PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک ! هاردم چش شده؟!؟!؟

Amiin
09-02-2006, 16:42
داشتم با ویندوز کار می کردم که یهو pc ریست شد ! موقع بوت شدن کلی جون کند و بعد گفت فایل hal.dll موجود نیست ! دوباره بریزش. خواستم با لینوکس بوت شم اون هم ارور داد و قاطی شد...
بعد سی دی ویندوز رو گذاشتم تا تعمیرش کنم. با سی دی بوت شدم و repair رو زدم. setup وارد کامندر شد. من تمام درایو ها رو ازشون لیست دایرکتوری گرفتم (dir) ولی به غیر از 3 تا از اونا بقیه شون ارور دادن و گفت نمی تونه بخوندشون...
خلاصه رفتم گفتم یه ویندوزه جدید نصب کن روی یکی از درایوهای سالم. اون رو نتونست quick format کنه مجبور شدم full format کنم. بعد به سختی ویندوز نصب شد و موقع بوت شدن 5 6 دقیقه علاف کرد تا بوت بشه و وارد ویندوز بشه ! تو تمام این قسمت ها هارد صداهای عجیب و غریبی از خودش در می اورد
حالا ویندوز بالا میاد ولی با کلی بدبختی ! توی خود ویندوز هم هر کاری میخوای انجام بدی جون می کنه... از مای کام÷یوتر هم که چک می کنم فقط 3 تا از درایو ها رو باز می کنه. بقیه رو میگه باید فرمت کنی !!!
حالا من چیکار باید بکنم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

mahe ziba
09-02-2006, 19:01
راه هاي زيادي وجود داره ولي ساده ترينش اينه كه برين اينجا فايل رو دانلود كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
10-02-2006, 19:34
فكر كنم هاردت مرحوم شده بايد بفرستيش قبرستان :biggrin:
البته اگه گارانتي داره كه ديگه مشكلي نيست
بهتره هرچي سريعتر اطلاعات مهمت رو ازش خارج كني
قبل از اينكه وضعش بدتر شه

كامران آزاد
21-02-2006, 19:19
دوست عزيز اگر هارد شما مكستور است مي تواني بوسيله برنامه max Blastآن را از ابتدا كد گذاري و فرمت كني نرم افزاري مطمئن از شركت مكستور