PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید tv

arash_vbasic
03-05-2009, 04:16
سلام دوستان
من میخواهم lcd بخرم
و توی شهرمون فقط ال جی و سامسونگ پیدا میشه
یه مدل سامسونگ داشت که سری 4 بود 40" قیمت : 1.060 بدون گارانتی
و یه مدل دیگه ال جی 42" با ماشین زمان البته اونو ندیدم تفریبا قیمت : 1.2 گارانتیش رو نمیدونم داشت یه نه !
حالا نظر شما چیه کدوم یک از اینا بهترن البته برای ----- و شبکه های خود ایران و بعضی مواقع فیلم دی وی دی
ممنون

mehdimdi
03-05-2009, 16:44
سلام دوستان
من میخواهم lcd بخرم
و یه مدل دیگه ال جی 42" با ماشین زمان البته اونو ندیدم تفریبا قیمت : 1.2 گارانتیش رو نمیدونم داشت یه نه !
حالا نظر شما چیه کدوم یک از اینا بهترن البته برای ----- و شبکه های خود ایران و بعضی مواقع فیلم دی وی دی
ممنون
همون سامسونگی که میگید با گارانتی و با کم کردن پول سینمای خانگیش حدود 1200 تومنه . اون مدل از ال جی هم دیگه قدیمی شده و اگه بتونید اسکارلت بخرید خیلی بهتره .در کل اسکارلت بهترین انتخاب بین سامسونگ تا سری 6 و ال جی هستش .

m654
03-05-2009, 18:11
سلام دوستان
من میخواهم lcd بخرم
ممنون
فاصله از نمایشگر اگر به عنوان مثال دو متر باشه 37 ایده آله، این که فول هم هست انتخواب بدی نیست _ www ffcco com ؛ حدود 930 واسه شما با بار شاید کمی بیشتر؛ اون سام هم جواب گوی الآنت هست.