PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ htc touch diamond 2

صفحه ها : 1 2 [3] 4

AryanLand
31-01-2010, 16:12
دوستان سلام:
با راهنمایی های این تاپیک فارسی ساز 431 رو نصب کردم(416، 417 و 431 رو پیدا کردم). ولی هر چه می گردم کیبورد فارسی پیدا نمی کنم. اگه دوستان لطف کنند یه لینک بدو ممنون می شم.
با تشکر

سلام.

از اینجا دانلود کنید.:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moghimi_ma
31-01-2010, 23:43
سلام.

از اینجا دانلود کنید.:11:

با تشکر از شما دوست عزیز

moghimi_ma
02-02-2010, 22:47
دوستان سلام:
بهترین نرم افزار موبایل برای فرمت rmvb چی هستش؟

golmohammadi
03-02-2010, 15:06
با تشکر از شما دوست عزیز
برای تشکر کردن از دکمه مخصوص اینکار استفاده کنید

دوستان سلام:
بهترین نرم افزار موبایل برای فرمت rmvb چی هستش؟

کور پلیر بهترینشه
در کل بهترین پلیر همون کور لپیر هست
که این فرمت رو نیز براحتی پخش میکنه .

sonyericsson_w
05-02-2010, 18:57
نه به هیچ چیز دیگه ای نیاز ندارید و در محدوده ای که آنتن وایرلس دانشگاهتون قدرت فرستادن امواج رو داره شما میتونید استفاده کنید

خب اينكه هركي از راه برسه ميتونه استفاده كنه.
نميدونم يكي از بچه ها دانشگاه اصفهان ميگفتد بايد يه چيزي از IT بگيريم

AryanLand
05-02-2010, 21:45
اگه پسورد رو از IT دانشگاه بگيريم حله؟ يعني ديالر يا چيز ديگه اي نميخواد.(برنامه ديالر نميخواد؟)

خب اينكه هركي از راه برسه ميتونه استفاده كنه.
نميدونم يكي از بچه ها دانشگاه اصفهان ميگفتد بايد يه چيزي از IT بگيريم

سلام.

قربان شما مثل اینکه سوالتون رو فراموش کردید که چی بوده!!!!شما فرمودید اگر پسورد رو بگیریم حله؟ منم خدمتتون عرض کردم بله .:46::11:

akbarrazmi
06-02-2010, 17:43
دوستان سلام

من الان ویندوز 6.5 رو نصب کردم واقعا خیلی خوبه و تغییرات جالب و مفیدی روش انجام دادن حتما پیشنهاد میکنم شما هم نصب کنید..من که خیلی حال کردم..فقط الان برای این ویندوز چه فارسی سازی نصب کنم؟ اس ام ها رو نشون نمیده..ممنون .

amirepsilon
06-02-2010, 21:50
قیمت این گوشی الان چنده ؟

mehran2190
06-02-2010, 22:25
دوستان لطفا معایب diamond2 رو بیان کنند.

Real Madrid C.F
07-02-2010, 08:59
قیمت این گوشی الان چنده ؟

آخرین قیمت بدون گارانتی 460

MILAD&KAKA22
08-02-2010, 23:03
سلام ، من الان فارسی سازی که تو پست اول ویوا بود را ریختم ولی‌ حروف بر عکس و به هم نمیچسبه

. مشکل چیه؟ ۱ فارسی ساز خوب معرفی‌ کنین. ممنون. راستی‌ بازی خوب واسه دایموند ۲ چی‌ هست؟ دیکشنری فارسی هم بدین.

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

برنامه فیلتر تماس می‌خوام. ۱کی‌ ریختم نمیدونم چرا فیلتر نکرد.

MILAD&KAKA22
08-02-2010, 23:46
بچه‌ها من این فارسی سازو ریختم رو خود گوشی نه مموری . حالا چی‌ کار کنم؟

MILAD&KAKA22
09-02-2010, 00:02
چه جوری پاکش کنم؟ نه هارد ریست بلدم نه سافت ریست

AryanLand
09-02-2010, 01:37
سلام ، من الان فارسی سازی که تو پست اول ویوا بود را ریختم ولی‌ حروف بر عکس و به هم نمیچسبه

. مشکل چیه؟ ۱ فارسی ساز خوب معرفی‌ کنین. ممنون. راستی‌ بازی خوب واسه دایموند ۲ چی‌ هست؟ دیکشنری فارسی هم بدین.

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

برنامه فیلتر تماس می‌خوام. ۱کی‌ ریختم نمیدونم چرا فیلتر نکرد.

بچه‌ها من این فارسی سازو ریختم رو خود گوشی نه مموری . حالا چی‌ کار کنم؟

چه جوری پاکش کنم؟ نه هارد ریست بلدم نه سافت ریست

سلام.

شما ابتدا فیکسر فارسی ساز رو نصب کن یک سافت ریست کن اگر درست نشد باید پاک کنی .برای پاک کردن باید بری تو ستینگ سپس ریموو پروگرام و بعد اونجا برنامه رو پیدا کرده روش کلیک میکنی سپس کلید ریموو رو میزنی برنامه پاک میشه.اما چون فارسی سازها موقع پاک کردن باعث میشن سیستم ارور های متعددی بده باید هارد ریست بشه. برای هارد ریست هم 2 راه دارید :
1: برید تو قسمت ستینگ و سپس گزینه Clear Storage (البته شاید هم هارد ریست باشه)(من گوشی دایموند2 الان دستم نیست دقیقا" یادم نیست کدوم اصطلاح رو داره فردا شارژش میکنم دقیقش رو میگم) رو میزنید سپس از شما میخواد که اعداد 1 2 3 4 رو وارد کنید و سپس OK کنید.با اینکار گوشی هارد ریست میشه.
روش دوم اینه که( معمولا" زمانی که گوشی بالا نمیاد از این روش استفاده میشه) اول باطری رو در میارید سپس دکمه های زیاد کردن و کم کردن صدا رو با هم میگیرید سپس دگمه روشن کردن گوشی رو میزنید تا گوشی روشن بشه اما کلیدهای صدا رو نگه میدارید تا این نوشته رو ببینید رو صفحه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از دیدن این نوشته کلیدها رو رها میکنید و دکمه زیاد کردن صدا رو میزنید تا گوشی هارد ریست بشه.
برای سافت ریست هم قلم رو درمیارید درب پشت رو باز میکنید زیر جای قلم یک دکمه قرمز رنگ وجود داره اونو با قلم فشار میدید گوشی خاموش و روشن میشه.این حالت برای زمانیه که گوشی هنگ کرده و خاموش و روشن نمیشود.در حالت عادی با خاموش و روشن کردن گوشی سافت ریست میشه.:11:

نکته مهم: با هارد ریست کردن گوشی تمام اطلاعاتی که روی حافظه داخلی گوشی هست اعم از کانتکت ها و اس ام اس ها و..... پاک میشه.

MILAD&KAKA22
09-02-2010, 11:22
ممنون دوست عزیز این فیکسر کجاست؟ می‌شه لینکشو بدی ؟ من فارسی ساز را در خود هارد گوشی ریختم و از ریموو پرگرم پاک نمی‌شه. یعنی‌ فقط برنامه‌هایی‌ که تو ممری ریختم رو می‌شه پاک کرد. فارسی ساز تو پست اول ویوا را ریختم. شما تو ۱ پست ۱ فارسی ساز گذاشته بودین و گفته بودین اگه حروف بر عکس شد فیکسر را نصب کنم. ولی‌ نمیدونم منظورتون از فیکسر کدوم برنامشه؟

AryanLand
09-02-2010, 12:18
ممنون دوست عزیز این فیکسر کجاست؟ می‌شه لینکشو بدی ؟ من فارسی ساز را در خود هارد گوشی ریختم و از ریموو پرگرم پاک نمی‌شه. یعنی‌ فقط برنامه‌هایی‌ که تو ممری ریختم رو می‌شه پاک کرد. فارسی ساز تو پست اول ویوا را ریختم. شما تو ۱ پست ۱ فارسی ساز گذاشته بودین و گفته بودین اگه حروف بر عکس شد فیکسر را نصب کنم. ولی‌ نمیدونم منظورتون از فیکسر کدوم برنامشه؟

سلام.

شما وقتی فارسی ساز رو از حالت Rar باز میکنید(اون فارسی سازی که من لینک دادم رو)(تو همین تاپیک هم فکر میکنم یکی 2 بار لینک دادم ) یک فایل یک کیلو بایتی توش هست.اون فیکسر هست.بری نصب فارسی ساز اول عربیک 2 رو نصب کن بعد عربیک 1 یه ریست کن گوشی رو اگر دیدی فارسی رو جدا جدا یا برعکس نشون میده اونموقع فیکسر یا همون فایل یک کیلو بایتی رو نصب کن و یه ریست بکن .اینو تست کن ببین درست میشه یا نه اگر نشد بگو من در خدمتم.:11:

MILAD&KAKA22
09-02-2010, 12:27
ممنون. راستی‌ من چی‌ کار کنم این فارسی ساز قبلی پاک شه؟ تو خود گوشی ریختم نه مموری. تو قسمت ریموو پرگرم هم فقط برنامه‌های مموری رو می‌شه ریموو کرد.

MILAD&KAKA22
09-02-2010, 13:01
خوب فایل قبلی پاک شد. هارد ریست کردم از طریق کلر استرج

MILAD&KAKA22
09-02-2010, 13:43
آقا ممنون درست شد. فقط این تقویم عربی شد. می‌خوام انگلیسی‌ باشه. چی‌ کار کنم؟

Real Madrid C.F
10-02-2010, 08:37
سلام دوستان خریداره دیاموند2 هستم !! اگه فروشنده این یا پست بدین یا پی ام!!

MILAD&KAKA22
10-02-2010, 12:27
کسی‌ نبود جواب مارو بده؟

AryanLand
11-02-2010, 01:34
آقا ممنون درست شد. فقط این تقویم عربی شد. می‌خوام انگلیسی‌ باشه. چی‌ کار کنم؟

سلام.

باید بری تو تنظیمات Regional Settins و اونجا تنظیمش کنی.:11:

akbarrazmi
11-02-2010, 01:51
سلام
تنظیمات اکتیو سنک رو باید چجوری داد که بعد از هارد ریست کردن، کانتکت ها برگرده؟

ایا مربوط به بخش:

replace item on the desctop /////divice هست یا جای دیگه؟

ممنون.

پست صفحه 51 من هم بی جواب موند!!:41:

alitiger
11-02-2010, 15:19
دوستان بازي براي اين گوشي رو از كجا دانلود كنم تاپيك بازي خيلي پراكنده هست

golmohammadi
15-02-2010, 00:31
دوستان بازي براي اين گوشي رو از كجا دانلود كنم تاپيك بازي خيلي پراكنده هست

چون بخش جامعی وجود نداره :41:
فعلا از همونجا پیدا کن
تا بعدا ببینیم چیکار میشه کرد

black-ghost5
26-02-2010, 20:25
سلام. باطری این گوشی زمان پخش آهنگ چقدر دوام داره. مثلا E 72 میشه باهاش 37 ساعت موزیک گوش داد با این چی؟
دوم اینک این گوشی چه مزیتی نسبت به N 97 داره. چون فکر میکنم تقریبا با همین پول میشه N97 خرید با دوربین بهتر و تقریبا با همین امکانات.موندم بین این و N97. سوم اینکه انتن دهیش چطوریه؟ یه زحمت بکشین راهنمایی کنین.مرسی

offlineinternet
26-02-2010, 21:06
یه سری اطلاعات {۱۰۰ ر ۱۰۰ نشده} درباره ی HTc diamond3

mehran2190
26-02-2010, 21:11
دوستان گوشی من نه زنگ میخوره نه میشه زنگ زد. یه G بالای صفحه اومده واسه چیه؟؟ وقتی E میاد درسته جریان G و E چیه.چرا جابجا میشن؟در ضمن خط من همراه اول هستش.

nazanin_007
26-02-2010, 21:50
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید گوشیم6ساعت طول میکشه تاشارژشه واین خیلی غیرطبیعیه چیکارکنم؟؟؟؟

hamed999
26-02-2010, 22:51
سلام به دوستان -- چنتا سوال ضروری دارم در مورد diamond 2
از دارندگان این گوشی ها میخوام جواب بدن
1- سرعت gps این گوشی با نرم افزار های خوبی مثل اسمارت کام چه قده ؟در مقایسه با گوشی های نوکیا چطوره یه مقایسه کنین

2- سرعت گوشی چطوره ؟تو ویندوز 6.5 فرقی کرده سرعتش ؟ کلا سرعت طوری هست که باش راحت باشی و آزار دهنده نباشه مثلا از 5800 بیشتره؟

3- و مهم ترین چیز حساسیت تاچ اون ! !!! حساسیتش چطوریست از 5800 بهتره ؟ اخه نمیخوام واسه یه کار مثلا چند بار لمس کنم بعدشم آخری جواب نده ؟ کلا تو گوشی های هم رده اش چطوره مخصوصا omian II

AryanLand
26-02-2010, 23:24
دوستان گوشی من نه زنگ میخوره نه میشه زنگ زد. یه G بالای صفحه اومده واسه چیه؟؟ وقتی E میاد درسته جریان G و E چیه.چرا جابجا میشن؟در ضمن خط من همراه اول هستش.

سلام.

والا در مورد اینکه نه میتونی زنگ بزنی و نه زنگ میخوره شاید رفتید تو قسمت کال بارینگ و تنظیماتش رو دستکاری کردین(البته شاید)
اما در مورد E و G این به معنای اینه که تو مناطقی هستید که EDGE یا GPRS رو ساپورت میکنه و چه Eباشه و چه G باشه شما باید بتونید تماس بگیرید و باهاتون تماس بگیرن و اون مسئله که فرمودید به این مورد ربطی نداره.(تا جایی که من اطلاع دارم.)
یک سافت ریست بکنید ببینید درست میشه یا نه. سپس تنظیمات کال بارینگ رو برگردونید به حالت دیفالت و اگر نشد نهایتا" باید یک هارد ریست بکنید.:11:

AryanLand
26-02-2010, 23:59
سلام به دوستان -- چنتا سوال ضروری دارم در مورد diamond 2
از دارندگان این گوشی ها میخوام جواب بدن
1- سرعت gps این گوشی با نرم افزار های خوبی مثل اسمارت کام چه قده ؟در مقایسه با گوشی های نوکیا چطوره یه مقایسه کنین

2- سرعت گوشی چطوره ؟تو ویندوز 6.5 فرقی کرده سرعتش ؟ کلا سرعت طوری هست که باش راحت باشی و آزار دهنده نباشه مثلا از 5800 بیشتره؟

3- و مهم ترین چیز حساسیت تاچ اون ! !!! حساسیتش چطوریست از 5800 بهتره ؟ اخه نمیخوام واسه یه کار مثلا چند بار لمس کنم بعدشم آخری جواب نده ؟ کلا تو گوشی های هم رده اش چطوره مخصوصا omian II

سلام.

ازسرعتش تو جی پی اس منظورتون چیه؟ اگر منظورتون وصل شدن به ماهواره باشه که باید عرض کنم اگر گوشی آپدیت باشه (مدت زمان زیادی از کار با جی پی اسش نگذشته باشه مثلا" یک دو سه هفته نگذشته باشه) خیلی سریع آماده به کار میشه و اتصال کامل برقرار میکنه.اما اگر منظورتون تاخیر هست که معمولا" در تمام دستگاه ها هست.واسه اینگوشی حدود 1 ثانیه هست.
در موارد دیگه هم اصلا" با سیمبیان و مخصوصا" 5800 مقایسه نکنید وگرنه اینجا میگیرن میزننتون.(اونا در برابر این گوشی حرفی برای گفتن ندارن):46::31:

hamed999
27-02-2010, 11:42
دوست عزیز در مورد تاچ و سرعت خود گوشی توضیحی ندادی ؟ میشه یه توضیحی بدین ؟

AryanLand
27-02-2010, 12:49
دوست عزیز در مورد تاچ و سرعت خود گوشی توضیحی ندادی ؟ میشه یه توضیحی بدین ؟

سلام.

