PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارانتی کامتل یعنی این!!!!

almgti_79
03-05-2009, 12:53
بعد از اولین استفاده از خدمات گارانتی پارس کامتل به نظرم رسید این تاپیک را ایجاد کنم

این تاپیک را با توجه به اینکه من از انواع گوشی های ال-جی در زمانهای مختلف و با گارانتی های مختلف استفاده کرده ام, قصد دارم راجع به انواع گارانتی هایی که تابحال برای گوشی های ال-جی وجود داشته و تفاوتهایشان برایتان توضیح بدم....

almgti_79
03-05-2009, 12:54
شرکتهای اصلی خدمات دهنده ی گوشی های ال-جی از زمان ورود گوشی های ال-جی به ایران به ترتیب زیر است:

1- گلدایران (میدان آرژانتین)
2- پرشين تله كام (خيابان قائم مقام فراهانی)
3- ماد ایران (نمیدونم کجاست)
4- پارس کامتل (معرف حضور دوستان حتما هست, خیابان کردستان)

almgti_79
03-05-2009, 12:58
در زیر مطالبی که برای خودم رخ داده را برای شما مینویسم تا خودتان قضاوت کنید که مشتری مداری یعنی چی!!!

almgti_79
03-05-2009, 13:53
اولین خاطره - گوشی lg-g7020

گوشی آکبند خریداری شده از جمهوری با گارانتی گلد ایران؛

دفترچه کاملا فارسی و تمامی وسایلی که در سایتها معرفی شده بود, درون جعبه بود, حتی کابل اتصال به کامپیوتر که آن زمان حدود 20هزارتومان قیمت داشت به همراه باتری اضافه , همراه گوشی درون جعبه موجود بود.....

مسئول نمایندگی گلدایران زمانیکه گوشی را تحویل داد, تمام امکانات گوشی را توضیح داد و طریقه استفاده آنرا حتی درمورد کامپیوتر بیان کرد.

منوها کاملا فارسی, و تابحال هیچ مورد نقصی به خاطرم نمیاد.

بعد از هشت ماه استفاده بعلت سهل انگاری, گوشی درون آب افتاد و خاموش شد؛ دو سه روز طول کشید تا گوشی را به گارانتی ببرم (میدان آرژانتین)؛
وقتی برای گارانتی مراجعه کردم, با کمال خوشرویی گوشی را تحویل گرفتند, بعد از دو روز خودشان (توجه کنید خودشان) تماس گرفتند که گوشی آماده است؛ وقتی گوشی را تحویل گرفتم با اینکه گوشی من درون آب افتاده بودو یک قطعه را عوض کرده بودند, از من پول برای تعویض قطعه نگرفتند و فقط پول دستمزد را گرفتند که حدود 2000 تومان بود. :18:

جالبتر اینکه بعد از دوماه تحویل گرفتن گوشی از گارانتی, با من تماس گرفتند و پرسیدند آیا در این مدت پس از تعمیر, گوشی مشکلی داشته یا نه و از خدمات ارائه شده راضی هستید؟!!!:18:

دومین خاطره - گوشی lg-b2000

گوشی آکبند خریداری شده از جمهوری با گارانتی پرشين تله كام؛

دفترچه کاملا فارسی پشتو :31: و تمامی وسایلی که در سایتها معرفی شده بود, درون جعبه بود بجز کابل اتصال (کابل اتصال به کامپیوتر که آن زمان حدود 15هزارتومان قیمت داشت) که گفتند توی دوبی از روی جعبه ها برداشته میشه:41:.....

مسئول نمایندگی کامتل فقط حسابی چرب زبان بود (فکر میکرد میخواد بچه گول بزنه, نمیدونست برای خرید یک جنس 5 تومانی, 10 تومان پول اینترنت میدم تا بعدا پشیمون نشم!!!):21:

منوها کاملا فارسی, و دوسه مورد نقص در آن دیده میشد که:

1- گوشی را وقتی خاموش میکردیم, زنگ هشدار غیرفعال میشد!!!
2- وقتی از برنامه های جاوا استفاده میکردیم, بعد از خروج از برنامه, صفحه دائما روشن میماند!!!

برای گارانتی به شرکت مورد نظر بردم (اگر اشتباه نکنم خیابان قائم مقام بود)؛ اول از همه وقتی در را باز کردم فقط صدای خنده می آمدو هیچکس را شما پشت قسمت پذیرش نمیدیدید؛ خدا میدونه کجا بودند:31:
بعد از کلی در زدنو .... یکی پیدا شدو عیب ها را ازم پرسید و گفت آقا همشون همین مشکلو دارند و ما کاری نمیتونیم بکنیم!!!

یک کمی بحث کردمو دیدم فایده نداره, از اونجا اومدم بیرون:41:

سومین خاطره - گوشی lg-KG200

گوشی آکبند خریداری شده از جمهوری با گارانتی پرشين تله كام؛

دفترچه کاملا فارسی دری :31: و تمامی وسایلی که در سایتها معرفی شده بود, درون جعبه بود, بجز کابل اتصال به کامپیوتر و شنیده ها حاکی از آن بود که اتفاق b2000 هم برای این تکرار شده است.....

همه موارد همانند پست قبل فقط ایرادات:
1- درپوش باتری به درستی جا نمیرفت؛
2- اسپیکر پشت گوش گاهی کار میکرد و گاهی صدا ازش در نمیومد!!!

تحویل گرفتن هم همانند پست قبل و فقط در مورد درست کردنش:
اولا درپوشو همونجا دختره جا زد و بهم گفت بلد نبودید و بیا یادت بدم, تا در آورد که جابزنه, درپوش شکست:31:
در مورد دومین ایراد هم گفت باید گوشی بمونه تست بشه, باشما تماس میگیریم و شش هفت تا شماره گرفتند و آدرس و.....!!! بعد از حدود یک هفته دیدیم تماس نگرفتند, خودم تماس گرفتم, گفتند آقا چرا نمیایید گوشیتونو ببرید, دو سه روزه حاضره:18:
خلاصه اینکه بعد از کلی بحث هزینه تعمیرو هم ازمون گرفتند باز بعد از یک ماه همون مشکل پیش اومد, بقیه اش هم نگم بهتره!!!:41::13:

خسته شدم, چقدر خاطره براتون تعریف کنم!!!!!!!!

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

چهارمین خاطره - گوشی lg-P7200

گوشی آکبند خریداری شده از جمهوری با گارانتی گلد ایران؛

نكته: اون زمانيكه اين گوشي را گرفتم با گارانتي پرشين تله كام هم عرضه ميشد ولي بخاطر گلدايران، گارانتي پرشين تله كام را نگرفتم.

گوشی کاملا بدون مشکلی بود, چیزی ندارم که ازش براتون بگم!!!!:11::8:

یادم اومد؛ فقط کیفیت فیلمبرداریش پایین بود و صفحه نمایشگرش کمی ضعیف بود مخصوصا زیر نور آفتاب, ولی بلندی صدای اسپیکرش به راحتی دوبرابر گوشی ویوتی بود!!!:18:

rsh
03-05-2009, 14:39
گارانتی در ایران بی خوده کلا در ایران این شعار معروف همیشه حق با فروشنده هستبرقراره

Michael Ropy
03-05-2009, 14:47
ببینم کامتل با پارس کامتل فرقداره؟

yashgin128
03-05-2009, 14:48
در ایران قبل از اینکه جنسی خریداری بشه مشتری یعنی همه چی یعنی خدا .کلی احترامش می ذارن و خب مشتری جو گیر می شود (99%)
همین که گوشی خریداری شد دیگه ( ببخشید ولی برای حس دادن باید بگم ) گ-ر بابای مشتری
به همین سادگی

almgti_79
03-05-2009, 15:00
و اما پنجمین خاطره - گوشی lg-KE990 - viewty

گوشی آکبند خریداری شده از جمهوری با گارانتی پارس کامتل؛

دوستان خودشون میدونند توی بسته اش چی هست و چی نیست, احتیاج به توضیح نداره فقط اینو بگم که کابل تلویزیون گوشی های ال-جی در بازرا یافت نمیشود (این اولین مورد از خدمات شرکت پارس کامتل):41:
فقط شانس آوردیم کاور اضافی توی جعبه را برنداشتند!!!:31:

بعد از کلی تحقیق و پرس جو متوجه شدم گوشیمو که دو هفته است خریدم, صداهای مونو را از توی هدفون پخش نمیکنه و همینطور کیفیت صدای توی هدفون فوق العاده بی کیفیته!!!

امروز بردم شرکت پارس کامتل (بزرگراه کردستان - نبش آزادگان) برای استفاده از گارانتی و به نمونه های جالبی برخوردم:

1- زمانیکه جلوی در میایستید, در آپارتمان خودبخود باز میشه, فکر نکنید که خبر داشتن شما میایید یا اینکه یوزارسیف هستیدو درها خودبخود جلوتون باز میشه:31:, چون به محض ورود متوجه میشید که زیر پله ی طبقه همکف نگهبانی نشسته و فقط از پشت شیشه رفلکس شما کسانیکه جلوی در میانو نگاه میکنه و درو با آیفون براتون باز میکنه!!!:18:

2- در ابتدای ورود حول نشیدو حواستون باشه که از پله ی در ورودی ساختمون پایین نیافتید چون هم تاریکه و هم سنگ پله سیاه هست!!!

