PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورده Bluetooth

mobile
09-02-2006, 05:51
با سلام
من الان 3 و 4 روزیه که گوشی گرفتم
یه مشکل در بلوتوث داشتم که این مشکلمه
یه روز بلوتوث گوشی سرچ کردم تا رده گوشی که بلوتوثش روشنه رو بگیره که یک گوشی گرفت به نام نوکیا 7610 خواستم برم توی گوشی که از من پسورد می خواست این پسورد در کجا موبایل میزارند گوشی من هم 6680 هست و اگه بخوام بدونه این که پسورد بدم یا یواشکی سرک بکشم چیکار باید بکنم .
منتظر راهنمایی شما هستم
فعلا بای

NINTENDO_DS
09-02-2006, 10:58
يعني منظورت اينه كه يك جورايي هكش كني؟

30naa
09-02-2006, 11:56
با سلام
من الان 3 و 4 روزیه که گوشی گرفتم
یه مشکل در بلوتوث داشتم که این مشکلمه
یه روز بلوتوث گوشی سرچ کردم تا رده گوشی که بلوتوثش روشنه رو بگیره که یک گوشی گرفت به نام نوکیا 7610 خواستم برم توی گوشی که از من پسورد می خواست این پسورد در کجا موبایل میزارند گوشی من هم 6680 هست و اگه بخوام بدونه این که پسورد بدم یا یواشکی سرک بکشم چیکار باید بکنم .
منتظر راهنمایی شما هستم
فعلا بای
اون پسوردیه که برای اضافه کردن همیشگی اون گوشی به لیست بلوتوص های شما میخواد
و شما هر عددی بزنید اون گوشی هم باید همون رو بزنه"در واقع تایید کنه" که شما اونو تو دستگاههای شناخته شده و اون هم همیشه بدون سرچ اسم بلوتوث گوشی شما رو تو لیستش ببینه.
حتی اگه هم هر دو پسورد یکسان بزنید نمیتونید اطلاعات از گوشیش بگیرید
فقط میتونیتپد بدون اینکه بخواد واسش فایل بفرستین و اونم بدون اینکه از شما اجازه بگیره واست فایل بفرسته
من که فکر نمی کنم بتونی هکش کنی

NINTENDO_DS
09-02-2006, 21:42
اره درسته نميتوني فايلهاي درون موبايلش رو ببيني پس زحمت نكش ممنون

WooKMaN
09-02-2006, 22:17
ببين گوشي هاي مدل زيمنس رو ميشه يه جورايي هك كرد
اما نوكيا رو نه !

30naa
09-02-2006, 22:25
ببین البته با پاکت پی سی همه جور گوشی رو میشه هک کردا ولی با گوشی من که ندیدم

mobile
10-02-2006, 07:53
پس كار كلي اين بلوتوس چيه فقط ميشه فايل فرستاد يعني بدون دادن اون پسورد

NINTENDO_DS
10-02-2006, 08:50
بله ميشه فليل فرستاد البته وقتي كه طرف هم راضي باشه فايل رو بگيره البته اگر طرف زياد به موبايل اشنا نباشه ميتوني بهش بگي ميخوام يك عكس برات بفرستم بعد همراه عكسه يك ويروس هم بفرستي من خودم اين كار رو كردم ولي عواقب بدي داشت...