PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار دانلود

Amin_0913
03-05-2009, 18:36
سلام
من یه اموزش از این سایت میخوام دانلود کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط نمی دونم چه جوری

فکر کردم گفتم حتما مثل یوتیوب با برنامه چیزی میشه دانلود کرد

میخواستم بدونم نرم افزاری برای این کار هست

با تشکر

Ship Storm
03-05-2009, 19:39
1 - ابتدا نرم افزار Orbit را از طریق لینک زیر دانلود کنید:

دانلود نرم افزار Orbit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- پس از نصب برنامه (که طی آن مرورگر های فایرفوکس و اکسپلورر بصورت خودکار بسته می شوند)، برنامه مرورگر خود را باز کرده و به بخش Tutorials سایت VideoCopilot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

3- روی لینک Watch Video ی آموزش مورد نظر خود کلیک کرده و صبر کنید تا صفحه جدید باز شود. در این صفحه روی دکمه Watch کلیک کنید تا در یک صفحه جدید، فیلم پخش شود.

4- در همان ابتدای بافر فیلم، روی قسمت حاشیه اطراف صفحه (آبی-خاکستری) که دامین سایت هم در آن قسمت نوشته شده راست کلیک کرده و گزینه Grab video by Orbit را انتخاب کنید تا پنجره این برنامه (++Grab) باز شود.

5- اکنون صفحه مرورگر خود را بدون در نظر گرفتن مقدار بافر شده فیلم، Refresh یا Reload کنید. کمی صبر کنید.... اگر پس از چند ثانیه به پنجره نرم افزار (++Grab) مراجعه کنید خواهید دید که دو فایل با فرمتهای Swf و flv شناسایی شده اند.

6- اجرای فیلم را در صفحه مرورگر با کلیک رو دکمه Stop متوقف کنید و یا حتی می توانید پنجره را ببندید. سپس به سراغ پنجره (++Grab) رفته و چک باکس کنار فایل flv را تیک بزنید. اکنون کافیست که روی دکمه Download کلیک کنید و صبر کنید تا فایل دانلود شود.

موفق باشید.

منبع آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])