PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Quest of Persia: Nader's Blade

sajjadgameactor
04-05-2009, 09:59
شمشیرِ نادر" طبق برنامه تیرماه 1388 منتشر خواهد شد، 10/4/1388

شمشیر نادر طبق برنامه تیرماه 1388 منتشر خواهد شد،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

"شمشیرِ نادر" بُرِنده تر از شمشیر "لطفعلی خان زند"،

سری بازیهای Quest of Persia که به محبوبترین بازیهای ساخته شده در ایران تبدیل شده اند، با سومین قسمت از این سری بازیها با نام "شمشیر نادر" به استقبال تابستان خواهد رفت.

علاوه بر داستان اصلی که به ظهور نادر و چگونگی آزاد سازی ایران توسط او می پردازد، ارشک به عنوان قهرمان این سری بازیها درگیر ماجراهای جذاب تاریخی خواهد شد..بازیباز با چهار کاراکتر سرباز صفوی، ارشک، نادر جوان و نادر میان سال، شش فصل این بازی را که در نقاط مختلف ایران آن زمان می گذرد، بازی خواهد کرد. سبک بازی همانند "لطفعلی خان زند" یک اکشن سوم شخص شمیشربازی خواهد بود، که تغییرات زیادی در آن ایجاد شده است. همچنین پازلهای مکانیکی بازی نیز بطور کامل تغییر یافته و بازی از لحاظ بزرگی چند برابر "لطفعلی خان زند" خواهد بود.

اگر از بازی "لطفعلی خان زند" لذت بردید، در این بازی منتظریک بازی با مراحل و گرافیکی کاملا متفاوت و گیم پلی کاملا نفسگیر باشید. نکته دیگر این بازی تعدد کاراکترهای بازی نسبت به "لطفعلی خان زند" و نقش آفرینی شخصیتهای جذاب تاریخی نظیر : نادرشاه افشار، کریمخان زند، محمدحسن خان قاجار، اشرف افغان و لطفعلی خان زند می باشد. بیش از پنج دقیقه دموهای انیمیشن داستان این بازی را روایت می کند، که از نظر کیفیت با آنچه تاکنون دیده اید کاملا متفاوت خواهد بود.

سومین قسمت از سری بازیهای Quest of Persia با نام "شمشیرِ نادر"،

خط اصلی داستان این بازی، چگونگی ظهور نادر و آزادسازی ایران از دست افغانها توسط او و سردارن وفادراش : کریمخان زند و محمدحسن خان قاجار را بازگو می کند.همچنین در این بازی برای اولین بار بخشهایی از داستان اصلی Quest of Persia روایت می شود. تصویر زیر کیفیت مدل یکی سربازهای صفوی در بازی می باشد.

این بازی همانند "لطفعلی خان زند" یک بازی شمشیربازی سوم شخص می باشد، که علاوه بر ارتقاء شمشیربازی، انواع بازیهای جنبی دیگر نیز به آن اضافه شده است. داستان بازی در اصفهان، کرمان، خراسان، شیراز، گیلان و بخشهایی از جنوب ایران اتفاق می افتد و بیش از ده کارکتر اصلی در این بازی ایفای نقش می کنند. بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده، "شمشیرِ نادر" ، تابستان 88 توسط پردیس گیم به بازار عرضه خواهد شد. منتظر تریلرها و اسکرین شاتهای جدیدی از این بازی باشید.

djmd
04-05-2009, 15:24
شمشیرِ نادر" طبق برنامه تیرماه 1388 منتشر خواهد شد، 10/4/1388

شمشیر نادر طبق برنامه تیرماه 1388 منتشر خواهد شد،

"شمشیرِ نادر" بُرِنده تر از شمشیر "لطفعلی خان زند"،

سری بازیهای quest of persia که به محبوبترین بازیهای ساخته شده در ایران تبدیل شده اند، با سومین قسمت از این سری بازیها با نام "شمشیر نادر" به استقبال تابستان خواهد رفت.

علاوه بر داستان اصلی که به ظهور نادر و چگونگی آزاد سازی ایران توسط او می پردازد، ارشک به عنوان قهرمان این سری بازیها درگیر ماجراهای جذاب تاریخی خواهد شد..بازیباز با چهار کاراکتر سرباز صفوی، ارشک، نادر جوان و نادر میان سال، شش فصل این بازی را که در نقاط مختلف ایران آن زمان می گذرد، بازی خواهد کرد. سبک بازی همانند "لطفعلی خان زند" یک اکشن سوم شخص شمیشربازی خواهد بود، که تغییرات زیادی در آن ایجاد شده است. همچنین پازلهای مکانیکی بازی نیز بطور کامل تغییر یافته و بازی از لحاظ بزرگی چند برابر "لطفعلی خان زند" خواهد بود.

اگر از بازی "لطفعلی خان زند" لذت بردید، در این بازی منتظریک بازی با مراحل و گرافیکی کاملا متفاوت و گیم پلی کاملا نفسگیر باشید. نکته دیگر این بازی تعدد کاراکترهای بازی نسبت به "لطفعلی خان زند" و نقش آفرینی شخصیتهای جذاب تاریخی نظیر : نادرشاه افشار، کریمخان زند، محمدحسن خان قاجار، اشرف افغان و لطفعلی خان زند می باشد. بیش از پنج دقیقه دموهای انیمیشن داستان این بازی را روایت می کند، که از نظر کیفیت با آنچه تاکنون دیده اید کاملا متفاوت خواهد بود.

سومین قسمت از سری بازیهای quest of persia با نام "شمشیرِ نادر"،

خط اصلی داستان این بازی، چگونگی ظهور نادر و آزادسازی ایران از دست افغانها توسط او و سردارن وفادراش : کریمخان زند و محمدحسن خان قاجار را بازگو می کند.همچنین در این بازی برای اولین بار بخشهایی از داستان اصلی quest of persia روایت می شود. تصویر زیر کیفیت مدل یکی سربازهای صفوی در بازی می باشد.

این بازی همانند "لطفعلی خان زند" یک بازی شمشیربازی سوم شخص می باشد، که علاوه بر ارتقاء شمشیربازی، انواع بازیهای جنبی دیگر نیز به آن اضافه شده است. داستان بازی در اصفهان، کرمان، خراسان، شیراز، گیلان و بخشهایی از جنوب ایران اتفاق می افتد و بیش از ده کارکتر اصلی در این بازی ایفای نقش می کنند. بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده، "شمشیرِ نادر" ، تابستان 88 توسط پردیس گیم به بازار عرضه خواهد شد. منتظر تریلرها و اسکرین شاتهای جدیدی از این بازی باشید.

کم کم داره اینجینشون گرافیکش خوب میشه ! ایول ...

Khashayar King
04-05-2009, 15:49
یک بند از قوانین :

مطالب اصلی تایپک نباید از سایت های فارسی زبان کپی شود

--------

اینا ماله سایت پردیس گیم هست به زودی فک کنم تایپک قفل شه!

Iman Bala
04-05-2009, 18:54
اخه سایت خارجی از کجا بیاره که در مورد شمشیر زن زند باشه.
بازی ایرانی هست. باید از همین سایتای فارسی اطلاعات بدست اورد

Khashayar King
04-05-2009, 19:35
اخه سایت خارجی از کجا بیاره که در مورد شمشیر زن زند باشه.
بازی ایرانی هست. باید از همین سایتای فارسی اطلاعات بدست اورد

حرف شما درست من گفتم در صورت کپی !! اگه این مطلب رو خودشون به طور دیگه ای می نوشتن اشکال نداشت!

اگه اینطوری بود از فردا همه کاربر فعال میشدن که!! این قوانین هست و من فقط این قوانین رو گوش زد کردم

ممنون , خشایار

اینم بندی که گفتم:

* تاپیک بازی باید حاوی مطالب مفید و جامع در مورد بازی باشد و این مطالب نباید از سایت و یا وبلاگ فارسی زبانی کپی شده باشند! (این قاعده در مورد خبرهای تاپیک اخبار صدق نمی کند)

sajjadgameactor
04-05-2009, 21:04
نقل قول:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اول باید بگم خیلی ممنون که تذکر دادای ولی مثل اینکه خودت هم درست نخوندی
دوما این قانون به این دلیل هست که اگر از جایی کپی کنیم به اون سایت ضرر وارد میشه یعنی اونا زحمت بدست اوردن اطلاعات رو کشیدن و ما از روشون کپی کنیم

ولی چنین اخباری نه تنها به اون سایت ضرر نمیزنه بلکه برای تبلیغ بازیشون هم خیلی مفیده:20:

Khashayar King
04-05-2009, 21:12
اول باید بگم خیلی ممنون که تذکر دادای ولی مثل اینکه خودت هم درست نخوندی
دوما این قانون به این دلیل هست که اگر از جایی کپی کنیم به اون سایت ضرر وارد میشه یعنی اونا زحمت بدست اوردن اطلاعات رو کشیدن و ما از روشون کپی کنیم

ولی چنین اخباری نه تنها به اون سایت ضرر نمیزنه بلکه برای تبلیغ بازیشون هم خیلی مفیدهمنظورم رو نگرفتی شما باید خبر کپی شده رو توی این تایپک بزاری:(منظور ایشون پست های تایپک اخبار هست نه هر تایپکی)

خبر های کوتاه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوظیفه ما نیست که برای پردیس گیم تبلیغ کنیم !

تبلیع کلا توی این فروم ممنوعه ! مخصوصا از نوع سایت بازی!

rezakheyri
04-05-2009, 21:17
ممنون که گفتی:31:
شما دیگه زیاد این وسط داغش نکن :2:

دستت درد نکنه داداش مطلب خوبی بود:46::10:

rezakheyri
04-05-2009, 21:19
فکر کنم اینبار ایران یک بازیه خوب ساخت

sajjadgameactor
05-05-2009, 22:46
از اینجا عکس های بازی رو نگاه کنید

masoudtr
05-05-2009, 22:50
از اینجا عکس های بازی رو نگاه کنید

از کجا؟...............

sajjadgameactor
05-05-2009, 22:56
از کجا؟...............

منظورت چیه
خوب لینک رو که دادم

sajjadgameactor
06-05-2009, 12:20
ساخت بازی شمشیر نادر مراحل انتهایی خود را طی می کند و تیرماه طبق برنامه توسط پردیس گیم روانه بازار خواهد شد. اولین تریلر رسمی بازی شمشیر نادر، که مدت آن شصت ثانیه می باشد، هفته آینده از روی سایت پردیس گیم و سایت رسمی Quest of Persia قابل دسترسی خواهد بود. اطلاعات تکمیلی در مورد این بازی خرداد ماه از طریق مجلات بازی رایانه ، دنیای پردازش، دنیای بازی و عصر ارتباطات در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

sajjadgameactor
07-05-2009, 12:01
تصاویر جدیدی از بازی شمشیر نادر منتشر شد
گرافیک بازی واقعا بهتر شده
کار بر روی سومین قسمت از سری بازیهای Quest of Persia با قدرت ادامه دارد. اولین تریلر بازی شمشیر نادر در نیمه دوم اردیبهشت ماه ارائه خواهد شد. صداهای شخصیتهای این بازی توسط انجمن گویندگان جوان انجام شده و ساخت موسیقی این بازی توسط فرزاد گلپایگانی در حال انجام است. این بازی طبق برنامه در تیر ماه 1388 توسط Pardis Game منتشر خواهد شد.

sajjadgameactor
19-05-2009, 19:29
اولین تیزر رسمی بازی، را از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دریافت نمایید(یک دقیقه)

Iman Bala
21-05-2009, 23:28
کسی اینو دیده؟ خیلی از قبلیش بهتر شده ولی بازم خیلی جای کار داره.

inmanam
24-05-2009, 17:11
لابد میخوان 10 هزار تومن یه دی وی دی رو بفروشن؟؟؟!!!
چون بازی ایرانیه!!!!!

sajjadgameactor
24-05-2009, 17:55
لینک مستقیم از you tube

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک دقیقه وپنج ثانیه 1:05

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دو دقیقه و یازده ثانیه 2:11

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پنجاه و پنج ثانیه 0:55 (تریلر)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پنجاه و پنج ثانیه 0:55

sajjadgameactor
25-06-2009, 15:42
برای دیدن تصاویری از گیم پلی بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک نمایید. همچنین تریلر گیم پلی جذاب بازی را از[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرید. این تریلر ضمن نشان دادن قابلیتهای جدید بازی بخشهای مختلف ایران که بازی در آن اتفاق می افتد را نشان می دهد.

Iman Bala
25-06-2009, 21:27
این بازی 12 این ماه منتشر میشه.
امیدوارم دلسردمون نکنه.

milky way
25-06-2009, 22:03
این بازی 12 این ماه منتشر میشه.
امیدوارم دلسردمون نکنه.
بستگی داره منظورت از دلسرد چی باشه، قائدتاً نباید از یک بازی ایرانی خیلی انتظار زیادی داشته باشی؛ همین که بازی ساختن خودش کار بزرگیه.

Iman Bala
25-06-2009, 22:49
بستگی داره منظورت از دلسرد چی باشه، قائدتاً نباید از یک بازی ایرانی خیلی انتظار زیادی داشته باشی؛ همین که بازی ساختن خودش کار بزرگیه.

منظور اینه که حد اقل قابل بازی کردن باشه.
گرافیکش که نسبت به قبلیش بهتره ولی گیم پلی خیلی مهمتره تو نسخه قبل که وحشتناک بود. نسخه قبل باگ های زیادی داشت که امیدوارم تو این کمتر باشه.
البته من موافق که نباید از بازی انتظار زیادی داشت ولی خلاصه بعد از چند بازی و این همه تبلیغ
باید یکسری انتظارات رو براورده کنه.:20:

3Dmajid
25-06-2009, 23:16
فکر کنم از نسخه قبلی بهتر بشه :20: ... امیدوارم به زودی رقیبی واسه بازی Assassin's Creed بشه :11:

Khashayar King
26-06-2009, 00:00
بابا 100 رحمت به این بچه ها ! من که از فردا میرم برنامه نویسی ! شاید بدردشون بخورم ! خدا پدر و مادر این بچه ها را بیامرزه

خیلی کار بزرگی کردن بدون هیچ پشتوانه ای خودشون موتور گرافیکی نوشتن ! کاراشون هم روز به روز بهتر میشه انشاال..ه

یه روزی این ها هم بتونن با نمونه های خارجی رقابت کنن!

امیدوارم به زودی رقیبی واسه بازی Assassin's Creed بشه

ایشال..ه که میشه !

با تشکر ، خشایار

HoJJaT_007
26-06-2009, 00:28
امیدوارم به زودی رقیبی واسه بازی Assassin's Creed بشه

مجید جون حرفی زدیا

اگه اینو بخوان مثل AC دربیارن حدودا 100 سال طول میکشه

نه نیروی انسانی دارند نه چیزیه همینشم میسازن شاهکار کرد .

فکر کردی چند نفر روی بازی کار میکنند ؟ مثل یوبیسافت نیست که . ولی اگه نیروی انسانی گیم ساز زیاد بود چرا مثل EA و یوبی نمیشدیم؟

3Dmajid
26-06-2009, 10:05
مجید جون حرفی زدیا

اگه اینو بخوان مثل AC دربیارن حدودا 100 سال طول میکشه

نه نیروی انسانی دارند نه چیزیه همینشم میسازن شاهکار کرد .

فکر کردی چند نفر روی بازی کار میکنند ؟ مثل یوبیسافت نیست که . ولی اگه نیروی انسانی گیم ساز زیاد بود چرا مثل EA و یوبی نمیشدیم؟
AC دو هزار نفر مدل ساز داشت :18: از سراسر جهان !
میدونم ولی خب آرزو بر جوانان عیب نیست :31:
ایران که حالا حالا ها نمیتونه همچین بازی بسازه به دلیل نیروی کم و از همه مهمتر سرمایه ی کم.
ولی من فکر کنم ایران تو این زمینه یه دفعه پیشرفت کنه ... حالا ببین کی بت گفتم :20:

SHADEL
27-06-2009, 04:16
AC دو هزار نفر مدل ساز داشت :18: از سراسر جهان !
میدونم ولی خب آرزو بر جوانان عیب نیست :31:
ایران که حالا حالا ها نمیتونه همچین بازی بسازه به دلیل نیروی کم و از همه مهمتر سرمایه ی کم.
ولی من فکر کنم ایران تو این زمینه یه دفعه پیشرفت کنه ... حالا ببین کی بت گفتم :20:

عمرا مجید جون صنعت بازی هم مثل صنعت فیلم سازی که فیلم های ما چه قدر با هالیود فرق می کنه.بازی هم همین طوریه.خیلی کم پیش میاد که یهو ایرانیا یه بازیه خفن بدن یا اصلا نمیشه.

تازه تو ایران اصلا فروش نداره که اونا بخوان بازی بسازن اگه بازی تو کشور های خارجی هم منتشر بشه خوبه.متاسفانه تو مملکت ما به این مسئله توجه نمیشه.اونا نمیدونن که با یه بازیه خوب مثلا جنگ ایرانو عراق رو به بازی کشوندن چه قدر می تونن رو جوان ها تاثیر بذارن.حتی جوان های خارجی.

BLACK-BLACK
27-06-2009, 06:39
افرین بر دست سازندگان ایرانی .اگه داستانشم مثل گرافیکش عالی باشه خیلی توپه.

Iman Bala
27-06-2009, 13:58
افرین بر دست سازندگان ایرانی .اگه داستانشم مثل گرافیکش عالی باشه خیلی توپه.

والا این طور که تصاویر منتشر شده بازی نشون میده زمان نادر رو روایت میکنه . و ظاهرا یه بنده خدای هم از زمان حال رفته به گذشته .

البته داستان مهمه ولی گیم پلی مهم تره.:20:

sajjadgameactor
28-06-2009, 20:19
والا این طور که تصاویر منتشر شده بازی نشون میده زمان نادر رو روایت میکنه . و ظاهرا یه بنده خدای هم از زمان حال رفته به گذشته .

البته داستان مهمه ولی گیم پلی مهم تره.:20:

از نظر گیم پلی زیاد انتظار نداشته باشین ولی ذاستان چیزی کم نداره

..Parsa..
05-07-2009, 20:34
به هر حال خدا رو هم شكر كه تونستن 1 همچين بازي بسازن
هرچي باشه دارن با امكانات قرن 19 واسه قرن 21 بازي ميسازن بايد دستشون هم بوسيد
توي تريلر بازي معلوم بود كه از نسخه قبل خيلي بهتر شده
تازه يادتون نره كه اول راه بازي سازي توي ايرانه

sajjadgameactor
11-07-2009, 18:23
جدیدترین تیزر بازی "شمشیرِ نادر" منتشر شد، 4/4/1388

جدیدترین تیزر بازی "شمشیر نادر" یکی از جذابترین تیزرهای آن می باشد، این تیزر سی ثانیه ای را از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرید. همچنین بنیاد ملی بازی های رایانه ای رده بنده ای سنی این بازی را +18 اعلام کرد.

شمشیر نادر طبق برنامه تیرماه 1388 توسط پردیس گیم منتشر خواهد شد، برای دیدن تصاویری از گیم پلی بازی [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک نمایید. همچنین تریلر گیم پلی جذاب بازی را از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرید. این تریلر ضمن نشان دادن قابلیتهای جدید بازی بخشهای مختلف ایران که بازی در آن اتفاق می افتد را نشان می دهد.

hosseincode2008
11-07-2009, 18:40
سجاد جون تا حالا دقت كردي تو اين انجمن فوق حرفه اي و آزاد نميشه لينك گذاشت ؟!!!!! ( غير از مديران و همكاران )

milky way
11-07-2009, 20:24
سجاد جون تا حالا دقت كردي تو اين انجمن فوق حرفه اي و آزاد نميشه لينك گذاشت ؟!!!!! ( غير از مديران و همكاران )
آقا جریان این لینکه چیه؟! جالبه من صفحه رو باز میکنم IDM lیگه بیا این فایله (تریلر بازی) رو دانلود کن! چطوری اینطوری کردین؟

hosseincode2008
11-07-2009, 21:25
لينك كه جريان نداره نميشه گذاشت ديگه ،‌ منم IDM دارم ميگه بيا خودمم تعجب كردم چطوري اينطوري شده . امان از دست P30world ...

milky way
11-07-2009, 22:12
یه سوالی برام پیش اومده، ببینم تو این بازی اصلاً زنی وجود داره؟

aghamajid1369
11-07-2009, 22:33
OH MY GOD
بازی 18+ شده!!!:دي
خداکنه حداقل 1 زن توش باشه که زیاد ضایع بازی نشه:دي
ولی دمشون گرم
برای شروع راه باید بازی خوبی بشه.
البته من تریلر رو ندیدم با توجه به عکس ها میگم.

milky way
11-07-2009, 23:23
اون تریلری که تو GameTrailers بود خیلی جالب نبود اصلاً، زبونشم فارسی بود نمیدونم چرا، چه سیبیلایی داشت یارو فقط آهنگ سنتیش خیلی باحال بود.

sajjadgameactor
12-07-2009, 09:20

آقا جریان این لینکه چیه؟! جالبه من صفحه رو باز میکنم IDM lیگه بیا این فایله (تریلر بازی) رو دانلود کن! چطوری اینطوری کردین؟

لينك كه جريان نداره نميشه گذاشت ديگه ،‌ منم IDM دارم ميگه بيا خودمم تعجب كردم چطوري اينطوري شده . امان از دست P30world ...

یه ترفند خیلی ساده ست :31::31::31:

korokodil_avareh
13-07-2009, 02:26
آقا چی شد بازی نیومد؟
مگه قرار نبود اوایل تیر بیاد؟

Iman Bala
13-07-2009, 14:28
آقا چی شد بازی نیومد؟
مگه قرار نبود اوایل تیر بیاد؟

ظاهرا 26 تیر میاد.

-------------------------

ویرایش : بازی منتشر شده

تو سایت ناشرش واسه فروش گذاشته

sajjadgameactor
18-07-2009, 17:42
بازی"شمشیرِ نادر" منتشر شد، 25/4/1388

قیمت بازی "شمشیر نادر" ، 6500 تومان می باشد و می توانید آنرا از پردیس گیم تهیه نمایید
وزارت ارشاد، رده بندی سنی این بازی را +18 اعلام کرد.

milky way
18-07-2009, 18:50
هیچکس نخرید این بازی رو؟ چقدر طرفدار داره؟ البته با این بازیهایی که تو بازاره خدایی 6500 هم نمی ارزه.

Iman Bala
18-07-2009, 19:04
من برای حمایت هم که شده میگیرم از دوستان دیگه هم میخوام که بگیرن

milky way
18-07-2009, 19:06
من برای حمایت هم که شده میگیرم از دوستان دیگه هم میخوام که بگیرن
خریدی بیا Review کن فقط الکی تعریف نکن.

SIMON137
18-07-2009, 19:52
اولین تریلر این بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
قیمت 6500 هست ، کسی که از طریق سایت پردیس گیم خرید کنه براش 5500 حساب میشه فکر کنم به اضافه بیشتر از 1000 تومن هزینه پست :31:

Iman Bala
18-07-2009, 19:55
خریدی بیا کنReview فقط الکی تعریف نکن.

رو چشم هر وقت به دستم رسید میام Review میکنم.

ولی از الان بگم که مشخصه ضعف زیاد داره.:46:

Mr.K2
18-07-2009, 20:10

لينك اگر توي سورس صفحه باشه IDM ميشناستش و ميگيره .

..Parsa..
19-07-2009, 18:44
ولی از الان بگم که مشخصه ضعف زیاد داره.:46:

بابا ایول به شما ها
1000تا بازی رو تموم میکنید اگه 1000000تا مشکل هم داشته باشه کسی چیزی نمیگه
نوبت به بازی های ایرانی که میرسه همه میزنن تو کار نقد اونم جوری که میخوان بازی رو ضایع کنن
که اطلاعات خودشون رو به رخ بکشن
اینطوری تا 100سال دیگه هم تو بازی سازی هیچی نمیشیم
1کوچولو حمایت هم بد نیست

milky way
19-07-2009, 18:49
من شاید سوشیانت رو بخرم ولی اینو نه باید یچیزی باشه که بشه بازی کرد نه اینکه بخری بزاری یه گوشه خاک بخوره. من نمیدونم چرا همه حالا سعی دارن یه بازی مثلاً گنده و سنگین بسازن یه Mini Game یا دو بعدی به نظرم خیلی بهتر برای ما تو ایران جواب میده این همه Mini Game خفن هست که سرگرم کننده هم هست مثلاً همین بازیه Worms یا The world of Goo یا از این بازیهای Flash خفن که میسازن مثل Samorost تازه فروششم خیلی راحت تره میزارن رو اینترنت میفروشن به کل دنیا.

SIMON137
19-07-2009, 19:00
من شاید سوشیانت رو بخرم ولی اینو نه باید یچیزی باشه که بشه بازی کرد نه اینکه بخری بزاری یه گوشه خاک بخوره. من نمیدونم چرا همه حالا سعی دارن یه بازی مثلاً گنده و سنگین بسازن یه Mini Game یا دو بعدی به نظرم خیلی بهتر برای ما تو ایران جواب میده این همه Mini Game خفن هست که سرگرم کننده هم هست مثلاً همین بازیه Worms یا The world of Goo یا از این بازیهای Flash خفن که میسازن مثل Samorost تازه فروششم خیلی راحت تره میزارن رو اینترنت میفروشن به کل دنیا.
شما اصلا بازی فلش شرکت کاسپین که برای فروش محصولاتش ساخته یا بازی فلش تار و مار رو ببین ، خیلی باحالا
سوشیانت هم به نظر زیباتر از این میاد ، باید صبر کنیم ببنیم چی میشه...

..Parsa..
19-07-2009, 19:01
خب بالاخره باید از 1جایی شروع کرد دیگه
تازه بازی قبلی ( لطفعلی خان زند ) اونقدرا هم بد نبود که نشه بازیش کرد
نباید گفت که ارزش بازی کردن نداره
با سرمایه های داخلی ساختن این بازی واقعا شاهکاره
اگه 1 کم حمایت کرد و 1 کم حوصله به خرج داد قطعا در اینده بازی های بهتری میبینیم

milky way
19-07-2009, 19:29
خب بالاخره باید از 1جایی شروع کرد دیگه
تازه بازی قبلی ( لطفعلی خان زند ) اونقدرا هم بد نبود که نشه بازیش کرد
نباید گفت که ارزش بازی کردن نداره
با سرمایه های داخلی ساختن این بازی واقعا شاهکاره
اگه 1 کم حمایت کرد و 1 کم حوصله به خرج داد قطعا در اینده بازی های بهتری میبینیم
من 2 ساعت زمان میخوام بزارم یه بازی بکنم حالا بنظر شما اون 2 ساعت رو بزارم شمشیر نادر بازی کنم یا اینکه بشینم Call of Juarez بازی کنم؟ وقتی میگن بازی باید ارزش بازی کردن رو داشته باشه منظور اینه وگرنه هیچکس کار این دوستان رو کوچیک نکرد ولی خوب باید یه چیز منطقی وجود داشته باشه که بجای یه بازی دیگه من بشینم انو بازی کنم، اصلاً ربطی به ایرانی بودنش هم نداره مثلا من الان خودم بخوام 2 ساعت بازی کنم (حالا چون وسط امتحانست مثلاً نمیتونم :31:) هم این Call of Juarez رو دارم هم مثلا DeadSpace قدیمی تر رو خوب معلومه ترجیح میدم of وقت برای Call of Juarez بزارم.

Iman Bala
23-07-2009, 19:22
بالا خره بازی به دستم رسید دارم نصب میکنم.

SIMON137
24-07-2009, 19:29
بالا خره بازی به دستم رسید دارم نصب میکنم.
آقا چی شد این تحلیل مو شکافانه :31: ؟!!

