ایراد اساسی داره
1- سرعت را خیلی پایین میاره...
پاسخ:

.
... ضمنا آنتي ويروس پس از بالاگذاري ويندوز و در حالت استراحت حافظه زيادي را اشغال نميكند و به هيچ وجه كاهش سرعت سيستم در اين حالت محسوس نخواهد بود. تنها مشكل عمده آنتي ويروسها كاهش محسوس سرعت بوت و بالاگذاري ويندوز ميباشد كه اگر منظور شما اين قسمت باشد ميتوانيد با روشهايي كه ذكر كردم آن را كاهش دهيد.
باز هم اگر سوالي بود حتما مطرح نماييد.
شاد و پيروز و موفق باشيد :happy: .

( كافيه يكبار استفاده كني عاشقش ميشي)

كه عشق آسان نمود اول ولي افتاد مشكلها!! :blink:
;)

* SadeGh *
11-02-2006, 21:11
شما که تا به حال به بلای من دچار نشدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( و گرنه حرف من را بهتر میفهمیدید) (از خودم نمیگم این حرف خیلی هاست که به بلای من دچار شدند)
در مورد آپدید شدن آیا نورتون هر روز آپدیت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (یا هر چند هفته یکبار؟؟؟؟؟؟؟) من که یادمه حدود دو هفته رو سیستمم نصب بود و فقط یکبار آپدیت کرد.
بعدش وقتی آپدیت میکنه یه دفعه 4 یا 5 مگابایت را باهم دانلود میکنه که باعث میشه سرعت اینترنت خیلی پایین بیاید
ضمننا من هروقت نورتون رو سیستمم نصب بود ویندوزم بیش از 2 یا 3 هفته دووم نیمی آورد
راستی مگه نورتون نسخه بتا نمیده همین نسخه 2006 که یادمه یکی دو نسخه بتا داد بیرون. (به نظر من نسخه آزمایشی هم خیلی خوبه به این ترتیب اشکالات برنامه از بین خواهد رفت)
به هر حال هرکی یه نظری داره و نمیشه نظر خدمون را به کسی تحمیل کنیم!!!!!!!!!! :cool:

بله هر روز آپديت مي كند شايد نسخه اي كه شما استفاده مي كرديد مشكل داشته است

بنده الان دارم از نسخه 2006 نورتون استفاده مي كنم مشكلي هم ندارم
در ضمن به نظر من Symantec Antivirus خيلي بهتره

موفق و موئد باشيد

nokia6230i
12-02-2006, 00:04
دست تون درد نكنه من نورتون 2006 دارم

peyman_joojoo
12-02-2006, 01:30
ببینید دوستان مهمترین چیزی که شما به اون اشاره نکردین قدرت شناسایی هست . حالا بعضی ها میگن نورتون سرعت رو بخاطر شناسایی اتوماتیک کم میکنه یا مسائل دیگه ... اما مهمترین قضیه قدرت شناسایی هست . من نمیگم نورتون یا غیره بد هستن . من طی آزمایشهای خودم که 1 سال طول کشید به این نتیجه رسیدم که همیشه باید از 2 آنتی ویروس به عنوان مکمل استفاده کرد . خوب معیارهای مختلفی رو مد نظر گرفتم اولین چیز قدرت شناسایی بود دومین قضیه این بود که رو سرعت کمترین تاثیر رو بگذاره سومین قضیه ساپورت برنامه از طرف کمپانی ... و چهارمین مسئله این بود که از طرف خود مایکروسافت تایید شده باشه ... خوب وقتی بر اساس این معیار ها آنتی ویروس ها رو زیر نظر گرفتم فهمیدم که کسپر اسکای + Nod32 میتونن در امر امنیتی کامپیترم خیلی به من کمک کنن . باز هم میگم مین نیمگم نورتون بده . اما همیشه یک معیار نمیتون عملی برای یک انتخاب باشه باید تمام جوانب رو در نظر گرفت . از شما عزیزان هم خواهش میکنم که اگه آنتی ویروس مد نظر دارید و از اون استقبال میکنید دلایل خودتون را کامل و واضح روشن کنید . چون در تاپیکهای دیگه فقط طرفداری های بی مورد از نرم افزارها میشه و در نهایت دعوا ... و هیچ نتیجه ای حاصل نخاهد شد . موفق باشید ...