توضیح دادم که !!!منتها در لفافه بود .شما با 5800 مقایسه کردید منم گفتم باهم قابل قیاس نیست (در مقایسه با دایموند 2 گوشی 5800 در هنگام تاچ و کارکردن با گوشی حرکت اسلو موشن انجام میده):46::11:

hamed999
27-02-2010, 14:00
خیلی ممنون از اینکه زود جواب میدین --این دیگه سوال آخره --- این گوشی صفحش کجاها به لطف سنسورش میچرخه ؟بازی هایی که به لطف شتاب سنج باید بازی کنی رو این گوشی اجرا میشن ؟ صدای اسپیکر گوشی متوسط هست (بلندیش)؟

ma_da
27-02-2010, 14:11
با سلام
من يك ماه اين گوشي رو خريدم و ولي هنوز زياد باهاش كار نكردم ولي همونطور كه بهرام گفت كيفيت عكس بسيار بالايي داره

mehran2190
27-02-2010, 15:25
تو بعضی از بازیها،message،گالری،you tube و...
بله نصب میشه،مثل NFS Undercover
در حالت عادی بله ولی اگه دوست داری زیادش کنی این نرم افزارو نصب کن صداش خیلی زیاد میشه هم اسپیکر هم هندزفری
Pocket Music 5.3.5 bundle

akbarrazmi
28-02-2010, 00:30
سلام..
یکی دوروزه بعضی جاها فونت فارسی نشون داده نمیشه..مثلا در منوی اصلی پیامکهای فارسی رو نشون نمیده اما وقتی میری تو ALL masege نشون میده..یا مصلا بعضی برنامه های فارسی رو (منوهاشون رو) که قبلا راحت فونت فارسی نشون میداد الان نشون نمیده.. حتی ای میل هم همینطور..در خود منو نشون نمیده ولی وقتی میری توی ایمیل قشنگ نشون میده..مشکلش از کجاست؟

انگار رابط ـاچ فلو نمیخونه..نمیدونم نظر شما چیه؟

AryanLand
28-02-2010, 01:48
خیلی ممنون از اینکه زود جواب میدین --این دیگه سوال آخره --- این گوشی صفحش کجاها به لطف سنسورش میچرخه ؟بازی هایی که به لطف شتاب سنج باید بازی کنی رو این گوشی اجرا میشن ؟ صدای اسپیکر گوشی متوسط هست (بلندیش)؟

سلام.
دوستمون مهران جان لطف کردن جواب دادن.:11:

سلام..
یکی دوروزه بعضی جاها فونت فارسی نشون داده نمیشه..مثلا در منوی اصلی پیامکهای فارسی رو نشون نمیده اما وقتی میری تو ALL masege نشون میده..یا مصلا بعضی برنامه های فارسی رو (منوهاشون رو) که قبلا راحت فونت فارسی نشون میداد الان نشون نمیده.. حتی ای میل هم همینطور..در خود منو نشون نمیده ولی وقتی میری توی ایمیل قشنگ نشون میده..مشکلش از کجاست؟

انگار رابط ـاچ فلو نمیخونه..نمیدونم نظر شما چیه؟

سلام.

برنامه جدیدی نصب یا از برنامه های قبلی چیزی رو پاک نکردی ؟ چون گاهی اوقات شما برنامه جدیدی نصب میکنی که باعث تداخل و ایجاد مشکل میشه و همچنین گاهی اوقات با پاک کردن برنامه باعث میشه یکسری فایلهایی که برنامه ها بصورت اشتراکی استفاده میکنن پاک بشه که اونم باز باعث دردسر میشه.(از نمونه های بارز این برنامه ها فارسی سازها.تقویمها (مخصوصا" تقویم فارسی ) :11:

akbarrazmi
28-02-2010, 13:46
سلام اریا جان..
درسته جدیدا تقویم فارسی نصب کردم..الان پاکش کنم؟

akbarrazmi
28-02-2010, 16:44
سلام
تنظیمات اکتیو سنک رو باید چجوری داد که بعد از هارد ریست کردن، کانتکت ها برگرده؟

ایا مربوط به بخش:

replace item on the desctop /////divice هست یا جای دیگه؟

ممنون.

پست صفحه 51 من هم بی جواب موند!!:41:

ببخشید این سوال برام مهمه..چون احتمالا مجبور بشم هارد ریست بکنم..:11:

AryanLand
28-02-2010, 17:37
سلام اریا جان..
درسته جدیدا تقویم فارسی نصب کردم..الان پاکش کنم؟

سلام.

پاکش کن ولی به احتمال زیاد باید هارد ریست کنی.(قبل از هارد ریست پاکش کن ببین درست میشه یا نه ولی به احتمال 99% باید هارد ریست کنی).

ببخشید این سوال برام مهمه..چون احتمالا مجبور بشم هارد ریست بکنم..:11:

والا من هر وقت خواستم با اکتیو سینک اینکارو انجام بدم به مشکل خوردم.(پروفایل و نمیشناسه و.....).
بهترین کار اینه که شما یک بکاپ با SPB Backup بگیری و بعدش هم فقط کانتکت ها و اس ام اس هاتو برگردونی چون اگرکامل بر گردونی بازم میشه مثل همین الانش.:11:

mehran2190
28-02-2010, 21:34
من به یک مشکل جدید برخوردم.ایرانسلمو که مبزارم کار میکنه ولی همراه اولم کار نمیکنه،بندرت زنگ میخوره میگیریش اشغال میزنه زنگ میزنی یهو قطع میشه.در ضمن خط من tci هستش ولی وقتی سیم کارتو میزارم قبل از اینکه ویندوز بیاد بالا تا 100 load میکنه ولی با mci.بعد که ویندوز میاد بالا tci هستش.اعصاب منو خورد کرده.ممنون میشم کمک کنید.

akbarrazmi
28-02-2010, 22:06
سلام.

پاکش کن ولی به احتمال زیاد باید هارد ریست کنی.(قبل از هارد ریست پاکش کن ببین درست میشه یا نه ولی به احتمال 99% باید هارد ریست کنی).

بله دقیقا همین جوریه..برنامه رو پاک کردم ولی جواب نداد..احتمالا باید هارد ریست بکنم..

والا من هر وقت خواستم با اکتیو سینک اینکارو انجام بدم به مشکل خوردم.(پروفایل و نمیشناسه و.....).
بهترین کار اینه که شما یک بکاپ با SPB Backup بگیری و بعدش هم فقط کانتکت ها و اس ام اس هاتو برگردونی چون اگرکامل بر گردونی بازم میشه مثل همین الانش.:11:

ممنون برنامه رو دانلود کردم..

من به یک مشکل جدید برخوردم.ایرانسلمو که مبزارم کار میکنه ولی همراه اولم کار نمیکنه،بندرت زنگ میخوره میگیریش اشغال میزنه زنگ میزنی یهو قطع میشه.در ضمن خط من tci هستش ولی وقتی سیم کارتو میزارم قبل از اینکه ویندوز بیاد بالا تا 100 load میکنه ولی با mci.بعد که ویندوز میاد بالا tci هستش.اعصاب منو خورد کرده.ممنون میشم کمک کنید.

دوست عزیز منم دقیقا مشکل ما رو داشتم..در چند صفحه قبل میتونی سوالم رو ببینی! اما بعد از کلی اعصاب خوردگی متوجه شدم که اصلا این اتفاقات به گوشی ربطی نداره..بعد از چند روز هم خطم درست شد..الان شما هم با یه گوشیه دیگه تست کنید و نتیجه رو بگید..:11:

amirepsilon
01-03-2010, 22:43
دوستان به نظرتون من 1 بخرم یا 2 ؟
در ضمن
با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی ؟

AryanLand
01-03-2010, 23:23
دوستان به نظرتون من 1 بخرم یا 2 ؟
در ضمن
با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی ؟

سلام.

من اگر باشم دایموند 2 رو میخرم.و با گارانتی.:11:

ma_da
02-03-2010, 12:14
با سلام
دوستان اگه كسي ميدونه چجوري ميشه صداي زنگ اين گوشي رو زياد كرد و يا از آهنگهاي دلخواه به عنوان زنگ استفاده كرد منو راهنمائي كنه.ممنون

golmohammadi
02-03-2010, 14:48
واسه زنگ که راحته
رو فایل MP3 راست کلیک میکنی
و یکی از گزینه ها برای همین کار تعبه شده
برنامه هایی هم برای اینکار وجود دارند
افزایش صدا رو هم بیخیال شی بهتره.

juventuss
02-03-2010, 22:45
دوستان برای شارژ اولیه گوشی چند ساعت به نظر شما باید بزاریم گوشی شارژ بشه ؟

mehran2190
03-03-2010, 14:43
در نرم افزار core player میشه زیرنویس فیلمو پخش کرد؟ srt یا idx یا sub
چجوری میشه call history و calendar v رو از روی دسکتاپ گوشی برداشت،همینطور ساعت؟
touchflo 3d رو از کجا میشه حذف کرد؟
فایل های تصویری رو میشه رو tv پخش کرد؟
میشه از طریق گوشی رو هندزفری بلوتوث آهنگ پخش کرد؟

akbarrazmi
03-03-2010, 15:37
با سلام
دوستان اگه كسي ميدونه چجوري ميشه صداي زنگ اين گوشي رو زياد كرد

نمیدونم دقیقا منظورتون چیه..اما اگه صدای زنگ گوشی رو میگید..میتونید با ولوم کنار گوشی این کار رو بکنید..

دوستان برای شارژ اولیه گوشی چند ساعت به نظر شما باید بزاریم گوشی شارژ بشه ؟

سلام.. شارژ اولیه بسیار بسیار مهمه.. به نظر من بعد از اینکه چراغ سبز هم شد یه 3-4 ساعت بمونه.. بعد دوباره باهاش کار کنید وقتی تموم شد دوباره بزارید 3-4 ساعت کامل تو شارژ باشه..اگه برای 2- بار این کار رو بکنید مطمئنا باطری شما در اینده عملکرد بهتری خواهد داشت..

در نرم افزار core player میشه زیرنویس فیلمو پخش کرد؟ srt یا idx یا sub
چجوری میشه call history و calendar v رو از روی دسکتاپ گوشی برداشت،همینطور ساعت؟
touchflo 3d رو از کجا میشه حذف کرد؟
فایل های تصویری رو میشه رو tv پخش کرد؟
میشه از طریق گوشی رو هندزفری بلوتوث آهنگ پخش کرد؟

نه زیر نویس پخش نمیکنه..
دومی رو نمیدونم

نمیشه پاک کرد..مگر این که از قسمت today screen تاچ فلو رو بردارید و بزارید رو تم خود ویندوز..که در اون صورت همه چیز در دسکتاب قابل حذف و اضافه هست..

چهارمی رو هم نمیدونم

بله میشه..فقط نمیدونم چرا فقط حدود یه دیقه وصل میمونه و برای وصل مجدد باید دوباره دکمه روی هنزفری بلوتوث رو بزنید (دکمه کال)

البته باید اهنگ رو بزنید پخش بشه و در حین پخش اگه دکمه وصل تماس بلوتوث رو بزنی صدا به بلوتوث منتقل میشه.:11:

mehran2190
03-03-2010, 16:02
بعضی از نرم افزارهایی که نصب می کنم به owner device گیر میده،منظورش چیه؟

AmiRreZA_RAcEr
03-03-2010, 17:14
آقا این گوشی من جدیدا خیلی هنگ میکنه ، مثلا وقتی هم هنگ میکنه و بهش زنگ میزنند برای اونا زنگ میخوره ولی برای من نه ، اینطوری خیلی سو تفاهم برای دیگران بوجود اومده و فکر میکنن من نخواستم گوشی رو بردارم
من یک برنامه برای تغییر چهره گوشیم نصب کردم که اسمش الان یادم نیست .. اما این برنامه رو خیلی وقت پیش نصب کردم ، جدیدا گوشیم اینطوری شده

AryanLand
03-03-2010, 22:01
بعضی از نرم افزارهایی که نصب می کنم به owner device گیر میده،منظورش چیه؟

سلام.

منظورش اینه که باید برنامه رجیستر بشه و با همون Owner Name که واسه گوشی انتخاب کردی باید رجیستر بشه.برنامه هایی که مشکل داری و Owner Name گوشیتو بگو هر کدوم رو تونستم رجیسترش رو بهت بدم.:11:

Ex1
03-03-2010, 22:38
من تازه دایموند 2 کارکرده گرفتم.
باتریش شارژ کامل باشه چقدر جواب بده خوبه ؟
راستی موقع دیدن فیلم کمی باتریش گرم میشه طبیعی؟
جواب سریع لطفا
tanks:20::20::20:

sam.ra
04-03-2010, 10:28
مو علیک
والا نیت خرید نداشتم ..ولی دیدمو خوشم اومدو خریدم
چند تا سوال داشتم خدمت بزرگ اواران
وین 6.5
1هر کاری کردم نتو.نستم از سایتش دانلود کنم ..یعنی شماره سریال گوشیو میخواد ..وقتی وارد میکنم ارور میده
2 سرعت تاچم حس میکنم کند هستش ..آیا خراب است ..یا در حال خراب شدنه ..یا سالم است من حساسیت دارم!؟!؟
جی پی اسو نتونستم وصل کنم ..هر چند توضیحات خوب بود ..بیرون فی چقدر میگیرن وصل کنن؟
مرسی پیشاپیش

AryanLand
04-03-2010, 10:48
مو علیک
والا نیت خرید نداشتم ..ولی دیدمو خوشم اومدو خریدم
چند تا سوال داشتم خدمت بزرگ اواران
وین 6.5
1هر کاری کردم نتو.نستم از سایتش دانلود کنم ..یعنی شماره سریال گوشیو میخواد ..وقتی وارد میکنم ارور میده
2 سرعت تاچم حس میکنم کند هستش ..آیا خراب است ..یا در حال خراب شدنه ..یا سالم است من حساسیت دارم!؟!؟
جی پی اسو نتونستم وصل کنم ..هر چند توضیحات خوب بود ..بیرون فی چقدر میگیرن وصل کنن؟
مرسی پیشاپیش

سلام.

جی پی اس مشکلتون چیه؟بیرون گوشیتون رو ندید .به نظر من پول مفت دادنه.همینجا باهم درستش میکنیم.
در مورد تاچش ,شما با چی مقایسه میکنید .ویندوز 6,5 هم یکی 2تا من گرفتم بزارید تست کنم اگر باگ نداشت به شما هم تقدیم میکنم استفاده کنید.:11:

mehran2190
04-03-2010, 14:20
من از وقتی فونت فارسی رو گوشیم نصب کردم حروف و اعداد تو message خیلی ریز شده،می خواستم ببینم ربطی داره یا نه؟
اگه داره چجوری درستش کنم.
تو تنظیمات گوشی رفتم سایز فونت رو آخر بود.

ma_da
04-03-2010, 18:03
سلام
بابت استفاده زنگ به عنوان آهنگ ممنون ولي چرا بايد بلندي صداي اين گوشي رو بي خيال شد

amirepsilon
04-03-2010, 19:35
سلام
1. قیمت با گارانتی حدود 100 تومن گرون تر هست
به نظر شما بهتر نیست بدون گارانتی بخریم ؟

2. بزرگ ترین عیوب اچ.تی.سی به نظر شما چیست ؟

AryanLand
04-03-2010, 20:41
من از وقتی فونت فارسی رو گوشیم نصب کردم حروف و اعداد تو message خیلی ریز شده،می خواستم ببینم ربطی داره یا نه؟
اگه داره چجوری درستش کنم.
تو تنظیمات گوشی رفتم سایز فونت رو آخر بود.

سلام.

چرا میتونه دلیلش همین باشه ضمن اینکه میتونه هم نباشه.احتمالا" شما فارسی ساز ی نصب کردید که رو این گوشی فیکس نمیشه.:11:

سلام

سلام.

اولا" که اینقدر نباید اختلاف داشته باشه دوم اینکه بله میرزه با گارانتی بخرید چون اگر با گارانتی یاس یا پرشین تلکام بگیرید یک بیمه هم روش داره.
اما عیوبش بستگی داره به نوع استفاده شما و اینکه شما چه استفاده و انتظاراتی از گوشیتون دارید.:11:

AmiRreZA_RAcEr
04-03-2010, 22:22
کسی نیست جواب ما رو بده !؟ راستی spb نصب کردم
این جی پی اس چجوریاس ؟؟؟ راهنمای نصبش کجاس ؟

mehran2190
04-03-2010, 22:30
من همون فارسی سازی که شما تو صفحه 39 لینکشو گذاشته بودین نصب کردم،شاید بخاطر ویندوز باشه چون من 2 هفته هست که گوشیرو خریدم و روش ویندوز 6.5 نصب بود.ممکنه بخاطر ویندوز باشه؟

یه مشکل دیگم پیدا شده یکی دوبار گوشی خاموش شده و با power روشن نمیشه حتما باید soft reset بشه،دلیلش چیه؟

AryanLand
04-03-2010, 22:47
کسی نیست جواب ما رو بده !؟ راستی spb نصب کردم
این جی پی اس چجوریاس ؟؟؟ راهنمای نصبش کجاس ؟

سلام.

