PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Twitter / تمامی مسائل شبکه اجتماعی توییتر

huti_421
29-04-2009, 14:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توییتر چیست؟

توییتر(Twitter) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک سرویس به اصطلاح میکروبلاگینگ است که با شعار چه کار می‌کنید؟(What are you doing) پا به عرصه وجود گذاشت در واقع این هدف اصلی توییتر بود که درحال حاضر دارای آلترناتیوهایی هم شده است! یکی دیگر از شاخصه‌های توییتر محدود بودن به تایپ تنها ۱۴۰ کاراکتر است! این دو مشخصه به قدری بدیع و نو بود که به سرعت در بین کاربران اینترنت به محبوبیت رسید.

چطور باید شروع کرد؟

همیشه شروع کردن بسیار سخت است٬ ولی در مورد توییتر شروع کردن مانند آب خوردن است! کافی‌ست به این صفحه رفته و ثبت‌نام کنید! همین حالا شما یک توییتریست شدید! (: اما اگر میخواهید به صورت حرفه‌ای توییتر رو دنبال کنید بهتر است ملزومات زیر رو داشته باشید:
مرورگر فایرفاکس » افزونه استالیش برای فایرفاکس » نصب کردن اسکری‍ت توییتر فارسی در افزونه استالیش

اما اگر میخواهید دوستان شما هم توییت‌های شما رو ببینند, باید اصطلاحا اونا رو فالو(Follow) کنید یا بالعکس. بعد از اینکار شما تمام تویتت‌های دوستان‌تون رو خواهید دید و می‌توانید به آنها پاسخ(Reply) بدید.

آیا راه‌های دیگری هم برای توییت کردن وجود داره؟

بله! شما تقریبا میتونید از هر جایی که بخواید توییت کنید! در زیر مختصرا روش‌های ارسال توییت به توییتر شرح داده میشه:

کلاینت‌ها :

توییتر دارای تعداد زیادی کلاینت برای توییت کردن است.

توییترفاکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): شاید معروف‌ترین اون‌ها توییترفاکس افزونه فایرفاکس باشه که در عین سادگی امکانات خوبی رو هم به کاربران میده.

Twhirl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): یک کلاینت مستقل که امکانات بسیار خوبی رو ارایه میده٬ به راحتی قادر خواهید بود تمام تمکانات توییتر رو در اختیار داشته باشید. این نرم‌افزار برپایه Adobe Air نوشته شده و بر روی سه پلتفرم لینوکس٬ ویندوز و مک قابل اجرا است.

Snitter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): این نرم‌افزار هم برپایه Air نوشته شده. تقریبا امکاناتی شبیه با بالایی داره.

Spaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ux/) : امکانات نسبتا کمتری رو ارایه میده ولی باز هم ابزار جالبی است!

برای اطلاعات بیشتر این صفحه رو مطالعه کنید! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسنجر‌ها :

راحت‌ترین راه برای توییت کردن٬ شما میتونید با استفاده از گوگل‌تاک به راحتی هرچه تمام‌تر توییت کنید برای فعال سازی این امکان مراحل زیر رو دنبال کنید:

بعد از وارد شدن به حساب‌تون در توییتر٬ به قسمت Setting در بالای صفحه بروید.
تب Devices رو انتخاب کنید.
در قسمت Instant Messenger آدرس جی‌تاک‌تون رو وارد و بر روی Save کلیک کنید.
حالا آدرس twitter@twitter.com رو به لیست دوستان‌تون در جی‌تاک اضافه کرده و کد دریافتی رو با این آدرس سند کنید. حالا به راحتی میتونید از طریق جی‌تاک توییت کنید!
از طریق موبایل: به دو روش میشود از طریق موبال توییت کرد:

ارسال اس‌ام‌اس‌ : چه در ایران کارایی چندانی نداره!

huti_421
29-04-2009, 17:53
برای شروع این هم ادرس پروفایل من میباشد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bersam
29-04-2009, 18:08
و اين هم ادرس این هم ادرس پروفایل منه !!! البته همون فيس بوك رو ترجيح مي دم ! اون امكانات اين رو هم داره ! :)

البته يه ديوونه هم اسم من رو برداشته بدون هيج فعاليتي داره حال ميكنه ! خيلي نامرديه ! مجبور شدم اين يكي رو بردارم !