Iman Bala
24-07-2009, 20:41
آقا چی شد این تحلیل مو شکافانه :31: ؟!!

والا اینقدر قشنگه که نمیتونم از بازی بیام بیرون.می ترسم بیام بگم چجوری دیگه فروش نکنه!!!

شوخی کردم.

بازی نسبت به نسخه قبلی پیشرفت زیادی کرده ولی هنوز ضعف های ریز و درشتی داره.

ولی سر فرصت میام مفصل میگم.

Leon-117
24-07-2009, 20:53
ساعت خواب!اين بازي چندروزه اومده بيرون تاپيك انتقال داده نشده؟عجيبه!

Iman Bala
24-07-2009, 22:50
خوب

قبل از این که شروع کنم اینو بگم که من فقط چیزی رو که دیدم می گم نه قصد بالا برن بازی رو دارم نه قصد پایین اوردن

بازی همرا بایه دفترجه هست که توضیحاتی از نحوی نصب و مراحل و کارکترها و... میده.

بازی دارای 6 فصل بسیار کوتاه من با این که بازیم تعریفی نداره تو 30 دقیقه رسیدم فصل 4 مرحله 2 به اشرف افغان(غول اخر مرحله).کلا وقتی به یه غول اخر میرسید کار سختی دارید چون یه نوار طویل عمر داره و همینجاست که دکمه های کیبوردتون در میاد چون باید 3 تا دکمه رو مکرر بزنید تا این که یکم از جونش کمشه این بازی نسبت به لطفعلی خان زند ازادی بیشری داره ولی این به معنای محدود بودن شدید بازی نیست مثلا شما تا دونه اخر دشمن یه قسمت رو نکشید نمیشه به قسمت بعدی برید وقتی نفر اخر رو کشتید یهو بشکه های سر راه میشکنه و میتونید به قسمت بعد برید .ظاهر شدن دوست دشمن یه چیزی هست که من خیلی باهاش مشکل دارم و تو این بازی بیش از هر چیز شاهد همین امر هستیم.البته بعضی جا ها یه کارای کردن تا خیلی ضایع نباشه ولی در اکسر جا ها به همین رواله .اجسادم طولی نمیکشه که محو میشن.
روایت شدن داستان خیلی تعریف نداره و خیلی از این شاخه به اونشاخه میپره و ناقصه.
بازی از نظر گرافیکی نسبت به نسخه قبل بهتر شده. سیستم مبارزاتی واقعا نسبت به نسخه قبل متحول شده ولی خیلی زود تکراری میشه .کلا تو این بازی باید برید جلو و بکشین من تا اینجا کاره دیگه ی نکردم.
صدا گذاری که میشه گفت بی روحه و بسیار بد ه مثلا چه تیر بخوری چه شمشیر یه صدا میاد.
یه مساله دیگه هم که هست تموم شدن و اغاز مراحل خیلی ناگهانی بد برنامه ریزی شده.
در کل باید بگم این بازی تا بخواد یه بازی کامل بشه راه زیادی داره ولی همین که رشدی نسبت به نسخه های قبلی داره من خوشحالم.و به همه توصیه میکنم اگه صبر و حوصله و امید دارن این بازی رو تهیه کنند.
اگه سوالی چیزی هست در خدمتم.

..Parsa..
25-07-2009, 11:08
خوب

قبل از این که شروع کنم اینو بگم که من فقط چیزی رو که دیدم می گم نه قصد بالا برن بازی رو دارم نه قصد پایین اوردن

بازی همرا بایه دفترجه هست که توضیحاتی از نحوی نصب و مراحل و کارکترها و... میده.

بازی دارای 6 فصل بسیار کوتاه من با این که بازیم تعریفی نداره تو 30 دقیقه رسیدم فصل 4 مرحله 2 به اشرف افغان(غول اخر مرحله).کلا وقتی به یه غول اخر میرسید کار سختی دارید چون یه نوار طویل عمر داره و همینجاست که دکمه های کیبوردتون در میاد چون باید 3 تا دکمه رو مکرر بزنید تا این که یکم از جونش کمشه این بازی نسبت به لطفعلی خان زند ازادی بیشری داره ولی این به معنای محدود بودن شدید بازی نیست مثلا شما تا دونه اخر دشمن یه قسمت رو نکشید نمیشه به قسمت بعدی برید وقتی نفر اخر رو کشتید یهو بشکه های سر راه میشکنه و میتونید به قسمت بعد برید .ظاهر شدن دوست دشمن یه چیزی هست که من خیلی باهاش مشکل دارم و تو این بازی بیش از هر چیز شاهد همین امر هستیم.البته بعضی جا ها یه کارای کردن تا خیلی ضایع نباشه ولی در اکسر جا ها به همین رواله .اجسادم طولی نمیکشه که محو میشن.
روایت شدن داستان خیلی تعریف نداره و خیلی از این شاخه به اونشاخه میپره و ناقصه.
بازی از نظر گرافیکی نسبت به نسخه قبل بهتر شده. سیستم مبارزاتی واقعا نسبت به نسخه قبل متحول شده ولی خیلی زود تکراری میشه .کلا تو این بازی باید برید جلو و بکشین من تا اینجا کاره دیگه ی نکردم.
صدا گذاری که میشه گفت بی روحه و بسیار بد ه مثلا چه تیر بخوری چه شمشیر یه صدا میاد.
یه مساله دیگه هم که هست تموم شدن و اغاز مراحل خیلی ناگهانی بد برنامه ریزی شده.
در کل باید بگم این بازی تا بخواد یه بازی کامل بشه راه زیادی داره ولی همین که رشدی نسبت به نسخه های قبلی داره من خوشحالم.و به همه توصیه میکنم اگه صبر و حوصله و امید دارن این بازی رو تهیه کنند.
.