والا اون پست قبلیت رو من دیدم اما چیزی به نظرم نیومد که بگم و بدردت بخوره پس گفتم اگر اساتید دیگه کمک کنن بهتره.در مورد SPB کدوم نرم افزارشو نصب کردی و مشکل چیه؟ جی پی اس هم باید اول برنامه براش نصب کنی مثلا" گارمین( من چون خودم از گارمین استفاده میکنم اینو مثال زدم).برای دریافت نرم افزار و راهنمای نصبش هم به این لینک مراجعه کنید.

من همون فارسی سازی که شما تو صفحه 39 لینکشو گذاشته بودین نصب کردم،شاید بخاطر ویندوز باشه چون من 2 هفته هست که گوشیرو خریدم و روش ویندوز 6.5 نصب بود.ممکنه بخاطر ویندوز باشه؟

یه مشکل دیگم پیدا شده یکی دوبار گوشی خاموش شده و با power روشن نمیشه حتما باید soft reset بشه،دلیلش چیه؟

سلام.

احتمالش زیاده که از فارسی ساز باشه چون اون فارسی سازی که معرفی کردم مال ویندوز 6,1 بود نه 6,5 یک مقدار رو 6,5 باگ داره برات واسه 6,5 دایموند رو پیدا میکنم آپلود میکنم.این مورد دوم هم میتونه از باگهای رام باشه باید تحقیق کنم تا جواب قطعی بدم.
ممکنه ورژن رام و نوعش رو بگی؟ (رسمی هست یا کوک شده):11:

mehran2190
04-03-2010, 23:14
خودمم فکر می کنم مال ویندوز 6.5 باشه احتمال زیاد این فار سی ساز با 6.5 مچ نیست.
مورد دومم فکر کنم به قول شما واسه رم باشه چون soft reset که میکنی بازم 60 درصد رم درگیر،کلا بین 60 تا 70 درصد رم درگیر بدون اینکه نرم افزاری run شده باشه.
والا رسمی یا غیر رسمیشو که نمیدونم ولی اینارو از توش در آوردم:

windows mobile 6.5 professional
ce os 5.2.21869 ( build 21869.5.0.82
rom version: 2.17.720.2(68613) wwe
rom date: 11/27/09
radio version: 4.49.25.57
protocol version: 61.44tc.25.32AU

akbarrazmi
05-03-2010, 01:38
من تازه دایموند 2 کارکرده گرفتم.
باتریش شارژ کامل باشه چقدر جواب بده خوبه ؟
راستی موقع دیدن فیلم کمی باتریش گرم میشه طبیعی؟
جواب سریع لطفا
tanks:20::20::20:

باطریش مونده به استفاده شما از 24 ساعت تا 72ساعت.. گرم شدن باطری هم طبیعیه..فقط سعی کن هنگام تماشای فیلم، گوشی رو تو دستت نگیری..چون گرمای دستت هم ممکنه گوشی رو گرم کنه..

سلام

سلام
تقربا همه با گرانتی میخرن..(گارانتی اصل) ارزشش رو داره..و خیالت راحته..بدون گارانتی انگار داری یه ماشین رو بدون بیمه نامه میرونی..بله حدود 100 تومن فرق میکنه..به شرطی بخر که قصد فروش نداشته باشی...

بزرگترین عیوب اچ تی سی همدیگه خیلی سوال کلی ای هست..اما اگه منظورتون دیاموند 2 هست، به نظر شخصی من اگه کمی باطریش بیشتر بود و کمی هم رم بیشتر و کم کمی هم سی پی یو قوی تری داشت عالی بود (یه دفعه بگو برو HD 2 بخر دیگه!!!) ولی جدای از شوخی این اولین تجربه PPC من بود..که تجربه خوب وشیرینی هم بود..و اصلا پشیمون نیستم.و روز به روز بیشتر عاشقش میشم.:11:

Ex1
05-03-2010, 15:21
ببخشید زیاد سوال میپرسم
میشه بگین چقدر طول میکشه باتری تون شارژ کامل بشه؟
قسمت power بخش information اطلاعات کاملی در باره باتری میگه
میشه مال گوشی خودتون برام بگین
گوشی من
stand bay 32:45
talk 20
device usage 7:45

mehran2190
05-03-2010, 18:02
از اینجا میتونید نرم افزار دانلود کنید:

akbarrazmi
05-03-2010, 22:40
ببخشید زیاد سوال میپرسم
میشه بگین چقدر طول میکشه باتری تون شارژ کامل بشه؟
قسمت power بخش information اطلاعات کاملی در باره باتری میگه
میشه مال گوشی خودتون برام بگین
گوشی من
stand bay 32:45
talk 20
device usage 7:45

باطری معمولا 2 ساعته فول شارژ میشه..اون اطلاعات هم بعد از هر بار فول شارژ شدن..به روز میشن.منظورش اینه که مثلا گوشی 32 دقیقه اماده به کار.20 ثانیه مکالمه و 7 دقیقه هم باهاش کار کردی..شایدم جای دقیقه و ساعت و ثانیه رو اشتباه گفتم..اما اصل مطلب اینه که اونها اطلاعات استفاده از باطری هستن.:11:

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

سلام

من وایرلس گوشی رو برقرار کردم..اینترنت هم دایر هست..
اما سوال: ایا میشه به وسیله وایر لس از پی سی فایل رد وبدل کرد؟ و یا درایوهای پی سی رو رو گوشی دید؟

mehran2190
06-03-2010, 17:23
آنتن گوشی من پریده چیکارش کنم؟ نه همراه اول کار میکنه نه ایرانسل.

akbarrazmi
07-03-2010, 00:42
آنتن گوشی من پریده چیکارش کنم؟ نه همراه اول کار میکنه نه ایرانسل.

سلام
از قسمت، All setting ---communications چک کنید ببینید phone خاموش نباشه...یا Airport mode روشن نباشه..نتیجه رو هم اعلام کنید.:11:

xfati
07-03-2010, 01:27
خوب دوستان عزیز سلام:10:
من 2 ماهه این گوشی رو خریدم و میخام یه نقدی برا همه بکنم که کسایی که میخان بخرن اطلاعاتی گیرشون بیاد:46:
این گوشی طبق اسمش زیبایی مهندسی خاصی دارد و بسیار گوشی زیبایی از تکنیک های مهندسی میباشد
باتری گوشی در حد مطلوبی قرار دارد هر چند میتوانست بهتر هم باشد
کیفیت اسپیکر های گوشی بسیار نسبت به بقیه گوشی های اچ تی سی کیفیت بهتری دارد و صدای ان هم خیلی بلند هست البته نسبت به بقیه گوشی های اچ تی سی
کیفیت صفحه نمایش ان بسیار واضع و در نور خورشید هم واضع هست ولی خوب در نور خورشید نمیشه گفت خوبه
سرعت گوشی بسیار بالاست البته مال من ویندوز موبایل 5.1 هست ولی بازم عالیه البته مموری 4 گیگ روش هست که تقریبا پر هست ولی بازم اصلا مشکل سرعت نداره
تایپ با مداد ان خارق العاده هست و بسیار سریع میشه اس ام اس یا نامه نوشت ولی اگه بخواهید با انگشت تایپ کنید ازیت میشید
یکی از مشکلات ان نبود خروجی 3.5 میلیمتری برای هندزفری هست که مثلا من که خودم زیاد موزیک گوش میدم نمیتونم هم زمان هم گوشی رو شارژ کنم و هم موزیک گوش بدم ولی کیفیت هندزفری ان بسیار بالا هست
کیفیت دوربین ان در نور روز هم بسیار واضع و با کیفیت هست ولی در شب اصلا کیفیت خوبی نداره
کیفیت فیلم برداریش هم خوبه ولی فقط در روز
از لحاظ محکمی هم به نظر من یکی از محکم ترین گوشی های اچ تی سی هست که اتفاقا گوشی خودم وقتی تو ماشین بودیم از رو داشبورد سر خورد و بیرون افتاد که با سرعت 90 کیلومتر ماشین و با توجه به اینکه وقتی بیرون پرت شد مستقیم خورد به لبه بلوار بدنه گوشی فقط کمی خط برداشت البته لبه بالا سمت راست خراشید ولی بازم هر گوشی با سرعت 50 تا هم بخوره به بتن بلوار در جا شیشه و همه چیزش نابود میشه ولی گوشی من که هنوز سالمه
از لحاظ اندازه هم به نظر من برا پسرا عالیه چون راحت تو جیب جا میشه و وزنش هم بسیار مناسبه
در ضمن من خودم دوستم گوشی htc hd2 داره و من خودم باهاش کار کردم گوشی معرکه ایی هست و اشکال هایی توش هست که الان براتون میگم
این گوشی وقتی اس ام اس میاد براتون و میخواهید جواب بدید راحت جواب میدید و یا مثلا میخواهی یه اس ام اس که 3 ماه قبل از یکی دریافت کردی و الان میخواهی برا یکی دیگه بفرستی تو 3 سوت میشه پیداش کرد و سندش کرد و این ویندوز موبایل جدید ادمو داغون میکنه تا یه اس ام اس که قبلا برات رسیده رو سند کنی برا یکی دیگه
که اتفاقا من سیستم عامل این گوشی یعنی 6.1 رو ترجیع میدم به 6.5 حالا شاید بقیه بگن نه بابا مگه میشه
ولی من خودم به شخصه با اون 6.5 کار کردم این 6.1 رو ترجیع میدم البته نمیخام بگم اون بدرد نمیخوره ولی من خودم 2 ماهه با هر 2 سیستم عاملا کار کردم از 6.1 خیلی خیلی راضی ترم البته تو این گزینه ولی خوب تو تنظیمات گوشی حتما 6.5 بهتره
گوشی هم تو زمان کمی شارژ میشه ولی اگه بزارید شارژگوشی کلا تموم بشه و خاموش بشه و دوباره بزنید به شارژ مدت زمان خیلی بیشتری باید صرف کنید تا گوشی شارژ بشه
2 تا لامپ کوچک بالای گوشی هست که وقتی اس ام اس یا میسکال دارید به رنگ سبز چشمک میزنه و زیبایی خاصی به گوشی میده و وقتی شارژ ان به حداقل میرسه قرمز میشه پس بهتره وقتی چراغ قرمز شروع به چشمک زدن کرد اونو بزنید به شارژ و نزارید خاموش بشه:31:
دوستان عزیز این مطلب رو خودم نوشتم و زبان نوشتاریم خیلی خوب نیست مثل سایت های بررسی گوشی براتون توضیح بدم و چون خودم 2 ماهه این گوشی رو دارم براتون نوشتم استفاده ببرید:5:

mehran2190
07-03-2010, 08:46
سلام
از قسمت، All setting ---communications چک کنید ببینید phone خاموش نباشه...یا Airport mode روشن نباشه..نتیجه رو هم اعلام کنید.:11:

از اونجا درست نشد مجبور شدم hard reset کنم بعدش back up که قبلا گرفته بودمو ریختم روش ok شد.

golmohammadi
07-03-2010, 18:23
سرعت گوشی بسیار بالاست البته مال من ویندوز موبایل 5.1 هست ولی بازم عالیه البته مموری 4 گیگ روش هست که تقریبا پر هست ولی بازم اصلا مشکل سرعت نداره
اینجا منظورت 6.1 بود درسته ؟

juventuss
07-03-2010, 21:09
با سلام من چند تا سوال داشتم که ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن :

1-بهترین راه برای ریختن فایل تو گوشی به نظرم ریختن فایل ها بوسیله رم ریدر هستش اما چطور فایل ها رو از رم به حافظه گوشی منتقل کنیم ؟

2-میگم میشه یه توضیح راجع به این رم که میگن من فلان رم رو ریختم و این رم بهتر هستش و .. بدین ؟

3-چکار کنم تا گوشی کم ترین مصرف باتری رو داشته باشه ؟

4-نور صفحه رو از کجا میشه کم و زیاد کرد ؟

5-میشه روش نصب کلی برنامه و بازی رو روی توضیح بدید ؟

6-یه برنامه کاربردی برای خوندن و نوشتن اس ام اس های فارسی + روش نصب اون معرفی کنید ؟(چون دوستان هر کی یه برنامه میگه و باز هم یه عده ازش ناراضی اند )
7-در منوی اصلی چطور میشه جای ایتم ها را با هم عوض کرد یا ایتمی رو حذف یا اضافه کرد ؟ ( منظورم منویی که بعد از زدن استارت باز می شود )

8-بار اولی که گوشی رو روشن کردم یه سری تنظیمات اومد که من " بعدا " را انتخاب کردم حالا چطور میتونم دوباره اونها رو ببینم و تنظیم کنم (یکیش یادمه مال گوگل مپ بود که من اون موقع زدم دانلود نقشه به طور اتوماتیک که الان میخوام غیر فعالش کنم)

9-میشه یه لیست از بهترین و کاربردی ترین برنامه ها که به نظرتون لازمه روی گوشی باشه بنویسید (اگه لینکش هم بزارید که عالی میشه )

golmohammadi
08-03-2010, 09:26
با سلام من چند تا سوال داشتم که ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن :

1-بهترین راه برای ریختن فایل تو گوشی به نظرم ریختن فایل ها بوسیله رم ریدر هستش اما چطور فایل ها رو از رم به حافظه گوشی منتقل کنیم ؟

2-میگم میشه یه توضیح راجع به این رم که میگن من فلان رم رو ریختم و این رم بهتر هستش و .. بدین ؟

3-چکار کنم تا گوشی کم ترین مصرف باتری رو داشته باشه ؟

4-نور صفحه رو از کجا میشه کم و زیاد کرد ؟

5-میشه روش نصب کلی برنامه و بازی رو روی توضیح بدید ؟

6-یه برنامه کاربردی برای خوندن و نوشتن اس ام اس های فارسی + روش نصب اون معرفی کنید ؟(چون دوستان هر کی یه برنامه میگه و باز هم یه عده ازش ناراضی اند )
7-در منوی اصلی چطور میشه جای ایتم ها را با هم عوض کرد یا ایتمی رو حذف یا اضافه کرد ؟ ( منظورم منویی که بعد از زدن استارت باز می شود )

8-بار اولی که گوشی رو روشن کردم یه سری تنظیمات اومد که من " بعدا " را انتخاب کردم حالا چطور میتونم دوباره اونها رو ببینم و تنظیم کنم (یکیش یادمه مال گوگل مپ بود که من اون موقع زدم دانلود نقشه به طور اتوماتیک که الان میخوام غیر فعالش کنم)

9-میشه یه لیست از بهترین و کاربردی ترین برنامه ها که به نظرتون لازمه روی گوشی باشه بنویسید (اگه لینکش هم بزارید که عالی میشه )

سلام
1-خب با روشهای مختلفی میشه اینکارو کرد
بلوتوث
کابل
و ریدر
ریدر و کابل (mass Storage) خوبند

2- شما اشتباه گرفتین این رام هست نه رم درواقع منشور همون ویندوز گوشی میشه

3- بلوتوث را خاموش کن
نور صفحه را تا جایی که میتونی کمش کن
برنامه هایی که در استارتاپ قرار میگیرند را مدیریت کن کلا سعی کن برنامه باز نزاری بمونه

4- برو ستینگ گوشی یه گزینه هست اسم دقیقش یادم نیست بچه ها میاند میگند

5- برنامه ها و بازیها کلا 3 نوع هستند
نوع اول مختص ویندوز موبایل با فرمت .cab خیلی راحته کپی میکنی گوشی و از گوشی نصب میکنی
نوع دیگه .exe هستند که باید از طریق کامپیوتر نصب کنی
یعنی این فایل را تو کامپیوتر نصب میکنی همزمان در گوشی هم نصب میشه
البته گوشی باید سینک بشه
و نوع دیگه پرتابل یا قبل حمل هست
برنامه یا بازی را کپی میکنی گوشی میری روش اجرا میکنی به همین سادگی

6- مگه خود گوشی فارسی نمیخونه ؟
فارسی ساز را نصب کردی؟

7- نمیدونم شرمنده

8- اون تنظیماتی که لازم بئده اجباری هست که تنظیمش کنی بقیه هم مهم نیستند .کسان که این گوشیو دارند میتونند بگند کدوم تنظیمات بود و همه این تنظیمات را میشه بعدا نیز تغییر داد مثل ویندوز کامپیوتر .

