PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Prince of Persia: The Sands of Time

nobody22
20-01-2005, 02:59
دوستان سلام!
لطفا اگر كسي بازي prince of persia رو تموم كرده به من بگه توي اون مرحله كه پسره دنبال دختره مي گرده بايد چكار كرد.
من توي انجمن هاي prince of persia هم اين خواسته را مطرح كردم ولي كسي جواب نداد....
با تشكر

pinnacel_pro
31-01-2005, 02:40
سلام
مي بخشيد جواب شما رو ندادم
من از موضوع خبر نداشتم و خيلي وقت بود كه تو انجمن نيومده بودم
من چند تا سوال دارم
اول اينكه
1. پرنس آف پرشياي 1 رو داري بازي مي كني يا 2 ؟
2. اگه مي شه شماره مرحله رو بنويسيد مرحله چنده ؟
3. پاسخ رو يا به انجمن ارسال كنيد يا به اين ايميل پي ام بديد
mohsenfire200@yahoo.com
من منتظر پاسخ شما هستم
:wink:

pinnacel_pro
31-01-2005, 03:53
سلام
اونجا چند تا درب هست كه فكر كنم 7 يا 8 تا درب هست
نمي دونم كدوم درب هست ولي فكر كنم درب 2 از سمت چپ پرنس است كه وارد اون محوطه مي شه بريد و از يك درب ديگه بيرون مي يايين اين درب هايي رو كه شما وارد اون ها مي شيد و از درب ديگيه بيرون مي يايين رو يادداشت كنيد
سپس همين جوري ادامه بدين تا برين طبقه بالا طبقه بالا هم به همين صورت است . نكته : اگه شما وارد دربي شديد كه يك دفعه سر از همون جاي اول در آورديد بدونيد كه اشتباست . مثال : درب شماره 2 وارد شديد و بايد از درب شماره 4 اين دفعه واريد شيد يك دفعه صفحه سفيد مي شه اين اشتبا ه است .
اگه مشكلي داشتيد بازم بگيد .

j0ck3r
17-02-2005, 19:43
اقا اون قسمتش كه اسمش active secend tower هستش وقتي كه از اتاق ماشين زمان ميايي بيرونو اون تيغها و شنگها رو رد ميكني ميايي يه جايي كه يه پاندول داره حركت ميكنه يه چرخ آسياب مانند هم داره كنار سمت چپ ميچرخه اونجا بايد چيكار كرد من كه اوشكل شدم ميدونم بايد پريد رو آسياب و بعدش رو پاندول اما نميدونم چظور در ضمن من پرنس آو پرشيا واريور ويز اين رو ميگم prance of persia warior within

j0ck3r
20-02-2005, 20:18
اقا مشكل حل شد زحمت نكشين :lol:
اما يجا ديگه گير كردم :shock: بعد اينكه sand tank پنجم رو گرفتم چه خاكي تو سرم بريزم

Arash4u
21-02-2005, 11:07
اگر اون دختر لباس قرمزه رو كشتي زمان برميگدوني عقب ميري ماسك رو پيدا ميكني. وقتي پيدا شد اون غول مشكي ميفته دنبالت ميميره. بعد از اونجا خارج ميشي. دوباره اون دختره قرمزه رو بايد بكشي.
تموم
البته مطمپن نيستم كه همون باشه اگه اون نبود دوباره همين جا بگو.

j0ck3r
23-02-2005, 18:28
نه بابا هنوز مونده تا اونجاها ببين سند تانك پنجم منظورم اون ذخيره شنيه كه ميتوني برا برگردوندن زمان يا كند كردن زمان استفاده كني اولش كه مياي بيرون دوتا از اين چوبا كه ميچرخند هستش اونا رو رد ميكني از يه تيغه كه رو زمينه ميگذري و ميري توي يه سوراخ بعد يه تيغه ديگه بعد هم دو تا تيغه ديواري كه يه طناب وسطشونه اونا رو رد ميكنم و بعد سه تا از اين حيوونا كه اتيش ميگيرند ميان اونا رو ميزنم اون سه تا ادم بعد رو هم ميزنم و گير ميكنيم نمي دونم كجا بايد برم :shock:

Alireza_Shafaei_PCworld
24-02-2005, 14:19
حالا اين كه هيچي منهم كمك مي خوام
بازي دو جور تموم ميشه
1-كايلينا را بكشي
2- داهاكا را بكشي
حالت اول را بلدم ولي شنيدم بايد براي كشتن داهاكا فلان شمشير را پيدا كني
حالا من موندم كه اون شمشير كجاس
چون يك جورايي به كايلينا علاقه مندم ! دلم نمي خواهد بكشمش و هر راهي است را امتحان ميكنم

j0ck3r
24-02-2005, 23:13
علي اقا اگر بازي رو تموم كردي بگو من چه كار بايد بكنم من هم در مورد اون روش اتمام بازي يه فكري برات ميكنم

j0ck3r
13-03-2005, 19:49
آقا هيچ كس نيست منو راهنمايي كنه؟

Arash4u
14-03-2005, 11:31
شمشيره پشته يه ديواريه كه ترك داره. البته بدونه شمشيره هم ميشه اونو كشت.

j0ck3r
17-03-2005, 15:25
بابا يكي به من كمك كنهههههههههههههه

EhsanHF
22-03-2005, 20:18
بابا يكي به من كمك كنههههههههههههههسلام به همه دوستاران بازی ! برای تموم کردن اصل بازی باید 9 قسمت مخفی بازی رو پیدا کنیم . اما من فقط 7 تا رو پیدا کردم . اگه میشه یه نفر به من کمک کنه تا من بتونم با کایلینا ی عزیز به تفاهم برسم ! :D

ctxmonitor123
23-03-2005, 11:47
Its beeter to use the save game in internet

ctxmonitor123
23-03-2005, 12:41
Life Upgrade Pedestals
1: The first upgrade pedestal is right after you beat Shahdee. Walk up the stairs and you will see a tall altar. Pull it back to open a secret doorway behind it. Follow it throw avoiding the traps to obtain the first life upgrade.

2 (Past): The second upgrade pedestal is in the area where you first fight the Crow Master. Make your way up the area to the stairway. You'll see a small metal grate. At the bottom of the stores to the left there are some barrels and a switch. Hit the switch, slow down time and make your way to the grate, roll under it. Go through avoiding traps to get the second life upgrade.

3: When you reach the central hall after obtaining the serpent sword turn the turnstile lever so that it faces the doorway with the save point fountain. Facing the opposite doorway walk foreword and to the right, you'll see a ledge. Drop down and wall jump back and forth to make your way slowly down. Once you get down, drop down to the ledge below and wall run and jump off at the end and jump side to side to make your way up. Wall run again and at the end wall jump from side to side to make your way down to a ledge. Make your way to the doorway go through and avoid the traps for the third upgrade pedestal.

4:When in the Mechanical tower you will eventually reach a Thrall who is throwing spike beasts. Get him to blow up the left wall (Your left when facing the Thrall) Walk throw and avoid traps to get the fourth upgrade pedestal

5: When you get to the Garden in which you see the whole breathtaking scene make your way up to where you fight Silhouettes and Keepers. Walk to the left to find a ledge where the fence doesn't continue, drop down, move, drop down and wall run to make your way to the doorway across the gap. Walk in, make your way through avoiding traps to find the fifth upgrade pedestal.

6: Once you turn on the water in Garden works via turnstile, wall run up the wall behind it, walk in make your way through avoiding traps to find the sixth upgrade pedestal.

7: In the Prison area after you beat Thrall and make your way up. Make your way to the end of the left side and break a wall, you'll see a door. Head to the right side and midway throw you'll see another cracked wall. Break it hit the switch slow down time and make your way to the first wall you broke head throw and avoiding traps to find the sevenths life upgrade pedestal.

8: Inside the library when you make your way up from the walkways beneath it. You see a broken doorway, make your way throw it and get to the railings. You need to jump to the other one and instead of heading to the ledge to the left, head to the opposing doorway (which is still intact) Jump to the ledge and make your way to the right side, jump up, and go through to find your way to the eight life upgrade pedestal.

9: The ninth pedestal is located in the room in which you chase Shahdee and she shuts the door behind her. You are required to make your way up and to jump on a bar to open the door, as you make your way up you'll see a cracked grating. Come back here when you have the scorpion sword and break the grate to reveal a crate. Bring the crate out to the left wall, jump on it, wall run up and jump off to reach a ledge above it. Follow the area throw to make your way to the ninth upgrade
pedestal.

EhsanHF
23-03-2005, 13:01
Life Upgrade Pedestals
1: The first upgrade pedestal is right after you beat Shahdee. Walk up the stairs and you will see a tall altar. Pull it back to open a secret doorway behind it. Follow it throw avoiding the traps to obtain the first life upgrade.

2 (Past): The second upgrade pedestal is in the area where you first fight the Crow Master. Make your way up the area to the stairway. You'll see a small metal grate. At the bottom of the stores to the left there are some barrels and a switch. Hit the switch, slow down time and make your way to the grate, roll under it. Go through avoiding traps to get the second life upgrade.

3: When you reach the central hall after obtaining the serpent sword turn the turnstile lever so that it faces the doorway with the save point fountain. Facing the opposite doorway walk foreword and to the right, you'll see a ledge. Drop down and wall jump back and forth to make your way slowly down. Once you get down, drop down to the ledge below and wall run and jump off at the end and jump side to side to make your way up. Wall run again and at the end wall jump from side to side to make your way down to a ledge. Make your way to the doorway go through and avoid the traps for the third upgrade pedestal.

