PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری یه عکس بندازم تو بک گراند فلش درایوم؟

hatam
02-05-2009, 14:39
سلام.
دوستان من میخوام بدونم چطور میشه یه عکس بندازم تو بک گراند فلش درایوم. که تو هر کامپیوتر فلش رو گذاشتم اون عکس تو ریشه درایو باشه .
البته خودم این کد رو دارم ولی اگه توجه کند در قسم آدرس دهی عکس نام یه درایو رو نوشته در این صورن اگه عکس رو تو اون آدرس بذاریم و فلش رو تو یه سیستم دیگه بذاریم دیگه عکس نمایش داده نمیشه. یعنی ممکم فلش من در سیستم خودم با نام درایو j شناخته بشه و در یه سیستم دیگه با نام k نمیدونم شما میدونید من دارم چی میگم یا نه! مثل بعضی از سی دی یا دی وی دی ها که وقتی میذاری تو سی دی رام و اجرا میکنی یه عکس تو بک گراندش هست.
کسی کمک کنه ممنون میشم.

eng2006
02-05-2009, 14:54
من هم همین سوال رو دارم
راستی واسه یه فولدر چطور میشه عکس گذاشت؟

asextor1
02-05-2009, 15:22
اگه دقت کرده باشین خود ویندوز برای کد دهی مثلا از %windrive% استفاده میکنه . شاید بشه یه چیزی مشابه این نوشت

Ghaioom
02-05-2009, 16:47
سلام
اگه سرچ میکردین پیدا میشد.

اول notepad رو باز کنید و بعد اینهارو توش کپی کنید:

[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
Attributes=1
"IconArea_Image="E:\photo\Music.jpg

بعد همونجا که آدرس یه عکس رو نوشتم ( یعنی این جا "E:\photo\Music.jpg" ) رو آدرس عکسی رو که میخواین بزارید بنویسید. بعد وقتی ادرس رو نوشتید save as رو بزنید و اسمشو Desktop.ini بزارید ( به حرفهای بزرگ و کوچک توجه کنید ) , بعد در آخر همینو توی درایوی که میخواین ذخیره کنید..

hatam
02-05-2009, 19:04
سلام
اگه سرچ میکردین پیدا میشد.

اول notepad رو باز کنید و بعد اینهارو توش کپی کنید:

[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
Attributes=1
"IconArea_Image="E:\photo\Music.jpg

بعد همونجا که آدرس یه عکس رو نوشتم ( یعنی این جا "E:\photo\Music.jpg" ) رو آدرس عکسی رو که میخواین بزارید بنویسید. بعد وقتی ادرس رو نوشتید save as رو بزنید و اسمشو Desktop.ini بزارید ( به حرفهای بزرگ و کوچک توجه کنید ) , بعد در آخر همینو توی درایوی که میخواین ذخیره کنید..
دوست عزیز من گفتم که من این کد رو دارم، ولی اونجا که آدرس میدی رو میگم که من میخوام از توی سی دی یا دی وی دی بخونه اگه ما آدرس خاصی رو بدیم ممکن تو کامپیوتر خودمون عملی بشه ولی اون عکسی که توی درایو E ما هست ممکن توی درایو E یکی دیگه که فلش رو بهش زدیم نباشه!!!!!! شما یه بار دیگه مطلب منو بخون! دوستومون asextor1 متوجه شدن که من چی میگم. به هر حال ممنون. کسی دیگه تونست جواب بده ممنون میشم...

djsystem
03-05-2009, 09:46
خوب فقط بنویس
ICONAREA_IMAGE=Bayern.jpg
و عکس رو در کنار Desktop.ini قرار بده فقط به جای Bayern.jpg اسم عکس خودت رو بنویس

hatam
03-05-2009, 22:37
خوب فقط بنویس
ICONAREA_IMAGE=Bayern.jpg
و عکس رو در کنار Desktop.ini قرار بده فقط به جای Bayern.jpg اسم عکس خودت رو بنویس

ایول این شد.
این درست بود. فقط به جای jpg باید پسوند عکس bmp باشه عزیز. ممنون از راهنماییت

eng2006
08-05-2009, 15:59
من میخوام که فقط آیکون فلش یا هارد در my computer عوض بشه نه زمینه !
آیا راهی داره؟

djsystem
08-05-2009, 18:35
[AUTORUN]
ICON=bayern.ico
رو در فایل autorun.inf بنویس و در فلش save کن

damir
18-07-2009, 20:32
واسه یه فولدر چطور میشه عکس گذاشت؟
سلام دوستان
من هم همین کار میخواستم انجام بدم که با مشکل روبرو شدم
تمامی مراحل رو انجام دادم ولی چیزی مشاهده نمیشه
داخل notepad تمامی کدها و مسیر تصویر رو نیز بصورت
دقیق دادم ولی تصویری در بگراند فولدر ظاهر نشد.
آیا روش دیگه یا ترفند خواصی برای این کار وجود داره؟

Ghaioom
19-07-2009, 07:45
سلام دوستان
من هم همین کار میخواستم انجام بدم که با مشکل روبرو شدم
تمامی مراحل رو انجام دادم ولی چیزی مشاهده نمیشه
داخل notepad تمامی کدها و مسیر تصویر رو نیز بصورت
دقیق دادم ولی تصویری در بگراند فولدر ظاهر نشد.
آیا روش دیگه یا ترفند خواصی برای این کار وجود داره؟
سلام
حتماً تو فایل ها یه مشکلی پیش اومده شما یا درست ندونستی چیکار باید بکنی.
به آدرس زیر سر بزن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به آدرس زیر هم سر بزن.