10- اینم بستگی به سلیقه اشخاص داره
یه چند تایی میگم

برنامه برای gps که oziexplorer خوبه

فایل منیجر قوی resco file explorer

برنامه core player بهترین پلیر تصویری

برنامه pocket music بهترین برنامه صوتی پاکت پی سی

برنامه تقوی شمسی که برای ماها لازمه

یک دیکشنری خوب مثل LingvoSoft_Talking_Dictionary

برنامه مدیریت بلوتوث ObexInboxEx v0.947 یا Dr-YAR Bluetooth v1.6.1
Google Maps 3.2.1
هم در صورت داشتن وای فای خوبه

برنامه مفید hTorch_v3.2 که در دایموند 2 کاربردی نداره (چراغ قوه)
برنامه مفید Inesoft_Phone_457 برای حالت اتصال تماس ,قطع تماس و اشغال بودن خط مقابل این خاصیت ویبره کردن رو در 3 حالت متفاوت داره میتونید استفاده کنید.( به اضافه امکانات فوق العاده کاربردی دیگه)

iSecretary4_4 منشی تلفنی

یک برنامه برای چت مثل talkonaut یا Nimbuzz

Microsoft.NET Framework 3.5 ppc که حتما لازمه (پیش نیاز برای اجرای بعضی برنامه ها)

مرورگر Opera ورژن اخرش 10

Pocket RAR بدون توضیح

Pocket_Mechanic_Professional برنامه ای مفید

Resco Audio Recorder v4.52

Resco.Contact.Manager

Resco.Photo.Viewer.Pro برنامه ای مفید برای نمایش عکسها

SPB Weather بهترین برنامه انلاین اب و هوا

Microsoft Activesync v4.5 رابط کاربری ویندوز موبایل با کامپیوتر (اینو باید تو کامپیوتر نصب کنی)

AmiRreZA_RAcEr
10-03-2010, 16:28
میخوام رم 16 گیگ یا 8 بندازم روش ( یه بار یکی گفت 4 گیگ ساپروت میکنه امروز یکی دیگه گفت 32 گیگ )
بهترین مارک چیه ؟
قیمتهای حدودیش 16 و 8 ؟

Amin.M.1986
10-03-2010, 18:19
میخوام رم 16 گیگ یا 8 بندازم روش ( یه بار یکی گفت 4 گیگ ساپروت میکنه امروز یکی دیگه گفت 32 گیگ )
بهترین مارک چیه ؟
قیمتهای حدودیش 16 و 8 ؟
از نظر قیمت میصرفه که 8 بندازی .. 4 که خیلی پایینه و 16 هم گرونه.. شما رم 8 گیگ بگیر .. همه مارک ها خوبن الان و گارانتی تعویض دارن اما من خودم توصیه میکنم در حد 4 تومن پول بیشتر بدی و توشیبا بگیری که بعدا گرفتار نشی..

AmiRreZA_RAcEr
10-03-2010, 18:31
از نظر قیمت میصرفه که 8 بندازی .. 4 که خیلی پایینه و 16 هم گرونه.. شما رم 8 گیگ بگیر .. همه مارک ها خوبن الان و گارانتی تعویض دارن اما من خودم توصیه میکنم در حد 4 تومن پول بیشتر بدی و توشیبا بگیری که بعدا گرفتار نشی..

ممنون
8 توشیبا قیمتش چقدره ؟ سرعتش خوبه ؟

AryanLand
10-03-2010, 23:35
ممنون
8 توشیبا قیمتش چقدره ؟ سرعتش خوبه ؟

سلام.

سرعتش خوبه قیمتش هم یکی 2 هفته پیش حدود 18 تومن بود البته معمولا" تا یکی 2 تومن بالا پایین داره ولی اگر خیلی بالاتر گفتن بگو بهت آدرس بدم بری بگیری.:11:

xfati
11-03-2010, 02:09
اینجا منظورت 6.1 بود درسته ؟

بله ببخشید منظورم همون 6.1 بود دوست عزیز ببخشید

---------- Post added at 03:09 AM ---------- Previous post was at 03:06 AM ----------

بهترین مارک چیه ؟
قیمتهای حدودیش 16 و 8 ؟
به نظر من 8 بندازی بهتره من الان 4 دارم
ولی فکر نکنم 32 ساپورت کنه چون تو سایت اصلی اچ تی سی هم برا این گوشی 16 رو گفته یعنی منظورش حداکثر بوده اگه بیشتر هم ساپورت کنه فکر کنم کند بشه و ..... :31:

feri rose
11-03-2010, 08:31
لطفا قيمت روز دياموند2 را اگه دارين بدين. ممنون

ehsan3057
11-03-2010, 09:18
دوستان سلام : من 10 روزه يك دياموند 2 خريدم و يك سري سوال راجع به اون دارم . اگه جواب بديد ممنون مي شم .1- با بلوتوث اين گوشي نميشه چيزي ارسال كرد يا تنظيمات خاصي داره .؟ يا اينكه بايد نرم افزار خاصي نصب كرد ؟2- من گوشيو تنظيم كردم ايميلامو چك كنه . خود به خود فعال ميشه و گاهي تا 9 ساعت تو اينتر نت بوده . آيا همش هزينه ميفته يا اينكه فقط به اندازه اطلاعاتي كه كشيده ( همراه اوله)3- چطور ميشه يك موزيكو به عنوان زنگ موبايل براش فرار داد ؟ممنون

AmiRreZA_RAcEr
11-03-2010, 13:17
قیمت با گارانتی یاس در اصفهان 560
---

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:14 PM ----------

دوستان سلام : من 10 روزه يك دياموند 2 خريدم و يك سري سوال راجع به اون دارم . اگه جواب بديد ممنون مي شم .1- با بلوتوث اين گوشي نميشه چيزي ارسال كرد يا تنظيمات خاصي داره .؟ يا اينكه بايد نرم افزار خاصي نصب كرد ؟2- من گوشيو تنظيم كردم ايميلامو چك كنه . خود به خود فعال ميشه و گاهي تا 9 ساعت تو اينتر نت بوده . آيا همش هزينه ميفته يا اينكه فقط به اندازه اطلاعاتي كه كشيده ( همراه اوله)3- چطور ميشه يك موزيكو به عنوان زنگ موبايل براش فرار داد ؟ممنون

1-چرا میشه ، منم این مشکل رو داشتم ، برو توی فایل اکسپلورر، فایلتو انتخاب کن beam file رو بزن
2-فقط به اندازه حجم دریافتی پول میندازه ، اما شارژ گوشیتو کم میکنه
3-برو توی فایل اکسپلورر و فایل موسیقی مورد نظرت رو انتخاب کن ، اونقدر انگشتت ( قلم ) رو روی فایل نگهدار که یک منو باز شود ، بعد set as rington رو انتخاب کن

golmohammadi
13-03-2010, 00:37
فقط یه نکته در مورد بلوتوث
گوشیهای پاکت پی سی در مورد فرستادن فایل کمی بد قلق هستند

sam.ra
13-03-2010, 01:21
سلام
اون جوونمردی که قرار بود وین 6.5 بزاره چی شد
من تو این چند وقته هر چی زور زدم نتونستم گیر بیارم
پلیز هلپ می
جونه جدتون یه با مرام پیدا بشه کار مارو را بندازه
تشکرات از بابش

ehsan3057
13-03-2010, 07:45
من 10 روز پيش با گارانتي ياس خريدم 515 هزار تومان بدون گارانتيش 470 بودش يك سالم بيمه داره

mehran2190
13-03-2010, 15:52
دوستان کسی تونسته فیلم hd روش ببینه؟ Mpeg4 Mkv Ts؟

AryanLand
13-03-2010, 23:50
سلام
اون جوونمردی که قرار بود وین 6.5 بزاره چی شد
من تو این چند وقته هر چی زور زدم نتونستم گیر بیارم
پلیز هلپ می
جونه جدتون یه با مرام پیدا بشه کار مارو را بندازه
تشکرات از بابش

سلام.

من 2 سه تا شو دارم.(رامهای مختلف)اما حجمش واسه آپلود میره بالا .میتونم رو CD براتون رایت کنم بفرستم.اگر خواستید توی پیغام خصوصی آدرستون رو بفرمایید من براتون بفرستم.:11:

sam.ra
14-03-2010, 02:35
آرین جان خصوصی برات گذاشتم
بازم ممنون:11:

AryanLand
15-03-2010, 00:44
آرین جان خصوصی برات گذاشتم
بازم ممنون:11:
سلام.

جواب دادم.:11:

kish_770
16-03-2010, 14:12
سلام من اون 2تا برنامه arabic رو نصب کردم و اس ام اس هام فارسی شد.تنها مشکل من اینه که زمانی که اس ام اس فارسی برام میاد از چپ به راسته به نظر شما لازم که اون برنامه فیکسر رو هم نصب کنم یا نه؟با تشکر

kish_770
16-03-2010, 17:56
سلام.چطوری میتونم اسم بلوتوث گوشیم(دایموند2) رو عوض کنم؟

AmiRreZA_RAcEr
16-03-2010, 19:58
سلام.چطوری میتونم اسم بلوتوث گوشیم(دایموند2) رو عوض کنم؟

باید نام صاحب گوشی رو عوض کنی
owner name

kish_770
17-03-2010, 19:56
از راهنمایی تون ممنون.

AryanLand
18-03-2010, 00:09
سلام من اون 2تا برنامه arabic رو نصب کردم و اس ام اس هام فارسی شد.تنها مشکل من اینه که زمانی که اس ام اس فارسی برام میاد از چپ به راسته به نظر شما لازم که اون برنامه فیکسر رو هم نصب کنم یا نه؟با تشکر

سلام.

بله قربان >من نمیدونم که توضیحات رو تو کدوم پست خوندید ولی قطعا" اگر توضیحات مال من بوده باشه.نوشتم که اگر اس ام اس ها برعکس بود فایل فیکسر رو نصب کنید و گوشی رو ریست کنید.:11:

megawave
18-03-2010, 13:20
سلام
سال نوتون پیشاپیش مبارک باشه

ویندوز موبایل من 6.5 هست
من یه فارسی ساز و کیبردش رو از صفحات اول همین تاپیک ریختم روی گوشیم
اینا بودن
MOBiDIV.416
spb keyboard

کرکش هم کردم

اما مشکلم اینه که حروف رو از چپ به راست به صورت جدا جدا نشون میده ، چطوری باید درستش کنم
لطفاً اگه نیاز به برنامه خاصی هست صفحشو که قبلاً آپلود کردین صفحشو بگید .

یه سوال دیگه هم دارم : چطوری میتونم از روی گوشی برنامه ای رو که نمیخوام uninstall کنم ؟(ببخشیدا ولی تازه این گوشی رو گرفتم و زیاد بلد نیستم باهاش کار کنم)

اینو میدونم که اسم بلوتوث همون اسم گوشی میشه اما اسم گوشی رو از کجا تغییر بدم ؟

فایاهایی که با بلوتوث دریافت میکنم و توی مموریم ذخیره میکنم کجا میرند ؟

و در آخر اگر کورل پلیر رو دارید ممنون میشم بهم بدید.

شاد زی

golmohammadi
18-03-2010, 17:07
سلام

ویندوز موبایل من 6.5 هست
اینا بودن
MOBiDIV.416
spb keyboard

کرکش هم کردم

اما مشکلم اینه که حروف رو از چپ به راست به صورت جدا جدا نشون میده ، چطوری باید درستش کنم

یه سوال دیگه هم دارم : چطوری میتونم از روی گوشی برنامه ای رو که نمیخوام uninstall کنم ؟(ببخشیدا ولی تازه این گوشی رو گرفتم و زیاد بلد نیستم باهاش کار کنم)

شاد زی

سلام
سال نو شما هم مبارک
در مورد فارسی ساز باید بچه ها باند جواب بدند
برای پاک کردن برنامه ها باید مثل کامپیوتر عمل کنی
add-remove
در تنظیمات گوشی هست
اگهم خواهین اسم بلوتوث و گوشی یکی نباشه باید برنامه نصب کنید
advanced configuration tools که علاوه بر این خیلی چیزها را میشه تغییر داد
فایلهای در یافتی هم بطور پیشفرض وارد پوشه my documents میشند
در حافظه داخلی
کور پلیر هم تو تاپیم نرم افزار سرچ کنی پیداش میکنی

AryanLand
18-03-2010, 18:03
سلام

ویندوز موبایل من 6.5 هست
اینا بودن
MOBiDIV.416
spb keyboard

کرکش هم کردم

شاد زی

سلام.

در مورد فارسی ساز شما این فایل فیکسر یک کیلو بایتی رو نصب کنید و گوشی رو ریست کنید به احتمال 99% درست میشه.اگر نشد بگید من یک فارسی ساز واسه وسن 6,5 براتون آپلود کنم.

لینک فیکسر

برای آنیستال گردن برنامه های نصب شده باید برید تو قسمت ستینگ از اونجا توی تب های پایین صفحه سیستم رو انتخاب کنید( اگر از تاچ فلو استفاده میکنید ابتدا باید All settingsرو انتخاب کنید و بعد سیستم رو) سپس Remove Program اونجا برنامه مورد نظر رو انخاب نید و آنیستال کنید.
برای تغییر اسم گوشی برید تو قسمت ستینگ و از تب های پایین صفحه پرسونال رو انتخاب کنید توی این قسمت Owner Information رو انتخاب کنید و هر اسمی میخواهید بزارید.
فایلهای دریافتی رو هم که دوستان گفتن توی مای داکیومنت میرن بصورت دیفالت اما اگر بخوای جاشون عوض بشه و مثلا" برن تو استورج کارت دو راه وجود داره یکی اینکه از طریق رجیستری عمل کنید دومی هم برنامه نصب کنید.
در مورد کور پلیر هم دوست عزیز گلمحمدی فرمودن توی تاپیک نرم افزار ها هست .:11:

mehran2190
18-03-2010, 20:49
من یه نرم افزارو دوبار نصب کردم 2تا shortcut زده چجوری پاکش کنم؟
کلا ویجتها،shortcutها رو چجوری باید پاک کرد؟

megawave
18-03-2010, 22:31
golmohammadi عزیز مرسی برا راهنماییت

همینطور دوست خوبم Arya land

من این فیکسر رو نصب کردم و ریست هم کردم اما بازم به همون صورت هست که مثلاً کلمه "شادی" رو به این صورت مینویسه "ی د ا ش "

ممنون میشم اگه یه فارسی ساز خوب به من بدید .

شاد زی

AryanLand
19-03-2010, 00:59
golmohammadi عزیز مرسی برا راهنماییت

همینطور دوست خوبم Arya land

من این فیکسر رو نصب کردم و ریست هم کردم اما بازم به همون صورت هست که مثلاً کلمه "شادی" رو به این صورت مینویسه "ی د ا ش "

ممنون میشم اگه یه فارسی ساز خوب به من بدید .

شاد زی

سلام.

نوع و ورژن رام گوشیتون رو بفرمایید سعی میکنم فارسی ساز مناسبش رو براتون پیدا کنم.:11:

megawave
19-03-2010, 01:07
کوشیم touch dimond 2 هستش و ویندوز فابریک خودش 6.5 هست.

شاد زی و کلی ممنون

kish_770
19-03-2010, 19:41
سلام.برای back up گرفتن از گوشی باید چطوری عمل کنم؟

alitiger
19-03-2010, 20:43
دوستان وقتي گوشي با activesync به كامپيوتر وصل ميشه اگه به network connection بريد سرعت اينترنت گوشي 10 مي باشد راهي وجود داره كه اين سرعت افزايش پيدا كنه ؟ سال نو مبارك

Rmv3x
19-03-2010, 21:18

شاد زی و کلی ممنون

این فارسی ساز رو نصب کن
من خودم دیاموند 2 با ویندوز 6.5 دارم
mobidiv_431_ui
تو همین تاپیک پیدا میشه

AryanLand
19-03-2010, 23:35

شاد زی و کلی ممنون

سلام.

دوستان زحمت معرفیش رو کشیدن.:11:

سلام.برای back up گرفتن از گوشی باید چطوری عمل کنم؟

سلام.

شما برنامه SPB Backup رو نصب کنید.:11:(البته برنامه های بکاپ زیادی هستن اما این برنامه برنامه ای هست که در 99% مواقع مشکل درست نمیکنه.)

megawave
19-03-2010, 23:44
این فارسی ساز رو نصب کن
من خودم دیاموند 2 با ویندوز 6.5 دارم
mobidiv_431_ui
تو همین تاپیک پیدا میشه

ممنون از لطفتون

میشه لطفاً بگید توی کدوم صفحه هست یا لینکشو بزارید ، متاسفانه هرچی میگردم نمیتونم پیدا کنم.

سرچ هم که میکنم چیزی پیدا نمیکنه.

شاد زی

AryanLand
20-03-2010, 00:04
ممنون از لطفتون

میشه لطفاً بگید توی کدوم صفحه هست یا لینکشو بزارید ، متاسفانه هرچی میگردم نمیتونم پیدا کنم.

سرچ هم که میکنم چیزی پیدا نمیکنه.

