PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل من:32 اینچ چی بخرم؟

senator_saeed
01-05-2009, 12:06
با سلام
من قصد خرید یک lcd رو دارم. مبلغی که در نظر گرفتم بدون سینمای خانگی حدود یک میلیون هست.
تو انتخاب مارک و مدلش وامکاناتش بعد از کلی تحقیق راستش موندم
نظر خودم اولش سونی 32w400 بود ولی از طرفی میبینم که 100 هرتز نیست و دوتیونره هم نیست.از یک طرف دیگه هم غیر سونی به مارک دیگه هم نمیتونم رضایت بدم.حالا به نظر شما میچربه از دوتیونره و100 نبودن سونی بگذرم وبخرم یا اینکه مارکهای دیگه رو انتخاب کنم.
در ضمن lcd که میخرم حداقل 5 سال نگهش میدارم.میخوام بهترین انتخابم باشه و کیفیتش در گذر زمان افت نکنه.
حالا از اساتید کسی راهنمایی میکنه؟

vafa1353
01-05-2009, 17:15
با سلام
من قصد خرید یک lcd رو دارم. مبلغی که در نظر گرفتم بدون سینمای خانگی حدود یک میلیون هست.
تو انتخاب مارک و مدلش وامکاناتش بعد از کلی تحقیق راستش موندم
نظر خودم اولش سونی 32w400 بود ولی از طرفی میبینم که 100 هرتز نیست و دوتیونره هم نیست.از یک طرف دیگه هم غیر سونی به مارک دیگه هم نمیتونم رضایت بدم.حالا به نظر شما میچربه از دوتیونره و100 نبودن سونی بگذرم وبخرم یا اینکه مارکهای دیگه رو انتخاب کنم.
در ضمن lcd که میخرم حداقل 5 سال نگهش میدارم.میخوام بهترین انتخابم باشه و کیفیتش در گذر زمان افت نکنه.
حالا از اساتید کسی راهنمایی میکنه؟
دوست عزیز چرا 3 تا تاپیک برای 1 سوال زدی؟مشکلی دارید؟:41:

senator_saeed
01-05-2009, 19:27
نه وفا جان مشکل ندارم!!
من پستمو بعد ارسال که برگشتم ببینم دیدم 3 تا ارسال شده.واسه خودمم سواله.
در ضمن دکه ارسالو هم فقط یه بار زدم

vafa1353
01-05-2009, 22:27
حالا چرا اینقدر به سونی علاقه مندی؟برندهای دیگری هم مثل پاناسونیک هستند که چیزی از سونی کم ندارن و قیمت مناسبتری هم دارن.در ضمن اگه پلاسما بگیری بهتر نیست؟من پلاسمای 42 پاناسونیک گرفتم (hd) به بهای 1260000 واقعا عالیه و ازش راضیم.