PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیش از 74 دقیقه در یک VCD

موسی*رایانه
08-05-2009, 02:01
سلام
من یه نرم افزار میخاستم که مثل برنامه هایی که چند تا فیلم رو تو یه DVD رایت میکنن مدت زمان بیشتری رو تو یه سی دی تصویری VCD رایت کنه طوری که تو دستگاه پلیر خانگی هم بشه استفاده کرد
امیدوارم باشه خیلی لازمش دارم

Ship Storm
08-05-2009, 09:35
شما باید نرم افزرهای Over Burner رو امتحان کنید ولی اینکه تو پلیرهای خونگی پخش بشه رو دقیق نمیدونم
نرم افزاری مثل Ahead Nero این کار رو میکنه

موسی*رایانه
08-05-2009, 10:44
ببینید منظورم اوور بورن نیست بعضی ار نرم افزار ها هستند که کیفیت فیلم رو کم میکنن مثل
HT DVD Authoring studio 2.0
و اونو تو DVD رایت میکنند و تو دستگاه پلیر خانگی پخش میشه منظورم مثل اونهاست البته برای CD
{{ در حقیقت میخام یک فیلم 90 دقیقه رو تو یک CD رایت کنم}}

Ship Storm
08-05-2009, 13:16
شما پس قصدتوناینه که حجم فیلم رو بیارید پایین و بتونید تو یک cd اون رو به نمایش بزارید درسته؟
مسلما از کیفیت فیلم کاسته میشه ولی این کار ممک هستش با مبدل های تصویری که انواع مختلفی رو میتونید پیدا کنید

کانورتورهای صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed774
09-05-2009, 15:52
نرم افزار Ultra Mpeg Converter اينكارو تا 154 دقيقه فايل تصويري بصورت Vcd براتون انجام ميده از ليست Output Format بايد گزينه Vcd Image رو انتخاب كنين بعد تنطيمات رو اعمال كنين و Image حاصله رو با يك نرم افزار رايت مثه نرو رو سيدي بزنين
من خيلي وقته كه از اين نرم افزار استفاده ميكنم به قول دوستمون كيفيت پايين مياد كه اونم طبيعيه . من فيلمارو اكثرا به اين روش تو يك سيدي ميزنم .

لينك دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم : 5.30 mb