PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رینگ و لاستیک

IMPost
02-05-2009, 20:53
سلام میخواستم واسه ماشینم رینگ و لاستیک بندازم میخواستم بدونم رینگ MSR 16 چطوره؟

فکر کنم این مدل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D r i v e r
02-05-2009, 21:05
سلام میخواستم واسه ماشینم رینگ و لاستیک بندازم میخواستم بدونم رینگ msr 16 چطوره؟

فکر کنم این مدل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ماشینتون چی هست؟؟؟
احتمالا باید از خانواده پژو و یا سمند باشه!!!

damn
03-05-2009, 17:30
سلام میخواستم واسه ماشینم رینگ و لاستیک بندازم میخواستم بدونم رینگ MSR 16 چطوره؟

اگه فقط خوشگل پوشگل ! مي خواي بشه كه هيچي ..

اما اگه تغييراتي كه لاستيك توي پارامتر هايي مثه سرعت شتاب خط ترمز و ... مي ذاره برات مهمه يه سر به اين تاپيك بزن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IMPost
03-05-2009, 19:21
سلام ماشینتون چی هست؟؟؟
احتمالا باید از خانواده پژو و یا سمند باشه!!!

سلام. پارس هستش

D r i v e r
03-05-2009, 19:33
سلام. پارس هستش

اگه رینگ استاندارد بندازین (شرکت های معروف ) و از رینگ خودتون هم سبک تر باشه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه
تاپ اسپید میره بالا و شتاب میاد پایین ( 0 - 100)

IMPost
03-05-2009, 20:52
اگه رینگ استاندارد بندازین (شرکت های معروف ) و از رینگ خودتون هم سبک تر باشه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه
تاپ اسپید میره بالا و شتاب میاد پایین ( 0 - 100)

مرسی. یعنی رینگهایی که خود ایرانخودرو میندازه رو ماشیناش؟

D r i v e r
03-05-2009, 21:26
مرسی. یعنی رینگهایی که خود ایرانخودرو میندازه رو ماشیناش؟

بله اگه هم وزن باشه یا سبکتر مشکل خاصی ایجاد نمیکنه
راستی من اشتباه گفتم هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه یعنی این که مشکل خاصی ایجاد نمیکنه
یه خورده اصطحلاک جلوبندی بیشتر از حالت عادی میشه
و اینکه فکر کنم به دلیل ارتفاع کم لاستیک یکم سر و صدا بیشتر میشه (هرچی رینگ بزرگتر بشه فاق لاستیک کوتاه تر میشه )

reza_118
21-05-2009, 20:24
رینگ و لاستیک اسپورت معمولاً مزیتش بیشتر ظاهر ماشین هست ولی عیبهایی نظیر مشکل در جلوبندی و کوبیدن بیشتر ماشین از عوارض این کار هست