huti_421
29-04-2009, 22:31
با استفاده از این پلاگین برای نرم افزار Yahoo Messenger ورژن 9 با تغییر استاتوس مسنجر ، تویتر شما هم آپدیت میشه :

بعد از نصب این گزینه رو بزنید :

اطلاعات بیشتر در اینجا :

huti_421
29-04-2009, 22:47
با استفاده از آموزش زیر هم میتونید با استفاده از مسنجر گوگل یا GTalk با تغییر Status ، تویتر خود رو هم اپدیت کنید :

huti_421
29-04-2009, 22:55
افزونه ی سایدبار ویندوز ویستا برای اپدیت و مشاهده ی اپدیت های تویتر ( Windows vista side Bar Gadget ) :

iAR11
29-04-2009, 23:20
ممنون بابت تاپیک دوست عزیز. و آدرس من هم که تو امضام هست...

huti_421
30-04-2009, 15:24
تویتر آفلاین :

rahid
01-05-2009, 12:05
اینم پرو فایل من:

bersam
03-08-2009, 07:46
TwitterFox روي FireFox 3.5 كار نمي كنه ... كسي نسخه ي مربوط به 3.5 رو نداره ؟؟؟

Ice Star
07-08-2009, 12:21
TwitterFox روي FireFox 3.5 كار نمي كنه ... كسي نسخه ي مربوط به 3.5 رو نداره ؟؟؟

تا دیروز که رو برای من کار می کرد ... ولی الان دیگه اصن لاگین نمیکنه

answer-3
07-08-2009, 12:29
ای بابا ! من امروز رفتم یه اکانت برای خودم بسازم ... اصلا صفحه Sign Up بالا نمیاد ... فقط پشت زمینه ی آبی رنگش میاد و اون پایین می نویسه Done ! دیگه هیچی لود نمی کنه ...

huti_421
07-08-2009, 14:00
پروکـسی که ازش استفاده میکنید رو عوض کنید ... گویا سرعتش پایینه

Bs_panzer
07-08-2009, 15:36
Ultra surf 9.4 دیگه ولی بازم همین طوری میشه

huti_421
10-10-2010, 02:20
خب در جریان هستید که نسخه‌ی آزمایشی جدید سایت توئیتر برای عموم کاربران فعال شده و دوستای عزیز می‌تونن در صورت تمایل از طریق منو بار بالای صفحه‌ی توئیتر، نمای جدید رو امتحان کنن

در ضمن شما از طریق تنظیمات کاربریتون در صورت عدم تمایل قادرید تا ظاهر توئیتر رو به حالت سنتی و قبلی خودش برگردونید :)

joe_satriani
10-10-2010, 19:53
Ultra surf 9.4 دیگه ولی بازم همین طوری میشه

با سلام
ultra مدتیه درست کار نمیکنه

موفق باشید.

David.Jn
10-10-2010, 20:44
freedom نصب کنید از آزادی لذت ببرید

senaps
19-10-2010, 23:59
پروفایل من هستش:
cenaps
(خیلی سادس دیگه! سیناپس رو اخر اسمش اضافه میکنین...درضمن،تویتر در امکانات جدید خودش،امکان پیغام خصوصی فرستادن رو هم اورده!!

huti_421
22-10-2010, 23:44
پیغام خصوصی تو توئیتر از قدیم الایام بود :دی

Lt.Ali
26-10-2010, 00:29
My Profile : Twitter.Com/Blocker000

senaps
26-10-2010, 12:55
خیر نبود!!! باید کد نویسی میکردی تا فعال بشه!!!
منظورم همون @ بودش که پیغام رو میداد به طرف!!! ولی الان واقعا پیغام خصوصی داره....

huti_421
27-10-2010, 10:13
شما اگه توجه می‌کردی قدیم یه منو بود به اسم Direct Messege که می‌تونستی پیغام خصوصی بدی بدون اینکه تو Timeline دیده بشه و نیاز به @ و نقل قول باشه :دی

نا سلامتی از سال 2007 عضو توئیترم :دی

Lt.Ali
27-10-2010, 16:25
دوستان اظهـار نظـر نمیکنید در مورد ظاهـر جدید !؟

هومـن (؟) عزیز پروفایلتون رو میزاری استفاده ببریم ؟ : دی

Ultimator
13-02-2011, 12:11
@nimarbod /

zed2
29-06-2011, 00:14
خوب دوستان مجدد تاپیک برگشت لطفا از زدن تاپیک های جداگانه خود داری فرمایید.
تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin_mp3
11-09-2011, 21:04
اين هم پروفايل بنده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :31:

m.diadem
12-09-2011, 14:04
درود

اینم پروفایل منه: moein dhm

جون خودت فالو کن! خسته شدم بس که اخبار خوندم!!!!

Hamed Shams
11-11-2011, 17:49
دوستان چند وقته موقع باز کردن سایت این مشکلو دارم :41:

مهلت اتصال تمام شد

دریافت پاسخ از کارگزار «
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بیش از اندازه طول می‌کشد.

ممکن است این پایگاه به طور موقت خارج از دسترس یا بیش از حد مشغول باشد. چند دقیقه صبر کنید و بعد دوباره تلاش کنید. اگر نمی‌توانید هیچ صفحه‌ای را مرور کنید، اتصال شبکهٔ رایانه را بررسی کنید. اگر رایانه یا شبکهٔ شما توسط کارگزار یا دیوارآتش محافظت می‌شود مطمئن شوید که Firefox اجازهٔ دسترسی به وب را دارد.

Masoud-Susa
15-03-2012, 16:59
ای بـابـا چـه خـاکی گــرفته تاپیک رو ! :31:
دوستان ایـنم اکانت من در توئیتر : twitter.com/1Barani
فــالــو بــفــرمایــین دور هـم بـاشیـم ...! :46:

Dr.FANOOS
26-03-2012, 12:14
چیزهایی که من twitt می کنم فقط follower هام می بینن ؟

following هام نمی بینن ؟؟

Masoud-Susa
26-03-2012, 19:58
چیزهایی که من twitt می کنم فقط follower هام می بینن ؟

following هام نمی بینن ؟؟
چیزهایی که توئییت میشه رو که همه می تونن ببینن کلا :دی
اما اگه منظور همون لحظه که توئیت می کنی هست باید بگم در اون لحظه توئییتت فقط روی تایم لاین فالوئرهات میره و فالویینگ ها نمی تونن تو همون لحظه ببینن .../ :46:
+
البته میتونی توییت هات رو هم پروتکت کنی و فقط به کسایی که میخوای اجازه بدی توئییت هات رو ببینن !

ولی خـب حالش به اینه که به معـرض دید همه برسـه ! :31::31:

Dr.FANOOS
27-03-2012, 01:44
چیزهایی که توئییت میشه رو که همه می تونن ببینن کلا :دی
اما اگه منظور همون لحظه که توئیت می کنی هست باید بگم در اون لحظه توئییتت فقط روی تایم لاین فالوئرهات میره و فالویینگ ها نمی تونن تو همون لحظه ببینن .../ :46:
+
البته میتونی توییت هات رو هم پروتکت کنی و فقط به کسایی که میخوای اجازه بدی توئییت هات رو ببینن !

ولی خـب حالش به اینه که به معـرض دید همه برسـه ! :31::31:

مسعود بر عکس نگفتی ؟؟ :دی

یعنی مثلا من follower لیونل مسی بشم هر چی که توئیت کنم می ره روی تایم لاینش ؟؟

من فک کنم هر چی که توئیت کنم می ره رو تایم لاین following هام ! :5:

همونطور که وقتی مسی توئیت می کنه میاد روی تایم لاین من که following ِش هستم !

Masoud-Susa
27-03-2012, 10:06
مسعود بر عکس نگفتی ؟؟ :دی

یعنی مثلا من follower لیونل مسی بشم هر چی که توئیت کنم می ره روی تایم لاینش ؟؟
همونطور که وقتی مسی توئیت می کنه میاد روی تایم لاین من که following ِش هستم !

نــه بابا درست گفتم دیــگه !!:دی ببین:

توئییتـت فقط روی تایم لاین فالوئرهات میره و فالویینگ هات نمی تونن تو همون لحظه ببینن .../ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
فالوئرهات = کسایی‌ن که تو رو فالو می کنن و میشن فالوئینگ تو !!:دی
فالــوئینگ هات =کسایی‌ن که تو فالوشون می کنی . میشی فالوئر اونا :دی

پس چیزی که مسی توئیت میکنه رو تایم لاین تو میاد ولی برعکسش امکان پذیر نیست!(مگــر اینکه رفیق فـاب مسی باشی و به اصطلاح بک فـالوئــت بکنه :دی )
+

من فک کنم هر چی که توئیت کنم می ره رو تایم لاین following هام ! :5:
نــه دیگه با توجه به تعریف بالا که نوشتم اشتباه می کنی ! :46:
هرچیزی که توئیت کنی رو فالــوئرهات میبیــنن...
اگه این شکلی بود که الان من از مسی معروفتـر بودم که ! :27::31:
سـوالی بود بازم درخدمتم علی جان :10:

Nocturne
02-07-2012, 01:10
بچه ها من میخوام یه میکروبلاگ داشته باشم موندم بیام توئیتر ،‌ یا از سایتایی مثل فرندفا استفاده کنم (که پیل تر نیستن) میشه راهنمایی کنید

Nocturne
02-07-2012, 20:01
ای بابا کسی نیست ؟

Nocturne
04-07-2012, 20:10
یه سوال مهمتر . آیا راهی برای دسترسی به توییت ها یا عکسهایی که ضمیمه شون کردیم نیست ؟
چون مثل وبلاگ آرشیو موضوعی یا تاریخی نداره . بنابراین اگه بخواید یه توییت که 2 سال پیش فرستادید حالا بخونید چی کار میکنید؟

Masoud-Susa
04-07-2012, 22:39
بچه ها من میخوام یه میکروبلاگ داشته باشم موندم بیام توئیتر ،‌ یا از سایتایی مثل فرندفا استفاده کنم (که پیل تر نیستن) میشه راهنمایی کنید

یه سوال مهمتر . آیا راهی برای دسترسی به توییت ها یا عکسهایی که ضمیمه شون کردیم نیست ؟
چون مثل وبلاگ آرشیو موضوعی یا تاریخی نداره . بنابراین اگه بخواید یه توییت که 2 سال پیش فرستادید حالا بخونید چی کار میکنید؟

سلام
من دقیق نمیدونم ولی اینجور که میگید میخواید راحت به نوشته های گذشته خودتون دسترسی داشته باشید به نظرم از فرندفا جواب بهتری بگیرین(و البته مطمئن نیستم) ؛ چون من تاحالا ندیدم بشه توی توییتر به توییت های قدیمی خیلی راحت دسترسی داشت!
البته کار در مورد پیدا کردن عکس ها توی توییتر به نسبت راحتتره چون عکس ها به صورت بند انگشتی ضمیمه میشن و راحت تر از متن میشه پیداشون کرد!

اینم بگم هدف سرویس هایی مثل توییتر پیگیری وقایع اخیر(نوشته های اخیر) اشخاص و... هست و گذشته ها و آرشیو توی اون تقریبا جایی نداره !

Nocturne
04-07-2012, 23:44
سلام
من دقیق نمیدونم ولی اینجور که میگید میخواید راحت به نوشته های گذشته خودتون دسترسی داشته باشید به نظرم از فرندفا جواب بهتری بگیرین(و البته مطمئن نیستم) ؛ چون من تاحالا ندیدم بشه توی توییتر به توییت های قدیمی خیلی راحت دسترسی داشت!
البته کار در مورد پیدا کردن عکس ها توی توییتر به نسبت راحتتره چون عکس ها به صورت بند انگشتی ضمیمه میشن و راحت تر از متن میشه پیداشون کرد!

اینم بگم هدف سرویس هایی مثل توییتر پیگیری وقایع اخیر(نوشته های اخیر) اشخاص و... هست و گذشته ها و آرشیو توی اون تقریبا جایی نداره !

اینکه مثلا بخوایم بعدا خودمون یادداشتهای گذشته مون رو بخونیم جزو هدف این سایت نیست؟

ضمن تشکر از پاسختون یه سوال مهم هم دارم.
آیا نوشتن میکرو بلاگ بدون داشتن فرند (همون follower) معنایی داره؟

Masoud-Susa
05-07-2012, 00:45
اینکه مثلا بخوایم بعدا خودمون یادداشتهای گذشته مون رو بخونیم جزو هدف این سایت نیست؟

تا اونجا که میدونم اینجوریه !
در کل اساس توییتر بر اینه که « حالا چه چیـزی در حال رخ دادنه؟ » و اینکه در گذشته دور چه اتفاقی افتاده زیاد مورد توجه نیست (نه که نباشه ! هدف اصلی نیست) ! پس در نتیجه خوندن پست های گذشته نمیتونه از اهدافش باشه !

ضمن تشکر از پاسختون یه سوال مهم هم دارم.
آیا نوشتن میکرو بلاگ بدون داشتن فرند (همون follower) معنایی داره؟
اگه منظورتون اینه که صرفا توییت هاتون برای افرادی که از شما یه شناخت اولیه دارند باشه ؛ که نه ایـنجور نیـست و حتما نیاز نیست کسی شما رو بشـناسه و دوست شما باشه (البته این هم به توییت های شما بستگی داره که چی میخواهید توییت کنید) !
میتونیـد اونجا دوست های جدید(فالوئر )پیدا کنید!

Nocturne
05-07-2012, 19:08
میتونیـد اونجا دوست های جدید(فالوئر )پیدا کنید!
خب پس بدون فالور بی معنا میشه

Nocturne
06-07-2012, 18:47
شما از خود توییتر برای نوشتن یا گذاشتن عکس استفاده میکنید یا سایتهایی مثل yfrog و photobucket, ... ؟

Hamed Shams
07-07-2012, 12:56
حذف شه :40:

Hamed Shams
07-07-2012, 13:00
دوستان چند وقته سایت توییتر برای من باز نمیشه ! چیکار کنم؟

Masoud-Susa
17-07-2012, 23:08
شما از خود توییتر برای نوشتن یا گذاشتن عکس استفاده میکنید یا سایتهایی مثل yfrog و photobucket, ... ؟
بســتگی داره از چه نرم افزاری(ویجتی) برای توییت دادن استفاده کنی ! به تبع اون نرم افزار از اون سایت ها که گفتی توییت میشه کرد !

دوستان چند وقته سایت توییتر برای من باز نمیشه ! چیکار کنم؟
مشکل نداره . احتمالا اشکال از همون سـآکـس یا وی پــی ان‌ی هست که استفاده می کنید !

Nocturne
17-07-2012, 23:24
بســتگی داره از چه نرم افزاری(ویجتی) برای توییت دادن استفاده کنی ! به تبع اون نرم افزار از اون سایت ها که گفتی توییت میشه کرد !نه منظورم از خود سایتهای عکس بود. اونا به ما امکان میدن که توشون عکس بذاریم. ضمن اینکه امکان توئیت کردنشون رو هم میدن.
کدوم اونا بهتره ؟ و اینکه ایسنتاگرام دعوت نامه ایه ؟

Masoud-Susa
18-07-2012, 13:58
نه منظورم از خود سایتهای عکس بود. اونا به ما امکان میدن که توشون عکس بذاریم. ضمن اینکه امکان توئیت کردنشون رو هم میدن.
کدوم اونا بهتره ؟ و اینکه ایسنتاگرام دعوت نامه ایه ؟

نمیدونم !البته من که تا حالا ازشون استفاده نکردم.// ولی خب با هرچیزی که راحتید میتونید توئییت بدید !
اینستاگرام هم دعوتنامه ای نیست تا اونجا ک میدونم // فقط روی گوشی های با سیستم عامل آی او اس و اندروید نصب میشه و فکر کنم از توی همون برنامه اش اکانت باید بسازید.

Memonex
25-08-2012, 23:02
دوستان من تازه عضو توئیتر شدم و دوتا مشکل عجیب دارم.

یکی رو فالو کردم و براش توئیت گذاشتم ولی روی تایم لاین اون که میرم نیستش و فقط روی مال خودم قابل رویت هست. تا اونجا که میدونم اون فرد هم باید من رو فالو کنه تا توئیت های من روی تایم لاین اون به نمایش در بیاد. با این حساب اگه اون من رو فالو نکنه من هرچی بش توئیت بدم یعنی نمتونه ببینشون؟

دوم هم تو یکی از توییت هاش Reply دادم. این جواب توی تایم لاین خودم باز مثل قبلی دیده میشه ولی تو لیست Replyهای که تو اون توییت بهش دادن مال خودم رو نمی بینم !! مثلا Replyهای دیگران رو میبینم ولی مال خودم اصلا نیست بینشون. در صورتی که دیدن Reply به اینکه طرف مقابل من رو فالو کنه ربطی نداره. چون اون هایی هم که براش Reply دادن اصلا تو لیست فالوئرهاش نیستن و من میتونم ریپلای های اونا رو ببینم ولی Reply خودم نیست. این مورد ذهنم رو بدجوری مشغول کرده.

Masoud-Susa
28-08-2012, 14:20
دوستان من تازه عضو توئیتر شدم و دوتا مشکل عجیب دارم.

یکی رو فالو کردم و براش توئیت گذاشتم ولی روی تایم لاین اون که میرم نیستش و فقط روی مال خودم قابل رویت هست. تا اونجا که میدونم اون فرد هم باید من رو فالو کنه تا توئیت های من روی تایم لاین اون به نمایش در بیاد. با این حساب اگه اون من رو فالو نکنه من هرچی بش توئیت بدم یعنی نمتونه ببینشون؟
تعریف تایم لاین: اونجایی که توییت های همه افرادی که فالو دارید رو مشاهده می کنید ! (فقط تایم لاین خودتون رو مشاهده می کنید و نمیشه تایم لاین بقیه رودید !!)
احتمالا منظورتون اینه که توییت های شما توی پروفایل دوستتون نمایش داده نمیشه که خب طبیعیه این ؛ فقط توییت های دوستتون و ریتوییت هاش تو پروفایلش نمایش داده میشن ! : دی
برای اینکه شخصی که شما رو فالو نداره ببینه باید اصطلاحا اون شخص رو منشن(به اصلاح مورد خطاب قرار بدید) کنید. (با استفاده از example@ )مثلا:[[ سلام دوست عزیز example@ !]]
اینطوری اون شخص توییت شما رو میبینه

دوم هم تو یکی از توییت هاش Reply دادم. این جواب توی تایم لاین خودم باز مثل قبلی دیده میشه ولی تو لیست Replyهای که تو اون توییت بهش دادن مال خودم رو نمی بینم !! مثلا Replyهای دیگران رو میبینم ولی مال خودم اصلا نیست بینشون. در صورتی که دیدن Reply به اینکه طرف مقابل من رو فالو کنه ربطی نداره. چون اون هایی هم که براش Reply دادن اصلا تو لیست فالوئرهاش نیستن و من میتونم ریپلای های اونا رو ببینم ولی Reply خودم نیست. این مورد ذهنم رو بدجوری مشغول کرده.
ریپلای زدن هاتون رو فقط تو پروفایلتون میتونید مشاهده کنید ! و شخصی که ریپلای رو دریافت می کنه تو تایملاینش و توی منشن هاش میتونه ببینه !

شما وقتی ریپلای های یکی به دیگری رو توی تایم لاین خودتون مشاهده می کنین که هر دو طرف رو فالو داشته باشین (مثلا A به B ریپلای میده : اگه یکیشون رو فقط فالو داشته باشید که ریپلای رو نمیبینید ! ولی اگر هر دو رو فالو داشته باشید ریپلای رو توی تایم لاینتون مشاهده می کنید)

Amir_oscar
31-08-2012, 11:01
وقتی یه نفر فالو می‌زنه یا فیوریت یا ریتوییت، اینا رو فقط از طریق ایمیل می‌شه فهمید؟ توی خود توییتر نوتیفیکیشنی چیزی نداره، نه؟ بعد بعضی وقت‌ها هم ایمیلش نیماد! یعنی هی باید چک کرد لیست فالوئر ها رو واسه‌ی این‌که بفهمی یکی جدید اومده یا نه؟! و اگر آنفالو هم بکنه یکی، راه فهمیدنش چیه؟ اتفاقس دیدن پروفایلش؟!

Masoud-Susa
07-09-2012, 10:02
وقتی یه نفر فالو می‌زنه یا فیوریت یا ریتوییت، اینا رو فقط از طریق ایمیل می‌شه فهمید؟ توی خود توییتر نوتیفیکیشنی چیزی نداره، نه؟ بعد بعضی وقت‌ها هم ایمیلش نیماد! یعنی هی باید چک کرد لیست فالوئر ها رو واسه‌ی این‌که بفهمی یکی جدید اومده یا نه؟! و اگر آنفالو هم بکنه یکی، راه فهمیدنش چیه؟ اتفاقس دیدن پروفایلش؟!

نوتیف های توییتر رو باید خودت از توی قسمت Interaction چک کنی و مث فیس بوک نیست که درجا نشون بده !

تو قسمت اینتراکشن هم ریپلای ها و هم فیو ها و هم فالو کردن ها رو بهت گزارش میده ؛ پس فقط کافیه این قسمت چک بشه !

واسه اینکه بفهمی کی آنفالوت کرده هم راه های زیادی هست ...
به طور مثال:

یکیش از طریق این سایت : who.unfollowed.me

یکی دیگه هم طریق این یکی سایت: unfollowers.me

میتونی بفهمی که کی آنفالو کرده !!

;)

Amir_oscar
09-09-2012, 14:35
نوتیف های توییتر رو باید خودت از توی قسمت Interaction چک کنی و مث فیس بوک نیست که درجا نشون بده !

اینتراکشن رو از کجا بیارم؟! :دی

Masoud-Susa
09-09-2012, 20:01
اینتراکشن رو از کجا بیارم؟! :دی

جواب با رسم شکل :دی

Nocturne
10-10-2012, 00:28
یه سوالی. میشد فرندها رو دسته بندی کرد مثل فیس بوک؟ (انتخاب کنی چیزی که مینویسی کیا ببینن)

farryad
13-11-2012, 21:44
هر چی اسم خودمو میسرچم چرا هیچ چی پیدا نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Masoud-Susa
30-11-2012, 13:15
یه سوالی. میشد فرندها رو دسته بندی کرد مثل فیس بوک؟ (انتخاب کنی چیزی که مینویسی کیا ببینن)

مث فیس بوک که نه. ولی میشه طوری لیست درست کرد که فقط توییت های دوستان رو دید.

هر چی اسم خودمو میسرچم چرا هیچ چی پیدا نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چجوری سرچ می کنی؟ هم اسم که خیلی ممکنه وجود داشته باشه. نام کاربری رو سرچ کن فکر کنم به نتیجه بهتری برسی.

OMiD.1080p
15-12-2012, 16:25
یکی از دوستان پیذا بشه بگه و یه توضیحی راجع اصطلاحات توییتر ( Twitter) بده.
مثلا همین Following و Followers و خود Tweets و طرز کارشون.
ممنون.

Masoud-Susa
19-12-2012, 20:57
Tweet : متن صدوچهل کاراکتری که روانه ی تایم لاین می کنید رو توییت میگن !
Following: به کسایی که توییت هاشون رو میتونید توی تایملاینتون ببینید یا اصطلاحا توییتاشون رو دنبال می کنید گفته میشه !
Follower: کسایی هستن که شما رو دنبال می کنن و توییتاتون توی تایم لاینشون نمایش داده میشه !

lionf3
27-07-2013, 23:02
دوستان تو توییتر هم مثل فیسبوک پیج های ایرانی هستن که فعالیت کنن؟؟؟

شاهزاده خانوم
28-08-2013, 18:03
ببخشید تو توییتر تنظیماتی هست ک نوشته هاتون و فقط دوستاتون ببینند ؟ (برای همه قابل رویت نباشه)

Masoud-Susa
15-09-2013, 17:37
دوستان تو توییتر هم مثل فیسبوک پیج های ایرانی هستن که فعالیت کنن؟؟؟
چیزی به اسم پیج کلا وجود نداره توی توییتر.پروفایل های مشابه پیج فیسبوک هم کمتر هست.

ببخشید تو توییتر تنظیماتی هست ک نوشته هاتون و فقط دوستاتون ببینند ؟ (برای همه قابل رویت نباشه)
میتونیید توییت هاتون رو پرایوت کنید.

OMiD.1080p
15-09-2013, 22:33
ما ایرانی ها فرهنگ توییت و توییت کردن رو نداریم /
اون وری ها بیشتر رخداد ها و مطالب روزانشون رو مثل دفتر خاطرات هر روز تویتت میکنند /
چه با کامپیوتر و چه با موبایل /

شاهزاده خانوم
15-09-2013, 22:48
ما ایرانی ها فرهنگ توییت و توییت کردن رو نداریم /
اون وری ها بیشتر رخداد ها و مطالب روزانشون رو مثل دفتر خاطرات هر روز تویتت میکنند /
چه با کامپیوتر و چه با موبایل /

دوست عزیز ما هم دقیقا همین کارو میکنیم مگه ما چه میکنیم؟ :n06:

OMiD.1080p
15-09-2013, 23:34
دوست عزیز ما هم دقیقا همین کارو میکنیم مگه ما چه میکنیم؟ :n06:
من که ندیدم
شما یه چند تا پروفایل درست حسابی معرفی کن تا ببینیم :n02:

Milad4171
24-11-2013, 16:09
من که ندیدم
شما یه چند تا پروفایل درست حسابی معرفی کن تا ببینیم :n02:

شما اگه گوگل پلاس رو میدیدی حرفت رو با سرعت نور پس میگرفتی .
جو گوگل پلاس یه جور جهت دار شده. یا اینوری یا اونوری. حد وسط نداره . ینی اگه کسی در حد وسط بخواد فعالیت انجام بده خیلی طرفدار نداره.
اگه بحث سر فالو کردن یا پیگیری کردن ها باشه، گوگل پلاس جو خاص خودش رو داره اما توییتر تنها جایی هست که این نوع جو جهت دار هنوز درش وارد نشده و اون استایل و استاندارد اصلی خودش رو خفظ کرده:n06:

OMiD.1080p
24-11-2013, 16:33
توييتر اگر با فيس بوك و يوتوب ادغام بشه ( يعني اشتراك پست در هر سه ) اون موقع قدرت بيشتري داره .
مثلا من يه مطلبي رو كه توي توييتر ميفرستم , اگر به اكانت فيس بوك هم لينك باشه همون رو به طور خودكار اونجا نيز پست ميكنه .
دقيقا ياد اون موقع مي افتم كه يه فايل رو توي يوتوب فرستادم و به بعد كلي توي اكانت توييترم تركوند .:n02:

s.matin313
16-01-2014, 10:49
این پروفایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منه:n02:

چت روم ققنوس
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سایت تفریحی ققنوس
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فیس بوک ققنوس
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گالری عکس ققنوس
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فرزند وطن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Nocturne
28-03-2014, 23:16
برای قسمت find friend چرا فیسبوک نداره؟! چطور میتونم از فرندلیست فیسبوکم برای پیدا کردن افراد توی توئیتر استفاده کنم پس؟!

Amin4All
22-04-2014, 15:19
سلام.
جریان این سایت هایی که تو تویتتر زیاد شده که اتوماتیک فالوور اضافه میکنه چیه ؟
کسی اطلاع دقیق داره ؟ خوب کار میکنه ولی ویروس و... نباشه یه موقع .

OMiD.1080p
22-04-2014, 15:54
من چون اکانتم با فیس بوغ ادغام شده, فالوور هام بیشتر شدن .
هر پستی هم که توی توییتر میذارم اتوماتیک توی فیس بوغ هم پست میشه .

Amin4All
22-04-2014, 17:06
من چون اکانتم با فیس بوغ ادغام شده, فالوور هام بیشتر شدن .
هر پستی هم که توی توییتر میذارم اتوماتیک توی فیس بوغ هم پست میشه .

چطور باید این کار رو کرد ؟
راه برگشت هم داره بعد از اینکار ؟

OMiD.1080p
22-04-2014, 17:17
برو به تنظیمات و سپس از قسمت Profile میتونی با وارد کردن اطلاعات اکانت فیس بوغ , اونا رو با هم ادغام کنی .

OMiD.1080p
24-04-2014, 00:07
محیط کاربری توییتر اخیرا عوض شده . ( جذاب تر شده )

K1lou
16-06-2014, 15:45
با سلام
چند تا سوال داشم در مورد تویتر ؟

1- من تویترم در حالت protect my tweets هست . خوب در این حالت من اگه برای کسی که اونو follow می کنم یک تویت بفرستم اون میتونه این تویت رو ببینه ؟ بعد سایر افرادی که follow می کنم چطور ایا اونها این تویت رو می بینن یا نه ؟

2- در تویتر امکان اینکه بتونیم تعیین کنیم چه کسانی تویت رو ببین وجود نداره ؟ یعنی از بین افرادی که فالو میکنیم تعدادی رو بشه مشخص کرد که تویت رو ببینن؟

3 - فرق قسمت home با discover در چی هست یعنی چه تویتهایی در هر یک از این قسمتها میان ؟

با تشکر

K1lou
18-06-2014, 19:28
با سلام
دوستان کسی نیست به ما جواب بده ؟

hesam68
01-03-2015, 23:49
سلام
امشب خواستم توییتر ثبتنام کنم متوجه شدم شماره موبایل میخواد
ایرانم تو لیست نیست
باید چی کار کنم؟؟؟

OMiD.1080p
02-03-2015, 07:26
سلام
امشب خواستم توییتر ثبتنام کنم متوجه شدم شماره موبایل میخواد
ایرانم تو لیست نیست
باید چی کار کنم؟؟؟
نه نیازی نیست به شماره همراه.
چون برای تایید و فعال سازی، ایمیل کفایت میکنه.
شما قسمت تلفن همراه رو خالی بذار