PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در وارد شدن به سایت ها

al_t_2005
01-05-2009, 00:06
سلام دوستان من یک مشکلی دارم خیلی وفتی که اعصابمو بهم ریخته من نمیدونم وارد بعضی از سایت ها بشم
حتی وارد سایت خودم از طریق اپرا اینترنت اکسپلور و سلیم و خیلی از مرور گرهای دیگه فقط با فایر فوکس میتونم لوگین کنم نمیدونم چی کار کنم تمام کارها رو انجام دادم ولی نشده کوکی پاک کردم حتی ویندوز عوض کردم اما با کمال تعجب بازم همین طوری بوده
موقعی میرم داخل جمیل ارور اسکوریتی یا کریکت فکتس میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وموقعی که اکانت لوگین میکنم این ارور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویک مثال دیگه من وقتی وارد سایتی میشم اسمم توی لیست اعضا انلاین میاد اما نمیتونم دسترسی فایل های دانلودی داشته باشم
از دوستان سایت پی سی ورد اگه میشه راهنماییم کنید دعاتون میکنم

ar.behnam
01-05-2009, 00:26
مشکل عجیبی هست ، یه سرچی کردم دیدم خیلی ها با این مشکل رو برو هستند ، بچه ها بگید جریان چیه من حال خوندن صفحات انگلیسی به طور دست و پا تو گچ رو ندارم !

al_t_2005
01-05-2009, 10:19
دوستان کسی جواب نمیده مدیران عزیز کمک کنید کارم گیره

zeus7610
02-05-2009, 14:28
نجود اتصال شما با اینترنت چگونه است؟ آیا فقط با اکانت خود شما مشکل داره یا با اکانت دیگری هم چک کردی؟ می تونی isp رو عوض کنی؟ IE8 رو نصب کن. احتمال وجود Spy - Trojan هم هست.

al_t_2005
02-05-2009, 21:16
نحوه اتصال من َadsl هست با دیال اپ هم چک کردم مشکل حل نمیشه تروجان ندارم چون ویندوز نصب کردم جدیدترین انتی ویروس نو32د همراه با جدیدترین اپدیتش نصب هست

zeus7610
03-05-2009, 11:20
اگه از ------ استفاده می کنید ایراد از ------ هست. در ضمن با تعویض ویندوز نمی توان مطمئن بود که دیگه تروجان ندارین. با اپرا هم تست کن.

al_t_2005
03-05-2009, 22:49
نه دوست عزیز من از ف ل ی ت ر شکن استفاده نمیکنم
ببینید این ارور میده
با اپرا هم تست کردم
فقط با فایر فاکس جواب میده
من میخوام از اینترنت اکسپلور استفاده کنم

the security certificate has expired or is not yet valid