PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Disconnect Manager 1.0.0 (مديريت ديسكانكت شدن از اينترنت)

*Batman*
09-02-2006, 04:52
سلام

با برنامه زير ميتونيد يه زماني رو تعيين كنيد كه بعد از اتمام آن كامپيوتر شما از اينترنت Disconnect بشه.
البته اين برنامه هنوز مراحل آزمايش را طي ميكنه و ممكنه هيچوقت از حالت آزمايش خارج نشه. :laughing:
ضمنا اين برنامه تا حدودي به زبان فارسي ميباشد.

Disconnect Manager 1.0.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pedramonline
13-02-2006, 16:09
دوست خوبم مرسي .

خيلي دنبال چنين برنامه اي بودم . كه البته هم ديسكانكت كنه و هم شات دان .

البته ميشه خيلي راحت با زبان هاي برنامه نويسي و كلاس ها نوشت . اما من بلد نيستم .

عليرضا كجايي كه يادت بخير

*Batman*
13-02-2006, 16:26
برنامه زير دقيقا نيازهاي شما را برآورده ميكنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedramonline
15-02-2006, 03:26
بتمن عزیز

بعد از نصب برنامه انگار میخواد از طریق اینترنت کل نصب رو انجام بده .

درسته ؟؟؟

نمیشه لینک مستقیم برنامه کامل رو بدی ؟؟؟

Mohsen32
16-02-2006, 16:29
ممنون از نرم افزار - دستت درد نكنه!!

pedramonline
16-02-2006, 22:22
بتمن عزیز ما همچنان امیدوار به لینک دانلود جدید هستیم

pedramonline
22-02-2006, 01:49
کسی برنامه تو این سبک نداره ؟

mpsjavad
22-02-2006, 12:26
کسی برنامه تو این سبک نداره ؟
با سلام ..

پدارم جان شما از نرم افزار Aye Shutdown استفاده كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

98 درصد كارت راه ميفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedramonline
22-02-2006, 17:44
مرسی جواد عزیز

اما فکر کنم این یا دیسکانکت میکنه (( یا )) شات دان ( یعنی یکی )

اما من میخوام از تابع دیسکانکت (( و )) شات دان استفاده کنه ( یعنی هر دو )

حالا دانلود میکنم ببینم چی میشه .

ممنون .

mpsjavad
23-02-2006, 00:47
با سلام ..

راستي ..

نرم افزارDisconnect Manager 1.0 در جريان نصب نياز به .NET Framework 2.0 . داره كه اگر اون رو نصب كني مشكلت حل ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب در حالت كلي ضمن مراحل شات دون شدن يا راستارت شدن عمل ديسكانكت هم انجام ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما پدارم جان شما عملكردAye Shutdown رو با نرم افزار هاي ديگه ميكس كني حل ه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا با نرم افزار Shut-it Down يا JetAudio و ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+ يه ترفند

شما به راحتي ميتوني از ترفند زير براي ديسكانكت كردن در زمان دلخواه استفاده كني :

يك ميان بر براي عمل ديسكانكت بساز .. به اين صورت كه توي يك فضاي خالي از ميز كارت راست كليك كن بعد هم گزينه Shortcut رو انتخاب كن از دستور زير استفاده كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد هم از طريق قابليت Scheduled Tasks يك وظيفه طبق خواستت براي اين ميان بر ايجاد كن و ... بعد هم ميمونه شات دون كه يا ميتوني باز هم ميان بر بسازي و وظيفه براش تعيين كني يا اينكه از نرم افزار استفاده كني .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش كامل كار با برنامه Scheduled Tasks و نحوه تنظيم آن در ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
23-02-2006, 16:33
سلام
اين را هم امتحان كنيد.

DC Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pedramonline
24-02-2006, 01:46
ممنون بتمن .

حتما دانلود و تست میکنم . و البته نتیجه شو اعلام میکنم .

اما فکر کنم برای داشتن چنین برنامه ای خودم باید اقدام کنم و با Vb بنویسمش .

مرسی .