PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call of Juarez: Bound in Blood

صفحه ها : [1] 2 3 4

Spaniuly
03-05-2009, 13:52
3/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Publisher: Ubisoft
Developer: Techland
Genres: Action, Shooter
ESRB: Mature

عنوان ويديو گيم : Call of Juarez: Bound in Blood
ناشر بازي : يوبي سافت
توسعه دهنده : تچلند
ژانر بازي : اول شخص , اكشن - شوتر
رتبه ESRB : گروه سني بزرگسالان
تاريخ عرضه : 30 ژوئن 2009
پلتفورم ها : PS3 , XBox360 , PC

نسخه جديد
پس از موفقيت يوبي سافت در ساخت بازي كال آف خوارز در سال 2007 شاهد انتشار دومين نسخه اين بازي اين بار با عنوان مرز در خون هستيم يك بازي اول شخص و شوتر كه يوبي سافت با حمايت از گروه توليدي تچلند كه سازنده اين بازيست بار ديگر ب دنبال كسب نتيجه اي بهتر است نمره كلي بازي قبل كمتر از حد انتظار يوبي سافت بود كه البته اين نمره از سوي كاربران نسبتا قابل توجه تر و بهتر بود. بنابراين به نظر مي رسد كه يوبي سافت اميدواري هاي زيادي به اين بازي داشته كه يكبار ديگر حاضر به حمايت مالي از تچلند كرده.

روند بازي
روند بازي با تغييراتي همراه بوده ولي قالب بازي همان وسترن بوده و در فضايي بخصوص قرار گرفته كه براي يك گيمر و اول شخص باز مي تواند فضايي جالب داشته باشد. شما قادريد در طول بازي از اسلحه هاي وسترن بهره بگيريد كه شايد در كمتر بازي اول شخصي با آنها مواجه شديد.

مختصري از داستان بازي
شما به عنوان يك گانمن تكزاسي و يكي از دو برادري كه خانه و كاشانه را به قصد كار ترك كرده اند در محيط وسترن بازي به بازي مي پردازيد و شكل كلي داستان شكل مي گيرد و با مراحل مختلف ادامه مي يابد.

تريلرهاي بازي
تا كنون 3 تريلر براي اين بازي ريليز شده كه در زير مي توانيد آنها را دانلود كنيد:

لينك هاي مستقيم به ترتيب

- كيفيت HD و فرمت mov
- كيفيت HD و فرمت wmv
- كيفيت SD و فرمت mov
-كيفيت SD و فرمت wmv
-كيفيت SD و فرمت mp4

Debut Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Redemption Trailer

Southern Hospitality Gameplay

اسكرين شات ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك دانلود اسكرين شات ها

منبع : Game Spot , Game trailers

داستان بازي

بازي مرز در خون اين بار براي جبران كردن نسخه قبلي نداي خوارز كه در سال 2006 - 2007 نتوانست خود را در ميان گيمر ها محبوبيت دهد. در راه است. بازي كه در آن داستان حرص , طمع , شهوت , خيانت و رستگاري و هر آنچه كه در يك بازي وسترن و جنگي مي توان سراغ داشت را مي يابيم. در بازي شما در قالب شخصيتي به نام ري (Ray) بازي را شروع مي كنيد تا در اواسط بازي توماس را در محل سكونت بيلي مي يابيد و از آن به بعد شما از وجود هر دو برادر مي توانيد بهره جوئيد. اين دو برادر زيرك با قدرت و توانايي هاي فرديشان مي توانند يك چالش براي گيمر باشند چرا كه انتخاب صحيح و بكار گيري مهارت هاي اين دو از سوي گيمر بسيار پر اهميت است. ري به عنوان برادر بزرگتر قدرتمند تر , جنگجوتر و شجاع تر است. او همچنين در دوئل ها و در جنگ هاي تن به تن بسيار قدرتمند تر است و از زرهي كه بر تن دارد براي حفاظت بيشتر از خود بهره مي جويد. در حاليكه توماس فردي فوق العاده باهوش نكته سنج و ريز بين هست مهارت او در نشانه گيري با اسنايپر و شليك هاي دقيق او از پشت بام ها و مسافت هاي طولاني بسيار خيره كننده هست. او يك كمند نيز به همراه دارد كه به او در بالا رفتن از جاهاي مختلف كمك مي كند. ولي به واقع شما هميشه مختار نيستيد كه از هر كدام از اين كاراكتر ها استفاده كنيد يعني در بعضي ماموريت ها با ري و در برخي با توماس مرحله را مي گذرانيد و حتي در بعضي جاها شما مجبوريد از هم جدا شويد و به راه خود جداگانه ادامه دهيد تا بعدا به هم ملحق شويد. حتي در 15 ماموريت شما در مقابل برادرتان قرار خواهيد گرفت و اينجاست كه طرفداران بازي قبلي راز ري رو كشف خواهند كرد. و داستان براي آنها جالبتر خواهد شد. در يك نگاه كلي به بازي نداي خوارز مرز در خون مي توان دريافت كه چگونه يك بازي وسترن مي تواند ما را در فضايي وسترن غرق كند. شايد گفتن تمام داستان بازي و اتفاقات آن از جذابيت بازي بكاهد چون داستان بازي بسيار عميق و در بعضي مواقع احساسي خواهد بود. جايي كه شما تنها با تامل در آن مي توانيد به عمق داستان پي ببريد.

ويرايش هاي بعد انتشار

ويرايش اول

براي برطرف كردن مشكل صدا بايد به
Control Panel--> Sounds and Audio Devices--> Hardware
بريد و بر روي گزينه Unimodem دابل كليك كنيد و در پنجره باز شده Device Usage را روي Disable قرار دهيد. و بعد OK.

ويرايش دوم

كد "735S653J" را وارد كنيد تا پول بيشتر براتون آنلاك بشه. با اين پول كلي كار مي تونيد بكنيد كه مهمترينش توي همون سنگل پلير هست واسه خريد اسلحه توي مولتي پلير هم مي تونيد استفاده كنيد.

اچيومنت هاي بازي:

جوجه سرخ كرده آركانزاسي (10 امتياز) : ده تا جوجه رو با ديناميت به مقام شهادت نائل كنيد. :31:
سيزده باشكوه (30 امتياز) : همه مراحل رو آنلاك كنيد. :18:
سر ظهري (5 امتياز) : ساعت 12 ظهر كه شد تا يك ربع وقت داريد 4 تا دشمن رو بفرستيد به سمت باري تعالي.
خفن مايه بذاريد (10 امتياز) : 20 تا آپگريد لول 2 و 10 تا هم آپگريد لول سه بخريد. يالا سر كيسه رو شل كن. :21:
سواركاري (15 امتياز) : موقعي كه سوار اسب هستيد 5 تا از دشمنان رو بفرستيد اون دنيا. فاتحه يادتون نره :27:
نابخشوده (15 امتياز) : ده تا از دشمنان رو به عنوان مجرم شكست ناپذير بكشيد. (invincible wanted)
به جلوي صف خوش اومدين (10 امتياز) : يك بازي افسانه اي فول وايلد وست رو به پايان برسونيد.
پرداختن به جرم (10 امتياز) : به عنوان يك قانون شكن 5 راند رو برنده بشيد.
ستاره حلبي (10 امتياز) : به عنوان يك قانونمند 5 راند رو برنده بشيد.
اونجا بوده و انجامش داده (15 امتياز) : يك بازي افسانه اي فول وايلد وست رو در تمامي لول ها به پايان برسونيد.
پوست از كله 99 تاشون بكن (25 امتياز) : به كله 99 نفر شليك كن (99 تا هدشوت بدست بيار)
همه فن حريف (30 امتياز) : يك بازي فول انجام بديد با تمامي رده ها
طلاياب (50 امتياز) : يك ميليون دلار گير بياريد تا بتونيد توي مولتي پلير اسلحه طلايي بخريد.
شق القمر كنيد (40 امتياز) : جون عزيزتون حداقل توي درجه سختي آسون بازي رو يه دست تموم كنيد.
بين علف خشك و علف تازه (40 امتياز) : توي درجه سختي متوسط بازي رو يه دست تموم كنيد.
گرگ مو فرفري (40 امتياز) : توي درجه سختي دشوار يه دست بازي رو تموم كنيد.
اكت 1 (30 امتياز) : اكت 1 رو كامل كنيد.
اكت 2 (30 امتياز) : اكت 2 رو كامل كنيد.
اكت 3 (30 امتياز) : اكت 3 رو كامل كنيد.
اكت 4 (30 امتياز) : اكت 4 رو كامل كنيد.
داستان ري (30 امتياز) : تمامي بخش ها رو با بازي ري انجام بديد.
داستان توماس (30 امتياز) : تمامي بخش ها رو با بازي توماس انجام بديد.
روز D رو كامل كن (15 امتياز) : توي بخش اول قبل اينكه كرجي هاي شناور روي آب به خشكي برسند. همه رو نابود كنيد.
چلاقشون كن (15 امتياز) : توي بخش سوم 20 تا از دشمنان رو موقعي كه كالسكه مي رونن بكشيد.
سواري كامل (15 امتياز) : توي بخش نهم بازي كه روي بالابر هستيد هر چيزي كه به سمتتون پرتاب ميشه داغون كنيد.
رابين هود (15 امتياز) : توي فصل 12 وقتي با توماس بازي مي كنين كل مرحله رو با تيركمون به پايان برسونيد.
همه اشون رو گير بيار (40 امتياز) : همه راز ها رو كشف كن.
پيش آهنگ (5 امتياز) : يه دست بازي رو با حركت به يك سمت تموم كن (اينور اونر رو نگرد. يه راست پيش برو)
سپر آرزو (20 امتياز) : يه دست بازي رو با حركت به سمت همه چيزهاي ممكن تموم كن.
حركت سرع دست ها (10 امتياز) : 7 نفر رو توي مود تمركز بكش.
تيكه پارچه كن (10 امتياز) : توي مود تمركز گروهي همه دشمنا رو بكش.
دست نيافتني باش (20 امتياز) : همه مراحل به استثنا مراحل 6 و 8 طوري برو كه مجروح نشي (قرمز نشه تصوير)
آتيش بازي (10 امتياز) : ديناميت 2 از دشمنا رو توي هوا منفجر كن.
قايم شدن بي فايده اس (5 امتياز) : به يه دشمن وقتي پشت ديوار پناه گرفته شليك كن.
نجار ديوانه (5 امتياز) : 5 تا دشمن رو با صندلي بفرست اون دنيا
كارشناس پيستول (25 امتياز) : با پيستول 250 نفر رو بكش
كارشناس رايفل (25 امتياز) : با رايفل 250 نفر رو بكش
كارشناس شاتگان (25 امتياز) : با شاتگان 250 نفر رو بكش
منو ببخش جناب لرد (50 امتياز) : 2000 نفر رو بكش.
قايقران متقلب (10 امتياز) : توي مرحله ششم همه قايقرانان هندي رو آبكش كن.
گيج كردن تيراندازهاي ماهر (15 امتياز) : توي مرحله چهارم وقتي با Ray بازي مي كنيد همه تيراندازاي ماهر رو بدون كمك توماس بكشيد.
گيج كردن تيراندازهاي ماهر (15 امتياز) : توي مرحله چهارم وقتي با توماس بازي مي كنيد توي عرض 10 ثانيه همه تيراندازاي ماهر رو بكشيد.
توي گندم ها گير بندازشون (15 امتياز) : توي مرحله دوم وقتي توي مزرعه هستيد بدون اينكه پيدا بشيد با چاقو همه سرباز ها رو بكشيد.
گاو آمريكايي (15 امتياز) : توي مرحله دوم به اون گاوه رحم كنيد و نكشيدش.
حامي (15 امتياز) : 30 تا شمن رو با دوشكاهاي متحرك آبكش كنيد.
روي مسير درست (30 امتياز) : دويست هزار دلار جمع كن تا بتوني اسلحه هاي نقره اي بخري توي مولتي پلير
افسانه غربي كهن (40 امتياز) : بازي رو توي درجه سختي بسيار دشوار تموم كن.

اميدوارم كساني كه كپي برداري مي كنن از اين متن حداقل رحم كنن و منبع رو ذكر كنن بابام دراومد تا اينارو نوشتم تازه سعي كردم تا جنبه شوخ طبعانه اي داشته باشه. اميدوارم استفاده كنيد.

ويرايش سوم

اينم ترينر +13 براي بازي

resident_evil
03-05-2009, 13:59
خب ممنون آرمین جان بابت تاپیک ...
به نظر من بازی گرافیک خوبی داره و به نظر GamePlay مناسبی هم داره ...
انفجارها در بازی بسیار خوب طراحی شدن ...
در کل بازیه خوبی به نظر میرسه دیگه بیشتر ازین نمیتونم نظر بدم : دی
محیط بازی رو هم خوب طراحی کردن ... ولی این انفجاراش منو کشته : دی
اینو یادم رفت بگم که شما میتونید بازی رو آهسته کنید و بعد تیر اندازی کنید مثل بازیه F.E.A.R !!!
میتونید وقتی صحنه رو آهسته کردید چند نفر رو انتخاب کنید و بعد دستور تیر اندازی بید تا به طور اتوماتیک خودش شروع به تیر اندازی کنه ...
البته میتونید چند نقطه از بدن یک نفر رو انتخاب کنید !!!
نور پردازیه بازی و سایه زنی ها خوب کار شده ...
شما میتونید از یه چیز شبیه به Machine Gun ولی از نوع قدیمیش استفاده کنید یا ازون چیزا که توپ پرتاب میکنن !!! ( توپچی های لندن : دی )
یه صحنه سوار اسب شد که واقعا حرکت اسب بسیار افتضاح بود : دی
هوش مصنوعیه افراد هم کمی زیادی پایین هستش : دی
البته از بعد بازیه KillZone 2 من دیگه به Trailer ها توجه نمیکنم در مورد هوش مصنوعی چون در اون بازی هم خیلی پایین بود هوش مصنوعی ...
اما وقتی بازی منتشر شد یه چیز کاملا متفاوت دیدیم ...

موفق باشید ...

Spaniuly
03-05-2009, 14:24
به زودي داستان كامل و روند بازي رو با ترجمه فارسي توي همون پست اول قرار مي دم تا دوستان عشق اول شخص كمي حال كنن باهاش من هم خيلي به اين بازي اميدوار هستم واقعا شكل كلي جالبي داره و اينكه يوبي سافت شركت لهستاني Techland رو واسه ساخت اين بازي داره حمايت مي كنه خودش نشون دهنده اينه كه بازي رو كاملا تائيد كرده شركت هايي مثل يوبي ديگه الان كاركشته شدن و اگه بازي خوب از آب در نمي اومد مثل اسپلينتر سل ردش مي كردند و دستور دوباره سازيش رو مي دادند ولي كاملا مشخص هست كه اين شرايط موجود رو از تچلند پذيرفتن. من اميدوارم يه بازي اول شخص كه توش شاهد نو آوري هستيم رو ببينيم فاركراي 2 كه توي آفريقا اتفاق افتاد ببينيم حالا محيط وسترن چطور خواهد بود. من كه به عنوان يك اول شخص باز به همه فاركرايي ها اين بازي رو پيشنهاد ميكنم. شايد اين بازي نكست جنريشن نتونه به لحاظ گيم پلي و جذابيت در حد كريسيس يا Cod باشه ولي با ديدن تريلرها واقعا آدم نمي تونه بي تفاوت از كنارش رد بشه. فعلا دارم روي متن انگليسي كار مي كنم و سعي مي كنم هر چه زود تر ترجمه كنم و در اختيار علاقمندان بذارم

موفق و گيمر باشيد

halflife g
03-05-2009, 16:57
کلا بازی خوبی به نظر میرسه مخصوصا سبکش(وسترنیش)

pedram_sad
03-05-2009, 18:25
من چندین و چند بار خواستم شماره اولش رو بگیرم :31:
اما هر سری به دلایلی که خودم هم نمیدونم نگرفتم :18:

پس لازم شد شماره اول رو بگیرم درسته ؟

resident_evil
03-05-2009, 18:29

منم نگرفتم پدرام جون اگه گرفتی باحال بود یه ندایی به ما بده ! : دی
چون فکر نکنم نسخه ی قبل زیاد موفق بوده باشه البته کسی رو ندیدم در مورد این بازی صحبت کنه یعنی نسخه ی قبلش ...

