PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار افتادن USB Portها

sara.r
07-05-2009, 17:00
سلام

من جدیداً لپ تاپ گرفتم که روش ویندوز orginal ویستا نصب هست، هنوز یه هفته از خریدش نگذشته بود که portهای usb از کار افتاد، و دیگه هیچ USB رو نمی شناخت، ویندوز رو با Back up ی که ازش گرفته بودم عوض کردم، حالا بعد از سه هفته دوباره همون طوری شده با این تفاوت که این دفعه ویندوز هم عوض کردم درست نشد. هیچ ماوس یا فلشی رو نمی شناسه.

هی پیغام می ده :

USB Divce Not Recognized

لطفاً یکی کمک کنه

javadshahvand
07-05-2009, 17:10
سلام

من جدیداً لپ تاپ گرفتم که روش ویندوز orginal ویستا نصب هست، هنوز یه هفته از خریدش نگذشته بود که portهای usb از کار افتاد، و دیگه هیچ USB رو نمی شناخت، ویندوز رو با Back up ی که ازش گرفته بودم عوض کردم، حالا بعد از سه هفته دوباره همون طوری شده با این تفاوت که این دفعه ویندوز هم عوض کردم درست نشد. هیچ ماوس یا فلشی رو نمی شناسه.

هی پیغام می ده :

USB Divce Not Recognized

لطفاً یکی کمک کنه

برو تو ست اپ تنظیمات رو دیفالت کن.

sara.r
07-05-2009, 19:56
ببخشید ست آپ کجاست؟ :31: :43:

hdtv_master
31-05-2009, 13:47
با سلام

چیپی که USB رو کنترل می کنه نیم سوز شده
اگه گارانتی داره ببر تعمیر .
اگر هم مادر بورد قدیمیه یه کارت USB بخر بزن به اسلات
PCI - پرچه Performance بسیار پایینی خواهد داشت

اگه مادر بورد گرون قیمته سعی کن چیپ رو تعویض کنی .

amir_9317
31-05-2009, 16:41
باطری سیستم را در بیار و برق را از پشت کیس بکش چند دقیقه ای به همین حالت بگذار و بعد برق پشت کیس را وصل کن (بدون قرار دارن باطری روی مادربرد )سیستم را روشن کن

bermoda_khatar69
02-06-2009, 20:56
حتما یه سری به bios سیستم بزن شاید اونجا دست کاری شده

راه رفتن به bios سیستم

وقتی کامپوتر رو روشن یا ریست می کنی اسم مادر بردت که اومد کلید delete رو چند بار فشار بده خودش وارد محیط bios می شه

اگه از اینجا نبود یه آنتی ویروس قوی نسب کن چون وقتی ویندوزت رو عوض کردی آنتی ویروس رو نصب نکردی و ممکن بعد از دو هفته نمی دونستی و روی فایل ویروس کلیک کرده باشی و ویروس دوباره شروع به کار کرده باشه

به نظر من اول یه آنتی ویروس نصب کن بعد یه سری به bios بزن آنتی ویروس هم نود رو نصب کن