4:When in the Mechanical tower you will eventually reach a Thrall who is throwing spike beasts. Get him to blow up the left wall (Your left when facing the Thrall) Walk throw and avoid traps to get the fourth upgrade pedestal

5: When you get to the Garden in which you see the whole breathtaking scene make your way up to where you fight Silhouettes and Keepers. Walk to the left to find a ledge where the fence doesn't continue, drop down, move, drop down and wall run to make your way to the doorway across the gap. Walk in, make your way through avoiding traps to find the fifth upgrade pedestal.

6: Once you turn on the water in Garden works via turnstile, wall run up the wall behind it, walk in make your way through avoiding traps to find the sixth upgrade pedestal.

7: In the Prison area after you beat Thrall and make your way up. Make your way to the end of the left side and break a wall, you'll see a door. Head to the right side and midway throw you'll see another cracked wall. Break it hit the switch slow down time and make your way to the first wall you broke head throw and avoiding traps to find the sevenths life upgrade pedestal.

8: Inside the library when you make your way up from the walkways beneath it. You see a broken doorway, make your way throw it and get to the railings. You need to jump to the other one and instead of heading to the ledge to the left, head to the opposing doorway (which is still intact) Jump to the ledge and make your way to the right side, jump up, and go through to find your way to the eight life upgrade pedestal.

9: The ninth pedestal is located in the room in which you chase Shahdee and she shuts the door behind her. You are required to make your way up and to jump on a bar to open the door, as you make your way up you'll see a cracked grating. Come back here when you have the scorpion sword and break the grate to reveal a crate. Bring the crate out to the left wall, jump on it, wall run up and jump off to reach a ledge above it. Follow the area throw to make your way to the ninth upgrade
pedestal.خب مونیتور جان عزیز . من هم اینا رو دارم ! اما فارسی شو لازم دارم . آخه من انگلیسیم افتضاحه ! :lol:

j0ck3r
23-03-2005, 16:47
ممنون كه اينهمه به من كمك كردين بابا يعني اين سوال من اينقدر سخته اين آقا احسان وقتي بازي رو تا آخر رفتي چرا كمك نمي كني؟ خوب وقتي كمك نمي كني پس حقته كه بهت كمك نكنند

EhsanHF
24-03-2005, 12:55
حالا چرا منو میزنی ! ببین من که نگرفتم دقیقا کجا موندی . یکم راهنمایی کن و بگو تو کدوم قسمت و مثلا بعد از کشتن فلان غول ! یا کجای قلعه . آخه تو این بازی تا دلت بخواد طناب و تیغه داره !

ctxmonitor123
24-03-2005, 13:32
اقایون والبته خانومها
اگه می خواهیم من save هر دو مدل را که هم داها کا را میکشی و هم کالینا رو باستون آپلود کنم
البته فکر نمی کنم اینجوری مزه داشته باشه

EhsanHF
24-03-2005, 20:57
اقایون والبته خانومها
اگه می خواهیم من save هر دو مدل را که هم داها کا را میکشی و هم کالینا رو باستون آپلود کنم
البته فکر نمی کنم اینجوری مزه داشته باشهمونیتور جان . لطف کن و همون سیو ها رو به من بده . حداقل بذار آخرش رو ببینیم ! که یک وقت ندیده از دنیا نریم ! دستت مرسی :mrgreen:

ctxmonitor123
25-03-2005, 10:24
این سیو با کشتن داهاکا تمتم میشه
اگه با کشتن کتایتا رو هم می خواهی بگو تا بذارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanHF
25-03-2005, 15:58
الهی خیر ببینی مونیتور جان . مرسی . من خودم کایلینا جون رو کشتم . فقط مونده بود که اون غول قشنگه دیگش رو بکشم .

ctxmonitor123
25-03-2005, 19:49
قابل شما رو نداشت

j0ck3r
25-03-2005, 22:47
آقا يكي هم دست منو بگيره كشتين ما رو با اين خسيس بازيتون عجبااااااااااااا

ctxmonitor123
26-03-2005, 00:18
ببین تو جایی که هستی با printscree روی کیبرد چند تا عکس بگیر به من میل بزن یا تو به زار همینجا ایتجوری بهتر هست

EhsanHF
26-03-2005, 12:48
آخههههههههههههههههههههههه هههه کجا گیر کردی ؟ دقیق بگو کجا هستی . آخه تو این بازی بازیکن مجبوره که چند بار از یک محل رد بشه .

j0ck3r
26-03-2005, 15:13
آقا من توضيح كامل رو دادم قبلا
وقتي سند تانك 5وم يعني پنجمين ذخيره شن رو ميگيري بايد چكار كرد.من توي استراتژي جويدش خوندم كه گفته بود بايد يه ديوار حركت كنه وقتي از اون اتاق شن ميايي بيرون دوتا از اين چوبهاي تيغ داره كه ردشون ميكنم بعدش يه تيغه رو زمينه از كناررش ميرم توي سوراخ بعدش يه تيغه ديگه هستش بعد از اون دو تا تيقه گرد كه مثل فرز ميمونند كه بينشون يه طنابه از اونا رد ميشم بعد 4 تا از اين حيونايي كه منفجر ميشند ميان بعدش 3 تا از اين جنگجوها ميان از اينجا به بعد گير ميكنم :? :( اگر متوجه نشدي بگو كه عكسشو بذارم در ضمن از كمكت ممنونم

EhsanHF
26-03-2005, 15:22
آره . بهتره عکسش رو بذاری . چند تا باشه بهتره ( منظورم عکسه ) کار از محکم کاری عیب نمیکنه !

j0ck3r
26-03-2005, 21:22
آقا من خودم رو كشتم پرينت اسكرينم توي بازي كار نكرد منم متن استراتژي جويد رو ميزارم شايد كمكت كنه

##################################
# Area: Activation Room - (Past) #

Scene
You now have a Fifth Sand Tank.
28. Leave through the doorway of water and Time your wall run along the left
wall just right to avoid the spinning pole and the one near the ledge on the
other side of the gap. Roll past the blade trap here and under the gap in the
wall. Make your way past the next blade trap to go around the corner to the
right. Time your wall run just right to avoid the saw blade on the wall and
use the rope to continue your wall run at the right time to avoid the next
saw blade. Go around the corner to the left and roll under the gap after
taking care of your explosive friends. Jump across the gap ahead and fight or
avoid the minions here. Go around the corner to the right and hang off the
edge of the ledge in front of you because you now need to do a downward wall
jump on these walls until you reach the floor safely. Go through the water
near you and deal with more minions. Wall run along the left wall and use the
rope to continue the wall run to get to the other side of the gap safely.
فقط بگو چطوري از ديواره سالم برم پايين چون هر كاري ميكنم از ديوار ميفته ميمره :(

EhsanHF
26-03-2005, 21:41
ببین . از همون جایی رفتی که باید کلید رو بزنیم و بعدش یک دیواره میاد جلو و ما باید زود ازش بریم بالا ؟ و جلوی اون دیواره آب هست و جلوی اون دشمن هات منتظرت هستند ؟حالا تو پایین رفتن همون موندی ؟ اگه همونه باید تند تند پرش رو بزنی تا از دیوار روبرو کمک بگیره تا برسه پایین .ولی اگه اونجا نیست باید بازم بیشتر راهنمایی کنی .

j0ck3r
26-03-2005, 22:13
آقا من هر كاري كردم پرينت اسكرين توي بازي كار نكرد منم اون قسمتي از استراتژي جويد بازي رو كه دارم گذاشتم شايد كمك كنه كه متوجه بشي چيكار بايد بكنم
# Area: Activation Room - (Past) #
scene
You now have a Fifth Sand Tank.
28. Leave through the doorway of water and Time your wall run along the left
wall just right to avoid the spinning pole and the one near the ledge on the
other side of the gap. Roll past the blade trap here and under the gap in the
wall. Make your way past the next blade trap to go around the corner to the
right. Time your wall run just right to avoid the saw blade on the wall and
use the rope to continue your wall run at the right time to avoid the next
saw blade. Go around the corner to the left and roll under the gap after
taking care of your explosive friends. Jump across the gap ahead and fight or
avoid the minions here. Go around the corner to the right and hang off the
edge of the ledge in front of you because you now need to do a downward wall
jump on these walls until you reach the floor safely. Go through the water
near you and deal with more minions. Wall run along the left wall and use the
rope to continue the wall run to get to the other side of the gap safely.
When you see the minions standing on the red portions of the floor here step
on the button to your right to get rid of them instantly. Go around the
corner to the right and wall run along either wall to get across the gap
safely before going out of the doorway here.
اينجا نوشته من بايد از ديوار برم پايين اما هر كاري ميكنم از ديوار ميفته ميمره :(

علیرضا
26-03-2005, 23:07
بابا بیایید این هم savegame های Prince of Persia 2 - Warrior Within

من خودم از این استفاده نکردم شما اول امتحانش کنید....
پدرمونو در آوردن .... :?

j0ck3r
27-03-2005, 08:03
آقا مشكل اونجا حل شد تونستم بپرم :twisted: كشتم خودم رو اين كارو انجام ميدادم اما زياد جدي نگرفته بودمش مي مردم ممنون از كمكت

j0ck3r
27-03-2005, 08:28
اقا همون جاست اما هر چي پرش ميزنم ميميره :(

j0ck3r
27-03-2005, 12:06
اقا من رسيدم به جنگ با كايلينا :( اما دلم نميات بكشمش :shock:

ctxmonitor123
27-03-2005, 12:36
بابا یکی اینو بگیره.......................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

j0ck3r
27-03-2005, 22:26
آقا از اونجاييكه من آدم باحاليم بازي رو از اول شروع كردم ميخوام همه 9 تا اپگريد جون رو بگيرم كه داهاكا رو بكشم
يه نكته اين شمشيري كه ديوار خراب مبكنه چه شكليه كجاست؟
آخه من سوراخي كه آپگريد 9 توش هست رو گير آوردم اما :(
فعلا تا 2 رفتم فكر نكنم زياد سخت باشه
اگر كمك كنين ممنون ميشم

EhsanHF
28-03-2005, 11:03
اسم اون شمشیر آخری که باید با اون داهاکا رو بکشی شمشیر آب هست . من هم 7 تا راه مخفی رو بیشتر پیدا نکردم . اما امیدوارم که شما بتونی تمومش کنی .