Spaniuly
03-05-2009, 18:50
نمره پاييني آورده بود نسخه قبلي (7 گرفته بود از گيم اسپات) اما كاربرا نمره بيشتري داده بودند ولي من شك ندارم اين بهتر هست متن انگليسي داستان رو خوندم واقعا مي تونه براي طرفداراي فاركراي يه بازي باشه كه جاش رو پر كنه امسال كه فاركراي جديد نداريم بايد به همين بسنده كنيم ولي مدير سازنده ابراز اميدواري كرده كه قابل مقايسه با قبلي نيست و حتي گرافيك هم بسيار چشم نواز تر هست و موتور گرافيكي بازي بهينه خواهد بود.

mehdi30nema
04-05-2009, 09:23
سبکش باید مثل gun باشه . من با gun خیلی حال کردم و واقعا از اون بازی لذت بردم

Optimus Prime
04-05-2009, 11:52
خوب قابل توجه دوستان هم باشه که داستان این شماره حدود 20 سال قبل از شماره قبل اتفاق می افته و یه Prequel به حساب میاد.

سبکش باید مثل gun باشه . من با gun خیلی حال کردم و واقعا از اون بازی لذت بردم
فضای وسترن داره ولی مثل Gun نیست.

djmd
04-05-2009, 15:29

عجب تفاهمی :10:
دقیقا هم منم همین جمله ها رو می نوشتم اگه می خواستم بگم چندین و چند بار خواستم شماره اولش رو بگیرم :31: اما هر سری به دلایلی که خودم هم نمیدونم نگرفتم :18: :دی

saladii
05-05-2009, 10:37
[/URL]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]

Spaniuly
07-05-2009, 09:47
در پست اول باكس شات كاور بازي براي پلتفورم PC قرار داده شده باكش شات براي ساير پلتفورم ها رو هم مي تونيد از لينك هاي زير دريافت كنيد.

باكش شات PS3

باكس شات XBox360

joey jordison
07-05-2009, 12:50
اخ چقدر دلم میخواد از این جور بازیها بازی کنم!!متاسفانه زیاد بازی وسترن ساخته نمیشه نمیدونم چرا!!چندتا بازی بود ولی اون موقع به خاطر سیستم ضعیف نتونستم بازی کنم!!!
تو این یکی جبران میکنم!!

Benygh
07-05-2009, 13:04
زیباترین بازی Western بازی GUN بود به نظر من !

Masoud King
07-05-2009, 13:16
Preview - پیش نمایش بازی

SD...26MB

HD...150MB

korokodil_avareh
07-05-2009, 13:44
سلام
درسته که این تاپیک نسخه جدید این بازی هست ولی اون دوستانی که نسخه اول این بازی رو بازی نکردند باید حتما این کار رو بکنند
چون این بازی علاوه بر اینکه یک بازی اول شخص با گرافیک و محیطی زیبا و همچنین اکشن زیبایی هست ,داستانی درگیرکننده و کشمکشی دائمی بین دو شخصیت اصلی داستان یعنی بیلی و ری را به شما نشان میدهد و همچنین عذاب وجدان ری که احتمالا دلیلش در این نسخه که داستانش 20 سال قبل از نسخه اولش هست مشخص میشود.
به جرات میشه گفت که نسخه اول این بازی بهترین بازی وسترن ساخته شده برای pc هست
شاید بعد از داستان قویترین نقطه قوت بازی گرافیک خیره کننده است که فکر کنم از موتور chrome استفاده کرده بودند
این هم چند عکس از گیم پلی نسخه اول:

honura
09-05-2009, 16:41
زیباترین بازی Western بازی GUN بود به نظر من !

موافقم.بازی جالبیه ولی یکم سخته.

amirpers
11-05-2009, 00:57
شماره یکش که سیستممون رو کلی به زحمت انداخت .

Oracle_Eldorado
11-05-2009, 01:37
ایول .
خیلی خوشحالم که ادامه این بازی زیبا رو میسازن .
راستی داستان بازی معلوم نشده ؟
آخر شماره 1 که اون کشیشه مرد ( اسمش یادم نیست )
حالا خدا میدونه داستان این چیه !

ببخشید ولی این عکس مال شماره ی 1 بازی هست نه شماره 2 ! ( پست 16 )

Spaniuly
11-05-2009, 15:49
آره عزيز جذابيت هاي داستان به اين هست خيلي اتفاقاتي كه علتش مبهم بود توي اين شماره دليلش مشخص ميشه پست اول يه اشاره اي كردم خوندي مطلبي رو كه توي پست اول گذاشتم؟

Optimus Prime
11-05-2009, 17:58
ایول .

این بازی ادامه قبل نیست همون طور که قبلا گفتم داستان 20 سال قبل از شماره یک هست. اون کشیشه که مرد همین مرده هست که عکسش تو Boxart نفر جلو و نفر پشتی برادرشه که اول بازی کشته میشه ( پدر پسره که تو بازی قبلی بود )

Spaniuly
15-05-2009, 12:13

كيفيت HD

دانلود با فرمت mov و حجم 16.9 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و حجم 17 مگابايت

كيفيت SD

دانلود با فرمت mov و با حجم 14.8 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 15.2 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 23.9 مگابايت

Spaniuly
18-05-2009, 17:43

لينك بزرگ نمايي:

mehdi_360
19-05-2009, 11:16
بچه ها تاریخ انتشار بازی کی هست؟؟؟
اول شخص هست دیگه؟؟!!

Tom Crouse
19-05-2009, 12:43
جديدترين اسكرين شات بازي هم منتشر شده

اولین و قدیمیترین اسکرین منتشر شده هستش دوست عزیز. ;)

resident_evil
19-05-2009, 13:40
بچه ها تاریخ انتشار بازی کی هست؟؟؟
اول شخص هست دیگه؟؟!!

چطوری ؟! آواتار مبارک !
30
June
2009 ! منتشر میشه ! اول شخص هم هستش !

Oracle_Eldorado
19-05-2009, 19:05
این بازی ادامه قبل نیست همون طور که قبلا گفتم داستان 20 سال قبل از شماره یک هست. اون کشیشه که مرد همین مرده هست که عکسش تو Boxart نفر جلو و نفر پشتی برادرشه که اول بازی کشته میشه ( پدر پسره که تو بازی قبلی بود )

عزیز من خیلی به این قضیه مشکوکم !
شما در و دیوار بازی رو ببین .
دقیقا کپی شماره 1 هست .
ولی اگه تریلر جدید رو دیده باشی اصلا این شکلی نیست .
من مطمئنم که این عکس مال شماره 1 بازی هست !!! :31:

korokodil_avareh
19-05-2009, 23:48
ایول .

به نظر میرسه که پست من را نخوندید.:13:
من به خاطر اینکه چند تا از دوستان اطلاعاتی در مورد نسخه اول این بازی نداشتند یه سری اطلاعات کلی به همراه چند عکس از نسخه اول بازی گذاشتم
اگر پست رو بخونید میبینید که اونجا هم گفتم چند عکس از نسخه اول بازی
موفق باشید:11:

Optimus Prime
20-05-2009, 17:11
عزیز من خیلی به این قضیه مشکوکم !
شما در و دیوار بازی رو ببین .
دقیقا کپی شماره 1 هست .
ولی اگه تریلر جدید رو دیده باشی اصلا این شکلی نیست .
من مطمئنم که این عکس مال شماره 1 بازی هست !!! :31:
Oracle جان من کاری به این عکس 4 نفری نداشتم منظورم عکس Boxart جعبه بود.

hosseincode2008
22-05-2009, 09:55
ديشب يه تريلر از اين بازي ديدم ، خيلي خوشم اومد . تنوع مراحلش نسبتا زياده ، صحنه هاي كارگرداني شدش هم خيلي خوب بود مثلا تو يه صحنه كه اين دو تا برادر ميخواستن چهار نفري رو كه تو اتاق هستن رو بكشن يكيش موند جلوي در اصلي و اون يكي كه ما باشيم با طناب پريديم از رو بالكن جلوي در فرعي ،‌ بعد اون يكي برادر در اصلي رو باز كرد و اينا همه به اون جا نگاه كردن و ما هم از پشت فرستاديمشون به درك . اين قابليت هاي اضافي هم واقعا جالبن . اسب سواري هم به نظر من كم جزئيات بود ، مثلا اصلا صداي اسب نميومد ! يادمه تو بازي Dead Mans Hand كه ماله 5 يا 6 ساله پيشه خيلي از اين واقعي تر بود ! موزيك هم خوب بود

نکته ی جالبی که در مورد اسم این بازی هست و منم از VideoGamer.Com فهميدم ٬ یعنی قسمت Juarez تو جمله ی زیر مشخص میشه :

? Juar ez ma six-shooter
این جمله تو انگلیسی میشه این :

? Where's my gun
و تو فارسی : " تفنگ من کجاست ؟ "

من كه قبلي رو بازي نكردم ، تو بازي به Juarez اشاره نميشه كه چي هست ؟!!!!! فكر نكنم با اين استدلال بالايي اسم بازي رو اين گذاشته باشن!
:14:

ali_ranger22
25-05-2009, 19:52
تریلر گیم پلی رو دیدم یه ضرب میرم سراغ اشکالاتی که به نظرم اومد

دوربین بازی بعضی جاها اذیت کنه ... لرزش ها خیلی زیاد و شدیده بعضی موقع ها که میره رو اعصاب آدم
کنترل کردن و نشونه گیری هم به نظر میاد یه کم سخته و کنترل روونی نداره
گرافیک اون چیزی نبود که فک می کردم هنوز جای کار داره
نمی دونم چرا این اسلوموشن باید تو بازی ها باشه حتما ؟ :13:تو یه بازی وسترن چه نیازی به وجود اسلو موشن اونم تو مایه های وانتد که بازی رو به طور وحشتناکی آسون می کنه

فعلا اینا تو ذهنم اومد

ali_ranger22
28-05-2009, 22:00
Windows XP (SP3)/Windows Vista (SP1)
Intel Pentium 4 3.2 Ghz, Intel Pentium D 2.66 Ghz, AMD Athlon 64 3500+
1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista 1 GB
NVIDIA GeForce 6800-9800/GTX 260-280/ATI RADEON X1650 - 1950/HD 2400-4870
4 GB of disk space
DirectX 9.0c sound card compatible with DirectX 9.0
DVD-ROM

Turok-71
11-06-2009, 23:11
(Call Of Juarez: Bound In Blood(Ps3,Xbox,Pc
Exclusive Brothers Trailer
SD

HD

S A A M
20-06-2009, 10:58
تريلر جديد

HD

SD

a.z.p.z
23-06-2009, 15:21
ببخشید حالا این بازی بنظر میرسه موفق باشه گرافیک رو شما چطور میبینید تو تریلر ها چون نمیتونمن من الان اونا رو ببینم
و اینکه مگه شماره 1 هم داشته اسم اون چی بود ماله کی بوده ؟ حالا این سبک وسترنی باحال هست نه ؟؟؟؟
خیلی ممنونم من شنیدم 12 تیر مییاد یعنی 10 روز دیگه !!

mohammad_twe
23-06-2009, 18:39
منم تو ویکیپدیا فکر کنم دیدم که 12 تیر میاد

Spaniuly
25-06-2009, 22:54
ببخشید حالا این بازی بنظر میرسه موفق باشه گرافیک رو شما چطور میبینید تو تریلر ها چون نمیتونمن من الان اونا رو ببینم
و اینکه مگه شماره 1 هم داشته اسم اون چی بود ماله کی بوده ؟ حالا این سبک وسترنی باحال هست نه ؟؟؟؟
خیلی ممنونم من شنیدم 12 تیر مییاد یعنی 10 روز دیگه !!

شماره يكش خيلي معروف نبود ولي جالب بود اين بازي به عنوان يه بازي اول شخص مي تونه فوق العاده سرگرم كننده باشه از طرفي گرافيك بالاي بازي مي تونه يك پوئن باشه. به نظر من ارزش بازي كردن و تموم كردنش رو داره

SHADEL
27-06-2009, 05:01
30 ژوئن میاد یا 12 تیر ؟

a.z.p.z
27-06-2009, 10:08
دوست من من ددیم که 12 تیر نوشته شده به وقت ما الانم 27 هستیم حساب کن تا 12 تیر چتد وقت دیگه میشه!!!
بله من تریلر هاشو دیدم جالب بنظر میرسید امیدوارم موفق بشه!

Spaniuly
27-06-2009, 13:20

كيفيت HD

دانلود با فرمت mov و حجم 131.7 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و حجم 64.6 مگابايت

كيفيت SD

دانلود با فرمت mov و با حجم 64.8 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 32 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 37.3 مگابايت

starn
30-06-2009, 10:25
برو بکس بازی منتشر شده و اینجور که از عکس ها دیدم جالبه بازی در 1 دی وی دی منتشر شده
کسی خریده؟

Mostafa NBA
30-06-2009, 13:14
منم نگرفتم پدرام جون اگه گرفتی باحال بود یه ندایی به ما بده ! : دی
چون فکر نکنم نسخه ی قبل زیاد موفق بوده باشه البته کسی رو ندیدم در مورد این بازی صحبت کنه یعنی نسخه ی قبلش ...

من نسخه ی اول اینو بازی کردم. بسیار عالی بود و به نظر من از Gun خیلی بهتره. شک نکنید.

این بازی خیلی کامل حس وسترن رو به من القا کرد. داستان بازی هم که حرف نداشت.

شدیدا منتظرم که نسخه ی جدیدش بیاد . :8:

sepehr_x50
30-06-2009, 14:42
این بازی اومده که.

الان لینکشو تو قسمت دانلود میزارم...

ادیت:

Call Of Juarez: Bound In Blood (2009) Razor1911

Iman Bala
30-06-2009, 16:25
مگه قرار نبود 12 تیر بیاد؟

حالا کسی دانلود کرده بینه خودشه یا نه؟؟

Sha7ab
30-06-2009, 17:47
مگه قرار نبود 12 تیر بیاد؟

حالا کسی دانلود کرده بینه خودشه یا نه؟؟
خودشه . خیالت راحت .

masoud93
01-07-2009, 21:15
بازی تو بازار برای خریدن اومده یا نه.(PC)
(در شهرستانها)

P-R-I-N-C-E
01-07-2009, 21:57
سلام اقا این بازی دیشب برام دانلود شد (افلاین)
امروز چند مرحلشو رفتم خیالی حال میده .
راستی من با 2 گیگ رم و گرافیک 7600 gs خیلی بازی رو روون اجرا میکنم (پس سیستم خیلی بالایی نمیخواد)

دیگه همین دیگه !

Spaniuly
01-07-2009, 23:20
نمرات بازي

گيم اسپات 8
گيم تريلرز 9.2
IGN ----> نمره 7.7

اينم 3 تا اسكرين شات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك دانلود ها

تريلرهاي جديد

Defend Cash Vault Multiplayer Gameplay

كيفيت HD

دانلود با فرمت mov و حجم 46 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و حجم 47 مگابايت

كيفيت SD

دانلود با فرمت mov و با حجم 16.7 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 17.2 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 13.2 مگابايت

Cliffside Gameplay

كيفيت HD

دانلود با فرمت mov و حجم 41.9مگابايت

دانلود با فرمت wmv و حجم 42.6 مگابايت

كيفيت SD

دانلود با فرمت mov و با حجم 15.2 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 15.6 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 12 مگابايت

Navajo Gameplay

كيفيت HD

دانلود با فرمت mov و حجم 46.9 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و حجم 47.5 مگابايت

كيفيت SD

دانلود با فرمت mov و با حجم 17 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 17.5 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 13.5 مگابايت

a.z.p.z
01-07-2009, 23:25
بله ممنون میشم بگی گرافیک چه جوریه هوش مصنوعی همچنین دوربین بازی !!!
ممنون میشم بگی !!!

P-R-I-N-C-E
01-07-2009, 23:27
اي نگو دلم رفت من الان 3 روزه شهر رو زير و رو مي كنم گير نميارمش بد جوري توي كفش موندم اسلحه هاش چطوره؟ بازي رون هست؟ چند گيگ هست بازي؟

بازی حدود 3 گیگ فضا میخواد
عالی خدایش.

milky way
01-07-2009, 23:31
GameSpot به بازی امتیاز 8.0 داده و IGN هم 7.7 داده.

vegas
02-07-2009, 06:11
بله ممنون میشم بگی گرافیک چه جوریه هوش مصنوعی همچنین دوربین بازی !!!
ممنون میشم بگی !!!
با وجود اینکه بازی یک DVD هست به نظر من که یکی از بهترین گرافیک ها را بین بازی های موجود داره هوش مصنوعی هم خیلی خوب کار شده دوربین بازی هم مشکلی نداره ! همه چیز perfect !!!

masoud93
02-07-2009, 09:03
بازی تو بازار برای خریدن اومده یا نه.(PC)
(در شهرستانها)

my life is barca
02-07-2009, 10:59
kheili tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooopp

PC°BASE
02-07-2009, 11:46
کد تقلب و ترنرش رو ندارید بزارید ؟
ممنون.

Mostafa NBA
02-07-2009, 12:18
من که نسخه ی یکه این بازی رو سال ها قبل بازی کردم الان بسیار هیجان زده شدم و کل مغازه های اطراف خونمون رو گشتم ولی بعضی ها میگفتن که فردا میاریم.

amin.t_71
02-07-2009, 13:30
آقا این بازی من صدا نداره؟
لطفا کمک کنید؟

"ehsan"
02-07-2009, 13:40
لطفا کمک کنید؟

من این بازی را از افلاین گرفتم مال من هم صدا نداره ولی بازی خیلی ذوند اجرا میشه
لطفا یکی کمک کنه

Spaniuly
02-07-2009, 13:59
لطفا کمک کنید؟

براي من هم همينطور هست ولي خداييش دموهاش گرافيك بهتري داره IN Game خيلي جذاب نيست. حالا فعلا بازي نكردم اولش رو ديدم بذار ببينم مي تونم يه كاري واسه اين صداش بكنم شايد از كرك باشه

a.z.p.z
02-07-2009, 14:01
چرا امتیازش زییاد باحال نشده !!1
7.7. و 8 که ....

resident_evil
02-07-2009, 14:20
چرا امتیازش زییاد باحال نشده !!1
7.7. و 8 که ....

انتظار 10 داشتی ؟!

Spaniuly
02-07-2009, 14:30
بريد و بر روي گزينه Unimodem دابل كليك كنيد و در پنجره باز شده Device Usage را روي Disable قرار دهيد. و بعد OK.

a.z.p.z
02-07-2009, 14:32
10 رو که فقط مختص آلن ویک و جی تی ای بعدی هست عزیزم:31::27:

hosseincode2008
02-07-2009, 14:35
کد تقلب و ترنرش رو ندارید بزارید ؟
ممنون.

عزيز new game رو نزده كدتقلب و ترينر ميخواي چيكار ؟!!

لطفا کمک کنید؟

اين مشكل صدا هم تازگي ها مد شده قديما خدا خدا ميكرديم گرافيك و رم بكشه حالا هم صدا !

resident_evil
02-07-2009, 14:36
من نمیدونم امتیاز 8 چه مشکلی داره ! شماها که فقط به امتیاز ها نگاه میکنید فقطم انتظار 9 به بالا دارین ! زیر 9 بازی آشغال میشه !

Spaniuly
02-07-2009, 14:49
نمرات بازي

گيم اسپات 8
گيم تريلرز 8
IGN ----> نمره 7.7

اينم 3 تا اسكرين شات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك دانلود ها

تريلرهاي جديد

Defend Cash Vault Multiplayer Gameplay

كيفيت HD

دانلود با فرمت mov و حجم 46 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و حجم 47 مگابايت

كيفيت SD

دانلود با فرمت mov و با حجم 16.7 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 17.2 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 13.2 مگابايت

Cliffside Gameplay

كيفيت HD

دانلود با فرمت mov و حجم 41.9مگابايت

دانلود با فرمت wmv و حجم 42.6 مگابايت

كيفيت SD

دانلود با فرمت mov و با حجم 15.2 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 15.6 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 12 مگابايت

Navajo Gameplay

كيفيت HD

دانلود با فرمت mov و حجم 46.9 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و حجم 47.5 مگابايت

كيفيت SD

دانلود با فرمت mov و با حجم 17 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 17.5 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 13.5 مگابايت

در كل بازي بدي نيست يك مشابه سازي از بازي فاركراي 2 هست با اين تفاوت كه شفافيت فاركراي 2 رو نداره و گرافيك Ingame رو به حالتي در آورده كه به زمان بازي يعني قرن نوزدهم بخوره اشتباهي كه CoD WaW هم مرتكب شده بود. بايد گرافيك بازي شفاف باشه كه نيست متاسفانه نشانه گيري به خوبي فاركراي 2 و ساير بازي هاي اول شخص كه تا حالا تجربه كرديد راحت نيست ولي در كل روان هست. ولي هيجان بازي فوق العاده بالا هست بازي از همون اول با هيجان شديدي شروع ميشه و ادامه پيدا مي كنه ساده بگم اگه اول شخص باز هستيد اين بازي رو از دست نديد. يك تجربه شايد تكرار نشدني باشه براتون. قبلا هم نمرات بازي رو گذاشته بودم ولي چون پست هاي پشت سر هم زياد بود حدس زدم شايد خيليا نديدن برا همين هم نمرات و هم ويديوهاي انتشار رو قرار دادم دوباره...

موفق و گيمر باشيد

behnammazi
02-07-2009, 15:09
سلام .
کسی می دونه مرحله 3 بازی که با کلانتره باید دویل کرد چطوری هست؟
برای من مینویسه که با دکمهای A,D میشه حرکت کرد و با استفاده از موس میشه دست رو به طرف اسلحه آورد ولی من هر کاری میکنم با موس دستش اصلا تکون نمیخوره.
یکی کمک کنه.

starn
02-07-2009, 15:20
اقا منم بازی رو نصب کردم ولی صدا ندار اونجای هم که شما گفتید رفتم ولی گدینه ای به نام Unimodem پیدا نکردم لطف کنید بگید دقیقا کجاست؟ (راستی توی دی وی دی من اصلا کرک نداشت بازی نصب شد و زدم رف تو بازی)
اینم عکس او گذینه ای که شما میگید کجاست؟

Spaniuly
02-07-2009, 17:18
سلام .
کسی می دونه مرحله 3 بازی که با کلانتره باید دویل کرد چطوری هست؟
برای من مینویسه که با دکمهای A,D میشه حرکت کرد و با استفاده از موس میشه دست رو به طرف اسلحه آورد ولی من هر کاری میکنم با موس دستش اصلا تکون نمیخوره.
یکی کمک کنه.

بايد با RAY دوئل كني توماس ضعيف هست واسه دوئل. وقتي دوئل شروع شد بايد شروع كني به يه طرف بچرخي با D يا A وقتي داري مي چرخي با حركت هاي ماوس سعي مي كني دستت رو ببري به طرف تفنگ بعد جند ثانيه يه دفعه تنفنگت رو در مياري و به سمت مارشال شريف شليك مي كني بعدش بايد سريع بري داخل سالن كافه

اقا منم بازی رو نصب کردم ولی صدا ندار اونجای هم که شما گفتید رفتم ولی گدینه ای به نام Unimodem پیدا نکردم لطف کنید بگید دقیقا کجاست؟ (راستی توی دی وی دی من اصلا کرک نداشت بازی نصب شد و زدم رف تو بازی)
اینم عکس او گذینه ای که شما میگید کجاست؟

شما اسكرول كردي پايين كلا بايد صداي مودم دايال آپ رو قطع كني ديگه اگه نمي توني پيدا كني كه صداي مودمت اسمش چيه درش بيار مودم رو ولي همون گزينه سومي از بالا بايد مال صداي مودمت باشه به هر حال بايد غير فعال كني. موفق باشي

korokodil_avareh
02-07-2009, 18:11
نسخه من نسخه دانلودی بود
هیچ مشکلی هم از نظر صدا نداره
بازی از همه لحاظ عالیه

مشابه سازي از بازي فاركراي 2 هست با اين تفاوت كه شفافيت فاركراي 2 رو نداره
شوخی میکنی؟
فارکرای نه داستان داشت نه هیجان فقط گرافیک
تو این دور و زمونه بازی با محتوا مثل کال آو حوارز کم گیر میاد
یکی دو مشکل کوچک هم داره که زیاد تو چشم نمیاد مثلا طراحی آسمون زشته
سیستم کاور گیری جدید که توی بازی اومده خیلی با هوش و عالیه و اصلا هم تو دست و پا نمیاد
سلامتی رو هم که دیگه برداشتند و نمیخواد بگردی و بطری پیدا کنی تا سلامتی رو بازیابی کنی
قسمتهای کسالت آور بازی با بیلی توی نسخه قبلی هم که حذف شده و کل بازی هیجانه
دوئل ها هم که پیشرفت کردند , اسب سواری هم بهتر شده
فقط گرافیک بازی نسبت به نسخه قبل پیشرفت خاصی نداشته ولی نکته مثبت اینه که بازی با آخرین جزییاتش هم روی سیستمهای متوسط روان و بدون دردسر اجرا میشه
بازی رو از دست ندید!

starn
02-07-2009, 18:39
شما اسكرول كردي پايين كلا بايد صداي مودم دايال آپ رو قطع كني ديگه اگه نمي توني پيدا كني كه صداي مودمت اسمش چيه درش بيار مودم رو ولي همون گزينه سومي از بالا بايد مال صداي مودمت باشه به هر حال بايد غير فعال كني. موفق باشي
ممنون ولی
رفیق من adsl دارم :5:
مودم (دایل آپ) هم رو سیستمم نیست
------------
آقا مشکلم حل شد همان گذینه ی سومی باید دیسیبل می شد
ولی چرا آخه من که دایل آپ نیستم؟!!!!!!

Spaniuly
02-07-2009, 18:51
كد "735S653J" را وارد كنيد تا پول بيشتر براتون آنلاك بشه. با اين پول كلي كار مي تونيد بكنيد كه مهمترينش توي همون سينگل پلير هست واسه خريد اسلحه توي مولتي پلير هم مي تونيد استفاده كنيد.

اچيومنت هاي بازي:

جوجه سرخ كرده آركانزاسي (10 امتياز) : ده تا جوجه رو با ديناميت به مقام شهادت نائل كنيد. :31:
سيزده باشكوه (30 امتياز) : همه مراحل رو آنلاك كنيد. :18:
سر ظهري (5 امتياز) : ساعت 12 ظهر كه شد تا يك ربع وقت داريد 4 تا دشمن رو بفرستيد به سمت باري تعالي.
خفن مايه بذاريد (10 امتياز) : 20 تا آپگريد لول 2 و 10 تا هم آپگريد لول سه بخريد. يالا سر كيسه رو شل كن. :21:
سواركاري (15 امتياز) : موقعي كه سوار اسب هستيد 5 تا از دشمنان رو بفرستيد اون دنيا. فاتحه يادتون نره :27:
نابخشوده (15 امتياز) : ده تا از دشمنان رو به عنوان مجرم شكست ناپذير بكشيد. (invincible wanted)
به جلوي صف خوش اومدين (10 امتياز) : يك بازي افسانه اي فول وايلد وست رو به پايان برسونيد.
پرداختن به جرم (10 امتياز) : به عنوان يك قانون شكن 5 راند رو برنده بشيد.
ستاره حلبي (10 امتياز) : به عنوان يك قانونمند 5 راند رو برنده بشيد.
اونجا بوده و انجامش داده (15 امتياز) : يك بازي افسانه اي فول وايلد وست رو در تمامي لول ها به پايان برسونيد.
پوست از كله 99 تاشون بكن (25 امتياز) : به كله 99 نفر شليك كن (99 تا هدشوت بدست بيار)
همه فن حريف (30 امتياز) : يك بازي فول انجام بديد با تمامي رده ها
طلاياب (50 امتياز) : يك ميليون دلار گير بياريد تا بتونيد توي مولتي پلير اسلحه طلايي بخريد.
شق القمر كنيد (40 امتياز) : جون عزيزتون حداقل توي درجه سختي آسون بازي رو يه دست تموم كنيد.
بين علف خشك و علف تازه (40 امتياز) : توي درجه سختي متوسط بازي رو يه دست تموم كنيد.
گرگ مو فرفري (40 امتياز) : توي درجه سختي دشوار يه دست بازي رو تموم كنيد.
اكت 1 (30 امتياز) : اكت 1 رو كامل كنيد.
اكت 2 (30 امتياز) : اكت 2 رو كامل كنيد.
اكت 3 (30 امتياز) : اكت 3 رو كامل كنيد.
اكت 4 (30 امتياز) : اكت 4 رو كامل كنيد.
داستان ري (30 امتياز) : تمامي بخش ها رو با بازي ري انجام بديد.
داستان توماس (30 امتياز) : تمامي بخش ها رو با بازي توماس انجام بديد.
روز D رو كامل كن (15 امتياز) : توي بخش اول قبل اينكه كرجي هاي شناور روي آب به خشكي برسند. همه رو نابود كنيد.
چلاقشون كن (15 امتياز) : توي بخش سوم 20 تا از دشمنان رو موقعي كه كالسكه مي رونن بكشيد.
سواري كامل (15 امتياز) : توي بخش نهم بازي كه روي بالابر هستيد هر چيزي كه به سمتتون پرتاب ميشه داغون كنيد.
رابين هود (15 امتياز) : توي فصل 12 وقتي با توماس بازي مي كنين كل مرحله رو با تيركمون به پايان برسونيد.
همه اشون رو گير بيار (40 امتياز) : همه راز ها رو كشف كن.
پيش آهنگ (5 امتياز) : يه دست بازي رو با حركت به يك سمت تموم كن (اينور اونر رو نگرد. يه راست پيش برو)
سپر آرزو (20 امتياز) : يه دست بازي رو با حركت به سمت همه چيزهاي ممكن تموم كن.
حركت سرع دست ها (10 امتياز) : 7 نفر رو توي مود تمركز بكش.
تيكه پارچه كن (10 امتياز) : توي مود تمركز گروهي همه دشمنا رو بكش.
دست نيافتني باش (20 امتياز) : همه مراحل به استثنا مراحل 6 و 8 طوري برو كه مجروح نشي (قرمز نشه تصوير)
آتيش بازي (10 امتياز) : ديناميت 2 از دشمنا رو توي هوا منفجر كن.
قايم شدن بي فايده اس (5 امتياز) : به يه دشمن وقتي پشت ديوار پناه گرفته شليك كن.
نجار ديوانه (5 امتياز) : 5 تا دشمن رو با صندلي بفرست اون دنيا
كارشناس پيستول (25 امتياز) : با پيستول 250 نفر رو بكش
كارشناس رايفل (25 امتياز) : با رايفل 250 نفر رو بكش
كارشناس شاتگان (25 امتياز) : با شاتگان 250 نفر رو بكش
منو ببخش جناب لرد (50 امتياز) : 2000 نفر رو بكش.
قايقران متقلب (10 امتياز) : توي مرحله ششم همه قايقرانان هندي رو آبكش كن.
گيج كردن تيراندازهاي ماهر (15 امتياز) : توي مرحله چهارم وقتي با Ray بازي مي كنيد همه تيراندازاي ماهر رو بدون كمك توماس بكشيد.
گيج كردن تيراندازهاي ماهر (15 امتياز) : توي مرحله چهارم وقتي با توماس بازي مي كنيد توي عرض 10 ثانيه همه تيراندازاي ماهر رو بكشيد.
توي گندم ها گير بندازشون (15 امتياز) : توي مرحله دوم وقتي توي مزرعه هستيد بدون اينكه پيدا بشيد با چاقو همه سرباز ها رو بكشيد.
گاو آمريكايي (15 امتياز) : توي مرحله دوم به اون گاوه رحم كنيد و نكشيدش.
حامي (15 امتياز) : 30 تا شمن رو با دوشكاهاي متحرك آبكش كنيد.
روي مسير درست (30 امتياز) : دويست هزار دلار جمع كن تا بتوني اسلحه هاي نقره اي بخري توي مولتي پلير
افسانه غربي كهن (40 امتياز) : بازي رو توي درجه سختي بسيار دشوار تموم كن.

خوب اينم اچيومنت هاي بازي اميدوارم كساني كه كپي برداري مي كنن از اين متن حداقل رحم كنن و منبع رو ذكر كنن بابام دراومد تا اينارو نوشتم تازه سعي كردم تا جنبه شوخ طبعانه اي داشته باشه. اميدوارم استفاده كنيد.

اين مطلب رو توي پت اول هم قرار دادم تا بعدا اگه خواستيد بخونيدش زياد آلا خون بالا خون نشيد و از همون جا گيرش بياريد.

موفق و گيمر باشيد

starn
02-07-2009, 19:02
اینم آموزش تصویری برای بکسی که مشکل دارن

Spaniuly
02-07-2009, 19:07
نسخه من نسخه دانلودی بود
هیچ مشکلی هم از نظر صدا نداره
بازی از همه لحاظ عالیه
شوخی میکنی؟
فارکرای نه داستان داشت نه هیجان فقط گرافیک
تو این دور و زمونه بازی با محتوا مثل کال آو حوارز کم گیر میاد
یکی دو مشکل کوچک هم داره که زیاد تو چشم نمیاد مثلا طراحی آسمون زشته
سیستم کاور گیری جدید که توی بازی اومده خیلی با هوش و عالیه و اصلا هم تو دست و پا نمیاد
سلامتی رو هم که دیگه برداشتند و نمیخواد بگردی و بطری پیدا کنی تا سلامتی رو بازیابی کنی
قسمتهای کسالت آور بازی با بیلی توی نسخه قبلی هم که حذف شده و کل بازی هیجانه
دوئل ها هم که پیشرفت کردند , اسب سواری هم بهتر شده
فقط گرافیک بازی نسبت به نسخه قبل پیشرفت خاصی نداشته ولی نکته مثبت اینه که بازی با آخرین جزییاتش هم روی سیستمهای متوسط روان و بدون دردسر اجرا میشه
بازی رو از دست ندید!

آره رفيق حق با توئه حالا كه بيشتر بازي كردم مي بينم كه اين بازي يه شاهكاره واقعا متنوع و زيبا كار شده تبلوري از ذوق و هنر هست واقعا توي گيم سازي كال آف خوارز يه نو آوري هست. من كه خيلي بهم مي چسبه بازي. خيلي توپه حتي منوهاش هم توپه. نمره 8 رو عجله كردن به نظر من بهتر بود بيشتر بازي مي كردن قبل نمره دادننمره بازي بالاي 9 هست از ديد من

starn
02-07-2009, 20:26
منم کلی رفتم جلو واقعا شاهکار خیلی زیباست دوستانی که بازی رو تهیه نکردن حتما بگیرن
اینم یه عکس که خودم گرفتم از وقتی بازی رو گرفتم یه بند بازی کردم واقعا عالی

farhad07
02-07-2009, 20:44
دوستان ایا این بازی با کارت گرافیک ati مشکل داره چون مال من با گرافیک 4850 تیکه تیکه میاره درایورشم 9.5 است و ویندوز ویستا البته اگه جزئیاتشم کم میکنم باز میگیره

mahmood85
02-07-2009, 21:11
از نظر کرک مشکلی داره یا نه.

saeed_cpu_full
02-07-2009, 21:15
از نظر کرک مشکلی داره یا نه.

شما سه بار اين سؤال رو در سه تاپيك مختلف پرسيديد
كرك های بعضی از شركت های پخش كننده ( ايرانی ) كه معتبر نيستند ايراد داره
فوقش ميری يه كرك از اينترنت دانلود ميكنی ...

starn
02-07-2009, 21:46
مال من که اصلا کرک نداشت
------
مال دوستانی که مشکل داره (مثلا مشکلشون چی؟)

Spaniuly
02-07-2009, 22:19
فكر مي كنم بازي اصلا كرك نشده چون توي گيم كپي هم كركي نيست با همون فايل exe اورجينال بازي اجرا ميشه واقعا بازي يك استثنا هست شديدا دارم باهاش زنگي مي كنم. ساده بگم هركي اين بازي رو از دست بده نصف عمرش برفناست

behnammazi
02-07-2009, 22:50
مال من چرا در مرحله 3 که باید دویل کرد دستش نزدیک اسلحه نمیره ؟ هر چقدر موس رو تکون میدم ولی فایده نداره دستش اصلا تکون نمیخوره.

Spaniuly
03-07-2009, 00:31
اينم ترينر +13 براي بازي

a.z.p.z
03-07-2009, 00:59
دوستان داشتم بازی رو میدیدم از نظر داستان و گرافیک و گیم پلی خیلی عالی هست حقش از 8 و 7.7 خیلی بیشتره !!!!نامردا

korokodil_avareh
03-07-2009, 01:04
خوب
این بازی هم تموم شد.
15 Chapter داشت.
واقعا یک شاهکار بود.
داستان بازی معرکه بود.
واقعا از یک فیلم پر معنا و با داستان قوی بیشتر روی من تاثیر گذاشت. فیلمنامه بازی عالی بود.
البته ممکنه بعضیها فکر کنند دارم اغراق میکنم ولی باور کنید بعد از چند وقت یه بازی خیلی خیلی عالی انجام دادم که من رو پای کامپیوتر میخکوب کرد .
واقعا عالی بود .طوری بود که بعد از این که بازی رو تموم کردم چند دقیقه به فکر فرو رفتم و به اتفاقاتی که تو بازی افتاد فکر کردم
آخرین بازی که بازی کرده بودم و من رو پای کامپیوتر میخکوب کرده بود GTA IV بود . نه بخاطر گرافیکش,نه بخاطر آزادی عمل, نه بخاطر گیم پلی بلکه بخاطر داستانش و نحوه روایتش.
باور کنید الان هم که دارم این پست رو میدم دارم به بازی فکر میکنم .فقط میتونم بگم شاهکار بود!!!!!
البته ممکنه برای من اینجوری بود چون من به داستان بازی بیشتر از هر چیز دیگه اهمیت میدم.

a.z.p.z
03-07-2009, 01:39
خوب نکات + غیر از داستان چی بود؟؟؟
ممنون میشم همه رو بگی !!
و اینکه چقدر زود تموم شد یعنی چند ساعته؟
بعد حالت ازادی یا امکاناتی نداره تو بازی ؟؟؟ که مثلا بعد از تموم شدن داستان حوصلمون سر نره؟
خیلی ممنون

a.z.p.z
03-07-2009, 02:05
اقا مارو گذاشتی تو کف رفتی ؟
حاجی کجایی بیا !!!

korokodil_avareh
03-07-2009, 02:11
خوب نکات + غیر از داستان چی بود؟؟؟
ممنون میشم همه رو بگی !!
و اینکه چقدر زود تموم شد یعنی چند ساعته؟
بعد حالت ازادی یا امکاناتی نداره تو بازی ؟؟؟ که مثلا بعد از تموم شدن داستان حوصلمون سر نره؟
خیلی ممنون
از همه لحاظ عالی بود
-گرافیک رو که میتونی از تریلرها و عکسها ببینی. توی یکی از چپترهای پایانی وارد یک شهر متروکه میشی که اونجاست که واقعا به طراحی بازی احسنت میگی ولی باز هم میگم برخلاف نسخه قبل طراحی آسمون توی این نسخه فاجعه هست
در ضمن یک نقطه قوت نسخه قبل بازی داشت که وقتی به یک نفر تیر میزدی از همون قسمت تیر خورده شروع به خون ریزی میکرد و جای تیرها به زیبایی روی بدن طرف میموند ولی این نسخه جای تیر هم روی بدن نمیمونه که یک نقطه منفی هست به نظر من
گیم پلی هم عالی و روان+اوج هیجان
موزیک هم خیلی خوبه و با محیط و تم کلی بازی همخوانی داره
مخصوصا موقعی که وارد مکزیک میشی آهنگ مکزیکی غوغا میکنه

-بازی دقیقا 4 ساعت و 33 دقیقه و 8 ثانیه طول کشید که از این 4 ساعت و نیم من 3 و نیمش رو یکسره بازی کردم

-نه وقتی تموم شد دیگه تمومه ولی میتونی چپترهای بازی رو به دلخواه انتخاب و بازی کنی

من کلیه قسمتهای بازی رو با RAY بازی کردم. حالا قصد دارم از اول یکبار دیگه با THOMAS بازی رو تموم کنم

a.z.p.z
03-07-2009, 02:14
ببخشید یعنی با چند کاراکتر میتونیم بازی رو انجام بدیم درسته ؟
و بعد اینکه داستان بازی خطی و همش دنباله دار هست و اینکه مثلا ماموریت ماموریت هست عین جی تی ای یا نه مثل کال اف دیوتی مراحل اونجوری هست ؟
............
طراحی اسمون فاجعست ؟یعنی چی یعنی مزخرف طراحی کردن؟
راستی این بازی مولتی پلیر هم باید داشته باشه درسته ؟؟؟

korokodil_avareh
03-07-2009, 02:24
تکراری شددددددددددددددددددددددد

korokodil_avareh
03-07-2009, 02:27
ببخشید یعنی با چند کاراکتر میتونیم بازی رو انجام بدیم درسته ؟
و بعد اینکه داستان بازی خطی و همش دنباله دار هست و اینکه مثلا ماموریت ماموریت هست عین جی تی ای یا نه مثل کال اف دیوتی مراحل اونجوری هست ؟
............
طراحی اسمون فاجعست ؟یعنی چی یعنی مزخرف طراحی کردن؟
راستی این بازی مولتی پلیر هم باید داشته باشه درسته ؟؟؟
بجز یکی دو مر حله در اول هر مرحله از شما میپرسه که با کدوم شخصیت میخواید بازی کنید
توی این بازی دو شخصیت قابل بازی وجود داره RAY ,THOMAS که هردو برادر هستند
RAY هفت تیر کش ماهری هست که دست به TNT حرف نداره,غرغرو,قلدر, بیطاقت
THOMAS یه ذره عاقل تره, نشونه گیریش حرف نداره ولی با هفت تیر خیلی کند هست معمولا توی مراحل به نقاط بالا میره برای تیررس بهتر . یه طناب هم همراهش هست که برای بالا رفتن از بعضی جاها استفاده میکنه

داستان بازی کاملا خطی هست و یک پایان داره و ماموریتها هم به ترتیب میاند
فقط 2-3 قسمت از بازی یه وقت استراحتی به ما میده و میگه برید بچرخید و خرید کنید(نه سبزی و میوه بلکه تفنگ و فشنگ) و میتونیم هم چند ماموریت محدود کناری رو تموم کنیم تا پول بدست بیاریم برای خرید اسلحه های بهتر
بازی دارای قسمت مالتی پلیر هم هست که شامل LAN ,ONLINE میشه
در مورد طراحی آسمون اونطور که فکر میکنی بد نیست ولی وقتی من با نسخه قبلی مقایسه میکنم میبینم نسبت به قبل پسرفت کرده

a.z.p.z
03-07-2009, 02:31
میشه بگی از چه لحاظی بد هست طراحی اسمون و اینکه هنوز پچی چیزی برای انلاین بازی کردن نیوومده اخه نسخه کرک شده رو
داریم ما دیگه !!

mahmood85
03-07-2009, 08:54
شما سه بار اين سؤال رو در سه تاپيك مختلف پرسيديد
كرك های بعضی از شركت های پخش كننده ( ايرانی ) كه معتبر نيستند ايراد داره
فوقش ميری يه كرك از اينترنت دانلود ميكنی ...

چون می خواستم ببینم این سه تا بازی مشکل کرک دارن یا نه.

starn
03-07-2009, 09:18
میشه بگی از چه لحاظی بد هست طراحی اسمون و اینکه هنوز پچی چیزی برای انلاین بازی کردن نیوومده اخه نسخه کرک شده رو
داریم ما دیگه !!

داش شما واسه هر بازی که می خواید بخرید اینقدر سوال می پرسید؟؟؟؟!!!!
==============
برو سریع بگیر که از دستت نره فقط همین

Spaniuly
03-07-2009, 09:37
كاملا حق با دوستان هست بازي يك ويديو گيم نيست يه شاهكار تمام هست. واقعا وقتي توي مكزيك هستيم آهنگ اسپانيولي متن موهاي بدنم رو سيخ ميكنه. واقعا بازي اعتياد آوري هست بخصوص اگه بخواهيد اچيومنت ها رو بدست بياريد بايد چند بار بازي كنيد اين بازي عين فوتبال گيم هست كه همه اش آدم مي خواد بازي كنه. و ازش سير نميشه. شديدا نمره 8 بي انصافانه هست مشكل سايت هايي كه نمره مي دن اينه كه مي زنن منوش رو نگاه مي كنن نمره ميدن. من اصلا برام نمرات گيم اسپات و ساير سايت ها ملاك نيست

saeed_cpu_full
03-07-2009, 10:12
كاملا حق با دوستان هست بازي يك ويديو گيم نيست يه شاهكار تمام هست. واقعا وقتي توي مكزيك هستيم آهنگ اسپانيولي متن موهاي بدنم رو سيخ ميكنه. واقعا بازي اعتياد آوري هست بخصوص اگه بخواهيد اچيومنت ها رو بدست بياريد بايد چند بار بازي كنيد اين بازي عين فوتبال گيم هست كه همه اش آدم مي خواد بازي كنه. و ازش سير نميشه. شديدا نمره 8 بي انصافانه هست مشكل سايت هايي كه نمره مي دن اينه كه مي زنن منوش رو نگاه مي كنن نمره ميدن. من اصلا برام نمرات گيم اسپات و ساير سايت ها ملاك نيست

اينو فراموش نكن كه نمره ی 8 اونم از گيم اسپات يعنی شاهكار !! :31:
اصلا به اين نمره ها اهميت نديد بازی بسيار زيبايی هست ... همه تهيه كنيد و لذت ببريد :40:

a.z.p.z
03-07-2009, 11:29
رفتم گرفتم Call of Juarez: Bound in Blood را!!!
می نصبیم ببینیم چی جوریاست !!!

S.Y.K
03-07-2009, 17:27
دوستان سلام
می خواستم یه مقدار راجع داستان های نسخه ی 1 و 2 و ربطشون به هم یا ربط کاراکتر ها به هم یه کم توضیح بدید برام
پست های اول رو خوندم اگه میشه یه کم شفاف تر توضیح بدید
ممنون

starn
03-07-2009, 18:25
منم امروز بازی رو تموم کردم فقط می تونم بگم واقعا عالی بود واقعا یوبی سافت گل کاشته
اینم یه عکس از دوئل آخر بازی که خود گرفتم

----------
راستی آخر بازی را رای می زنه ویلامو می کشه؟؟ اون تیکشو نفهمیدم (2 تا برادر چرا با هم درگیر می شن؟)

mf.designing
03-07-2009, 18:30
یه طوری میگید ،" نمودنم این بازی رو بخرم یا نه" که آدم فک میکنه که میخواین 60 دلار بدین اورجینال بگیرید. بابا 1000 تومن که دیگه این حرفارو نداره ! :27:

saeed_cpu_full
03-07-2009, 23:41
راستی آخر بازی را رای می زنه ویلامو می کشه؟؟ اون تیکشو نفهمیدم (2 تا برادر چرا با هم درگیر می شن؟)

سلام دوست عزيز
انتظار ميره متن هايی رو كه داستان بازی يا قسمتی از ادامه ی داستان يك‌ بازی رو لو ميرهبا فونت سفيد بنويسيد

Mostafa NBA
04-07-2009, 01:21
چرا امتیازش زییاد باحال نشده !!
7.7. و 8 که ....

من احساس میکنم که مدیران سایت های گیم با این بازی مشکل دارن.

من یادمه که به نسخه یقیل این بازی هم نمره کمی داده بودن در صورتی که اصلا حقش نمره ی پایین نبود.

...

خب همونطور که حدس میزدم بچه ها با داستانش خیلی حال کردن.در نسخه ی قبل هم داستانش غوغا بود و همچنین گرافیکش.:11:

mostafa_gm
04-07-2009, 07:42
خداییش نسخه قبلیش که عالی بود. حالا این یکی رو بگیریم ببینیم چطوریه.

starn
04-07-2009, 10:49
خداییش نسخه قبلیش که عالی بود. حالا این یکی رو بگیریم ببینیم چطوریه.

مطمئن باش که از نسخه ی قبلی خیلی بهتر:27:

PC°BASE
04-07-2009, 11:10
سلام .
تو چپتر 3 وقتی سوار کالسکه میشیم و از شهر فرار میکنیم من اینجا یه مشکل دارم .:31:
1 . وقتی اون برادری که شلاق داره رو برمیدارم میره داخل کالسکه و وسطا ی راه همین طور از هوا یه دفعه میمیره !!!
2 . وقتی اون برادر 2 هفتیری و نارنجک پرت کنه رو برمبدارم با نارنجک دخل افرادی که میخوان مانع از خروج ما از شهر بشن رو میارم در این صورت دیگه کسی ما رو تعقیب نمیکنه !!! و با کالسکه به یه جایی میرسیم و همون جا بازی متوقف میشه !!! راستی این دفعه دیگه برادره داخل کالسکه نمیره !!:27:
دوستان شما اینجا رو چه طوری رد کردید ؟ ( مرحله ی فرار با کالسکه چپتر 3 )
مرسی:10:

mehdi30nema
04-07-2009, 11:36
من این بازی رو امروز گرفتم و تا اینجا که بازی کردم خیلی خوب بوده .
فقط یه جا همون اول ها گیر کردم . اونجا که باید با یک توپ قایق های دشمن رو که از اون طرف دارن میان بزنیم . وقتی قایق ها توی آب هستن هرچی شلیک میکنم بهشون نمیخوره و بعد هم که پیاده میشن بعد از چند ثانیه میزنه failed .
چه زمان باید به قایق ها شلیک کرد ؟

behnammazi
04-07-2009, 13:28
سلام .
تو چپتر 3 وقتی سوار کالسکه میشیم و از شهر فرار میکنیم من اینجا یه مشکل دارم .:31:
1 . وقتی اون برادری که شلاق داره رو برمیدارم میره داخل کالسکه و وسطا ی راه همین طور از هوا یه دفعه میمیره !!!
2 . وقتی اون برادر 2 هفتیری و نارنجک پرت کنه رو برمبدارم با نارنجک دخل افرادی که میخوان مانع از خروج ما از شهر بشن رو میارم در این صورت دیگه کسی ما رو تعقیب نمیکنه !!! و با کالسکه به یه جایی میرسیم و همون جا بازی متوقف میشه !!! راستی این دفعه دیگه برادره داخل کالسکه نمیره !!:27:

بازی چندتا مشکل داره .
برای من هم همین مشکل پیش اومده بود و مشکل دیگه در دویل که بعضی وقتها دستش با موس اصلا حرکت نمیکنه.
باید یکی از سیوهای مرحله قبل رو دوباره بری تا مرحله جدید یکبار دیگه سیو بشه.

behnammazi
04-07-2009, 13:40
من سیو مرحله 14 بازی رو میخواهم. دوستان اگر کسی داره بذاره ممنون میشم.

behnammazi
04-07-2009, 14:01
من این بازی رو امروز گرفتم و تا اینجا که بازی کردم خیلی خوب بوده .
فقط یه جا همون اول ها گیر کردم . اونجا که باید با یک توپ قایق های دشمن رو که از اون طرف دارن میان بزنیم . وقتی قایق ها توی آب هستن هرچی شلیک میکنم بهشون نمیخوره و بعد هم که پیاده میشن بعد از چند ثانیه میزنه failed .
چه زمان باید به قایق ها شلیک کرد ؟
برای اینک شلیکت به قایقها اصابت کنه باید یک مقدار هدف رو بالاتر از قایقها نشانه بگیری.

mehdi30nema
04-07-2009, 14:41
برای اینک شلیکت به قایقها اصابت کنه باید یک مقدار هدف رو بالاتر از قایقها نشانه بگیری.

مرسی ردش کردم .

من الان تا چپتر پنجم رفتم خیلی داره جال میشه . چه گرافیکه باحالی داره .
راستی کسی میدونه چند تا چپتر هست ؟

behnammazi
04-07-2009, 16:30

Spaniuly
04-07-2009, 18:33
سلام .
مرحله چندم؟ چپتر رو نميدونم اسم مرحله رو بگو شماره مرحله

بازی چندتا مشکل داره .
برای من هم همین مشکل پیش اومده بود و مشکل دیگه در دویل که بعضی وقتها دستش با موس اصلا حرکت نمیکنه.
باید یکی از سیوهای مرحله قبل رو دوباره بری تا مرحله جدید یکبار دیگه سیو بشه.

آره دوئل وحشتناك سخته. در مورد سيو هم مشكلي نيست شما هر جا دلت بخواد مي توني سيو كني عين فاركراي حتي كوئيك سيو و لود هم داره شما اصلا وقتي يه مرحله رو تموم مي كني مرحله بعديش آنلاك ميشه

مرسی ردش کردم .

من الان تا چپتر پنجم رفتم خیلی داره جال میشه . چه گرافیکه باحالی داره .
راستی کسی میدونه چند تا چپتر هست ؟
5 تا چپتر هست كلا 15 مرحله

شرمنده ADSL ندارم اگه داشتم برات آپلود مي كردم ميدادم

sinaset
04-07-2009, 19:16
سلام دوستان
دوستان نسخه جدید با نسخه قبلی چه فرقی کرده
بهتر شود یا بدتر ؟
نظرتون رو بگیید
من هنوز بازی رو نخریدم ارزش داره بخرمش؟
باتشکر

pedramgolchin
04-07-2009, 20:11
سلام دوستان
دوستان نسخه جدید با نسخه قبلی چه فرقی کرده
بهتر شود یا بدتر ؟
نظرتون رو بگیید
من هنوز بازی رو نخریدم ارزش داره بخرمش؟
باتشکر
دوست من 11 صفحه تعریف و تمجید اونم از کسایی که توی یه بازی مو رو از ماست میکشن ارزش گذشتن از 1000 تومن رو داره
بخر که کلاه سرت رفته عزیزم
منم فردا مخصوص این بازی میرم تهرون:11:

behnammazi
04-07-2009, 20:41
کسی نیست بزرگواری بکنه سیو مرحله 14 رو برای من بذاره .
krauser اگر لطف کنی بذاری ممنومت میشم .

mehdy.z
04-07-2009, 21:21
همی بوی امید از این تاپیک بر می آید:46:
بر خلاف چیزی که در مورد بازیهای جدید توی تاپیکهای مختلف بحث میشه:13:

farhad07
04-07-2009, 22:13
nدوستان اون جایی رو که برای اولین بار سوار کالسکه میشی 3 نفری تو وسطاش اون نفر سومی پیاده میشه و دو نفری به بازی اماده میدیم اونجا باید چطور اسب سوار ها رو بزنی؟؟؟چون زود میمیره

S.Y.K
04-07-2009, 23:21
دوستان سلام
می خواستم یه مقدار راجع داستان های نسخه ی 1 و 2 و ربطشون به هم یا ربط کاراکتر ها به هم یه کم توضیح بدید برام
پست های اول رو خوندم اگه میشه یه کم شفاف تر توضیح بدید
ممنون
دوستان اگه میشه در مورد سوالی که بالا پرسیدم منو راهنمایی کنید
من نسخه ی دوم بازی رو سفارش دادم ولی چون نسخه ی 1 رو بازی نکردم می خوام داستان بازی هارو اگه به هم پیوستگی و ربطی داره متوجه بشم
:10:

Spaniuly
05-07-2009, 00:13
دوستان اگه میشه در مورد سوالی که بالا پرسیدم منو راهنمایی کنید
من نسخه ی دوم بازی رو سفارش دادم ولی چون نسخه ی 1 رو بازی نکردم می خوام داستان بازی هارو اگه به هم پیوستگی و ربطی داره متوجه بشم
:10:

من هيچ وقت نسخه قبلي بازي رو بازي نكردم خودم جريانش رو هم كامل نميدونم. ولي از اينها گذشته بگم كه سرت كلاه نره بازي رو حتما تهيه كن و اگه اينقدر داستان برات اهميت داره جفتشون رو بگير البته من قبلي رو نديدم كه به اين خوبي هست يا نه ولي مي خوام برم بخرمش قبلي رو

nدوستان اون جایی رو که برای اولین بار سوار کالسکه میشی 3 نفری تو وسطاش اون نفر سومی پیاده میشه و دو نفری به بازی اماده میدیم اونجا باید چطور اسب سوار ها رو بزنی؟؟؟چون زود میمیره

باز هم ميگم لطفا شماره مرحله رو بگيد دوستاني كه يه جا گير كردن براي اينكه بتونم راهنمايي كنم شماره مرحله رو بگن توي بازي توي خيلي جاها مشخصات مشابهي داره توي چند جا سوار كالسكه و اسب ميشيم دوستان محبت كنن شماره مرحله اي كه گير كردن رو بگن. حالا اينجا كه شما مي گيد مال كدوم مرحله هست بفرماييد تا برم ببينم بيام بگم كه بايد چي كار كنيد. موفق باشيد

کسی نیست بزرگواری بکنه سیو مرحله 14 رو برای من بذاره .
krauser اگر لطف کنی بذاری ممنومت میشم .

وقتي زيپ ميشه حدود 600 7000 كيلو بايت ميشه ولي اين IN خيلي سرعت گندي داره اصلا نميشه آپلود يا دانلود كرد. اين ADSL لعنتي ما هم دير كرد

korokodil_avareh
05-07-2009, 00:38
سلام
من هر دو نسخه رو تموم کنم
یه توصیه به دوستانی که نسخه 1 و 2 رو تموم نکردند بکنم:
اول نسخه 2 رو تموم کنید بعد نسخه1 چرا که جریانات نسخه 2 -20سال قبل از نسخه اولی اتفاق میافته
بخاطر همین مثلا من قبل از اینکه نسخه 2 رو تموم کنم از سرنوشت کاراکترهای اصلی توی پایان بازی مطلع بودم چون میدونستم کدومها توی نسخه اولیه (که جریاناتش بعد از نسخه 2 هست) زنده هستند.

PC°BASE
05-07-2009, 09:03

من هم 9 بار اونجا رو رد کردم همش یه جا بود که اونجا میمرد !!! :31:
آخر هم با ترینر ردش کردم !!!:27:
تو duel ها هم بازم همه رو با ترینر رد میکنم ! اگه ین کار رو نکنم بابام درمیاد تا ردش کنم !:13:
مخلصم:10:
پ.ن : منظور از با ترینر رد میکنم اینه که جونم رو بی نهایت میکنم !:21:

bakan
05-07-2009, 11:20
اگه کد تقلب یا ترینر دارید ممنون میشم بزارید:20:چون من تواون مرحله ای که سوار کالسکه میشم هی تیر میخورم ومیمیرم:31:

Spaniuly
05-07-2009, 11:40
اگه کد تقلب یا ترینر دارید ممنون میشم بزارید:20:چون من تواون مرحله ای که سوار کالسکه میشم هی تیر میخورم ومیمیرم:31:

ترينر توي پست اول هست از اونجا دانلودش كن

netlcom
05-07-2009, 12:24
سلام کسی سریال بازی رو نداره من میخوام مولتی پلیز تو اینترنت بازی کنم سریال می خواد

Spaniuly
05-07-2009, 12:48
سلام کسی سریال بازی رو نداره من میخوام مولتی پلیز تو اینترنت بازی کنم سریال می خواد

نه دوست عزيز بازي اصلا سريال نداره حتي كرك هم لازم نيست كه بشه بازي كاملا مفت عرضه شده. ميشه گفت يك هديه قابل از طرف يوبي و تچلند هست. كه به ما داده شده و جاي بسي تشكر هست براي مولتي پلير بايد شما يك پرو فايل بسازيد توي سايت بازي. كه البته ممكن هست اونجا پولي باشه ولي براي سينگل پلير هيچ كرك و سريال و دنگ و فنگي نياز نيست.

mehdi30nema
05-07-2009, 12:50
بازی داره خیلی جالب میشه . چه عجب بالاخره یه بازی خوب هم اومد .
تو این چند ماهه اخیر که هرچی اومد جالب از کار در نیومدش

behnammazi
05-07-2009, 13:25
پست اول ویرایش سوم لینکش خرابه.( دانلود میشه ولی فایل rar باز نمیشه).

Spaniuly
05-07-2009, 14:37
پست اول ویرایش سوم لینکش خرابه.( دانلود میشه ولی فایل rar باز نمیشه).
لينك پست اول اصلاح شد حالا مي تونيد دانلود و استفاده كنيد.

شما سيو هم مي خواستيد نميدونم الان دير شده يا نه به هر حال adsl امروز صبح رسيد دستم برات آپلود كردم اينم لينك:

amin 2010
05-07-2009, 16:39
بازی رو رو 360 تموم کردم.(در عرض 5 ساعت)
نسخه ی اول بازی داستانی قوی داشت ولی در برخی زمینه ها خوب عملا نکرد مثل گیم پلی موقعی که کنترل بیلی دستت بود.
در این نسخه تمام اون صحنه ها عوض شدن و جاشونو به یک گیم پلی عالی دادن.بازی در یک کلام شاهکار بود.گرافیک بازی عالی بود.هنوز هم تو فکر اون فیزیک قوی اب بازی یا جنگل هاش هستم.
اگه دقت کرده باشین مرحله اخر تو همون مکانی اتفاق می افته که تو نسخه ی اول هم مرحله ی اخر همونجا بود.(مکان juarez)
این بهترین prolouge بود که می شد برای این بازی ساخت.
تنها نکته ی منفی بازی کوتاهی اون بود.(من ظرف نیم روز بازی رو تموم کردم) انتهای بازی هم بسیار زیبا بود اما به زیبایی پایان نسخه ی اول نبود.
نکات مثبت هم همه چیز از گیم پلی گرفته تا فیزیک صداگذاری موسیقی گرافیک و....هیجان.

amirpers
05-07-2009, 18:25
دوستان
اجرا شدن بازی چه جوریه ؟ آیا مثل شماره یکش سنگینه ؟

godsmak
05-07-2009, 20:02
درود به همه دوستان.
من توی اجرای بازی به مشکل برخورد کردم،
مشکل اینجاست که با اینکه سیستمم خیلی عالیه ولی بازی روی ویستا خیلی کند اجرا میشه و
هیچ فرقی هم نمی کنه که تنظیمات گرافیکیش در چه حدی باشه ، بازم کنده!
روی XP واقعا عالی اجرا میشه ولی یه مشکل بزرگتر داره و اونم اینه که صدا نداره، کسی میدونه مشکل از کجاست؟
درضمن آخرین ورژن درایور کارت گرافیک(Connect3D 4870 Extreme OC) و DirectX هم نصبه!

swastika
05-07-2009, 20:06
درود به همه دوستان.
من توی اجرای بازی به مشکل برخورد کردم،
مشکل اینجاست که با اینکه سیستمم خیلی عالیه ولی بازی روی ویستا خیلی کند اجرا میشه و
هیچ فرقی هم نمی کنه که تنظیمات گرافیکیش در چه حدی باشه ، بازم کنده!
روی XP واقعا عالی اجرا میشه ولی یه مشکل بزرگتر داره و اونم اینه که صدا نداره، کسی میدونه مشکل از کجاست؟
درضمن آخرین ورژن درایور کارت گرافیک(Connect3D 4870 Extreme OC) و DirectX هم نصبه!

واسه صداكه بايد بري تو device manager تو قسمت audio,sound and game controllerدرايور unimodem حالا هر اسمي كه داره رو disable كني.

Iman Bala
06-07-2009, 00:01
میشه یکی بگه تو seven برای صدا باید چکار کرد تو سون Control Panel--> Sounds and Audio Devices--> Hardware نداره

mehdy.z
06-07-2009, 01:02
میشه یکی بگه تو seven برای صدا باید چکار کرد تو سون Control Panel--> Sounds and Audio Devices--> Hardware نداره
من تا حالا محیط seven رو از نزدیک ندیدم ولی اینجور که می دونم شالوده seven و vista یکیه طبق ویستا عمل کن:

Mostafa NBA
06-07-2009, 01:31
منم امروز بازیو تهیه کردم. الان ACT II هستم. تا اینجا که از بازی راضی بودم و بازیه خوبی به نظر میاد.

امیدوارم تا آخرش هم اینجور باشه.

mehdi30nema
06-07-2009, 10:16
منم امروز بازیو تهیه کردم. الان ACT II هستم. تا اینجا که از بازی راضی بودم و بازیه خوبی به نظر میاد.

امیدوارم تا آخرش هم اینجور باشه.

من آخرهای act 4 هستم و باید بگم نسبت به اوایلش خیلی هم بهتر شده .

PC°BASE
06-07-2009, 12:39
خوب دوستان بازی رو در عرض 8 ساعت تموم کردم !!!
در آخر بازی ray میزنه برادر کشیشون ویلیام رو میکشه و در آخر برای توبه هم خودش کشیش میشه!
در واقع باز خارق العاده بود و من همین العان میخوام بازی از اول برم واقعا در یک کلام همه چی تموم بود ..!
طوری که به غیر از صحنه های دول جای دیگه از ترینر استفاده نمیکردم تا بازی جذابیتش از بین نره .
تشکر.
ویرایش : حواسم نبود و متاسفم .:11:

amin 2010
06-07-2009, 13:11
مطالبی که قسمتی از داستانو لو می ده نگین اگه هم می گین انجوری بگین(یکسری بازی رو تموم نکردن اینجوری داستان براشون بی مزه می شه.)

در آخر بازی ray میزنه برادر کشیشون ویلیام رو میکشه و در آخر برای توبه هم خودش کشیش میشه!

saeed_cpu_full
06-07-2009, 14:17
دوستان رعايت كنيد لطفا
شايد يكی مثل من هنوز بازی رو تموم نكرده باشه

mehdi30nema
06-07-2009, 14:44
چرا داستان را لو میدید . !!!
تمام جزابیت های بازی از بین رفت

brain
06-07-2009, 15:47
سلام ...
بچه ها من یه مشکلی دارم در این بازی ...
بازیه من صدا نداره !!!! :31: !!!
رو یک سیستمه دیگه هم تست کردم ولی همین جور بود ..
(در ضمن fear 2 هم همینجور بود)

ممنون میشم راهنمایی کنید !!

Spaniuly
06-07-2009, 16:32
سلام ...

پست اول تاپيك رو مطالعه كنيد

pedramgolchin
06-07-2009, 16:43
سلام ...

دوست عزیز توی همین تاپیک یه سرچ کوچیک بزنی بیشتر از 5 بار مطرح شده
شما باید توی hardware setting که مربوط به کارت صدا هستش unimodem یا یه همچین چیزی رو disable کنی
دوستانمون کاملش رو توضیح دادن
برگرد صفحات قبلی پیدا میکنی

bleu2u4u
06-07-2009, 17:12
فروش بازی توی مغازه ها ممنوعه؟
اگه اره یکی یه ادرس بده که بشه توی اونجا بازی رو گیر اورد (پیغام خصوصی لطفا)

Spaniuly
06-07-2009, 17:25
نه بابا فكر نكنم اينجا توي اروميه همون روز اول همه مغازه ها آورده بودن اصلا ممنوع نيست دليلي نداره GTA IV به خاطر صحنه هاش و CoD MW به خاطر اينه كه نيروگاه هسته اي رو دقيقا توي نقشه جايي نشون ميده كه ظاهرا جنوب ايران هست

bleu2u4u
06-07-2009, 19:29
الان تهران تقریبا تمام بازیها رو باید زیر میزی بگیری
من همین دو روز پیش برای گرفتن prototype از وست یه ساعت رو مخ یارو کار کردم تا رفت از توی پستو بازی برام اورد

Leon-117
06-07-2009, 19:54
بازي يكم تكريري ميشه بعد يه مدت.

mehdi30nema
06-07-2009, 20:20
الان تهران تقریبا تمام بازیها رو باید زیر میزی بگیری
من همین دو روز پیش برای گرفتن prototype از وست یه ساعت رو مخ یارو کار کردم تا رفت از توی پستو بازی برام اورد

دیگه اینجوری هم نیست . از کدوم شعبه وست گرفتید ؟ چون شعبه آریاشهر که همه بازی ها رو داره .

mohammadaliarmin
06-07-2009, 20:49
نمی خوام حسرت بخورید ولی تو کرمان هم GTA IV تو همه مغازه ها هست هم SIMS 3 :21::21: راستی این یارو Ray برادر thomas باید یه فکری برا قیافش بکنه چون خداییش خیلی بد قیافه ساختنش

Mostafa NBA
06-07-2009, 21:40
راستی این یارو Ray برادر thomas باید یه فکری برا قیافش بکنه چون خداییش خیلی بد قیافه ساختنش

قیافش تهه خشونته :27: ولی به نظر با غیرت میاد :21: توی act 2 اون یارو که مزاحمه دختره میشه رو هدشات میکنه :31:

bleu2u4u
06-07-2009, 21:51
دیگه اینجوری هم نیست . از کدوم شعبه وست گرفتید ؟ چون شعبه آریاشهر که همه بازی ها رو داره .

وست شعبه ی ولیعصر فقط دو تا بازی بصورت رسمی داره

brain
06-07-2009, 22:37
بروبچز این کارو کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد .. همونطور که در fear 2 هم نیوفتاد ... حالا چه کنم ؟ نکنه از dvd مشکل داره ؟؟

bakan
06-07-2009, 22:50
من بازی رو تموم کردم و یکی از زیبا ترین بازیهایی بود تا حالا کرده بودم:20: داستان عالی داشت گرافیکشم خوب بود:46: کسایی که سریهای قبلی بازی رو تهیه کردن از کجا گرفتن بعدش سریهای قبلیش مثل این قشنگ هستش که بگیرم:31:

Mostafa NBA
06-07-2009, 22:57
من بازی رو تموم کردم و یکی از زیبا ترین بازیهایی بود تا حالا کرده بودم:20: داستان عالی داشت گرافیکشم خوب بود:46: کسایی که سریهای قبلی بازی رو تهیه کردن از کجا گرفتن بعدش سریهای قبلیش مثل این قشنگ هستش که بگیرم:31:

100 % قشنگه. در ضمن در نسخه های قبلی حواشیه داستانش بیشتره تا اکشنش.

مثلا یک نمونه بیارم اینکه باید یک جایی با تیر کمون چنتا خرگوش شکار کنی. به نظرم پتانسیل قبلیش از نظر داستان خیلی بیشتره.
حتما تهیه کن و بخر.:20:

Spaniuly
06-07-2009, 22:58
بروبچز این کارو کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد .. همونطور که در fear 2 هم نیوفتاد ... حالا چه کنم ؟ نکنه از dvd مشکل داره ؟؟

نه عزيز از dvd نيست. ويندوزت دقيقا چيه؟

mostafa_gm
07-07-2009, 07:57
به نظرم نسخه اولش بهتر بود.
از نظر گرافیک و داستان. یادمه حتی تفنگها بعد از یه مدتی شلیک خراب میشدن. و اینکه وقتی روی چیزی زوم میکردی حالت فوکوس داشت یعنی اطراف صفحه تار میشد ولی این قابلیت اینجا دیده نمیشه.
البته قابلیت پناه گرفتن پشت موانع و هدف گیری خودکار و آهسته کردن بازی بهش اضافه شده.
ظاهرا موتور بازی تغییر نکرده یا اگر هم تغییر کرده چندان روی گرافیک بازی تاثیر نداشته ولی نور پردازی و تکسچر ها افت کرده.
محیطی که اونقدر زنده و زیبا بود و آدم از دیدن طبیعت واقعا لذت میبرد رو نمیدونم چرا اینطوری درآوردن؟
ولی در کل میشه گفت بازی قشنگیه اگه نخواهیم با نسخه اول مقایسه اش کنیم.

saeed_cpu_full
07-07-2009, 10:12
از نظر گرافیک و داستان. یادمه حتی تفنگها بعد از یه مدتی شلیک خراب میشدن. و اینکه وقتی روی چیزی زوم میکردی حالت فوکوس داشت یعنی اطراف صفحه تار میشد ولی این قابلیت اینجا دیده نمیشه.
البته قابلیت پناه گرفتن پشت موانع و هدف گیری خودکار و آهسته کردن بازی بهش اضافه شده.
ظاهرا موتور بازی تغییر نکرده یا اگر هم تغییر کرده چندان روی گرافیک بازی تاثیر نداشته ولی نور پردازی و تکسچر ها افت کرده.
محیطی که اونقدر زنده و زیبا بود و آدم از دیدن طبیعت واقعا لذت میبرد رو نمیدونم چرا اینطوری درآوردن؟

من دارم با X360 بازی ميكنم ... به جز خراب شدن اسلحه بقيه ی چيز هايی كه گفتی از جمله حالت فوكوس توی بازی وجود داره

brain
07-07-2009, 10:22
نه عزيز از dvd نيست. ويندوزت دقيقا چيه؟
خب خدارو شکر پس از dvd نیستش !!!

ویندوزم xp version 2005 ... سرویس پک 2 بود که تو reg edit دستکاری کردم و کردمش سرویس پک 3 ( برای gta iv) ....

شاید با کارت صدام هماهنگ نیست ....

اه اه این بازی های جدید همشون قر و فر دارن ... دیگه خسته شدم !!! :31:

PC°BASE
07-07-2009, 10:37
خب خدارو شکر پس از dvd نیستش !!!

ویندوزم xp version 2005 ... سرویس پک 2 بود که تو reg edit دستکاری کردم و کردمش سرویس پک 3 ( برای gta iv) ....

شاید با کارت صدام هماهنگ نیست ....

اه اه این بازی های جدید همشون قر و فر دارن ... دیگه خسته شدم !!! :31:

من تمام کارهای پست اول رو انجام دادم ولی صدای بازی برای من هم نیومد !!
ولی وقتی به Device manager سر زدم و modem رو Enable کردم صدای بازی درست شد !!!
حالا نمیدونم Disable بودن مودم چه ربطی به صدای بازی داشت !:27:

راستی دوستان پست قبلیم رو ویرایش کردم .:20:
حواسم نبود و متاسفم و امیدوارم دوستان گذشت کنند .:11:

Mostafa NBA
07-07-2009, 12:37

فقط حالت خرابی تفنگ از نسخه ی دوم بازی حذف شده ولی حالت فوکوس بهتر هم شده و زیبا تر از نسخه ی قبل فوکوس میشه.

amin 2010
07-07-2009, 13:36

گرافیک این بازی شاهکاره.کافیه به تنه درخت یا اجر بچسبی اون موقع کیفیت تکسچر رو میبینی.یا همون مرحله اول بازتابنور خورشید تو رود رو ببینی اون موقع گرافیک رو می بینی.البته شاید واسه تو همه چیزlow هست من رو 360 و pc بازی کردم تو هر دو بی نقص بود.

S A A M
07-07-2009, 13:41
آقا من اینجا گیر کردم تصویر زیر را ببینید همونجا که یه کشتی میاد:

mohammadaliarmin
07-07-2009, 14:16
خب باید بری با توپ به کشتی شلیک کنی

mehdi30nema
07-07-2009, 16:12

باید با اون توپ به قایق هایی که از اونور رودخونه میان شلیک کنی .

خوب منم بازی را با تایم 4 ساعت و 56 دقیقه تموم کردم .
واقعا راضی کننده بود از همه جهت هم داستان هم گرافیک هم گیم پلی و...

amin 2010
07-07-2009, 17:54
باید با cannon بزنی قایقا رو

باید با اون توپ به قایق هایی که از اونور رودخونه میان شلیک کنی .

خوب منم بازی را با تایم 4 ساعت و 56 دقیقه تموم کردم .
واقعا راضی کننده بود از همه جهت هم داستان هم گرافیک هم گیم پلی و...
راضی کننده نه عالی بود.

PC°BASE
08-07-2009, 11:13

توپه البته روش داره . برای اینکه شلیک ها به هدف بخوره باید نشونه رو بالاتر از هدف بگیری .
اونقدر باید توپ رو شلیک کنی که کشتی بزرگه از بین بره .
در آخر هم باید بری پشت مسلسل تا دشمنای تو آب رو بکشی .:10:

bakan
08-07-2009, 11:54
{این تایپکو کسایی که بازی رو تموم نکردن نخونن چون ازجذابیت بازی براتون کم میشه:46:}میگم ولی توماس آخر بازی نامردی کرد که روی روتنها ول کرد ورفت با این که فکر میکرد ویلیام مرده ولی بازم نباید روی رو تنها میذاشت ینی برادرشو به اون دختره وپولا فروخت:13:اصلا دلیل کشته شدن ویلیام هم تقصیر توماس بود چون اگه این کارو نمی کرد هیچ کدوم از این اتفاقا نمی افتاد:31:

undr
08-07-2009, 13:31
اقا میشه یکی داستان بازی Call Of Juarez 1 رو بزاره چون من یکشو بازی نکردم ولی دو شو تموم کردم میخوام ببینم داستانش چیه؟؟

mohammadaliarmin
08-07-2009, 13:33
این بازی هم تموم شد خداییش خیلی باحال بود اگه کسی این بازی رو بازی نکنه از دستش رفته ما که خیلی حال کردیم هم گرافیکش خوب بود هم داستانش و.......... راستی bakan جون منم با همه حرفات موافقم دلم هم خیلی برا ویلیام سوخت صحنه مرگش واقعا ناراحت کنند بود راستی این مدال چیکار میکرد که همه دنباش بودن ؟

bakan
08-07-2009, 14:40
این بازی هم تموم شد خداییش خیلی باحال بود اگه کسی این بازی رو بازی نکنه از دستش رفته ما که خیلی حال کردیم هم گرافیکش خوب بود هم داستانش و.......... راستی bakan جون منم با همه حرفات موافقم دلم هم خیلی برا ویلیام سوخت صحنه مرگش واقعا ناراحت کنند بود راستی این مدال چیکار میکرد که همه دنباش بودن ؟
اون طور که من فهمیدم همون نقشه گنجی بود که اخر سر رفت زیر خاک:31:راستی اخراین بازی خیلی شبیه به بازیd gunبود

Spaniuly
08-07-2009, 14:47
اقا میشه یکی داستان بازی Call Of Juarez 1 رو بزاره چون من یکشو بازی نکردم ولی دو شو تموم کردم میخوام ببینم داستانش چیه؟؟

پس حالا وقتشه بري شماره يك رو بخري چون ادامه اين داستان در شماره يك هست در واقع اين بازي جريانات قبل از شماره يك هست پس و پيشه

resident_evil
08-07-2009, 17:50
دوستانی که این بازی رو تموم کردن تمام ACT ها دارای 3 Chapter هستن ؟!

Spaniuly
08-07-2009, 18:54

آره نويد جونم 15 فصل و 5 اكت هست براي هر اكت ميرسه 3 تا

shahabprince
08-07-2009, 21:19
بچه ها من بازی رو خریدم ولی وارد بازی که میشم صدا نداره اخه بدون صدا که نمیشه کمک کنید.......:41::19:

mehdi30nema
08-07-2009, 21:31

من یه کم آخراش حسابش از دستم در رفت . به نظرم act آخری دو چپتر بود

mahmood85
08-07-2009, 21:48
من بلد نیستم دویل کنم اگه میشه یکی توضیح بده.
ایا میشه از چند مدل اسلو موشنی که در بازی هست هر وقت که بخای استفاده کنی یعنی اون خشابی که بالای تصویر پر شد هر مدل اسلو موشنی که بخای استفاده کنی.

mohammadaliarmin
08-07-2009, 22:23
من بلد نیستم دویل کنم اگه میشه یکی توضیح بده.
ایا میشه از چند مدل اسلو موشنی که در بازی هست هر وقت که بخای استفاده کنی یعنی اون خشابی که بالای تصویر پر شد هر مدل اسلو موشنی که بخای استفاده کنی.
برای دویل بایذ هر طرفی که دشمن رفت تو طرف مخالفش بری بعد با حرکت موس دستتو نزدیک اسلحه ببری و وقتی که صدای زنگ کلیسا اومد دستتو به طور کامل برسونی به اسلحه وتفنگ رو که برداشت نشونه به سمت بالا میره همینکه به دشمن رسید شلیک میکنی(یادت نره که این کارها خیلی سریع باید انجام شه) در مورد اسلوموشن هم بگم که هر یک از برادرا اسلوموشن خاص خودشو داره و نمی شه تغییرش داد:10:

aghamajid1369
09-07-2009, 02:45
سلام بچه ها من این بازی رو امروز عصر گرفتم. الان داشتم بازی میکردم متوجه 1 چیز بسبار مسخره شدم که هیجان بازی رو از بین میبرد.
شما هم وقتی 2 تا 7 تیر رو باهم دست میگیرین میره روی حالت auto aim ؟؟؟؟؟
یعنی خودش هدف رو میبره روی دشمن. اینجوری که خیلی ساده میشه.
شاید هم بازی من قاطی داره؟؟؟
هر چی توی ستینگ گشتم گزینه ای برای غیر فعال کردنش پیدا نکردم.
اگه اینجوری باشه واقعا عجیبه؟؟؟

mahmood85
09-07-2009, 08:18
بابا هر کاری میکنم دست یارو نمیره ترف اسلحه و برش داره.

max_3d
09-07-2009, 09:18
بچه ها من بازی رو خریدم ولی وارد بازی که میشم صدا نداره اخه بدون صدا که نمیشه کمک کنید.......:41::19:
درود
تایید میشه حال منم گرفته نصب کردم صدا نداره نمیدونم مشکل از کجاست دوستان راهنمایی کنن:41:

pedramgolchin
09-07-2009, 10:02
درود
تایید میشه حال منم گرفته نصب کردم صدا نداره نمیدونم مشکل از کجاست دوستان راهنمایی کنن:41:

اینو ببین:

mahmood85
09-07-2009, 12:00
بابا این دویل اولیه پدرمو در اورده چکارش کنم دست یارو نمیره ترف تفنگه یکی کمک کنه.

Spaniuly
09-07-2009, 12:26
بابا این دویل اولیه پدرمو در اورده چکارش کنم دست یارو نمیره ترف تفنگه یکی کمک کنه.

والا من كه براي اون دوئل ها از ترينر استفاده مي كردم چون يه بار حدود 60 بار دوئل كردم نميشد با همون ترينر هم سخته چه برسه بدون استفاده از ترينر. لينك ترينر توي پست اول موجوده

resident_evil
09-07-2009, 12:49
منم تو دوئل اولین بار مردم ولی بار دوم متوجه شدیم باید چه کنیم زدیم ترکوندیمش !

mohammadaliarmin
09-07-2009, 13:07
من نمی دونم چرا به نظر شما اینقدر دویل سخته من با اخرین دشمنی که دویل کردم فقط دوبار مردم بعد لولش کردم

mahmood85
09-07-2009, 13:28
با ترینر هم نشد اصلا تفنگو از تو غلافش در نمیاره.
چجوری تفنگو در بیارم.

resident_evil
09-07-2009, 13:33
بازیه خوبیه ها همه چیزش عالیه ولی نمیدونم چرا منو جذب نکرد ! البته 5 تا Chapter رفتم جلو ! با Hard که میری خیلی اعصاب خورد کن میشه ! من همون اول بازی سر اون اسنایپر هم چند بار مردم ! با یه تیر میمردی ! کلا به نظر من خیلی هم کوتاه نیست بازی !

mahmood85
09-07-2009, 15:56
چجوری تفنگو در بیارم.

Spaniuly
09-07-2009, 16:09
چجوری تفنگو در بیارم.

معمولي كليك كنديگه با ماوس دستت رو نزديك اسلحه ببر ميكشه بيرون البته بعد اينكه صداي شروع دوئل به صدا در مياد دستت كاملا بايد به تفنگ نزديك باشه

mahmood85
09-07-2009, 17:35
هر چی موس رو ترف اسلحه میکشم دست یارو تکون نمیخوره که بخاد اسلحه رو بر داره.

Inter
09-07-2009, 18:56
منم تمومش کردم چند روز پیش اما به نظرم قسمت اول بازی داستانش بهتر بود و آدمو میخکوب می کرد. مخصوصاً قسمتهای لودینگش که ری یکم از کتاب مقدس رو میخوند.

هــــــــــــــــی یادش به خیر اون موقع با کارت 5200 Geforce با حدود با حدود 5 فریم در ثانیه:18: (پدرم در اومد تموم کنم) تا آخرش رفتم فقط به خاطر اینکه بدجوری داستان و اتمسفرش برام جذاب بود (البته بعداً با کارت گرافیک جدید دوباره بازیش کرد) اما این شماره با اینکه خیلی روون اجرا کردم ولی بازم به دلم نچسبید. مرحله ماقبل آخر و آخرش بهتر از اینها باید می بود.(انگار سرهم بندی کرده بودن)
تازه میتونستن از قطار هم تو بازی استفاده کنن یا روندن درشکه یا عملیات مخفی کاری یا مثلاً مراحل معمایی
کاش چگونگی وارد شدن توماس و دختره و بعدش ری به محل گنج خوارز رو هم یه مرحله میساختن لااقل

در کل حاضرم گرافیک بازیها زیاد نباشه ولی داستان و گیم پلیش جذاب و غیر تکراری باشه.

daniel45
09-07-2009, 19:36
سلام دوستان.من بازیم صدا نداره.اون Unimodem رو هم Disable کردم ولی هر کاری میکنم صدا نداره.راه دیگه ای وجود نداره؟

amin 2010
09-07-2009, 19:38
بازیه خوبیه ها همه چیزش عالیه ولی نمیدونم چرا منو جذب نکرد ! البته 5 تا Chapter رفتم جلو ! با Hard که میری خیلی اعصاب خورد کن میشه ! من همون اول بازی سر اون اسنایپر هم چند بار مردم ! با یه تیر میمردی ! کلا به نظر من خیلی هم کوتاه نیست بازی !
تو hard رفتی ,وقتی بازی رو تموم کنی درجه ی very hard ازاد می شه ببین اون چیه.

mahmood85
09-07-2009, 21:18
بابا دویل هاش شانسکی هست من که تونستم دو تا اولی رو بکشم سر سومی موندم البته سر همشون الاف شدم.

daniel45
09-07-2009, 21:55
سلام دوستان.من بازیم صدا نداره.اون Unimodem رو هم Disable کردم ولی هر کاری میکنم صدا نداره.راه دیگه ای وجود نداره؟

آقا یکی نیست جواب ما رو بده!

amin.t_71
09-07-2009, 23:08
آقا یکی نیست جواب ما رو بده!

من تو ویندوز 7 نصب کردم درست شد.

daniel45
09-07-2009, 23:33
من تو ویندوز 7 نصب کردم درست شد.
من تو ویندوز XP دارمش.یعنی هیچ راهی نداره که همین تو درست شه؟

Spaniuly
10-07-2009, 00:25
من تو ویندوز XP دارمش.یعنی هیچ راهی نداره که همین تو درست شه؟

چند صفحه پيش يكي از بچه ها مشكل شما رو داشت ولي نمي دونم چطوري بعدا حلش كرد چند صفحه اخير رو مطالعه كن ببين كساني كه اين مشكل رو داشتن چي كار كردن ظاهرا براي هر كامپيوتر يه نوع راه حل وجود داره من كه همون يوني مودم رو غير فعال كردم درست شد

attlass
10-07-2009, 04:03
دوستانی که صدا ندارن اگه تمام کارهای گفته شده را انجام دادن و نشده باید برن تو قسمت control panel phone and modem بعد مودمی که نصب هستش را پاک کنن اونوقت درست میشه البته من adsl دارم و مودم dial up نمیخواستم و این کارو کردم درست شد.

soltanarash
10-07-2009, 07:20
بچه ها من سر این بازی دو مشکل دارم لطفا کمکم کنید. یکی اینکه من با غیر فعال کردن صدای مودم صدای بازی رو اوردم ولی یک مشکل دیگه داره. مثلا وقتی که یکی صحبت می کنه یا تیر می زنه اگه سرم طرف او باشه صداش نمی یاد ولی وقتی سرم رو یه طرف دیگه می برم اونوقت صداش می یاد.یکی دیگه اینکه سر دوئل اول راحت یارو رو دفعه اول کشتم ولی دفعه بعد هر چی موس رو حرکت می دم دستم تکون نمی خوره که نزدیک اسلحه بره.لطفا کمکم کنید.

behnammazi
10-07-2009, 12:16
بچه ها من سر این بازی دو مشکل دارم لطفا کمکم کنید. یکی اینکه من با غیر فعال کردن صدای مودم صدای بازی رو اوردم ولی یک مشکل دیگه داره. مثلا وقتی که یکی صحبت می کنه یا تیر می زنه اگه سرم طرف او باشه صداش نمی یاد ولی وقتی سرم رو یه طرف دیگه می برم اونوقت صداش می یاد.یکی دیگه اینکه سر دوئل اول راحت یارو رو دفعه اول کشتم ولی دفعه بعد هر چی موس رو حرکت می دم دستم تکون نمی خوره که نزدیک اسلحه بره.لطفا کمکم کنید.
مشکل با دست رو تا یک هفته منم عذاب داد تا اینکه اتفاقی راحلش رو پیدا کردم.
باید یکبار بدون اینکه از بازی خارج بشی دکمه Alt+Tab رو بزن بعد برو تو بازی دوباره خواهی دید که مشکل حل شده.

aghamajid1369
10-07-2009, 12:26
راه حلی که دوستمون گفت امتحان کردی در مورد صدا؟؟؟

دوستانی که صدا ندارن اگه تمام کارهای گفته شده را انجام دادن و نشده باید برن تو قسمت control panel phone and modem بعد مودمی که نصب هستش را پاک کنن اونوقت درست میشه البته من adsl دارم و مودم dial up نمیخواستم و این کارو کردم درست شد.

Spaniuly
10-07-2009, 14:57

خيلي جالبه عين خود من اون اولين باري كه با اون مارشال شريف دوئل كردم عين آب خوردن كشتمش ولي از دفعه بعد نشد كه نشد. كه ديگه آخر سر به ترينر متوسل شدم

mohammad_twe
10-07-2009, 15:01
امتیاز هایی که گرفته چطوره ؟؟
من که از بازی و گرافیکش خیلی خوشم اومد !

Leon-117
10-07-2009, 16:16
سلام.من هنوز بازي رو نگرفتم.بازي خوبه؟من تو يه سايت ديدم زده بود 1dvdچندتا هست؟

mahmood85
10-07-2009, 16:30
من امروز بازیو تموم کردم.
یه نکته جالب بود که زمانی که ترینر نداشتم نمیشد دویل ها رو رد کرد و زمانی که ترینر رو فقط باز گزاشتم و از ان اشتفاده نکردم شد دویل ها رو بری.

mohammadaliarmin
10-07-2009, 16:47
سلام.من هنوز بازي رو نگرفتم.بازي خوبه؟من تو يه سايت ديدم زده بود 1dvdچندتا هست؟
بازیش عالیه حتما بگیرش و1 دی وی دی هم هست:31:

mahmood85
10-07-2009, 18:57
بازیو برا دومین بار تموم کردم یک بار رو راحت و یک بار روی مدیوم که روی هم رفته به مدت 8 ساعت و 30 دقیقه طول کشید.
بازیه من 2 تا دی وی دی بود.

daniel45
11-07-2009, 00:15
آقا این صداشو هر کار میکنم درست نمیشه:37: یعنی هیچ راهی نداره؟:41::45:

aghamajid1369
11-07-2009, 00:24
خوب این بازی هم به سلامتی تموم شد.
میشه گفت بازی کوتاهی بود ولی نه خیلی.
من که واقعا با این بازی حال کردم.
گیم پلی جالبی داشت.
گرافیکش هم خوب بود
فقط 1 مقدار این aiming assist توی ذوق میزد.
1 مقدار زیادی توی تیر اندازی کمک میکرد وقتی با ray بازی میکردی.

lokoloko
11-07-2009, 08:02
بعد از کشتن مارشال باید با کالسکه از شهر در بریم که ما میایم پایین و ویلیام میره بالا که کسانی که دنبالمونن بزنیم.
حالا من هر کار میکنم هنوز اونا بهم نرسیدن که بکشم بدون اینکه حتی نفس نفس بزنه دقیقا یه جایی (همیشه همون جا) یهو میمیرم,اشکال از بازیه؟ یا؟چجوریاس؟

راستی اگر هم بازی من مشکل داره یکی لطف کنه و سیو بعد از فرار رو برام بذاره اگه ممکنه

mahmood85
11-07-2009, 08:51
امروز می خوام برا سومین بار بازیو روی هارد برمش.

farshaddindar
11-07-2009, 09:34
[امكان داره راهنماي بازي براي من بگذاريد . من اون قسمتي كه يكي از برادرها در شهر با كلانتر دوئل مي كنه نميدونم چيكار كنم . چون هرچي راست كليد يا چپ كليد نگه ميدارم شليك نميكنه . با تشكر .

ali_ranger22
11-07-2009, 12:01
این دوئلش چه حالی میده ! :دي
ولی این محو شدن پی در پی تصویر خیلی رو اعصابه

mostafa_gm
11-07-2009, 12:59
والا من كه براي اون دوئل ها از ترينر استفاده مي كردم چون يه بار حدود 60 بار دوئل كردم نميشد با همون ترينر هم سخته چه برسه بدون استفاده از ترينر. لينك ترينر توي پست اول موجوده
من تو دوئل اول یه بار مردم دفعه دوم کشتم. باید دستت رو نزدیک اسلحه نگه داری.

mostafa_gm
11-07-2009, 13:07
گرافیک این بازی شاهکاره.کافیه به تنه درخت یا اجر بچسبی اون موقع کیفیت تکسچر رو میبینی.یا همون مرحله اول بازتابنور خورشید تو رود رو ببینی اون موقع گرافیک رو می بینی.البته شاید واسه تو همه چیزlow هست من رو 360 و pc بازی کردم تو هر دو بی نقص بود.
نه اتفاقا روی حداکثر تنظیمات بازی میکنم چون سیستم خیلی قوی لازم نداره. الان که دوباره تصاویر نسخه قبل رو دیدم متوجه شدم که تسکچر ها بهتر شده ولی نظرم درباره نورپردازی و مناظر همونه یعنی نسخه اول بهتره. کاش میتونستم عکسهای نسخه اول رو ضمیمه کنم.

فقط حالت خرابی تفنگ از نسخه ی دوم بازی حذف شده ولی حالت فوکوس بهتر هم شده و زیبا تر از نسخه ی قبل فوکوس میشه.
پس چرا برای من اینطوری نیست؟!

lokoloko
11-07-2009, 15:16
ای بابا هیچ کس به مشکل من برخورد نکرده؟ در مورد فرار تو کالسکه!
بعدش هم دوئل که فوق اعاده آسونه که شما چرا میگین سخته؟

mehdi30nema
11-07-2009, 17:06
ولی این محو شدن پی در پی تصویر خیلی رو اعصابه

چه محو شدنی علی جان . ؟
من که همچین مشکلی ندیدم

sinak3
11-07-2009, 17:55
دوستان من امروز بازیو گرفتم.از نظر من فوقوالعاده بود.گرافیک که حرف نداشت.گیم پلی عالی بود.داستان رو زیاد نمی دونم ولی فکر کنم اونم عالیه چون با دیالوگایی که من دیدم فکر کنم خیلی خوب باشه.به نظرم هر کی نگرفته حتما بگیره تا از دستش نره.

sinak3
11-07-2009, 17:59
نه اتفاقا روی حداکثر تنظیمات بازی میکنم چون سیستم خیلی قوی لازم نداره. الان که دوباره تصاویر نسخه قبل رو دیدم متوجه شدم که تسکچر ها بهتر شده ولی نظرم درباره نورپردازی و مناظر همونه یعنی نسخه اول بهتره. کاش میتونستم عکسهای نسخه اول رو ضمیمه کنم.

پس چرا برای من اینطوری نیست؟!

خداییش بی انصافی میکنی.به نظر من گرافیکش در حد عالی هست.

ali_ranger22
11-07-2009, 18:05
چه محو شدنی علی جان . ؟
من که همچین مشکلی ندیدم

همون مراحل اول بازی که هی کنارت دینامیت می ترکه صفحه محو میشه ...

amin 2010
11-07-2009, 18:30
همون مراحل اول بازی که هی کنارت دینامیت می ترکه صفحه محو میشه ...
منظورت تکون خوردن صفحست هنگام انفجار ها؟اگه اره اون برای طبیعی تر شدن و انتقال بهتر حس انفجار هست.

amin 2010
11-07-2009, 18:38

انصافا گرافیک تو هر دو تا یکیه؟؟:18:
call of juarez

call of juarez : bib
ببخشید دو تا پست شد.:46:

sinak3
11-07-2009, 19:42
دمت گرم.مقایسه خیلی خوبی بود.خداییش گرافیک این بازی خیلی عالیه.

mohammadaliarmin
11-07-2009, 19:55
آرخ منم باهاتون موافقم من تا حالا هرچی بازی وسترن بازی کردم ازش رازی بودم حالا آیا شماره یک این بازی هم خوبه که من برم بخرمش یا حال نمی ده

Benygh
11-07-2009, 22:50
سلام
خوبید ؟ بازی تو اولین صحنه ی بازی که دو نفر میخوان دوئل کنند و زنه میگه نه توماس ....
فریز میشه و از بازی میاد بیرون ! کرکی هم نداشت بازی ... فقط مشکل دایرکت ایکس داشت که نصب کردم درست شد ...
q6600
8800gtx
4 gb of 1066 rams

مشکل حل شد .

مثل شکل زیر صدا رو به 48000 هرتز رسوندم و مشکل حل شد .

Spaniuly
12-07-2009, 04:06
خيلي عجيبه هر كس يه طور اين مشكل صدا رو حل مي كنه براي سيستم هاي مختلف روش هاي متفاوتي هست

mostafa_gm
12-07-2009, 08:13
آقا من تسلیمم. اعتراف می کنم گرافیک این بهتره. من تنظیمات گرافیک رو روی حداکثر نذاشته بودم. الان میبینم هم حالت فوکوس بهتری داره هم گرافیک و نورپردازی قویتره.

mostafa_gm
12-07-2009, 08:19
راستی من هم تو دوئل دوم گیر کردم. اولی رو راحت رد کردم ولی این یکی رو هر کاری میکنم کشته میشم. اصلا امکان نداره بتونم ردش کنم. تا هفت تیر رو میکشه بیرون یه بار شلیک میکنه ولی یارو نمی میره و هر کاری میکنم دیگه شلیک نمیکنه تا اینکه اون میزنه. البته من اولین دوئل رو با ray انجام دادم ولی این یکی رو با برادر کوچیکه. شاید واسه همینه همش میمیره!
احتمال میدم مشکل اونهایی که نمیتونن مراحل دوئل رو رد کنن از فایل کرک بازی باشه یعنی چون کرک شده یا درست کرک نشده بازی اینجا گیر میده.

Optimus Prime
12-07-2009, 09:08
اولین دوئل که حالت تمرینی داره و اینقدر طرف شل و آهسته هست که شما راحت می تونید بزنیدش بقیش باید درست کار کنید. سعی کنید دستتون نزدیک اسلحه باشه خیلی بهش نزدیک نکنید خیلی دور هم نباشه اگه زیادی نزدیک باشه هم نمی گیره و دستتون بالا یا پایین اسلحه نباشه دقیقا Level و هم سطح با اسلحه.بعد بلافاصله هم شلیک نکنید بزارید هدف بره روی طرف و قرمز بشه بعد شلیک کنید. شلیک زود هنگام هم بهش نمی خوره.

S!LENCE
12-07-2009, 11:06
سلام به همه
به سلامتی امروز تمومش کردم. تقریبن همه مراحلو با توماس رفتم. با حال تر از ری بود. بازی بسیار قشنگی بود. سبک زیبا و داستانشم خیلی جذاب بود. یه کمم تراژدی شد آخرش. راستی یه عیبم داشت من که خیلی با حالت پناه گیریش حال نکردم. ولی در کل عالی بود.
دوستان کسی کدی که برای exclusive content می خواد رو نداره؟
موفق باشید

iman hichkas
12-07-2009, 12:07
یکی بهم بگه چجوری دوئل کنم!:41:عجب گیری افتادیم به خدا!!!دیگه نزدیکه موس رو بشکونم!:18:هرکاری میکنم دست یارو تکون نمیخوره!!!:19:جان خودتون اگه بلدید قشنگ توضیح بدید!:10:

sinak3
12-07-2009, 12:19
یکی بهم بگه چجوری دوئل کنم!:41:عجب گیری افتادیم به خدا!!!دیگه نزدیکه موس رو بشکونم!:18:هرکاری میکنم دست یارو تکون نمیخوره!!!:19:جان خودتون اگه بلدید قشنگ توضیح بدید!:10:

ببین عزیز.دستت کنار تفنگ باشه کنار ماشه تفنگ خودتو بذار جاش باید تفنگ رو با حرکت ماوس دربیاری با کلیک چپ شلیک کنی.الان که دارم اینو مینویسم خودم الان یاد گرفتم.خداییش عرقمو در آورد.

Ahmad-Ra
12-07-2009, 12:30
آقا ما دیروز بازی رو گرفتیم و تا 3 ساعت 4 تا چپتر رو رفتیم... بدک نیست بازی... خیلی عالی هم نیست ولی از خیلی بازی های الانی بهتره... یه عیبی داره شخصیت هایفرعی مثل هتیکر کش ها که باید بکشی هم شکل هم هستن!

sinak3
12-07-2009, 12:31
خداییش گرافیک حال میکنید:

mostafa_gm
12-07-2009, 13:27
این عکس که خیلی تیره است!
مناظر بهتر از این هم میشد پیدا کرد.

aghamajid1369
12-07-2009, 13:32
جالب اینکه من توی دوئل ها همش به 1 نقطه مشخص از بدن دشمن میزدم:دي
چون نشانه از وسط پاش شروع به بالا اومدن میکرد :دي

iman hichkas
12-07-2009, 13:34
ببین عزیز.دستت کنار تفنگ باشه کنار ماشه تفنگ خودتو بذار جاش باید تفنگ رو با حرکت ماوس دربیاری با کلیک چپ شلیک کنی.الان که دارم اینو مینویسم خودم الان یاد گرفتم.خداییش عرقمو در آورد.

من پدر موس رو در آوردم دست یارو تکون نخورد. شما میگی با تکونش اسلحه رو در بیار؟!!!:13:

sinak3
12-07-2009, 13:53
من پدر موس رو در آوردم دست یارو تکون نخورد. شما میگی با تکونش اسلحه رو در بیار؟!!!:13:

عزیز شما دستت رو ماشه باشه تفنگ رو باید با حرکت ماوس دربیاری خودتو بذار جاش چجوری تفنگ در میاری اونجوری دربیار

aghamajid1369
12-07-2009, 13:55
اگه با تکون دادن موس دست تکون نخورد بازی قاط زده.
یکی از بچه ها میگفت alt+tab رو بزنی بیای بیرون و دوباره بری توی بازی درست میشه.
البته من خودم این مشکل رو نداشتم.

padjacent
12-07-2009, 14:45
آقا اون قسمتی که توی لول 2 کشتی میاد با چند تا آدم. آدمارو که میزنی باید چیکار کنی؟؟؟
میرم سمت کشتی میگه برادرتو تنها نزار:31:بهدش برادر میمیره.نمیرم یه چیز دیگه میگه که من نمیفهمم چی میگه.نمیدوونم میگه آدمارو نگه دار یا........؟؟؟
خلاصه 100 بار ای یتیکرو رفتم هردفعه یه چیزی میگه :wac:
کسی میدونه باید چیکار کنم وقتی کشتی از دور میاد؟؟؟!:19:

sinak3
12-07-2009, 15:10
آقا اون قسمتی که توی لول 2 کشتی میاد با چند تا آدم. آدمارو که میزنی باید چیکار کنی؟؟؟
میرم سمت کشتی میگه برادرتو تنها نزار:31:بهدش برادر میمیره.نمیرم یه چیز دیگه میگه که من نمیفهمم چی میگه.نمیدوونم میگه آدمارو نگه دار یا........؟؟؟
خلاصه 100 بار ای یتیکرو رفتم هردفعه یه چیزی میگه :wac:
کسی میدونه باید چیکار کنم وقتی کشتی از دور میاد؟؟؟!:19:

شما واستا کشتی نزدیک شه بعد برادرت میره طرفش چند نفر رو میکشی یه توپ هست با اون میزنی کشتی رو غرق میکنی

Benygh
12-07-2009, 15:37
دوئل ها سخت نیست ... فقط باید فاصله ی خودتون رو حفظ کنید و دستتون رو نزدیک اسلحه نگه دارید تا حد ممکن .. یعنی تا اخرین حد قبل از اینکه به شما با دستش اخطار بده ... سعی کنید با حرکت به راست و چپ هدف رو بین خود و دست راست مانیتور نگه دارید . یعنی هدف وسط باشه ...
من فقط یک بار تو دوئل اول و سوم مردم ...

S!LENCE
12-07-2009, 18:48
سلام دوستان
اون کد exclusive content رو پیدا کردم. امتحان کنید کار میده. من هنوز ندیدم چیا اضافه شده
این کدش
735S653J
موفق باشید

mammad*2
12-07-2009, 18:53
بازی مثل نسخه قبلی روند داستانی عالی داره مخصوصا مراحل پایانی این بازی نشون داد که یک داستان خوب و روایت عالی چقدر در جذابیت بازی موثره طوری که کمبودهای اونو از بین میبره مثل طراحی بد sky box که سازنده ها با وجود گرافیک خوب بازی یک آسمان نه چندان جالب طراحی کردن و یا انیمیشن دویدن کاراکترها که انگار موقع دویدن رو زمین تکاف میکشن:27:
یه سوال از کسانی که بازی تموم کردن juarez کشته نشد؟ چون تو نسخه قبلی حضور داشت

amin 2010
12-07-2009, 19:26
انیمیشن دویدن کاراکترها که انگار موقع دویدن رو زمین تکاف میکشن
انیمیشن دویدن که خوب طراحی شده!!!؟؟

یه سوال از کسانی که بازی تموم کردن juarez کشته نشد؟ چون تو نسخه قبلی حضور داشت

در اخر ray بعد از یک دوئل سخت juarez را می زنه:47: و وقتی ویلیام از اون می خواد ببینهjuarez مرده یا نه ray می گه مهم نیست و می ره.:24:خوارز زنده می مونه. :19:

Optimus Prime
12-07-2009, 19:37
خوب داستان BiB مال قبل از شماره یک بازیه.

Alireza.M67
12-07-2009, 22:07
ازی در چه حدیه ؟
ارزش خریدن داره ؟
اصلا کلا سبکش چطوره ...؟

aghamajid1369
12-07-2009, 22:18
ازی در چه حدیه ؟
ارزش خریدن داره ؟
اصلا کلا سبکش چطوره ...؟
بله. به نظر من که واقعا ارزش خرید داره.
1 بازی سبک گانگستری اکشن شوتر.
من که پیشنهاد میکنم حتما بخریش.

SHAHAB111
12-07-2009, 22:36
سلام بچه ها من همین الان این بازی رو تموم کردم از صبح تا حالا پاش بودم تا تموم شدفکر میکنم همه ی مراحلش هم یادم باشه.هر سوالی داشتید بپرسید.میخوام حافظم رو آزمایش کنم.

Benygh
12-07-2009, 22:54
خوب داستان BiB مال قبل از شماره یک بازیه.
بله مثل اینکه، بذارید بازی رو تموم کنیم بعد میایم با هم تکمیلش میکنیم ...
آها ... پس کشیشه که به اون سرخپوسته کمک میکنه تو یک همین Ray هست که به خاطر برادرش کشیش میشه ...
که اینطور ...