Dark-man
12-02-2006, 01:39
من كه اصلا با نورتون حال نمي كنم ...خيلي كند هستش ....به نظر من bit difender واقعا خوبه ..من كه ازش راضيم

*Batman*
12-02-2006, 02:24

:cool:

آقا چرا به آپديتش گير ميديد؟باور كنيد اصلا اينطور نيست.هر روز Virus Definition را آپديت ميكنه.به ندرت به 200 كيلو بايت ميرسه.مگر زماني كه دير به دير آپديتش كنيد.من خودم هرروز حدود 100 كيلو بايت آپديتش ميكنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يادمه يه بار Real Time Scan كسپر را غير فعال كردم.و بعد از آن هرگز فعال نشد.اينها يعني ايراد.نورتون شايد كمي خنگ باشه.ولي يكي از سالم ترين و آبرو مندترين آنتي ويروسهاست.
من از اول بسم اله از نورتون استفاده كردم.تا آخرشم باهاش ميمونم.در رابطه با گرفتن سرعت سيستم هم اگه يه سيستم سرحال و پرسرعت داشته باشيم اصلا محسوس نيست.ولي آپديتش حرف نداره.عجيبه كه شما بعد از دوهفته آپديت كرده باشيد.من كه هر روز آپديت ميكنم و هميشه چيزي براي آپديت هست.ضمنا كسپراسكاي هم سرعت سيستم را ميگيره.ولي كمتر از نورتون.هيچ آنتي ويروسي تنظيمات اساسي و عالي براي كاربر در آنتي ويروس نگذاشته.ولي نورتون دست كابر را براي دخالت در تنظيم آنتي ويروس بخوبي باز گذاشته.(اونايي كه الان نورتون دارن حرف منو ميفهمن)كا با نورتون راحته.يكي از دوستان فقط يه آموزش گذاشته بود كه NOD32 را چطوري تنظيم كنيم كه بهترين كارايي را داشته باشه.ولي خيلي راحت ميشه نورتون را بدون آموزش تنظيم كرد.يكي ديگه گفته بود وقتي كسپر رانصب ميكنم.سيستم ريست ميشه :puke: .آيا اين عيب نيست؟آنتي ويروسي كه در اجرا مشكل داشته باشه و سيستم كاربر را ريست كنه تكليفش معلومه.كسپراسكاي از هيچ منطقي پيروي نميكنه.به هر كس و ناكس گير ميده.كاربر هم خيال ميكنه چون به همه چيز گير ميده پس حتما آنتي ويروس خوبيه.نه دوستان . اينطورها هم نيست.آنتي ويروس بايد بدنه و ظاهر سالمي داشته باشد تا بعد به سراغ بررسي قدرت و هوش آن برويم.تا الان فقط به آنتي ويروسها فقط از جهت ضعف امنيتي گير ميدادن.ولي آنتي ويروسهاي تازه كار با ايرادهاي اساسي كه در بدنه و اجرا دارن روي دنياي برنامه هاي امنيتي رو سياه كردن و يه عيب جديد به عيبها افزودند.به تاپيك اختصاصي كسپر اسكاي برويد و ببينيد كه چه ايرادهايي از آن ميگيرند.بريد ببينيد كه ويندوز چند نفر را قفل و يا ريست كرده.

Mani_Borna
12-02-2006, 04:29
از نورتون هيچ مشكلي نديدم بشرطي كه پك كامل و Pro اون رو نصب كني. اما به هر حال بايد پذيرفت كه هر ويروس كشي هر قدر هم قدرتمند نقاط كوري هم ممكنه داشته باشه .
در كنار هر آنتي ويروسي ، يكAnti Spyware لازم داري.

دير آپديت ميشه اصلا درست نيست.اتفاقا نورتون يكي از بهترين و منظم ترين آپديت ها رو داره.

عزيز نورتون انتخاب شماره 1 هستش

سلام
در نسخه 2006 خيلي بهتر شده.
اگر سيستم درست و حسابي باشه سرعتش كم نمي شه .
اگر بازم مشكل داشتيد اينم خوبه Symantec Antivirus

اين ايرادايي كه واسه نورتون اوردي خيلي بچه گونست
ضمنآ دعوام نداريما . چاكريم

دوستان تا بوده كل كل سر آنتي ويروس بوده

آقا چرا به آپديتش گير ميديد؟ به ندرت به 200 كيلو بايت ميرسه.مگر زماني كه دير به دير آپديتش كنيد. .در رابطه با گرفتن سرعت سيستم هم اگه يه سيستم سرحال و پرسرعت داشته باشيم اصلا محسوس نيست.
كاملا موافقم.

nokia6230i
12-02-2006, 12:52
2 تا انتي ويروس سرعت رايانه پایین نمياره

mohammad hamed
12-02-2006, 17:31
من 3 ساله که نورتون دارم و سیستم من هم اون قدر قوی نست . هر کسی که در باره ی پایین آوردن سرعت سیستم حرف میزنه . من که با اون مخالفم . چون آنتی ویروس های دیگر هم آزمایش کردم. بعد از نصب نورتون به طور نامحسوس سرعت سیستم پایین میاد که اون هم طبیعی . بالاخره آنتی ویروس نصب کردی. در مورد آپدیت که هیچ ایرادی نمیتونید بگیرد . از مخالفان نورتون هم پرسیدم میگن آپدیت اون عالیه . من که احساس نمیکنم نورتون آپدیت میشه حردفعه 80 کیلوبایت .
در مورد قدرت شناسایی ویروس هم که حرف نداره . ویروس رو درست تشخیص دادن مهم هست . نه که هی پیغام مشکوک بده .
در هر حال من که نسخه ی 2003 تا 2006 دارم ازش هیچ مشکلی ندیدم .
وقتی هم مشکلی ازش نبینی آنتی ویروس خوبیه دیگه

* SadeGh *
12-02-2006, 18:49
ببینید دوستان مهمترین چیزی که شما به اون اشاره نکردین قدرت شناسایی هست . حالا بعضی ها میگن نورتون سرعت رو بخاطر شناسایی اتوماتیک کم میکنه یا مسائل دیگه ... اما مهمترین قضیه قدرت شناسایی هست . من نمیگم نورتون یا غیره بد هستن . من طی آزمایشهای خودم که 1 سال طول کشید به این نتیجه رسیدم که همیشه باید از 2 آنتی ویروس به عنوان مکمل استفاده کرد . خوب معیارهای مختلفی رو مد نظر گرفتم اولین چیز قدرت شناسایی بود دومین قضیه این بود که رو سرعت کمترین تاثیر رو بگذاره سومین قضیه ساپورت برنامه از طرف کمپانی ... و چهارمین مسئله این بود که از طرف خود مایکروسافت تایید شده باشه ... خوب وقتی بر اساس این معیار ها آنتی ویروس ها رو زیر نظر گرفتم فهمیدم که کسپر اسکای + Nod32 میتونن در امر امنیتی کامپیترم خیلی به من کمک کنن . باز هم میگم مین نیمگم نورتون بده . اما همیشه یک معیار نمیتون عملی برای یک انتخاب باشه باید تمام جوانب رو در نظر گرفت . از شما عزیزان هم خواهش میکنم که اگه آنتی ویروس مد نظر دارید و از اون استقبال میکنید دلایل خودتون را کامل و واضح روشن کنید . چون در تاپیکهای دیگه فقط طرفداری های بی مورد از نرم افزارها میشه و در نهایت دعوا ... و هیچ نتیجه ای حاصل نخاهد شد . موفق باشید ...