شاد زی

سلام.

megawave
20-03-2010, 00:09
ببخشید امیدوارم که این پستم اسپم نشه

آخه واقعاً میخواستم تشکر کنم اما دگمه تشکر من هنوز غیر فعاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی نصبش کردم و کاملاً جواب داد.

پیشنهاد میکنم دوستانی که ویندوز موبایلشون 6.5 هست همین فارسی ساز رو نصب کنن.

شاد زی

megawave
20-03-2010, 01:00
من یه سوال دیگه توی یه ژانر دیگه دارم

من سیم کارتم همراه اوله ، از سایت mci تنظیمان gprs رو فعال کردم و نوع گوشیم رو هم انتخاب کردم تا اینکه مسیج فعال سازی اومد
و حالا یه اکانت برای کانکت شدن به اسم mci-Gprs درست شده

منتها اصلاً کانکت نمیشه

چیکار باید بکنم؟

لازمه از تو گوشی چیزیو دوباره خودم تنظیم کنم ؟

شاد زی

AryanLand
20-03-2010, 01:31
من یه سوال دیگه توی یه ژانر دیگه دارم

من سیم کارتم همراه اوله ، از سایت mci تنظیمان gprs رو فعال کردم و نوع گوشیم رو هم انتخاب کردم تا اینکه مسیج فعال سازی اومد
و حالا یه اکانت برای کانکت شدن به اسم mci-Gprs درست شده

منتها اصلاً کانکت نمیشه

چیکار باید بکنم؟

لازمه از تو گوشی چیزیو دوباره خودم تنظیم کنم ؟

شاد زی

سلام.

شما نیازی نبود اس ام اس بزنید.(باید تنظیمات رو دستی انجام میدادید.)تو این صفحه که لینک میدم برید و گزینه:

راهنماي تنظيم گوشي‌هاي با سيستم‌عامل ويندوز

رو پیدا کنید و تنظیمات رو از اونجا انجام بدید.

mehran2190
20-03-2010, 11:24

alitiger
20-03-2010, 11:46
دوستان وقتي گوشي با activesync به كامپيوتر وصل ميشه اگه به network connection بريد سرعت اينترنت گوشي 10 مي باشد راهي وجود داره كه اين سرعت افزايش پيدا كنه ؟ سال نو مبارك
يكي جواب مارو بده:19:

AryanLand
20-03-2010, 12:52

سلام.

برنامه ای که نصب کردید چیه؟

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

يكي جواب مارو بده:19:

سلام.

والا من که نمیدونم بچه ها اگر بدونن جواب میدن حتما". اگر جواب داده نشده احتمالا" کسی نمیدونسته جواب رو وگرنه حتما" جواب میدادن.:11:

mehran2190
20-03-2010, 14:38
sprite backup.
اگر یه نرم افزار رو حافظه گوشی نصب شده باشه اونو از کجا باید حذف کرد.add remove فقط storage card پاک میکنه.

AryanLand
21-03-2010, 04:24
sprite backup.
اگر یه نرم افزار رو حافظه گوشی نصب شده باشه اونو از کجا باید حذف کرد.add remove فقط storage card پاک میکنه.

سلام.

خیر شما از توی Remove Program تمام برنامه هایی رو که نصب کردید (چه مموری داخلی و چه مموری کارت) رو میتونید ببینید و پاک کنید.:11:

mehran2190
21-03-2010, 13:30
ممنون ولی نگفتید این short cut دومی رو چجوری پاک کنم؟

AryanLand
22-03-2010, 01:31
ممنون ولی نگفتید این short cut دومی رو چجوری پاک کنم؟

سلام.

ببخشید فراموش کردم که سوال اصلی چی بوده.(البته بیشتر دلیلش این بود که 2 تا پست شده بود.):31::46:

شما برای پاک کردن اون شورتکات اضافه (البته من نمیدونم کجاست چون شما نفرمودید ولی خودم فکر میکنم منظورتون توی صفحه Program هست چون معمولا" اونجا درست میشه.)برای چاک کردنش باید مسیر زیر رو برید و اونجا لینکش رو پیدا کنید و پاکش کنید. ( منظور از لینک, لینک شورتکات برنامه هست که یک فایل چند بیتی با اسم برنامه هست که همون اسمی هست که شما تو پروگرام میبینید) .

File explorer=>Windows=>Start Menu=>Programs

:11:

mehran2190
22-03-2010, 10:44
ممنون مشکل حل شد.

AryanLand
22-03-2010, 11:27
short cut اضافه تو قسمت start menu یعنی ویندوز ایجاد شده همین جاییکه آیکون های ویندوز هست.
یه مشکل دیگم دارم که بعضی از بازیها تو قسمت games نصب نمیشه و میاد پایین آیکون های ویندوز و بعضی از بازیها دو جا short cut میزنه یعنی هم قسمت games و هم خود ویندوز.

سلام.

به همون روشی که گفتم عمل کن درست میشه برای مورد اول.برای مورد دوم هم شما همون مسیر رو برو و آیکون اون بازیها رو از تو فولدر پروگرام Move کن تو فولدر Game .(فولدر گیم خودش هم تو فولدر پروگرام هست.)
اونایی هم که 2 تا شورتکات داره یکیش رو به همون روش بالا پاک کن .:11:

01110362
22-03-2010, 19:41
دوستان و اساتید جواب ما رو هم بدید:

1.زمانی که با اینترنت وایرلس مودم میخوای کارکنی باید data conection روشن باشه یا خاموش ؟

2.باکمک دوستان تنظیمات وایرلس گوشی ok شد وبه وایرلس کانکت هست اما نمیشه با گوشی page بیاری ؟

مرسی

megawave
23-03-2010, 23:01
سلام

گوشی من touch DIAMOND 2 هستش

وقتی که میرم توی تنظیمات Today setting

setting-->Today-->Items

و از اونجا آیتم های مورد نظرم رو تیک میزنم ( که روی صفحه today نمایش داده بشن )

اما بعد که میام توی صفحه Today هیچ تغییری اعمال نشده

وقتی دوباره میرم توی تنظیماتش میبینم اصلاً هیچکدوم تیک نخوردن !

چرا اینجوریه ؟ یا کجای کار رو اشتباه میکنم ؟

من میخوام Device Lock رو فعال کنم .

راستی با device lock میشه روی صفحه اول password گذاشت ؟

شاد زی

mehran2190
24-03-2010, 11:25
واسه این اتفاقی نیفتاده که شما تیک htc sense برنداشتید.
device lock واسه همینه دیگه که روی گوشی پسورد بزارید،از اسمش معلومه.از این مسیر برو دوتا حالتم داره هم pin code هم کد دلخواه.start/settings/all settings/lock

akbarrazmi
27-03-2010, 01:00
سلام..

تا حالا 4 بار گوشی من شبها هنگ کرده..یعنی وقتی مثلا الارم رو تنظیم کردم و خوابیدم، صبح پاشدم دیده گوشی تو هنگه..وبا دکمه ریست دوباره بالا اومده.. فقط و فقط هم شب ها این اتفاق افتاده..

کسی تجربه این چنینی داشته؟

AmiRreZA_RAcEr
27-03-2010, 08:45
آقا کمک کنید
من امروز کلی کار دارم و گوشیم مشکل دار شده ....
وقتی میخوام روشنش کنم میزنه launching touchflo 3d و پائین صفحه calender و contacts و بالا start رو داره و بعد از 10 دقیقه کار با گوشی ، گوشی کاملا هنگ میکنه
ریست هم کردم درست نشد
چیکار کنم ؟!

Amin.M.1986
27-03-2010, 09:58
سلام..

تا حالا 4 بار گوشی من شبها هنگ کرده..یعنی وقتی مثلا الارم رو تنظیم کردم و خوابیدم، صبح پاشدم دیده گوشی تو هنگه..وبا دکمه ریست دوباره بالا اومده.. فقط و فقط هم شب ها این اتفاق افتاده..

کسی تجربه این چنینی داشته؟

به شب و روز نیست .. من احتمال میدم از شانس شما چند کار هم زمان اتفاق افتاده.. مثلا لحظه ای که داشته میرفته رو استند بای یهو یه اس ام اس هم رسیده و گوشیت هنگ کرده

AmiRreZA_RAcEr
27-03-2010, 10:27
آقا کمک کنید
من امروز کلی کار دارم و گوشیم مشکل دار شده ....
وقتی میخوام روشنش کنم میزنه launching touchflo 3d و پائین صفحه calender و contacts و بالا start رو داره و بعد از 10 دقیقه کار با گوشی ، گوشی کاملا هنگ میکنه
ریست هم کردم درست نشد
چیکار کنم ؟!

درست شد دوبار هارد ریست کردم درست شد ولی همه چیم پرید :13:
چقدر این ویندوز موبایل عذاب آوره ...

mehran2190
27-03-2010, 12:25
درست شد دوبار هارد ریست کردم درست شد ولی همه چیم پرید :13:
چقدر این ویندوز موبایل عذاب آوره ...
کجاش عذاب آوره،یه back up بگیر که اگه مجبور شدی hard reset کنی همه چیزت پاک نشه.بعدش دوباره back up بریز روش.از sprite backup استفاده کن.هم رو کامپیوتر میتونی ذخیره کنی هم رو کارت حافظه.

AmiRreZA_RAcEr
27-03-2010, 12:31
دیگه دیر گفتی !!
حالا یه سری مشکل که یادم نیست قبلا چیکار کردم
1- برای دلیوری اس ام اس ها هربار که تیک میزنم دفعه بعد دوباره باید تیک بزنم و سیو نمیشه چیکار کنم ؟!
2- وقتی گوشی رو میتابونم صفحه هم میتابه ، از کجا باید خاموشش میکردیم ؟!

AmiRreZA_RAcEr
27-03-2010, 16:21
لطفا یکی زود بگه کار دارم امروز خیلی ... ببخشید اسپم میدم

akbarrazmi
27-03-2010, 22:44
دیگه دیر گفتی !!
حالا یه سری مشکل که یادم نیست قبلا چیکار کردم
1- برای دلیوری اس ام اس ها هربار که تیک میزنم دفعه بعد دوباره باید تیک بزنم و سیو نمیشه چیکار کنم ؟!
2- وقتی گوشی رو میتابونم صفحه هم میتابه ، از کجا باید خاموشش میکردیم ؟!

جواب سوال اول:
شما اول برو به All massege بعد meno بعد tols بعد options بعد sms/mms بعد تیکش رو بزنید..

منظورتون رو از تابوندن نمیدونم؟ یه دکمه بالای گوشی هست که گوشی رو خاموش میکنه یا میبره اماده باش.:11:

AmiRreZA_RAcEr
27-03-2010, 23:18
همون g-sensor هستشا ! وقتی گوشی رو چپ و راست میکنیم در قسمت عکسها یا اس ام اس ها صفحه گوشی هم wide میشه ، میخوام این قابلیت خاموش بشه تو اس ام اس زدن اذیت میکنه

AmiRreZA_RAcEr
27-03-2010, 23:38
همون g-sensor هستشا ! وقتی گوشی رو چپ و راست میکنیم در قسمت عکسها یا اس ام اس ها صفحه گوشی هم wide میشه ، میخوام این قابلیت خاموش بشه تو اس ام اس زدن اذیت میکنه

فکر کنم همون auto orientation باشه میخوام خاموشش کنم

AmiRreZA_RAcEr
27-03-2010, 23:51
فکر کنم همون auto orientation باشه میخوام خاموشش کنم

این مشکل هم حل شد
برنامه spb رو نصب کرده بودم و این گزینه رو از منو ها حذف کرده بود، برنامه رو پاک کردم و به راحتی پیدا شد :11:

megawave
28-03-2010, 10:36
من با تاریخ اس ام اس هایی که دریافت میکنم مشکل دارم
چطور میتونم درستش کنم ؟

مثلاً توی تاچ فلو اس ام اسی که الان میاد رو میبره زیر اس ام اسی که 4 ساعت پیش اومده بوده.

مرسی

شاد زی

Amin.M.1986
28-03-2010, 11:09
من با تاریخ اس ام اس هایی که دریافت میکنم مشکل دارم
چطور میتونم درستش کنم ؟

مثلاً توی تاچ فلو اس ام اسی که الان میاد رو میبره زیر اس ام اسی که 4 ساعت پیش اومده بوده.

مرسی

شاد زی

گل محمدی تو چند تا پست آموزششو گذاشته.. تو تاپیک امنیا بری زودتر به نتیجه میرسی.. همونجا یه سرچ بزنی پیدا میشه .. من الان دم دستم نیست لینکش ..شرمنده

megawave
28-03-2010, 14:23
پیدا نمیکنم :(

میشه کمکم کنید

راستی چه برنامه ای هست که بتونه فایل divx ؤو همراه با فایل subtitel مربوطه اجرا کنه

توی کورپلیر نتونستم انجامش بدم

شاد زی

mehran2190
28-03-2010, 17:33
پیدا نمیکنم :(

میشه کمکم کنید

راستی چه برنامه ای هست که بتونه فایل divx ؤو همراه با فایل subtitel مربوطه اجرا کنه

توی کورپلیر نتونستم انجامش بدم

شاد زی

TCPMP، بعد میری تو قسمت options بعد video بعد تیک GDI رو میزنی.

megawave
28-03-2010, 19:13
کماکان مشکل ساعت اس ام اس رو دارم
کسی نیست بتونه کمک کنه ؟

Amin.M.1986
28-03-2010, 21:57
کماکان مشکل ساعت اس ام اس رو دارم
کسی نیست بتونه کمک کنه ؟

بفرمایید .. فایل کب رو نصب کنید مشکلتون حل میشه.

megawave
28-03-2010, 23:27
من اینو نصبیدم ولی عجیبه که هنوز مشکلم پا بر جاست !!!

مرسی از کمکت دوست من.

شاد زی.

sonkia
29-03-2010, 14:46
باسلام وتبریک سال نو به همه شما دوستان.
من یه سوال دارم و اونم اینه که بهترین فارسی ساز واسه دیاموند2 چیه و از کجا میتونم دانلودش کنم؟

Amin.M.1986
29-03-2010, 16:41
من اینو نصبیدم ولی عجیبه که هنوز مشکلم پا بر جاست !!!

مرسی از کمکت دوست من.

شاد زی.
ورژن رامتون چیه؟؟؟؟

megawave
30-03-2010, 12:16
6.5 هستش

دقیقتر بگم اینو که نصب کردم تا حدود خیلی زیادی ساعت ها درست شده
اما برای چند تا از contact ها هنوز هم مشکل داره
همون بعضی از کانتکتها دوبار ساعتشون رو درست میزنه 3 بار اشتباه میزنه

مرسی از راهنماییت تا همین حدش هم من راضی هستم.

شاد زی

golmohammadi
30-03-2010, 15:23
اگه آپدیتی داره حتما آپدیتش کنید

kish_770
31-03-2010, 00:45
سلام
میشه یه نفر از دوستان لطف کنه لینک یه برنامه backup خوب رو بده؟:20:

kish_770
31-03-2010, 00:52
اگه میشه یه برنامه پخش کننده مولتی مدیا قوی هم معرفی کنید. ممنون

jalili1364
31-03-2010, 10:13
سلام
يك سوال : باتري با آمپر بالاتر براي دياموند2 در ايران موجوده؟محافظ براي پشت گوشي چطور؟

Evil dance
01-04-2010, 11:26
سلام

من میخوام از این بخرم لطفا اگه کسی میدونه قیمت دسته دوش رو بهم بگه

golmohammadi
01-04-2010, 19:54
سلام
میشه یه نفر از دوستان لطف کنه لینک یه برنامه backup خوب رو بده؟:20:
spb bakup بهترین برنامه بکاپ هست
یه سرچ بزن ببین تو انجمن هست ؟

اگه میشه یه برنامه پخش کننده مولتی مدیا قوی هم معرفی کنید. ممنون
کور پلیر بهترینشه
core player 1.36 اخرین ورژنشه
ولی 1.32 فکر کنم بهتر کار کنه

سلام

من میخوام از این بخرم لطفا اگه کسی میدونه قیمت دسته دوش رو بهم بگه

قیمت روز پاکت پی سی / Pocket PC ( 1 2 3 4 5) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kish_770
02-04-2010, 00:37
سلام
یه چند روزی هست که هر بار گوشی رو به pc وصل میکنم ساعت گوشی یک ساعت میره جلو!به نظر دوستان مشکل از چیه؟!:41:

mehran2190
02-04-2010, 15:52
سلام
یه چند روزی هست که هر بار گوشی رو به pc وصل میکنم ساعت گوشی یک ساعت میره جلو!به نظر دوستان مشکل از چیه؟

مشکل از ساعت کامپیوتر شماست.

kish_770
02-04-2010, 17:10
سلام
یه چند روزی هست که هر بار گوشی رو به pc وصل میکنم ساعت گوشی یک ساعت میره جلو!به نظر دوستان مشکل از چیه؟

مشکل از ساعت کامپیوتر شماست.
ولی ساعت pc من که درسته!!

mehran2190
02-04-2010, 20:08
گوشی دیگه ایم هست که به کامپیوترت وصل بکنی؟
چون من قبلا با گوشی سونی اریکسونم این مشکلو داشتم؛یه اشکالی تو pc suite پیش اومده بود که ساعت گوشیمو جابجا میکردچون ما 4تا گوشی سونی اریکسون دارم که مدلاش فرق میکنه.گوشی داداشم ساعتش درست بود ولی مال من میرفت جلو.
اگه ساعت کامپیوترت دقیقا مثل گوشی شماست احتمال داره از اکتیو سینک باشه،دقیقا مشکلی که من با پی سی سوئیت داشتم.
شایدم بخاطر یکی از نرم افزارهایی هستش که نصب کردید.

akbarrazmi
02-04-2010, 23:21
سلام.. مال منم اینجوریه..ساعت کمپیوتر درسته..اما هر وقت گوشی رو میزنم ساعت گوشی رو یک ساعت میکشه جلو..مجبور شدن ساعت کامپیوتر رو یک ساعت عقب نگه دارم.

jalili1364
03-04-2010, 10:39
سلام
يك سوال : باتري با آمپر بالاتر براي دياموند2 در ايران موجوده؟محافظ براي پشت گوشي چطور؟

كسي نيست جواب سوال منو بده؟؟؟؟

Rmv3x
03-04-2010, 11:12
سلام.. مال منم اینجوریه..ساعت کمپیوتر درسته..اما هر وقت گوشی رو میزنم ساعت گوشی رو یک ساعت میکشه جلو..مجبور شدن ساعت کامپیوتر رو یک ساعت عقب نگه دارم.

این واسه اینه که خارجی ها هم ساعتشون رو از یه تاریخی یه ساعت جلو میکشند هر سال روزش رو دقیق یادم نیست ولی یکی دو روز قبل عید ماست
پس کامپیوتر هم خودش یه ساعت میکشه جلو و وقتی گوشی به pc وصل میشه اون رو هم میکشه جلو
باید تو گوشیتون تو تنظیمات اولیه daylight رو تیک میزدید اینجوری گوشیتونم خودش اتوماتیک یه ساعت میکشید جلو ساعتش رو
(مال من که اینجوری بود)

mohammad_s7201
03-04-2010, 13:42
دوستان اين گوشي منشي تلفني داره؟
اگه داره از كجا بايد تنظيمش كرد؟

Rmv3x
03-04-2010, 22:58
دوستان اين گوشي منشي تلفني داره؟
اگه داره از كجا بايد تنظيمش كرد؟

نه نداره
برنامش هست که درست حسابی کار نمیکنه
یعنی رو هیچ پاکت پی سی کار نمیکنه

AryanLand
03-04-2010, 23:19
نه نداره
برنامش هست که درست حسابی کار نمیکنه
یعنی رو هیچ پاکت پی سی کار نمیکنه

سلام.

البته اینجور که میفرمایید نیست من رو دایموند 2 تست نکردم اما رو خیلی از پاکت پی سی ها خیلی خوب کار میکنه.:11:

mohammad_s7201
04-04-2010, 08:00
خوب اگه برنامه اي داريد به منم بديد امتحان كنم ببينم كار ميكنه يا نه؟

hirondelle
04-04-2010, 11:52
سلام
آقا من زیاد با HTC آشنا نیستم،نمی دونم کدوم مدلشو بگیرم؛یه سوال داشتم:

این HTC Touch 3g چیا نداره که بعد خریدن ممکنه تو یه گوشی دیگه ببینم ،پشیمون بشم که چرا اونو نخریدم؟(این از اون سوالایی هست که مشکل جای دیگه گیرتون بیادها،کامل جواب بدین!:31:)

ehsan3057
07-04-2010, 08:02
سلام . كسي ميتونه منو راهنمايي كنه ميشه تو دياموند 2 به بلوتوث هاي دريافتي ادرس دلخواه واسه دخيره فابل داد . من فايل صوتي هام ميره تو sound مموري كارت ولي تصويري هام ميره تو my documents حافظه گوشي .

akbarrazmi
07-04-2010, 23:07
سلام . كسي ميتونه منو راهنمايي كنه ميشه تو دياموند 2 به بلوتوث هاي دريافتي ادرس دلخواه واسه دخيره فابل داد . من فايل صوتي هام ميره تو sound مموري كارت ولي تصويري هام ميره تو my documents حافظه گوشي .

سلام

شما میتونید با استفاده از برنامه ای که اپلود کردم، فایلهاتون رو هر جا دلتون خواست دریافت کنید. وحتی بگید که فایلهایی با پسوند x در پوشه Y ذخیره شود..

برای ارسال هم گزینهای خوبی داره..مثلا میتونید کل یک پوشه رو که توش 10 تا پوشه دیگه هست رو سند کنید!

در کل برنامه بسیار جالبیه، پیشنهاد میکنم هر کسی نصب نکرده بکنه..

توجه: فقط برنامه فارسی هست، پس حتما در گوشیتون باید فارسی ساز نصب شده باشه.:11:
لینک دانلود:

AryanLand
07-04-2010, 23:45
سلام
آقا من زیاد با HTC آشنا نیستم،نمی دونم کدوم مدلشو بگیرم؛یه سوال داشتم:

این HTC Touch 3g چیا نداره که بعد خریدن ممکنه تو یه گوشی دیگه ببینم ،پشیمون بشم که چرا اونو نخریدم؟(این از اون سوالایی هست که مشکل جای دیگه گیرتون بیادها،کامل جواب بدین!:31:)

سلام.

آقا شما باید تو قسمت مشاوره برای خرید پاکت پی سی مقدار ی که میخوای هزینه کنی رو بگی تا بچه ها بهترین رو بهتون معرفی کنن یا اگر در مورد گوشی خاصی هم راهنمایی بخوای اونجا سوال کنی نه اینکه تو تاپیک تمام گوشیها از 3G سوال کنی.الان اینجا تاپیک دایموند 2 هست تو چند تا تاپیک دیگه هم فکر میکنم سوالتون رو دیدم.:11:

اینم لینک تاپیک مشاوره:

ehsan3057
08-04-2010, 10:47
سلام
من فارسي ساز هم دارم اما با اين نرم افزار فايلها رو نمي گيره تو گوشي طرف اصلا نميشناسه بلوتوث منو .
ممنون

Vamp!r3
08-04-2010, 13:03
با سلام..........

میخواستم بدونم کسی آندروید را برای این گوشی پورت کرده؟...........

megawave
09-04-2010, 18:31
سلام

میخواستم بدونم آیا این حقیقت داره که رام های غیر اصلی بعضیا شون سرعت و پایداری خیلی بیشتری نصبت به رام اصلی دایموند 2 دارند ؟

اصلاً دوستانی که تجربشو دارن تعویض رام رو پیشنهاد میدن ؟

رام من فابریک 6.5 هست ، بعضی وقتا باگ های زشتی میده

بنظرتون ارزشش رو داره که رامم رو عوض کنم ؟

=========================

یه مسئله دیگه

من یه برنامه ویرایش تصاویر نصب کردم ، بعد از اون از توی فایل اکسپلوره همه تصاویر رو با اون برنامه باز میکرد

ولی من نمیخواستم اینجوری باشه یعنی میخواستم که با همون برنامه پیش فرض گوشی تصاویر رو باز کنه

این شد که برنهمه رو uninstall کردم

اما بعد از اون وقتی توی فایل اکسپلوره روی عکس ها دبل کلیک میکنم یه پیغام میده که برنامه نیستش و نمی تونه باز کنه

لپ مطلب :

من چه طوری میتونم تنظیم کنم که عکس ها توی فایل اکسپلوره با چی باز بشه

مثل توی کامپیوتر که کلیک راست میکنی و از گزینه open with میتونی تنظیم کنی

توی ویندوز موبایل چطوری این کار رو میشه کرد؟

مرسی

شاد زی

AryanLand
09-04-2010, 23:02
با سلام..........

میخواستم بدونم کسی آندروید را برای این گوشی پورت کرده؟...........

سلام.

تو XDA من امروز دیدم که واسه این گوشی هم پورت کردن.:11:

Vamp!r3
09-04-2010, 23:10
سلام.

تو XDA من امروز دیدم که واسه این گوشی هم پورت کردن.:11:

ممنون میدونم پورت شده برای گوشی.........میخواستم بدونم کسی از اعضای اینجا برای گوشی شون این کار را کردن یا نه............:11:

hamed_bijari
11-04-2010, 11:25
سلام
یه مدت شده بلوتوثم یه طرفه شده...!
فقط میتونم بفرستم (نمیتونم بگیرم)
تو رو خدا اگه کسی میدونه کمکم کنه
ممنون

megawave
11-04-2010, 11:40
سلام
یه مدت شده بلوتوثم یه طرفه شده...!
فقط میتونم بفرستم (نمیتونم بگیرم)
تو رو خدا اگه کسی میدونه کمکم کنه
ممنون

شاید بلوتوثت رو inabel نمیکنی !

اگر نه از این برنامه استفاده کن ببین جواب میگیری ؟

hamed_bijari
11-04-2010, 12:25
شاید بلوتوثت رو inabel نمیکنی !

اگر نه از این برنامه استفاده کن ببین جواب میگیری ؟

ممنون
نه جفت تیکاشو فعال میکنم
آخه قبلا که مشکلی نبود !!!

AryanLand
11-04-2010, 22:37
ممنون
نه جفت تیکاشو فعال میکنم
آخه قبلا که مشکلی نبود !!!

سلام.
تو قسمت ستینگ در تب کانکشن یک گزینه به نام Beam هست ,انو هم باید تیکش رو بزنی و فعال باشه.اگر فعال نباشه فقط میتونی بفرستی و نمیتونی دریافت کنی.:11:

hamed_bijari
12-04-2010, 11:10
ممنون
ولی بازم جواب نمیده :41:

megawave
13-04-2010, 19:07
سلام

میخواستم بدونم آیا این حقیقت داره که رام های غیر اصلی بعضیا شون سرعت و پایداری خیلی بیشتری نصبت به رام اصلی دایموند 2 دارند ؟

اصلاً دوستانی که تجربشو دارن تعویض رام رو پیشنهاد میدن ؟

رام من فابریک 6.5 هست ، بعضی وقتا باگ های زشتی میده

بنظرتون ارزشش رو داره که رامم رو عوض کنم ؟

=========================

یه مسئله دیگه

من یه برنامه ویرایش تصاویر نصب کردم ، بعد از اون از توی فایل اکسپلوره همه تصاویر رو با اون برنامه باز میکرد

ولی من نمیخواستم اینجوری باشه یعنی میخواستم که با همون برنامه پیش فرض گوشی تصاویر رو باز کنه

این شد که برنهمه رو uninstall کردم

اما بعد از اون وقتی توی فایل اکسپلوره روی عکس ها دبل کلیک میکنم یه پیغام میده که برنامه نیستش و نمی تونه باز کنه

لپ مطلب :

من چه طوری میتونم تنظیم کنم که عکس ها توی فایل اکسپلوره با چی باز بشه

مثل توی کامپیوتر که کلیک راست میکنی و از گزینه open with میتونی تنظیم کنی

توی ویندوز موبایل چطوری این کار رو میشه کرد؟

مرسی

شاد زی

juventuss
19-04-2010, 19:24
با سلام خدمت دوستان

چند سوال داشتم که امیدوارم دوستان هر چه سریع تر به آنها پاسخ دهند :

1-محافظ صفحه نمایش این گوشی در بازار گیر میاد ؟ اگه اره با چه قیمتی ؟

2-چرا پس از remove کردن برخی برنامه ها باز هم آیکون انها در منوی اصلی وجود دارد و پاک نمی شود ؟

3-من فارسی ساز Mobidiv رو نصب کردم اما بعد از نصب مثلا موقعی که اس ام اس فارسی میاد کلمه "سلام " را به صورت " م ا ل س " می نویسه . برای حل این مشکل باید چه کار کنم ؟

4-بهترین انتی ویروس برای این گوشی چیه ؟ (من فعلا DR.Web رو نصب کردم )

5-بهترین برنامه برای آلارم کدوم برنامه هستش ؟

megawave
19-04-2010, 23:15
چه جالب !

لوتوٍ منم فایل میفرسته ولی دریافت نمیتونه بکنه !!!!

توی قسمت Beam هم تیکش خورده و Visible هم میکنم !

چیکار کنم درست بشه ؟

megawave
21-04-2010, 09:22
میشه لطفاً یه نفر جواب بده ؟

بلوتوث گوشیم فایل میفرسته ولی دریافت نمیکنه !!!

amir_b16111
21-04-2010, 12:42
سلام.
کسی تونسته با proxy از اینترنت استفاده کنه؟
تو internet explorer یا opera تنظیماتی واسه proxy هست؟

Rmv3x
22-04-2010, 14:07
میشه لطفاً یه نفر جواب بده ؟

بلوتوث گوشیم فایل میفرسته ولی دریافت نمیکنه !!!

برنامه ای برای مدیریت bluetooth اگه نصب کردی پاکش کن درست میشه

Vamp!r3
23-04-2010, 19:01
سلام دوستان.........

اگر بخواهم یه دیاموند 2 دسته 2 بگیرم به چه چیزهایی باید توجه کنم؟؟؟.....و اینکه قیمت دسته 2 این گوشی چنده؟......

ممنون میشم کمک کنید.......:11:

mehran2190
24-04-2010, 20:10
سلام.
کسی تونسته با proxy از اینترنت استفاده کنه؟
تو internet explorer یا opera تنظیماتی واسه proxy هست؟

Skyfire نصب کن دیگه نیازی به ------ نداری

ehsan3057
27-04-2010, 08:29
Skyfire نصب کن دیگه نیازی به ------ نداری
آقا مهران اين skifire رو از كجا ميشه دانلود كرد

---------- Post added at 09:29 AM ---------- Previous post was at 09:26 AM ----------

آقا تمام sms هاي دريافتي ساعت دريافتشون رو اشتباه مي زنه و پيام جديدتر ميره ته پيامها و يا ميره وسط پيامهاي قبلي و هيچ نظمي نداره اعصاب خرد كن شده .

sonkia
27-04-2010, 14:09
دوستم یه گوشی دیاموند2 داره که دیروز خودبخود روی ال سی دیش یه لکه (حالت مایع داره) افتاده و دیگه تچش کار نمیکنه، به نظرتون چه مشکلی واسش پیش اومده؟ چکارش کنه؟

farredsky
28-04-2010, 14:21
جالبه که با اینکه اکثر سایتها باتری دیاموند 2 را از نقط ضعف اون میدونن اما این سایت از نکات مثبتش می دونه !!
pocketnow.com
BATTERY
The battery on the Touch Diamond2 is 1100mAh, which is actually quite low for a device of this kind. That said, HTC has done some magic to extend the battery life on the Diamond2. With heavy use of WiFi, GPS, and many calls, the Touch Diamond2 will get through 1.5 days. With moderate use, you'll last about 2 days, and with light use, expect around 3, maybe 4 days. That is above average.