خسته نباشي شروع خوبي بود
منم همينو ميگم هيچ كس نبايد انتظار داشته باشه كه 1شبه 1بازي در حد AC بدن بيرون اونم با اين امكانات
بايد از كارشون حمايت كرد تا به نتيجه برسه اگه قرار باشه همش بگيم افتضاحه افتضاحه بازي كردنش وقت تلف كردنه و .... كه به هيچ جايي نميشه رسيد
من تازه بازي رو سفارش داد هنوز دستم نرسيده

Iman Bala
27-07-2009, 13:32
بازی رو تموم کردم.البته تموم نشد گفت ادامه داره همین طور نصفه نیمه ولی هر چی بازی به جلو تر میرفت بهتر میشد.غیر زاویه دوربین که عصاب رو بهم میریخت.
یکسرس معمای خیلی ساده تو مایه های تام رایدر هم توش بود ولی ساده تر
راستی اقای milky way یک کارکتر زن هم توش بود در حد چند ثانیه.

milky way
31-07-2009, 23:19
بازی رو تموم کردم.البته تموم نشد گفت ادامه داره همین طور نصفه نیمه ولی هر چی بازی به جلو تر میرفت بهتر میشد.غیر زاویه دوربین که عصاب رو بهم میریخت.
یکسرس معمای خیلی ساده تو مایه های تام رایدر هم توش بود ولی ساده تر
راستی اقای milky way یک کارکتر زن هم توش بود در حد چند ثانیه.
:31: جدی روسری سرش بود؟

Iman Bala
03-08-2009, 17:52
:31: جدی روسری سرش بود؟

اره یه چیزی سرش بود.

korokodil_avareh
04-08-2009, 00:36
اگر میشه چند عکس از گیم پلی بازی بذارید
ممنون

amin 2010
06-08-2009, 18:12
امروز تلویزیون تبلیغ این بازی رو می کرد.تو تبلیغ که چندان جالب نبود.

saman3230
19-08-2009, 12:37
سلام می خواستم بدونم کسی این بازیو انجام داده ؟

ارزش خرید داره ؟

SIMON137
19-08-2009, 13:01
سلام می خواستم بدونم کسی این بازیو انجام داده ؟

ارزش خرید داره ؟
فقط کافیست یک صفحه به عقب بروید ...

korokodil_avareh
19-08-2009, 13:08
سلام
من یه 10 دقیقه ای بازی رو تو گیم نت یکی از دوستام دیدم
خداییش به نظر بازی قابل قبولی میومد
البته مشکلات بازی و اشتباهات اون با 10 دقیقه نگاه کردن به چشم نمیان
ولی امیدوارم این بازی شروعی جدی باشه بر بازی سازی ایرانی چون بازی بود کامملا متفاوت
البته من منتظر بازی عصر پهلوانان نیز هستم

h_r_v
19-08-2009, 15:46
سلام
من یه 10 دقیقه ای بازی رو تو گیم نت یکی از دوستام دیدم
خداییش به نظر بازی قابل قبولی میومد
البته مشکلات بازی و اشتباهات اون با 10 دقیقه نگاه کردن به چشم نمیان
ولی امیدوارم این بازی شروعی جدی باشه بر بازی سازی ایرانی چون بازی بود کامملا متفاوت
البته من منتظر بازی عصر پهلوانان نیز هستم
بازي عصر پهلوانان خيلي وقته اومده و استراتژيك هست
Age Of Pahlavans

korokodil_avareh
19-08-2009, 16:10
بازي عصر پهلوانان خيلي وقته اومده و استراتژيك هست
Age Of Pahlavans
البته سبک بازی استراتژیک نیست
نقش آفرینی هست

راستی من منظورم بازی سوشیانت بود ببخشید