Arashi
28-03-2005, 11:17
اقا من رسيدم به جنگ با كايلينا :( اما دلم نميات بكشمش :shock:

چرا جوكر جان :D :D :D :D

EhsanHF
28-03-2005, 11:23
احتمالا جرات کشتنشو نداره !!! ( شوخی کردم )

Arashi
28-03-2005, 11:29
حالا اين يارو كي هست ؟؟؟(من تا حالا POP بازي نكردم) :mrgreen: :mrgreen:

EhsanHF
28-03-2005, 11:35
یک خانومه خیلی قشنگه ! آخه واقعا هم آدم دلش نمیاد اون رو بکشه .

Arashi
28-03-2005, 11:40
حالا مگه مجبوري بكشيش.. نميشه يه كاري كرد بياد با ما دوست بشه :?: :?:

EhsanHF
28-03-2005, 11:41
در ضمن آرش جان ( اگه اسمتون رو درست گفته باشم ) فکر کنم نصف عمرت بر فناست ! آخه مگه میشه کسی شاهزاده ایرانی رو بازی نکرده باشه !!!

Arashi
28-03-2005, 11:48
در ضمن آرش جان ( اگه اسمتون رو درست گفته باشم ) فکر کنم نصف عمرت بر فناست ! آخه مگه میشه کسی شاهزاده ایرانی رو بازی نکرده باشه !!!
آره همه دوستام اينو بهم ميگن خوب من چيكار كنم كامپيوترم پنتيوم 2 هم نيست ولي كارت گرافيكيم خوبه (اسمم رو هم درست نوشتي من يه بار اومدم كلاس بزارم تو اينترنت سرچ كردم Arashi يه دفعه ديدم 100000 اسم اومد كف بر شدم روشون كليك كردم ديدم Arashi اسمه ژاپنيه خلاصه بدجور ضايع شديم) :wink: :wink: :wink:

EhsanHF
28-03-2005, 11:48
کاش می شد ! من هم به خاطر همین میخوام برم به جنگ اون غول قشنگه دیگه !

علیرضا
28-03-2005, 11:57

بابا بسه دیگه آدم نباید اینقدر احساسی باشه.
برو یکم manhunt یا doom3 یا half life 2 بازی کن
البته اینکه من عاشق بازی pop هستم.
مخصوصا شماره 2 ش.

EhsanHF
28-03-2005, 12:05
من که دوم 3 رو تموم کردم . اون هم تو مد سختش . اما هاف لایف رو سیستمم جواب نمیده ! کسی بازی توپ نداره به من قرض بده . دیگه هیچی پول ندارم !!! دارم از بی بازی بودن میمیرم !

Arashi
28-03-2005, 12:11
خوب دانلود كن بازيهاي 2 MB تو همين انجمن زياده من هم چون PC ضعيفه همش اونا رو بازي مي كنم + از سيامك . مافيا و سوسو به خاطر راه انداختن تاپيك دانلود بازيها متشكرم :mrgreen: :mrgreen:

EhsanHF
28-03-2005, 12:37
آخه یک مشکل دیگه هم دارم . خط اینترنتم خیلی سرعتش کمه . یک آهنگ ام پی تری 15 دقیقه طوی میکشه تا داونلود شه . چه برسه به بازی !!!

j0ck3r
28-03-2005, 17:05
اقا بحث رو منحرف نكنين لطفا كسي ميدونه شمشير كه ديوار خراب ميكنه كجاست چه شكليه و .......
كمك لطفاااا من آپگريد جون 4 رو هم گرفتمممم

ctxmonitor123
28-03-2005, 19:11
آخه یک مشکل دیگه هم دارم . خط اینترنتم خیلی سرعتش کمه . یک آهنگ ام پی تری 15 دقیقه طوی میکشه تا داونلود شه . چه برسه به بازی !!!
با با من آدم میشناسم گیگی دانلود میکنه من خودم تو این دوماه تقریبا یه گیگ دانلود کردم
چیزی که ارزش داره و کار رو راه میندازه رو باید گرفت

j0ck3r
28-03-2005, 20:06
عزيز من ميشه اين بحث رو يك جاي ديگه ادامه بدين ممنون آخه اينجا مثلا مربوط به پرنس آو پرشياست نه ........
اساتيد فن من آپديت 5 رو هم گرفتم يكي نيست يه فكري به حال شمشير خراب كننده ديوار كنه

يه چيز ديگه من تونستم ماگات من بشم يعني كاري كنم كه كاركتر پرنس بشه ماگات من همون حيون عجيبه هر كسي خواست بگه سيوش رو بهش بدم

ctxmonitor123
29-03-2005, 00:10
می خواهی spider-man بشی هم راه داره!
خواستین بگم

ctxmonitor123
29-03-2005, 00:12
عزيز من ميشه اين بحث رو يك جاي ديگه ادامه بدين ممنون آخه اينجا مثلا مربوط به پرنس آو پرشياست نه ........
اساتيد فن من آپديت 5 رو هم گرفتم يكي نيست يه فكري به حال شمشير خراب كننده ديوار كنه

يه چيز ديگه من تونستم ماگات من بشم يعني كاري كنم كه كاركتر پرنس بشه ماگات من همون حيون عجيبه هر كسي خواست بگه سيوش رو بهش بدم
حرف شما در مورد موضوعی که من مطرح کردم درست هست
دیگه تکرار نمی شه :wink:

j0ck3r
29-03-2005, 09:12
خوب ممنون كه به حرف من توجه كردي
1.بگو ببينيم چطوري ميشه اسپايدر من شد
2.احسان جان شما كه مشهدي از اكانت البرز استفاده كن فكر ميكنم به لحاظ قيمت و كيفيت خوب باشه چون من دوستايي دارم كه اونها هم از البرز استفاده ميكنند
3.احسان من تا اونجا كه متوجه شدم 3 تا از آپگريدها بيرون جزيره هستش بگو كدوم آپگريدها رو گرفتي تا راهنماييت كنم اوني كه نگرفتي رو بري بگيري

EhsanHF
29-03-2005, 10:03
جوکر جان . مرسی از اینکه به فکر من هستی .
1. من اینترنتم قراردادی هست و از لحاظ اینترنت و ساعتش هیچ مشکلی ندارم . مشکل اصلی از خط تلفن من میشه ( از خط من انشعابی گرفته شده ) برای همین سرعت کانکت من نصف شده . ( خدا از سر تقصیرات مخابرات بگذره!)
2. شاید باورت نشه . اما تو همین انجمن گفتم که من اصلا یادم نیست که اون آپگریدها کجاها بودن . فقط دو یا سه تا رو یادم هست . ولی مونیتور جان لطف کرد و برای من سیو های اون مد اصلیش رو فرستاد .
خود من هم امشب دوباره بازی رو نصب میکنم و قدم به قدم دنبال اونها میگردم . هر کدوم رو که پیدا کردم همینجا میگم که کجا بود .
از لطف شما جوکر جان هم ممنونم . حالا ببینیم کی زود تر هر 9 تا رو پیدا میکنه !!! موفق باشید

Arashi
29-03-2005, 10:41
اي بابا اگه قراره با پرسيدن از هم بازيرو دنبال كنيد كه ديگه فايده نداره جوكر جان يكم هم خودت سعي كن اون موقع بازي جذاب تر ميشه
از همه دوستان مي خواهم كه ديگه به بحث هاي متفرقه نپردازيد و فقط راجبه POP صحبت كنيد موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

EhsanHF
29-03-2005, 10:46
چشم ! ببخشید . :mrgreen:

j0ck3r
29-03-2005, 13:23
عزيز من 6ومين آپگريد رو هم گير آوردم و دارم ميرم با كيلينا بجنگم
آرش جان شما هم يكم با دقت تر بخون من تا الان از زماني كه دوباره از اول بازي رو شروع كردم فقط جاي شمشيري كه ديوار رو ميشكنه رو گير نياوردم
من جاي آپديتها رو بلدم ميخوام اوني كه گير نيوردي رو بهت بگم كجاست كه با هم بريم جلو وگرنه من دارم ميرم جلو در ضمن من از شمشيرهاي اصلي فقط 2 تا رو گير نياوردم

j0ck3r
29-03-2005, 19:28
خوب يه خبر جديد من هر 9 تا آپديت و شمشير آب رو گرفتم حالا فكر كنم كه آخر بازي باشم
يكي نيست بگه اي ولا :roll:

Arashi
29-03-2005, 19:33
اي ولا جوكر جان دس مريضا
يه نيگاه به انجمن بكنيد موفق باشيد :mrgreen: :wink:

j0ck3r
29-03-2005, 21:49
منظورت چي بود؟ ميخواهي بگي يكي قبل من سيوش رو گذاشته بود؟ فكر ميكني اون خودش بازي رو تموم كرده؟

EhsanHF
30-03-2005, 08:30
چرا پای منو وسط میکشین ؟ من که گفته بودم 7 تا رو بیشتر پیدا نکردم . سیو هارو هم گرفتم که فقط بدونم چه جوری تموم میشه .
در ضمن ایول جوکر جان . خوشمان آمد از بازی کردنت . بابا بازی تموم کن !!! :mrgreen:

EhsanHF
30-03-2005, 08:32
در ضمن فکر کنم که دیگه کار این انجمن هم تموم شده است دیگه . نه ؟

Arashi
30-03-2005, 10:13
منظورم اين بود كه به انجمن بازيها نگاه كنيد چون آقا سعيد (و البته من) چند تا پست جديد زديم خواستم نيگاه كنيد چون جالبه
(در ضمن انجمن با تاپيك فرق داره)
موفق باشيد :wink: :wink:

EhsanHF
30-03-2005, 14:36
امیدوارم که موفق باشید . اگه برای من هم کاری دارید بگید ! دارم میمیرم از بی کاری ! :wink:

j0ck3r
30-03-2005, 14:53
ممنون از لطفت احسان
امروز يكم به خودم استراحت دادم :wink: الان اونجايي هستم كه بايد برم سراغ نقاب يكمي سخت شده :mrgreen:

j0ck3r
31-03-2005, 09:21
خوب با اجازه من بازي رو تموم كردم اون داهاكاي لعنتي رو هم كشتم اما نكته اينجاست كه دموي آخر بازي يكم نا مفهوم بود يعني شما هم هموني كه من فهميدم فهميديد؟
پرنس آو پرشياي 3 در راه است منتظر باشيد مگه نه؟
اون نقاب سياهه كي بود فكر كنم همون ماهاراجه باشه يكي كه دمو رو ديده بياد بگه اون چي فهميده

ctxmonitor123
31-03-2005, 09:44
بابا دیگه بسه این بحث خیلی کش دار شده!
باه طرف ماهاراجه بوده!
:evil: :evil: :evil: :evil:

EhsanHF
31-03-2005, 15:54
ایول جوکر جان . :mrgreen:

j0ck3r
01-04-2005, 09:41
خوب ممنون از لطفتون اين بحث رو هم ديگه تعطيلش كنيم بريم منتظر pop3 بشيم

علیرضا
02-04-2005, 00:25
یه چیز جالب در مورد این بازی:
وقتی دارین بازی میکنین دکمه های 1 و 2 و 3 رو با هم نگه دارین اگه درست این کارو کرده باشید می نویسه:''You are worthy of the powers of Jaffar.''
بعد از این حالا این دکمه ها رو امتحان کنید: :D
اگه + یا - رو بزنید به ترتیب زمان رو افزایش و کاهش میده
اگه T رو بزنید یک امکان فوق العاده میده
اگه G رو بزنید میتونید یه مرحله انتخاب کنید
اگه L رو بزنید میتونید برید مرحله بعد
اگه K رو بزنید هر چی دشمن تو تصویره می میره

حالا حال می کنید؟؟؟!!! :D
اگه باز هم می خواهید بگید بگم

j0ck3r
02-04-2005, 09:48
ميشه بپرسم زمان رو افزايش ميده يعني چي
امكان فوق العاده مثل چي؟

EhsanHF
02-04-2005, 14:34
علیرضا جان . تو تا حالا کجا بودی !!!؟؟؟
بازم بگو . :D

EhsanHF
02-04-2005, 17:15
علیرضا جان . این ها که کار نکرد ! مطمئنی که مال همین بازیه ؟

Arashi
02-04-2005, 18:05
بچه ها يه خبر خوب: من ديشب POP 3D رو نصب كردم و 3 تا مرحلشو رفتم منم POP باز شدم درسته كه قديميه ولي بازم حال كردم
موفق باشيد :wink: :wink: :wink: :wink:

EhsanHF
02-04-2005, 19:37
وای خدای من ! POP 3D . این بازی عشق منه ! یک سوال : بازی شما کامله ؟ یعنی دمو و موزیک رو داره ؟ اگه کامل بود من همون سی دی ها رو می خرم . هر چقدر که بگی .

علیرضا
03-04-2005, 12:33
علیرضا جان . تو تا حالا کجا بودی !!!؟؟؟
بازم بگو . :D
باشه شما دکمه های u n h j را امتحان کنید
همین طور ترکیب دکمه shift با این ها : U L W

ولی حتما بای قبلشد این ها رو تو خط فرمان بنویسید
MAKINIT

YIPEEYAHOOالبته این دومی برای اینه که اگه یه وقت MAKINIT کار نکرد بزنید
اون های دیگه هم سعی خودشونو بکنند

EhsanHF
03-04-2005, 13:33
خب علیرضا جان . لطف میکنی و از اول به صورت کامل و با شرح شون همشون رو بگی . آخه من که نفهمیدم منظورت از خط فرمان چیه ؟ منظورت RUN هست ؟

علیرضا
03-04-2005, 18:36
خب علیرضا جان . لطف میکنی و از اول به صورت کامل و با شرح شون همشون رو بگی . آخه من که نفهمیدم منظورت از خط فرمان چیه ؟ منظورت RUN هست ؟

خط فرمان run نیست بلکه محیطی مثل dos توی بازی هاست که میتونه با زدن کلید ~ یا کلید های دیگه (بستگی به بازی داره) باز بشه همون طور که گفتم با نگه داشتن کلید های 1و2و3 امکان کد نویسی فراهم میشه
ا شاید با زدن همون کلید ~ بتوان کنسول یا خط فرمان بازی را پایین آورد
بقیش رو خودتون سعی کنید ...

ashkanbuffon
17-05-2005, 06:47
آرش جان چه لوگوی باحالی داری! :D

Arashi
17-05-2005, 09:37
آرش جان چه لوگوی باحالی داری! :D

مرسي اشكان جون باحالي از خودتونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi3267
30-06-2005, 16:35
ميشه بگيد چطور مي تونم كالينا رو بكشم

mehdi3267
02-07-2005, 11:11
با تشكر از دوستاني كه كمك نكردن كالينا رو كشتم رفتم دنبال ماسك

EhsanHF
02-07-2005, 13:22
مهدی جان کجایی ؟
کایلینا را چرا کشتی ؟ هنوز به دزدت میخورد ! :shock: :wink:

mehdi3267
03-07-2005, 17:03
اگه نمي كشتم كه مرحله نمي رفت عزيز بعدشم اون جنگ رو شروع كرد

mehdi3267
03-07-2005, 17:04
ماسك رو پيدا كردم شير رو كشتم جايي هستم كه ستون هاي چوبي بدون تعادل داره

EhsanHF
04-07-2005, 12:47
مهدی جان . فکر کنم بچه ها همشون این بازی رو تموم کرده باشن .

mehdi3267
04-07-2005, 16:19
احسان جا چه فايده كسي كه كمك نكرد الانم دوباره رسيدم به كالينا
جوكر جان بعد از مرگ داهاكا بازي دوباره ادامه داره كه من الان مي خوام با كالينا براي بار دوم بجنگم

EhsanHF
04-07-2005, 22:19
مهدی جان . این بازی 2 نوع پایان داره . حالا شما تو کدوم نوعش هستی ؟ ( برای پایان اصلی بازی باید 9 تا آپگرید پیدا کنی ) در اون صورت بازی به صورت کامل و اصلی تموم میشه .

mehdi3267
05-07-2005, 10:34
احسان جان من كه فقط 3 تا اپگريد دارم چه خاكي به سرم بريزم
لطفا بگيد چطور مي تونم شمشير هاي ديگه رو پيدا كنم الان يه شمشير زرد پيدا كردم

EhsanHF
05-07-2005, 11:06
من دقیقا جای همشون رو یادم نیست . اما اگه خواستی بگو تا من سیو های خودم رو با همه آپگریدها بهت بدم .
اگه اینجوری هم حال نکردی بگو تا شاید بتونم جای 3 / 4 تا شون رو بگم .

EhsanHF
05-07-2005, 11:10
ولی یک پیشنهاد دارم . صبر کن تا ورژن جدید این بازی بیاد . اون موقع همه با هم بازی رو میریم .
ایم جوری به نفع همه هست :wink:

mehdi3267
05-07-2005, 14:56
از پيشنهادت ممنون عزيز احسان جان كو تا ورژن جديد بياد در ضمن من كالينا رو كشتم و بازي تموم شد و لي حال نكردم مي خوام با داهاكا جنگ كنم ولي پوشه سيو بازي رو نمي دونم كجاست توي داكيومنت هم نريخته
در مورد سيو گيم و محل اپگريد ها هم ممنون ميشم اگه محبت كني
فكر كنم اپگريد 2-3-8رو گرفته باشم البته اگه اشتباه نكرده باشم

mehdi3267
05-07-2005, 20:29
من دارم دوباره بازي رو شروع مي كنم اگه جاي اپگريد ها رو مي دونيد كمك كنيد

EhsanHF
06-07-2005, 11:54
ایمیلت رو بگو تا سیو های خودم رو برات بفرستم . ( با همه آپگریدها )

EhsanHF
06-07-2005, 11:57
محل سیوها هم توی این آدرس هست :
\C:\Documents and Settings\All Users\Application Data
سیوهارو توی این پوشه جایگزین کن .

mehdi3267
06-07-2005, 13:56
احسان جان عزيز اينم ايميل
naghshineh_2003@yahoo.com

EhsanHF
07-07-2005, 09:38
چشم مهدی جان . الان دارم آپلود میکنم . چون Send من پایینه ( و حجم فایلها حدود 1 و نیم مگ هست ) یکم طول میکشه .

EhsanHF
07-07-2005, 09:49
مهدی جان . این سیو ها رو از روی این سایت داونلود کن .
فکر کنم این آدرس رو CTX Monitor گذاشته بود .

mehdi3267
07-07-2005, 10:26
ممنون عزيز لطف كردي

EhsanHF
07-07-2005, 21:36
خواهش میکنم . بازم اگه مشکلی بود بگو . ( هر چند کاری هم نمیکنم !!!) ولی شما بگو .

mehdi3267
07-07-2005, 23:45
منت سر ما گذاشتي عزيز

mhentezari
28-09-2005, 18:17
سلام دوستان.
من هم كايلينا رو كشتم اما مي خوام بدونم اين آپگريد هايي كه ميگيد چي هستند. من هم قصد كردم كه داهاكا رو بكشم. اما نميدونم از كجا بايد برم دنبال اون. از كجا دنبال آپگريد ها بگردم. من يك شمشير حدودا زرد براي اون يكي دست پيدا كردم كه خراب نميشه و اون بالا جاش علامت سوال گذاشته. ربطي داره؟
راهنماييم كنيد از كجا شروع كنم. ممنون.

در ضمن اين سيوي كه گذاشتيد دانلود نميشه. ميگه User Account Inactive

mhentezari
28-09-2005, 22:21
كسي نيست ديگه؟

mehdi3267
29-09-2005, 10:54
عزیز دانلود میشه اون شمشیری که شما ÷یدا کردی شمشیر خوبیه توسط شمشیر دیوار خراب کن باید ÷یدا کرده باشی فکر کنم در مورد کشتن داهاکا هم باید بگم شما باید 9 تا ا÷گرد که توسط راههای مخفی در بازی هست ÷یدا کنی که بوسیله ان خون شما هم زیاد میشه اگه کامل نگیری باید دوباره با کالینا مبارزه کنی

mhentezari
29-09-2005, 11:33
ممنون آقا مهدي.
اما ظاهرا براي اون 9 تا آپگريد بايد از اول بازي كنم!اگه اين سيو ه باشه بد نيست.
ممنون

mehdi3267
29-09-2005, 15:43
بدست اوردن ا÷گرید ها همچین اسون هم نیست
معذرت میخوام بابت ایمیل چون ایمیلم دچار مشکل شده برات ا÷لود میکنم و لینک میگذارم موفق باشی

mehdi3267
29-09-2005, 16:04
عزیز این هم لینک موفق باشی

hp1361
17-10-2005, 20:13
اقا ما همش ميريم توي ماشين زمانو بر ميگرديم

اين مراحل هم همش تكرار ميشه و من كه تغييري احساس نمي كنم همش شده رفت و برگشت

راهنمايي كنين ببينم درست ميرم يا نه

البته در هر رفت و امد يه مقدار تغيير رو مي بينم اما زياد نيست

اخه سر انجامي نداره كه

ممنون ميشم راهنمايي كنين

Arashi
17-10-2005, 20:25
اقا ما همش ميريم توي ماشين زمانو بر ميگرديم

اين مراحل هم همش تكرار ميشه و من كه تغييري احساس نمي كنم همش شده رفت و برگشت

راهنمايي كنين ببينم درست ميرم يا نه

البته در هر رفت و امد يه مقدار تغيير رو مي بينم اما زياد نيست

اخه سر انجامي نداره كه

ممنون ميشم راهنمايي كنين
سلام
hp1361 عزيز اول بگو كجا هستي ؟؟
كدوم غول ها رو كشتي ؟؟
كجاها هستي ؟؟
ماسك رو گرفتي ؟؟

hp1361
23-10-2005, 16:39
اقا من بعد از استفاده از ماسك دو باره با كالينا رو برو شدم كه اونو هم به زمان حال اوردم و دوباره كشتمش

بعد داهاكا اومد و كالينا رو خورد و مدال من رو هم گرفت و از بين رفت

و اينطوري شد كه من تونستم سرنوشتم رو عوض كنم

حالا از يكي ميخام اگه داستان پرنس رو ميدونه برام بصورت كامل تعريف كنه

ممنون

mirabo
28-02-2006, 16:36
سلام به همه.من هم توي اين بازي گير كردم :sad: نميدونم بعد از كشتن كالينا در بار اول در اتاقك ساعت چكار كنم؟ :sad: وقتي كالينا داشت ميمرد به من گفت تو يه احمقي :sad: وقتي روي زمين افتاد بلافاصله غيب شد شاهزاده گفت بايد در زمان حال دوباره به اين جا برگردم سپس يكي از مجسمه هاي شير بالدار شكست دموي بازي قطع شد و من از هوش رفتم دوباره در ساحل اول بازي به هوش امدم .من 6 ارتقا’ جان را پيدا كردم . دوباره از ساحل به اتاقك ساعت زمان برگشتم . از سوراخي كه در بدن مجسمه شير سنگي ايجاد شده بود وارد شدم .از موانع رد شدم يك اهرم را چرخاندم و دري باز شد كه به اتقك ساعت رسيدم ديگر نميدانم كجا بروم ؟ماسك را از كجاپيدا كنم؟شمشيري كه ديوار را مي شكند كجاست؟ :ohno: لطفا كمكم كنيد؟ از همه متشكرم.

mirabo
28-02-2006, 16:54
دوست خوبم arashi:لطفا كمكم كنيد :sad: به من بگيد بعد از كشتن كالينا در بار اول در اتاقك ساعت شنهاي زمان چكار كنم؟ :sad: بعد از افتادن كالينا روي زمين يك مجسمه مي شكند ومن به ساحل يعني اول بازي پرت شدم ;) حالا چكار كنم ؟ :sad: ماسك و شمشير scorpion كجاست؟ منظور شمشيري كه ديوار را ميشكند؟ :ohno: ممنونم اگر جوابم را بدهيد . البته من اين بازي را با كنسول playstation2 بازي ميكنم. چندين مرتبه همه ي مسير را رفتم حتي داخل تونلي كه در بدن شير سنگي شكسته بود فقط يك اهرم وجود داشت كه با چرخاندن ان يك درب به اتاق ساعت باز مي شد. :ohno: باتشكر :l :happy: اگر در قسمت 3 دو تخت اشكالي داشتي من ان را تمام كرده ام خوشحال مي شوم كمكت كنم :happy:my e_mail:mirabo_1350@yahoo.com

WaTeRsTyLeR
02-03-2006, 18:01
اقا من بعد از استفاده از ماسك دو باره با كالينا رو برو شدم كه اونو هم به زمان حال اوردم و دوباره كشتمش

بعد داهاكا اومد و كالينا رو خورد و مدال من رو هم گرفت و از بين رفت

و اينطوري شد كه من تونستم سرنوشتم رو عوض كنم

حالا از يكي ميخام اگه داستان پرنس رو ميدونه برام بصورت كامل تعريف كنه

ممنون
تو بازي رو تموم نكردي بايد همه ارتقاع جانها رو بگيري و با داهاكا بجنگي

WaTeRsTyLeR
02-03-2006, 18:11
اگه درست حدس زده باشم تو بايد به زمانه خودت بري تا به شمشير برسي بعد داهاكا مياد شمشير ميوفته بعد از اين كه داهاكا دنبالت كرد برگرد به زمانه كه روشنتره شمشيرو بگير بعد بايد بري همون جايي كه با كالينا جنگيدي و فكر كنم صنديشو ميشگوني و ميري به طرف ماسك ضمنا اگه ميخواي پايانه دوم رو ببيني همهي جانها رو بگير فكر كنم 9تا باشه.تو سايتش نوشته كجاهاست.

mirabo
02-03-2006, 20:42
اگه درست حدس زده باشم تو بايد به زمانه خودت بري تا به شمشير برسي بعد داهاكا مياد شمشير ميوفته بعد از اين كه داهاكا دنبالت كرد برگرد به زمانه كه روشنتره شمشيرو بگير بعد بايد بري همون جايي كه با كالينا جنگيدي و فكر كنم صنديشو ميشگوني و ميري به طرف ماسك ضمنا اگه ميخواي پايانه دوم رو ببيني همهي جانها رو بگير فكر كنم 9تا باشه.تو سايتش نوشته كجاهاست.
دوست خوبم water stayler به من بگو شمشير دقيقا كجاست؟متشكرم .ميرابو. :rolleye:

WaTeRsTyLeR
02-03-2006, 22:03
اين لينك اموزشه كله بازيه

mohammad007
14-03-2006, 13:28
سلام بچها من تازه شروع كردم به بازي كردن بازي prince persia warrior
ميخواسم ببينم نحوه save نمودن بازي چگونه هست
ممنون ميشم راهنماييم كنيد اخه تا الان هر دفعه ميخوام بازي كنم بايد هي از اوب بازي كنم خسته شدم ديگه اينقدر هي دموهاش رو ديدم

M E H D I
14-03-2006, 17:19
سلام بچها من تازه شروع كردم به بازي كردن بازي prince persia warrior
ميخواسم ببينم نحوه save نمودن بازي چگونه هست
ممنون ميشم راهنماييم كنيد اخه تا الان هر دفعه ميخوام بازي كنم بايد هي از اوب بازي كنم خسته شدم ديگه اينقدر هي دموهاش رو ديدم

سلام

توي بازي براي اين كه سيو كنين بايد از اون جاهايي كه آب مياد، آب بخورين. وقتي آب ميخورين هم جون شما پر ميشه و هم اينكه آخرش از شما مي پرسه كه مي خواين سيو كنين يا نه. براي آب خوردن بايد از كليد سمت راست ماوس استفاده كنين. ;)

mohammad007
14-03-2006, 18:18
سلام

توي بازي براي اين كه سيو كنين بايد از اون جاهايي كه آب مياد، آب بخورين. وقتي آب ميخورين هم جون شما پر ميشه و هم اينكه آخرش از شما مي پرسه كه مي خواين سيو كنين يا نه. براي آب خوردن بايد از كليد سمت راست ماوس استفاده كنين. ;)

سلام .ممنون از اينكه بهم جواب دادي
اب خورن با كيك سمت راست رو بلدم تا خونم پر بشه
مثلا همون اول بازي بعد از اينكه دمو ها تموم ميشه و تو كشتي با زنه ميجنگم بعدش كه كلاغ ها رو با چوب ميزنم يك جا هست كه اب كه ميخورم خونم ژر ميشه ولي ازم نميپرسه كهميخواي سيو كني يا نه!!
اولين جايي كه براي سيو كردن وجود داره كجاست؟ :puke: :evil:

M E H D I
15-03-2006, 15:49
سلام

همون اول بازي كه توي جزيره هستين. بعد از اينكه چند بار پريدين، يه جايي هست كه كنار كوهه و جايي هست كه مي تونين آب بخورين. البته همه جاهايي كه آب مي خورين جاي سيو كردن نيست. فقط جاهايي كه يه حوض سنگي كوچيك هست كنار ديوار سيو انجام ميشه.;)

nima_007
15-03-2006, 22:04
سلام
بازي خيلي راحتيه

ahmadanten
18-03-2006, 04:32
سي دي بازيتو عوض كن ntst/uc بگیر من هم که این مشکل خورده بودم ولی الان تمومش کردم

Prince_ of _Persia
21-03-2006, 07:12
سلام .

لطفا کسی از نام من تو تاپیک استفاده نکنه حق کپی رایت داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من به نامم حساسیت دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخی کردم جدی نگیرید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOH333EN
23-03-2006, 22:55
سلام

آقایون خیر ببینین این قوله که بزرگه و چند تا تیر پشتش خورده که باید بپری پشت سرش چجوری کشته میشه ممنون میشم کمک :sad:

M E H D I
27-03-2006, 20:32
سلام

آقایون خیر ببینین این قوله که بزرگه و چند تا تیر پشتش خورده که باید بپری پشت سرش چجوری کشته میشه ممنون میشم کمک :sad:

سلام

يك سوال مي پرسم اول. شما توي پلي 2 بازي ميكنين يا كامپيوتر؟

بايد از كناره هاي ديوار حركت كنين و جايي رو پيدا كنين تا ازش برين بالا. بعد از چند بار پرش و ... ميرسين به روبروي غوله. روي سكوي چوبي برين و كليد e رو فشار بدين. با اين كار speed kill براي شما شروع ميشه. بعد از اين كه speed kill شروع شد شما بايد صبر كنين تا شمشير شما آبي بشه. وقتي آبي شد بايد كليك كنين. دقيقا بايد همون موقع كليك كنين وگرنه شما رو پرت مي كنه. بعد از اين كه از دو طرف اين كار رو انجام دادين و هر دو چشمش كور شد مي تونين به پاهاش ضربه بزنين تا بيوفته و راه شما باز بشه.

توي پلي 2 هم فقط اون كليدها فرق مي كنه. ;)

miladp
22-04-2006, 16:26
سلام دوستان عزيز كسي نيست اينجا كمكم كنه
من prince of persia warrior within رو بازي ميكنم.
راستش من يك بار با كالينا مبارزه كردم و كشتمش بعد ماسك رو پيدا كردم كه قيافم عوض شد بعد يك شمشير زرد رو پيدا كردم بعدش داهاكا افتاد تو يك چاله بزرك كه فكر كنم مرد بعد دوباره قيافم به حالت اول برگشت و كالينا رو پيدا كردم و به زمان حال آوردمش حالا دوياره جايي مياد كه با كالينا مبارزه كنم ولي هر كاري ميكنم بكشمش نميشه وقتي ميزنمش يه كم جونش كم ميشه ميره بالا بعد 3 تا (گرد باد) مياد كه هر كاري ميكنم گرد بادها منو ميكشن.
كسي ميدونه من چيكار بايد بكنم؟

Amin
22-04-2006, 16:32
سلام دوستان عزيز كسي نيست اينجا كمكم كنه
من prince of persia warrior within رو بازي ميكنم.
راستش من يك بار با كالينا مبارزه كردم و كشتمش بعد ماسك رو پيدا كردم كه قيافم عوض شد بعد يك شمشير زرد رو پيدا كردم بعدش داهاكا افتاد تو يك چاله بزرك كه فكر كنم مرد بعد دوباره قيافم به حالت اول برگشت و كالينا رو پيدا كردم و به زمان حال آوردمش حالا دوياره جايي مياد كه با كالينا مبارزه كنم ولي هر كاري ميكنم بكشمش نميشه وقتي ميزنمش يه كم جونش كم ميشه ميره بالا بعد 3 تا (گرد باد) مياد كه هر كاري ميكنم گرد بادها منو ميكشن.
كسي ميدونه من چيكار بايد بكنم؟
سلام
بايد از دست 3 تا گردباد فرار كني
بعد دوباره با كايلينا مبارزه كني .... اين كارو بايد اينقدر ادامه بدي تا بازي تموم بشه
يه كلك هم هست كه ميتوني بزني :
وقتي كايلينا رو زدي بري از لبه پرتگاه آويزون بشي تا كايلينا نتونه به تو آسيبي برسونه بعد دوباره بياي بالا ضربه بزني و فرار كني (CopyRight to Mehdi (marge_moosh

mohyad
24-06-2006, 16:08
باز هم نمیشه غوله رو کور کرد میشه بشگید چجوری میشه

mohyad
24-06-2006, 16:09
باز هم نمیشه غوله رو کور کرد میشه بگید چجوری میشه این کار رو کرد ؟ بدجوری گیر کردم

mohyad
24-06-2006, 16:11
سلام

يك سوال مي پرسم اول. شما توي پلي 2 بازي ميكنين يا كامپيوتر؟

بايد از كناره هاي ديوار حركت كنين و جايي رو پيدا كنين تا ازش برين بالا. بعد از چند بار پرش و ... ميرسين به روبروي غوله. روي سكوي چوبي برين و كليد e رو فشار بدين. با اين كار speed kill براي شما شروع ميشه. بعد از اين كه speed kill شروع شد شما بايد صبر كنين تا شمشير شما آبي بشه. وقتي آبي شد بايد كليك كنين. دقيقا بايد همون موقع كليك كنين وگرنه شما رو پرت مي كنه. بعد از اين كه از دو طرف اين كار رو انجام دادين و هر دو چشمش كور شد مي تونين به پاهاش ضربه بزنين تا بيوفته و راه شما باز بشه.

توي پلي 2 هم فقط اون كليدها فرق مي كنه. ;)

باز هم نمیشه غوله رو کور کرد میشه بگی چجوری باید این کار رو کرد؟ بدجوری گیر کردم!

M E H D I
24-06-2006, 17:19
باز هم نمیشه غوله رو کور کرد میشه بگی چجوری باید این کار رو کرد؟ بدجوری گیر کردم!

شما توضيح بده كه چيكار مي كني كه نميشه. يه خورده كاملتر توضيح بدين لطفا.

mohyad
24-06-2006, 17:36
شما توضيح بده كه چيكار مي كني كه نميشه. يه خورده كاملتر توضيح بدين لطفا.
موقعی که شمشیرش آبی میشه بجای اینکه به چشمش بخوره به بازوش میخوره و پرتش میکنه پایین و اتفاقی نمیفته تا حالا بیشتر از 100 بار امتحان کردم.

Inkareeeeeeeeee
24-06-2006, 17:51
mohyad گرامی شما باید اون وقت از کلید سمت راست ماوس استفاده کنی که سرعت زمان برای یک ثانیه متوقف میشه که بعدش شما با فشردن کلید سمت چپ خنجرتونو تو چشم اون گنده بک فرو میکنین . سرعت عمل شما نیز باید بالا باشه... شما از این روش باید روی پشت و بعدش کله مبارک اون خرس گنده هم استفاده کنین

M E H D I
24-06-2006, 17:51
موقعی که شمشیرش آبی میشه بجای اینکه به چشمش بخوره به بازوش میخوره و پرتش میکنه پایین و اتفاقی نمیفته تا حالا بیشتر از 100 بار امتحان کردم.

بار اول شمشير رو به بازوش مي زنه. شما وقتي يه بار شمشير آبي شد و كليك كردين، بايد صبر كنين تا دوباره شمشير آبي بشه وگرنه شما رو ميندازه روي زمين. سومين بار شمشير به چشمش مي زنه.

mohyad
24-06-2006, 18:09
بار اول شمشير رو به بازوش مي زنه. شما وقتي يه بار شمشير آبي شد و كليك كردين، بايد صبر كنين تا دوباره شمشير آبي بشه وگرنه شما رو ميندازه روي زمين. سومين بار شمشير به چشمش مي زنه.
برای بار دوم شمشیرش آبی نمیشه و میندازش پایین. بابا کمک........ک

The Punisher
25-06-2006, 09:39
بهترين راه اينه كه يه كم سرعت عمل خودت رو بالا ببري چون اگر 1 ثانيه دير بزني نمي توني كار رو تمام كني

robert
22-09-2006, 18:58
سلام دوستان
در باز ی شاهزاده ایرانی در اون قسمتی که باید آینه ها رو جوری تنظیم کنیم که نور از یکی به دیگری بخورد در آخر من یک آینه در بالای آون تالار که آینه اصلی در وسط ان است اضافه آوردم!!! هر چی هم فکر کردم نتونستم راه حلی پیدا کنم تازه تا همینجا که 69 درصد بازی رو طی کردم کلی از رمز استفاده کردم لطفا مارو هم راهنمایی کنید
ممنونم

نوستر آداموس
25-11-2006, 18:32
من بازي شاهزاده ي ايراني 1 و 2 و 3 را تا آخر رفتم ولي با ديدن تايپيك اين بازي و قضييه ي كشتن داهاكا مي خواهم دوباره ورژن 2 را بازي كنم ولي منظور شما را از اينكه را ههاي مخفي را بايد پيدا كرد چيست و بايد چكار كنم كه بتوانم بر خلاف روال عادي بازي داهاكا را بكشم
اسم سايت شاهزاده ي ايراني هم اگه مي شه بگوييد

Amin
26-11-2006, 13:32
من بازي شاهزاده ي ايراني 1 و 2 و 3 را تا آخر رفتم ولي با ديدن تايپيك اين بازي و قضييه ي كشتن داهاكا مي خواهم دوباره ورژن 2 را بازي كنم ولي منظور شما را از اينكه را ههاي مخفي را بايد پيدا كرد چيست و بايد چكار كنم كه بتوانم بر خلاف روال عادي بازي داهاكا را بكشم
اسم سايت شاهزاده ي ايراني هم اگه مي شه بگوييد
سلام
منظور از راههاي مخفي همون Life Upgrade ها هستش :) :rolleye:

Oracle_Eldorado
26-11-2006, 18:40
دوست عزيز در اون مرحله جلوي يك در برو ولي داخل نشو . اگه كه ديدي صداي چكه ي آب اومد بايد وارد در بشي اگه كه نيومد در بعدي رو امتحان كن . چند بار كه اين كار رو انجام بدي رد ميشه

Oracle_Eldorado
26-11-2006, 18:45
آداموس جان يك راههايي هست كه ميري بعد كه به آخرش ميرسي اون مدال روي سينه رو در مياره و ميزاره روي ديوار بعد خونش زياد ميشه . اگه 10 تا از اون رو بگيري يك شمشير آب ميگيري . از اونجايي هم كه داهاكا به آب حساس هستش پرنس به فكرش ميرسه كه بعد از كشتن Empress داهاکارو هم نابود کنه !

نوستر آداموس
27-11-2006, 08:03
ممنون دستتون درد نكنه دوست عزيز
اين جاهاي مخفي قبل از زدن ماسكه ؟ اگه مي شه به راهنمايي درباره ي محل اين جاها بكونيد

Amin
27-11-2006, 12:54
ممنون دستتون درد نكنه دوست عزيز
اين جاهاي مخفي قبل از زدن ماسكه ؟ اگه مي شه به راهنمايي درباره ي محل اين جاها بكونيد
سلام
6 جاي مخفي هستش كه تو كل بازي پخش هستن
فكر كنم مهدي جان تو اين تاپيك توضيح دادن كه كجاها ميتونين Life Upgrade پيدا كنيد

نوستر آداموس
01-12-2006, 05:36
خيلي ممنون تاحالا چند تاشا پيدا كردم

dark_prince783
02-12-2006, 12:53
Alireza_Shafaei_PCworld جان .
ببین شما باید تمام ارتقاء دهنده های جان رو از تو بازی بدست بیاری که میشه معادل 9 ارتقاء دهنده که اون قسمتی که مربوط به خون میشه رو کاملا دو برابر می کنه . وقتی اون 9 ارتقاء دهنده رو بگیری میتونی بری به قسمتی که ساعت شنی بزرگی داره و دقیقا جلوی ساعت شنی یک شمشیر آبی رنگ می بینی که فقط در صورت داشتن اون میتونی با داهاکا که نگهبان زمان است وارد مبارزه بشی .
یا علی

Booseh_ye_Irani
02-12-2006, 13:42
دوستان سلام!
لطفا اگر كسي بازي prince of persia رو تموم كرده به من بگه توي اون مرحله كه پسره دنبال دختره مي گرده بايد چكار كرد.
من توي انجمن هاي prince of persia هم اين خواسته را مطرح كردم ولي كسي جواب نداد....
با تشكر

به نام خداوند جان و خرد و نيكي آفرين

درود به شما

دوست عزيز من فكر مي كنم نخسه ي اولي باز رو بازي مي كني. شما فقط صداي بلند گوت رو زياد كن. كنار هر در درستي كه برسي صداي شرشر اب يا چيزي مربوط به اون مي آد. اين كار رو ادامه بده تا فيلم قشنگ بازي به نمايش درآد.
فقط كمي دقت مي خواد

اگر درست گفتم امتياز من يادت نره :biggrin:
خدانگهدار
شنبه 11 آذر 1360

Booseh_ye_Irani
02-12-2006, 13:50
به نام خدا

درود به شما

براي كشتن داهكا و به دست آوردن شمشير ويژه بايد همه ي راه هاي مخفي زياد كردن جان رو تكمي كني

خداحافظ

DJmoji
05-01-2007, 15:47
سلام آقایون.
اگه میخواین با داهاکا بجنگین باید خون شما دو دور پر شده باشه.
یعنی در بازی هر محلی که خون شما رو پر میکه رو رفته باشین وخونتون رو بزرگ کرده باشین.
اگه میخواین سیوشو دارم و هرکی که می خواد براش میزارم.

DJmoji
05-01-2007, 15:48
کجاش گیر کردی؟

Jav4d
03-05-2008, 13:32
سلام
آخرای بازی یه مرحله ای هست به اسم The hourglass (اگه درست نوشته باشم)
در این مرحله باید چی کار کنم؟؟؟؟؟

ahora50002000
27-07-2008, 23:20
با سلام
آیا کسی save تمام مراحل بازیهای Prince of Persia - Warrior Within و Prince of Persia - Sands of Time را دارد

havas_1980
28-07-2008, 01:00
با سلام
آیا کسی save تمام مراحل بازیهای Prince of Persia - Warrior Within و Prince of Persia - Sands of Time را داردلطفا درخواست خودتون رو در تاپیک درخواست رمز ، ترينر و سيو بازيها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید.

abbasamoo
12-10-2008, 22:16
[
با عرض سلام خدمت دوستان
من تو مرحله garden part 2(present):dakaha گیر کردم
از دست داکاها فرار می کنم ولی نمی دونم کجا باید برم.
یه نوشته بود باید بری تو ابشار
ولی وقتی از نردبان پایین می ام و از طریق چوب ها می پرم بعد از دومین چوب که به صخره می رسم دیگه نمیدونم باید کجا برم
خیلی وقته گیر کردم اگه ممکنه کمکم کنید
با تشکر

valayat008
15-11-2008, 16:10
سلام دوست عزیز
برای رد شدن از مرحله این درهای 7 گانه میتونی از کدی که من بهتون میدم استفاده کنید به این ترتیب:
از سمت راست شاهزاده در طبقه اول به ترتیب درب4 سپس درب 3 سپس درب 2 و در آخر درب 5 رو برو
بعد از انجام این کار وارد طبقه دوم میشی و مجددا به ترتیب اول درب 6 و سپس درب 8 و در آخر درب شماره 6 رو مجددا وارد شو تا از این مرحله واقعا فکری بگذری و به مرحله بعد بری البته اگه بری....
موفق باشید.
اگه کسی سوالی در مورد این بازی داشت به ایمیل من بگه تا راهنماییش کنم

B3HZ@D
16-11-2008, 02:33
این تاپیک مال سری چندم پرنس ایرانیه؟؟؟؟
مال سری جدیده؟؟؟؟

hamid_hitman47
16-11-2008, 02:53
این تاپیک مال سری چندم پرنس ایرانیه؟؟؟؟
مال سری جدیده؟؟؟؟

نه واسه سری اوله..تاریخ عرضه شم مال ساله 2003

western
16-11-2008, 13:31
برای منم کشتن داهاکا در آخر خیلی سخته یه بار یه تاکتیکی کار داد این پسره یهو سرعت گرفت در عرض چند ثانیه دنیا قرمز شد زد و یارو ر وله کرد!اما دیگه اون حرکت رو بلد نیستم یعنی شانسی زدم یکی میدونه چطور میتونم بازم اونطوری اسپیدی گنزالس بشم؟

Oracle_Eldorado
16-11-2008, 17:31
برای منم کشتن داهاکا در آخر خیلی سخته یه بار یه تاکتیکی کار داد این پسره یهو سرعت گرفت در عرض چند ثانیه دنیا قرمز شد زد و یارو ر وله کرد!اما دیگه اون حرکت رو بلد نیستم یعنی شانسی زدم یکی میدونه چطور میتونم بازم اونطوری اسپیدی گنزالس بشم؟

دوست عزیز داهاکا مال ورژن Warrior Within هست نه Sands Of Time !
در مورد اون حرکت هم باید دکمه ی R رو بگیری .

rezapassword
23-01-2009, 10:48
سلام
دوستان من قبلا تمام این 3 نسخه رو رد کردم
حالا یادم رفته !
تو پرنس 1 یه جایی که اون وزیر میاد و یه باد تولید میکنه پرنس و اون سارا رو باد می بره بعد پرنس از یه راه پله بلند میپره پایین چند تا در هست از هر کدوم میری از اولی میاد بیرون اون جارو چی کنم
سپاس

Oracle_Eldorado
23-01-2009, 10:51
سلام
دوستان من قبلا تمام این 3 نسخه رو رد کردم
حالا یادم رفته !
تو پرنس 1 یه جایی که اون وزیر میاد و یه باد تولید میکنه پرنس و اون سارا رو باد می بره بعد پرنس از یه راه پله بلند میپره پایین چند تا در هست از هر کدوم میری از اولی میاد بیرون اون جارو چی کنم
سپاس

دوست من اونجا شما نباید تو هر دری بری .
شما باید اول جلوی یکی از در ها بری ، اگه دیدی صدای چک چک آب میاد ، باید بری توی اون در .
همینطوری باید ادامه بدی تا ..... :31:

rezapassword
23-01-2009, 17:19
سلام سروش جان
گفتم شما پاک رفتی
ای رفیق نیمه را
ایول یادم اومد

تا .....
میگفتی ....

aragooraragoor
30-01-2009, 12:19
سلام
بازی Prince of Persia: The Sands of Time اونجا که از برج بالا میره قسمته 93% بازی یه جا هست که چند تا میله که پرچم بشون وصله رو پشته سره هم میگیره بدش نمیشه بیاد پایین دکمه باز شدن درو بزنه چون از بالا میافته میمیره لطفا بگید چکار کنم چطور بیاد پایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahyarSAMSUNG
01-02-2009, 01:34
سعی کنید از مشکل بازی ها عکس بزارید

Oracle_Eldorado
01-02-2009, 02:56
سلام
بازی prince of persia: The sands of time اونجا که از برج بالا میره قسمته 93% بازی یه جا هست که چند تا میله که پرچم بشون وصله رو پشته سره هم میگیره بدش نمیشه بیاد پایین دکمه باز شدن درو بزنه چون از بالا میافته میمیره لطفا بگید چکار کنم چطور بیاد پایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یادمه وقتی منم این بازی رو بازی میکردم همینجا گیر کردم .
دیگه نتونستم کاری انجام بدم و ردش کنم ، از خیرش گذشتم ... :41:

prince of persia 4
01-02-2009, 10:48
دوست عزيزمون كاملا درست ميگه .

من قوم ميدم تمام كساني كه اولين بار به اونجا ميرسن همچين مشكلي رو دارن.
به نظر من هر كس بتونه خودش راهشو پيدا كنه براش بازي شيرين تر باشه. من توي هر چهار شاهزاده به مشكلات زيادي برخورد كردم. و خودم راه ها رو پيدا كردم.

همينطور كه دوستمون گفت بايد كنار تك تك درها بري يكي از در ها وقتي بهش نزديك ميشي صداي شرشر آپ مياد.بايد داخل اون بري بعد ميره طبقه بعد همين كار رو چند بار انجام بدي ميتوني راهت از اون مرحله خارج بشي.

tazevared2006
24-02-2009, 10:13
توي پرنس 1 (The Sands Of Time) توي اين مرحله گير كردم. اسم مرحله اش هم The underground reservior هستش.
اون سنگ رو هم از اون بالا انداختم پايين. يه در هم اون بالا هست كه نميدونم چه جوري بازش كنم.

havas_1980
24-02-2009, 12:06
توي پرنس 1 (the sands of time) توي اين مرحله گير كردم. اسم مرحله اش هم the underground reservior هستش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون سنگ رو هم از اون بالا انداختم پايين. يه در هم اون بالا هست كه نميدونم چه جوري بازش كنم.
در تصویر اول - بعد از انداختن سنگ مکعب شکل باید اونو به سمت راست و به طرف دیوار هل بدین. بعد روی سنگ برین و از دیوار بالا برین. بعد مسیری رو که از بالای حصار فلزی رد میشه (در اون عکس داخلش هستین) رو ادامه بدین.
در تصویر دوم - اون در تا جایی که یادمه باز نمیشه... هدف تو این اتاق فقط کشیدن اهرم و عبور از تونل باز شدست.

tazevared2006
24-02-2009, 14:32
مرسي دوست من. بالاخره اونجا رو رفتم. حالا يه جا ديگه گير كردم كه يه ميدون مانند دو تا دور حدود 7-8 در هست. پرنس داره دنبال سارا ميگرده. هي پرنس ميگه Where Are u هي سارا ميگه I'm Here.
ميشه بگي بايد چي كار كنم؟؟؟

havas_1980
24-02-2009, 14:46
مرسي دوست من. بالاخره اونجا رو رفتم. حالا يه جا ديگه گير كردم كه يه ميدون مانند دو تا دور حدود 7-8 در هست. پرنس داره دنبال سارا ميگرده. هي پرنس ميگه where are u هي سارا ميگه i'm here.
ميشه بگي بايد چي كار كنم؟؟؟البته سارا وجود نداره بلکه اسمش فرح هست که تو انگلیسی فاراح گفته میشه.
در جلوی هر در, کمی توقف کنین و ببین آیا صدای آب به گوش میرسه یا نه... در صورتی که صدایی شنیده نشد به در بعدی برین و همین روند رو تکرار کنین...

farshad20201
19-06-2010, 13:27
سلام ببخشیدا میشه بازی prince of persia 1 بزارید ممنون هر چه زود تر خواب بدین

Oracle_Eldorado
25-06-2010, 08:46
با سلام خدمت دوستان .
من بعد از مدت ها این بازی رو دوباره نصب کردم .
ولی یه مشکلی داره .
اونم اینه که وقتی میرم تو بازی اینطوری نشون میده :

تو قسمت Propertises ، تب Compability تنظیمات رو هم روی ویندوز XP و ویستا هم زدم ولی بازم توفیقی نکرد .
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین .

s.w.a.t
25-06-2010, 12:07
مشکل از کرکت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
25-06-2010, 12:40
مشکل از کرکت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خودم احتمال میدم که از کرک باشه .
ولی گشتم کرکی پیدا نکردم .
کسی یه کرک سالم سراغ داره ؟

sinishia
25-06-2010, 23:41
خودم احتمال میدم که از کرک باشه .
ولی گشتم کرکی پیدا نکردم .
کسی یه کرک سالم سراغ داره ؟

لطفا یه نفر فایلهای PrinceOfPersia.exe و POP.exe از توی محل نصب بازی آپلود کنه
تو اینترنت که کرک سالم پیدا نکردم

Mehdi.ss
26-06-2010, 14:04
آقایون سلام
من بازی پرنس رو دانلود کردم ولی مشکل داره ، کرک میخواد
کسی کرک خوب سراغ داره ؟

Mammad Prince
27-06-2010, 11:04
آقایون سلام
من بازی پرنس رو دانلود کردم ولی مشکل داره ، کرک میخواد
کسی کرک خوب سراغ داره ؟

رفیق اون بازی ای که شما می گی نسخه جدیده پرنس ( شماره 5 هست ! ) که اتفاقا همین امروز کرک شده !!!
از ته دل خوشحالم !!!!!
این هم لینک اون تاپیک :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی اینجا بحث سره شماره 1 این بازی است !
------------------------------------------------------------------------------

رفیق این هم کرک نسخه من که بیش از 15 بار با اون پرنس 1 رو تموم کردم !!!!:31::31::31:
در همه ویندوز ها و با همه سیستم ها ( از اون سیستم باقالی اول ام تا الان و رم 4 و vga 5750!) جواب داده !
امیدوارم مشکل ات حل شود !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir2002v
24-12-2021, 19:29
سلام
من الان تو اون قسمت که باید دنبال دختره بگردیم گیر کردم و هرکاری میکنم رد نمیشه . درهارو یادداشت کردم ولی نمیتونم برم طبقه ی بالا .
راهنمایی کنید لطفا .

- - - Updated - - -

سلام
من الان تو اون قسمت که باید دنبال دختره بگردیم گیر کردم و هرکاری میکنم رد نمیشه . درهارو یادداشت کردم ولی نمیتونم برم طبقه ی بالا .
راهنمایی کنید لطفا . پرنس آف پرشیا 1

italodance
25-12-2021, 08:43
آو آو آو

بابا به جای این بازی کردنها یکم علمتان را بالا ببرید. به کال آو دیوتی هم میگند کالاف....

واقعا کشور با سرعت زیادی در راه بی سوادی سیر میکنه. این مورد را (آف) هر کی مثلا با سواد و صاحل بلاگ و سایت بررسی ایرانی...هم میگند.

یک کودک عرب حاشیه خلیج فارس الان این را هم میتونه درست میگه. راسته که میگند بامغزها رفتند و ....موندند.

amir2002v
25-12-2021, 18:01
دادا تو چی میزنی که اینقدر بالایی؟
اسم بازی Prince of Persia - The Sands of Time اینه نوشته چی of . تکرار کن of
من اینجا اسمشو گفتم نیومدم تلفظش کنم .
ی کوچولو فکر کن بعد بیا نظر بده و چرت و پرت تحویل بده .
ی سری اسم هارو هم برای گفتن راحتش میان مخفف میکنن یا تغییرش میدن مثل همون کال آف دیوتی موبایل ببین الان گفتم آف چون تلفظ نکردم . تو تو خیابون بخوای بازیش کنی میگی بچه ها بریم کال آو دیوتی بازی کنیم یا بریم کالاف؟ کدومش راحت تره
حالا فشار بخور و چرت و پرت تحویل نده

italodance
26-12-2021, 07:22
در مورد سواد تو و اون بچه های اطرافت حرف میزنم. برو سواد یاد بگیر برو مدرسه برو دانش فرا بگیر. تلفظ درست را یاد بگیر و بجای بی سوادی جاش سواد داشته باش.

سواد چیز سختی نیست اما بی سوادی واقعا سخته.