PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در مورد نصب الف گوشي سوني اريكسون

ebrahimjan
02-05-2009, 12:09
با سلام

بچه ها من يه گوشي سوني اريكسون دارم كه مي خوام تقويم شمسي روش نصب كنم كه به صورت الف هست من اين فايل رو ضميمه مي كنم اگه كسي طريقه نصب كردن اين برنامه با استفاده از برنامه setool بلده به من بگه لطفا لينك به من معرفي نكنيد چون من تمام انجمن هك رو خوندم ولي چيزي نفهميدم راستي نحوه گرفتن فايل پشتيبان با نرم افزار setool رو به من بگيد چه جوري هست تا در صورت اشتباه كاري بتونم مشكل رو حل كنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.R.2
02-05-2009, 14:18
آموزش کار با سیتول.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ابتدا کار با سیتول رو یاد بگیرید.پس از اون درون فایلی که گذاشتین پچ راه اندازه الف پک وجود داره برای گوشی w580
بهتره جدیدترینشو از ادرس زیر بگیرید.بهتره در تاپیک راه اندازی الف پک نحوه راه اندازی الف رو یاد بگیرید.

داین و الف پک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پچ لیب

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebrahimjan
02-05-2009, 17:14
اون سايت دوم كه پچ ليب هست كه معرفي كرديد من چيزي نفهميدم والا نمي دونم كه اول بايد من الف رو نصب كنم يا فايل vkp رو . فكر كنم بايد از خير فلش كردن بگذرم

M.R.2
02-05-2009, 21:20
توضیح برای مثال برای گوشی w700_r1ca021
شما اول از آدرس اولی پچ الف رو بگیرید. ابتدا W700_R1CA021 نصب کنید سپس w700_r1ca021.mem نصب کنید بعد از این کار ها خوب حالا پچ لیب متناسب با گوشیتون رو از آدرس دوم بگیرید(w700_r1ca021.lib) و روی گوشی نصب کنید.حالا پوشه هارو در گوشی ایجاد کنید خوب حالا داین رو که از آدرس اول گرفتی در پوشه config قرار می دی.
راستی مدل گوشیتون چیه همراه با فریمور.

ebrahimjan
03-05-2009, 06:24
مدل گوشي من همراه با فريمور:‌ w580_r8be001