PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کلیک کردن موس

HOMAYOON.F
08-05-2009, 16:19
با سلام به دوستان عزیز...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من چند تا موس دارم که مشکل همشون اینه، هر بار کلیک چپ میکنم به خودی خود، دو و یا چند بار کلیک میکنن!!
البته یه بار تنظیمات کلیک موس ویندوز رو بر عکس کردم و بعد دوباره به حالت عادی برگردوندم، احساس کردم خیلی بهتر شده، اما باز یکم ایراد داشت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا میخوام بپرسم آیا میشه کاری کرد که این موس ها دوباره خوب بشن یا باید دور بندازمشون؟
ناگفته نماند دو سه تاشون خوب کار کردن در حد چند سال، اما همین یه ماه پیش یه دونه دیگه گرفتم که الان کم کم داره مورد پیدا میکنه(آخه تو فتوشاپ زیاد کلیک میکنم).
مارکهاشون هم متفاوتن: FARASSOO, MEC ...

منتظر الطافتون هستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(ای خدا فقط نگن باید دور بندازم...)

farshad9
12-05-2009, 02:34
احتمالا فرسوده شدن خود منم با یه مدل فراسو همین مشکلو داشتم مجبور شدم عوضش کنم ولی اونی که یک ماه خریدید ممکنه ایراد داشته باشه

HOMAYOON.F
12-05-2009, 12:20
ممنونم فرشاد جان، ولی میخوام بدونم همینا رو نمیشه یه کاری کرد؟
مثلا اون موسهای قدیمی اگه یه سری مشکلات واسشون پیش میومد یه جورایی دوباره زنده شون میکردیم.
حالا اینا رو هم حوصله ندارم باز کنم، ممکنه بدتر بشن، گفتم شاید مشکل آنچنانی پیش نیومده و با یه چک کردن یا سرویسی چیزی دوباره قابل استفاده بشن.

از دوستان کسی تجربه ای در این زمینه نداره؟
یعنی با همچین مشکلی یه راست بریم یه موس نو بگیریم؟!!!