PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 مشكل سخت افزاري دارم لطفا جواب دهيد ؟

Ship Storm
20-01-2005, 19:34
1- حدودا يك ماه است كه وقتي وارد ويندوز ايكس پي ميشوم كامپيوتر از سرعت مي افتد و هنگامي كه (كنترل+الت+ديليت)را ميگيرم در قسمت (پرفورمنس) داخل كادر
(سي پي يو يوسيج) همش روي عدد 100٪ و پايين تر نمي آيد و مخواهي يك برنامه را اجرا كني دو ساعت طول ميكشه تا برنامه ظاهر شود ومجبور مي شويم كه كامپيوتر را (ريست) كنيم تا دوباره بالا بيايد ولي طولي نيكشد كه همون آشه وهمون كاسه . با اينكه ويندوز را مجددا نصب كردم ولي فايده اي نداره .كمكم كنيد.
======
2- فن (سي پي يو)من اورجينال اينتل است تعداد دور آن در (ست آپ) اول كه كامپيوتر را خريدم 2550 دور ميزد ولي تا يك هفته پيش كه فن اضافه براي كامپيوتر نخريده بودم هم 2400 دور مزد و سرعت اون از اول بار كه كامپيوتر را خريدم پايين تر آمده و بعد از اينكه فن را نصب كردم سرعت فن(سي پي يو) شد 2311 دور .سوال اينجاست كه ايا فن هم به مرور زمان سرعتش كم
ميشه ؟وهمچنين ايا فن اضافه تاثيري بر قدرت ولتاژي كه قبلا به فن ميرسيده داره كه سرعت فن(سي پي يو)پايين اومده يا كه نه توضيح دهيد .

MaFia
20-01-2005, 20:01
در مورد اول به احتمال قوي ويروس داري حالا كجا هست خدا داند با چند تا آنتي ويروس به روز شده چك كن ببين مشكل از اون نيست :arrow: :wink:

Soso
21-01-2005, 00:32
میتونی هم یه (كنترل+الت+ديليت) به زنی بعدش بری به پنجره ی دوم و اون چیزی که داره از کامپیوترت استفاده میکنه رو ببندی تا سرعت کامپیترت مثل قبلش بشه

saghy
21-01-2005, 02:56
سلام
دوست عزيز صحبت مافيا را منم تاييد ميكنم . به احتمال قوي سري ويروسهاي جيفو روي ويندوزت نشسته . براي اينكه مطمئن بشي ببين توي همون تسك منيجر ويندوزت اگر برنامه svhost روي 99 يا 100 درصده به يقين همين ويروسه كه بايد با ويروسيابي غير از ويروسيابهاي عمومي از بين ببريش . مراقب اين ويروس باش كه پردازنده رو روي يه چرخه كاري مجازي ميندازه و بار اضافي ازش ميكشه .

در مورد سرعت فن بايد بگم درسته بعضا به مرور زمان سرعت فن كم ميشه و اين ربطي به ولتاژ نداره چون مقدار آمپري كه فن ميكشه خيلي ناچيزه كه بتونه روي قدرت پاور يا برد تاثير بذاره (حدود 9/. آمپر ) ولي بعضي از بردها هم بنا به دماي پردازنده سرعت فن را بالا و پايين ميارن . اگر فن شما صدايي نميده مهم نيست .

Ship Storm
21-01-2005, 10:30
از کلیه شما عزیزان تشکر میکنم ولی اشکال از ویروس نیست چون من از ویروس کش Mcafee استفاده می کنم کلیه ویروس های کامپیوتر من ار شناسایی کرده و ان ها را Delete کرده ولی باز هم فایده ای نداشت.

g_tex_nf
25-01-2005, 02:44
سلام

البته مشگل سيستم شما بايد بررسي بشه چون بقيه دوستان هم به موردهاي خوبي اشاره كردن

اما من پيشنهاد مي كنم سرعت هارد ديسكتون رو تست كنيد چون بعضي هاردها با بالا اومدن ويندوز افت شديد سرعت دارن ...

hamed_rafat
03-02-2005, 07:21
اتفاقا ديروز من نيز اين مشكل را در سيستم يكي از دوستام ديدم گفتم شايد ميندز خراب البته تو نصب ويدوز نيز همين طور بود وحدود دوساعت طول كشيد قطعات را چك كردم مشكلي نداشت از آخر باتري مادر برد برداشتم درست شد مثل اينكه آدرس هاي سخت افزارش عوض شده بود

majid_naderi
21-02-2005, 15:26
سلام
يا virus
يا خوب ساپرت نكردن مينت.
يا نصب كردن Antivirus Nortonيا ...
يا ...
يا مينت خوب نيست
:wink:

KhalijefarS
24-02-2005, 04:01
منم فكر مينم jeefo داشته باشي .
براي اينكه مطمئن بشي و اون رو از بين ببري توي گوگل سرچ كن :

jeefogui
بعد كه اين فيل رو دانلود كردي باهاش سيستمت رو چك كن .
اگه الوده بود در حالت( safe mode (commond prompt بيا بالا و jeefogui.com رو اجرا كرده و سيستمت رو پاك كن :mrgreen:
موفق باشي