PROS

· Terrific build quality

· Solid performance

· Almost capacitive-like screen sensitivity

· Very good battery life

· The many new TouchFLO 3D enhancements are useful and go pretty deep

· Screen is super crisp and clear with great outdoor visibility

· Takes great pictures (except in low light conditions)

· Call quality is top notch

· Records VGA video

· Will be Windows Mobile 6.5 upgradable for free

· Push Internet feature is a smart idea

CONS

· No case included

· Automatic screen rotation is limited

Speaker distorts at loud volumes
· Stylus is no longer magnetic

· Needs a more robust built-in video player

· No flash on camera

· No 3.5mm jack or converter included

· microSD slot is under battery cover

Zoom slider is imprecise in Opera Mobile
· Battery cover feels cheap

· No physical camera button

· Not yet available with US 3G band

-------------------------------------------------

در سایت htc برای این گوشی hotfix هایی گذاشته از جمله :
Hotfix to extend the battery charge for HTC Toucdrains quickly when using the phone on the AIS GSM1800 network in Thailand. Date : 2009-07-30

این ها در گوشی هایی که بعد ار تاریخ ذکر شده تولید شدند اعمال شده ؟

*لطفا در مورد رنگ بندی این گوشی توضیح دهید : نقره ای و طلایی داره یا مشک و طلایی ؟

* بعضی از دوستان گوشی را با کیف خریدند این کیف کمری هستش ؟ ایا اصلا در کیف کمری قابل حمله؟

mehran2190
29-04-2010, 01:13
hand writing گوشی از کجا فعال میشه؟ واسه اس ام اس.

hamed1297
30-04-2010, 11:57
دوستان سلام.
میدونم شاید جای سوالم اینجا نباشه ولی من لینک چند برنامه کاربردی رو میخواستم.
مثل فارسی ساز و دیکشنری و هرچی خودتون میدونید کاربردی هست.
ممنون میشم کمکم کنید.
پیشاپیش ممنون.

fery_lion
30-04-2010, 15:52
دوستان من ان گوشی رو تازه خریدم و هنوز جایی که میشه زبان گوشی رو عوض کرد پیدا نکردم حالا مشکل اینجاست که گوشی رو reset کردم و حالا زبان گوشی عربی شده!!
یه کدی چیزی هست که بهش بدی زبان گوشی رو انگلیسی کنه؟
یا مسیرش رو به عربی میتونید بهم بگید؟:8:

mehran2190
30-04-2010, 20:27
دوستان من ان گوشی رو تازه خریدم و هنوز جایی که میشه زبان گوشی رو عوض کرد پیدا نکردم حالا مشکل اینجاست که گوشی رو reset کردم و حالا زبان گوشی عربی شده!!

Start/Settings/All Settings/System/Regional Settings

AryanLand
30-04-2010, 23:30
Start/Settings/All Settings/System/Regional Settings

سلام.

قربان ایشون زبان گوشیشون انگلیسی نیست که ,عربیه.اگر انگلیسی بود که دیگه مشکلی نداشت (شما مسیر رو تو زبان انگلیسی دادید.):46::31::11:

سلام.

اول که شما گوشیتون رو ریست نکردید بلکه رام انگلیسی که بصورت نصب نشده تو گوشیتون بوده نصب کردید.حالا برای اینکه بتونید زبان گوشی رو انگلیسی کنید.باید همون مسیر رو که دوستمون گفتن برید منتها عربیش رو که منم عربی بلد نیستم.اما برید تو قسمت تنظیمات گوشی (فکر میکنم عربیش همین تنظیمات باشه)بعد یه آیکون هست بصورت کره زمین هست که با رنگهای آبی (دیاها) و سبز(جنگل ها)مشخصه برید تو اون قسمت بعد کشور رو به US تغییر بدید بعد تو یه قسمت دیگه اش هم هست که باید انگلیسی با ساپورت عربی رو انتخاب کنید .زبان گوشی انگلیسی میشه و دیگه نیازی به نصب فارسی ساز هم ندارید چون فارسی رو هم میتونید بخونید برای نوشتن فارسی هم یک کیبرد فارسی مثل SPB Keyboard رو نصب کنید.:11:

fery_lion
30-04-2010, 23:55
درست شد
ممنون از هر دو تون:40:

farredsky
01-05-2010, 13:26
1-این hot fix های سایت hyc در گوشی هایی که بعد ار تاریخ ذکر شده تولید شدند اعمال شده ؟

2-*لطفا در مورد رنگ بندی این گوشی توضیح دهید : نقره ای و طلایی داره یا مشک و طلایی ؟

3-* بعضی از دوستان گوشی را با کیف خریدند این کیف کمری هستش ؟ ایا اصلا در کیف کمری قابل حمله؟
4-* منم تصمیم دارم این گوشی رو بخرم . با این گوشی خواندن کنابهای جاوا که روی نوکیا می خوندم دیگه ممکن نیست؟ ( چون دی پد نداره )یا راه حلی داره یا کتاب مخصوص برای اونها هست ؟
5- نرم افزارهای بانک چطور اونها هم غیر قابل استفاده می شه؟

pocketnew.com این بررسی رو کرده و دیانومد 2 اول شده تازه نفر دوم دیامونده !!

HTC Diamond2 Video Performance Compared

File under: News
By: Anton D. Nagy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Date: 22-Apr-09 | 18 Comments</STRONG> ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
We talk about WVGA now when it comes to modern devices as it is "as big as" Windows Mobile allows it to grow, and the top 3 WVGA devices to date are the new HTC Diamond2, the HTC Touch HD and the Sony Ericsson Xperia - which is also an HTC make, if some of you had questions.

We've put the three to a basic video playback test using Coreplayer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and a movie trailer (560x304 pixel H.263 FLV). As you can see, the winner is the HTC Diamond2 by a little more than 15%. The difference between the three is rather imperceptible to the human eye (maybe except for the Xperia which scored under 100%, stuttering and choking every now and then) but it makes a real difference when using different formats with different file and canvas sizes.

Note 1: For your reference, the HTC Touch Diamond, which is a VGA device, but the predecessor to the Diamond2 scored a tremendous 136.37%, making it a close competitor.

Note 2: We chose not to test WVGA H.264 reencoded videos even though processors support acceleration for these formats as there would have not been a real standard to measure the performance for the devices.

akbarrazmi
03-05-2010, 14:27
سلام

دوستان این گوشی رو و یا ویندوزش رو میشه مثل پی سی، اپدیت کرد؟ اگه میشه چطوری؟

AryanLand
03-05-2010, 22:58
سلام

دوستان این گوشی رو و یا ویندوزش رو میشه مثل پی سی، اپدیت کرد؟ اگه میشه چطوری؟

سلام.

بله میشه الان هم ویندوز رسمی براش اومده هم کوک شده.اما اینکه چطوری رو من منظورتون رو نفهمیدم.قاعدتا" از طریق اتصال با کلمپیوتر اما اگر منظورتون از سوال چیز دیگه ای هست واضح تر بگید.:11:

akbarrazmi
03-05-2010, 23:49
سلام.

منظور من اینه که مثلا ما ویندوز رو میتونیم به روزرسانی کنیم (اتوماتیک اپدیت) که باعث میشه مثلا بعضی اپدیتهای امنیتی اضافه بشه یا مثلا مدیا پلیر ارتقا پیدا کنه..

الان گوشی رو هم من ویندوز 6.5 رسمی براش نصب کردم..اینم گزینه به روز رسانی داره؟

amir_b16111
05-05-2010, 10:46
سلام.
من يك مرورگر مي خوام كه تنظيمات proxy داشته باشه كسي چيزي رو سراغ داره؟تو دانشگاه نمي تونم به اينترنت وصل بشم!:41:

amir_b16111
07-05-2010, 13:25
کسی نیست به من جواب بده؟؟

AryanLand
07-05-2010, 22:31
سلام.

منظور من اینه که مثلا ما ویندوز رو میتونیم به روزرسانی کنیم (اتوماتیک اپدیت) که باعث میشه مثلا بعضی اپدیتهای امنیتی اضافه بشه یا مثلا مدیا پلیر ارتقا پیدا کنه..

الان گوشی رو هم من ویندوز 6.5 رسمی براش نصب کردم..اینم گزینه به روز رسانی داره؟

سلام.

داره ولی ما تو ایران نمیتونیم ازش استفاده کنیم.:11:

mehran2190
07-05-2010, 23:04
hand writing گوشی از کجا فعال میشه؟واسه اس ام اس.

ehsan3057
08-05-2010, 07:54
سلام من با تاريخ SMS ها و ساعتش مشكل دارم چطور ميشه درستش كرد همش غاطي هستش ؟ كسي ميتونه منو كمك كنه ؟

kish_770
08-05-2010, 08:26
سلام من با تاريخ SMS ها و ساعتش مشكل دارم چطور ميشه درستش كرد همش غاطي هستش ؟ كسي ميتونه منو كمك كنه ؟

سلام
برنامش توی همین تاپیک هست یه سرچ بزنی حتما پیداش میکنی.
اسم نرم افزار: df_timestamp_fix sms time fix final

farredsky
09-05-2010, 12:48
hand writing گوشی از کجا فعال میشه؟واسه اس ام اس.

سلام من هم daimond 2 خریدم .

روی فلش کوچک کنار علامت کیبرد در پایین و وسط صفحه کلیک کنید در منو اگر letter recognition نبود در other input انرا پیدا می کنید . block recognizer و transcriber هم انواع دیگری ار hand wririg هستند که می توانید با هر کدام راحت تر بودید کار کنید .

در مورد کتاب و بازی جوا هم که سوال خودم بود در زیر صفحه برنامه های جاوا صفحه کلید ظاهر می شود اما بازی با ان به علت پوشاندن قسمتی از صفحه توسط صفحه کلیدممکن نیست ولی می شود کتاب را خواند و ورق زد گرچه فونت نسبتا ریز می شود . کلید های softkey راست و پچ هم دارد.

matarsaak
09-05-2010, 14:55
دوستان از رام زیبا و جدید انرژی استفاده کنید
چند تا اسکرین شات از گوشیم براتون میزارم

این هم لینک دانلود این رام بسیار زیبا
حتما ورژن Energy.TOPAZ.23568.Sense2.5.GTX.Themed رو دانلود کنید
و همیشه سعی کنید آخرین ورژنش باشه
Download

mehran2190
11-05-2010, 13:36
من هنوزم نتونستم hand writing گوشیمو پیدا کنم؟! میشه مسیر دقیقشو بگید.

mehran2190
11-05-2010, 22:50
قسمت موزیک touch flow 3D هم از کار افتاده،هیچ چیزی پخش نمیکنه،آهنگ های گوشیمو پاک کردم ولی بازم تو library گوشی هست.

farredsky
12-05-2010, 22:45
[QUOTE=farredsky;4928304]سلام من هم daimond 2 خریدم .

روی فلش کوچک کنار علامت کیبرد در پایین و وسط صفحه کلیک کنید در منو اگر letter recognition نبود در other input انرا پیدا می کنید . block recognizer و transcriber هم انواع دیگری ار hand wririg هستند که می توانید با هر کدام راحت تر بودید کار کنید .

این توضیح کامل بود شما کجاش مشکل پیدا می کنید ؟ فلش را نمی بینید در منوی باز شده letter recogntion را ندارید ؟ یا other input methods را ندارید ؟

یک پچ هندرایتینگ در سایت hts هست شاید گوشی شما اصلا هند رایتینگ نداره !!!!!و باید اونو نصب کنید ؟

farredsky
12-05-2010, 22:56
من هنوزم نتونستم hand writing گوشیمو پیدا کنم؟! میشه مسیر دقیقشو بگید.

این توضیح کامل بود شما کجاش مشکل پیدا می کنید ؟ فلش را نمی بینید در منوی باز شده letter recogntion را ندارید ؟ یا other input methods را ندارید ؟

یک پچ هندرایتینگ در سایت hts هست شاید گوشی شما اصلا هند رایتینگ نداره !!!!!و باید اونو نصب کنید ؟

چرا گوشی برای بعضی شماره ها موقعی که زنگ می زنند یا اس ام اس می فرستند اسم طرف را نشون نمی ده ؟ حتی مثلا اگه زنگ زده نشون می ده اما اس ام اس را نشون نمی ده یا بار دوم که زنگ می زنند نشون می ده بار اول نشون نمی ده ؟
یا موقعی که زنگ میخوره نام را نشون نمیده اما وقتی تماس وصل شد نشون می ده .

این برای این گوشی با این قیمت خیلی بده . من گوشی چینی داشتم این طور بود بعد فهمیدم که باید هم با 0098 شماره رو ذخیره کنم و هم بدون 0098 تا همیشه نام تماس گیرنده رو نشون بده .
حالا این راه حلی داره ؟ مال شما هم همین طوره؟
شماره تکراری هم در دفترچه نبوده.

AryanLand
12-05-2010, 23:16

چرا گوشی برای بعضی شماره ها موقعی که زنگ می زنند یا اس ام اس می فرستند اسم طرف را نشون نمی ده ؟ حتی مثلا اگه زنگ زده نشون می ده اما اس ام اس را نشون نمی ده یا بار دوم که زنگ می زنند نشون می ده بار اول نشون نمی ده ؟
یا موقعی که زنگ میخوره نام را نشون نمیده اما وقتی تماس وصل شد نشون می ده .

این برای این گوشی با این قیمت خیلی بده . من گوشی چینی داشتم این طور بود بعد فهمیدم که باید هم با 0098 شماره رو ذخیره کنم و هم بدون 0098 تا همیشه نام تماس گیرنده رو نشون بده .
حالا این راه حلی داره ؟ مال شما هم همین طوره؟
شماره تکراری هم در دفترچه نبوده.

سلام.

خیر منکه تا حالا با یک همچین مشکلی نه رو این گوشی ن رو هیچ گوشی دیگه ای برخورد نکردم. مشکل از گوشی نیست .احیانا" برنامه ای نصب نکردید که باعث این مشکل شده باشه؟یا تو قسمت کانتکت و تنظیمات گوشی تنظیم خاصی انجام ندادید؟:11:

akbarrazmi
12-05-2010, 23:48
سلام.

خیر منکه تا حالا با یک همچین مشکلی نه رو این گوشی ن رو هیچ گوشی دیگه ای برخورد نکردم. مشکل از گوشی نیست .احیانا" برنامه ای نصب نکردید که باعث این مشکل شده باشه؟یا تو قسمت کانتکت و تنظیمات گوشی تنظیم خاصی انجام ندادید؟:11:

منم چنین مشکلی ندیدم تا حالا.:11:

farredsky
13-05-2010, 05:14
شايد چون داخل سيم كارت هم شماره ذخيره شده دارم اينطوريه.
برنامه كيبورد,بازي,ديكشنري .براي تماس ها برنامه نريختم
فروشنده ميگفت از دبي اورده خودش عربي ساز داشت.روي سي دي هم چند تا برنامه مثل ديكشنري و اوقات شرعي دتره .بدون گرانتي 395 از علادين.

farredsky
14-05-2010, 09:36
حالا که گوشی رو خریدم برای اطلاع سایر دوستان به برخی سوالات خودم جواب می دم :

5- نرم افزارهای بانک چطور اونها هم غیر قابل استفاده می شه؟

نرم افزار بانک ملت که روی جاوای خود گوشی نصب نشد با تصب myriad java به خوبی کار می کنه و با تغییر رزولیشن تمام صفحه شد.

برای نقشه هم میشه از صفحه کلید مجازی در جاوای خود گوشی استفده کرد اما چندان راحت نیست .برای بازی جاوا هم که چون صفحه کلید قسمتی از صفحه رو می گیره بازی ممکن نیست .

SAMAN-JEEZY
15-05-2010, 17:32
سلام عرض شد!چند روزه که گوشی من یه ویروسی گرفته بدین ترتیب که همه پوشه ها تبدیل به فایل exe شدن با حجم 170 kb.با nod اسکن کردم همه فولدارو حذف کرد ولی فایلا هنوز تو گوشیم هست و پاک نشده.چیکار کنم که فایلا برگرده؟:11:

kish_770
16-05-2010, 10:23
سلام
یه چند روزی هست که موزیک داخل تاچ فلو کار نمیکنه.فکر کنم از وقتی که برنامه کورپلیر 1.36 رو نصب کردم اینطوری شده!
به نظر دوستان میتونه علت این باشه یا دلیل دیگه ای داره؟

farredsky
16-05-2010, 16:37
مشکل نشون ندادن نام اس ام س دهنده یا تماس گیرنده رو در xda سرچ کردم اونجا هم اینمشکل بود:
i got this issue.. is a newly brought TD2 and when i recieve sms there's no sender name even tho they are saved under my sim directory and contact list.. is there any way to resolve ?

راه حلی که داده بود :
I have Found The Sollution [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

It is an registry bug from the t-mobile software..

It has been found on only the T-Mobile branded Raphael's.

How to fix it:
Install an Registry Editor
Go to:
HKEY_CURRENT_USER>ControlPanel>Phone
Here is an D-Word registry called: CallIDMatch, the value on my phone was standing on "12". When you edit the value and set it to 8. All of the problems dissappear.

Don't matter if you have the contact stored as: 00316... / +316.../06...

It recognizes every type of storage of contact

.

اگه ممکنه این بگین این عدد در گوشی شما چنده شاید چون گوشی برای کشور عربی بوده این طوره .(روی خودش عربی ساز داشت )
راستی از Raphael' s منظورش چیه ؟

AryanLand
17-05-2010, 00:06
راستی از Raphael' s منظورش چیه ؟

به گوشی iهای تاچ پرو و Fuze , اچ تی سی رافائل هم میگن.:11:

~ARDESHIR~
17-05-2010, 09:46
دوستان یه سوال داشتم
میخاستم ببینم این گوشی بعد از روشن شدن چقدر رم خالی داره ؟

farredsky
17-05-2010, 09:52
Go to:
HKEY_CURRENT_USER>ControlPanel>Phone
Here is an D-Word registry called: CallIDMatch, the value on my phone was standing on "12". When you edit the value and set it to 8. All of the problems dissappear.

