PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بين بردن بوق هاي گوشي هاي نوكيا در هنگام ضبط صدا

WooKMaN
10-02-2006, 19:45
با سلام ....

در گوشي هاي نوكياي سيمبين ، وقتي مشغول ضبط مكالمه هستيم ، گوشي هر 5 ثانيه يك بار بوق هايي روي خط مي اندازد كه باعث ميشود طرف بفهمد كه مشغول ضبط صدايش هستيم ..!!! :blink:

mahdy2504
10-02-2006, 20:12
خوب چي شد.......تو خودت داري ميپرسي.............يه جوري گفتي كه انگاري بلدي

WooKMaN
10-02-2006, 22:11
خوب چي شد.......تو خودت داري ميپرسي.............يه جوري گفتي كه انگاري بلدي

نه بابا نميدونم
اگه ميدونيد راهنمايي كنيد

Hpower_sl3
10-02-2006, 23:36
راستش من وقتي SX1 رو داشتم با برنامه Power نميدونم چيچي اين مشكل رو نداشتم

WooKMaN
11-02-2006, 00:06
آره اين مشكل مخصوص مدل هاي نوكيا هستش

Hpower_sl3
11-02-2006, 00:34
راستش من الان از بروبچ متخصص اتصالات پرسيدم

شما همون برنامه اي كه گفتم رو بگير

Hamid110
11-02-2006, 00:52
سلام

اگه اين مشكل ( صداي بوق ) حل بشه كه خيلي توپه

اما يه خوبي داره اگه شما با كسي داشتي صحبت ميكردي كه گوشي بوق ميزد ميفهمي كه داره صدات رو ضبط ميكنه و بهتر صحبت ميكني

پس ميشه گفت از يه لحاظ خوبه از يه لحاظ بد

موفق باشيد

WooKMaN
11-02-2006, 01:27
آره اما بخواي ضبط كني ضايعست

abdolah koohpima
28-02-2006, 00:06
نيش نيش جان جمش كن بابا همچين گفتي كه ما فكر كرديم اين برنامه را داري مافيا جان يك كلاش يراي نيش نيش يگذار تا ياد بگيرد كه چه جوري موضوع جديد انتخاب كنه

mehdi_mahan
28-02-2006, 11:33
نيش نيش جان جمش كن بابا همچين گفتي كه ما فكر كرديم اين برنامه را داري مافيا جان يك كلاش يراي نيش نيش يگذار تا ياد بگيرد كه چه جوري موضوع جديد انتخاب كنه

خوب بنده خدا به مشكل خورده ديگه! با موضوع جديد مطرح نكنه پس چه جور بپرسه؟؟؟

rw280s
24-08-2006, 13:29
با سلام ....

در گوشي هاي نوكياي سيمبين ، وقتي مشغول ضبط مكالمه هستيم ، گوشي هر 5 ثانيه يك بار بوق هايي روي خط مي اندازد كه باعث ميشود طرف بفهمد كه مشغول ضبط صدايش هستيم ..!!! :blink:

دوستان عزیز میتونید این برنامه BeepOff رو دانلود كنين حالشو ببرين :biggrin:
برنامه بسیار جالبی که اگه از اون در کنار برنامه های ضبط مکالمات استفاده کنید٬ حتما شما در موقع استفاده از برنامه هایی که مکالمات را ضبط می کنند با مشکل شنیدن بوق مواجه بوده اید؛ این برنامه جالب بوق های کوتاهی که در موقع ضبط بگوش میرسه را قطع می کند! این برنامه با کلیه برنامه های ضبط مکالمه کار می کند.(قابل نصب بر روی گوشی های سمبیان)

اطلاعات بيشتر و دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
24-08-2006, 16:28
دوستان عزیز میتونید این برنامه BeepOff رو دانلود كنين حالشو ببرين :biggrin:
برنامه بسیار جالبی که اگه از اون در کنار برنامه های ضبط مکالمات استفاده کنید٬ حتما شما در موقع استفاده از برنامه هایی که مکالمات را ضبط می کنند با مشکل شنیدن بوق مواجه بوده اید؛ این برنامه جالب بوق های کوتاهی که در موقع ضبط بگوش میرسه را قطع می کند! این برنامه با کلیه برنامه های ضبط مکالمه کار می کند.(قابل نصب بر روی گوشی های سمبیان)

اطلاعات بيشتر و دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسي رفيق ... واسه من كار كرد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud_r
24-08-2006, 23:36
Beep Off v2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rw280s
26-08-2006, 21:00
مرسي رفيق ... واسه من كار كرد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوشحالم كه جواب داد.
فقط يه مشكل ديگه مونده اونم اينكه تو پيغام گير هنوز صداي بوق ميزنه
اگه كسي ميدونه چطوري حل ميشه به ما هم بگه

hamidialison
25-08-2009, 08:54
اینم یه Recorder عالی بدون بوق برای S60v3 . حالشو ببرید!:5:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید