PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صحبت های کارشناسان داوری در مورد بازی ها

ADEL_r
07-05-2009, 14:03
در این تاپیک قصد دارم صحبت های کارشناسان داوری در مورد بازی های حساس اروپا و ایران رو قرار بدم . ( به صورت ویددئو )

از دوستان گرامی هم تقاضا میکنم که بنده را یاری کنند

حتی المقدور ویدئو های کارشناسانی را قرار بدند که مورد تایید کانال های تلویزیونی معتبر هستند .

ADEL_r
07-05-2009, 14:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در این ویدئو مجری شبکه ورزشی ؛ با کارشناسان داوری کانال های ZDF و BBC در مورد بازی چلسی و بارسلونا صحبت میکنند .

یکی از کارشناسان اعتقاد داره که 3 تا پنالتی برای چلسی گرفته نشده و دیگری که از کارشناسان رسمی یوفا هست گفت 4 تا پنالتی برای چلسی گرفته نشده .

صحنه ها رو تک تک بررسی میکنند و خودتون میتونین در موردشون قضاوت کنین .

این هم لینک :

MoJtaBa.R
07-05-2009, 14:11
بسيار کار خوبي هست ، اميدوارم موفق باشي و به تمام بازيها بپردازي

دوستان هم کل کل راه نندازن لطفا

ADEL_r
07-05-2009, 14:19
هر دو تا کارشناس میگن که این یک خاطای داخل محوطه هت و قبلش هم هیچ اتفاقی نیافتاده .

این هم دومین پنالتی ، مدافع بارسلونا پیراهن دروگبا رو کشید و با خطا متوقفش کرد

کارشناس میگه که " نگاه کنید نگاه کنید همین الان (خطا) کرد و خطاکننده باید اخراج میشد . "

ADEL_r
07-05-2009, 14:35
مجری و کارشناس فنی فوتبال به این صحنه میخندن و از این خطای واضح تعجب میکنند .

کارشناسان داوری هم میگن که این سومین پنالتی گرفته نشده چلسی هست و "پیکه" باید از بازی اخراج میشد .

هر دو کارشناس اعتقاد دارن که پیکه به عمد توپ را با دست لمس کرده .

این صحنه رو یکی از کارشناسان میگه که حتما باید پنالتی باشه چون مدافع سرش رو کاملا میبره عقب و آوردن دستش برای محافظت از خودش نیست و پنالتی هست ولی به خاطر زیاد بودن سرعت حرکت توپ ؛ کارت لازم نیست .
اونیکی کارشناس در مورد این صحنه حرف نمیزنه ! :دی جالبته :دی

************************************************** *

میشائیل بالاک هم به گفته این کارشناس باید در این صحنه طبق قوانین اخراج میشد .

ADEL_r
07-05-2009, 14:36
بسيار کار خوبي هست ، اميدوارم موفق باشي و به تمام بازيها بپردازي

دوستان هم کل کل راه نندازن لطفا

خیلی ممنون .
البته به کمک شما دوستان

nw_nk
07-05-2009, 14:54
در این تاپیک قصد دارم صحبت های کارشناسان داوری در مورد بازی های حساس اروپا و ایران رو قرار بدم . ( به صورت ویددئو )

از دوستان گرامی هم تقاضا میکنم که بنده را یاری کنند

حتی المقدور ویدئو های کارشناسانی را قرار بدند که مورد تایید کانال های تلویزیونی معتبر هستند .

میشه بپرسم کارشناسی داوری بازی رفت بارسا و چلسی چی شد؟ بد نیست به ترتیب بازی هارو قرار بدید.

در ضمن امضای شما و زمان ایجاد این تاپیک خودش منظور رو میرسونه. لازم نیست سعی کنید خودتون بی طرف نشون بدید. راحت باشید.

nw_nk
07-05-2009, 14:55
خطای روی مسی رو هم که معادلش در بارسا اخراج به همراه داشت حتما گذاشتید دیگه؟ نه؟

S.Y.K
07-05-2009, 14:56
دوست من عالیه
عالی
ادامه بده

S.Y.K
07-05-2009, 14:59
خطای روی مسی رو هم که معادلش در بارسا اخراج به همراه داشت حتما گذاشتید دیگه؟ نه؟
حالا باشه خطا روی مسی هم به یکی از پنالتی های چلسی در
دیگه چی

hosseinmusicmaster
07-05-2009, 15:01
صحنه اول اصلا خطا نبود ،
صحنه دوم دروگبا اگه خودش و زودتر میزد زمین میتونست پنالتی بگیره ، کاملا مشخصه که بخاطر کشیدن پیراهن تعادلش بهم نخورده !
صحنه ی سوم که پنالتی بود
صحنه ی چهارم هم اصلا پنالتی نبود ، چون توپ اصلا به دستش نخورد دوم هم اینکه اصلا بازیکن توپ و نمیبینه که بخواد دستش و بیاره جلوی توپ

nw_nk
07-05-2009, 15:03
دیگه چی

قرار بود صحبت کارشناسی انجام بشه, نه ...

این بحث ها رو بزارید برای تاپیک تیم خودتون.

البته اگر دردی ازتون دوا میکنه. (:

ADEL_r
07-05-2009, 15:08

توی این فایلی که من دیدم این خطا رو نشون ندادند ولی یکی از دوستان گفته " کیکر " این صحنه رو خطا تشخیص داده و باید بازیکن چلسی هم اخراج میشده .

دوستان عزیز حتی اگه این صحنه به گفته کیکر خطا بوده باشه باز هم چهارتا پنالتی چلسی کجا و یه خطا پشت محوطه برای بارسلونا کجا !

نمیشه قبول کرد که اینهمه اشتباهات داوری غیر عمدی باشن اون از اشتباهاتی که رئال رو مقابل لیورپول حذف کرد و این هم از اشتباهاتی که چلسی رو مقابل بارسلونا حذف کرد ! هرکاری میکنم نمیتونم باور کنم چمپیونز لیگ اینقدر سطحش پایین هست که داورهاش اینطوری اشتباه میکنن . این داوری ها سازمان یافته بنظر میرسه

، لیگ ایران نیست که این چیزها رو عادی تلقی کنیم .
داورهای اروپا به خوبی میدونن که چنین اشتباهاتی از مرگ هم براشون بدتره . اون هم مقابل یه تیم از لندن ! اگه این داور پاش برسهانگلستان قطعا ترور میشه . شرط میبندم .

momkhbpsp
07-05-2009, 15:10
میشه بپرسم کارشناسی داوری بازی رفت بارسا و چلسی چی شد؟ بد نیست به ترتیب بازی هارو قرار بدید.

در ضمن امضای شما و زمان ایجاد این تاپیک خودش منظور رو میرسونه. لازم نیست سعی کنید خودتون بی طرف نشون بدید. راحت باشید.

بهتر اون فوتبال رو بدن به دست آقای مایلی کهن تا تمیزش کنه
ما آخر نفهمیدیم کجا فوتبال تمیز بازی میکنن

دیگه چی
صحنه خطا رو آنری هم تو بازی رفت هستش یادتون نره (این شد 2تا)

nw_nk
07-05-2009, 15:15
1- توی این فایلی که من دیدم این خطا رو نشون ندادند ولی یکی از دوستان گفته " کیکر " این صحنه رو خطا تشخیص داده و باید بازیکن چلسی هم اخراج میشده .

دوستان عزیز حتی اگه این صحنه به گفته کیکر خطا بوده باشه باز هم چهارتا پنالتی چلسی کجا و یه خطا پشت محوطه برای بارسلونا کجا !

نمیشه قبول کرد که اینهمه اشتباهات داوری غیر عمدی باشن اون از اشتباهاتی که رئال رو مقابل لیورپول حذف کرد و این هم از اشتباهاتی که چلسی رو مقابل بارسلونا حذف کرد !

2- هرکاری میکنم نمیتونم باور کنم چمپیونز لیگ اینقدر سطحش پایین هست که داورهاش اینطوری اشتباه میکنن . این داوری ها سازمان یافته بنظر میرسه

، لیگ ایران نیست که این چیزها رو عادی تلقی کنیم .
داورهای اروپا به خوبی میدونن که چنین اشتباهاتی از مرگ هم براشون بدتره . اون هم مقابل یه تیم از لندن ! اگه این داور پاش برسهانگلستان قطعا ترور میشه . شرط میبندم .

1- اصلا شما پیگیریش شدید؟

2- پریدن شما از روی بعضی از پست ها هم نمی تونه تصادفی باشه. سطح پایین که به نظر نمی رسید پس باید سازمان یافته باشه. نگفتید داوری بازی رفت چی شد؟

3- نمی دونستم شما هم از کارشناس های داوری هستید که در کانالهای معتبر حضور پیدا می کنند. بهتره نکاتی که در پست اول خودتون نوشتید رو مرور کنید.

ADEL_r
07-05-2009, 15:15
صحنه اول اصلا خطا نبود ،
صحنه دوم دروگبا اگه خودش و زودتر میزد زمین میتونست پنالتی بگیره ، کاملا مشخصه که بخاطر کشیدن پیراهن تعادلش بهم نخورده !
صحنه ی سوم که پنالتی بود
صحنه ی چهارم هم اصلا پنالتی نبود ، چون توپ اصلا به دستش نخورد دوم هم اینکه اصلا بازیکن توپ و نمیبینه که بخواد دستش و بیاره جلوی توپ

جالبه که شما چقدر راحت نظرات کارشناسان رسمی اروپا رو رد میکنین

میشه بگین طبق کدوم منطق صحنه اول اصلا خطا نبود ؟ کارشناس کانال زد.دی.اف گفت هم میشه خطای سد رو براش گرفت و هم خطای اینکه با دست بازیکن رو گرفت .

در مورد صحنه دوم عرض کنم که کشیدن پیراهن خطاست و همین کافیه که صحنه پنالت باشه . هیچ ربطی به تعادل نداره .

صحنه چهرام هم قطعا پنالتی هست اتفاقا بازیکن بارسلونا چون توپ رو میبینه دستش رم میاره جلو و شما اگه این ویدئو رو تماشا کنین متوجه خواهید شد که توپهم خیلی قشنگ به دست مدافع تیم بارسلونا میخوره و تا این لحظه هم هیچ کارشناسی در اروپا نگفته که یکی از این چهارتا صحنه پنالتی نباشن .

ADEL_r
07-05-2009, 15:19
1- اصلا شما پیگیریش شدید؟

2- پریدن شما از روی بعضی از پست ها هم نمی تونه تصادفی باشه. سطح پایین که به نظر نمی رسید پس باید سازمان یافته باشه. نگفتید داوری بازی رفت چی شد؟

3- نمی دونستم شما هم از کارشناس های داوری هستید که در کانالهای معتبر حضور پیدا می کنند. بهتره نکاتی که در پست اول خودتون نوشتید رو مرور کنید.

خوشحال میشم که برای گفت های خودتون مدرک یا شاهد بیارید .

من همه سخنانم مدرکشون این فایل ویدئویی هست که گذاشتم . شما هرکدوم رو که با این فایل در تضاد باشه رو قبول نکنید.

من از روی کدوم پست ها پریدم . میشه نشون بدید ؟

در ضمن این تاپیک محلی برای کل کل کردن نیست ، من کی به شما گفتم کارشاس داوری هستم ؟ لطفا تاپیک را منحرف نکنید . همه نمیخوان به خاطر پست های بی ربط دیگران این تاپیک رو ز دست بدن .

یه روزی هم میشه که داوری های به ضر بارسلونا رو اینجا بررسی میکنیم . من اینجا قصد طرفداری از تیمی رو ندارم فقط امروز به این اعتقاد دارم که داوری این بازی غیرعادی بود .

شما هم اگر مایل به بررسی داوری بازی رفت چلسی و بارسلونا هستید میتونید با مدرک و سند اینکار ور انجام بدید . من هم کمکتون میکنم.

M O B I N
07-05-2009, 15:20
دوستان بازی تمام شد و بارسلون برد به نظر من حق هر دو تیم بود چلسی در بازیه اول هر کاری کرد جز بازیه فوتبال در بازی دوم هم همه حرکت ها ضد حمله بودن پس در برتری بارسلونا شکی نیست ولی قبول دارم که داوری واقعا بد بود بدم که نه افتضاح بود
من طرفدار بارسا هستم

S.Y.K
07-05-2009, 15:20
قرار بود صحبت کارشناسی انجام بشه, نه ...

این بحث ها رو بزارید برای تاپیک تیم خودتون.

البته اگر دردی ازتون دوا میکنه. (:

صحنه خطا رو آنری هم تو بازی رفت هستش یادتون نره (این شد 2تا)
واقعا جای تاسف داره که به پست دوستان خودتونم احترام نمی ذارید
در ضمن شما می خواین چی رو ثابت کنید
این که داوری خوب بوده
این که داوری اشتباه نداشته
نه
حرف حسابتون چیه؟؟؟
فقط اینو میگم:
دیشب یک دنیا دیدن که در حق چلسی نا داوری شد

ADEL_r
07-05-2009, 15:24

همونطور که عرض کردم همه بهتره که اینجا بی طرف باشند . حد اقل من یکی سعیمو میکنم و امظای کسی هم نمیتونه دلیل بر این باشه که در این تاپیک طرفدار چه تیم هست ! طرفدار بودن یا نبودن که با امظا مشخص نمیشه .

در پست قبلی هم که گفتم ؛ زمانی که داوری علیه بارسلونا باشه و ما اینجا بررسی کنیم اونوقت نظرتون عوض میشه .
در مورد ترتیب بازی ها هم عرض کنم که شما یا هر بارسلونی دیگه میتونه تحقیق کنه و با مدرک معتبر داوری بازی رفت رو نقد کنه .

ADEL_r
07-05-2009, 15:28
دوستان عزیز . فکر میکنم بهتر باشه بحث بازی بارسلونا و چلسی رو تموم کنیم تا بتونیم در آینده هم از این تاپیک استفاده کنیم .

nw_nk
07-05-2009, 15:39
عادل خان

صحبتم خود خطا نیست. این بند رو بخونید شاید با واقعیت کنار بیایید.

روی آنری در بازی رفت خطایی شد که فکر نکنم کسی تو پنالتی بودنش شک داشته باشه. چون دوربین از کنار کاملا واضح خطا رو گرفته. گزارش گر بازی هم نظرش همین بود و نیازی به بروبچ حاضر درZDF و امثال اونها نیست. اون بازی در زمین بارسا صفر صفر شد نتیجه ای که خیلی ها معتقد بودن منجر به صعود چلسی خواهد شد. اما حداقل در این فروم, هوادارن بارسا همچین آشوبی راه ننداختن.

بهتره واقعبین باشید و با حذف چلسی کنار بیایید. ایجاد بحث هم هیچی از ارزش صعود بارسا و موفقیت های اخیرش کم نمیکنه.

بعضی از هوادارن چلسی هم که میگن این باخت رو به فلان برد ترجیح میدیم. اگر باخودشون روراست باشن همچین حرفی نمی زنن. مخصوصا وقت فینال که حسابی دلشون برای این رقابت ها تنگ خواهد شد.

می دونید مشکل اصلی کجاست؟ وقتی تیمی بازی زیبایی رو ارائه بده حداقل اگر شکست بخوره چیزی هست که طرفدارانش دلشون رو بهش خوش کنند. حداقل لذتی که از لحظه لحظه بازی بردن. اما وقتی تیمی مثل چلسی در این دور بازی میکنه اگر تنها چیزی که داره یعنی نتیجه رو از دست بده, میشه همینی که می بینید. تیم عصبی و ناکام و هوادارن بسیار ناراحت.

راجع به داوری بارسا و چلسی هم

راستش این بحث الان نه به طرفداران چلسی آرامش میده و نه اهمیتی برای طرفداران بارسا داره. شاید بهتر باشه در روزهای آینده پیگیری بشه. الان هر شخص می خواد با پستش چیزی رو ثابت کنه. در حالی که کارشناسی داوری هدفش این نیست.

sudotux
07-05-2009, 15:45
از این تاپیک خیلی مفید تشکر می کنم. هر چند دیگه کار از کار گذشته و دیگه نتیجه برنمیگرده ولی خدا رو شکر تمام دنیا قبول دارن که حق با چلسی بوده. حتی خیلی از طرفداران دو آتیشه ی بارسا هم قبول دارن که حق با چلسی بوده و فقط تعداد معدودی روی حرفشون مبنی بر لیاقت بارسا برای صعود پافشاری می کنند.

فینال جام باشگاههای امسال یکی از کم ارزش ترین فینال های طول تاریخ این جام هست.

ADEL_r
07-05-2009, 15:49
عادل خان

صحبتم خود خطا نیست. این بند رو بخونید شاید با واقعیت کنار بیایید.

روی آنری در بازی رفت خطایی شد که فکر نکنم کسی تو پنالتی بودنش شک داشته باشه. چون دوربین از کنار کاملا واضح خطا رو گرفته. گزارش گر بازی هم نظرش همین بود و نیازی به بروبچ حاضر درZDF و امثال اونها نیست. اون بازی در زمین بارسا صفر صفر شد نتیجه ای که خیلی ها معتقد بودن منجر به صعود چلسی خواهد شد. اما حداقل در این فروم, هوادارن بارسا همچین آشوبی راه ننداختن.

بهتره واقعبین باشید و با حذف چلسی کنار بیایید. ایجاد بحث هم هیچی از ارزش صعود بارسا و موفقیت های اخیرش کم نمیکنه.

بعضی از هوادارن چلسی هم که میگن این باخت رو به فلان برد ترجیح میدیم. اگر باخودشون روراست باشن همچین حرفی نمی زنن. مخصوصا وقت فینال که حسابی دلشون برای این رقابت ها تنگ خواهد شد.

می دونید مشکل اصلی کجاست؟ وقتی تیمی بازی زیبایی رو ارائه بده حداقل اگر شکست بخوره چیزی هست که طرفدارانش دلشون رو بهش خوش کنند. حداقل لذتی که از لحظه لحظه بازی بردن. اما وقتی تیمی مثل چلسی در این دور بازی میکنه اگر تنها چیزی که داره یعنی نتیجه رو از دست بده, میشه همینی که می بینید. تیم عصبی و ناکام و هوادارن بسیار ناراحت.

راجع به داوری بارسا و چلسی هم

راستش این بحث الان نه به طرفداران چلسی آرامش میده و نه اهمیتی برای طرفداران بارسا داره. شاید بهتر باشه در روزهای آینده پیگیری بشه. الان هر شخص می خواد با پستش چیزی رو ثابت کنه. در حالی که کارشناسی داوری هدفش این نیست.

اون قسمت هایی که با رنگ قرمز شخص شده با حرف های گذشته ما در تضاد هست دوست عزیز . همینجوری حرف زدن تو تاپیک های دیگه هم امکان پذیره . قبلا هم که به شما گفتم من نمیگم روی آنری خطا نشد . چون من ندیدمش ولی اگه شما دیدین میتونین یه عکس یا ویدئو بزارین تا در موردش بحث و بررس کنیم و اگه همه نظرشون یکی بود اونوقت نیازی به زد دی اف و بیبی سی نیست . اینجا ما میخواییم به صورت رسمی و واقع بینانه در مورد صحنه ها حرف بزنیم نه تصاعدی و بختکی !

در مورد اون قسمتی هم که با رنگ آبی مشخص کردم فکر میکنم تا این لحظه عکسش ثابت شده ! البته امیدوارم دیگه این بحث ها رو تموم کنیم . شا مدارکی که در مورد بازی رفت دارید رو ارئه کنید تا با همفکری سایر دوستان به نتیجه ای دلخواه برسیم امیدوارم که مفید باشه

sudotux
07-05-2009, 15:53
صحنه ی آشکار خطای پنالتی که متاسفانه ... گرفته نشد !

hosseinmusicmaster
07-05-2009, 16:37
جالبه که شما چقدر راحت نظرات کارشناسان رسمی اروپا رو رد میکنین

میشه بگین طبق کدوم منطق صحنه اول اصلا خطا نبود ؟ کارشناس کانال زد.دی.اف گفت هم میشه خطای سد رو براش گرفت و هم خطای اینکه با دست بازیکن رو گرفت .

در مورد صحنه دوم عرض کنم که کشیدن پیراهن خطاست و همین کافیه که صحنه پنالت باشه . هیچ ربطی به تعادل نداره .

صحنه چهرام هم قطعا پنالتی هست اتفاقا بازیکن بارسلونا چون توپ رو میبینه دستش رم میاره جلو و شما اگه این ویدئو رو تماشا کنین متوجه خواهید شد که توپهم خیلی قشنگ به دست مدافع تیم بارسلونا میخوره و تا این لحظه هم هیچ کارشناسی در اروپا نگفته که یکی از این چهارتا صحنه پنالتی نباشن .
خوب نظرشون اشتباهه ، ههه ، شایدم طرفدار چلسی بودن
من نه طرفدار بارسا هستم نه چلسی ! البته بخاطر آنری تمایلم بیشتر به بارسا بود که اونم دیشب بازی نکرد

در مورد صحنه ی اول :
وقتی خطای سد گرفته میشه که بازیکن در حال حرکت باشه و بازیکن حریف مانع حرکتش بشه تو این صحنه بازیکن بارسا اصلا مانع حرکت بازیکن نشد تازه این خود مالودا بود که یه جورایی خودش و زد به بازیکن حریف تا داور پنالتی بگیره از شانس بدش داور خیلی گیج تشریف داشت خطارو پشت محوطه گرفت ،

نمی دونم شما چیجوری صحنه چهارم و میگی بازیکن توپ و میبینی ، وقتی بالاک با اون قدرت شوت میکنه بازیکن چیجوری می خواد مسیر توپ و تشخیص بده که دستش و بیاره جلو تا مانع مسیر توپ بشه ؟

ADEL_r
07-05-2009, 16:51
خوب نظرشون اشتباهه ، ههه ، شایدم طرفدار چلسی بودن
من نه طرفدار بارسا هستم نه چلسی ! البته بخاطر آنری تمایلم بیشتر به بارسا بود که اونم دیشب بازی نکرد

در مورد صحنه ی اول :
وقتی خطای سد گرفته میشه که بازیکن در حال حرکت باشه و بازیکن حریف مانع حرکتش بشه تو این صحنه بازیکن بارسا اصلا مانع حرکت بازیکن نشد تازه این خود مالودا بود که یه جورایی خودش و زد به بازیکن حریف تا داور پنالتی بگیره از شانس بدش داور خیلی گیج تشریف داشت خطارو پشت محوطه گرفت ،

نمی دونم شما چیجوری صحنه چهارم و میگی بازیکن توپ و میبینی ، وقتی بالاک با اون قدرت شوت میکنه بازیکن چیجوری می خواد مسیر توپ و تشخیص بده که دستش و بیاره جلو تا مانع مسیر توپ بشه ؟

دوست خوبم تا صحنه رو به طور کامل مشاهده نکردید اظهار نظر نکنید . این شما هستید که بازی رو نگاه نکردید و اشتباه میکنید نه کارشناسان .

در صحنه اول بازیکن بارسلونا مانع حرکت مالودا شد . اگر بازی رو نگاه میکردید متوجه این نکته میدید . یعنی شما میخواهید بگید که مالودا تو اون صحنه وایستاده بود و حرکت نمیکرد ؟

در مورد صحنه چهارم هم نمیتونم با شما بحث کنم چون چیزی رو مشاهده نکردید و همینجوری با کسی بحث کردن هم فایده ای نداره

لطفا در مورد کارشناسان اظهار نظر نکنید و به کسی هم بیخودی اتهام نزنید .

دوستان عزیز لطفا با کسانی که کاملا بی اساس بحث میکنند و تفننی پست میدهن وارد بحث نشوید .
ما اینجا میخواهیم با تفکر و بررسی در مورد صحنه ها بحث کنیم .

من حاضرم هرگونه انتقاد و اعتراض رو در پروفایلم بخونم و جواب بدم . پس بحث غیرفوتبالی در این تاپیک رو فعلا تموم کنیم

SIMON137
07-05-2009, 17:04
داوری بازی دیشب ، واقعا یک فاجعه بود ، کلا نمی گم ، برای چلسی خطا و ... نگرفت ،( از اون که بگذریم که جای خود دارد و بحث فراوان و اصلا قابل گذشت نیست) ، برای بارسلونا هم ، سر حرکت مسی ، سوتی نزد.
هماهنگی نداشت بدبخت با کمکاش.
حقیقتا شما بازی رو مجدد آنالیز کنید. به این نتیجه میرسید که چلسی باید میومد بالا. آمارهارو بار دیگه نگاه کنید ، شاید میزان پاسکاری بارسا بیشتر بود ولی شوت تو دروازه و ... رو ببینید. که شاید بشه گفت فقط به دلیل بحث داوری ، صعود نکرد.

hosseinmusicmaster
07-05-2009, 17:19
دوست خوبم تا صحنه رو به طور کامل مشاهده نکردید اظهار نظر نکنید . این شما هستید که بازی رو نگاه نکردید و اشتباه میکنید نه کارشناسان .

در صحنه اول بازیکن بارسلونا مانع حرکت مالودا شد . اگر بازی رو نگاه میکردید متوجه این نکته میدید . یعنی شما میخواهید بگید که مالودا تو اون صحنه وایستاده بود و حرکت نمیکرد ؟

در مورد صحنه چهارم هم نمیتونم با شما بحث کنم چون چیزی رو مشاهده نکردید و همینجوری با کسی بحث کردن هم فایده ای نداره

لطفا در مورد کارشناسان اظهار نظر نکنید و به کسی هم بیخودی اتهام نزنید .

دوستان عزیز لطفا با کسانی که کاملا بی اساس بحث میکنند و تفننی پست میدهن وارد بحث نشوید .
ما اینجا میخواهیم با تفکر و بررسی در مورد صحنه ها بحث کنیم .

من حاضرم هرگونه انتقاد و اعتراض رو در پروفایلم بخونم و جواب بدم . پس بحث غیرفوتبالی در این تاپیک رو فعلا تموم کنیم
من اتهام نزدم ، اون و به شوخی گفتم !
اتفاقا من صحنه ها رو با کیفیت خیلی خوب مشاهده کردم
شمایین که نمی خواین قبول کنید !
واقعا هم با شما بحث کردن فایده نداره
فعلا

ADEL_r
07-05-2009, 18:46
از مدیران محترم تقاض دارم در این تاپیک پست هایی که مربوط به بحث داوری نمیشوند رو حذف کنند .

ADEL_r
08-05-2009, 01:33

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم کارشناسی کامل و واضح کانال اسکی اسپورت + مصاحبه های مربیان که خود گواردویلا گفت اون صحنه ها میتونستن پنالتی باشن ! گاس هیدینگ هم گفت داور اشتباهات خیلی عجیبی کرد و سپس در مورد پنالتی های گرفته نشده و خطاهای آبیدال و پیکه اشاره کرد و گفت باید پنالتی باشن و خطای مالدوا رو هم داخل محوطه و پنالتی دونست .
لطفا این ویدئو را کامل تماشا کنید و ببینید که کارشناس کانال اسکای اسپورت همه ادعاهای گاس هیدینگ رو تایید کرد و گفت از این چهارتا پنالتی حداقل باید دونفر از حریفشون اخراج میشدن .
بنده هیچ اظهار نظری در باره این صحنه ها در این ویدئو ندارم و از شما هم خواهش میکنم فقط به حرف کارشناسان در مورد آنها توجه کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم مصاحبه گواردیولا :

ارباب جنگ
10-05-2009, 09:20
آخه چطور میشه بازیکنی به هوای توپ بپره و برای اینکه توپ به صورتش نخوره دستشو اونقدر بیاره بالا؟

masoudtr
10-05-2009, 12:30
بجز چلسی تیم های دیگه بحث داوری نداشتن که نمیگذاری ؟؟؟؟

momkhbpsp
10-05-2009, 15:30
نام این تاپیک باید بشه
صحبت های کارشناسان داوری در مورد بازی های چلسی

779
10-05-2009, 16:23
ببخشید ولی میتونین بگین که چند تا بازیه دیگه بعد از بازیه چلسی برگزار شده که این همه سر و صدا داشته؟؟؟
نکنه می خواین داوریه سال هایه قبل رو بزاره یا چند هفته پیش؟؟؟؟؟
به نظر من تنها بازی ای که نیاز به کارشناس داوری داره همین بازی هست!!!
در هر حال هر کاری طرفداران بارسلونا بکنند باید قبول کنند که از 4 تا پنالتی حتی یکیشم گرفته میشد و گل میشد چلسی سعود می کرد چی باشه به پنالتی هایه دیگر!
در ضمن لطفا الکی برای خودتون نظر ندید.

masoudtr
10-05-2009, 16:34
ببخشید ولی میتونین بگین که چند تا بازیه دیگه بعد از بازیه چلسی برگزار شده که این همه سر و صدا داشته؟؟؟
نکنه می خواین داوریه سال هایه قبل رو بزاره یا چند هفته پیش؟؟؟؟؟
به نظر من تنها بازی ای که نیاز به کارشناس داوری داره همین بازی هست!!!
در هر حال هر کاری طرفداران بارسلونا بکنند باید قبول کنند که از 4 تا پنالتی حتی یکیشم گرفته میشد و گل میشد چلسی سعود می کرد چی باشه به پنالتی هایه دیگر!
در ضمن لطفا الکی برای خودتون نظر ندید.
منچستر و ارسنال چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد از چلسی نبودن ولی تو همون رنج که بودن

S.Y.K
10-05-2009, 16:40
عزیزم ما که طرفدار چلسی بودیم بحث رو عادل جان گذاشت
شما طرفدار هر تیمی هستید بیاید بحث داوریشو بذارید
دیگه این صحبتا چه معنی داره؟

779
10-05-2009, 16:56

یک سوال دارم کلا اون بازی چقدر خطا داشت که ببینیم چندتاش درست گرفته نشده بود؟
بازیه بسیار تمیزی بود خالی از هر گونه اشتباه و اخراج فلچر هم کاملا صحیح بود چیزه دیگه ای داشت؟
در عوض روزه بعدشپر اشتباه ترین بازیه حال حاضر فوتبال بود ما اون بازی رو ول کنیم بیایم به این بازی که اشتباهی من توش ندیدم؟

ADEL_r
11-05-2009, 15:12
بجز چلسی تیم های دیگه بحث داوری نداشتن که نمیگذاری ؟؟؟؟

نام این تاپیک باید بشه
صحبت های کارشناسان داوری در مورد بازی های چلسی

با سلام خدمت شما دوستان عزیز .

من سعی میکنم همیشه بازی هایی که داوری اونها حرف و حدیث زیاد داشته باشه رو بزارم .

منچستر و آرسنال و بارسلونا و رئال و . . و که اینهمه طرفدار توی فروم دارن ، نمیتونن چند دقیقه وقت صرف کنن و ویدئو های صحنه ها رو قرار بدن تا در موردشون بحث و بررس کنیم ؟