3- بعد از ورود به طبقه اول دو تا اتقک میبینید در حد دومتر در یک متر که اتاقک جلوی در برای تحویل دادن کالا به مشتری هاست و اتاقک بعدی برای تحویل گرفتن گوشی ها از مشتری هاست:31:

4- انتظار نداشته باشید یکنفر شما را کامل راهنمایی کند, چون مسئول پذیرش سه نفرند, اولی میگه برو فرم پر کن, تا فرمو پر میکنی, اونو دیگه پیدا نمیکنی, به دومی فرمو تحویل میدی, میگه صبر کن سومی بیاد, سومی هم میاد میگه خوب حالا گوشیتون چیه و چه مشکلی داره, با هزار مکافات که براشون توضیح دادید میگه اطلاعات روی گوشیتو پاک کن یا بردار و بعد سیم کارتو بهت تحویل میده به همراه مموری و در پشت گوشی و باتری گوشی!!!:27:

5- شانس بیارید کسی اونجا اعصابش خط خطی نباشه وگرنه......:46:

6- از هر اتاقی یکی در میاد و میره یه اتاق دیگه که روپوش آزمایشگاه تنشه و هرکدومشونو میبینی یاد پرفسور بالتازار می افتی:31:

ادامه در دو پست بعدی::11:

almgti_79
03-05-2009, 15:04

روپی جان در پست دوم گفتم اسم شرکتش دقیق خاطرم نیست, شب که رفتم خانه نگاه میکنم و بهتون میگم...:11:

ولی الان نمایندگی اصلیش پارس کامتله که همه ی فروشنده ها میگن کامتل ولی موقعی که جعبه گوشی را میارن حواستنو باشه که دوطرفش هلوگرام داشته باشه و روی جعبه هم یک برچسب بزرگ زده و نوشته پارس کامتل

almgti_79
03-05-2009, 15:10
ادامه از دو پست قبل:

7- به هرحال گوشی را تحویل دادم, طرف میگه شانس بیاری مشکل با آپ فرمور درست بشه یا فوقش مایراد از برد گوشیت باشه وگرنه اگر ایراد از هدفونش باشه, چون لوازم مصرفیه شامل گارانتی نمیشه و خودت باید هزینه اش را پرداخت کنی!! گفتم من دو هفته نیست گوشیرو خریدم یعنی چی؟ دوباره بحثم شدو گفت بذار حالا تعمیر بشه شاید مشکل از برد بود. در اینجا فقط و فقط برد گوشی گارانتیه و بقیه ی اجزا جزء گارانتی نیست!!! حتی هندزفری و باتری و .......

8- یه برگه بهمون دادندو گفتند تماس میگیریم!!!

خدا رحم کنه چی میخوان بهمون تحویل بدند!!!:41:

almgti_79
03-05-2009, 15:20
اونجا (نمایندگی پارس کامتل) یکی بود که گوشیش kf700 بود و کلی اعصابش خط خطی بود؛ماجراش خیلی جالب بود, حتما بخونید:

طرف گوشیش ایراد فنی داشت بعد از دو هفته رفت و آمد بهش گفتند باید گوشیتونو بفرستیم دوبی بردشو عوض کنند, طرف شاکی شد و ....

بنده ی خدا میگفت من گوشیمو فروختمو این گوشیرو خریدم, کلی با گوشیم کار دارم, گوشیمو کلا عوض کنید یا حداقل در این مدت یک گوشی معمولی بهش بدهند, اونها هم اصلا زیر بار نرفتند؛ طرف هم کلی سرو صدا راه انداختو آخرش بردنش توی یک اتاق با رئیس شرکت صحبت کنه:41:

ما که نفهمیدیم چی شد آخرش؛ فکر کنم تا آخر هفته من هم همین مشکلو باهاشون پیدا کنم:41:

یاد گلدایران افتادم, که همون دفعه اول که اونجا رفتم, یکی از مشتریاش همین مشکلو داشتو گوشیشو گرفتند و بهش یک گوشی دیگه دادند تا گوشی بره تعمیر و بیاد (البته بدون هیچ بحث و جدلی):5:.........

almgti_79
03-05-2009, 15:29
یکی دیگه هم بعد از سه هفته اومده بود اونجا (نمایندگی پارس کامتل), میگفت گوشیم حاضره؟

مسئول پذیرش: بله؛

مشتری: پس چرا تماس نگرفتید؛

مسئول پذیرش: شما باید پیگیر گوشیتون باشید, ما باید به مراجعه کننده ها جواب بدیم!!!

نتیجه اخلاقی: هنگام گرفتن رسید به حرف مسئول پذیرش گوش نکنید که میگه خودمون باهاتون تماس میگیریم, حدس من اینه که باید هرروز خودمون با کامتل تماس بگیریم و پیگیر گوشیمون باشیم!!!

almgti_79
03-05-2009, 15:29
راستی در مورد ماد ایران هم تجربه ای ندارم که بگم!!!

almgti_79
03-05-2009, 15:30
به نظر شما, کامتل دوماه بعد از تحویل گوشی به من, با من تماس خواهد گرفت ببینه گوشیم درست کار میکنه یا نه؟؟؟

Michael Ropy
03-05-2009, 16:17
روپی جان در پست دوم گفتم اسم شرکتش دقیق خاطرم نیست, شب که رفتم خانه نگاه میکنم و بهتون میگم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی الان نمایندگی اصلیش پارس کامتله که همه ی فروشنده ها میگن کامتل ولی موقعی که جعبه گوشی را میارن حواستنو باشه که دوطرفش هلوگرام داشته باشه و روی جعبه هم یک برچسب بزرگ زده و نوشته پارس کامتل

آخه میخوام بدونم پارس کامتل چه جوره، خوبه؟

Michael Ropy
03-05-2009, 16:21
راستی دیگه گلدیران گوشی الجی نمی ده؟ منظورم گوشی هایی مثل کوکی و رنوار و...

almgti_79
03-05-2009, 16:26
راستی دیگه گلدیران گوشی الجی نمی ده؟ منظورم گوشی هایی مثل کوکی و رنوار و...

متاسفانه دیگه گوشی وارد نمیکنه, تا جاییکه میدونم بعضی گوشی هایی هم که در انبار داشته (از مدلهای قبلی) را با پارس کامتل داده و الان همه با گارانتی پارس کامتل هستند

almgti_79
03-05-2009, 16:28

پست 12 و 14-16 مربوط به پارس کامتله, کامل بخونش و دوسه روز دیگه صبر کن تا من برم گوشیمو پس بگیرم ببینم چی میشه!!!

almgti_79
03-05-2009, 16:29

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که شاید پارسه بهتر از کامتل باشه, گوشی های پارسه هم ارزونتره و هم سریعتر به بازرا میاد؛ فقط نمیدونم فریمور گوشیهاشون فارسی هست یا نه؟

almgti_79
03-05-2009, 23:26

روپي جان كامتل همون پارس كامتله، بعد از ديدن جعبه كارت گارانتي اون گوشيم، كامنت دومم بصورت زير تغيير كرد:

شرکتهای اصلی خدمات دهنده ی گوشی های ال-جی از زمان ورود گوشی های ال-جی به ایران به ترتیب زیر است:

1- گلدایران (میدان آرژانتین)
2- پرشين تله كام (خيابان قائم مقام فراهانی)
3- ماد ایران (نمیدونم کجاست)
4- پارس کامتل (معرف حضور دوستان حتما هست, خیابان کردستان)

almgti_79
03-05-2009, 23:34
درضمن نكته اي به ذهنم رسيد، گلدايران گوشي هاشو به مدت 18 ماه گارانتي ميكرد ولي بقيه 12 ماه گارانتي ميكنند!!!!

almgti_79
28-05-2009, 23:18
و اما ادامه ي ماجراي من و ويوتي و شركت كامتل در پست هاي بعد!!!

بعد از دو هفته بي خبري از شركت كامتل، خودم با شركت تماس گرفتمو از گوشيم سراغ گرفتم، گفتند حاضره، شما تشريف بياريد و گوشي را ببريد؛

من چهارشنبه ي دوهفته قبل(23 /2/1388) به شركت كامتل رفتم، مسئول تحويل گوشي تا رسيد منو گرفت و شماره اش را به كامپيوتر داد، گفت كه جعبه گوشيتونو بديد به من!!!

گفتم جعبه گوشي براي چي؟ گفت برد(Board) گوشيتون مشكل داره و بايد عوض بشه، جعبه خالي گوشيتون بايد باشه تا IMEI اونو با برد جديد ست كنيم!!!

گفتم پس چرا پاي تلفن نگفتيد، گفتند حتما حواسشون نبوده!!!

من هم كه دست از پا درازتر به خانه برگشتم....

شنبه صبح (26/2/1388) جعبه خالي گوشي را به شركت كامتل بردم و تحويل دادم، گفتند گوشي بايد بره امارات تا بردش تعويض بشه!!! ياد اون بنده خدايي افتادم كه گوشي KF700 داشت و روز اولي كه به شركت كامتل رفتم داشت با مسئولين شركت بحث ميكرد!!!

بعد از يك هفته خبري از گوشيم نشد، من هم در اين مدت حسابي از دست شركت كامتل عصياني بودم، اولين فكري كه به ذهنم رسيد اين بود كه با شركت الجي تماس بگيرم!!!

روز چهارشنبه هفته قبل (28/2/1388) به شركت الجي كره اي-ميل زدم و يك شكايت نامه ي 15 خطي از شركت كامتل براي اونها فرستادم؛
(در اين شكايت نامه از برخورد بد مسئولين كامتل گرفته تا عرضه ي گوشي هاي الجي با قيمت بسيار بالاتر از بازار جهاني در ايزان و دير عرضه كردن گوشي هاي جديد الجي و همينطور رسيدگي نكردن به خواسته هاي مشتريان نوشتم)

روز پنجشنبه هفته قبل (29/2/1388) شركت الجي به من اي-ميل زد و بهم جواب داد، واقعا از نوشته هاشون شگفت زده شدم، تابحال چنين مشتري مداري را در ايران نديده بودم؛

خودتون بخونيد و قضاوت كنيد:

اول از همه از شما مشتري گرامي كه بخاطر خريد و دريافت خدمات پس از فروش محصولات ما دچار مشكل شده ايد، عذرخواهي ميكنيم:18:
دوم اينكه اين قسمت مربوط به توليد محصولات ال-جي ميشه و شما بايد با قسمت فروش و خدمات پس از فروش ما تماس بگيريد ( كه لينكشو برام فرستاده بودند)

من هم بلافاصله پس از اي-ميل آنها (همان پنجشنبه)، تشكري از الجي بخاطر راهنماييشون فرستادم، و سريعا اي-ميل قبلي خودم (شكايت نامه) را به لينكي كه داده بودند فرستادم؛

دقيقا يك ساعت بعد از شركت فروش و خدمات پس از فروش ال-جي در خاورميانه، اي-ميلي به دستم رسيد كه گفته بودند ما سريعا پيگير مشكل شما خواهيم شد....

ادامه ي ماجرا را صبح براتون خواهم نوشت....

4870x2
31-05-2009, 14:50
پس بقيه ماجرا چي شد؟

kalepoook
31-05-2009, 15:34
پس بقيه ماجرا چي شد؟

راسن میگه بقیش کو؟

almgti_79
31-05-2009, 18:14
و اما ادامه ماجرا...........

شنبه اول صبح از شرکت کامتل با من تماس گرفتند و گفتند, شما یک ایمیلی به شرکت الجی زده بودید و از ما شکایت داشتید, من هم گفتم بلههههههههه!!!

تنبلی رو نگاه کنید: گفت میشه بگید توی ایمیل چی نوشته بودید؟!!!

من هم هرچی نوشته بودمو گفتم!!! طرف گفت, همین الان گوشیتونو پیگیری میکنم؛

نیم ساعت بعد با من تماس گرفت و گفت گوشیتون حاضره براتون میفرستیم!!!! فردا صبح (یکشنبه 3/3/1388) بین ساعات 9-11 براتون میاریم....... :31:

ماهم خوشحال از این موفقیتی که با یک ایمیل به دست آورده بودیم, فردا صبحش تی خانه نشستیم که گوشی را برامون بیاورند:41:

almgti_79
31-05-2009, 18:29
صبح یکشنبه تا ساعت 12 ظهر منتظر شدم دیدم گوشی را برام نیاوردند, دیگه از کار شرکت که افتاده بودم, گوشی را هم سر موقع نیاورده بودند, کارد بهم میزدید خونم در نمی آمد!!!:grrr:

تماس گرفتم با کامتل, اولین جمله ای که گفتم این بود, شما خودتونو مسخره کردید؟ و ........

با پنج تا از منشی ها از منشی رئیس شرکت گرفته تا مسئول تحویل گیری, با همشون یک ربعی بحث کردم و به همشون گفتم من خودم دارم میام اونجا, به پیک خودتون بگید کسی خانه نیست و گوشی را برگردونه شرکت و گوشی را قطع میکردم؛

دائم با من تماس میگرفتندو میگفتند همین الان میرسه, و ..........؛ من هم که از هفته ی اول حسابی دلم از شرکتشون پر بود, برای هرکدومشون گفتم که تا چوب بالای سرتون نباشه, هیچ کاری انجام نمیدید, همین الان هم میام شرکت و ببینم چه مسخره بازیه که شما توی اون شرکت راه انداختید!!!!

دیدم مرتب باهام تماس میگیرند, واز ساعت یک و نیم به بعد هم تا شماره کامتل یا ناشناس روی گوشیم می افتاد, ریجکت میکردم....

من خودم به شخصه خیلی خیلی به ندرت عصبانی میشم, وقتی با تلفن صحبت میکردم, انقدر عصبانی بودمو صدام بلند شده بود, مادرم سریع اومده بود توی اتاقم فکر کرده بود اتفاقی برام افتاده!!!! (اینو گفتم تا عمق فاجعه را متوجه شوید:31:)

ولی چون خیلی عصبانی بودم, اون روز نرفتم.....

mehran_286
31-05-2009, 19:02
بابا چون به لبمون کردی ادامه رو بگو

4870x2
31-05-2009, 19:06
با پنج تا از منشی ها از منشی رئیس شرکت گرفته تا مسئول تحویل گیری, با همشون یک ربعی بحث کردم و به همشون گفتم من خودم دارم میام اونجا,

ولی چون خیلی عصبانی بودم, اون روز نرفتم.....
اشتباه كردي همون لحظه بايد مي رفتي شايد يه درسي براشون بشه كه با مشتري ها اين جوري برخورد نكنن

Highbury
31-05-2009, 19:16
خیلی جالبه خاک بر سر ایرانی جماعت.این روزها فکر کنم تنها شرکت که یه ذره فقط یه ذره از بقیه بهتر باشه مایکروتل هستش.
راستی کسی ادرس نمایندگی شرکت پارس کامتل توی استان گلستان رو نداره؟یکی از دوستان م میخواهد سکرت بگیره اما نمیدونه از کجا.
اگه گند باشه که خیلی خوبه

almgti_79
01-06-2009, 11:12
بعلت مشغله اي كه داشتم، تا روز سه شنبه نتونستم برم كامتل؛ صبح دوشنبه دوباره با من تماس گرفتند كه گوشي را برام بفرستند ولي من باز قبول نكردم، گفتم خودم ميخوام بيام اونجا گوشيمو تحويل بگيرم.

سه شنبه (5/3/1388) ساعت 9 صبح رفتم كامتل؛ به قسمت تحويل رفتم و رسيد گوشيمو تا به مسئولش تحويل دادم، سريع گفت شما بفرماييد بنشينيد، الان گوشيتونو براتون مياريم، دو سه دقيقه اي اونجا نشسته بودم، طرف رفت و يك دفعه ديدم هر ده ثانيه يكي مياد و يه عرض ادبي ميكنه و ميره:31:

گوشي را به همراه يك برگه برايم آوردند و گفتند كه اين برگه را امضا كنيد و گوشيتونو بگيريد، من هم با كمال آرامش گفتم اينها اينجا باشه ميخوام گوشيمو چك كنم بعد امضا ميكنم؛ مسئولش يك كمي ناراحت شد، من هم به روي خودم نياوردم، چون حق خودم بود؛

اولين كاري كه كردم ورژن گوشيمو چك كردم، ديدم v10f هست، گفتم آخجون، مورد بحث هم پيش آمده!!!:31:

چون همانگونه كه ميدانيد، v10f حروف دال و پ را در حالت كيوورتي نداره، ولي فريمور نسخه ي آخر گوشي كه v10g هست، اين عيوب برطرف شده.

جاتون خالي لپ تاپم هم برده بودم، نشستم تمام منوها و همه چيز را تست كردم، حتي با دوربينش هم عكس گرفتم و هم فيلم با ابعاد مختلف، با بلوتوثة همه ي فيلم ها را انتقال دادم و كيفيت دوربين را هم چك كردم و ........ تقريبا نيم ساعت داشتم گوشيمو چك ميكردم، همشون يكي يكي ميآمدندو ميرفتند و نگاه ميكردند!!!

almgti_79
03-06-2009, 16:13
و اما آخرش اينكه من حسابي شاكي شدم و از همون نفر اول باهاشون بحث كردم تا جاييكه رئيس كامتل هم اومد بيرون، گفت آقا چه خبره انقدر سر و صدا راه انداختيد؛ من هم كه عصباني بودم، ديگه نتونستم خودمو كنترل كنم، هرچي شد بهش گفتم!!!! (البته ناسزا نگفتم)!!!

اتفاقا يكي ديگه هم مشكل منو داشت و برد گوشيشو عوض كرده بودند ولي اون دو ماه توي نوبت بود(سه هفته اي گوشيم درست شد.) جلوي رئيس شركت كامتل گفتم آقاجان تا به شركت الجي ايميل نزني و شكايت نكني اينها گوشيتو بهت تحويل نميدن!!!

رئيس شركت هم گفت آقا احتياج به اين چيزها نيست، ما خودمون پيگيري ميكنيم، شما چرا مردمو گمراه ميكنيد!!! خوشم آومد از پسره، پسره برگشت گفت اتفاقا من خودم فردا دارم ميرم دبي، حتما اين طرز برخوردتونو به نمايندگي الجي توي كره گوشزد ميكنم!!!:31:

رئيس شركت يكدفعه جا خورد، گفت بياييد توي اتاق با هم صحبت كنيم، رفتيم توي اتاقو دوتايي يك صحبت نيم ساعته با جناب رئيس انجام داديم و كلي ارشادش كرديم:31:

almgti_79
03-06-2009, 16:22
خلاصه اينكه فقط وقت نكردم با نگهباني دم در كه مسئول باز كردنه در ورودي شركته بحث كنم!!!:31:

و در آخر همان روز گوشيرو صحيح و سالم به همراه آخرين ورژن فريمور، تحويلم دادند؛ آخرش هم وقتي داشتم مي آمدم بيرون، منشي رئيس شركت كه يك دختر آرومي بود و از ابتدا هم بحث نميكرد و خيلي مودب بود، گفت آقاي ... خداراشكر كه گوشيتون درست شد و مشكلي نداشت، اگر از ابتدا آروم تر و با آرامش بيشتري صحبت ميكيرديد هم گوشيتون حاضر ميشد!!!

در جوابش گفتم من از روز اول هم آروم بودم، شما به گونه اي با مشتري هاتون برخورد ميكنيد كه مشتري مجبور ميشه اينگونه با شما رفتار كنه، من چهار دفعه كه به شركت شما آمدم ديدم كه يك نفر از مشتري هاتون از دست شما ناراضيست و با شما مشغول بحثه؛ پس مشكل من نيستم، مشكل شما هستيد!!!

درضمن شركت الجي كره كه ما ميگيم كافر هستند، در اولين جوابشون به ايميل من، اولين جمله اي كه گفتند اين بود كه از شما معذرت خواهي ميكنيم بخاطر.... ولي شما توي اين مدت هيچكدومتون يك معذرت خواهي معمولي هم نكرديد، حداقل اگر دو دفعه معذرت خواهي ميكرديد، مشتري دلش به ادب و برخورد مسئولانه ي شما خوش ميشد!!!
همين زمان، منشي رئيس گفت حالا من از شما از طرف شركت كامتل معذرت خواهي ميكنم....

به هرحال اين بود ماجراي من و كامتل!!!

almgti_79
03-06-2009, 16:24
و اما چند نكته اي كه خوندنش خالي از لطف نيست:

1- اگر مشكل باتري يا هندزفري براي گوشي هاي الجي داريد، حتما تا دوماه اول گارانتي مراجعه كنيد تا مورد تعويض قرار گيرد بدون دريافت وجهي، در غير اينصورت هزينه ي تعويض باتري و يا هندزفري برعهده ي مشتري ست (باتري ويوتي 25000تومان)

:41:

2- آخرين ورژن نرم افزار ويوتي v10g هست كه براي آپديت كردن گوشي مورد استفاده قرار ميگيره، تا جاييكه متوجه شدم، شركت كامتل براي گوشي هاي تحت گارانتي هم با گرفتن 20000تومان آپديت ميكنه!!!:41:

تنها راهي كه ميتونيد مجاني آپديت كنيد اينه كه بريد شركت كامتل و بگيد گوشيتون حروف "د" و "پ" را در حالت كيوورتي نداره (نكته اينكه فقط اگر v10g را نصب كنند اين مشكل برطرف ميشه) و تا درستش نكنيد گوشي را نميبريد، اگر هزينه از شما خواستند بگيد كه يا آپديت ميكنيد يا به شركت الجي ايميل ميزنيد و از دستشون شكايت ميكنيد!!!:31:

يك مسئله ديگر هم يادم آمد اينكه، براي اينكه مجاني براتون آپديت نكنند ممكنه بهتون بگويند كه اين ورژن v10g را براي هيچكس در اين چند وقت نميريزيم چون مشكل داشته و به شركت الجي كره گزارش كرديم!!! ولي شما بگيد كه خبر داريد كه براي يكي از دوستانتان مجاني شركت ريخته؛ احتمالا اسم مشتري را از شما ميخواهند، اگر خواستند، به من بگيد تا اسم خودمو بهتون بگم تا چشمانشون دربياد:31:

فقط يادتون باشه بگيد كه تا درست نشه گوشيتونو تحويل نميگيريد و به شركت الجي ايميل ميزنيد!!!!:46:

3- بيشترين گوشي اي كه براي تعمير به كامتل آورده شده بود به ترتيب زير است (البته بر اساس اون چهار روزي كه من در آنجا بودمو ديدم):

پنج مورد <-------- (KE990 (viewty
سه مورد <------------------ KF700

دو مورد <------------------ KC550

نكته جالب توجه اينكه گوشي هاي رنوآر (KC910)، سكرت (KF755) و كوكي (KP500) را در آنجا براي تعمير نديدم!!!

و اينكه KF700 ها هر سه تاي آنها مشكل LCD داشتند كه بايد بردشون تغويض ميشد

4- انشاالله كه هيچوقت راهتون به كامتل نيافته، ولي اگر خداي نكرده افتاد، اگر ديديد يك مشتري مشغول بحث هست، حتما ازش طرفداري كنيد، چون نوبت خودتون هم ميرسه:27:

و اما بيشترين برگشتي گوشي براي سوني اريكسون بود، از الجي ديگه بدتر بود، هر مشكلي هم فرض كنيد توي مرجوعيات اين گوشي بود!!!

ودرضمن بعد از اتمام مدت گارانتي هم سرويس براي سوني اريكسون نميدادند!!!

اين بود انشاي من در مورد "توصيفي از شركت پارس كامتل"!!!

حالا هركسي سوالي داشت، ميتونه از من بپرسه، به هرحال ببخشيد اگر طولاني شد....

emad_67
04-06-2009, 11:37
خیلی ممنون دوست عزیز، داستان (واقعیت) جالبی بود :31:
اما یه سوال:
من چند روز پیش یه viewty گرفتم و اشتباهی که کردم این بود که یادم رفت تو مغازه برگه گارانتی رو چک کنم.
بعد اومدم خونه دیدم تاریخ شروع گارانتی 1/1/88 هست، یعنی 3 ماهی گذشته ازش. حالا می خواستم ببینم مشکل ایجاد می کنه یا نه؟ مثلا من فاکتور رو ببرم که تاریخ خرید روشه حل میشه یا باید برای این باز سر و کله بزنم ؟
البته از خود نمایندگی کامتل توی علائدین گرفتم.

almgti_79
05-06-2009, 13:28
خیلی ممنون دوست عزیز، داستان (واقعیت) جالبی بود :31:
اما یه سوال:
من چند روز پیش یه viewty گرفتم و اشتباهی که کردم این بود که یادم رفت تو مغازه برگه گارانتی رو چک کنم.
بعد اومدم خونه دیدم تاریخ شروع گارانتی 1/1/88 هست، یعنی 3 ماهی گذشته ازش. حالا می خواستم ببینم مشکل ایجاد می کنه یا نه؟ مثلا من فاکتور رو ببرم که تاریخ خرید روشه حل میشه یا باید برای این باز سر و کله بزنم ؟
البته از خود نمایندگی کامتل توی علائدین گرفتم.

فاكتور خريدتون مهمه، من هم روي كه گرفتم (27فروردين 88) تاريخ كارت گارانتي (15 فروردين88) بود، از نمايندگي كه پرسيدم، گفتند مشكلي نداره ولي بايد فاكتور فروشتون همراهتون باشه...:10:

amin khan
23-06-2009, 01:51
به نظر اکثر گارانتی های معتبر همون خدماتی که توی پست اول میگین رو میدن
مثلا خدمات طلایی نیا ( نماینده رسمی نوکیا )
گوشی من رو نتونست تعمیر کنه
و با کمال احترام اونو با یه نو تعویض کرد ( به همراه سریال جدید )
این خدمات وظیفه شونه....

sid
26-06-2009, 19:20
از اينكه اين تاپيك رو زديد ممنونم سعي ميكنم از اين به بعد به اينجا سر بزنم واگه سوالي بود كمك كنم

a m i rh o s e i n
11-07-2009, 12:51
سلام کسی آدرس گارانتی اصفهانو بلد نیست ؟ این موبایلم

عجب دردسری شده ها :19:

rezaasgharian
11-08-2009, 08:18
و اما ادامه ي ماجراي من و ويوتي و شركت كامتل در پست هاي بعد!!!

بعد از دو هفته بي خبري از شركت كامتل، خودم با شركت تماس گرفتمو از گوشيم سراغ گرفتم، گفتند حاضره، شما تشريف بياريد و گوشي را ببريد؛

من چهارشنبه ي دوهفته قبل(23 /2/1388) به شركت كامتل رفتم، مسئول تحويل گوشي تا رسيد منو گرفت و شماره اش را به كامپيوتر داد، گفت كه جعبه گوشيتونو بديد به من!!!

گفتم جعبه گوشي براي چي؟ گفت برد(Board) گوشيتون مشكل داره و بايد عوض بشه، جعبه خالي گوشيتون بايد باشه تا IMEI اونو با برد جديد ست كنيم!!!

گفتم پس چرا پاي تلفن نگفتيد، گفتند حتما حواسشون نبوده!!!

من هم كه دست از پا درازتر به خانه برگشتم....

شنبه صبح (26/2/1388) جعبه خالي گوشي را به شركت كامتل بردم و تحويل دادم، گفتند گوشي بايد بره امارات تا بردش تعويض بشه!!! ياد اون بنده خدايي افتادم كه گوشي KF700 داشت و روز اولي كه به شركت كامتل رفتم داشت با مسئولين شركت بحث ميكرد!!!

بعد از يك هفته خبري از گوشيم نشد، من هم در اين مدت حسابي از دست شركت كامتل عصياني بودم، اولين فكري كه به ذهنم رسيد اين بود كه با شركت الجي تماس بگيرم!!!

روز چهارشنبه هفته قبل (28/2/1388) به شركت الجي كره اي-ميل زدم و يك شكايت نامه ي 15 خطي از شركت كامتل براي اونها فرستادم؛
(در اين شكايت نامه از برخورد بد مسئولين كامتل گرفته تا عرضه ي گوشي هاي الجي با قيمت بسيار بالاتر از بازار جهاني در ايزان و دير عرضه كردن گوشي هاي جديد الجي و همينطور رسيدگي نكردن به خواسته هاي مشتريان نوشتم)

روز پنجشنبه هفته قبل (29/2/1388) شركت الجي به من اي-ميل زد و بهم جواب داد، واقعا از نوشته هاشون شگفت زده شدم، تابحال چنين مشتري مداري را در ايران نديده بودم؛

خودتون بخونيد و قضاوت كنيد:

اول از همه از شما مشتري گرامي كه بخاطر خريد و دريافت خدمات پس از فروش محصولات ما دچار مشكل شده ايد، عذرخواهي ميكنيم:18:
دوم اينكه اين قسمت مربوط به توليد محصولات ال-جي ميشه و شما بايد با قسمت فروش و خدمات پس از فروش ما تماس بگيريد ( كه لينكشو برام فرستاده بودند)

من هم بلافاصله پس از اي-ميل آنها (همان پنجشنبه)، تشكري از الجي بخاطر راهنماييشون فرستادم، و سريعا اي-ميل قبلي خودم (شكايت نامه) را به لينكي كه داده بودند فرستادم؛

دقيقا يك ساعت بعد از شركت فروش و خدمات پس از فروش ال-جي در خاورميانه، اي-ميلي به دستم رسيد كه گفته بودند ما سريعا پيگير مشكل شما خواهيم شد....

ادامه ي ماجرا را صبح براتون خواهم نوشت....

سلام. اينقدر اين متن را قشنگ نوشته بودين كه من براي نوشتن اين پيام عضو اين شبكه شدم. بسيار زيبا و پر انگيزه . آفرين

rezaasgharian
11-08-2009, 08:21
در زیر مطالبی که برای خودم رخ داده را برای شما مینویسم تا خودتان قضاوت کنید که مشتری مداری یعنی چی!!!
بسيار بسيار عالي

rezaasgharian
11-08-2009, 08:25
تشكر از اين همه توضيح . بسيار زيبا. تشكر فراوان

mhn.mahan
14-08-2009, 12:11
سلام به همه دوستان.خسته نباشید تاپیک بسیار خوبیه.
منم همه حرفهای دوستان رو در مورد ضعف خدمات کامتل تایید می کنم.
تنها مزیت گوشی های کامتل اینه که منو فارسی داره که البته اون رو هم بابتش 30 هزار تومن گوشی رو گرونتر می فروشن که اگه منو فارسی خیلی براتون مهمه میشه با همین پول یا حتی کمتر تو علا الدین گوشی بدون گارانتی رو فارسی کرد.
اولا اگه گوشیتون هر ایرادی پیدا کرده باشه ببرید پیششون، اولین چیزی که میگن اینه که گوشی از شرایط گارانتی خارجه.(توجه داشته باشید که کامتل بابت هر کارت گارانتی که تو جعبه گوشی میذاره 30 هزار تومن پول می گیره!)
دوما در مورد تعمیر بیشتر از یه فلش کردن ساده ازشون هیچ انتظاری نداشته باشید و هر ایرادی حتی (نرم افزاری) با پاسخ : "بردش(آی سی) ایراد داره باید بفرستیم دوبی" روبرو میشه که بابتش 60 - 70 هزار تومن از مشتری بدبخت میگیرن .
من گوشیم موقع تم ریختن بهم ریخت بردم پیششون فلش کرد درست نشد گفت گوشیتو ویروسی کردی آی سیش ایراد پیدا کرده... من گفتم :" عجب ! نمی دونستم گوشیه تحت جاوا هم ویروس می گیره :)) تازه ویروس به سخت افزار هم آسیب میزنه :)) "
گوشیو پس گرفتم بردم علا الدین با بیست تومن تعمیر شد هیچ ایراد سخت افزاری هم نداشت...

almgti_79
14-08-2009, 13:58
سلام به همه دوستان.خسته نباشید تاپیک بسیار خوبیه.
منم همه حرفهای دوستان رو در مورد ضعف خدمات کامتل تایید می کنم.
تنها مزیت گوشی های کامتل اینه که منو فارسی داره که البته اون رو هم بابتش 30 هزار تومن گوشی رو گرونتر می فروشن که اگه منو فارسی خیلی براتون مهمه میشه با همین پول یا حتی کمتر تو علا الدین گوشی بدون گارانتی رو فارسی کرد.
اولا اگه گوشیتون هر ایرادی پیدا کرده باشه ببرید پیششون، اولین چیزی که میگن اینه که گوشی از شرایط گارانتی خارجه.(توجه داشته باشید که کامتل بابت هر کارت گارانتی که تو جعبه گوشی میذاره 30 هزار تومن پول می گیره!)
دوما در مورد تعمیر بیشتر از یه فلش کردن ساده ازشون هیچ انتظاری نداشته باشید و هر ایرادی حتی (نرم افزاری) با پاسخ : "بردش(آی سی) ایراد داره باید بفرستیم دوبی" روبرو میشه که بابتش 60 - 70 هزار تومن از مشتری بدبخت میگیرن .
من گوشیم موقع تم ریختن بهم ریخت بردم پیششون فلش کرد درست نشد گفت گوشیتو ویروسی کردی آی سیش ایراد پیدا کرده... من گفتم :" عجب ! نمی دونستم گوشیه تحت جاوا هم ویروس می گیره :)) تازه ویروس به سخت افزار هم آسیب میزنه :)) "
گوشیو پس گرفتم بردم علا الدین با بیست تومن تعمیر شد هیچ ایراد سخت افزاری هم نداشت...

عزيز زياد خودتو ناراحت نكن، توي كامتل فقط يكسري روپوش سفيد پوشيدن و از اين اتاق به اون يكي اتاق ميرن و فكر ميكنند پرفسور بالتازار هستند ولي هيچ حاليشون نيست!!!!

واقعا توي علاالدين جايي هست كه گوشي ويوتي را فارسي كنه؟ هنوز فريمور فارسي ويوتي را تا دو ماه قبل من جايي نديدم و كسي هم نديدم كه گوشي ويوتي را فارسي كنه....

mhn.mahan
14-08-2009, 17:20
عذرخواهی میکنم. منظور من دریافت و ارسال اس ام اس فارسی بود که با فریمورهایی که زبان عربی رو دارن امکانپذیره...
من هم جایی که منوها رو فارسی کنه سراغ ندارم ...

saze
24-08-2009, 10:15
سلام
گوشی ویوتی رو تاریخ 88/05/15 از شیراز برای تعمیر به تهران فرستادم،تاریخ 88/05/19 با من تماس گرفتن،مشکلات گوشی رو براشون توضیح دادم،تاریخ 88/05/24 دوباره تماس گرفتم شرکتشون تا تاریخ 88/05/31 تعطیلات تابستانی داشت،تاریخ 88/05/31 دوباره تماس گرفتم بهم گفتن تاریخ 88/06/02 دوباره تماس بگیرم ،دوباره امروز(88/06/02)تماس گرفتم بهم گفتن برد گوشیتون باید تعویض بشه، روز چهارشنبه(88/06/04) دوباره تماس بگیر،
1- تعویض برد گوشی شامل گارنتی میشه؟
2-اگه بهم گفتن بفرستیم دوبی برد تعویض بشه چی بهشون بگم؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.

almgti_79
24-08-2009, 16:57
سلام
1- تعویض برد گوشی شامل گارنتی میشه؟
2-اگه بهم گفتن بفرستیم دوبی برد تعویض بشه چی بهشون بگم؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام دوست عزيز؛
مثل اينكه هر مشكلي براي ويوتي داران پيش مياد سرانجام به تعويض برد ميكشد!!!

1- شامل گارانتي ميشه؛
2- چاره اي جز قبول كردن نداريد!!!

البته بد نيست بدانيد كه در شركت برد گوشي شما را با برد گوشي اي كه براي شخص ديگري بوده و خراب بوده و قبلا به امارات برده شده بوده و تعمير شده، جايگزين خواهد شد و گوشي به شما تحويل ميگردد؛
برد گوشي شماراهم بعدا ميفرستند به امارات و بعد از تعمير روي گوشي يك بنده خداي ديگر كه امثال من و شما مشكل برد گوشي دارند، ميگذارند!!!

bahaareh
25-08-2009, 12:04
دوستان من گوشیومو که چند روز پیشموقع تعویض فونت فایلهاشو خراب کرده بودم دادم کامتل الکی گفتند113 هزارتومن هزینه تعویض بردشه گفتم دست نزنید میام گوشیمو میگیرم ایا کسی جای دیگه ای (توعلاالدین)میشناسه گوشیمو ببرم بدم فلش کنن

bahaareh
31-08-2009, 19:22
دوستان با اینکه کسی جوابمو نداد بگم گوشیمو خودم با اخرین فرمویر فلش کردم درست شد بدون یک قرون خرج!! عجب سرعتی داره این فریمویر جدید!!

pooria.rio
07-09-2009, 22:28
به خاطر مسائل امنیتی پاک شد !!!!:

I LOVE MESSI
08-09-2009, 14:17
سلام از همه ی کسایی که رفتن گارانتی و حاله کامتلو گرففتن متشکرم مخصوصا مجتبی جان :11::11::11:
برای تم صفحه ی گوشیم زرد شد رفتم گارانتی اول قبول نکرد:41: میگفتن ویروسه ما نمیتونیم کاری کنیم چون اشتباه میکردن نمیدونستن بخاطره نصب تم به این روز افتاده فکر میکردن ویروسه من هم راستشو گفتم م میگفتم یه خدا یه قران ویروس نیست تا اینکه گوشیو گرفت گفت فردا بیا فلش شده نحویلت میدم
فردا رفتم گفت باید بردش عوض بشه(فکر کنم کامتل همین یه کارو بلده)گفتم اره میدونم دیدم چه بلایی سر دوستام اوردین(شما هارو گفتم)گفت چون از ما زیاد شکایت شده از این به بعد خودمنو برد رو عوض میکنیم 3 روز دیگه اماده است بیا ببر 1 هفته گذشت زنگ که میزدم روی تلفن گوشا بود میگفت 1 هفته تعطیلات تابستانی من هم یک بار پیغام گذاشتم یک موقع خسته نشین !!!!!:31: اماده شد :5: رفتم گرفتم تو خونه دیدم فریم ور گوشی 10اف هست و فارسی نشده !!!!!!!:18::18::18::18::18: امروز فردا میخوام بدم 10جی بریزن میگن سرعتش 50% میره بالا درسته :19::19:

I LOVE MESSI
08-09-2009, 14:26
دوستان با اینکه کسی جوابمو نداد بگم گوشیمو خودم با اخرین فرمویر فلش کردم درست شد بدون یک قرون خرج!! عجب سرعتی داره این فریمویر جدید!!
اگه میشه راهشو بگو من فریم ور 10g رو فایلشو دارم تو کامپیوتر ولی میترسم بریزم مثل بقیه انتنم بپره شما چه جوری بدون مشکل فلش کردی ممنون اگه بگی:40::40::40::11::11::11::11:

bahaareh
12-09-2009, 20:02
مسی جان با برنامهLGMPD براحتی میتونی گوشیتو فلش کنی ..فقط برنامه رو باز کن .ابتدا برنامه اي که در ضميمه قرار داره را دانلود کنيد و سپس اون را از حالت فشرده خارج کنيد

3.در پوشه برنامه،بر روي آيکونLGMPD_OPEN کليک کنيد تا برنامه اجرا بشه
4.بعد از اجرا شدن برنامه بر روي دکمه Select Port کليک کنيد.
5.در صفحه کوچک باز شده،پورت گوشيتون انتخاب شده و شما بايد ير روي دکمه Connect کليک کنيد.
توجه:اگه در اين صفحه پورت گوشيه شما نشان داده نميشه،مشکل از نصب Usb Drive گوشيتون هست و بايد اون را بصورت صحيح نصب کنيد.
6.در اين صفحه بر روي دکمه DZ در پايين صفحه کليک کنيد.
7.در اين قسمت هم بر روي دکمه Browse کليک کنيد و فايل فريمور را که دانلود کرده اين را انتخاب کنيد.
بخش مشخص شده را هم بر روي Reset Database and Content قرار دهيد و بر روي دکمه استارت کليک کنيد.
از اينجا شروع ميکنه به نصب فريمور جديد.شما بايد حدود 15 دقيقه صبر کنيد تا تمام بشه و به شما پيغام پايان کار را بده

pourya_bo2pmc
12-09-2009, 20:38
با سلام و تشکر خدمت آقا مجتبی به خاطر بوجود آوردن این تاپیک و شرح قشنگی که از اتفاقات افتاده براشون داده اند

ابتدا ایمیلی که من در سایت پارسی ال جی واسه تماس جهت پشتیبانی موبایلهاش دیدم این بود
GSM@lg.co.ir
آیا ایمیلی که واسه شما اومد و راهنماییتون کرد که به ایمیل درست شکایت خودتونو بنویسید این بود

زبانی که واسه ال جی شکایت خودتونو نوشتین پارسی بود یا انگلیسی

شما با توجه به مشکلاتی که واستون با وجود داشتن ضمانت نامه برای موبایلهاتون پیش آمده با توجه به تفاوت قابل محسوس قیمت گوشی با ضمانت و بدون ضمانت کدام رو پیشنهاد میکنید

یکی از دوستان گوشی kp500 cookie را جهت خرید انتخاب کرده است آیا این گوشی مناسب است ( اونایی که خریدن تا حالا مشکلی واسه این مدل از گوشیشون پیش اومده ؟ )

دوستانی که اهل تهران هستند و نمایندگی رسمی پارس کامتل کنار دستشونه با این مشکلات مواجه هستند آیا برای غیر تهرانیها گوشی ال جی با ضمانت نامه براشون فرقی میکنه

پیشاپیش از جواب شما و دیگر دوستان سپاسگذارم

almgti_79
14-09-2009, 17:35
با سلام و تشکر خدمت آقا مجتبی به خاطر بوجود آوردن این تاپیک و شرح قشنگی که از اتفاقات افتاده براشون داده اند

ابتدا ایمیلی که من در سایت پارسی ال جی واسه تماس جهت پشتیبانی موبایلهاش دیدم این بود
GSM@lg.co.ir
آیا ایمیلی که واسه شما اومد و راهنماییتون کرد که به ایمیل درست شکایت خودتونو بنویسید این بود

زبانی که واسه ال جی شکایت خودتونو نوشتین پارسی بود یا انگلیسی

شما با توجه به مشکلاتی که واستون با وجود داشتن ضمانت نامه برای موبایلهاتون پیش آمده با توجه به تفاوت قابل محسوس قیمت گوشی با ضمانت و بدون ضمانت کدام رو پیشنهاد میکنید

یکی از دوستان گوشی kp500 cookie را جهت خرید انتخاب کرده است آیا این گوشی مناسب است ( اونایی که خریدن تا حالا مشکلی واسه این مدل از گوشیشون پیش اومده ؟ )

دوستانی که اهل تهران هستند و نمایندگی رسمی پارس کامتل کنار دستشونه با این مشکلات مواجه هستند آیا برای غیر تهرانیها گوشی ال جی با ضمانت نامه براشون فرقی میکنه

پیشاپیش از جواب شما و دیگر دوستان سپاسگذارم

دوست عزيز من اصلا شكايتي توي سايت پارس كامتل نكردم؛
به شركت الجي هم انگليسي ايميل ميزنم، فارسي كه نميفهمند!!!
من بازهم با ضمانتامه را پپيشنهاد ميكنم، خدا نكنه كار به تعويض برد بكشه كه اونوقت گارانتي به درد ميخوره...

درمورد كوكي هم به تاپيك مربوطه مراجعه كنيد...

براي ديگر شهرستانها اگر كار با فلش كردن گوشي درست بشه، توي همون شهر انجام ميدن و اگر كار به تعويض برد بكشه كه بايد بياد تهران و .......

S0R3N4
19-09-2009, 16:29
خیلی جالب و البته تاسف بار بود
راستی رفیق

میشه ایمیلش رو بدید؟الی جی رو میگم

cheshm_asali
09-12-2009, 15:04
دوستان این تاپیک را حتماببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کامتل = یک شرکت آشغال

amir3852
08-02-2010, 12:50
دوستان عزيز سلام
من چند سالي يك گوشي شكلات مدل KG800 خريدم كه چند وقتيه مشكل پيدا كرده
يعني تا كشويي رو باز ميكنم تصوير كاملا بهم ميريزه و وقتي ميبندم هم همين طور به چند جا مراجعه كردم ميگن فلتش پاره شده و فلت اريجينال نداريم بايد متفرقه بندازي.
از دوستان ميخواستم بدونم به كجا مراجعه كنم فقط كرج هستم و وقت نميكنم برم جمهوري در ضمن هزينش برام مهمه چون خود گوشي نهايتش 50 تومنه
و هزينه فلتش ميگن 30 تومن ميشه
دوستان اگر كسي ميتونه كمك كنه ممنون ميشم.

pooria.rio
11-02-2010, 20:22
شما زحمت بکش یه زنگ بزن به خود پارس کامتل ،ببین چی میگه و قیمت چند بهت میده
ضمنا بدون اگر چونه باهاشون بزنی بهت کلی تخفیف هم میدن :دی

parham_overset
15-02-2010, 03:13
با سلام بنده یک بار گذرم به پارس کامتل بی انصاف افتاد در رابطه با فلش ke990 که بابت انجام فلش رو این گوشی به واقع بی ارزش و بی قابلیت طلب 48000 هزار تومن از بنده داشتن در یک کلام فقط کلاه بردارن. گوشی که الان قیمتش 190 شایدم کمتر باشه 48000 بابت فلش خنده داره

outpost
12-05-2010, 09:41
پارس كامتل جديدا ادعاهاي جالبي توي سايتش كرده

اولا ميگه كه ‌، اگه گوشي شما بيش ار يك هفته در شركت موند ، ما بهتون جايزه ميديم !!!

دوم اينكه گفته گوشي بعد از تعمير بصورت رايگان به درب منزل شما فرستاده ميشه !!!

واقعا اينا حقيقت داره يا دارن ملت رو خ* ميكنن ؟

pooria.rio
12-05-2010, 15:40
پارس كامتل جديدا ادعاهاي جالبي توي سايتش كرده

اولا ميگه كه ‌، اگه گوشي شما بيش ار يك هفته در شركت موند ، ما بهتون جايزه ميديم !!!

دوم اينكه گفته گوشي بعد از تعمير بصورت رايگان به درب منزل شما فرستاده ميشه !!!

واقعا اينا حقيقت داره يا دارن ملت رو خ* ميكنن ؟

گوشی رو که قبلا هم رایگان میفرستادن دم خونه
اما در مورد بخش اول حرفتون یعنی موندن بیش از یه هفته ی گوشی ....
اگه میشه لینک بدید منم بخونم

outpost
12-05-2010, 22:28
گوشی رو که قبلا هم رایگان میفرستادن دم خونه

گوشی رو قبلا می فرستادن در خونه ؟؟؟!!

پس چرا بچه ها میگفتن که باید هر روز زنگ بزنیم به شرکت و بعد بریم شرکت گوشی رو تحویل بگیریم ??

pooria.rio
12-05-2010, 23:12
گوشی رو قبلا می فرستادن در خونه ؟؟؟!!

پس چرا بچه ها میگفتن که باید هر روز زنگ بزنیم به شرکت و بعد بریم شرکت گوشی رو تحویل بگیریم ??

زنگ که باید یزنی ببینی آماده شده یا نه
بعد که آماده شد بهشون میگی واست میفرستن
اما اکثرا ترجیح میدن برن همونجا که اگه مشکلی داشت همونجا براشون حل کنن
نه اینکه پیک دوباره ببره گوشی رو بمونه واسه ماه بعد...
لینک اون مطلبی که گفتین هم فراموش نشه
:40:

outpost
15-05-2010, 14:20
..
لینک اون مطلبی که گفتین هم فراموش نشه
:40:

بالاي صفحه سايت ( تو قسمت ال جي) يه فلش داره كه هي عوض ميشه و توي يكي از فريمها نشون ميده كه اگه يه هفته گوشي تو گارانتي بموند از ما جايزه بگيريد !

اسكرين شات اون صفحه رو گرفتم و براتون گذاشتم.

ببينيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tourang
16-05-2010, 09:52
دوستان سلام
من یک گوشی KF755 دارم که حدود 40 روز که دادم به کامتل و هروز هم دارم زنگ می زنم دیگه نمی دونم چیکار کنم می خوام زنگ بزنم به اتحادیه مربوطه ببینم چی میشه
لطفا راهنمایی کنید
برد گوشی باید عوض بشه

pooria.rio
16-05-2010, 12:36
این حمالا هر وقت بلد نباشن چی کار کنن میگن تعویض برد
اگه بتونی حدود 30-40تا امضا جمع کنی ببری اتحادیه خیلی خوب میشه
منم آمادم واسه کمک

daynakopak
16-05-2010, 22:50
آقا خب به اتحاديه لينك همين تاپيك رو بديد
ببينن چقدر آدم ناراضي وجود داره
اگر براي بيش از يك هفته موندن گوشي جايزه مي دادن بايد به من كلي جايزه ميدادن تا حالا
ويوتيم كه 40 روز تو نمايندگي بود
رنوار هم يكبار 20روز (كه به خاطر نداشتن قطعه درست نشد)
يكبار هم كه اخيرا باشه تا حالا شده 10 روز !
ببينم چقدر ديگه طول مي كشه

pooria.rio
17-05-2010, 09:25
بچه ها کی آدرس اتحادیه رو داره ؟

outpost
18-05-2010, 11:06
آقا خب به اتحاديه لينك همين تاپيك رو بديد
ببينن چقدر آدم ناراضي وجود داره
اگر براي بيش از يك هفته موندن گوشي جايزه مي دادن بايد به من كلي جايزه ميدادن تا حالا
ويوتيم كه 40 روز تو نمايندگي بود
رنوار هم يكبار 20روز (كه به خاطر نداشتن قطعه درست نشد)
يكبار هم كه اخيرا باشه تا حالا شده 10 روز !
ببينم چقدر ديگه طول مي كشه

يه چيزي برام جالبه.

شما تا به حال اينهمه از گوشي از ال جي خريدي ، همه گوشي ها هم سر از گارانتي و تعميرات در آوردن ، بازم رفتي گوشي ال جي خريدي !!!

من خودم وقتي يه جنسي منو به تعميرگاه بكشونه ، خيلي كم پيش مياد بازم ازش خريد كنم ، اما شما بازم رفتي و ال جي خريدي .

تعصبه يا علاقه يا ....؟!:31:

Tourang
18-05-2010, 11:42
آدرس اتحادیه : سهروردی شمالی ، خ خرمشهر ، پلاک 31 جدید
شماره تلفن : 88531010

Tourang
18-05-2010, 11:52
ببینید بحث سر گارانتی نه چیز دیگه
گوشی LG الان 2ساله که تو امریکا بیشترین جایزه ها رو گرفته نسبت به برند های دیگر!!!!!!!!
مشکل گوشی من این بود که وقتی عکس می گرفتم فلش روشن باقی می موند تا موقعی که از محیط دوربین خارج بشه
در مورد ضربه پذیری هم عالی عمل کرد در مدت 1سال!!!
من پوست کامتلی ها رو میکنم؟!؟!؟!؟!؟:21:

Tourang
19-05-2010, 08:45
خوب با رایزنی های بسیار امروز موفق شدم به کامتل زنگ بزنم و به من گفتن که آقای فلانی گوشی شما آماده است!!!!!!!!!
فردا می رم گوشی رو بگیرم البته با آفر!!!!!
وای اگر برم اونجا و به من بگن آماده نیست!!!!

majid_sd2009
19-05-2010, 12:31
خوب با رایزنی های بسیار امروز موفق شدم به کامتل زنگ بزنم و به من گفتن که آقای فلانی گوشی شما آماده است!!!!!!!!!
فردا می رم گوشی رو بگیرم البته با آفر!!!!!
وای اگر برم اونجا و به من بگن آماده نیست!!!!
آمادس
منم همین فکرها رو میکردم
اونقدر بد تعریف کرده بودن که من میترسیدم برم کامتل
ولی وقتی رفتم گوشی رو گرفتن و بعد از ظهر همون روز زنگ زدن گفتن بیا آمادس. فردا صبحش رفتم باتری رو گذاشتم تست کردم دیدم سالمه اومدم:31:

pooria.rio
19-05-2010, 14:32
اون مشهدشه
تهران افتضاحه
چون حجم کارشون زیاده و پرسنلشون فوق العاده کمن و خیلی هم تنبلن

daynakopak
20-05-2010, 08:35
يه چيزي برام جالبه.

شما تا به حال اينهمه از گوشي از ال جي خريدي ، همه گوشي ها هم سر از گارانتي و تعميرات در آوردن ، بازم رفتي گوشي ال جي خريدي !!!

من خودم وقتي يه جنسي منو به تعميرگاه بكشونه ، خيلي كم پيش مياد بازم ازش خريد كنم ، اما شما بازم رفتي و ال جي خريدي .

تعصبه يا علاقه يا ....؟!:31:

جالبيش سر اينه كه گوشيهاي ال جي كيفيتهاشون تو دوربين و فيلمبرداري بسيار عالي هستن مخصوصا ويوتي و رنوار منم مهمترين ملاكم براي خريد گوشي دوربين اونه
ويوتي كه از اول ايراد داشت كه بردم نمايندگي و بعد از 40 روز دوندگي تعويض شد
رنوار بد بخت هم خوب كار مي كرد خودم لمسيشو بر اثر اشتباه خراب كردم واگرنه انطوري نبوده كه گوشي خراب بشه
مسله اينه كه اين نمايندگي ها بر طبق قانون وزارت بازرگاني تا 10 سال موظف به خدمات پس از فروشن كه متاسفانه بهع دليل نبود نظارت كارشونو درست انجام نمي دن
ما از گارانتي ناراضي هستيم نه از خود گوشي
واگرنه من هنوزم مي گم شاه گوشيهاي 8مگاپيكسلي رنوار هست

Tourang
22-05-2010, 13:27
دوستان من جند روز که گوشیمو از گارانتی گرفتم و الان گوشی عالی داره کار می کنه و از روز اول هم بهتر شده
الان دنبال آرنا با قیمت 295000 تومان هستم از کجا می تونم تهیه کنم ؟؟؟؟ همه جا رو گشتم!!!

almgti_79
25-05-2010, 12:34
دوستان سلام
من یک گوشی KF755 دارم که حدود 40 روز که دادم به کامتل و هروز هم دارم زنگ می زنم دیگه نمی دونم چیکار کنم می خوام زنگ بزنم به اتحادیه مربوطه ببینم چی میشه
لطفا راهنمایی کنید
برد گوشی باید عوض بشه

آقا دل خوشی شما داری؛ من از 14 فروردین تا حالا (4 خرداد) گوشیم دستشونه و هنوز بهم تحویل ندادن؛ دقیقا هفته ی پیش بودم رفتم اونجا و بهم قول دادن امروز بهم بدن؛ امروز تماس گرفتم گفتن هفته ی بعد؛ امروز رفتم اونجا کلی سروصدا کردم و با مسئولشون (خانم عروجی) کلی بحث و دعوا کردم و آخرش گفت تا شنبه بهتون تحویل میدیم, شنبه میخوام با پیت بنزین برم اونجا!!!

این حمالا هر وقت بلد نباشن چی کار کنن میگن تعویض برد
اگه بتونی حدود 30-40تا امضا جمع کنی ببری اتحادیه خیلی خوب میشه
منم آمادم واسه کمک

آقا من با دوتا تجربه ی گارانتی هرکدوم بالای یک ماه موندن گوشیم توی کامتل، پایه ی شکایت هستم...

آدرس اتحادیه : سهروردی شمالی ، خ خرمشهر ، پلاک 31 جدید
شماره تلفن : 88531010

دوستان این آدرس اتحادیه ی چیه؟ زودتر بگید ببینم اگر به درد میخوره همین فردا برم سراغشون برای شکایت

اون مشهدشه
تهران افتضاحه
چون حجم کارشون زیاده و پرسنلشون فوق العاده کمن و خیلی هم تنبلن

توی دفتر تهران یک مشت .نده استخدام کردن فقط بلدن قر بدن و لاس بزنن خاک برسرها...
(با عرض شرمندگی از دوستان که از دست اینها فقط تونستم این کلماتو بکار ببرم که متناسب با کامتلی ها باشه)

almgti_79
25-05-2010, 13:12
با کمال تاسف، تا یکی دوروز آینده تجربه ی دومم از بردن گوشی سکرتم به پارس کامتلو که هنوز بعد از 53 روز بهم تحویل ندادنو براتون مینویسم که بدونید با چه شرکت مزخرفی طرف هستید...

almgti_79
30-05-2010, 21:22
دوستان من امروز بعد از 56 روز تونستم گوشی سکرتم رو تحویل بگیرم؛ جاتون خالی دعوا کردیم در حد تیم ملی:31:

بعد یه نکته به تمامی دوستان عزیز شاکی از خدمات مزخرف پارس کامتل

امروز تونستم با پیگیری های مستمر, نمایندگی اصلی الجی توی ایران رو پیدا کنم و یک زیر آب کامل از پارس کامتل بزنم؛ دوتا نکته بهتون میگم که کاملا جدیده:

1- با صحبت هایی که با شرکت اصلی الجی (دفترخیابان ظفر به نام الجی الکترونیک که خود نماینده های کره ای شرکت الجی هم در آنجا حضور داشتند) داشتم، مسئول پاسخگوییش واقعا خیلی آدم مودبی بود و کلی معذرت خواهی کرد و گفت از کامتل خیلی ها شکایت کردند و خبر جدید اینکه گفت به دوستانی که میخواهند گوشی های الجی بخرند بگویید تا ماکزیمم دوهفته صبر کنند قراره شرکت مادایران هم گوشی های الجی را با گارانتی خود الجی ارائه کند (دقیقا اینو گفت که مثل گارانتی کامتل نیست که روی کارتهای گارانتیش میزنه گوشی الجی با گارانتی پارس کامتل؛ بلکه گوشی های ماد ایران روی کارت گارانتیش فقط نمایندگی الجی را میزند یعنی ماد ایران فقط گوشی ها رو ارائه میکنه و خدمات پس از فروشش و گارانتیش خود شرکت الجی هست...) (عملا کامتل با پیگیری شاکیان به فنا میره:31:)
(پیگیری و اطلاعات را حال کنید.....:31:)

2- من هفته ی قبل دوباره به شرکت الجی کره یک نامه ی بلند بالا نوشتم و براشون فرستادم حتی نوشتم که شرکت سام سرویس که نمایندگی سامسونگ رو داره خیلی خدمات خوبی را ارائه میده. اونها هم سریعا بهم ایمیل زدن و گوشی من بعد از چند روز تحویلم شد.(البته این ماجرای ایمیل زدن من به الجی نکته ی جدید نبود ولی خالی از لطف هم نیست بدونید که این اجنبی های بلاد کفر، بیشتر از خود ایرانی ها (پارس کامتل مزخرف) بهمون احترام میذارن!!!):41:.

راستی شماره تلفن الجی الکترونیک برای شکایت از خدمات بد پارس کامتل: 22254600 و 22256603

درضمن فردا هم دارم میرم سهروردی شمالی, خیابان خرمشهر، پلاک 31، طبقه سوم (اتحادیه ی صنف دستگاههای ارتباطی و مخابراتی,
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید , تلفن 88531010) برای شکایت از شرکت پارس کامتل (من باید پدر این پارس کامتلی هارو جلوی چشمشون بیارم:21:)

دوستان شما هم اگر میتونید به این مراکزی که گفتم شکایت کنید تا ببینن این کامتلی ها چکار میکنند...

ramin_642
16-06-2010, 19:16
خيلي خوشم اومد.....خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي ............تبريك ميگم

Iman_m123
24-06-2010, 13:22
سلام

ببخشيد که تاپيک رو آوردم بالا :31: ولي خب يه اتفاق جالب و عجيب افتاد واسه ما :
حدود کلي وقت پيش :31: گوشي LG KF510 من يهو LCDش بالا نيومد و از قضا ما هم گفتيم بريم بديم نمايندگي ال جي توي شيراز تا درستش کنن ولي فهميديم که گلديران تله کام توي شيراز نمايندگي نداره و حتما بايد گوشي رو بفرستيم تهران. چند جا توي شيراز برديمش که گفتن بايد باز بشه و ديگه گارانتيش شايد بپره . ما هم قبول نکرديم و آخر سر گفتيم بريم بديم نمايندگي کامتل که مال الجي هست و توي شيراز هم شعبه داره ( الجي دو نوع گارانتي توي ايران داره : يکي کامتل و يکي گلديران تله کام ) خلاصه ما گفتيم مشکلي نداره به هر حال اونجا نمايندگي ال جي هست و اگه تعميرش کنه هر چي خرجش شد مشکلي نداره . ما تحويل داديم گوشي رو و گفتن عصر زنگ بزنيد ببينيد مشکلش چيه . ما هم عصر زنگ زديم گفتن مشکل از بورد اصليشه و کاريش نميشه کرد . ما هم گفتيم حالا که کاريش نميشه کرد پس بفرستيمش تهران حالا هر چي شد ، شد . حالا امروز گوشي اومده و تعمير شده و فهميدم با اينکه نمايندگي توي تهران هست ولي هرچي باشه از کامتل بهتره . خرجشم 20تومن شده بوئ که چيزي ازمون نگرفتن.
اين واسه من عجيب بود که يه نمايندگي و يه شرکتي که گارانتي ميکنه ميگه اصلا درست نميشه ( بايد بورد اصليشو عوض کني ) ولي يه شرکت ديگه اي که گارتنتي ميکنه گوشي رو درست ميکنه.

Based On A True Story :31:

موفق باشيد :40:

pooria.rio
24-06-2010, 18:45
این پروفسور ها هرچیزی بلد نباشن،یا گشادیشون بیاد که درست کنن سریعا میگن برد گوشی هستش!!!

kiano_rivs
22-07-2010, 23:31
سلام . منم يه كوكي داشتم 2 ماه باهاش كار كردم تاچش خراب شد . داديم كامتل تو اهواز 3 هفته دستشون بود درستش نكردن برد كامتل تو تهران . گرفتن گفتن 10 روز ديگه بياين . 10 روز بعد رفتم گفتن كه 45 دقيقه صبر كنيد چكش كنن . 1 ساعت بعد برگشتم و گفتن تاچش خراب بود تعويض كرديم و گوشي درست شد . انگار تازه وقتي من رفتم سراغشون گوشي رو نگا كرده بودن . 1 ماه بعد گوشي دوباره خراب شد . اين دفعه بلند گوش خراب شده و گوشي بي صدا شده . حالا دوباره ميخوام بدم تهران گارانتي . ميگم گوشيمو چند و كجا ميتونم بفروشم‌؟

softcenter1
21-09-2010, 23:13
1 هفتست که یه گوشی GW300 خریدم با گارانتی پارس کامتل....

من از فروشگاه نمایندگی کامتل خریدم توی بازار موبایل ایران توی حافظ......فروشنده موقع خرید گفت مموری میخواین؟ گفتم نه ممنون 1 گیگ دارم تو خونه!گفت :این گوشی با کارت حافظه های 1 گیگ مشکل داره!

گفتم یعنی چی؟

گفت: بعد 1 هفته فرمت میکنه همه فکر میکنن مشکل از گوشیه! شما بیا یه 4 گیگ بخر از ما...من تضمین میکنم!

گفتم چند؟ گفت 20 تومن! 5 تومنم رو گوشی تخفیف میدم بهتون..15 تومن!مموریش team هست.

منم به ناچار قبول کردم...

اومدم خونه گوشی بدون مشکل کا رمیکرد...

الان بعد یه هفته دیروز یه دفعه دیدم توی مموری که میرم آهنگ پخش کنم ریست میشه گوشی!

مموری رو در اوردم..دوباره جا زدم دیدم نه خیر اصلا دیگه مموری رو نمیشناسه!

مموری رو با یه گوشی دیگه تست کردم اونم نشناخت!

حسابی کفری شدم!

فعلا میخوام برم فردا مموری رو بهش پس بدم! گفت هر مشکلی با مموری داشتی بیا پس بده! اما ممکنه مشکل از گوشی باشه که مموری ها رو خراب میکنه!

یعنی این گوشی میزنه مموری رو خراب میکنه؟

رفتم مموری 1 گیگی که از قبل داشتم رو انداختم روش...فعلا داره کار میکنه...

به ولای علی! اگه اینم بزنه خراب بشه دیگه معلوم میشه مشکل از گوشیه....اون وقت من میرم خون این کامتلی ها رو میریزم!

فعلا صبر میکنیم!

sedaybaran2000
18-05-2013, 11:02
سلام دوست من
خب در نهایت گوشیت اوکی شد با این داستان مفصلی که گفتی یا نه؟
اتفاقاً ، من هم می خوام تو این هفته برم کامتل همون ساختمونی که گفتی
گوشیم آرک اس هست داغ میکنه یه موقع هایی و کلاً 12 ساعت شارژ نگه میداره اگه حال بده بهم.
به نظر شما شامل گارانتی می شه؟ یعنی ببرم اونجا؟
تا اخر خرداد هم بیشتر گارانتی نداره

sedaybaran2000
18-05-2013, 11:04
سلام دوست من
خب در نهایت گوشیت اوکی شد با این داستان مفصلی که گفتی یا نه؟
اتفاقاً ، من هم می خوام تو این هفته برم کامتل همون ساختمونی که گفتی
گوشیم آرک اس هست داغ میکنه یه موقع هایی و کلاً 12 ساعت شارژ نگه میداره اگه حال بده بهم.
به نظر شما شامل گارانتی می شه؟ یعنی ببرم اونجا؟
تا اخر خرداد هم بیشتر گارانتی نداره

pedram_01
22-05-2013, 14:45
سلام دوستان من شاید بخوام گوشی الجی بخرم در شهرستان زندگی میکنم اما برای خرید گوشی میام تهران کسی میدونه از کجا باید خردی کنم ؟ ادرس و شماره تلفن بهم بدین بعد بگید الان کدام گارانتی برای الجی بهتره مرسی