PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : canon powershot sx1 Is

mahansaman1353
07-05-2009, 18:46
سلام و خسته نباشید
از مطالب و راهنمایی سایت شما کمال تشکر را دارم. بنده پس از مدتها تحقیق در خصوص خرید دوربین حدود ۶۰۰ هزار تومان به نتیجه خرید دوربین canon sx1 is رسیدم . اطلاعات زیادی در خصوص این دوربین در سایتهایی نظیر dpreview قرار گرفته است. ولی چیزی که من را به شک انداخته نگرانی در خصوص کیفیت عکسها می‌باشد. چون ظاهرا برخی از این موضوع نگرانند. در هر صورت از شما خواهشمندم در این خصوص بنده را راهنمایی کنید.
ضمنا در خصوص خرید رم مناسب و ارجینال ۱۶ گیگابایتی با قیمت مناسب به توشیبا و ترنسند رسیده‌ام که می‌خواستم نظر جنابعالی را بدانم.
در خصوص باطری شارژی و شارژر بین دو برند سونی و یونیروس با ۴ باطری قلمی ۲۷۰۰ میلی آمپر مانده‌ام.
منتظر جواب جنابعالی هستم.
واقعا چرا اطلاعات جامعی در خصوص این دوربین پیدا نمی‌شود و یا خیلیهای با شک و تردید بسیار در این خصوص صحبت می‌کنند. ایا واقعا canon یک همچین افتضایی برپا کرده که کسی درباره‌اش نمی‌خواهد حتی صحبت کند و یا صحبتهای بسیار کلیشه‌ای و یا حتی غیر متخصصانه زیادی شنیده‌ام.
البته در سایت dpreview امتیاز بدی نگرفته هر چند پایین‌تر از مدل Panasonic FZ-28 است که فکر کنم به خاطر کیفیت عکساش باشه نه در فیلمبرداریش که بسیار خوب می‌باشد. به هرحال می‌خواستم از دوستان خواهش کنم که در این خصوص واقعا بنده را راهنمایی کنید.
اگر کسی لینک مقایسه سوپرزوم ها را در dpreview و یا سایت دیگری که متخصصانه بررسی می‌کند دارد برایم بگذارد ممنون می‌شوم.
با تشکر و سپاس فراوان
کامران