این روش هم جواب نداد.

دوباره hard reset کردم ببینم شاید از برنامه های نصب شده باشه >>>ویرایش > درست شد

kish_770
17-05-2010, 11:10
دوستان یه سوال داشتم
میخاستم ببینم این گوشی بعد از روشن شدن چقدر رم خالی داره ؟

سلام
بعد از روشن شدن حدود 36 الی 39 درصد از فضای رم اشغال میشه که بعد از مدت کوتاهی به 50 درصد هم میرسه که میشه گفت کلا بستگی به برنامه های نصب شده روی گوشی داره.

~ARDESHIR~
17-05-2010, 11:57
سلام
بعد از روشن شدن حدود 36 الی 39 درصد از فضای رم اشغال میشه که بعد از مدت کوتاهی به 50 درصد هم میرسه که میشه گفت کلا بستگی به برنامه های نصب شده روی گوشی داره.

ینی وقتی 50 درصدش اشغال شد به حدود 140 میرسه ؟
یا 50 درصد با احتساب یه فضای از پیش رزرو شدست ؟

farredsky
19-05-2010, 16:32
1- چطور میشه برای اس ام اس چند تا reciepint را در قسمت مربوطه تیک زد تا مجبور نشیم یکی یکی انتخاب کنیم .

2 در فوروارد مسیج یا کلا در متن چطور قسمتی از متن رو انتخاب کنم ؟ ( برای کپی یا کات ) هر چی قلم روش می کشم رنگش سبز نمیشه .

3- ویندوز 6.5 ریختم .my location را چطور عوض یا حدف کنم ؟انیمیشن weather رو میشه غیر فعال کرد ؟

4- در تقویم روی صفحه که مناسبتی رو نشون می ده وقتی روش tap میکنم و صفحه باز می شه بالای صفحه مثلا نوشته " چهارشنبه ...." اما پایین تر با فونت نا خوانا نوشته .قبلا خونده می شد

5-.چطوری میشه shrtcut روی home داشته باشم . در برخی عکس های گوشی ها بالای کلیدهای پایین صفحه چند تا مربع بزرگ شورت کات هست فکر کردم مال ویندوز 6.5 باشه ولی نیست .
یا برنامه ای که راحت بشه به برنامه دسترسی پیدا کرد وکل مسیر روطی نکرد .

6=- ورژن tflu رو کجا میشه دید ؟ این همون مانیلاست ؟ وکدوم ورژنش اون شورت کاتها رو داره ؟ از کجا میشه نصب کرد ؟

7= وقتی نمایش ساعت در تمام صفحات را فعال می کنیم دیگه ایکن باتری و شارژ نشون داده نمیشه .!!!!:41:
8=owner information اصلا در ستینگ ویندوز 6.5 نبود تا با تغییر رجیستری دوباره ظاهر شد . برای رجیستر برخی برنامه ها لازمه مثل resco backup :41:
9= وقتی در کانتکتس back رو می زنیم دوباره از اول لیست شروع می کنه و باید دوباره مسیر رو تا مورد مورد نظر طی کنی :41:

10= وقتی چند نام برای فرستادن اس ام اس در صفحه لیست شده تا روی یکی tap کنی اس ام اس رومی فرسته بدون تایید نهایی و اگر صفحه رو که ریز هم هست اشتباه لمس کنی برگشتی نداره .
11= اموزش تغییرتم کجاست ؟

این ویندوزموبایل هم خیلی مشکلات داره ( با نوکیا خیلی راحت بودم ها ) شاید کم کم عادت کنم ...

ehsan3057
22-05-2010, 07:18
آقا تمام sms هاي دريافتي ساعت دريافتشون رو اشتباه مي زنه و پيام جديدتر ميره ته پيامها و يا ميره وسط پيامهاي قبلي و هيچ نظمي نداره اعصاب خرد كن شده .

kish_770
22-05-2010, 08:00
سلام
میشه لطف کنید لینک دانلود win6.5 رسمی برای دایموند2 رو به ما بدید؟
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

hamed999
22-05-2010, 11:27
سلام یه چنتا سوال از دارندکان این گوشی دارم

1- سرعت گوشی چطوره؟( با فرض اینکه من گوشیم ان 95 هست میتونه diamond 2 منو از لحاظ سرعت راضی نگه داره در حد ان 95 هست)؟

2- میشه رو این گوشی به جای تاچ فلوی خودش htc sence گوشی های جدید رو ریخت؟

3- تو ویندوز موبایل برنامه برای تغییر محیط کاربری زیاد هست یا نه؟

4-

farredsky
24-05-2010, 22:25
سلام
میشه لطف کنید لینک دانلود win6.5 رسمی برای دایموند2 رو به ما بدید؟
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

HTC Touch Diamond2 WM6.5 English-Arabic ROM (GCC & Egypt)
Windows Mobile 6.5 English-Arabic ROM is now available for HTC Touch Diamond2 users to download. As always, HTC is committed to providing customers with the best possible mobile experience.
این rom عربی ساز دارد و حروف را در اس ام اس به خوبی نشان می دهد فقط بعد نصب عربی ساز هارد ریست می شود و زبان گوشی عربی می شود و از تنظیمات >کل اعدادات >نظام>دعم تعدد لغات >التحکم>لغه واجهه التطبیق العربیه >english with arabic enabled دوباره انگلیسی می شود و با حتی در تنظیمات فارسی هم دارد .

hot fix ها هم در اینجا قابل دانلود هستند:27:

hamed999
24-05-2010, 23:13
جواب ما رو هم بدین دیگه

AryanLand
25-05-2010, 14:40
سلام یه چنتا سوال از دارندکان این گوشی دارم

1- سرعت گوشی چطوره؟( با فرض اینکه من گوشیم ان 95 هست میتونه diamond 2 منو از لحاظ سرعت راضی نگه داره در حد ان 95 هست)؟

2- میشه رو این گوشی به جای تاچ فلوی خودش htc sence گوشی های جدید رو ریخت؟

3- تو ویندوز موبایل برنامه برای تغییر محیط کاربری زیاد هست یا نه؟

4-

سلام.

1:سرعتش با گوشیهای سیمبیان قابل مقایسه نیست.(بیشتره)
2:بله میتونید اینکارو بکنید.
3:
تا دلتون بخواد در این مورد برنامه میتونید پیدا کنید.(البته نمیگم همه خوب هستن):11:

AmiRreZA_RAcEr
26-05-2010, 13:06
دوستان یه سری به اینجا بزنین و کمکم کنید

alexi10
29-05-2010, 13:43
سلام خدمت دوستان عزيز
يه مجموعه نرم افزاري براي diamond2 مي خواستم
rom:2.16
win:6.5
با تشكر

AryanLand
29-05-2010, 16:17
سلام خدمت دوستان عزيز
يه مجموعه نرم افزاري براي diamond2 مي خواستم
rom:2.16
win:6.5
با تشكر

سلام.

برنامه های مورد نیازتون رو بگید در صورتی که بچه ها داشته باشن در اختیارتون میزارن.اینکه میفرمایید مجموعه نرم افزاری یکم نامفهمومه(البته به نظر من نامفهومه چون نرم افزارهای پاکت پی سی یکی دوتا نیستن که بشه همه رو معرفی کرد).:11:

reza021120
29-05-2010, 17:53
سلام دوستان قیمت diamond 2 الان چقدره ؟؟؟با گارانتی و بدون گارانتی؟؟

AryanLand
29-05-2010, 22:49
سلام دوستان قیمت diamond 2 الان چقدره ؟؟؟با گارانتی و بدون گارانتی؟؟

سلام.

سوالتون رو باید اینجا مطرح کنید.:11:

تاپیک قیمتهای پاکت پی سی

alexi10
30-05-2010, 07:18
سلام.

برنامه های مورد نیازتون رو بگید در صورتی که بچه ها داشته باشن در اختیارتون میزارن.اینکه میفرمایید مجموعه نرم افزاری یکم نامفهمومه(البته به نظر من نامفهومه چون نرم افزارهای پاکت پی سی یکی دوتا نیستن که بشه همه رو معرفی کرد).:11:
دوست عزيز
مجموعه نرم‌افزاري كه مشخصه چيه، مثلا براي پي‌سي كوانتوم يا براي پاكت پي‌سي پك باران و ...
منظورم معرفي يا آپلود تك تك نرم افزارها نبود،يه پك كه با آخرين ورژن rom و win سازگاري داشته باشه معرفي كنيد،همين

با تشكر

kish_770
30-05-2010, 19:25

HTC Touch Diamond2 WM6.5 English-Arabic ROM (GCC & Egypt)
Windows Mobile 6.5 English-Arabic ROM is now available for HTC Touch Diamond2 users to download. As always, HTC is committed to providing customers with the best possible mobile experience.
این rom عربی ساز دارد و حروف را در اس ام اس به خوبی نشان می دهد فقط بعد نصب عربی ساز هارد ریست می شود و زبان گوشی عربی می شود و از تنظیمات >کل اعدادات >نظام>دعم تعدد لغات >التحکم>لغه واجهه التطبیق العربیه >english with arabic enabled دوباره انگلیسی می شود و با حتی در تنظیمات فارسی هم دارد .

hot fix ها هم در اینجا قابل دانلود هستند:27:

سلام
دوست عزیز موقع دانلود کردن اون قسمتی که location رو پرسیده(Please select a location closest to you) فرقی میکنه که کدوم یکی رو انتخاب کنم؟(آسیا1 آسیا2 اروپا ...)
:11:

AmiRreZA_RAcEr
30-05-2010, 23:40
سلام دوستان عزیز
یه مدت بود که تاچ گوشیم مشکل پیدا میکرد و مثلا یک قسمتی ازش کار نمیداد و من برای حل این مشکل از قسمت پائین صفحه ی روی ال سی دی رو جدا میکردم و بعد دوباره میچسبوندم سر جاش و به این ترتیب یه 3 ماهی سر کردم ولی امروز دیگه مشکلش اساسی بود و من قاطی کردم و کل تاچ (صفحه ی روی ال سی دی ) رو کندم ولی وقتی دوباره گذاشتم سر جاش دیگه کار نداد و من تازه فهمیدم چه گندی زدم و این صفحه کلی مهم بوده ( من فکر میکردم الکی فقط یه صفحس روی اینجا )
حالا باید چیکار کنم !؟ قید این رو باید بزنم ؟! کجا باید بدم عوضش کنن ؟! هزینه تعویض چقدره ؟!
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــک کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــک

Amin.M.1986
01-06-2010, 14:38
بده نمايندگي ياس واست عوض ميكنه.. تو خود سايت اچ تي سي ميتوني مشخصاتشو ببيني

AmiRreZA_RAcEr
01-06-2010, 23:29
بده نمايندگي ياس واست عوض ميكنه.. تو خود سايت اچ تي سي ميتوني مشخصاتشو ببيني

میشه بیشتر توضیح بدی ؟ :11:

ehsan3057
02-06-2010, 08:10
سلام
من هر چي مي گردم اين نرم افزار رو پيدا نمي كنم ميشه لينكشو واسم بذاري يا نحوه سرچشو واسم بگو

---------- Post added at 09:10 AM ---------- Previous post was at 09:06 AM ----------

سلام
برنامش توی همین تاپیک هست یه سرچ بزنی حتما پیداش میکنی.
اسم نرم افزار: df_timestamp_fix sms time fix final
سلام . ميشه لينك بدي . من پيداش نمي كنم يا نحوه سرچشو بهم بگو

Amin.M.1986
02-06-2010, 08:59
میشه بیشتر توضیح بدی ؟ :11:
يعني زنگ بزن 118 يا برو تو سايت اچ تي سي و از اونجا شماره نمايندگي ياس كه واسه گوشي هاي اچ تي سي هست تو ايران رو پيدا كن:10:

AmiRreZA_RAcEr
02-06-2010, 12:45
يعني زنگ بزن 118 يا برو تو سايت اچ تي سي و از اونجا شماره نمايندگي ياس كه واسه گوشي هاي اچ تي سي هست تو ايران رو پيدا كن:10:

میدونم منظورم اینه که ال سی دی و تاچ رو باهم باید عوض کرد یا فقط تاچ ؟!

salarsafa
02-06-2010, 13:07
با سلام و ادب خدمت دوستان
گوشي من Htc Touch dimond 2 هستش و ویندوز فابریک خودش 6.5هست.
بعد از نصب برنامه براي وارد كردن سريال ميگه Owner nameرا وارد كنيد و مسير گفته شده Setting > Owner information رو من پيدا نكردم يعني تو گوشي من نبود حالا راهنماييم كنيد Owner name كجاي گوشي هست كه نام براش تعيين كنم . ممنون از لطف شما .

salarsafa
02-06-2010, 17:13
owner information اصلا در ستینگ ویندوز 6.5 نبود تا با تغییر رجیستری دوباره ظاهر شد . برای رجیستر برخی برنامه ها لازمه مثل resco backup [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AryanLand
02-06-2010, 22:31
سلام
من هر چي مي گردم اين نرم افزار رو پيدا نمي كنم ميشه لينكشو واسم بذاري يا نحوه سرچشو واسم بگو

---------- Post added at 09:10 AM ---------- Previous post was at 09:06 AM ----------

سلام . ميشه لينك بدي . من پيداش نمي كنم يا نحوه سرچشو بهم بگو

سلام.

این برنامه رو نصب کن مشکلتون حل میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

با سلام و ادب خدمت دوستان
گوشي من Htc Touch dimond 2 هستش و ویندوز فابریک خودش 6.5هست.
بعد از نصب برنامه براي وارد كردن سريال ميگه Owner nameرا وارد كنيد و مسير گفته شده Setting > Owner information رو من پيدا نكردم يعني تو گوشي من نبود حالا راهنماييم كنيد Owner name كجاي گوشي هست كه نام براش تعيين كنم . ممنون از لطف شما .

سلام.

باید برید تو ستینگ سپس All Settings رو انتخاب کنید توی تب Personal هست.:11:

salarsafa
03-06-2010, 09:26
دوست عزيز اينجا هم رفتم ولي در اين قسمت هم نبود!
راستي ربطي به فرمت شدن گوشي نداره ؟ بعد از خريد؛ فارسي سازي كه برام ريختن پاك شد و تا اونجا كه من متوجه شدم متصدي فروش گوشي رو فرمت كرد و دوباره فارسي كيبرد رو برام ريخت.
يه سوال ديگه ميشه كاري كرد كه فارسي ساز كيبرد ديگه پاك نشه ؟

AmiRreZA_RAcEr
03-06-2010, 09:56
میتونم کابل شارژ آی پادم رو به آداپتور گوشیم وصل کنم ؟!

salarsafa
03-06-2010, 10:39
با كلي تفحص در گوشي بالاخره راه حلش رو پيدا كردم .
براي دوستان ديگه هم ميگم اگه مثل من تو مخمصه افتادن.
Setting> All Settings>Today>Items>Owner Info
تيكش رو فعال ميكنيم و كار تمومه در پنجره باز شده مشخصات دلخواهتون رو بنويسيد.:27:
با تشكر از همه دوستان :11:

AmiRreZA_RAcEr
05-06-2010, 21:43
میدونم منظورم اینه که ال سی دی و تاچ رو باهم باید عوض کرد یا فقط تاچ ؟!

لطفا جواب
رفتم یه جا گفت 120 ال سی دی و تاچ باهم باید عوض بشه
راس میگه ؟

mathewfarelll
16-06-2010, 12:38
سلام می خواستم بدونم اگه گوشیو الان بدون گارانتی بخرم
شما اساتید که تا حالا داشتید خراب نشده که مال من خراب بشه
چون اختلاف قیمتش 40 تومنه؟؟:11:

mohammad.t
16-06-2010, 15:16
سلام می خواستم بدونم اگه گوشیو الان بدون گارانتی بخرم
شما اساتید که تا حالا داشتید خراب نشده که مال من خراب بشه
چون اختلاف قیمتش 40 تومنه؟؟:11:
چيز خوب هميشه خوبه.
هرچند ممكنه گارانتي در ايران خدمات زيادي هم ارائه نده بهت ولي خب داشتن گارانتي بهتر از نداشتن هست.
اما به دليل كيفيت ساخت گوشي ها كمتر خرابي پيش مياد. چندين نفر از بچه ها دارند و مشكلي هم ندارند.
ديگه ميل خودت 40 تومن رو بدي يا نه.
ميخواي دياموند2 بخري؟
تحقيقاتت رو انجام دادي؟(من باهاش كار كردم از شكل ظاهريش و دوام نيوردن باتريش خوشم نيومد)