PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد لبه های محو در فلش

silver
10-02-2006, 20:39
ایجاد لبه های محو در فلش

درست کردن عکسی که لبه های محو داشته باشد در فتو شاپ مشکل نیست اما قضيه در فلش بخاطر برداری بودن کمی متفاوت است اما یک تر فند خیلی ساده برای اینکار وجود دارد

1:با استفاده از گزینه import عکس را وارد فلش کنید
2:یک لایه ماسک بسازید به این صورت که یک لایه جدید ایجاد کرده سپس رایت کلیک و بعدماسک را انتخاب کنید لایه اصلی در پایین و لایه ماسک بالای آن قرار می گیرد شکل دلخواهی را در لایه ماسک ایجاد کنید شکل بصورتی باشد که قسمتی از تصویر که می خواهید نشان داده شود در آن قرار بگیرد به عنوان مثال من یک دایره کشیدم
3: لایه سومی را میان دو لایه 1 و 2 ایجاد کنید از لایه 2 شکلی که کشیده اید را کپی کرده سپس در لایه سوم با استفاده ار edit>past in placeدر همان محل پیست کنید سپس با استفاده از ابزار مستطیل یک مستطیل خالی که .strok دارد اما با رنگی .fill. نشده است را دور دایره بکشید سپس با رنگ سفید فضاي بين مستطيل و دايره را پر کرده و دایره درونی را حذف کنید مطابق شکل زیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4: سپس ازگزینه modify>shape>soften fill edge را انتخاب کرده ..distance.. را برابر 50 و .number of steps ... را برابر .10 قرار دهید
5: کار شما تمام شد! با تست موی نتیجه را ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
10-02-2006, 22:49
سلام
مرسي از آموزش
اين نكته رو هم اضافه كنم كه در فلش 8 اين افكت به علاوه بلور،گلو،بردر و .... به راحتي و توسط خود فلش قابل اعمال هست!

silver
10-02-2006, 23:29
سلام
مرسي از آموزش
اين نكته رو هم اضافه كنم كه در فلش 8 اين افكت به علاوه بلور،گلو،بردر و .... به راحتي و توسط خود فلش قابل اعمال هست!

دوست عزيز از دست من اين مقدار بر ميومد .... اگر آموزش روشهاي جديدتر رو بگذاريد مطمئنا استقبال مي كنم
ممنون :)

Elfin-D
10-02-2006, 23:36
اول تشكر
دوم اينكه منظور من اضافه نكته اي بود براي خوانندگان كه ممكنه براشون جالب باشه!
شما آموزش اين افكت رو در ورژن Mxداديد و من هم اضافه كردم در ورژن 8 بدين حالت ميشه اينهارو ساده تر اعمال كرد!
در ورژن 8 اون افكت ها رو كه عرض كردم به راحتي ميشه اعمال كرد و نيازي به آموزش نيست.
سوم باز هم تشكر،اميدوارم كه از دست من دلگير نشده باشيد و شاهد حضور پر رنگ شما در اين انجمن باشم!

silver
10-02-2006, 23:44
اول تشكر
در ورژن 8 اون افكت ها رو كه عرض كردم به راحتي ميشه اعمال كرد و نيازي به آموزش نيست.

ممنون از لطفتون! :blink:

ميلاد پوررجب
17-02-2006, 17:45
ممنون خيلي جالب بود دنبالش بودم

Honradez
09-05-2006, 20:27
ممنون.
خيلي استفاده بردم.

Erfaan
13-05-2006, 07:38
ممنون سيلور جان

maryam-1
23-05-2007, 11:59
یه سوال داشتم ولی نمی دونم باید چطوری و کجا مطرح کنم اخه تازه واردم ؟
چطوری می شه که مسقیما از خود برنامه فلش خروجی aviگرفت و یا اگر در برنامه ای مثل فلش ویدیو امتحان می کنم کیفیت و رنگ عوض می شه .مثلاسفید می شه خاکستری

maryam-1
23-05-2007, 12:01
یه سوال داشتم ولی نمی دونم باید چطوری و کجا مطرح کنم اخه تازه واردم ؟
چطوری می شه که مسقیما از خود برنامه فلش خروجی aviگرفت و یا اگر در برنامه ای مثل فلش ویدیو امتحان می کنم کیفیت و رنگ عوض می شه .مثلاسفید می شه خاکستری