سلام
شما مي فرماييد همیشه باید از دو آنتي ويروس به عنوان مکمل استفاده کرد.
يعني دو عدد انتي ويروس بر روي سيستم نصب نماييم ؟
آيا چنين چيزي شدني است؟
بنده چندين بار اين كار را كردم ولي پس از نصب دومين انتي ويروس سيستم ديگه بالا نيومد.
لطفا بيشتر توضيح دهيد.
موفق و موئد باشيد

من كه مي گم نورتون-دوباره مي گم نورتون-بازم مي گم نورتون-چند بار بگم نورتون

peyman_joojoo
12-02-2006, 20:49
من تا به حال با این مشکل برنخوردم اما یادت باشه یکی از آنتی ویروس ها رو از حالت اتوران در بیاری . یعنی هر هفته یکبار ازش استفاده کنی و یا جایی که مشکوک میشی ... مثلا کسپر رو سیستم همیشه در حالت شناسایی اتوماتیک هست و هفته ای 1 بار از nod32 استفاده میکنم . چون این چیز طبیعی هست که یک آنتی ویروس ویروسی رو نشناسه اما یک آنتی ویروس اون ویروس را شناسایی میکنه . چون این امر کاملا نسبی هست برای همین هست که من با داشتن 2 آنتی ویروس بدون افت سرعت بهترین نتیجه رو گرفتم ... البته هر کس هر جور که دوست داره میتونه عمل کنه . اما من بر اساس تجربه خودم میرم جلو و هیچ وقت به مشکل بر نمیخورم . موفق باشید ...

mehdi_vsgh
13-02-2006, 22:34
در ضمن اين ايرادايي كه واسه نورتون اوردي خيلي بچه گونست .....ضمنآ دعوام نداريما . چاكريم

آقا به نظر شما از دست دادن اطلاعات هارد اون هم 2 بار دليل بچه گونست؟؟؟؟؟؟

آقا چرا به آپديتش گير ميديد؟باور كنيد اصلا اينطور نيست.هر روز Virus Definition را آپديت ميكنه.به ندرت به 200 كيلو بايت ميرسه.مگر زماني كه دير به دير آپديتش كنيد.من خودم هرروز حدود 100 كيلو بايت آپديتش ميكنم.

عيب نيست؟آنتي ويروسي كه در اجرا مشكل داشته باشه و سيستم كاربر را ريست كنه تكليفش معلومه.كسپراسكايولي آنتي ويروسهاي تازه كار با ايرادهاي اساسي كه در بدنه و اجرا دارن روي دنياي برنامه هاي امنيتي رو سياه كردن و يه عيب جديد به عيبها افزودند.به تاپيك اختصاصي كسپر اسكاي برويد و ببينيد كه چه ايرادهايي از آن ميگيرند.بريد ببينيد كه ويندوز چند نفر را قفل و يا ريست كرده.

شما اون طوري كه من ديدم به صورت دستي (يعني ميزني update تا خودش را آپديت كنه اما منظورمن اين بود كه خودش به صورت اتوماتيك تشخيص بده كه فايلي براي آپديت داره كه براي اينكه به اين حالت در بيايد دو يا سه هفته طول ميكشه)

اما در مورد دوم كه بايد بگم اگه شما به راهنماي برنامه مراجعه كنيد به صراحت اعلام كرده كه اين آنتي ويروس را نبايد با آنتي ويروسهاي ديگه باهم نصب كنيم چون باعث تداخل و ايجاد مشكل ميشه ( علت خيلي از كساني كه دچار اين مشكل ميشوند و سيستمشان مرتبا ريست ميشه) كه اين فقط مشكل از اين آنتي ويروس نيست بلكه تقريبا تمام آنتي ويروسها يه همچين مشكلي دارند و معمولا باهم كنار نمي آْيند.

من كه اصلا با نورتون حال نمي كنم ...خيلي كند هستش ....به نظر من bit difender واقعا خوبه ..من كه ازش راضيم

من هم تعريف اون را خيلي شنيدم به نظر ميايد كه آنتي ويروس خوبي باشد!!!!!!

نورتون شايد كمي خنگ باشه.

وقتي خودتان ميگوييد كه اين آنتي ويروس خنگ هستش پس به چه دردي ميخوره؟؟؟؟؟؟ :ohno:

نتيجه: نورتون زماني بهترين آنتي ويروس بود كه هنوز هيچ آنتي ويروسي وجود نداشت!!!! اما الان آنتي ويروسهاي بسيار قوي و خوبي وجود دارند مثل NOD32 و BitDifender و كاسپرسكي و........

peyman_joojoo
13-02-2006, 23:49
بگزارید یک چیزی رو خدمت همه عزیزان بگم تو این تاپیک با این وضعیت به جایی نخواهیم رسید و میشه مثل تاپیکهای دیگه ... بازم میگم دوستان برای اینکه بتونیم جمع بندی خوبی داشته باشیم دلایل خودتون رو باید واضحتر بیان کنید که یک فردی با خوندن بحثهای شما بدونه که باید از چه جنبه هایی یک آتی ویروس رو در نظر داشته باشه و از بهترینها استفاده کنه اگه بد میگم بگین بد میگین ...

my friend
24-05-2006, 11:50
آقا چرا به آپديتش گير ميديد؟ به ندرت به 200 كيلو بايت ميرسه.مگر زماني كه دير به دير آپديتش كنيد. .در رابطه با گرفتن سرعت سيستم هم اگه يه سيستم سرحال و پرسرعت داشته باشيم اصلا محسوس نيست.

مشکل اینجاست که کاربر های تازه کار خودشون نمیرن قطعات خوب رو انخاب کنند و به یکی از همین مغازه دار هایی که قطعات میبندند میگن یه سیستم میخوام ، اون هم میاد قطعات آشغال رو میزاره توی کیس و کیس خوشگلی بهشون میده
قیمت قطعات 400 هزار تومن نمیشه ، اما به طرف قالب میکنه 800 هزار تومن

مشکل خیلی ها اینجاست !

Aminzikzak
27-05-2006, 05:11
واسه این میگم BitDefender چونکه کم حجمه ،فایروالش قویه،با رسیو 3K تو 20 تا25 بروز رسانی میشه،بعد از بروزرسانی تا 400000 نوع ویروس و تروجان و ... رو میشناسه در ضمن مدیریتش روی تمام فایلهای روی هارد چه سیستمی وچه غیر سیستمی عالیه... ولی یادتون باشه هیچوقت یه چیز ایده آل پیدا نمیشه.

my friend
27-05-2006, 08:22
واسه این میگم BitDefender چونکه کم حجمه ،فایروالش قویه،با رسیو 3K تو 20 تا25 بروز رسانی میشه،بعد از بروزرسانی تا 400000 نوع ویروس و تروجان و ... رو میشناسه در ضمن مدیریتش روی تمام فایلهای روی هارد چه سیستمی وچه غیر سیستمی عالیه... ولی یادتون باشه هیچوقت یه چیز ایده آل پیدا نمیشه.

من هم مثل تو عاشق بیت دفندر بودم
ولی دو - سه روزه دارم کسپر اسکای رو امتحان میکنم
خیلی از ویروس هایی رو که توی کامپیوترم هست با بیت دفندر شناسایی نمیشدند ، اما کاسپر اسکی اونو شناسایی میکنه !
حتی یه ویروسو که هیچ آنتی ویروسی حتی آپدیت شده اونو نمیشناسه ، کاسپر اسکای میشناسه !

Cracki
27-05-2006, 15:11
لطفا بحث در مورد آنتی ویروس ها رو در تایپک زیر ادامه بدید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید