PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد Update شدن McAfee Personal Firewall 6.0 Plus

M.e.h.r.a.n_Swe
20-01-2005, 03:59
McAfee Personal Firewall 6.0 Plus

سلام دوستان

من بعد از مدتها تحقیق و جستجو و نصب تک تک فایرولها بر روی سیستم خودم به این نتیجه رسیدم که McAfee Personal Firewall plus از بقیه بهتر میباشد ...البته نظر شخصی خودم این است و بهترین دلیلی که میتونم ارائه بدم اینه که این فایروال یک فایروال خاموش نیست و به قول هکرها به این نوع فایروالها میگن Online Firewall که بیشتر فایروالها این خاصیت رو ندارند...و تا جایی که فهمیدم این فایروال 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته به سایت HackerWatch وصل است و اطلاعات خودش رو برای مقابله با جدیدترین حملات را از انجا تامین میکند

ولی سوالی که اینجا برای من مطرح شده و از شما راهنمایی میخام اینه که اگر یک روزی این فایروال دچار Bug بشه که حتما هم میشه چطوری این فایروال مشکل باگش رو حل میکنه یا بهتر بگم چطوری Update میشه ...چون خود این برنامه هیچ چیزی برای این کار نداره بجز یک راه و اونم استفاده از کل برنامه های McAfee یعنی همون McAfee internet Security و اگر کسی از McAfee internet Security استفاده کنه فایروال هم با Updat های Antivirus و Anti Spam بروز خواهد شد

ولی باز یک سوال دیگه اینجا پیش میاد که اگر قرار باشه ما برای Update بودن فایروالمون مجبور به استفاده از کل برنامه های McAfee باشیم ....پس در این صورت چــــــــــــــــــرا McAfee فایروالش رو به صورت یک برنامه جدا در معرض فروش قرار داده

امیدوارم که منظور من رو متوجه شده باشید و خوشحال میشم اگر در این زمینه من رو راهنمایی کنید

توجه یک نکته رو هم به کسانی که از BitDefender Professional 8.0 استفاده میکنند لازم میدونم که در اینجا بهش اشاره کنم که فایروال BitDefender نمیتونه جلوی حملات DoS و هکرها رو بگیره چون اصلا برای این کار ساخته نشده و تنها وظیفه ای که فایروال BitDefender بر عهده داره اینه که توسط این میتوانید Application های خودتون رو برای وصل شدن یا نشدن به اینترنت کنترل کنید و بطور خلاصه در مقابل Attack ها کاملا بی دفاع است

منتظر نظرات شما هستم
با تشکر
مهران

m_amin
20-01-2005, 12:00
مهران جان من الان از همین بیت دفندر که گفتی استفاده میکن اگه مطمئنی فایر والش اینجوری پس بیخیال شم
در ضمن قبلن مک کافی استفاده میکردم اما واسه من خود فایروال اپدیت جدا داره واسه من که اینجوری بود

M.e.h.r.a.n_Swe
20-01-2005, 20:11
Amin جان در مورد BitDefender بگم که من شخصا خیلی قبولش دارم ولی انتی ویروسشو چون فایروالش همانطور که گفتم نمی تونه جلوی حملات هکرها یا تروجانها رو بگیره و برای اطمینان بیشتر خودت هم میتونی به این سایتهای زیر برای کسب اطلاعات مراجعه کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Bitdefender Firewall

The firewall module protects your data and your privacy by filtering the incoming and outgoing traffic, controlling cookies, blocking malicious scripts and "XXX-dialer" type programs.

The firewall module protects your data and your privacy by filtering the incoming and outgoing traffic, controlling cookies, blocking malicious scripts and "XXX-dialer" type programs.

در ضمن دوستانی که با McAfee firewall plus 6.0 کار کردند لطفا در مورد این راهنمایی که خواستم یاری کنند

M.e.h.r.a.n_Swe
21-01-2005, 23:27
دوستان کسی نبود بتونه در مورد بروز شدن McAfee Personal Frewall کمکی بکنه
البته فقط فایروال بدون استفاده از اینترنت سکوریتی

m_amin
24-01-2005, 17:20
مهران جان من رفتم تو خود فوروم های مک کافی گشتم چند نفر دیگه هم اینو پرسیده بودند که پاسخ گرفتند آپدیتهاش کوچک نیست و هر موقع ور÷نی بیاد باید کل رو دانلود نی البته بعضی ها هم گفته بودند بعضی وقتها خودش یه آپدیتی میکنه

M.e.h.r.a.n_Swe
24-01-2005, 19:35
m_amin جان مرسی از راهنماییت

من هم دنبال این update شدنش بودم تا اینکه راهشو پیدا کردم
کسی که بخواد فقط از McAfee Personal Firewall plus استفاده کنه و بخواد که update بشه باید Security Center رو که McAfee به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده دانلود کنه ولی مشکل اینجاست که اگر کسی این فایروال رو کرک کرده باشه اونوقته که Security Center به این موضوع پی خواهد برد و فایروال رو از کار میندازه

باز هم ممنونم امین جان
موفق باشی
مهران

moslem.b
22-02-2005, 09:21
اقا لطفا كمك كنيد آنتي ويروس مكافيم آپديت نمي شه