PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسجد ! (For Real Time)

3ッドマクス
02-05-2009, 04:08
سلام . من به هادی حسادت ورزیدم و گفتم یه مدل Low Poly بزنم و در آینده ای نچندان نزدیک رئال تایمش کنم . شروع کردم به طراحی داخل یه مسجد بزرگ حدود 30% کار رو انجام دادم گفتم بزارم تو سایت که اگر سوالی مشکلی چیزی پیش اومد تو همین تاپیک بپرسم ... ( تا اینجا 4500 تا سگمنت گرفته )

اینم عکس 30% کار ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wire هم برای کارهای wip فکر کنم نیاز نیست !

/.,mnb
02-05-2009, 09:29
مدل كه والقعا عاليه.
ولي فكر مي كنم براي ريل تايم اگه مي خواهيد مدل رو گسترش بديد و هنوز بسازيد يه مقدار اين ستونها زياد پلي داره. هنوز ميشه پلي ها رو كم كرد.

منتظر ادامشم.

b3dnet
02-05-2009, 12:18
آفرین
خیلی عالی هستش..
همونطور که کوروش جان گفتن باید سعی کنی محیط کم حجم ساخته بشه که راحت بشه توی محیط گشت..
البته من تجربه ی real time ندارم...
محیط خیلی عالی ساخته شده..
منتظره ادامه ی کار هستم...

A'khz
02-05-2009, 13:16
خیلی خوب شده فقط اینا راست میگن :31: میشه edge ها رو کمتر هم کرد ....

Warden
02-05-2009, 17:28
عایه ................... ادامه بده ببینیم چی میشه

hrgh2
02-05-2009, 18:17
آفرین رفیق جون خوبه
ادامه بده

3ッドマクス
03-05-2009, 00:44
مدل كه والقعا عاليه.
ولي فكر مي كنم براي ريل تايم اگه مي خواهيد مدل رو گسترش بديد و هنوز بسازيد يه مقدار اين ستونها زياد پلي داره. هنوز ميشه پلي ها رو كم كرد.

منتظر ادامشم.

ممنون . البته edge ستون هاش چون عمودی هستند فقط . زیاد تعدادی ندارند ولی به هرحال یه سگمنت کمتر هم یکیه !

آفرین
خیلی عالی هستش..
همونطور که کوروش جان گفتن باید سعی کنی محیط کم حجم ساخته بشه که راحت بشه توی محیط گشت..
البته من تجربه ی real time ندارم...
محیط خیلی عالی ساخته شده..
منتظره ادامه ی کار هستم...

ممنون . تا اینجا که سعی خودم رو کردم خیلی کم باشه تا جای که آسیب نرسه به مدل البته هنوز یه سری edge اضافه هست که بعدا حذفش میکنم .

خیلی خوب شده فقط اینا راست میگن :31: میشه edge ها رو کمتر هم کرد ....

ممنون . یه حرف تازه بزن :31:

عایه ................... ادامه بده ببینیم چی میشه

ممنون .

آفرین رفیق جون خوبه
ادامه بده

ممنون رفیق جون ادمه میدم :31:

Farzad.wow
05-05-2009, 21:32
خیلی خیلی خوبه جیگر ادامه بده ببینم چی میشه