PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي خريد سينماي خانگي

miassus
09-05-2009, 09:22
با سلام
من يك پلاسماي 42 اينچ LG‌ خريدم و مدتيه براي خريد سيستم صوتي جستجو مي كردم كه به اين نتيجه رسيدم اصلا يك سينماي خانگي بخرم كه هم سيستم صوتي باشه و هم بدرد تلويزيون بخوره
خودم يك مدل lg رو ديدم T765 HTS كه 320 تومنه
ميخاستم بپرسم آيا سيستم صوتي بايد حتما از همون ماركي باشه كه تلويزيون هست؟
اصلا مدل خوبيو با اين بودجه انتخاب كردم؟

*Alucard*
09-05-2009, 21:45
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

miassus
10-05-2009, 05:11
من اون پستو دیده بودم ولی در مورد lg و بخصوص این مدل راهنمایی نشده
ممنون میشم اطلاعات بیشتری راجع به کیفیت دستگاه به من بدید و اینکه آیا اصولا صدای دلخواهی برای پخش موزیک (MP3) از سینمای خانگی بدست میاد؟

*Alucard*
10-05-2009, 16:29
برای خرید یه سینمای خانگی به شدت باید از همون قانون قدیمی پول بیشتر = کیفیت بیشتر پیروی کنی به خصوص اگر یه چیز عالی بخوای بخری حتما باید سر کیسرو شل کنی :46:
کلا از سینماهای خانگی (البته بستگی به مدل و مارک هم داره) میشه کیفیت مناسبی برای پخش موزیک گرفت ولی من خودم کمتر سینمای خونگی رو دیدم که بدون انجام تنظیمات سخت بشه به این مقام نائل شد!!:31:
من خودم شخصا سینمای خونگی ال جی رو تست نکردم ولی فکر نمیکنم لزومی وجود داشته باشه که چون شما تلویزیون خونتون ال جی هست حتما باید سینمای خانگیتونم ال جی باشه . اون لینکی هم که من به شما دادم بهترین سینماهای خانگی تست شده بود که بالانس خوبی بین قیمت و کیفیت صدا و تصویر داشتن.

حالا این لینکم یه بررسی بکن ظاهرا این مدل به اون مدلی که شما میخوای بخری نزدیک هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید.