PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ACER ya COMPAQ

masoud_rezapour
02-05-2009, 20:05
سلام دوستان عزیز
قصد خرید یه نوت بوک رو دارم و با توجه به پول کمی که دارم الان دو تا گزینه دارم.
یکی : نوت بوک compaq - persario F700 هست که البته دست دوم در حد نو هست و برای یکی از اشناهامه با رم دو گیگ که مشخصاتش:

AMD Processor Class:Athlon 64 X2 Processor w/ 1.8 GHz Processor Speed
1.6 GHz Mobile Front Side Bus
L2 Cache Size:512 KB
DDR2-SDRAM Installed Memory:1 GB Maximum Memory 2 GB Memory Slots Total ( Comes with X2 512 MB sticks of RAM )
Total Hard Drive Capacity:120 GB Drive Controllers:SATA-150 Rotational Speed:5400 RPM
Optical Drives:LightScribe Double Layer DVD+/-RW

و یکی هم نوت بوک Acer Aspire 5738Z که مشخصاتش رو در این سایت ببینید قیمت حدودا 600 هزار تومن هست .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایسر به نظر بهتر میرسه ولی ایا کسی هست که بدونه اشکال این نوع نوت بوکها چیه و در کل خوشحال میشم اگه راهنمایی کنید من رو.

m654
02-05-2009, 20:36
سلــــــام

سازگار قیمت های خوبی می داده. این هم نور پشتی اِل ای دی داره.

scorpion818
03-05-2009, 00:26
سلام دوستان عزیز
قصد خرید یه نوت بوک رو دارم و با توجه به پول کمی که دارم الان دو تا گزینه دارم.
یکی : نوت بوک compaq - persario F700 هست که البته دست دوم در حد نو هست و برای یکی از اشناهامه با رم دو گیگ که مشخصاتش:

AMD Processor Class:Athlon 64 X2 Processor w/ 1.8 GHz Processor Speed
1.6 GHz Mobile Front Side Bus
L2 Cache Size:512 KB
DDR2-SDRAM Installed Memory:1 GB Maximum Memory 2 GB Memory Slots Total ( Comes with X2 512 MB sticks of RAM )
Total Hard Drive Capacity:120 GB Drive Controllers:SATA-150 Rotational Speed:5400 RPM
Optical Drives:LightScribe Double Layer DVD+/-RW

و یکی هم نوت بوک Acer Aspire 5738Z که مشخصاتش رو در این سایت ببینید قیمت حدودا 600 هزار تومن هست .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایسر به نظر بهتر میرسه ولی ایا کسی هست که بدونه اشکال این نوع نوت بوکها چیه و در کل خوشحال میشم اگه راهنمایی کنید من رو.
دوست عزیز سعی کنید تاپیک های اضافی ایجاد نکنید. جواب شما هم در این تاپیک داده شد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید