PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور های studio xps1640برای ویندوز7

aftab_azad20
08-05-2009, 16:58
سلام کسی میتونه بگه درایور های studio xps1640واسه ویندوز7ازکجا میتونم دانلود کنم
موفق باشید:10:

Stream
09-05-2009, 11:11
می تونید از درایورهای ویستا استفاده کنید.
+

درایورهای پیش فرض Windows 7 RC اکثر سخت افزارها رو در حد مناسب تشخیص می ده.

aftab_azad20
10-05-2009, 10:49
می تونید از درایورهای ویستا استفاده کنید.
+

درایورهای پیش فرض Windows 7 RC اکثر سخت افزارها رو در حد مناسب تشخیص می ده.
با سلام
از درایور های ویستا 32بیت استفاده کردم ولی مثلا وب کم و کارت tv رو پشتیبانی نمی کنه دیشب هم ویندوز 7 بتا رو پاک کردم RC1نصب کردم وب کم و شناخت ولی بازم با کارت تی وی مشکل داشت

Stream
11-05-2009, 10:57
با سلام
از درایور های ویستا 32بیت استفاده کردم ولی مثلا وب کم و کارت tv رو پشتیبانی نمی کنه دیشب هم ویندوز 7 بتا رو پاک کردم RC1نصب کردم وب کم و شناخت ولی بازم با کارت تی وی مشکل داشت
به سایت تولید کننده کارت TV مراجعه کنید و ببینید درایوری برای ویندوز 7 عرضه کردند یا نه. آخرین درایور ویستا رو هم می تونید تست کنید.

pouryia pouryia
13-05-2009, 10:18
با سلام خدمت دوست عزیز
دستگاه منم 1640 مشکل شما از ویندوز 7 نیست dvdدرایور که رو این دستگاه هست tv کارت و وبکم درست نمی شناسه چون من ویندوزش پاک کردم با همین مشکل برخورد کردم شما می تونی از خود سایت دل اینیستال کنی موفق باشی خداحافظ

aftab_azad20
13-05-2009, 22:21
با سلام خدمت دوست عزیز
دستگاه منم 1640 مشکل شما از ویندوز 7 نیست dvdدرایور که رو این دستگاه هست tv کارت و وبکم درست نمی شناسه چون من ویندوزش پاک کردم با همین مشکل برخورد کردم شما می تونی از خود سایت دل اینیستال کنی موفق باشی خداحافظ
سلام،منظورت اینه که دانلود کنم دیکه، فقط درایور کارت تی وی رو باید دانلود کنم
موفق باشی

pouryia pouryia
13-05-2009, 23:11
سلام ببین برای خود من tv کارت نمی شناخت و وبکم هم گزینه که باید کنار دسکتاب کنار ساعت بیاد نمی امد و کارت صدا هم باز اون گزینه نمی امد اما بصورت کلی فقط tv کارتم بود بردم زیگورات 12 هزار تومان گرفتن باز خودشون ویندوز و فایل ریکاورش رو برام ریختن موفق باشی خداحافظ

pouryia pouryia
13-05-2009, 23:11
راستی از خود سایت دل هم می تونی فایل دانلودش رو بگیری

omidlord
22-05-2009, 03:50
سلام من تازه 1640 گرفتم ... نه تونستم با Tv کار کنم و نه از نحوه ریکاور کردنش سر درمیارم . با کلی مشکلات تا اینجا تونستم پارتیشن بندیش کنم که اونم باعث شد کل درایو c پاک بشه چون بار اول با Paragon Partition Manager 9 خواستم پارتیشن بندی کنم که ... و مجبور شدم از اول ویندوز ویستا که cd ش با لپ تاپ داده بودن نصب کنم و با اون پارتیشن بندی کردم و ویندوز رو نصب کردم ولی با اینکه همه درایور ها رو هم نصب کردم بعضی از کارایی هایی که ویندوز اولی داشت رو الان نداره و نمیدونم چطور فعالشون کنم .. درایو d که ریکاوریه هنوز هست ولی متاسفانه نمی دونم چطور باید ریکاور کنم .. قبلا" هم با Win XP کار می کردم و با ویستا خیلی کار نکردم .
کسی میدونه درایور های xp رو کی میزارن تو سایت دل دانلود کنم ؟ و اگه لینکی یا منبعی دارید که بتونم کامل از کارایی های studio XPS 1640 سر در بیارم ممنوم میشم بدید یا واسم off بذارید . id: sr.omid . با آرزوی موفقیت .

omidlord
04-06-2009, 21:35
مشکل من حل شد . از توی سایت DELL نحوه ریکاور کردنش رو خوندم و به تنظیمات کارخانه برش گردوندم . الان سرعتش واقعاً خوب شده و هیچ مشکلی ندارم . اگه سایر دوستان در رابطه با ریکاور کردن مشکلی داشتن در حد توان در خدمتتون هستم .