David Jones
07-10-2009, 05:27
سلام , میشه یه کاری کرد که فلش یا هر نوع حافظه ی قابل حمل مثل سی دی یا رم گوشی , تم پنجره ی نمایش فلش یا حافظه ی قابل حمل عوض بشه ؟ راستی چی کار کنیم که عکسی که واسه بکگراند انداختیم با هر رزلوشنی ست باشه ؟ مثل پوشه های مای میوزیک مای دکیومنت مای ویدئو و ....
یه سئوال دیگه ! اگه من خواسته باشم واسه جلوگیری از شلوغی ریشه عکس و آیکون رو داخل یه پوشه بذارم اونقت چی ؟ اونجا چه کدی رو وارد کنم ؟

tohidkh
07-10-2009, 18:12
سلام.

در حالت کلي دو نوع عکس ميشه براي يه پوشه و همچنين درايو تعريف کرد.

يکي به Root يا همون داخلش و يکي به آيکون.

حالا من اينجا مفصلا توضيح ميدم.

قبل از هر چيز بايد از My Computer منوي Tools رو باز کرده و از داخل Folder Options و تب View ، تيک گزينه Hide Extension For Known File Types رو برداريد.

همچنين Show Hidden Files and Folders رو علامت گذاري کنيد.

بدين شکل:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساخت آيکون:

در داخل درايو (Root) در فضاي خالي کليک کرده و از داخل گزينه New ، عبارت Txt Document رو انتخاب کنيد.
اسمش فايلي رو که ايجاد ميشه، به Autorun.inf تغيير بدين.

حالا داخل اون فايل اينو بنويسيد.

111.ico اسم فايلي که ميخواهيد تصويرش در درايو با فلش مموري تون بيافته.

دقت کنيد که فرمت اين فايل بايد ICO باشه.

و اما عکس داخل پوشه....

دقت کنيد که بهترين کار اينه که فرمت عکس تون png باشه... (کمترين دردسر رو داره)

داخل پوشه اي که ميخواهيد عکس توش باشه، يه پوشه ايجاد کنيد به نام Ressources و فايل png رو داخل اون پوشه بذاريد.

حالا از پوشه ي Ressources بياييد عقب، و داخل پوشه اي بشيد که ميخواهيد عکس باشه توش.

يه فايل تکست ايجاد کنيد و نام اون رو به Desktop.ini تغيير بدين.

حالا اين نوشته ها رو به داخل فايل کپي کنيد و همه چيز رو ذخيره کنيد:

SE.png نام فايل عکس که ميخواهيد در درايو نمايش داده بشه....

عکسهای نمونه

برای آيکون درايو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای پوشه:

موفق باشيد :11:

David Jones
22-10-2009, 00:37
سلام ، مرسی دستتون درد نکنه ! این خیلی کامل بید !:10: دوست دارم این هوا ..............................:40::11:

tohidkh
22-10-2009, 14:34
سلام ، مرسی دستتون درد نکنه ! این خیلی کامل بید !:10: دوست دارم این هوا ..............................:40::11:
سلام.

ممنون.

یکی از دوستان برام پ خ زده بود که منبع این پست رو هم زیرش بنویسم.

باید بگم که این پست هیچ منبعی نداره و من دانسته های خودم رو نوشتم اینجا.

موفق باشید :11:

shiva 20
22-01-2013, 15:39
تمام این مراحل رو انجام دادم ولی تغییر صورت نگرفته حالا من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی به من بگه باید چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jafarian
23-01-2013, 16:43
تمام این مراحل رو انجام دادم ولی تغییر صورت نگرفته حالا من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی به من بگه باید چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از طریق دو تا روش پایین میتونید برین:n01:

روش اول

ابتدا فلش خودتون فرمت کنید بعدشم عکس مورد نظرخودتون که میخواین روی فلش قراربدین که فرمتشم jpg باشه روداخل فلش کپی کنید بعد برنامه Notepad باز کنید داخل کد پایین که قراردادم با موس از روش کپی بگیرین داخل همون پنجره با موس paste کنید

اون قسمتهایی که داخل متن بالا رو بصورت قرمز مشخص کردم اسم همون عکس شما میشه که داخل فلش کپی کردین از یکی شما به هر اسمی که هست باید جایکزین تون قسمت قرمز رنگ اسم عکس خودتون کنید از من بطور مثال طبق شکل پایین شماره 1 اسم عکسم bg بوده در مرحله بعد بااز منوی File گزینه save as انتخاب کنید در کادری که باز میشه طبق شکل پایین طبق شماره 2 به مسیر در ایو فلش خودتون که به سیستم وصل هست برین در کادر شماره 3 باید تایپ کنید desktop.ini بعدم گزینه های 4 با 5 با 6 انتخاب کنید بعد تمامی پنجره های رو ببنیدین روی محیط دسکتاپ یک refresh بدین بعد فلش که باز کنید میبینید عکس مورد نظر شما قرارگرفته

روش دوم

برنامه

ار پایین دانلود کنید بعدش عکس مورد نظر خودتون درون فلش کپی کنید بعد این برنامه رو از حالت فشرده خارجش کنید طبق شماره 1 روی همین برنامه کلیک راست طبق شماره 2 گزینه مورد نظر انتخاب کنید

وقتی محیط برنامه اجرا شد طبق شماره 3 گزینه مورد نظ انتخاب شود بعد درقسمت شماره 4 فلش درایو فلش خودتون که به سیستم وصل هست انتخاب کنید روی گزینه شماره 5 کلیک کنید

باز از محیط اصلی برنامه گزینه شماره 6 انتخاب کنید بعد به داخل فلش خودتون برین طبق شماره 7 عکسی که داخل فلش قراردادین انتخاب کنید روی گزینه شماره 8 کلیک کنید بعدکاربه اتمام میرسه.